Πρόβλημα με bet365..

Solek

New Member
1 Νοε 2021
5
0
1
Καλημέρα.
Λοιπόν να μπω απευθείας στο θέμα(to the point).
Εδώ και 2 μήνες προσπαθώ να επικοινωνήσω μαζί τους(με bet365), για μη δυνατότητα σύνδεσης στον λογαριασμό μου(30 ευρώ που έχω μέσα δε μπορώ να τα πάρω).
Προβλήματα που αντιμετώπισα;
Πρώτον δε σηκώνουν το σταθερό, δε λειτουργεί(σοβαρή εταιρία 3 μήνες χωρίς επικοινωνία από πελάτη σε αυτούς το 00800 δε κάνει τουτου..... Βγαίνει ένας τηλεφωνητής και αυτό ήταν)
Δεύτερον δε με κάλεσαν ποτέ στο σταθερό ή στο κινητό που τους έδωσα στο email τους.
Μου είπαν είσαι σε προτεραιότητα 2~3 μήνες τώρα.....
Τρίτον το live chat τους είναι εμετικό, σαν να το χρησιμοποιούν μποτάκια και να σου απαντάνε αυτόματα χωρίς να καταλαβαίνουν το πρόβλημα σου, σαν να μιλάς σε basic AI...(εν το μεταξύ δε μπορείς να λύσεις το πρόβλημα από το chat ή από email, λένε και καλά ότι θα πρέπει να επικοινωνήσουμε εμείς μαζί σας...)
Μήπως θέλει να φύγει από το Ελαδισταν η bet και βρήκε ευκαιρία να αρπάξει και μερικά χρήματα από τους χρήστες της...
Να τα κλάψω τα 30 ευρώ;

Ευχαριστώ, αν και μπορεί να το σβήσετε, γιατί βλέπω ότι τους διαφημίζεται κιόλας...
Οπότε κανείς δε θα μου ρίξει ούτε ένα βλέφαρο(έτσι και αλλιώς δημοκρατία έχουμε των χρημάτων***)
Καλή σας μέρα!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλημέρα φίλε ,

Το ύφος του ποστ σου δε το βρίσκεις λίγο "προκλητικό"?

Χώρια που αυτοαναιρείσαι κιόλας...
Αφενός έρχεσαι εδώ σε αυτό το φόρουμ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ (δηλαδή να έρχονται παίχτες και να γράφουν τις εμπειρίες τους από τις στοιχηματικές εταιρείες που δραστηριοποιούνται στην Ελλάδα, θετικές ή αρνητικές , διθυραμβικές ή προσβλητικές εδώ δέχονται σχεδόν τα πάντα) και λες την αρνητική σου εμπειρία με την μπετ365.

Αφετέρου τους τη λες κιόλας και τους μειώνεις με ειρωνείες του τύπου ότι "μπορεί να σου σβήσουν το ποστ επειδή έχουν μπάννερ της μπετ365" και ότι δηλαδή θα αποκρύψουν την δικιά σου σοβαρότατη καταγγελία ότι η μπετ365 κοιτάει να σου φάει....30ευρώ επειδή "τα παίρνουν απο τις κακές στοιχηματικές που υπάρχουν για να ξεγελούν τον καλοπροαίρετο παίχτη"

Το γεγονός ότι οι στοιχηματικές προβαίνουν σε ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΚΑΤΑΧΡΗΣΕΙΣ των όρων τους για να κλείνουν accounts , να περιορίζουν λογαριασμούς , να θέτουν λογαριασμούς σε "επ'αορίστου έρευνα" ώστε όντως να πάνε να του φάνε τα λεφτά , δεν σημαίνει ότι ΟΛΕΣ οι υποθέσεις και οι καταγγελίες των παιχτών είναι ίδιες και φυσικά ούτε και η συμπεριφορά των εταιρείων είναι ίδια.

Όπως και να έχει...

