Σειρές

kosdpthess

IFC#3 Cup & Super Cup winner 2011-12
26 Ιολ 2010
6,094
3,782
113
Αλεξανδρούπολη
παιδια μιας και το λουζουν εκει στη αμερικη και βγαζουν επεισοδια οποτε θυμουνται, μιας και τελειωνει σε δυο βδομαδες ο φιλος μας ο ντεξτερ και αφου αργει και το game of thrones, παιζει τιποτα καλο να δουμε??

Δεν εχω δει πολλα οποτε γραψτε οποιος θελει την προταση του και βλεπουμε.:sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: patrickdrd
Απ: αμερικανικη σειρα

τι είδος σου αρέσει;σου προτείνω το American Horror Story . Είναι καινούρια σειρά , έχουν βγει περίπου 10 επεισόδια ,θα παιχτούν άλλα 3 και θα βγει και 2ος κύκλος . Είναι με μία οικογένεια που μετακομίζει σε ένα σπίτι το οποίο αποδεικνύεται στοιχειωμένο και γίνονται διάφορα . Είναι καλή η σειρά , δεν είναι χαζή και την προτείνω ακόμα και σε όσους δεν είναι φαν του είδους . πες μου τι είδος θέλεις και θα σου πω κι άλλες .
 
Απ: αμερικανικη σειρα

σε 2 βδομαδες τελειωνει ο dexter; μηπως κανεις λαθος; την δευτερα ειναι το τελευταιο επεισοδιο πες

οντως, game of thrones αργει (απριλιο), τι αλλο να δεις;
εγω περιμενω 27/1 την εναρξη του spartacus, καποια στιγμη να ξεκινησει το californication,
εχω στην ακρη κ το boardwalk empire season 1, αλλα δεν το εχω ξεκινησει,
αλλα με αφορμη το game of thrones τσιμπησα και το rome, αυτο ισα που το ξεκινησα,
α, εχω να τελειωσω κ seinfeld, ειμαι στην τελευταια season (9 συνολο, το χω ξεκινησει απ'το καλοκαιρι)
 
Απ: αμερικανικη σειρα

patrick αυτή θα είναι η 2η σεζόν του spartacus ; Ξενέρωσα ρε γμτ με αυτό που έγινε με τον πρωταγωνιστή και δε ψήνομαι τόσο για τη συνέχεια .
Το Rome το έχω δει , είναι καλό αλλά όχι τόσο όσο ο Σπάρτακος .
Για το boardwalk έχω ακούσει τα καλύτερα και θα το ξεκινήσω κάποια στιγμή .
Έχω στην άκρη και deadwood που είναι στυλ γουέστερν και έχω ακούσει επίσης τα καλύτερα .
Και 2-3 που μου ήρθαν στο μυαλό .
Από κωμικές σειρές big bang theory , τρομερή
Από sci-fi , battlestar galactica (για φαν του star wars,star trek κτλ) και fringe
 
Απ: αμερικανικη σειρα

τι είδος σου αρέσει;σου προτείνω το American Horror Story . Είναι καινούρια σειρά , έχουν βγει περίπου 10 επεισόδια ,θα παιχτούν άλλα 3 και θα βγει και 2ος κύκλος . Είναι με μία οικογένεια που μετακομίζει σε ένα σπίτι το οποίο αποδεικνύεται στοιχειωμένο και γίνονται διάφορα . Είναι καλή η σειρά , δεν είναι χαζή και την προτείνω ακόμα και σε όσους δεν είναι φαν του είδους . πες μου τι είδος θέλεις και θα σου πω κι άλλες .

κοιτα εγω εχω δει μεχρι τωρα (και βλεπω) dexter, house md, big bang theory, game of thrones, how i met your mother, αυτα....:twis:

Με το ειδος δεν εχω θεμα οτι να ναι αλλα οχι κατι που να μοιαζει με τον χαουζ δεν θελω αλλο αρρωτιλα ρε αδερφε!:twis:
Απο εκει και περα τα βλεπω ολα...Αυτο με το σπιτι το στοιχειομενο μου φαινεται πολυ ενδιαφερον θα το κατεβασω.

