Σερί Οver 0,5 γκολ

Thug4Life

New Member
7 Δεκ 2020
5
5
3
Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ. Όπως αναφέρεται στον τίτλο θα δοκιμάσω να κάνω ένα καλό σερί με τον συγκεκριμένο τύπο στοιχήματος. Το ζητούμενο είναι γνωστό. Απλά ένα γκολ στο παιχνίδι. Η minimum απόδοση πρέπει να είναι τουλάχιστον στο 1,10. Τα στοιχήματα θα γίνονται στην Bet365. Οι επιλογές των παιχνιδιών θα είναι και από μεγάλες κατηγορίες αλλά και από μικρές. Θα ξεκινήσω με το ποσό των 1000 € και θα αναφέρω αργότερα πως θα γίνει η διαχείριση των χρημάτων.
Ευπρόσδεκτη η ανταλλαγή απόψεων και γνώσης με όσους έχουν ασχοληθεί σοβαρά με τον συγκεκριμένο τρόπο στοιχήματος...
Αυτά λοιπόν στην θεωρία ! Θα επανέλθω όταν προκύψει το πρώτο παιχνίδι.....

• Like
Αντιδράσεις: SERRES και Ertzan

animusbet

Moderator
Μέλος του προσωπικού
10 Σεπ 2006
26,660
23,036
113
42
Καλή επιτυχία φίλε,προσωπικά δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί δεν έχω κάνει κάτι σχετικό.Αλλά υπάρχουν αρκετά παιδιά που έχουν ποντάρει με τον ίδιο τρόπο και σίγουρα θα έχουν να σου πουν πολλά πράγματα

• Like
Αντιδράσεις: SERRES και Thug4Life

Thug4Life

New Member
7 Δεκ 2020
5
5
3
Καλή αρχή με γρήγορο γκολ... Τώρα αν θέλουμε να "προστατεύσουμε" το κεφάλαιο μας συνεχίζουμε με το κέρδος(100€). Εγώ προσωπικά θα συνεχίσω....

Thug4Life

New Member
7 Δεκ 2020
5
5
3
Δυστυχώς έπεσα γρήγορα σε 0-0... Συμβαίνουν αυτά...Θα συνεχίσω με μία δεύτερη προσπάθεια...

• Like
Αντιδράσεις: SERRES

Adamant

Active Member
24 Νοε 2013
232
54
28
Στο over 0.5 κορυφή είναι ο Balaton φίλε, αυτόν πρέπει να συμβουλευτείς πριν συνεχίσεις, για να μη χάσεις και άλλα.

• Like
Αντιδράσεις: SERRES

Balaton

Well-Known Member
1 Νοε 2008
1,147
1,003
113
Λοιπόν επειδή μας διαβάζουν μπάτσοι και εγώ τους σιχαίνομαι ειδικά μετά από όσα έχουν συμβεί μέχρι σήμερα και θα συμβούν στο άμεσο μέλλον το μοναδικό που έχω να πω-ειπαμε δεν θα κάνω μάγκες τους μπάτσους στη πλάτη τη δική μου- μερικές φορές καλό είναι να αποφεύγουμε κάποιες διοργανώσεις αλλιώς το σερί δεν θα κρατήσει εύκολα για πολυ

Adamant

Active Member
24 Νοε 2013
232
54
28
Ειδικά φέτος είναι ακόμα πιο δύσκολα, με τα φουλ στημένα ματς, για να καλύψουν τις εισπράξεις από τα εισιτήρια. Δεν υπάρχουν ομάδες για στήριγμα.

• Haha
Αντιδράσεις: kerkireos

kerkireos

Well-Known Member
3 Οκτ 2012
2,429
1,498
113
Ειδικά φέτος είναι ακόμα πιο δύσκολα, με τα φουλ στημένα ματς, για να καλύψουν τις εισπράξεις από τα εισιτήρια. Δεν υπάρχουν ομάδες για στήριγμα.
Επομενως αντι για τα 1.07 να παιζουμε τα 5αρια και τα 10αρια να κονομησουμε και εμεις...

Adamant

Active Member
24 Νοε 2013
232
54
28
Άμα μπορείς, κάνε ότι θες, απλώς μάλλον δε καταλαβαίνεις πολλά από ποδόσφαιρο.

