ΣΠΗΛΙΑ

Θα σου απαντήσω εγώ Χάρη.
Θέλει όσους Ροναλντίνιο ήθελε και ο Βύντρα, όταν έπαιξε η μπάρτσα στο ΟΑΚΑ.:eye:
Αν θυμάσαι ο Ρόνι φεύγοντας πήγε στον Βύντρα και του ζήτησε ταυτότητα, διαβατήριο, εκκαθαριστικό και άλλα έγγραφα αξίας που του είχε πάρει ο Λουκάς :bravo::bravo::bravo:
Και τι να λέει... αναλαμπές έχουνε πολλοί παίκτες :twis::twis::twis: αυτό δεν τους κάνει ισάξιους ούτε με τον Πελέ, ούτε με Μαραντόνα. Και άμα ο Πλιάτσικας είναι τέτοιο αστέρι, γιατί παίξει κατά διαστήματα στην 11άδα και δεν είναι σε καμιά μεγάλη ευρωπαϊκή ομάδα????
εγω ειχα πει οτι ο τζιλμπερτο σιλβα ειναι καλη μεταγραφη απο αποψη ονοματος και παικτικης αξιας!αλλα την ειχα χαρακτηρισει και αχρειαστη!και θυμησου με οτι θα δικαωθω!!!:eye::eye:

ΡΕ ΓΚΡΙΜ ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΡΕ ΦΙΛΕ.ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.ΕΙΝΑΙ ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ..ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΕΡΔΙΣΑΝ.ΣΤΡΑΒΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ;ΠΟΙΟΣ ΣΟΣΙΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΚΑΤΣΑΒΑΚΗΣ.ΑΥΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΘΕ 30 ΧΡΟΝΙΑ.ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΣΕ ΣΥΝΟΛΟ 2 ΑΓΩΝΩΝ ΜΕ ΣΛΑΒΙΑ ΕΚΑΝΕ 2,5 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ 3 ΓΚΟΛ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΤΣΕΧΩΝ.ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΝΑΝΕ 100 ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΚΑΙ ΓΚΟΛ ΔΕΝ ΒΑΛΑΝΕ.ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΣ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ Ο ΠΑΟ ΘΑ ΕΠΑΙΖΕ ΜΠΑΛΛΑ ΦΕΤΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ.ΝΑ ΜΑΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΥΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΑΛΛΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ.25-30 ΜΥΡΡΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΜΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ.ΚΑΙ Ο ΣΟΟΥΖΑ ΝΑ ΦΟΡΑΕΙ ΤΟ 9 ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ.ΗΜΑΡΤΟΝ.Ο ΜΑΤΖΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ.
μανο πραγματικα αυτος ο σοουζα ειναι ταγαρι!δηλαδη μπροστα του καλυτερα να επαιζε ο σουπερντουπερ με το 9 να εβαζε και κανα γκολ!τουλαχιστον ο χρηστος δεν κοντρολαρει με το καλαμι αλλα με τη κοιλια!!!!:twis::twis::twis:
 
Όταν μου συγκρίνουν την Εθνική Βραζιλίας με τα Under 21 της ΑΕΚ τι θες να κάνω δλδ;
επαιζε χθες η εθνικη βραζιλιας??δεν το πηρα χαμπαρι ρε φιλε!μηπως εχεις καμια φωτο του μεσα στον αγωνιστικο χωρο για να πειστω???:hammer::hammer::hammer:
 
ρε μανο ψαχνω απο θες να θυμηθω τι μου θυμιζει ο σοουζα!!!!ε το βρηκα!!!λοιπον αν εβαφες καποιος τον αλεκο τατση σε ποιο σοκολατι και τον εβαζε μεσα, ιδια πραγματα δεν θα εβλεπε????:twis::twis::twis:
 
ρε μανο ψαχνω απο θες να θυμηθω τι μου θυμιζει ο σοουζα!!!!ε το βρηκα!!!λοιπον αν εβαφες καποιος τον αλεκο τατση σε ποιο σοκολατι και τον εβαζε μεσα, ιδια πραγματα δεν θα εβλεπε????:twis::twis::twis:
XAXAXAXAXAXA:bravo::bravo:
 
  • Like
Αντιδράσεις: akaliptos
και αν τα συνδυασεις μοιαζουν οι περιπτωσεις!εμεις τοτε πηραμε απο την προοδευτικη τον τατση και μας εδωσαν δωρο και τον τασαρο (παντο) που ειναι δεξι μπακ!φετος ο παο πηρε απο το βραζιλιανικο πρωταθλημα τον σοουζα-τατση και πηρε δωρο και ενα δεξι μπακ-χαφ-εξω αριστερα-εξω δεξια-δευτερο στενο παλι δεξια-και εφτασες, τον γκαμπριελ!!!!:twis::twis::twis:
 