σε 2 βδομαδες τελειωνει ο dexter; μηπως κανεις λαθος; την δευτερα ειναι το τελευταιο επεισοδιο πες

οντως, game of thrones αργει (απριλιο), τι αλλο να δεις;
εγω περιμενω 27/1 την εναρξη του spartacus, καποια στιγμη να ξεκινησει το californication,
εχω στην ακρη κ το boardwalk empire season 1, αλλα δεν το εχω ξεκινησει,
αλλα με αφορμη το game of thrones τσιμπησα και το rome, αυτο ισα που το ξεκινησα,
α, εχω να τελειωσω κ seinfeld, ειμαι στην τελευταια season (9 συνολο, το χω ξεκινησει απ'το καλοκαιρι)

Τωρα βγηκε το 11 του dexter και θα παει μεχρι το 13 αρα θα τελειωσει την αλλη εβδομαδα.
 
Απ: αμερικανικη σειρα

The walking dead ότι καλύτερο αυτή τη στιγμή. Φοβερή σειρά με καταπληκτικά εφέ!!!

Τη συνιστώ ανεπιφύλακτα!! Η πρωτη σεζον εχει 6 επισοδεια και τωρα παιζετε η δευτερη που έχει 13. Μέχρι στιγμής έχει φτάσει στο 7ο και τον Φλεβάρη τα υπόλοιπα!
 
Απ: αμερικανικη σειρα

όντως ναι,την ξέχασα αυτή!
δεστην κι αυτή οπωσδήποτε!
zombies και δεν είμαι καλά :p
 
Απ: αμερικανικη σειρα

κοιτα εγω εχω δει μεχρι τωρα (και βλεπω) dexter, house md, big bang theory, game of thrones, how i met your mother, αυτα....:twis:

Με το ειδος δεν εχω θεμα οτι να ναι αλλα οχι κατι που να μοιαζει με τον χαουζ δεν θελω αλλο αρρωτιλα ρε αδερφε!:twis:
Απο εκει και περα τα βλεπω ολα...Αυτο με το σπιτι το στοιχειομενο μου φαινεται πολυ ενδιαφερον θα το κατεβασω.



Τωρα βγηκε το 11 του dexter και θα παει μεχρι το 13 αρα θα τελειωσει την αλλη εβδομαδα.


εχεις λαθος, 12ο και τελευταιο:

"Dexter" (2006) - Episode list

walking dead επισης αρχισε πολυ καλα, αλλα δεν συνεχισε το ιδιο,
εξου κ δεν το συστησα,
how i met your mother βλεπω κι εγω,
αλλα δεν το συστησα για τους ιδιους λογους
 
Απ: αμερικανικη σειρα

[FONT=Arial, sans-serif]εγω κολλησα στο walking dead....εχει οντως πολυ καλα εφε και ολα, η παραγωγη...δεν ενιωσα προσωπικα καποια κοιλια....[/FONT]
 
Απ: αμερικανικη σειρα

κυκλοφορησε το 1ο επεισοδιο της 5ης σεζον του californication για οποιον ενδιαφερεται :up:
 
Απ: αμερικανικη σειρα

Λοιπον παιδες ειδα οτι βγηκε μεχρι τωρα στο american horror story και μπορω να πω πως παρα την παρανοια του σεναριογραφου:twis: η σειρα ειναι πολυ καλη και ενδιαφερουσα. Σειρα εχει τωρα αυτο με τους καουμποιδες καθως μου αρεσει αυτη η θεματολογια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Infobetakias
Απ: αμερικανικη σειρα

πότε πρόλαβες και τα είδες όλα ρε θηρίο;;

Οταν η μιση σου παρεα ειναι στρατο και σχεδον ολοι οι αλλοι κανουν πρακτικες ή δουλευουν καπως πρεπει να περασεις την ωρα σου...
 
Απ: αμερικανικη σειρα

Δες το boardwalk empire....με εναν καταπληκτικό Μπουσέμι....(ασχολείται με ποτοαπαγόρευση...)

Δές και το θέμα cinemania....Έχει διάφορα ''καλούδια'' και εκεί....:npaper:
 
  • Like
Αντιδράσεις: kosdpthess
Απ: αμερικανικη σειρα

Παιδες μηπως μπορει καποιος να μου βρει ελληνικους υποτιτλους για τη δευτερη σεζον του deadwood σε ποιοτητα HDTV?