• Haha
Αντιδράσεις: kerkireos

Balaton

Well-Known Member
1 Νοε 2008
1,147
1,003
113
Ανάλογα τι κυνηγάς να σου δώσω ένα παράδειγμα σε ένα ματς της Αταλάντας που έπαιζε με τη Τζένοα (καλή αμυνούλα εκτός) ο Μουριελ ήταν στο πάγκο ε ρε φιλε δεν θα το παίξω αυτό το ματς και ας τον έβαζε στο 60 και ας έβαζε 10 γκολ μετά που τον έβαλε στο 60 αλλά δεν έβαλε κανένα και έληξε πανηγυρικά 0-0.
Θέλει κάποιους όρους που θα βάζεις να τους έχεις απαράβατους και να έχεις την πειθαρχία να τους τηρείς. Αν τους παραβείς θα κερδίσεις 10-15 ματς; Ε θα βρεθεί το 16ο που θα σε χτυπήσει. Εκτός εάν..... θα μείνω στο εάν για να το ανακαλύψουν οι μπαλούρδοι που είναι διανοιες....

Adamant

Active Member
24 Νοε 2013
232
54
28
Balaton, έχω προσέξει τα πάντα και έχω χάσει, έχω παίξει στη τύχη και έπιασα 15 σερί μέσα σε μία μέρα, πλέον ο παράγοντας τύχη έχει ανέβει πάρα πολύ.

Blackened

Active Member
14 Οκτ 2013
206
135
43
Έχω ψηθεί να δοκιμάσω το over 0,5(live).Με δεδομένο ότι είμαι λιμιταρισμένος στις αξιοπιστες εταιρίες,και αφού έχω αποκλείσει αρκετές για διάφορους λόγους,έχω καταλήξει στις εξής 2: Pokerstars και κατά δεύτερο λόγο vistabet.Θα ήθελα τη γνώμη σας,ειδικά για pokerstars.Είναι αξιόπιστη στις πληρωμές;Θα μου βάλει γρήγορα όριο;Αξίζει τον κόπο να κάνω εγγραφή;
*Ενδιαφέρομαι μόνο για το over 0,5.

Adamant

Active Member
24 Νοε 2013
232
54
28
Pokerstars ναι, vistabet όχι, διότι η πρώτη είναι καλή στα over και η δεύτερη στα under.

• Like
Αντιδράσεις: Blackened

Balaton

Well-Known Member
1 Νοε 2008
1,147
1,003
113
Balaton, έχω προσέξει τα πάντα και έχω χάσει, έχω παίξει στη τύχη και έπιασα 15 σερί μέσα σε μία μέρα, πλέον ο παράγοντας τύχη έχει ανέβει πάρα πολύ.

Ακου έχεις κάθε δικαίωμα να παίξεις 15 αγώνες σε μια ημέρα αλλά και φυσικά να σου κάτσουν και τα 15 αλλα και μόνο το νούμερο είναι τεράστιο γιατι αν παίζεις 15 σε μια ημέρα μεσα σε 2 βδομάδες θα έχεις παίξει 50 ματς ε φίλε κάποιο θα σου σπάσει δεν υπαρχει περίπτωση και πλέον το θέμα είναι αν θα σταματήσεις στο 20 στο 30 αν φτάσεις μέχρι εκεί ή στο 40 ή στο 50. Εγω δεν παίζω πάνω από 4 ή 5 ματς την εβδομάδα δεν μου βγαίνουνε και να σου πω την αλήθεια εχω γλυτώσει κάτι Λίβερπουλ εκτός με τη Νιούκασλ επαιζε, τον παοκ, κάτι σιτι κάτι αρσεναλ κάτι Αταλάντες γενικα αρκετές.... Φιλε ξέρεις τι έχω καταλάβει όσο περισσότερο το πιέζεις το οβερ μισό τοσο περισσότερο θα σε τραβάει πίσω. Εγω υπολογίζω πως δεν μπορω να παίξω πάνω από 120 ματς τη σεζόν καθαρά οβερ 0,5 οχι 1,5 ή 2,5 σκέτο οβερ μισο

Adamant

Active Member
24 Νοε 2013
232
54
28
Το πρόβλημα για μένα δεν είναι μόνο ο αριθμός των αγώνων, αλλά και το σύστημα για να έχεις κέρδη, δηλαδή το ποσό που ποντάρεις, για παράδειγμα 500 στο 1.10 για να κερδίσεις 50; Ή μήπως επαναποντάρισμα, αλλά εκεί πρέπει να ξέρεις πότε να σταματήσεις, για να βγάλεις κέρδος. Υπάρχουν κάποιοι, που ποντάρουν 5000 για να βγάλουν 500 με το 1.10, όμως το ρίσκο είναι μεγάλο.

