Πρόταση για Διαγωνισμό Υπολογιστικών Μοντέλων

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.
Ένα ισχυρό μοντέλο πρόγνωσης θα ήταν και το μοντέλο των masterminds.
Να σχηματισθεί δηλαδή ένα pool of forum users που να δίνει προγνωστικά και να
βγάζουμε το μέσο όρο με την επεξεργασία conflation algorithm μεταξύ τους.

Ο κάθε ένας από το pool θα δίνει προγνωστικά, τις δικές του αποδόσεις μάλλον καλύτερα. Θα παίρνει βαθμούς ανάλογα την προβλεπτικότητα του και θα σχηματιστεί ένα τοπ τεν.
Οι καλοί θα παίρνουν βραβείο, οι κακοί θα υποβιβάζονται.
Θα υπάρχει δε και μία β' εθνική -πάλι με βραβείο- από την οποία οι πρώτοι θα ανεβαίνουν κατηγορία.

Αυτό εγώ πήγα να το κάνω με ιστοσελίδες αλλά κάπου κολλάει.
Με το ΠΡΟΠΟ γινόταν εύκολα - όμως αφ' ενός την εποχή του ιντερνέτ και μετά ΠΡΟΠΟ ουσιαστικά δεν υπάρχει, αφ' ετέρου δεν είναι το ίδιο πράγμα.
Κόλλησα λοιπόν διότι από τις διάφορες ιστοσελίδες άλλη μου προτείνει να παίξω κάποια παιχνίδια της Γαλλίας, άλλη της Ιταλίας, άλλη Ισραηλινά και πάει λέγοντας.
Άρα τι να συγκρίνω ;

Θα πρέπει λοιπόν το φόρουμ να υποδεικνύει αυτό τους αγώνες.
Να λέει κύριοι αυτοί είναι οι αγώνες που θέλουμε, δώστε τις υποδείξεις σας.
Επίσης το φόρουμ να έχει τα μαθηματικά εργαλεία για να κάνει τους υπολογισμούς (όχι βλαχονικολέϊκα όπως έχω δει αλλού !).

Έτσι θα βγει ισχυροτατότατο μοντέλο.
 
Τελευταία επεξεργασία:
@Larry είμαι πρακτικός άνθρωπος εγώ
θα προτιμούσα να πληρώσω έναν Ινδό χακερ να μου φτιάξει ένα
από το να ξοδέψω μήνες να μάθω προγραμματισμό :)
Δηλαδή πόσα είσαι διατεθειμένος να πληρώσεις σε κάποιον, για να ξοδέψει αυτός τους μήνες του για την πάρτη σου; Πες μια τιμή να το συζητήσουμε, να δούμε αν αξίζει τον κόπο βρε αδερφέ, μιας και ο δικός σου χρόνος είναι υπερπολύτιμος.
 
εχω ομως μια διαφωνια, - προβληματισμο, στο γιατι να μην μπορει καποιος να "ζητησει" με πληρωμη φυσικα αν το θελει, στοιχηματικες συμβουλες, παιχνιδια που καποιος εχει με οποιονδηποτε τροπο εντοπισει οτι εχουν αξεια, (υπαρχουν τιπστερς στο φορουμ, αλλα ας πουμε οτι εγω θελω απο τα μελη προτασεις) γιατι το φορουμ να μπαινει εμποδιο σε αυτο;
Ανησυχούν μην τους φας κάνα ψίχουλο φίλε γι' αυτό. Θέλουν να έχουν την αποκλειστικότητα, να ελέγχουν τα πάντα. Μάλιστα θέλουν να νιώθουμε και υποχρεωμένοι που δεν μας ζήτησαν επί 20 χρόνια ούτε ένα ευρώ, λες και το έκαναν για την ψυχή της μάνας τους, λες και δεν κερδίζουν με άλλους τρόπους χρήματα από την συμμετοχή μας.
 
