Στημενα παιχνιδια;

probet

New Member
8 Μαι 2019
4
1
3
30
Καλησπερα, πριν απο λιγο επαιζε ενα παιχνιδι U20 Αυστραλιας.Valentine Phoenix U20-Adamstown Rosebud U20
Εδω μπορειτε να δειτε τις αποδοσεις λιγο πριν τελειωσει το παιχνιδι. Το under 4,5 εμεινε πολυ ψηλα μεχρι και τα τελευταια δευτερολεπτα. Τα παιχνιδια αυτα δεν εχουν καθυστερεσεις και ειναι 80λεπτα. Ενα λεπτο πριν τη ληξη εκει που κλεινουν οι αποδοσεις στη πρασινη δηλαδη ηταν στο 1.62 η αποδοση και 0-4 το σκορ. Ειναι δυνατον για ενα λεπτο; Και φυσικα μπηκε το γκολ και τελειωσε 0-5. Μου εχει ξανασυμβει σε παιχνιδι Vietnam δευτερη κατηγορια στις καθυστερησεις 2 αποδοση το under για 2-3 λεπτα παιχνιδου. Και τοτε φυσικα ειχε μπει το γκολ. Η δικη μου εξηγηση ειναι οτι ειναι σιγουρα στημενα και η στοιχηματικη το γνωριζει και κραταει ψηλα το under για να παρει πονταρισματα. Ποια ειναι η αποψη σας;

• Like
Αντιδράσεις: fkokots#ftisο ξεγκολιαρης

blizard

Active Member
30 Νοε 2012
515
168
43
To έγραφαν ότι ήταν 80 λεπτο ή έκαναν λάθος και θα ακυρωθούν όλα ? αυτή είναι η απόδοση για 90λεπτο με καθυστερήσεις καθαρά !! ...

stpsilan

Active Member
25 Οκτ 2017
243
124
43
Καλησπερα, πριν απο λιγο επαιζε ενα παιχνιδι U20 Αυστραλιας.Valentine Phoenix U20-Adamstown Rosebud U20
Εδω μπορειτε να δειτε τις αποδοσεις λιγο πριν τελειωσει το παιχνιδι. Το under 4,5 εμεινε πολυ ψηλα μεχρι και τα τελευταια δευτερολεπτα. Τα παιχνιδια αυτα δεν εχουν καθυστερεσεις και ειναι 80λεπτα. Ενα λεπτο πριν τη ληξη εκει που κλεινουν οι αποδοσεις στη πρασινη δηλαδη ηταν στο 1.62 η αποδοση και 0-4 το σκορ. Ειναι δυνατον για ενα λεπτο; Και φυσικα μπηκε το γκολ και τελειωσε 0-5. Μου εχει ξανασυμβει σε παιχνιδι Vietnam δευτερη κατηγορια στις καθυστερησεις 2 αποδοση το under για 2-3 λεπτα παιχνιδου. Και τοτε φυσικα ειχε μπει το γκολ. Η δικη μου εξηγηση ειναι οτι ειναι σιγουρα στημενα και η στοιχηματικη το γνωριζει και κραταει ψηλα το under για να παρει πονταρισματα. Ποια ειναι η αποψη σας;
Η εταιρεία διαμορφώνει τις αποδόσεις βάσει των πονταρισμάτων που δέχεται, όλοι παίζανε όβερ προφανώς, η εταιρεία δε μπορεί να ξέρει τι είναι στημένο και τι όχι, όταν δέχεται ποντάρισμα κατεβάζει την απόδοση

probet

New Member
8 Μαι 2019
4
1
3
30
To έγραφαν ότι ήταν 80 λεπτο ή έκαναν λάθος και θα ακυρωθούν όλα ? αυτή είναι η απόδοση για 90λεπτο με καθυστερήσεις καθαρά !! ...
Οι συγκεκριμένοι αγώνες παιζουν κάθε βδομάδα, είναι πρωτάθλημα. Δεν υπάρχει θέμα 90λεπτου.

probet

New Member
8 Μαι 2019
4
1
3
30
Η εταιρεία διαμορφώνει τις αποδόσεις βάσει των πονταρισμάτων που δέχεται, όλοι παίζανε όβερ προφανώς, η εταιρεία δε μπορεί να ξέρει τι είναι στημένο και τι όχι, όταν δέχεται ποντάρισμα κατεβάζει την απόδοση
Ξέρω πως λειτουργεί το σύστημα αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση το under έπρεπε να είναι κάτω από 1.1 σαν τελευταία απόδοση . Ακόμα και αν δεν είχε πληροφορίες για στημένο θα πρέπει να το υποψιάστηκε από τα πονταρίσματα και από τις αγορές. Δεν νομίζω ότι είναι τόσο αθώο το θέμα και για να μην κλείσει τα πονταρίσματα ίσως να κέρδισε αρκετά από αυτο.

stpsilan

Active Member
25 Οκτ 2017
243
124
43
Ξέρω πως λειτουργεί το σύστημα αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση το under έπρεπε να είναι κάτω από 1.1 σαν τελευταία απόδοση . Ακόμα και αν δεν είχε πληροφορίες για στημένο θα πρέπει να το υποψιάστηκε από τα πονταρίσματα και από τις αγορές. Δεν νομίζω ότι είναι τόσο αθώο το θέμα και για να μην κλείσει τα πονταρίσματα ίσως να κέρδισε αρκετά από αυτο.
Μα σου λέω έπαιρνε πονταρίσματα και γιαυτό δεν ανέβαινε το όβερ, αυτή είναι η εξήγηση, αν είναι στημένο άλλο θέμα

McLaren17

IFC#9 Cup Winner 2017-18
Μέλος του προσωπικού
21 Μαρ 2003
5,737
2,474
113
127.0.0.1
προφανώς και γνώριζε η εταιρία οτι κάτι δεν παει καλα, οταν δει σε ενα σχετικά αδιάφορο παιχνίδι να δέχεται μαξιμουμ μπετ απο αρκετούς λογαριαρσμους

Προγνωστικά

• Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
    • Δεν υπάρχουν μπασκετικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα

Μοιραστείτε αυτήν τη σελίδα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    L Forum Bot: Ο χρήστης Lefos ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Αγορά αυτοκινήτου" στο Ανακοινώσεις -...