ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΑΤΑΛΑ

SPYRIDON

IFC#7 Champion 2010-11
21 Απρ 2006
25,394
10,013
113
ΑΘΗΝΑ
Παιδια θα ήθελα να μου πειτε εσεις οι Κρητικοί και οσοι εχετε επισκεφθεί την Κρήτη αν ειναι καλα να μεινω Ματαλα και αν εχει ωραιες παραλιες εκει γύρω.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ εκ των προτερων:sign:

nikitas

New Member
αν και δεν ειμαι απο κρητη μια φορα που ειχα παει πανε χρονια τωρα καλη παραλια ησαντο.
οι κρητικοι του φορουμ θα σε πουν καλθτερα ομως απο εναν προκατηλειμενο σαν εμενα επισκεπτη.

φορτωσε και το "ι ποντι" σου με πασχαλη ολυμπιανς μπιτλις βαλε και καμια ροκια απο τζιμ μορισσον παρε και :smoke: βαλε και κανα χαιμαλι και καλες διακοπες για να μπεις σε ενα αλλα παλιο πνευμα των ματαλων:twis::twis::twis:

• Like
Αντιδράσεις: SPYRIDON

Tenekes

AC Milan fan
26 Απρ 2003
9,304
2,316
0
SanSiro Milano
αν και δεν ειμαι απο κρητη μια φορα που ειχα παει πανε χρονια τωρα καλη παραλια ησαντο.
οι κρητικοι του φορουμ θα σε πουν καλθτερα ομως απο εναν προκατηλειμενο σαν εμενα επισκεπτη.

φορτωσε και το "ι ποντι" σου με πασχαλη ολυμπιανς μπιτλις βαλε και καμια ροκια απο τζιμ μορισσον παρε και :smoke: βαλε και κανα χαιμαλι και καλες διακοπες για να μπεις σε ενα αλλα παλιο πνευμα των ματαλων:twis::twis::twis:
Τι σκατα Ματαλα ρε...Mani the best..:twis::twis:

korinaki365

New Member
6 Αυγ 2012
3
0
0
Απάντηση: ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΜΑΤΑΛΑ

H Κρήτη είναι ένας από τους πιο ωραίους προορισμούς γιατί είναι είναι μεγάλο νησί και έχει πάρα πολλές επιλογές και μέρη για να επισκεφτείς. Στα Μάταλα είναι ωραία και αξίζει να πας, αλλά όχι για πάρα πολλές μέρες γιατί θα βαρεθείς. Μπορείς να μείνεις σε μια άλλη περιοχή, ίσως και πιο κεντρικά και από κει να γυρνάς παντού. Ωραίες παραλίες με καταγάλανα και καθαρά νερά είναι η ελαφόνησος κοντά στα Χανιά και η Χρυσή που είναι κοντά στην Ιεράπετρα. Αυτά τα μέρη δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από Χαβάη, Ταυλάνδη κτλπ. Γενικότερα, βρίσκεις στην Κρήτη ό,τι θες, από νυχτερινή ζωή και παραλίες, μέχρι αρχαιολογικούς χώρους και μουσεία....!!!!!!

SPYRIDON

IFC#7 Champion 2010-11
21 Απρ 2006
25,394
10,013
113
ΑΘΗΝΑ

τελικα ειχα παει ΧΑΝΙΑ.Πιο πολυ απο ολες τις παραλίες μου αρεσε η ΦΑΛΑΣΑΙΡΝΑ.Απιστευτη...

A L E X

o "ΣΕΡ" του Στοιχήματος
Μέλος του προσωπικού
30 Μαρ 2003
25,791
12,458
113
50
ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ

Αργησες 4 χρόνια Κορινακι:bb:

• Like
Αντιδράσεις: SPYRIDON

patrickdrd

Well-Known Member
15 Οκτ 2007
20,547
9,930
113
Wherever I may roam

Ωραίες παραλίες με καταγάλανα και καθαρά νερά είναι η ελαφόνησος κοντά στα Χανιά και η Χρυσή που είναι κοντά στην Ιεράπετρα
1) η ελαφονησος ειναι στα κυθηρα, πας με καραβακι απο νεαπολη, ελαφονησι λεγεται στην κρητη κ ειναι οντως τελειο

2) θα συμφωνησω για αυτα τα 2, στο top 3 για μενα (το αλλο το ναυαγιο φυσικα),
αλλα λιγο ξεκαρφωτο δεν ειναι να του προτεινεις γενικα για κρητη κ
μαλιστα δυο μερη ασχετα μεταξυ τους;
εγω π.χ. ειχα παει σε διαφορετικες εκδρομες στο καθενα απο αυτα τα δυο