Στο ζήτημά σου τώρα , αυτό που εγώ μπορώ να επιβεβαιώσω ότι ισχύει στο περίπου είναι το "αυτομητοποιημένο" live chat τους που από την μία θέλεις να έισαι μισή ώρα σε σειρά προτεραιότητας για να συνομιλήσεις με κάποιον και από την άλλη όντως έχει αρκετές αυτοματοποιημένες απαντήσεις.
Ωστόσο , επικοινωνία γίνεται κανονικά ή τουλάχιστον στις δικές μου περιπτώσεις(και δεν ήταν λίγες οι φορές που επικοινώνησα μαζί τους μέσω του λαιβ τσατ τους) συνεννοηθήκαμε μία χαρά.
Σαν του στοιχιμαν το chat support δεν έιναι , αλλά τη δουλειά του την κάνει.

Πες μας κι άλλα για το ζήτημά σου όμως γιατί δεν έχεις δώσει αρκετές πληροφορίες.

Έκανες πρόσφατα λογαριασμό?

Έκανες αμέσως και έγκαιρα την ταυτοποίηση?

Όταν βάζεις τα στοιχεία σου για να συνδεθείς, τί σου εμφανίζει ακριβώς?
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover και BetLaden
Καλημέρα φίλε ,

Το ύφος του ποστ σου δε το βρίσκεις λίγο "προκλητικό"?

Χώρια που αυτοαναιρείσαι κιόλας...
Αφενός έρχεσαι εδώ σε αυτό το φόρουμ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟΝ ΛΟΓΟ (δηλαδή να έρχονται παίχτες και να γράφουν τις εμπειρίες τους από τις στοιχηματικές εταιρείες που δραστηριοποιούνται στην Ελλάδα, θετικές ή αρνητικές , διθυραμβικές ή προσβλητικές εδώ δέχονται σχεδόν τα πάντα) και λες την αρνητική σου εμπειρία με την μπετ365.

Αφετέρου τους τη λες κιόλας και τους μειώνεις με ειρωνείες του τύπου ότι "μπορεί να σου σβήσουν το ποστ επειδή έχουν μπάννερ της μπετ365" και ότι δηλαδή θα αποκρύψουν την δικιά σου σοβαρότατη καταγγελία ότι η μπετ365 κοιτάει να σου φάει....30ευρώ επειδή "τα παίρνουν απο τις κακές στοιχηματικές που υπάρχουν για να ξεγελούν τον καλοπροαίρετο παίχτη"

Το γεγονός ότι οι στοιχηματικές προβαίνουν σε ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΚΑΤΑΧΡΗΣΕΙΣ των όρων τους για να κλείνουν accounts , να περιορίζουν λογαριασμούς , να θέτουν λογαριασμούς σε "επ'αορίστου έρευνα" ώστε όντως να πάνε να του φάνε τα λεφτά , δεν σημαίνει ότι ΟΛΕΣ οι υποθέσεις και οι καταγγελίες των παιχτών είναι ίδιες και φυσικά ούτε και η συμπεριφορά των εταιρείων είναι ίδια.

Όπως και να έχει...

Στο ζήτημά σου τώρα , αυτό που εγώ μπορώ να επιβεβαιώσω ότι ισχύει στο περίπου είναι το "αυτομητοποιημένο" live chat τους που από την μία θέλεις να έισαι μισή ώρα σε σειρά προτεραιότητας για να συνομιλήσεις με κάποιον και από την άλλη όντως έχει αρκετές αυτοματοποιημένες απαντήσεις.
Ωστόσο , επικοινωνία γίνεται κανονικά ή τουλάχιστον στις δικές μου περιπτώσεις(και δεν ήταν λίγες οι φορές που επικοινώνησα μαζί τους μέσω του λαιβ τσατ τους) συνεννοηθήκαμε μία χαρά.
Σαν του στοιχιμαν το chat support δεν έιναι , αλλά τη δουλειά του την κάνει.

Πες μας κι άλλα για το ζήτημά σου όμως γιατί δεν έχεις δώσει αρκετές πληροφορίες.

Έκανες πρόσφατα λογαριασμό?

