Πρόβλημα με την netbet

Manos Mant

New Member
23 Ιαν 2020
3
1
3
Καλησπέρα θα ήθελα να μάθω αν έχει και κάποιος άλλος πρόβλημα με την Netbet...εχω κανει ανάληψη από της 7/1 και ακόμα τπτ το μόνο που μου λένε είναι ότι είχαν πρόβλημα με την βιβα και οι αναλήψεις έχουν καθυστερήσει μου είπαν ότι θα έχει ολοκληρωθεί μέχρι την Τετάρτη 22/1 και σήμερα ξαναστελνω γτ δεν έγινε τπτ και μου λέει ότι δεν ξέρουν πότε θα μπορούν να μου βάλουν τα λεφτά στην κάρτα αν θέλω να τα βάλω σε paysafe...πράγμα που μου το έλεγαν από την αρχή τους εξηγώ ότι δεν μπορώ να κάνω ανάληψη από paysafe και θέλω τα λεφτά στη κάρτα γι'αυτό και έκανα καταθέσεις με την Καρτα και γι'αυτό ταυτοποίησα την καρτα μου.... ειλικρινά δεν μου έχει ξανασυμβεί κάτι τέτοιο και είναι άσχημο γι'αυτό οποίος σκέφτεται να παίξει εκεί η αν είδη παίζει εκεί να έχει το νου του.....

• Like
Αντιδράσεις: PANATHA

JordanRules

Active Member
13 Απρ 2018
297
157
43
ενας γνωστος μου εκανε κανονικα αναληψη στην καρτα του πριν 2 βδομαδες παντως.

για πόσα λεφτα μιλαμε στην περιπτωση σου?

JordanRules

Active Member
13 Απρ 2018
297
157
43
510 ευρω....πως και εκανε αφου ειχαν τεχνικο προβλημα...
δεν ξερω . το μονο τεχνικο προβλημα που ξερω ειναι οτι δεν εμφανιζεται η paysafe ως μεθοδος αναληψης. παντως στις αναληψεις πανω 500 ευρω εχουν 1,5% παρακρατηση. του κρατησανε το 1,5% επειδη και αυτουνου . ηταν πανω απο 500 η αναληψη του.αν προλαβαινεις,ακυρωσε την και ζητησε τα λεφτα σου σε 2 αναληψεις με μικροτερα ποσά,γιατι θα σου φανε κανα δεκαρικο. δε νομιζω να τα χασεις τα λεφτα σου παντως

Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet

nickbin

New Member
18 Νοε 2017
27
8
3
Μην αγχώνεσαι φίλε...εγώ έχω ζητήσει ανάληψη 30 ευρώ εδώ και μία εβδομάδα και ακόμα τίποτα....δε νομίζω να είναι τα 500 ευρώ το ζήτημα τους. Πρέπει όντως να έχουν θέμα με την viva.
Πριν 10 μέρες σε άλλη ανάληψη των 20 ευρώ πάλι με καθυστέρησαν και μου είπαν το ίδιο, τενικό πρόβλημα με viva.

Θυμάμαι πρόπερσι είχαν σταματήσει να πληρώνουν μέσω viva για κάνα μήνα. Δε νομίζω πως υπάρχει λόγος ανησυχίας. Απλά λίγη υπομονή

• Like
Αντιδράσεις: Manos Mant

zhentarim

New Member
21 Φεβ 2013
6
2
3
Μια απο τα ιδια και εγω...σημερα μου εστειλαν μαιλ για να κανω μια αναληψη που εχω ζητησει μεσω viva να γινει μεσω paysafe.Επελεξα να περιμενω να μπουν μεσω viva.Για ποσο χρονο μιλαμε οταν λενε για καθυστερησεις?