Ανησυχούν μην τους φας κάνα ψίχουλο φίλε γι' αυτό. Θέλουν να έχουν την αποκλειστικότητα, να ελέγχουν τα πάντα. Μάλιστα θέλουν να νιώθουμε και υποχρεωμένοι που δεν μας ζήτησαν επί 20 χρόνια ούτε ένα ευρώ, λες και το έκαναν για την ψυχή της μάνας τους, λες και δεν κερδίζουν με άλλους τρόπους χρήματα από την συμμετοχή μας.
Δεν προσπαθούμε να δημιουργήσουμε το αίσθημα της υποχρέωσης σε κανέναν και πόσο μάλλον με το ζόρι. Όπως το infobeto δε ζήτησε ποτέ χρήματα για να δώσει σημεία, άχαστα, fixed, υπολογιστικά μοντέλα, συμμετοχή σε διαγωνισμούς, έτσι ζητά και από τους συμμετέχοντες του φόρουμ να έχουν την ευγενή καλοσύνη να μην κάνουν το ίδιο ή να μη ζητήσουν τέτοιου είδους τρόπον τινά συνδιαλλαγές, χρησιμοποιώντας την πλατφόρμα του φόρουμ (τουλάχιστον στην "ελεύθερη" πλευρά του, καθώς όπως έχει γράψει κι ο Ertzan:
Στα πριβέ όπως γνωρίζεται δεν μπορούμε να επέμβουμε όπως και εκεί δεν έχουμε κάποια ευθύνη εμείς αν γίνει κάτι τέτοιο. Ελεύθερο φόρουμ είναι (αν και κάπου σταματάει η ελευθερία και το ξέρεις) γράφεται ο οποιοσδήποτε. Τώρα αν μας έρθουν μηνύματα "ο τάδε ζητάει λεφτά" κτλπ με αποδείξεις έστω τα πριβέ που του έστειλαν. Σ'εμάς όμως όχι στο φόρουμ ο συγκεκριμένος θα απομακρυνθεί, αυτό το ξέρετε.
Σε τελική ανάλυση, εκεί που μπορούμε να επέμβουμε, δε θέλουμε να γίνεται τίποτα από τα παραπάνω, είναι δικαίωμα του forum να θέτει τους κανόνες λειτουργίας του είτε για τους προφανείς λόγους είτε γιατί έτσι επιθυμεί. Δεν είναι κανείς υποχρεωμένος να μείνει με το ζόρι αν νιώθει πως υποχρεώνεται, προσβάλλεται, περιορίζεται από αυτό. Όποιος ζητήσει ή προσφέρει σημεία επί πληρωμεί σε πριβέ μηνύματα, να ξέρετε πως σε καμία περίπτωση δεν εκπροσωπεί το infobeto και δε συνάδει με το πνεύμα και τους κανόνες του και από κει και πέρα ο καθένας είναι υπεύθυνος των πράξεων του.

Τόσο απλά
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
Δεν προσπαθούμε να δημιουργήσουμε το αίσθημα της υποχρέωσης σε κανέναν και πόσο μάλλον με το ζόρι. Όπως το infobeto δε ζήτησε ποτέ χρήματα για να δώσει σημεία, άχαστα, fixed, υπολογιστικά μοντέλα, συμμετοχή σε διαγωνισμούς, έτσι ζητά και από τους συμμετέχοντες του φόρουμ να έχουν την ευγενή καλοσύνη να μην κάνουν το ίδιο ή να μη ζητήσουν τέτοιου είδους τρόπον τινά συνδιαλλαγές, χρησιμοποιώντας την πλατφόρμα του φόρουμ (τουλάχιστον στην "ελεύθερη" πλευρά του, καθώς όπως έχει γράψει κι ο Ertzan:

Όταν έχεις ήδη τμήμα με συνδιαλλαγές, τις Αγγελίες, είναι οξύμωρο να ζητάς από άλλους να μην πουλάνε κάτι, επειδή δεν είναι υλικό αλλά πνευματική εργασία (αυτή είναι η διαφορά).

