Πρόγραμμα ανάπτυξης συστημάτων

Balaton

Well-Known Member
1 Νοε 2008
1,212
1,136
113
Παιδιά κανά πρόγραμμα ανάπτυξης συστημάτων και μεταβλητών συστημάτων υπάρχει; Έχω σκεφτεί ένα συστηματάκι με 7άδα διπλές παραλλαγές σε σημεία και όχι ΔΕ, όπου θα δικαιούμαι μέχρι 2 διπλές. Έπρεπε να υπήρχε ένα τέτοιο προγραμματάκι να περνάς τις ομάδες τις αποδόσεις να θέτεις τους όρους και να σου βγάζουν τα δελτία που μπορείς να κόψεις.
 
Απάντηση: Πρόγραμμα ανάπτυξης συστημάτων

<ins class="adsbygoogle" style="width: 468px; height: 60px; display: inline-block;" data-adsbygoogle-status="done" data-ad-slot="1333689959" data-ad-client="ca-pub-6198904567196786"><ins id="aswift_2_expand" style="margin: 0px; padding: 0px; border: currentColor; width: 468px; height: 60px; display: inline-table; visibility: visible; position: relative; background-color: transparent;"><ins id="aswift_2_anchor" style="margin: 0px; padding: 0px; border: currentColor; width: 468px; height: 60px; display: block; visibility: visible; position: relative; background-color: transparent;">
<iframe name="aswift_2" width="468" height="60" id="aswift_2" frameBorder="0" marginWidth="0" marginHeight="0" scrolling="no" vspace="0" hspace="0" allowfullscreen="true" style="left: 0px; top: 0px; width: 468px; height: 60px; position: absolute;" allowTransparency="true"></iframe></ins></ins></ins>

news.gif

clear.gif

ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ for ALL


andro_1.jpg


PC BET
pcbet_shot.jpg


<tbody>
</tbody>

<tbody>
</tbody>
 
Απάντηση: Πρόγραμμα ανάπτυξης συστημάτων

Σε ευχαριστώ αλλά δεν μου κάνει αυτό, γιατί παίρνει τα ματς που έχει ο ΟΠΑΠ και τις αποδόσεις του ενώ εγώ μπορεί να θέλω να βάλω ματς που δεν το έχει και δεν θα έχει και τις ίδιες αποδόσεις με αυτές που θέλω και δεν θα μπορώ μετά να κάνω dutching τις στήλες για να έχουν όσο το δυνατόν ισόποσο κέρδος!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Πρόγραμμα ανάπτυξης συστημάτων

Λιάκο τα έχω ψάξει όλα. Έχουμε τέτοιο πρόγραμμα για το σκορ-6 στα άλογα και δεν έχουμε ένα τέτοιο πρόγραμμα για το στοίχημα. Υπάρχει το ανδρομέδα που πρότεινε ο φίλος αλλά δεν ξέρω να το δουλεύω δεν ξέρω πως μπορώ να βάλω τους όρους μέσα. για να μου βγάλει τις στήλες και δεν ξέρω αν θα το κάνει και dutching αλλά πες αυτό το κάνει και ένα dutching calculator.
 
Απάντηση: Πρόγραμμα ανάπτυξης συστημάτων

Αρχικό μήνυμα απο Balaton Υπάρχει το ανδρομέδα που πρότεινε ο φίλος αλλά δεν ξέρω να το δουλεύω δεν ξέρω πως μπορώ να βάλω τους όρους μέσα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Πρόγραμμα ανάπτυξης συστημάτων

s-t-x-m-a το σύστημα που ήθελα βρήκα πως να το κάνω ίσως το έκανα και με τη τύχη, δεν ξέρω, τελος πάντων το βρήκα όμως. Το θέμα είναι πως το θέλω για περισσότερα πράγματα από αυτά που δείχνει το βίντεο. πχ θέλω να φτιάξω ένα σύστημα που θα περιέχει 12 ομάδες οι οποίες θα είναι χωρισμένες σε 4 τριάδες και από τις 12 αυτές τριάδες η 1η δεν θα έχει καμία διπλή, η 2η τριάδα θα έχει μία διπλή και οι δύο κάτω τριάδες θα έχουν από τρεις διπλές. Αυτά που θα ζητάω για να κερδίσω το στοίχημα θα είναι αν περνάνε ανά τριάδα και θα ζητάω 6άδες- 9άδες - 12 άδες.

Αυτό πως μπορώ να το περάσω στο σύστημα μπορείς να μου εξηγήσεις σε παρακαλώ; Δεν μπορώ να βάλω διπλή ευκαιρία γιατί έχει μεγαλύτερη γκανιότα και δεν μου χαρίζει ισόποσα το κέρδος, οπότε πρέπει να βάζω διπλές κανονικές.
 