Δεν βρισκω με τιποτα.... Ευχαριστω προκαταβολικα!
 
Απ: αμερικανικη σειρα

Παιδες μηπως μπορει καποιος να μου βρει ελληνικους υποτιτλους για τη δευτερη σεζον του deadwood σε ποιοτητα HDTV?

Δεν βρισκω με τιποτα.... Ευχαριστω προκαταβολικα!

το bs player εκανε δουλεια καθως βρισκει και κατεβαζει τους υποτιτλους... μια χαρα!:cool:
 
  • Like
Αντιδράσεις: tullamore και zorian
Απ: αμερικανικη σειρα

Ειμαι στην ευχαριστη θεση να πω πως μετα τις παρενεσεις σας τελειωσα οπως προειπα το amrerican horror story και το deadwood. Εξαιρετικα και τα δυο θα ελεγα αν και το πρωτο ειναι αρκετα αμφιλεγομενο εμενα μου αρεσε.
 
Απ: αμερικανικη σειρα

Παρελθον αποτελει και το The walking dead μεμια μετρια μεχρι τωρα δευτερη σαιζον αλλα αναμενουμε την συνεχεια...


Αλλα παιδια ΣΟΣ βοηθηστε πειτε καμια προταση, ειδα καποια που προτειναν καποια παιδια ηδη αλλα σεναριακα δεν με τραβηξαν... Εριξα μια ματια και στο cinemania αλλα δεν εβγαλα ακρη πολυ ταινια παιζει εκει... Οποιος εχιε κατι καλο καλοδεχουμενος!
 
Απ: αμερικανικη σειρα

Φίλε μου προσωπικη άποψη είναι ότι από αστυνομικές σειρές 2 από τις καλύτερες ειναι τα
Criminal Minds Criminal Minds (TV Series 2005–*) - IMDb

και το CSI Las Vegas CSI: Crime Scene Investigation (TV Series 2000–*) - IMDb

Μια πολύ καλή αστυνομική σειρά που κράτησε όμως μόνο 2 κύκλους είναι το Dark Blue Dark Blue (TV Series 2009–*) - IMDb

Εξαιρετική σειρά (την είχα προτείνει και στο CINEMANIA - θα σου πει και ο Nicolas) είναι η βρεττανική Hustle Hustle (TV Series 2004–*) - IMDb
Πολύ καλογραμμένη σειρά στα πρότυπα του Ocean's 11-12-13 κλπ....

Επίσης μου αρέσει πάρα πολύ η, επίσης βρεττανική (εγγύηση ποιότητας), Sherlock Sherlock (TV Series 2010–*) - IMDb

Αν σου αρέσουν τα πολεμικά περιπετειώδη (και μπορείς να βάλεις λίγο στο πλάι του μυαλού σου την οποιαδήποτε προπαγάνδα) θα κολλήσεις με το Strike Back IMDb - Strike Back (TV Series 2010)
Καλογραμμένα σενάρια, γρήγορη δράση, ολίγη τσόντα και πιστευτές σκηνές μάχης... Ότι πρέπει για χαλάρωμα...

Κλασική σειρά αν δεν την ξέρεις (που δεν το νομίζω) είναι το Supernatural Supernatural (TV Series 2005–*) - IMDb
Κολλημένος με αυτήν...

Sons of Anarchy Sons of Anarchy (TV Series 2008–*) - IMDb
Τι να σου πω γι' αυτήν... Μηχανόβιοι, μπύρες, ναρκωτικά, όπλα σεξ, Ρον Πέρλμαν και η "πληθωρική" Πέγκυ από το Παντρεμένοι με παιδιά...

Αν γουστάρεις τα καρτούν και το σύμπαν των Star Wars τότε
Star Wars: The Clone Wars (TV Series 2008–*) - IMDb
Μιλάμε για κόλλημα χοντρό...


Σε πρώτη φάση αυτές μπορώ να σου προτείνω... Νομίζω ότι τις ακόμα πιο γνωστές Dexter, Terra Nova, The Pacific, Band of Brothers, Game of Thrones, Fringe, Cold Case κλπ πρέπει να τις έχει τσεκάρει...
 
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas και kosdpthess

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • Αύριο 19-04-2024
  • 00:05
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show 2023 -24
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)"...