Δηλαδή ποιά η διαφορά αυτού:


Από ένα excel με προβλέψεις του Φανούρη;
 
  • Like
Αντιδράσεις: gdouvl1984
Δεν προσπαθούμε να δημιουργήσουμε το αίσθημα της υποχρέωσης σε κανέναν και πόσο μάλλον με το ζόρι. Όπως το infobeto δε ζήτησε ποτέ χρήματα για να δώσει σημεία, άχαστα, fixed, υπολογιστικά μοντέλα, συμμετοχή σε διαγωνισμούς, έτσι ζητά και από τους συμμετέχοντες του φόρουμ να έχουν την ευγενή καλοσύνη να μην κάνουν το ίδιο ή να μη ζητήσουν τέτοιου είδους τρόπον τινά συνδιαλλαγές, χρησιμοποιώντας την πλατφόρμα του φόρουμ (τουλάχιστον στην "ελεύθερη" πλευρά του, καθώς όπως έχει γράψει κι ο Ertzan:

Σε τελική ανάλυση, εκεί που μπορούμε να επέμβουμε, δε θέλουμε να γίνεται τίποτα από τα παραπάνω, είναι δικαίωμα του forum να θέτει τους κανόνες λειτουργίας του είτε για τους προφανείς λόγους είτε γιατί έτσι επιθυμεί. Δεν είναι κανείς υποχρεωμένος να μείνει με το ζόρι αν νιώθει πως υποχρεώνεται, προσβάλλεται, περιορίζεται από αυτό. Όποιος ζητήσει ή προσφέρει σημεία επί πληρωμεί σε πριβέ μηνύματα, να ξέρετε πως σε καμία περίπτωση δεν εκπροσωπεί το infobeto και δε συνάδει με το πνεύμα και τους κανόνες του και από κει και πέρα ο καθένας είναι υπεύθυνος των πράξεων του.

Τόσο απλά
Μας εξηγείς τα αυτονόητα και δεν χρειάζεται νομίζω. Είναι δικαίωμα του Forum να θέτει όποιος κανόνες νομίζουν οι ιδιοκτήτες του, και είναι δικό μας δικαίωμα να έχουμε την άποψη μας για τους κανόνες που ορίζουν και για τις τακτικές που ακολουθούν. Τόσο απλά. Νομίζω πως διαθέτει ο καθένας μας την απαιτούμενη νοημοσύνη ώστε να φύγει οποιαδήποτε στιγμή θελήσει ο ίδιος, αν και εφόσον νιώθει δυσφορία.

Όσον αφορά αυτό που μου περέθεσες: "Τώρα αν μας έρθουν μηνύματα "ο τάδε ζητάει λεφτά" κτλπ με αποδείξεις έστω τα πριβέ που του έστειλαν. Σ'εμάς όμως όχι στο φόρουμ ο συγκεκριμένος θα απομακρυνθεί, αυτό το ξέρετε." Τι ακριβώς είναι αυτό; Έμμεση προτροπή προς τα μέλη για ρουφιανιλίκι; Να σας στέλνουμε δηλαδή με print screen τις πριβέ συζητήσεις μας;
 
Όσον αφορά αυτό που μου περέθεσες: "Τώρα αν μας έρθουν μηνύματα "ο τάδε ζητάει λεφτά" κτλπ με αποδείξεις έστω τα πριβέ που του έστειλαν. Σ'εμάς όμως όχι στο φόρουμ ο συγκεκριμένος θα απομακρυνθεί, αυτό το ξέρετε." Τι ακριβώς είναι αυτό; Έμμεση προτροπή προς τα μέλη για ρουφιανιλίκι; Να σας στέλνουμε δηλαδή με print screen τις πριβέ συζητήσεις μας;
Αυτό που ξεκάθαρα είπα είναι πως στα πριβέ δεν μπορούμε να επέμβουμε και δε θέλουμε να επέμβουμε.
Αν υπάρξει ωστόσο καταγγελία από ένα μέλος του φόρουμ για παράβαση των κανονισμών εις βάρος του από ένα άλλο μέλος του φόρουμ (εξύβριση, spamming ή η περίπτωση που αναφέραμε), όπου θα πρέπει να επέμβουμε, καλό θα είναι να μη γίνει αναπόδεικτα, καθώς θα πρέπει να υπάρχουν κυρώσεις.

Και πάλι έχω την εντύπωση πως λέω τα αυτονόητα, οπότε ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη, αλλά αυτή είναι η -αυτονόητη- απάντηση στο ερώτημα σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι δεν καταλαβαίνεις. Εκτός αν προσπαθείς να χάσω την υπομονή μου με τις λάσπες που μας πετάς αλλά δυστυχώς έπεσες σε λαθος άνθρωπο. Αν όχι, τοτε πρόκειται περί κατορθώματος να μην μπορείς να συνεννοηθείς και να καταλάβεις ένα τόσο απλό θέμα!