Τελευταία επεξεργασία:

Manos Mant

New Member
23 Ιαν 2020
3
1
3
Μια απο τα ιδια και εγω...σημερα μου εστειλαν μαιλ για να κανω μια αναληψη που εχω ζητησει μεσω viva να γινει μεσω paysafe.Επελεξα να περιμενω να μπουν μεσω viva.Για ποσο χρονο μιλαμε οταν λενε για καθυστερησεις?
Εμένα συνολικά πήρε περίπου 20 μέρες αλλά με πάρα πολύ πίεση αν το άφηνα στην τύχη του ακόμα θα περίμενα....

zhentarim

New Member
21 Φεβ 2013
6
2
3
Εμένα συνολικά πήρε περίπου 20 μέρες αλλά με πάρα πολύ πίεση αν το άφηνα στην τύχη του ακόμα θα περίμενα....
Θα τους ενοχλω καθε 4-5 μερες για να μην το αφησω στην τυχη του οπως λες και εσυ και περιμενω μεχρι το 2021.

• Like
Αντιδράσεις: Manos Mant

nickbin

New Member
18 Νοε 2017
27
8
3
Πρέπει γενικά να έχουν θέμα με viva. Από τον Σεπτέμβριο έχω κάνει αρκετές μικρές αναλήψεις των 20-30 ευρώ. Πάνω από δέκα αν δεν κάνω λάθος και σε όλες υπήρξαν καθυστερήσεις. Όπως τώρα που περιμένω μια από την Δευτέρα. Επειδή όμως είμαι πελάτης τους χρόνια δεν έχω κανένα άλλο πρόβλημα πέρα από τις καθυστερήσεις. Αυτό γενικά με κάνει να μην αγχώνομαι

• Like
Αντιδράσεις: zhentarim

Bachodios

New Member
17 Φεβ 2020
5
1
3
Έκανα λογαριασμό στην netbet,κατάθεση μέσω mastercard και ζήτησα ανάληψη με τον ίδιο τρόπο και αυτοί μου είπαν τα ίδια με εσάς όλους ,δηλαδή μέσω paysafe.Ξερει κάνεις πως γίνεται μέσω paysafe γενικά η ανάληψη;Αν και παλιός στις εταιρείες δεν το έχω κάνει ποτε

zhentarim

New Member
21 Φεβ 2013
6
2
3
Update:Οι 3 αναληψεις που ειχα ζητησει απο 12/2 επεξεργαστηκαν και λογικα θα εχουν μπει στον τραπεζικο λογαριασμο σε 2-3 μερες.

JordanRules

Active Member
13 Απρ 2018
297
157
43
Έκανα λογαριασμό στην netbet,κατάθεση μέσω mastercard και ζήτησα ανάληψη με τον ίδιο τρόπο και αυτοί μου είπαν τα ίδια με εσάς όλους ,δηλαδή μέσω paysafe.Ξερει κάνεις πως γίνεται μέσω paysafe γενικά η ανάληψη;Αν και παλιός στις εταιρείες δεν το έχω κάνει ποτε
εχεις paysafe account? εχεις κανεικαταθεση με paysafe στην νετμπετ ποτέ?

JordanRules

Active Member
13 Απρ 2018
297
157
43
Μόνο μέσω κάρτας κατάθεση έχω κανει
εε τοτε ειναι τελειως τρελο να σου ζητανε να κανεις αναληψη σε paysafe.

τελος παντων για να κανεις αναληψη σε paysafe , πρεπει πρωτα να εχεις paysafe account.απο κει και περα τα στοιχεια σου να ειναι ακριβως ιδια σε paysafe & στοιχηματικη εταιρεια. οταν μπουν στην paysafe τα λεφτα,μπορεις ειτε να τα στειλεις στην τραπεζα σου ή σε αλλη στοιχηματικη

Bachodios

New Member
17 Φεβ 2020
5
1
3
εε τοτε ειναι τελειως τρελο να σου ζητανε να κανεις αναληψη σε paysafe.

