Προτασεις-ιδεες για τη βελτιωση του φορουμ !!!

fairplay

Well-Known Member
18 Μαρ 2015
2,104
3,038
113
Εδω και αρκετο καιρο με απασχολει το εξης : Βλεπω 240 users σε συνδεση , απο τους οποιους οι 20 ειναι μελη και οι 220 επισκεπτες.

Αυτη η αναλογια με χαλαει ειμαστε 1/11.
Προσπαθω να καταλαβω γιατι ο αλλος απλα μπαινει διαβαζει αυτα που θελει και φευγει , ενω εχει καποια στιγμη μια απορια η κατι δεν καταλαβε. Φευγει χωρις να λυσει την απορια του μεχρι να ξαναμπει την επομενη φορα.
Οι υπευθυνοι του σαιτ δεν ξερω αν εχουν τη δυνατοτητα να καταγραψουν αυτοι οι επισκεπτες ποση ωρα μενουν , τι βλεπουν , τι τους ενδιαφερει τελος παντων (τα bet των τιπστερ , οι συζητησεις που γινονται κτλ) και αν μπορουσε να υπαρχει ενα αυτοματοποιημενο ερωτηματολογιο να δουμε γιατι δεν θελουν να γινουν μελη , τι δεν τους αρεσει , τι τους χαλαει τελος παντων.
Εγω απο την πλευρα μου γνωριζω 5-6 ανθρωπους που ειναι απλοι επισκεπτες . Θα μπω στη διαδικασια να τους ρωτησω γιατι δεν μπαινουν στο φορουμ μηπως αρχισω να βγαλω ακρη. Ενας που τον ρωτησα μου ειπε οτι τον χαλανε οι κλικες.Κι εσυ μου λεει με την κλικα σου μιλας.Ναι αλλα και στη ζωη ετσι δεν ειναι ?Με την κλικα του , με την παρεα του δεν πινει τον καφε του ο καθενας ?
Επειδη κι εγω ειμαι νεος εδω νομιζω οτι οι αρχαιοτεροι θα εχουν γνωμη πανω στο θεμα αυτο και ισως αν το ψαξουμε να βρουμε τι φταιει και ισως καταφερουμε να κανουμε την ανατροπη !!!
Μια ιδεα που μου ηρθε τωρα ειναι να αρχισουμε απο μεσα προς τα εξω,και εξηγω.Ολα τα μελη του φορουμ που εντοπιζουν κατι που δεν τους αρεσει η τους ενοχλει ας το αναφερουν με προσωπικο μηνυμα στον μπος.Ειναι νομιζω φανερο οτι δεν μπορει να γινει φανερα για ευνοητους λογους .Αυτος θα τα συγκεντρωσει θα τα αξιολογησει και θα δει αν πρεπει να αλλαξουμε κατι η οχι.
Ακομη καλυτερα , αλλα δεν ξερω αν ειναι εφικτο , ειναι ενα αυτοματοποιημενο ερωτηματολογιο με 10-20 ερωτησεις που θα βαλει καποιος ''ειδικος'' και απο την επεξεργασια των απαντησεων θα καταληξουμε καπου.
Παντως οι αρχαιοτεροι νομιζω οτι εχουν λογο γιατι ξερουν το πριν και το τωρα.Εγω σαν νεος δεν μπορω να βοηθησω περισσοτερο.
Και μια καλη αρχη ειναι να ρωτησουμε ολοι μας ατομα που γνωριζουμε οτι ειναι μονο επισκεπτες γιατι δεν θελουν να μπουν στην παρεα μας.
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden, SERRES και Bakounin
Απάντηση: Προτασεις-ιδεες για τη βελτιωση του φορουμ !!!

Απλά προγνωστικά μπαίνουν και βλέπουν οι περισσότεροι πιστεύω, άντε να ψάχνουν και μια πληροφορία για κανα σύστημα την διαβάζουν και φεύγουν. Δεν έχουν όλοι τον χρόνο να συμμετέχουν σε φόρουμ... μπαίνουν παίρνουν καμιά πληροφορια, παίζουν το στοιχηματάκι τους και τέλος... δεν μπορείς με το ζόρι να τους πεις να γραφτούν. Ετσι και αλλιώς καθημερινά σχεδόν μπαίνουν νέα μέλη..
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και fairplay
Απάντηση: Προτασεις-ιδεες για τη βελτιωση του φορουμ !!!