Να μην μιλήσω για τον τρόπο που θες να παρουσιάζεις τα πράγματα και να μας φωτογραφίζεις ως κακούς την στιγμή που δεν σέβεσαι την ελευθερία που σου παρέχει το site! Η ελευθερία να ξέρεις δεν είναι απεριόριστη... έχει όρια και κανόνες που όταν τους ξεπερνάς γίνεσαι αυθάδης και αγενής! Η αγένεια δεν είναι δικαίωμα της ελευθερίας, αντιθέτως είναι η καταπάτηση της ελευθερίας .

Τελευταία φορά ξαναλέω ότι στο site μας δεν επιτρέπουμε σε κανέναν να ζητά χρήματα και συνδρομές από τα μέλη μας.

Έχεις ένα υπολογιστικό μοντέλο... με γεια σου με χαρά σου. Χρησιμοποίησέ το και βγάλε χρήματα. Εδώ γιατί ήρθες; Θα σου πω εγώ γιατί ηρθες... Ήρθες για να το διαφημίσεις και να τσιμπήσεις συνδρομές...

Αντε ντε και σε περιμέναμε τόσα χρόνια... Εικοσι χρόνια κόποι να σου μαζέψουμε κόσμο για να έρθεις εσυ να ζητησεις χρηματα απο τους αναγνωστες μας!

Αυτό λοιπόν θα σου πω οτι εγω το ονομάζω κουτοπονηριά... και όχι πονηριά.... Ο πονηρός θα το έκανε και μολις εβλεπε STOP θα σταματαγε... O κουτοπόνηρος συνεχίζει...

Για τράβα στα κανάλια, στα ραδιόφωνα και στα sites και πες τους να σε αφήσουν να ενημερώσεις όλη την Ελλάδα μέσω των μέσων τους για το προϊόν σου! Τι; Δεν σε αφήνουν;;; Ντροπή τους! Βγαζουν τόσα λεφτα απο τις διαφημίσεις... και δεν σε αφηνουν κι εσενα να βγαλεις με μια δωρεάν διαφημισούλα στα μέσα τους!!!

Ακου πως γίνονται τα πράγματα... θα σου πω τι να κάνεις για να είσαι σωστός ωστε να μαζέψεις συνδρομητές. Να πληρώσεις προγραμματιστές να σου φτιάξουν ενα site, να πληρώσεις γραφίστες να έχεις ένα όμορφο site, να πληρωσεις να το διαφημίσεις για να αρχίσεις να έχεις κόσμο, να πληρώσεις τεχνικούς να στο συντηρούν, να πληρωνεις server και domains, να πληρώσεις δικηγόρο για την έναρξη εταιρείας, να πληρωσεις λογιστη να σου κρατα λογιστικα με τους συνδρομητες, να πληρωσεις εφορία, να πληρώσεις ΕΦΚΑ, να πληρώσεις ίσως καποιον να γραφει ή να ανανεωνει την σελίδα σου, πλήρωσε και SEO για να βγαινεις καλυτερα στην google, πλήρωσε να σου διαχειρίζονται και social για να εχεις κι απο εκει πελάτες, πλήρωσε διαφήμιση με τα αποτελέσματα του μοντέλου σου....

Άλλά τι λέω.... προφανώς τα ξέρεις.... για αυτό είπες "δεν παω καλύτερα από το forum του infobeto να τα κανω όλα τζαμπα;;; και αν μου πουν τίποτα... θα τους την πω κίολας".
 
  • Like
Αντιδράσεις: McLaren17 και Ertzan
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι δεν καταλαβαίνεις. Εκτός αν προσπαθείς να χάσω την υπομονή μου με τις λάσπες που μας πετάς αλλά δυστυχώς έπεσες σε λαθος άνθρωπο. Αν όχι, τοτε πρόκειται περί κατορθώματος να μην μπορείς να συνεννοηθείς και να καταλάβεις ένα τόσο απλό θέμα!

