Στην Λιβερπουλ ο Κυργιακος!!!!

biancoseleste

New Member
16 Απρ 2003
15,335
5,029
0
Κυπαρισσία
www.asterastripolis.gr
Σε προχωρημένες διαπραγματεύσεις με τη Λίβερπουλ για την πώληση του Σωτήρη Κυργιάκου βρίσκεται η ΑΕΚ, σύμφωνα με την κυπριακή ιστοσελίδα «www.sportive.com.cy». Οι «κόκκινοι» έχουν κινήσει τις διαδικασίες απόκτησης του Έλληνα αμυντικού, έχουν καταθέσει δελεαστική πρόταση και η συμφωνία είναι κοντά στην επίτευξή της! Μάλιστα, η είδηση δεν διαψεύδεται από την ΠΑΕ, κάτι που ουσιαστικά σημαίνει ότι το όνομα του διεθνούς άσου μετατρέπεται πάλι σε… Sotis!

Βάσει της παραπάνω ιστοσελίδας η αρχική πρόταση της Λίβερπουλ έφτανε το 1.5εκατ. ευρώ. Η ΑΕΚ αρνήθηκε, ζητώντας περίπου 5εκατ. ευρώ για να παραχωρήσει τον παίκτη. Όπως συμβαίνει σε τέτοιες περιπτώσεις η λύση βρίσκεται κάπου στη μέση… Οι δύο ομάδες φαίνεται, λοιπόν, ότι θα δώσουν τα χέρια κοντά στα 3εκατ. ευρώ.

Όπως ισχυρίζονται στην Κύπρο, μοναδικό εμπόδιο αποτελεί ο προπονητής της «Ένωσης», Ντούσαν Μπάγεβιτς, ο οποίος βλέπει λίγες μέρες πριν τα πλέι οφ του Europa League με τη Βασλούι και λιγότερο απο μία εβδομάδα από την πρεμιέρα της Σούπερ Λίγκας κόντρα στον Ολυμπιακό να χανει ένα από τα σημαντικότερα στελέχη της ομάδας του.

Οι πληροφορίες αναφέρουν ότι δεν συμμετείχε στο σημερινό οικογενειακό διπλό, αλλά προπονήθηκε με εκείνους που είναι τραυματίες. Ένα στοιχείο που φουντώνει ακόμη περισσότερα τα σενάρια ότι είναι ένα βήμα πριν τη μετακίνησή του στην Πρέμιερ Λιγκ.

Στο άκουσμα της είδησης δέκα άτομα μετέβησαν στους Θρακομακεδόνες για να εκφράσουν τη δυσαρέσκειά τους. Ευτυχώς δεν προέβησαν σε επιπόλαιες κινήσεις και τα πνεύματα ηρέμησαν χωρίς να γίνει το παραμικρό.
.

Επιμέλεια: Παναγιώτης Σεμερτζίδης- Χρήστος Ρομπόλης



:sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Η ΑΛΕΠΟΥ
Ελπιζω τωρα να μαζευτουν χιλιαδες φιλαθλοι της ΑΕΚ και να πανε να τα σπασουν ολα ...

Κοροιδα εμεις δεν ειμαστε κυριε Θανοπουλε οποτε φροντισε να μην κανεις καμια βλακεια 2 μερες πριν το uefa και 5 μερες πριν το ματς με τον γαυρο!

και στην τελικη αν θες να τον πουλησεις δεν καθεσαι πριν 3-4 μερες να βγαζεις ανακοινωση οτι ο Κυριακος ειναι σημαια στην ΑΕΚ!

Επισης μαθε οτι η τιμη του Κυριακου αυτη την συγκεκριμενη περιοδο (στο παρα 5) ειναι το λιγοτερο 10 εκ.!

Αντε γεια ηλιθιοι διοικουντες.... θα μας βρειτε μπροστα σας!
 
  • Like
Αντιδράσεις: nikitas
Καλα μιλαμε τα εχω παρει στο κρανιο ... μπηκα να δω καμια νεα μεταγραφη και αντι να παρουμε βλεπω οτι διωχνουμε κιολας! Οχι απλα διωχνουμε...ΞΕΠΟΥΛΑΜΕ!!!!

Ελεοοοοοοοος!!! τα ιδια με περυσι! Την τελευταια μερα ειχε ερθει ο Ριβαλντο και μας χαιρετισε... τωρα ερχεται ο Κυριακος...
Μπραβο μας!
Συγχαρητηρια για το πως εχετε καταντησει την ΑΕΚ ολοι εσεις που διοικείτε!!!

αι σιχτιρ βραδιατικα....

Αυριο επιστρεφω κιολας το διαρκειας και παραλληλα τλεφωνω σε ολους τους φιλους μου να κανουν το ιδιο!
Μπινεδες αν δεν εχετε χρηματα να κανετε την ΑΕΚ πρωτη τοτε φυγετε!
 
  • Like
Αντιδράσεις: nikitas
Έκλεισε κιόλας μιας και το δήλωσε και ο ίδιος

"Σας ευχαριστώ όλους για τη συνεργασία και περιμένω να συνεχίσετε την προσπάθεια για να φτάσετε την ομάδα εκεί που της αξίζει. Εύχομαι σε όλους το καλύτερο για την καριέρα σας", είπε στο επίσημο αντίο του ο "Sotis".

Επιβεβαίωσε τη μεταγραφή ο Κυργιάκος

Λίγες ώρες μετά την αποκάλυψη της συμφωνίας για τη μεταγραφή του στη Λίβερπουλ, ο Σωτήρης Κυργιάκος έκανε τις ακλολουθες δηλώσεις στην προσωπική ιστοσελίδα του:

"Στη ζωή μου δεν κρύφτηκα ποτέ, παίρνοντας πάντα το κόστος της κάθε επιλογής μου όποιο κι αν ήταν αυτό. Έτσι έμαθα. Την προηγούμενη βδομάδα δήλωσα ότι είμαι παίκτης της ΑΕΚ για τα επόμενα τέσσερα χρόνια κι έτσι ακριβώς ήταν. Σήμερα, η μεγαλύτερη πρόκληση που δέχτηκα στην καριέρα μου, ακυρώνει τα λεγόμενά μου. Έτσι είναι η ζωή. Πολλές φορές παίζει περίεργα παιχνίδια.

Θέλω να ενημερώσω τον κόσμο της ΑΕΚ πως την Δευτέρα το βράδυ δέχτηκα πρόταση από την Λίβερπουλ. Πρόταση που έκανα δεκτή. Καταλαβαίνω πολύ καλά ότι αυτή η πρόταση ήρθε στο χειρότερο χρονικά σημείο για την ομάδα δεδομένων των κρίσιμων παιχνιδιών ενόψει του Europa League. Το γεγονός όμως να παίξω στην Liverpool είναι πρόκληση για μένα. Έχω λάβει την τελική μου απόφαση παρ΄ όλες τις πιέσεις που δέχτηκα από τον πρόεδρο και τον προπονητή της ομάδας. Θέλω να τονίσω εδώ πως ο πρόεδρος, ο προπονητής και η διοίκηση έκαναν τα πάντα για να με κρατήσουν. Αυτό δεν στάθηκε δυνατό. Η απόφασή μου είναι αμετάκλητη παίρνοντας το κόστος της επιλογής μου.

Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον κόσμο της ΑΕΚ που από την πρώτη στιγμή μου έδειξε τόση αγάπη. Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον πρόεδρο, τον προπονητή και την διοίκηση για την άψογη συνεργασία που είχα μαζί τους όλο αυτό το διάστημα. Καταλαβαίνω ότι μετά από αυτή την δήλωση μου η απογοήτευσή τους είναι μεγάλη. