Πρόβλημα με Εθνική τράπεζα

neverlucky

New Member
31 Ιαν 2020
12
2
3
Ρε παιδιά έχω ένα πρόβλημα με την Εθνική τράπεζα και θα θελα να ρωτήσω αν είχε κανείς παρόμοια εμπειρία.
Έκανα μια ανάληψη απτην betshop την προηγούμενη Δευτέρα 600€ κ αυτοί συνήθως τα βάζουν σε δύο μέρες, μπαίνω την Τετάρτη δεν βλέπω τα χρήματα στο i Banking,παταω ομως στην κίνηση της κάρτας και βλεπω την κατάθεση άρα λέω θα θέλει καμία μέρα για να περάσει στο σύστημα,μια βδομάδα μετα τα χρήματα δεν έχουν εμφανιστεί στο λογαριασμό μου,τους πήρα τηλ στην Εθνική και μου λένε θα το εξετάσουν κ θα με ενημερώσουν ενω επιβεβαιώνουν ότι όντως έχει γίνει η συγκεκριμένη κατάθεση από μεριάς betshop...

neverlucky

New Member
31 Ιαν 2020
12
2
3
Πήγα στην Εθνική σήμερα και μου είπαν οτι κατα πάσα πιθανότητα έχει κάνει κάποιο λάθος η μπετσοπ στα στοιχεία μου κ γι'αυτό έχει μπλοκαριστεί η πίστωση και ακουσον άκουσον το αίτημα μου θα εξεταστεί μετα απο τρεις μήνες

• Wow
Αντιδράσεις: stpsilan και PANATHA

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
43,454
18,540
113
36
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ
Είπαν κάτι συγκεκριμένο? Σε πιο στοιχείο δηλαδή έγινε λάθος? Ηλικία? Διεύθυνση? Όνομα?

neverlucky

New Member
31 Ιαν 2020
12
2
3
Είπαν κάτι συγκεκριμένο? Σε πιο στοιχείο δηλαδή έγινε λάθος? Ηλικία? Διεύθυνση? Όνομα?
Όχι γιατί ο υπάλληλος δεν μπορεί να γνωρίζει αλλά κάποιο τέτοιο στοιχείο πρέπει να χει γίνει λάθος για να το μπλόκαρε το σύστημα κ μονο το αρμόδιο τμήμα συναλλαγών μπορεί να το ερευνήσει αλλά τωρα λέει κοιτάνε τα αντίστοιχα ζητήματα Μαίου αρα σε κανα τρίμηνο θα βγάλω άκρη...η betshop με διαβεβαιώνει από μεριάς της ότι δεν έχει γίνει λάθος στην οποία έχω ξανακάνει ανάληψη στην συγκεκριμένη κάρτα ξανά χωρίς θέμα,με λίγα λόγια δεν ξέρω ποιός φταίει μου χουν παγώσει 600€ κ θα πρέπει να περιμένω 3 μήνες να δω αν θα τα πάρω,τα συμπεράσματα δικα σας

GATHS

Active Member
4 Σεπ 2018
116
60
28
ΑΘΗΝΑ
Νομίζω πως σε τίποτα δεν έχει γίνει λάθος. Συγγνώμη κιόλας αφου πέρασε η πίστωση στην κάρτα λάθος δεν έχει γίνει. Αν είχε γίνει λάθος θα έτρωγε άκυρο η betshop. Θέλεις να μας πεις εισερχόμενα στην κάρτα με πίστωση χρεωστικής κάρτας από αναλήψεις το τελευταίο 12μηνο.

• Like
Αντιδράσεις: nikos_8384

neverlucky

New Member
31 Ιαν 2020
12
2
3
Νομίζω πως σε τίποτα δεν έχει γίνει λάθος. Συγγνώμη κιόλας αφου πέρασε η πίστωση στην κάρτα λάθος δεν έχει γίνει. Αν είχε γίνει λάθος θα έτρωγε άκυρο η betshop. Θέλεις να μας πεις εισερχόμενα στην κάρτα με πίστωση χρεωστικής κάρτας από αναλήψεις το τελευταίο 12μηνο.
Μου είπε ο υπάλληλος ότι πιο σύνηθες πχ είναι ναναι σωστός ο αριθμός κάρτας αλλα πχ αντι νικος Παπαδόπουλος του Γεωργίου να χουν βάλει Γεώργιος Παπαδόπουλος του Νικολάου κ το σύστημα να το μπλοκαρει, εννοείς ποσα χρήματα συνολικά εχω κάνει αναλήψεις μέσω κάρτας γενικά το τελευταίο χρόνο?

GATHS

Active Member
4 Σεπ 2018
116
60
28
ΑΘΗΝΑ
Μου είπε ο υπάλληλος ότι πιο σύνηθες πχ είναι ναναι σωστός ο αριθμός κάρτας αλλα πχ αντι νικος Παπαδόπουλος του Γεωργίου να χουν βάλει Γεώργιος Παπαδόπουλος του Νικολάου κ το σύστημα να το μπλοκαρει
Αν αυτό ήταν κριτήριο θα είχε φάει άκυρο η betshop δεν θα περνούσε ως πίστωση στην κάρτα με εκκρεμότητα εκκαθάρισης για να περάσει σαν διαθέσιμο στον λογαριασμό. Αυτό εχω καταλάβει εγώ με άλλου είδους πρόβλημα που είχα.

• Like
Αντιδράσεις: nikos_8384

neverlucky

New Member
31 Ιαν 2020
12
2
3
Αν αυτό ήταν κριτήριο θα είχε φάει άκυρο η betshop δεν θα περνούσε ως πίστωση στην κάρτα με εκκρεμότητα εκκαθάρισης για να περάσει σαν διαθέσιμο στον λογαριασμό. Αυτό εχω καταλάβει εγώ με άλλου είδους πρόβλημα που είχα.
Φίλε τι να σου πω αυτο μου είπανε αυτό σας λέω εν έτει 2020 κάνω ανάληψη από νόμιμη στοιχηματικη εταιρεία σε νόμιμη ελληνική τράπεζα και σαν νταβατζηδες μου παγώνουν τα χρήματα και θα μου τα δώσουν σε κάνα τρίμηνο αν γουστάρουν και γω δεν μπορώ να κάνω απολύτως τίποτα

neverlucky

New Member
31 Ιαν 2020
12
2
3

Μπορει κατι να χτυπησε στο προφιλ πελατη και να πάρει λίγο χρόνο όχι όμως 3 μήνες.
Φίλε στα κεντρικά που μίλησε ο υπάλληλος τόσο του παν ότι διαρκεί συνήθως μακάρι να μην ισχύει, όσον αφορά το ξέπλυμα,αν κοιτάξεις μονο της κατάθεσης βάσει του εισοδήματος μου ίσως φανεί ύποπτο αλλα αν δουν και τίς αναλήψεις εξηγούνται πλήρως μιας και τόν τελευταίο χρόνο ειδικά είμαι πολύ κερδισμένος για τα δικά μου στάνταρ και ολες οι συναλλαγές είναι με νόμιμες ταυτοποιημενες εταιρείες, μάλιστα έκανα προχθές μια ανάληψη απτη νοβιμπετ 90€ και μπήκαν κανονικά

GATHS

Active Member
4 Σεπ 2018
116
60
28
ΑΘΗΝΑ
θα απευθυνθείς στην τράπεζα μέσα απο το τμήμα παράπονων:
Θα γράψεις αναλυτικά το τι έχει συμβεί, και ανεξάρτητα με τους χρόνους απάντησης που γράφει το site θα τους γράψεις οτι δεν είναι δυνατόν για τεχνικό θέμα της τράπεζας να περιμένεις 45 μέρες την απάντηση τους, θα κάνεις καταγγελία στην τράπεζα της Ελλάδος γιατί από την στιγμή που τα χρήματα είναι στην Εθνική υπαίτια είναι η Εθνική που δεν είναι στον λογαριασμό σου. Τράπεζα είναι όχι τα αποστακτήρια του jack daniels.
Το πιθανότερο ειναι 15 εργάσιμες μέρες μετά την εμφάνιση της κίνησης στην κάρτα τα χρήματα θα είναι διαθέσιμα στον λογαριασμό σου χωρίς να κάνεις τίποτα, αν το ζήτημα είναι τεχνικής φύσης.