Να μην μιλήσω για τον τρόπο που θες να παρουσιάζεις τα πράγματα και να μας φωτογραφίζεις ως κακούς την στιγμή που δεν σέβεσαι την ελευθερία που σου παρέχει το site!
Λάσπη σημαίνει ψέματα και ανυπόστατες κατηγορίες; Ποιες είναι ακριβώς η λάσπες προς το πρόσωπο σας για τις οποίες νιώθετε προσβεβλημένοι; Πότε επίσης σας αποκάλεσε κάποιος κακούς επειδή βγάζετε χρήματα από το site σας και από την συμμετοχή μας σε αυτό; Διότι η δουλειά σας είναι να κάνετε τον ντελάλη των στοιχηματικών εταιριών και τον ντελάλη δεν τον κάνει κανείς τζάμπα. Για να κάνετε λοιπόν τον ντελάλη χρειάζεται να υπάρχουν ακροατές στους οποιούς θα απευθύνεστε. Εσείς λοιπόν κάνετε τον ντελάλη και εμείς οι χρήστες κάνουμε τους ακροατές. Έμμεσα λοιπόν αποκομίζετε κέρδος από την συμμετοχή μας ως μέλη του φόρουμ και του site ακόμη και αν δεν μας ζητάτε άμεσα κάποια συνδρομή. Κανείς όμως από εμάς, ούτε καν εγώ, δεν σας κατηγόρησα για αυτό, και φυσικά δεν σας αποκάλεσα κακούς επειδή διατηρείτε την συγκεκριμμένη επιχείρηση με την συγκεκριμμένη λειτουργία. Εις γνώση μας και με την αποδοχή μας γίνεται αυτό. Απεναντίας εσύ είσαι αυτός που προσπαθεί να παρουσιάσει ως κακό ή ανήθικο τον οποιονδήποτε προσδοκά κάποιο κέρδος από την προσωπική του εργασία.


Μην κουράζεσαι τζάμπα να επαναλαμβάνεις το ίδιο. Το κατάλαβα πως δεν επιτρέπετε σε κανέναν να ζητά χρηματα ή συνδρομές από όποιους ενδιαφέρονται για την δουλειά του. Βέβαια όπως σου ξαναείπα δεν το επιτρέπετε τζάμπα, γιατί επί πληρωμή μια χαρά το επιτρέπετε και δεν θα μπω στον κόπο να σου ξαναφέρω όσα σου εχω ήδη αναφέρει σε προηγούμενες μου απαντήσεις. Μου είναι όμως εντελώς αδιάφορο αυτό που αναφέρεις και αυτό που κάνεις με την επιχείρηση σου, μιας που δεν είχα ούτε εχω σκοπό να ζητήσω χρήματα από κανένα εδώ μέσα. Ούτε όμως έχω σκοπό να μοιράζω από εδώ και από εκεί τζάμπα την προσωπική μου εργασία για να παραστήσω τον φιλάνθρωπο. Ο σκοπός της συμμετοχής μου εδώ ειναι η ανταλλαγή απόψεων και τιποτε άλλο. Ούτε ανάγκη από διαφήμιση έχω ούτε από επιχειρηματικές συμβουλές και υποδείξεις.

Τέλος καλό θα είναι να μην αντιμετωπίζεις τους ανθρώπους ως πρόβατα... Τι εισαι εσυ που μαζευεις ανθρώπους, ο τζοπάνης τους; Τι ειναι εδω μέσα, forum ελευθερων ανθρώπων ή μαντρι προβάτων; Εγω που ήρθα και γράφτηκα εδώ, μήπως με περιμάζεψες εσύ, ή μηπως σου χρωστάω κάτι επειδή με άφησες να μπω τζάμπα; Ούτε πρόβατα είμαστε ούτε ανάγκη από προστάτη έχουμε. Αν κάποιος έρθει και ζητήσει χρήματα από εμένα μπορώ να τον αντιμετωπίσω μια χαρά μόνος μου χωρίς την μεσολάβηση κανενός. Νομίζω και οι υπόλοιποι χρήστες του forum είναι ανάλογα ικανοί να κρίνουν και να αντιμετωπίσουν τον καθένα που θα τους ζητήσει χρήματα ή συνδρομές. Μπορούν να κρίνουν ακόμη και αυτούς που δεν τους ζητούν άμεσα χρήματα ή συνδρομές.
 
Οκ, τελειώσαμε το θέμα! Δεν υπάρχει κάτι άλλο να πούμε.

Ευχαριστούμε και καλά κέρδη.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...