Απλά προγνωστικά μπαίνουν και βλέπουν οι περισσότεροι πιστεύω, άντε να ψάχνουν και μια πληροφορία για κανα σύστημα την διαβάζουν και φεύγουν. Δεν έχουν όλοι τον χρόνο να συμμετέχουν σε φόρουμ... μπαίνουν παίρνουν καμιά πληροφορια, παίζουν το στοιχηματάκι τους και τέλος... δεν μπορείς με το ζόρι να τους πεις να γραφτούν. Ετσι και αλλιώς καθημερινά σχεδόν μπαίνουν νέα μέλη..

Αν μπαινουν 10-15 λεπτα ειναι σιγουρο οτι κανουν αυτο που λες.Ειναι ομως ετσι ?
Νομιζω οτι η ακρη θα βρεθει μεσα απο τις πολλες απαντησεις.
Αντε μια προσπαθεια ολοι μας να δουμε...
Και ναι καθημερινα μπαινουν μελη αλλα αυτη η αναλογια το 1/11 :?:
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Απάντηση: Προτασεις-ιδεες για τη βελτιωση του φορουμ !!!

Βασικα αυτη η αναλογια το 1/11 ηταν παντα ετσι ?

Το εχει τσεκαρει καποιος ?

Αν ηταν ετσι παντα τοτε εχω λαθος εγω , οποτε δεν υπαρχει θεμα και συγγνωμη για την αναστατωση αλλα ρε παιδια αυτη η αναλογια μου φανηκε καπως...
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Απάντηση: Προτασεις-ιδεες για τη βελτιωση του φορουμ !!!

Βασικα αυτη η αναλογια το 1/11 ηταν παντα ετσι ?

Το εχει τσεκαρει καποιος ?

Αν ηταν ετσι παντα τοτε εχω λαθος εγω , οποτε δεν υπαρχει θεμα και συγγνωμη για την αναστατωση αλλα ρε παιδια αυτη η αναλογια μου φανηκε καπως...

Ανέκαθεν ο αριθμός των online επισκεπτών σε σχέση με τα συνδεδεμένα μέλη ήταν και είναι συντριπτικά μεγαλύτερος. Και στα αντίστοιχα forum του εξωτερικού το ίδιο συμβαίνει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και fairplay
Απάντηση: Προτασεις-ιδεες για τη βελτιωση του φορουμ !!!

Ας μιλήσω σαν ένα από τους πιο παλιούς αυτό μπορείτε να το δείτε κιόλας 10/8/2003 και 40 χιλιάδες μηνύματα.

Αυτό που λες Μιχάλη όντως κάνει εντύπωση. Εγώ θα σου πω το άλλο. Κάθε Παρασκευή βράδυ που βάζω τα πονταρίσματα στο IFC από κάτω βλέπω 16-17 επισκέπτες φαντάζομαι 2-3 είναι οι εγγεγραμμένοι ενώ οι άλλοι είναι σίγουρα επισκέπτες. Αυτό που μπορώ να σκεφτώ είναι πως μπαίνουν μόνο και μόνο για να δουν τα πονταρίσματα και προφανώς κάποιους τους ενδιαφέρει αυτό.

Κάποιοι άλλοι όπως ειπώθηκε ψάχνουν πονταρίσματα, συστήματα κτλπ.
Τώρα για τις κλίκες που έγραψες. Αυτό είναι σχετικό. Από το 2003 μέχρι σήμερα έχω δει τα άπειρα θυμάμαι τα περισσότερα. Καυγάδες μέχρι γάμους, πανηγύρια, γεννητούρια κτλπ. Κανείς μας όταν μπήκε εδώ μέσα δεν τον περίμενε έτοιμη παρέα. Ναι υπήρχε το ωραίο κλίμα να μπεις αλλά από κει και πέρα τις παρέες της κάνεις εσύ. Όταν μπήκα και εγώ γνώρισα κόσμο σιγά σιγά άλλους τους έβγαλα εκτός άλλους τους έβαλα ξανά και πάει λέγοντας. Σημαντικό βέβαια ρόλο παίζει σε όλο αυτό και η συμμετοχή. Δηλαδή πόσο συχνά μπαίνεις και γράφεις σε ένα φόρουμ. Αν εσύ μπαίνεις σε ένα φόρουμ την εβδομάδα 2-3 φορές από 15 λεπτά εντάξει δεν θα μπορέσεις να εξοικειωθείς δύσκολα για κάποιον θα έλεγα. Κλίκες είναι ξαναλέω σχετικό δηλαδή με κάποιους τα πας καλά με κάποιους αυτό δεν πάει να πει ότι έχεις την κλίκα σου ή άντε έχεις την κλίκα σου αυτό εμποδίζει τον άλλον να συμμετάσχει και αυτός εκεί διακρίσεις δεν υπάρχουν. Εντάξει όταν μπαίνουν άτομα σαν το χθεσινό τίτλος και βίντεο και να επιμένουν κιόλας χωρίς να γράψουν ούτε ένα καλησπέρα γεια σας κτλπ εκεί τι περιμένει κανείς δηλαδή έχει σχέση και ο τρόπος που θα μπεις σε ένα φόρουμ.

Τέλος αυτό που θα γράψω μάλλον έπρεπε να το γράψω εξαρχής αλλά δεν πειράζει. Οι εποχές θέλουμε δεν θέλουμε αλλάζουν. Ξεκινήσαμε από το PSTN και τώρα έχουμε φτάσει στην Ελλάδα στο VDSL και στην Ευρώπη στο Fiber-to-the-home, ξεκινήσαμε από τα sms και έχουμε φτάσει στα Whatss app, viber και δεν συμμαζεύεται έτσι είναι και τα φόρουμ. Τα φόρουμ είχαν πάρα πολύ πέραση από το 2003 έως και 2012-13 κάπου εκεί. Εκείνη την εποχή είχε πολύ πέραση θυμάμαι από τον εαυτό μου για ώρες γράφαμε από στοίχημα μέχρι και μ@λακίες και δεν συμμαζεύεται. Σηκωνόμουν από τον υπολογιστή αφήνοντας ένα θέμα στην πρώτη σελίδα και να γυρίζω μετά από λίγο και να έχει φτάσει στην 5η και 6η σελίδα. Θυμάμαι που έβγαινα έξω και να σκέφτομαι "Τι να έγραψε αυτός τι να έγραψε εκείνος" τότε η πέραση ήταν μεγάλη. Πλέον έχει αλλάξει αυτό στην ζωή μας μπήκε το fb, Whatss app, viber κτλπ.
Κάνε μια έρευνα στους γύρω σου από μικρότερες ηλικίες και ρώτα ακόμα και 18 χρονά ανίψια κτλπ αν θα συμμετείχαν σε ένα στοιχηματικό φόρουμ πιστεύω από τους 10 που θα ρωτήσεις οι 7 θα σου πουν όχι γιατί οι εποχές αλλάζουν.
Εκτός από την τεχνολογία παίζει ρόλο και οι δουλειές του καθενός. Άλλοι κάνουν 2 δουλειές μαζί οπότε που να προλάβουν και τα φόρουμ άλλοι έχουν οικογένειες + δουλειά οπότε χρόνος δεν και άλλοι απλά παράτησαν το στοίχημα ή άλλαξαν ασχολίες. Βέβαια υπάρχει η εφαρμογή Tapatalk για τα τα smartphone όμως πόσοι θα το χρησιμοποιούσαν για να μπουν στο φόρουμ άγνωστος αριθμός.

Ελπίζω να σε κάλυψαν οι απαντήσεις μου :sign:
 
Απάντηση: Προτασεις-ιδεες για τη βελτιωση του φορουμ !!!

Όπως έγραψε και ο Ερτζάν, οι εποχές αλλάζουν. Κάποτε δεν μπορούσες να βλέπεις τα θέματα του φόρουμ αν δεν ήσουν μέλος, οπότε δεν μπορείς να συγκρίνεις την αναλογία 1/11 πριν 10 χρονια, αφού τότε ήταν όλοι μέλη. Άλλξαν όμως τα πράγματα κι έπρεπε το φόρουμ να μένει ανοικτό σε επισκέπτες. O tempora O mores.
Πιστεύω ότι με κάλυψε ο Ερτζάν σε πολλά. Πάντως, αν υπολογίσετε κι όσους έχουμε μπανάρει όλα αυτά τα χρόνια, που τώρα μπαίνουν ως επισκέπτες και μας διαβάζουν, αλλάζει κατά πολύ η αναλογία :twis:
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES, Bakounin και fairplay
Απάντηση: Προτασεις-ιδεες για τη βελτιωση του φορουμ !!!

Ertzan και zorian μου λυσατε καμποσες αποριες.

Ναι , αυτο που λετε ειναι , εχετε δικιο.

Ευχαριστω !
 
Απάντηση: Προτασεις-ιδεες για τη βελτιωση του φορουμ !!!