Έκανες αμέσως και έγκαιρα την ταυτοποίηση?

Όταν βάζεις τα στοιχεία σου για να συνδεθείς, τί σου εμφανίζει ακριβώς?
Ζητάω συγνώμη αν το ποστ μου ήταν κάπως προσβλητικό, αλλά νιώθω λες και όλα είναι εναντίων μου.
Τέλος πάντων, τον λογαριασμό τον έχω περί τα 2 χρόνια.
Ο λογαριασμός είναι του πατέρα μου, αλλά εγώ είμαι αυτός που ψάχνετε, μπας και βρει λύση, μέχρι και στην ΕΕΕΠ έστειλα μήνυμα(τηλεφωνικά μου είπαν ότι δε μπορώ να κάνω καταγγελία, αλλά και για το μήνυμα θα περιμένω 3 μήνες+ , πως να μη νιώθει κάποιος ότι όλα είναι εναντίον του, όταν βρίσκει τέτοια αντιμετώπιση; )
Για να φανταστείς μέχρι και στην bet365 eng email, έστειλα, αλλά με πήραν ώρα που δεν ήμουν σπίτι στο σταθερό, και στο κινητό που τους είχα δώσει δε κάλεσαν.
Όταν τους κάλεσα πίσω στον αριθμό(Μάλτας βέβαια όχι Αγγλίας φυσικά φυσικά...)
δε το σήκωναν no matter how many times i called... προφανώς είναι μόνο για να καλούν εκείνοι, ευτυχώς έχω για τηλέφωνα σε EU και δε θα έρθει ο λογαριασμός φουσκωμένος.
Τώρα έρχομαι στο ερώτημα σου, σχετικά με το γιατί κλείδωσαν τον λογαριασμό.
Υποτίθεται ξεπέρασε κάποια default όρια στοιχηματίσμου, τα οποία έχουν μπει υποτίθεται για να τον προστατεύουν...
Ημερισια/εβδομαδιαία κτλπ.
Αυτά τα όρια δε τα είχε δει ποτέ, δεν είχαν εμφανιστεί για να τα επεξεργαστεί.
Μόνο μια μέρα προσπαθεί να κάνει είσοδο, και του εμφανίζει ότι τα στοιχεία του λογαριασμού δε βρέθηκαν.
Εκ τότε άρχισε αυτή η οδύσσεια με τα τηλέφωνα... Όπου φυσικά αποφεύγουν.
Και πραγματικά δε καταλαβαίνω το γιατί;
Για 30 ευρώ;
Εμένα όμως με τρώει το δίκιο μου, πριν έγραψες για 30 ευρώ πάνω πάνω, εγώ όμως δεν είμαι μεγάλη στοιχηματικη εταιρία να μοιράζω 30αρικα, η να μου τα κλέβουν...
Δεν έχουν αξία τα χρήματα αυτά;
Ευχαριστώ και συγνώμη αν παραφερθηκα.
 
Μισό μισό λεπτό γιατί εδώ υπάρχουν θέματα.

Καταρχάς οποιαδήποτε συνομιλία κάνει η bet365.gr (ή .com αδιάφορο είναι , εσύ ως Έλληνας πολίτης δεν έχεις σχέση με την bet365.com παρά μόνον με την .gr) πρέπει να την κάνει και θα απαιτήσει (ορθώς) να την κάνει ΜΟΝΑΧΑ με το άτομα στου οποίου το όνομα έχει ανοιχτεί και ταυτοποιηθεί ο εν λόγω λογαριασμός.
Αυτός έιναι πολύ αυστηρός όρος και αν υποπτευθούν ότι εσύ παίζεις στοίχημα με λογαριασμό άλλου (στην προκειμένη περίπτωση αυτό κάνεις και έρχεται ενάντια στους όρους των εταιρειών) θα σου κάνουν την ζωή πολύ δύσκολη και δεν έχει και κανένα νόημα να κάνεις καταγγελία.