Απάντηση: Πρόγραμμα ανάπτυξης συστημάτων

Κανονικά πάντως έχω την εντύπωση πώς όσοι έχουν προλάβει το προπο και τα συστήματα του σήμερα με το στοίχημα (διαδικτυακά πάντα) θα έπρεπε να ήταν ζάπλουτοι. Στην ουσία αν βρει κάποιος έξι δυνατές έδρες να παίζουν με δυνατούς αντιπάλους και παίξει τις έδρες 1Χ και του περάσουν οι έδρες και μια τριάδα με τοκογλυφικά στάνταρ έκανε 9άδα και βάλε και το μπονους των στοιχηματικών είναι καλυμμένος αλλά δεν ξέρω πόσες στήλες είναι αυτό!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Πρόγραμμα ανάπτυξης συστημάτων

Με διπλες ευκαιριες οι στηλες είναι 11 για συστημα 6-9-12 και ευκολα τις ισομοιραζεις.Τωρα η πληρες κατασκευη είναι ευκολη ......δινεις το πληρες

1
1
1.......3 εως 3

1
1
1Χ.......3 εως 3



1Χ.......3 εως 3



1Χ.......3 εως 3

και ορια ομιλου 2-3-4
Και τσεκαρεις συστημα το 6-9 -12
 
Απάντηση: Πρόγραμμα ανάπτυξης συστημάτων

Έχω πρόγραμμα τέτοιο εγώ:

http://www.cosmicway.net/engine.html

Πάντως υπάρχει διαφορά με το ΠΡΟΠΟ.
Στο ΠΡΟΠΟ πρώτον αν δεν έπαιζες με πρόγραμμα ανάπτυξης συστημάτων, ίσον δεν έπαιζες (ει μη τρίστηλα-τετράστηλα). Αυτό γιατί ήσουνα (& είσαι) υποχρεωμένος να πας για το 14άρι ή το 13άρι που ήταν παλιά. Δεν μπορείς να πεις "εγώ πάω για τριάδα" !
Μετά αν έπαιζες πλήρες 100,000 δραχμές ας πούμε πήγαινες ολόϊσια για κουβά και άδικο κουβά βέβαια.

Αλλά εκτός από αυτά υπάρχει και το μυστικό με τις "περιοχές στηλών".
Επί εποχής 13αριού το σύνολο στηλών ήταν 1594323 (=3^13).
Τις είχαμε χωρίσει σε περιοχές ως εξής:

1 - Οι εύκολες - ήτοι οι 5000-10000 πιθανότερες. Αυτές πλήρωναν φραγκοδίφραγκα αν ερχόντουσαν.
2 - Οι μέτριες αλλά εφικτές. Αυτές ήταν καμιά 30αριά χιλιάδες στήλες που πλήρωναν καλύτερα, είχαν ένα καλό αουτσαϊντεράκι μέσα.
3 - Οι δύσκολες αλλά σπάνιες. Αυτές ήταν καμιά 200αριά χιλιάδες στήλες με δύο-τρία αουτσάϊντερ που πλήρωναν καλά αλλά έπρεπε να είσαι πολύ τυχερός για να τις πιάσεις.
4 - Οι δύσκολες και ανέφικτες. Αυτές ήταν οι ένα εκατομμύριο και βάλε στήλες που απομένουν αφού αφαιρέσουμε τις στήλες των προηγουμένων τριών κατηγοριών (βασικά έπρεπε να είχες πηδήξει από την Ακρόπολη για να βρεις εκεί).

Στις κατηγορίες αυτές στηλών ΠΡΟΠΟ είχαμε δώσει τις ονομασίες "περιοχή Turbo 1", "περιοχή Turbo 2", "περιοχή Turbo 3" και "περιοχή Turbo 4".
Για την Turbo 2 λοιπόν πήγαιναν αυτοί που ήξεραν και ψιλοέβγαινε κάτι.
Ουσιαστικά το αουτσάϊντερ που έπιανες πλήρωνε παραπάνω από την αξία του, γιατί η Turbo 1 ήταν υπο-παιγμένη στο σύνολο των στηλών του ΠΡΟΠΟ. Αν π.χ. έσπαγε ο άσσος της Τούμπας δεν σε πήγαινε στο επί 4.5 ως ώφειλε, σε πήγαινε στο επί 8.5.

Αλλά τα μειονεκτήματα του ΠΡΟΠΟ ήταν ένα η γκανιότα (60% και φόρος από πάνω !) συν ότι είχαν την κατηγορία παρηγοριάς, το 11άρι δηλαδή (12άρι σήμερα).
Τον παίκτη συστημάτων που έπιανε που και που αυτό δεν τον συνέφερε, διότι θα έπιανε μεν και 11άρια αλλά οι συνολικές επιστροφές του θα ήταν μικρότερες.