Πολλοί μπαίνουν και περιμένουν να διαβάσουν κάτι που θα τους "οφελήσει" προς ιδία χρήση.. Ένα φόρουμ είναι πάντα φόρουμ και όπως γράφεται και στην ΜΠΡΙΖΑ: "..το forum μας, η μεγαλύτερη στοιχηματική κοινότητα στην Ελλάδα..".
 
  • Like
Αντιδράσεις: KONSTAS και SERRES
Απάντηση: Προτασεις-ιδεες για τη βελτιωση του φορουμ !!!

Να συμπληρώσω όπως είπε και ο Χρήστος από πάνω οι κάποιοι από τους επισκέπτες είναι και οι μπαναρισμένοι χρήστες. Αυτοί πάλι μόνο βλέπουν κάποιοι φυλάνε και καραούλη στην γωνία και αν ανοίξει κανένα θέμα θα εμφανιστούν πάλι. Π.χ ανοίξτε θέμα με τον iliaki σε χρόνο dt έχουν γραφτεί και θα έχουν σχολιάσει οι μπαναρισμένοι αυτό είναι πιο fixed και από τα fixed που δίνω.

Όπως είπε και ο crea "το forum μας, η μεγαλύτερη στοιχηματική κοινότητα στην Ελλάδα" ανοίξανε φόρουμ για φόρουμ στην Ελλάδα ξεκίνησαν από πολλούς έμειναν στους 40 ή 20 αν θυμάμαι καλά και στο τέλος πλακώθηκαν δεν έβγαιναν τα έξοδα και έκλεισαν, ανοίξανε φόρουμ κλειστά με 20 άτομα θυμάμαι από μέλη από δω μάλιστα που δεν γούσταραν πάνε και αυτοί τώρα διαβάζουν ινφομπέτο, ανοίξανε φόρουμ σκέτα χωρίς κεντρικές και τώρα είναι τρεις και ο κούκος. Πολλά ακόμα παραδείγματα. Όπως και να χει το ινφομπέτο σαν φόρουμ θα υπάρχει απλά να υπάρχει όρεξη για συμμετοχή και κουβέντα. Γιατί το συγκεκριμένο φόρουμ δεν είναι μόνο στοιχηματικό αλλά ένα γενικό φόρουμ εξαιρούνται βέβαια πολιτικά και εθνικιστικά θέματα αυτά δεν έχουν θέση εδώ μέσα. Μέχρι και συμβουλές για ερωτικά έχει:eye:
 
Απάντηση: Προτασεις-ιδεες για τη βελτιωση του φορουμ !!!

Εκτός από την τεχνολογία παίζει ρόλο και οι δουλειές του καθενός. Άλλοι κάνουν 2 δουλειές μαζί οπότε που να προλάβουν και τα φόρουμ άλλοι έχουν οικογένειες + δουλειά οπότε χρόνος δεν και άλλοι απλά παράτησαν το στοίχημα ή άλλαξαν ασχολίες. Βέβαια υπάρχει η εφαρμογή Tapatalk για τα τα smartphone όμως πόσοι θα το χρησιμοποιούσαν για να μπουν στο φόρουμ άγνωστος αριθμός.

Ελπίζω να σε κάλυψαν οι απαντήσεις μου :sign:

Όπως είπε και ο crea "το forum μας, η μεγαλύτερη στοιχηματική κοινότητα στην Ελλάδα" ανοίξανε φόρουμ για φόρουμ στην Ελλάδα ξεκίνησαν από πολλούς έμειναν στους 40 ή 20 αν θυμάμαι καλά και στο τέλος πλακώθηκαν δεν έβγαιναν τα έξοδα και έκλεισαν, ανοίξανε φόρουμ κλειστά με 20 άτομα θυμάμαι από μέλη από δω μάλιστα που δεν γούσταραν πάνε και αυτοί τώρα διαβάζουν ινφομπέτο, ανοίξανε φόρουμ σκέτα χωρίς κεντρικές και τώρα είναι τρεις και ο κούκος. Πολλά ακόμα παραδείγματα. Όπως και να χει το ινφομπέτο σαν φόρουμ θα υπάρχει απλά να υπάρχει όρεξη για συμμετοχή και κουβέντα. Γιατί το συγκεκριμένο φόρουμ δεν είναι μόνο στοιχηματικό αλλά ένα γενικό φόρουμ εξαιρούνται βέβαια πολιτικά και εθνικιστικά θέματα αυτά δεν έχουν θέση εδώ μέσα. Μέχρι και συμβουλές για ερωτικά έχει:eye:

Μεγαλες αληθειες...
:sign: :sign: :sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: fairplay και SERRES

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...