Adamant

Active Member
24 Νοε 2013
232
54
28
Tβέντε-Χέρενφεν 0-0, 18/19 over 0.5 η Τβέντε και 19/19 η Χέρενφεν πριν το ματς και ήρθε 0-0. Θα μου πεις, τον αγώνα τον είδες, ναι τον είδα, μπήκε γκολ και το ακύρωσαν, γενικά δεν είχε πολλές φάσεις.

Balaton

Well-Known Member
1 Νοε 2008
1,147
1,003
113
Tβέντε-Χέρενφεν 0-0, 18/19 over 0.5 η Τβέντε και 19/19 η Χέρενφεν πριν το ματς και ήρθε 0-0. Θα μου πεις, τον αγώνα τον είδες, ναι τον είδα, μπήκε γκολ και το ακύρωσαν, γενικά δεν είχε πολλές φάσεις.
Δεν επιανε τα στάνταρ μου ούτε καν τον ειδα

Adamant

Active Member
24 Νοε 2013
232
54
28
Τώρα παίζει Λοριάν-Παρί Σ.Ζ., αξίζει το over 2.5 κατά τη γνώμη σου, το σκορ είναι 1-1 στο ημίχρονο και παίζουν καλά και οι δύο ομάδες. Στη πράσινη, έχει 1.11 απόδοση.