Η Ιταλία είχε καλό ΠΡΟΠΟ, ήταν 13-12άρι με γκανιότα 50%.
Ο ΟΠΑΠ δυστυχώς δεν δεχόταν ποτέ να το κάνει σαν το Ιταλικό.

Τελικά το ΠΡΟΠΟ πέθανε, γιατί η πελατεία στράφηκε προς το πάμε στοίχημα που είναι "εύκολο" - πληρώνεσαι και με το μονό αποδεκτό, αρκεί να σπρώξεις κάποιο χρήμα.

Στο στοίχημα τώρα αν παίξεις με πρόγραμμα computer δεν ξέρω αν λέει κάτι.
Ο ΠΑΟΚ που θα την πατήσει στην έδρα του και θα μείνει στο "χι", είναι 4.5 και παραμένει 4.5 ότι και να κάνεις.
Άρα προς τι η φασαρία ;
Δε θέλω να μιλήσω εμπορικά - προτιμώ να τα λέω επιστημονικά πως είναι τα πράγματα.
Το πρόγραμμα στα φτιάχνει όλα αλλά σου ανεβάζει την κερδοφορία ;
Δεν το νομίζω εκτός αν με τα μπόνους που δίνει ο ΟΠΑΠ στα μεγάλα παρολί προκύπτει κάτι εκμεταλλεύσιμο.

Για άλλες εταιρείες εκτός ΟΠΑΠ τώρα είναι άστα να πάνε, σε ότι αφορά τον "συστεμισμό".
Δεν παρέχουν interface, δεν-δεν-δεν ...
Μπορεί να πάρεις και κάνα email από την securitate τους ότι "παίζεις ύποπτα" !
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Πρόγραμμα ανάπτυξης συστημάτων

Οι στοιχηματικές στο διαδίκτυο ή τουλάχιστον κάποιες από αυτές σου δίνουν μπόνους σε κάποια πρωταθλήματα. Αν λοιπόν από κάποια συγκεκριμένα πρωταθλήματα των οποίων σου προσφέρουν δύο αγωνιστικές σερί δηλαδή την παρούσα και την επόμενη βάλεις 14 ματς, έχεις 100% μπόνους. Αν σπάσεις τα ματς σε δύο επτάδες και βάλεις την πρώτη στάνταρ και την δεύτερη επτάδα μεταβλητό ίσως κάποια στιγμή να μπορέσει κάποιος να τους χτυπήσει ότι είναι να πάρει στο διπλάσιο. Αν δεν υπήρχε το μπόνους, δεν έχουν τόσο μεγάλη χρησιμότητα τα μεταβλητά, επειδή όμως διπλασιάζεται το κέρδος αξίζει!
 
Απάντηση: Πρόγραμμα ανάπτυξης συστημάτων

Οι στοιχηματικές στο διαδίκτυο ή τουλάχιστον κάποιες από αυτές σου δίνουν μπόνους σε κάποια πρωταθλήματα. Αν λοιπόν από κάποια συγκεκριμένα πρωταθλήματα των οποίων σου προσφέρουν δύο αγωνιστικές σερί δηλαδή την παρούσα και την επόμενη βάλεις 14 ματς, έχεις 100% μπόνους. Αν σπάσεις τα ματς σε δύο επτάδες και βάλεις την πρώτη στάνταρ και την δεύτερη επτάδα μεταβλητό ίσως κάποια στιγμή να μπορέσει κάποιος να τους χτυπήσει ότι είναι να πάρει στο διπλάσιο. Αν δεν υπήρχε το μπόνους, δεν έχουν τόσο μεγάλη χρησιμότητα τα μεταβλητά, επειδή όμως διπλασιάζεται το κέρδος αξίζει!

Κοίτα στο ΠΡΟΠΟ τα παλιά χρόνια όλοι έπαιζαν computer απλά επειδή ήταν υπερκουβάς να παίξεις πλήρες. Τα περί αποδόσεων τα ήξεραν μόνο οι πολύ ψαγμένοι.
Με τα μπόνους μπορεί λοιπόν να υπάρχουν κάποιες συμφέρουσες περιπτώσεις - αλλά πάντα για μεγάλα παρολί μιλάμε 12-13-14 ...
Αλλά για παιχνίδι εκτός ΟΠΑΠ, το θέμα είναι ποιά εταιρεία του internet διευκολύνει να παίζεις μεγάλα παρολί ;
Περιέγραψα πρόπερσι τα συστήματα Κόκκαλη στη bet365 και ο τεχνικός τους στην αρχή είπε "μπράβο, τι μαγκιές είναι αυτές ; ωραίο" αλλά μετά πήρα άλλο email από κάποιον του support και αυτός έλεγε "όχι, σ' εμάς παίζετε για ... διασκέδαση, δε θέλουμε επαγγελματίες".
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...