τελικα ειχα παει ΧΑΝΙΑ.Πιο πολυ απο ολες τις παραλίες μου αρεσε η ΦΑΛΑΣΑΙΡΝΑ.Απιστευτη...
ελα ρε, τοσο πολυ, εμενα δεν μου μεινε, δεν την θυμαμαι,
ελαφονησι πηγες; πρεβελη; και χρυση ολα τα λεφτα (ή αλλιως γαϊδουρονησι) αλλα ειναι απο την αλλη μερια

Αργησες 4 χρόνια Κορινακι:bb:
χαχαχαχχαχαχα

SPYRIDON

IFC#7 Champion 2010-11
21 Απρ 2006
25,394
10,013
113
ΑΘΗΝΑ

το ελαφονησι μου αρεσε μονο να το βλεπω, οχι να κολυμπαω.Στα αλλα που εγραψες δεν πηγα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA:
    #Infobeto είπε :
    Τι παίζουμε σήμερα;
    Και από Γερμανία Ντόρτμουντ Over 3,5 / Βέρντερ και Χέρτα Over 2,5
  • #Infobeto:
    Ωραίος, Λίβερπουλ ήδη 0-1.
  • #Infobeto:
    ανατρόπα πριν το ημίχρονο η Λίβερπουλ...
  • jogo:
    Ìðïëôïí DNB
  • jogo:
  • jogo:
    jogo είπε :
    ουφ ...πρεπει να εχει αξια στο @9.00
  • jogo:
    jogo είπε :
    ουφ ...πρεπει να εχει αξια στο @9.00
    καλα σκατα.. ((μπολτον DNB @9.00 ειναι ))τεσ πα
  • PANATHA:
    Το έπαιξα και μέχρι να γράψω για γκολ στο Ντόρτμουντ στο πρώτο μέρος μπήκε...
  • jogo:
    Αυτο το 4,33 του παναθ μονο σε μενα φαινεται μεγαλο?? :rolleyes:
  • PANATHA:
    jogo είπε :
    Αυτο το 4,33 του παναθ μονο σε μενα φαινεται μεγαλο??
    Τεράστιο και αξίζει το ρίσκο....αλλά με την ψυχή να ποντάρεις αυτό το χάλι???
  • Balaton:
    O Mπέος είναι στο γήπεδο;
  • Balaton:
    Συγγνώμη τώρα αυτή η ομάδα είναι ικανή να πάρει έστω Χ από τη Τόττεναμ την άλλη εβδομάδα που παίζει; 0-3 από το 1ο ημίχρονο θα είναι
  • PANATHA:
    Καλημέρα!!
  • #Infobeto:
    καλημέρα σας
  • PANATHA:
    Τι κάνουμε?
  • #Infobeto:
    Εδώ στον αγώνα. Για να δούμε αν προκύψει κάνα live σημερα.
  • #Infobeto:
    Έχουμε και τρία ανοιχτά bet του Κυρίου Ηλιάκη. Για να δούμε πως πάει η ημέρα.
    +1
  • #Infobeto:
    Καλή Κυριακή σε όλους.
    +1
  • Balaton:
    Πατέρας μου στυλ παιχνιδιού τα τελευταία 2 χρόνια. 8άδα με τρία στανταρ και στα 5 να έχει 2 ανατροπές μέσα και να ζητάει 6άδες. Μόλις έπιασε την ανατροπή της Τσβόλε την οποία όμως όπως όλοι γνωρίζουμε πάει στράφι γιατί δεν θα του περάσει το δελτίο. Αντε τώρα να του αλλάξεις μυαλό.... ποτέ δεν θα αλλάξει μυαλό
    +1
  • PANATHA:
    Στην Δανία στο 29΄ Χόμπρο - Κοπεγχάγη 2-1...στο 2.70 να κερδίσει η Κοπεγχάγη....
  • #Infobeto:
    Είναι κρίμα τέτοιες σκέψεις να μην τις πληρώνεσαι...
  • BetLaden:
    Ο "Dianomes15" κέρδισε στον διαγωνισμό της 3ης αγωνιστικής της SuperLeague. Το δώρο του ήδη στάλθηκε... :beers1:
    +1
  • BetLaden:
    Σήμερα ξεκινά και το IFC στο Forum... ενώ αύριο ξεκινά ο διαγωνισμός για το Champions League και μεθαύριο για το Europa League. Για πάμεεεε :cool!:
    +1
  • #Infobeto:
    Καλησπέρα σας και καλή εβδομάδα. Ευρωπαϊκή εβδομάδα, θα κουνήσουμε σεντόνι και θα σπάσουμε τα ρεκόρ στους διαγωνισμούς του infobeto :))))
    #Infobeto: Καλησπέρα σας και καλή εβδομάδα. Ευρωπαϊκή εβδομάδα, θα κουνήσουμε σεντόνι και θα σπάσουμε τα...