Προγνωστικά

• 11:00
    Eurosport 2
    • Μεξικό - Βραζιλία
  • 14:00
    Eurosport 2
    • Ιαπωνία - Ισπανία
  • 14:00
    ΕΡΤ Sports 2
    • Ιαπωνία - Ισπανία
  • 21:45
    OPEN TV
    • Μποέμιανς - ΠΑΟΚ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ολυμπιακός - Λουντογκόρετς
  • 22:00
    MEGA
    • Ολυμπιακός - Λουντογκόρετς
  • Αύριο 04-08-2021
  • 01:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φλουμινένσε - Τσέρο Πορτένο
  • 07:40
    ΕΡΤ3
    • Τόκιο 2020 - Μπάσκετ Ανδρών
  • 07:40
    Eurosport 2
    • Ισπανία - ΗΠΑ
    ΕΡΤ Sports 2
    • Ιταλία - Αργεντινή
  • 11:20
    ΕΡΤ3
  • 15:00
    ΕΡΤ3
  • 15:00
    Eurosport 2
    • Αυστραλία - Αργεντινή
  • Αύριο 04-08-2021
  • 04:00
    ΕΡΤ3
    • Τόκιο 2020 - Μπάσκετ Γυναικών
  • 07:00
    ΕΡΤ3
    • Τόκιο 2020 - Βόλεϊ Ανδρών
  • 07:00
    ΕΡΤ Sports 1
    • Βόλεϊ
    ΕΡΤ Sports 1
    • Βόλεϊ
  • 15:30
    ΕΡΤ2
    • Πολωνία - Γαλλία
  • 15:30
    ΕΡΤ Sports 1
    • Βόλεϊ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 23:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • Αύριο 04-08-2021
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • A Forum Bot:
    Ο χρήστης AntonisXanthi94 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "ΠΟΣΟ ΠΙΟ ΞΕΦΤΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΝΟΒΙΜΠΕΤ" στο Νόμιμες στοιχηματικές ιστοσελίδες.
  • cosmicsports Forum Bot:
  • Costas1974 Forum Bot:
    Ο χρήστης Costas1974 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "United AWAY @ NPFL" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    ΕΛΛΑΣ ΕΥΡΩΠΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ αυτό τίποτα άλλο. :p
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης knickp ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Άσχημες οσμές στο δωμάτιο από υγρασία" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Καλό μήνα αλάνια
  • Ertzan Ertzan:
    Καλό μήνα καλό μήνα
  • animusbet animusbet:
    καλό μήνα να έχετε
  • PANATHA PANATHA:
    Τι βλέπεται σήμερα για ΠΑΟΚ και Ολυμπιακό?
  • Ertzan Ertzan:
    Για Ολυμπιακό φαντάζομαι ρωτάς με τι σκορ θα κερδίσουμε, εκεί ένα 2-0 το βλέπω και παραπάνω ίσως. Για τον ΠΑΟΚ έχω αμφιβολίες 1Χ μπορεί, Συγχαρητήρια επίσης για το Κύπελλο που πήρατε στην Ολλανδία σημαντικό για την συνέχεια.
  • Ertzan Ertzan:
    Εδώ τώρα θέλω και την δικιά σου άποψη για τον Τζόρτζεβιτς που πήραμε προπονητή. Εγώ έχω δισταγμό, αμφιβολίες πως να στο πω μωρέ δεν το χάρηκα καθόλου κάτι με κρατάει πίσω
  • D defectus:
    Εγώ όντας Παναθηναϊκός , απο το πέρασμά του στην ομάδα μου , δεν μου φάνηκε καθόλου καλός.
    Χώρια που έφερε ό,τι σέρβικο γίδι κυκλοφορούσε στην αγορά , η ομάδα δεν τα πήγαινε καθόλου καλά.
    Αμυντικά είμασταν ό,τι χειρότερο...επιθετικά παίζαμε με βάση τις ορέξεις του κάθε παίχτη(ο Ραντούλιτσα ασπουμε , μπροστά μπορεί να έβαζε και 28 πόντους ανα 2 ματσ , αλλά πίσω δεν μπορούσε να φυλάξει ούτε δεμένη αγελάδα , συν του ότι οι περισσότεροι σέρβοι ήταν πλήρως αδιάφοροι/μισθοφόροι)
    Μάλλον πρέπει να έχει πολύ καλό μάνατζερ αυτός ο τζόρτζεβιτσ...
  • Ertzan Ertzan:
    3 χρόνια τον έκλεισαν κιόλας
  • D defectus:
    κλειστό τριετές ή 2+1?
  • PANATHA PANATHA:
    και εγώ λέω Ολυμπιακός 2-0.....ο ΠΑΟΚ καμία εμπιστοσύνη μιας και είναι ανέτοιμος συν το γεγονός πως σε όλα τα φιλικά έφαγε γκολ.....αλλά οκ μια ισοπαλία τουλάχιστον την έχει......τώρα για Τζόρτζεβιτς δεν νομίζω πως ήταν η καλύτερη λύση.....δεύτερο χρόνο δεν βγάζει και αυτό επειδή στην μέση της χρονιάς δεν θα βρίσκει η ομάδα ελεύθερο και καλό αντικαταστάτη
  • Ertzan Ertzan:
    Κλειστό τριετές
  • D defectus:
    Καλή δύναμη τότε
  • Ertzan Ertzan:
    Οι δικοί μας λένε με την παρούσα φάση ότι καλύτερο μιας και σχεδόν όλα τα ονόματα ήταν κλειστά. Ο Κοκόσκοβ άσχημα μας πούλησε
  • Ertzan Ertzan:
    Μας πούλησε λέω γιατί έστησε αυτός την ομάδα όλα ωραία και προτίμησε να πάει να βρει τον Ντόσιτς στο NBA
  • Ertzan Ertzan:
    Ας το έκανε τον Μάιο
  • D defectus:
    Αν η ομάδα έχει ρόστερ , τουλάχιστον δεν θα φέρει αυτός τα "δικά του παιδιά απο Σερβία" , αλλά απο την άλλη σε περίπτωση που η ομάδα παρουσιαστεί κατώτερη των προσδοκιών , θα σου πει "δεν είχα επιλέξει εγώ τους παίχτες , αρα δεν ευθύνομαι ".
  • D defectus:
    Περίεργη η φάση στην φενερ
  • PANATHA PANATHA:
    Ρώτησαν οι άνθρωποι της Σούπερ Λιγκ την UEFA αν υπάρχει καμια πιο εύκολη διοργάνωση για να παίξουν οι ελληνικές ομάδες του χρόνου και τους απάντησαν "το κύπελλο Ελλάδος".
  • Ertzan Ertzan:
    Για τον ΠΑΟΚ ισχύει αυτό όντως :p
    Ertzan Ertzan: Για τον ΠΑΟΚ ισχύει αυτό όντως :p