Δεν έχει να κάνει με τα 30ευρώ ούτε τα 300 ούτε τα 3κ που μπορεί να υπήρχαν , εφόσον παίζεις από λογαριασμό που δεν ειναι registered στο όνομά σου , αν το καταλάβουν , για να ξεκλειδώσεις το λογαριασμό , ο πατέρας σου πρέπει να συννενοηθεί μαζί τους και να τους στείλει ένα σκασμο χαρτούρα που να αποδεικνύει ότι όντως αυτός ήταν στον λογαριασμό και όχι άλλος.

Στο 2ο σκέλος της ανάρτησής σου τώρα ,

τα ημερήσια/εβδομαδιαία/μηνιαία όρια στοιχηματισμού (κερδών και απωλειών) αλλά και το πόσο χρονικό διάστημα μπορεί να μείνει ο λογαριασμός σου συνδεδεμένος στην στοιχηματική , ήρθαν με το νέο νομοσχέδιο που πέρασε για το διαδικτυακό τζόγο, και όποιος ανοίγει λογαριασμό σε οποιαδήποτε νόμιμη στοιχηματική στην Ελλάδα τα συμπληρώνει όταν κάνει εγγραφή και μπορεί να τα επεξεργάζεται όσες φορές θέλει και όπως θέλει μέσω της επεξεργασίς προφίλ του.

Προφανώς ,ο πατέρας σου θα τα έιχε θέσει αυτά τα όρια (μπορεί να μην καταλάβαινε και τι έβαζε η αλήθεια έιναι) και όταν κάποιος λογαριασμός υπερβεί τα όρια αυτά δεν επιτρέπεται να στοιχηματίσει άλλο μέχρι να ολοκληρωθεί ο περιορισμός που έχει τεθέι από τον ίδιο.
Δηλαδή , αν εγώ βάλω όριο απωλειών τα 100ευρώ τη βδομάδα , βάλω 100ευρώ τη δευτέρα και τα παίξω στο οβερ 19.5 πόντους του miles των hornets (γ@μημένε Miles δε μπορούσες να βάλεις άλλον 1 πόντο) και το χάσω , μετά θα πρέπει να περιμένω μέχρι την επόμενη Τρίτη (αφού Τρίτη το έπαιξα το μπετ) για να ξαναπαίξω στοίχημα αφού έτσι ορίζει το όριο που έχω βάλει στον λογαριασμό μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Με τα τηλέφωνά τους δεν ξέρω τί παίζει δεν έχω πάρει ποτέ αλλά μίλα με το τσατ τους (ή μάλλον ας μιλήσει ο κάτοχος του λογαριασμού) και θα βρεις άκρη.
 
Αυτό που λες πάντως το καταλαβαίνω, για αυτό και τους έστειλα μήνυμα (από το email του λογαριασμού) για να πάρουν τηλέφωνο και να μιλήσουν με τον κάτοχο aka τον πατέρα μου, για να λυθεί το πρόβλημα.
Το ίδιο όπως όταν κάνεις σε τράπεζα.
Ναι μπορεί να είχε βάλει περίεργα όρια, χωρίς να το ξέρει, ή να είχε κάνει accept σε κάποια defaults.
Στο τηλέφωνο ειδικά στην Ελλάδα βγαίνει αυτόματος τηλεφωνητής και λέει, ότι δε μπορούμε πλέον να εξυπηρετήσουμε τηλεφωνικά, παρά μόνον να σας καλέσουμε εμείς.
Στο chat έχουν πει επανειλημμένα ότι θα πάρουν τηλέφωνο(ενάμισι μήνα τωρα) σε έναν από τους δύο αριθμούς αλλά τίποτα.
Μόνο από Μάλτα πήραν αλλά μόνο μια φορά και στο σταθερό, δε το σήκωσε κάποιος, και δε νοιάστηκαν να καλέσουν και στο κινητό.

Πλάκα έχει ότι στο twitter που τους μιλησα στους ξένους, απάντησαν σε 10 λεπτά και όχι με τις γνωστές αυτόματες απαντήσεις.
Μάλιστα με ρώτησε να δώσω τηλέφωνα για να λυθεί το πρόβλημα.
Τα έδωσα και πήραν από Μάλτα, αλλά ήταν το τηλ που δεν ήταν κάποιος να το πιάσει.
Από Ελλάδα τίποτα όμως.
Μάλλον θα ξανά στείλω μήνυμα στο Αγγλικό mail, να τους πω ότι δε πρόλαβα το τηλέφωνο και να ξαναπάρουν.

Εδώ είναι σαν να με δουλεύουν οι δικοί μας.
Anyway, ζητάω συγνώμη αν κούρασα λιγάκι με την έκθεση :)
Σε ευχαριστώ, που ασχολήθηκες!(περισσότερο από το Ελληνικό support της bet365 χεχε)
Μακάρι να το λύσουν το πρόβλημα, εκ των έξω δηλαδή...
 
Γενικά δεν συγκρίνοντα οι έξω με τους δικούς μας.

Δηλαδή η bet365.com με την bet365.gr είναι σαν....άλλη εταιρεία.

Καμία σχέση (σε ό,τι αφορά το στοίχημα , τα όρια , το support , κτλ ) τα 2 αυτά franchise.

Μάλλον κάποιος Ελληνάκος αγόρασε τα δικαιώματα για το όνομα της bet365 και την λειτουργεί σαν να είναι κάποια Novibet.
 
100% δεν το γνωρίζω.

Πάντως η διαφορά μεταξύ bet365.com και bet365.gr είναι τεράστια.

Πραγματικά είναι σαν αυτά τα 2 sites να αποτελούν διαφορετική εταιρεία.

Είχα διαβάσει από ένα ποστ του Grim σε κάποιο άλλο thread (παλιό ποστ) ότι μάλλον κάποιος Ελληναράς αγόρασε τα δικαιώματα για το όνομα της bet365 όταν γινόταν η μανούρα με τις άδειες και τα franchise και τη λειτουργεί διαφορετικά από την κύρια εταιρεία ,χωρίς φυσικά αυτό να σημαίνει πως δε συνδέονται οι 2 εταρείες έτσι.

Φυσικά και συνδέονται ,αλλά ως προς τα του στοιχήματος (όρια , client support , στοίχημα εν γένει -πχ ορισμένους αγώνες που έχει στην .com δεν τους έχει η .gr και αντίστροφα.) σε κάποιον τρίτο θα φαινόταν πως αποτελούν ξεχωριστές εταιρείες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solek
δεν υπαρχουν λογια απλα...
 

Συνημμένα

  • Image001.jpg
    Image001.jpg
    473.1 KB · Προβολές : 308
  • Image002.jpg
    Image002.jpg
    554.9 KB · Προβολές : 204
  • Image003.jpg
    Image003.jpg
    474.9 KB · Προβολές : 196
  • Image004.jpg
    Image004.jpg
    556.2 KB · Προβολές : 252
  • Image005.jpg
    Image005.jpg
    566 KB · Προβολές : 269
  • Image006.jpg
    Image006.jpg
    455.4 KB · Προβολές : 200
  • Image007.jpg
    Image007.jpg
    450.6 KB · Προβολές : 244
  • Image008.jpg
    Image008.jpg
    395.2 KB · Προβολές : 170
  • Image009.jpg
    Image009.jpg
    536.6 KB · Προβολές : 171
  • Image010.jpg
    Image010.jpg
    521.7 KB · Προβολές : 205
Φαίνεται το σαιτ αντιμετωπίζει κάποιο πρόβλημα.

Πολλοί(αν οχι όλοι) δε μπορούν να κάνουν λογκ ιν
 
Εφτιαξε;

Γιατι τώρα μπήκα κανονικά απο τηλέφωνο αλλα και απο τον υπολογιστή .
 
Ούτε εγώ μπορούσα να μπω το απόγευμα. Έστειλα email. Είχαν πρόβλημα απάντησαν
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...