τελος παντων για να κανεις αναληψη σε paysafe , πρεπει πρωτα να εχεις paysafe account.απο κει και περα τα στοιχεια σου να ειναι ακριβως ιδια σε paysafe & στοιχηματικη εταιρεια. οταν μπουν στην paysafe τα λεφτα,μπορεις ειτε να τα στειλεις στην τραπεζα σου ή σε αλλη στοιχηματικη
Έχω paysafe account αλλά δεν έχω δει κάπου την επιλογή για ανάληψη

JordanRules

Active Member
13 Απρ 2018
297
157
43
Έχω paysafe account αλλά δεν έχω δει κάπου την επιλογή για ανάληψη
πρεπει να εχεις κανει αναληψη απο στοιχηματικη πρωτα . αν δεν εχει μεσα λεφτα,δε σου βγαζει αυτη την επιλογη για αναληψη σε τραπεζα

Προγνωστικά

• 15:00
    ΕΡΤ Sports HD
    • Λεβαδειακός - Δόξα Δράμας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Όσναμπρικ - Άουε
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Πάντερμπορν
  • 21:45
    Novasports 1HD
    • Μετς - Λυών
    Novasports 4HD
    • Μπρέσια - Νάπολι
    Novasports 24 HD
    • Ντέρμπι - Φούλαμ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπέτις - Μαγιόρκα
  • 19:00:00
    ΕΡΤ Sports HD
    • Ελλάδα - Βουλγαρία
  • 20:00:00
    Novasports 3HD
    • Ερυθρός Αστέρας - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
  • 21:30:00
    Novasports 2HD
    • Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Μπαρτσελόνα
  • 21:30:00
    Novasports 5HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Αναντολού Εφές
  • 22:00:00
    Novasports 3HD
    • Βαλένθια - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • 2020 ATP Tour 250
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • 2020 ATP Tour 250
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • 2020 ATP Tour 250
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • 2020 ATP Tour 250
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • Αύριο 22-02-2020
  • 00:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500

Σημερινά Γενέθλια

Μοιραστείτε αυτήν τη σελίδα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • BetLaden BetLaden:
    καλως τον
  • P Pragias:
    δεν μπορώ να μιλήσω ...γι αυτό γράφω...χαχαχαχα
  • P Pragias:
    ούτε τα μπασκετ δεν έχω δει ακόμα
  • P Pragias:
    χαλάλι η μάσα 3/3
    +1
  • P Pragias:
    και ας μην τα είδα
  • BetLaden BetLaden:
    πότε θα κανεις κανενα live στο Μπασκετ?
  • BetLaden BetLaden:
    Σαρωνεις φιλε...
  • P Pragias:
    δεν ξέρω είναι λίγο δύσκολο γιατί αλλάζει γρήγορα το λαιν και η απόδοση
  • P Pragias:
    μόνο σε ταίμ αουτ και τέλος περιόδου μπορείς
  • P Pragias:
    αλλιώς πατάς και συνεχώς αλλάζει
  • P Pragias:
    το κανονίζουμε όμως
  • BetLaden BetLaden:
    δικιο εχεις... καλά θα δουμε σε κανενα να κανουμε ενα δοκιμαστικο...
  • P Pragias:
    ναι το κανονίζουμε
    +1
  • P Pragias:
    ώρε σάρωσα και 4αδα παίκτες
  • BetLaden BetLaden:
    ε τι λεμε ρε φιλε...
  • P Pragias:
    κάτσε το ανεβαζω
  • BetLaden BetLaden:
    τέλοοοος...
  • P Pragias:
    κάτσε να δω πρώτα πως γίνεται...χαχααχαχα
  • BetLaden BetLaden:
    μια χαρά πήγε σημερα το live! Μπράβο σε όλα τα παιδια (y)
    +1
  • miskin miskin:
    καλό βραδυ κύριοι! καλή συνέχεια!
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Καλο βραδυ και ευχαριστουμε πολυ!
  • P PANATHA:
    Καλό βραδυ σε όλο τον κόσμο...πλην Αλαφούζου...εύχομαι να έχει φάει πολύ και να πίνει σόδες όλη νυχτα!
    P PANATHA: Καλό βραδυ σε όλο τον...