μανο πραγματικα αυτος ο σοουζα ειναι ταγαρι!δηλαδη μπροστα του καλυτερα να επαιζε ο σουπερντουπερ με το 9 να εβαζε και κανα γκολ!τουλαχιστον ο χρηστος δεν κοντρολαρει με το καλαμι αλλα με τη κοιλια!!!!:twis::twis::twis:[/quote]
ΤΟΝ ΑΔΙΚΕΙΣ ΤΟΝ ΝΤΟΥΠΕΡ.ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟ ΕΥΘΥΒΟΛΟ ΣΟΥΤ.ΑΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ.:twis:
ΚΑΠΟΤΕ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΧΩΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΠΑΟ (ΤΟΝ ΓΚΡΙΜ) ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΟΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΩΡΕΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΜΕ ΜΑΓΙΚΟ ΤΡΟΠΟ.ΤΩΡΑ ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΠΑΓΚΟΥ ΚΑΙ ΕΞΕΔΡΑΣ.ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΑΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚ.ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΠΕΙΞΕ ΜΠΑΛΛΑ.ΙΣΩΣ ΕΝΑ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΑΝΟΥΣ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΜΠΟΥΝ ΟΙ ΡΩΣΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΝ ΚΑΤΕ .....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ Ο ΓΚΡΙΜ:sign:
 
Αργοπορημένος... αλλά μπήκα κι εγώ. :emb:

_41254759_cave2_203.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ertzan
ΤΟΝ ΑΔΙΚΕΙΣ ΤΟΝ ΝΤΟΥΠΕΡ.ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟ ΕΥΘΥΒΟΛΟ ΣΟΥΤ.ΑΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ.:twis:
ΚΑΠΟΤΕ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΧΩΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕ Ο ΠΑΟ (ΤΟΝ ΓΚΡΙΜ) ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΕΝΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΟΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΩΡΕΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΜΕ ΜΑΓΙΚΟ ΤΡΟΠΟ.ΤΩΡΑ ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΠΑΓΚΟΥ ΚΑΙ ΕΞΕΔΡΑΣ.ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΑΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚ.ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΕΠΕΙΞΕ ΜΠΑΛΛΑ.ΙΣΩΣ ΕΝΑ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΑΝΟΥΣ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΜΠΟΥΝ ΟΙ ΡΩΣΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΝ ΚΑΤΕ .....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ Ο ΓΚΡΙΜ:sign:
τσαμπα την περιμενεις!ειπε μεχρι νοεμβρη δεκεμβρη θα σερνονται γιατι ετσι ειναι οι ομαδες του τεν κατε!!!!μετα θα κανουν το σερι!!!! βεβαια αν ηταν ο τζιγκερ προεδρος και ο πεσειρο προπονητης και μεχρι δεκεμβρη σερνοντουσαν δεν ξερω τι θα ελεγε ο γκριμ αλλα τεσπα!!!:twis::twis::twis:

οσο για το χρηστο,ρε τι κοντρολαρισμενος????αυτος θυμαμαι οτι επαιζε στην επιθεση και στο δεξι χερι κραταγε ενα σαντουιτς απο τα εβερεστ τιγκα στο αλλαντικο και τη σαλτσα και στο αριστερο μια κοκα κολα του 1,5 λιτρου!!!!:hammer::hammer::hammer:
 
τσαμπα την περιμενεις!ειπε μεχρι νοεμβρη δεκεμβρη θα σερνονται γιατι ετσι ειναι οι ομαδες του τεν κατε!!!!μετα θα κανουν το σερι!!!! βεβαια αν ηταν ο τζιγκερ προεδρος και ο πεσειρο προπονητης και μεχρι δεκεμβρη σερνοντουσαν δεν ξερω τι θα ελεγε ο γκριμ αλλα τεσπα!!!:twis::twis::twis:

οσο για το χρηστο,ρε τι κοντρολαρισμενος????αυτος θυμαμαι οτι επαιζε στην επιθεση και στο δεξι χερι κραταγε ενα σαντουιτς απο τα εβερεστ τιγκα στο αλλαντικο και τη σαλτσα και στο αριστερο μια κοκα κολα του 1,5 λιτρου!!!!:hammer::hammer::hammer:
ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΑΔΙΚΕΙΣ.Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΤΑΝ ΠΑΣΠΑΡΤΟΥ.ΠΑΝΤΟΥ ΕΠΑΙΖΕ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.ΧΟΡΕΥΕΙ ΣΤΑ ΜΠΑΡ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΡΕΓΚΕ - ΣΑΛΣΑ-ΤΕΚΝΟ ΜΕΧΡΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ..ΜΙΧΑΛΗ ΒΙΟΛΑΡΗ(ΤΑ ΡΙΑΛΛΙΑ ΡΙΑΛΙΑ...)ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΓΝΩΡΙΣΤΟΣ.:sign:
 
ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΑΔΙΚΕΙΣ.Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΤΑΝ ΠΑΣΠΑΡΤΟΥ.ΠΑΝΤΟΥ ΕΠΑΙΖΕ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.ΧΟΡΕΥΕΙ ΣΤΑ ΜΠΑΡ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΡΕΓΚΕ - ΣΑΛΣΑ-ΤΕΚΝΟ ΜΕΧΡΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ..ΜΙΧΑΛΗ ΒΙΟΛΑΡΗ(ΤΑ ΡΙΑΛΛΙΑ ΡΙΑΛΙΑ...)ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΓΝΩΡΙΣΤΟΣ.:sign:
χαχαχαχα οτι χορευει δεν σημαινει οτι ξερει και μπαλα!αν χορευει καλα να παει στα μπολσοι να τον παρουν να χορευει στη μοσχα και να τον βλεπει ο βλαδιμηρος να φτιαχνεται με την τριχωτη του γαμπα!!!:twis::twis::twis::twis:
 
χαχαχαχα οτι χορευει δεν σημαινει οτι ξερει και μπαλα!αν χορευει καλα να παει στα μπολσοι να τον παρουν να χορευει στη μοσχα και να τον βλεπει ο βλαδιμηρος να φτιαχνεται με την τριχωτη του γαμπα!!!:twis::twis::twis::twis:
ΤΟ ΟΤΙ ΧΟΡΕΥΕΙ ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΟΛΣΟΙ ΟΚ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΤΗΣ ΔΟΜΝΑΣ ΣΑΜΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΣ...:twis:.ΒΓΑΖΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ....:sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: akaliptos
ΤΟ ΟΤΙ ΧΟΡΕΥΕΙ ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΟΛΣΟΙ ΟΚ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΤΗΣ ΔΟΜΝΑΣ ΣΑΜΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟΣ...:twis:.ΒΓΑΖΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ....:sign:
χαχαχαχαχα καλα θα μπει μετα μεσα ο ιπποποταμος και θα γινει χαμος!!!εχεις να ακουσεις, ενας θεος ξερει τι!!!!:twis::twis::twis::twis:
 
  • Like
Αντιδράσεις: MAN7
Μεγάλη πετυχεσά η σπηλιά σου Ερτζάν:bravo:

Εφόσον είμαι απέξω λοιπόν και αφού αμφότεροι όλοι οι ΠαοΟσφπΑεκιστες τρύπωσαν μέσα, με υποχρεώνουν να κάνω μια υπόσχεση για την νέα σεζόν..

Θα ασχοληθώ ΜΟΝΟ με την μπάλα...διαιτησίες και επόπτες και παράγκες τον μπούλο...παρέα με τον ΜΑΝ7 όταν ευκαιρώ..να σχολιάζουμε γκολάρες σαν του εντίνιο και του γκαλέτι...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ertzan και MAN7
Μεγάλη πετυχεσά η σπηλιά σου Ερτζάν:bravo:

Εφόσον είμαι απέξω λοιπόν και αφού αμφότεροι όλοι οι ΠαοΟσφπΑεκιστες τρύπωσαν μέσα, με υποχρεώνουν να κάνω μια υπόσχεση για την νέα σεζόν..

Θα ασχοληθώ ΜΟΝΟ με την μπάλα...διαιτησίες και επόπτες και παράγκες τον μπούλο...παρέα με τον ΜΑΝ7 όταν ευκαιρώ..να σχολιάζουμε γκολάρες σαν του εντίνιο και του γκαλέτι...
ETΣΙ ΣΕ ΘΕΛΩ.ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΙ ΑVATAR KAI META ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΝΑΩ ΧΑΛΟΥΜΙ ΚΑΙ ΣΕΦΤΑΛΙΑ ΟΠΟΤΕ ΒΡΕΘΟΥΜΕ.:sign:
 
και απο εμενα υπαρχει αναλογο κερασμα!!!δεν αξιζει να ασχολεισαι με διαιτησιες κτλ!μονο τετοια γκολ (οπως και του αλλου στη νεα σμυρνη) αξιζουν να σχολιαζεις!:eye:
 
  • Like
Αντιδράσεις: biancoseleste
ETΣΙ ΣΕ ΘΕΛΩ.ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΙ ΑVATAR KAI META ΘΑ ΣΕ ΚΕΡΝΑΩ ΧΑΛΟΥΜΙ ΚΑΙ ΣΕΦΤΑΛΙΑ ΟΠΟΤΕ ΒΡΕΘΟΥΜΕ.:sign:

Μμμμ ναι πρέπει να αλλάξει και αυτό, κάτσε να μου έρθει έμπνευση να βρώ κανένα καλό, προς το παρόν θα γυρίσω στο γνωστό μάτι που τα βλέπει όλα:eye:
 
  • Like
Αντιδράσεις: MAN7

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...