neverlucky

New Member
31 Ιαν 2020
12
2
3
θα απευθυνθείς στην τράπεζα μέσα απο το τμήμα παράπονων:
Θα γράψεις αναλυτικά το τι έχει συμβεί, και ανεξάρτητα με τους χρόνους απάντησης που γράφει το site θα τους γράψεις οτι δεν είναι δυνατόν για τεχνικό θέμα της τράπεζας να περιμένεις 45 μέρες την απάντηση τους, θα κάνεις καταγγελία στην τράπεζα της Ελλάδος γιατί από την στιγμή που τα χρήματα είναι στην Εθνική υπαίτια είναι η Εθνική που δεν είναι στον λογαριασμό σου. Τράπεζα είναι όχι τα αποστακτήρια του jack daniels.
Το πιθανότερο ειναι 15 εργάσιμες μέρες μετά την εμφάνιση της κίνησης στην κάρτα τα χρήματα θα είναι διαθέσιμα στον λογαριασμό σου χωρίς να κάνεις τίποτα, αν το ζήτημα είναι τεχνικής φύσης.
Έγινε φιλε θα κάνω όλα τα άνωθεν που γράφεις και βλέπουμε σε ευχαριστώ για το χρόνο που αφιέρωσες στο πρόβλημα μου

• Like
Αντιδράσεις: PANATHA

Προγνωστικά

• 13:30
    Novasports 1HD
    • Πάρμα - Νάπολι
  • 14:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Σαουθάμπτον - Τότεναμ
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Κίελo - Πάντερμπορν
  • 15:30
    Novasports 3HD
    • Φέγενορντ - Τβέντε
  • 16:00
    Novasports 1HD
    • Τζένοα - Κροτόνε
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Νιουκάστλ - Μπράιτον
  • 16:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λειψία - Μάιντς
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ουέσκα - Κάντιθ
  • 17:45
    Novasports 4HD
    • Αγιαξ - Βάαλβικ
  • 18:15
    Novasports 2HD
    • Λαμία - ΟΦΗ
  • 18:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Τσέλσι - Λίβερπουλ
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός
    Panathinaikos TV
    • Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός
  • 19:00
    Novasports 3HD
    • Σασουόλο - Κάλιαρι
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Βόλφσμπουργκ - Λεβερκούζεν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Γρανάδα - Αλαβές
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μπέτις - Βαγιαδολίδ
  • 20:30
    Novasports 1HD
    • Βόλος - Αρης
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Λέστερ - Μπέρνλι
  • 21:45
    Novasports 2HD
    • Γιουβέντους - Σαμπντόρια
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Μαρσέιγ - Λιλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ρεάλ Μαδρίτης
  • 23:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Τοντέλα - Ρίο Άβε
  • 13:00:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Χίμκι - Ζενίτ
  • 19:30:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπασκόνια - Βαλένθια
  • 20:00:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • WNBA 2020 Playoffs
  • Αύριο 21-09-2020
  • 04:00:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Playoffs 2020
  • 07:30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 09:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 09:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2020
  • 09:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
  • 10:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
  • 11:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • 2020 FIM Enel Moto E World Cup
  • 11:00
    ΕΡΤ Sports HD
    • 12ο Pick Racing
  • 11:10
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 11:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2020
  • 13:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • WTA 2020
  • 13:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 13:05
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • WTA 2020
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000

Μοιραστείτε αυτήν τη σελίδα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • o Kroisos Forum Bot:
    Ο χρήστης o Kroisos ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Ερώτηση" στο Ανακοινώσεις - Υποστήριξη.
  • P PANATHA:
    Λιντς - Φούλαμ 4-3 στο 75΄.....το Over 7,5 αξίζει να παιχτεί...με απόδοση 1.70
  • P PANATHA:
    Ντόρτμουντ - Γκλάντμπαχ OVER 3.5 με απόδοση 2.52 / και κάτι λίγα στο 2 με απόδοση 5.25
  • P PANATHA:
    Μάντσεστερ - Κρίσταλ Πάλας 1 & OVER 3,5 με απόδοση 3.05 / Και κάτι ψιλά στο τελικό σκορ 3-1 με απόδοση 11.5
  • nklaps Chat Bot:
    nklaps έχει φύγει από το δωμάτιο.
  • P PANATHA:
    Έκλεισα οκτάωρο....καλό βράδυ αλάνια
  • P PANATHA:
    Καλημέρα στην παρέα
  • P PANATHA:
    Πρώτο ποντάρισμα της ημέρας....δυάδα gg στα ματς Χιμπέρνιαν - Ρέιντζερς και Σαουθάμπτον - Τότεναμ
  • P PANATHA:
    Επόμενο....Νιούκαστλ - Μπράιτον 1 με απόδοση 2.70 / και κάτι λίγα στο 1 & OVER 2,5 με απόδοση 4.60
  • Ertzan Ertzan:
    Να έχεις παίξει Φέγενορντ όβερ 2,5 και όβερ 3,5 και να είναι 1-1 από το 29 και να βλέπεις να χάνονται αυτά που χάνονται. Είναι λόγος για να κόψεις τις φλέβες σου (όχι δεν έχω παίξει όβερ γιατί έχω αλλεργία)
  • jogo jogo:
    εχει κοπει ο over εδω και καποια χρονια ....γερμανια β ή γ που να θυμαμαι ... 1-1 στο 9" ... εεεε ακομα 1-1 ειναι ...αντε ρε...
  • Balaton Balaton:
    να μην παιξεις οβερ 2,5 Ερτζαν να παιξεις το γκολακι και τελος
  • Ertzan Ertzan:
    Γκολάκι είπες. Παρασκευή Λυών έριξα και από το καλημέρα αντίο ζωή
  • Balaton Balaton:
    ναι το ειδα και δεν το επαιξα κατα τυχη γιατι δεν ημουν σπιτι
  • Ertzan Ertzan:
    Αυτό με χαροποιεί είναι η αλήθεια
    ότι θα το έπαιζες και εσύ αλλά από τύχη δεν το έπαιξες
  • Balaton Balaton:
    κοιτα 3 ματς τη σεζον θα τα χανεις οχι παραπανω απλως δεν ξερεις ποτε θα γινεται
  • Balaton Balaton:
    και θα σου βγαινουν να παιξεις γύρω στα 160 ματς τη σεζον
  • Balaton Balaton:
    ετσι μου τα βγαζει η στατιστικη μου
  • Balaton Balaton:
    οτι θα χανω 3 ματς τη σεζον στα 160 που θα μου βγαινουν να παιξω
  • Balaton Balaton:
    καποια σεζον μπορει να εχει 140 καποια αλλη 180 καπως ετσι παει και βγαινει μεσος ορος 160
  • Φανουριος Chat Bot:
    Φανουριος έχει φύγει από το δωμάτιο.
  • Ertzan Ertzan:
  • Ertzan Ertzan:
    Αυτό είναι πρωτάθλημα δεν βαριέσαι ποτέ όλο κάτι γίνεται
  • Ertzan Ertzan:
    Ενώ τώρα βλέπω Τσέλσι-Λίβερπουλ ήδη νύσταξα παρόλο που έχω πιει 3 καφέδες από το πρωί :p
  • P PANATHA:
    Έμπνευση στο Τσέλσι - Λίβερπουλ πως θα έχουμε καταλογισμό πέναλτι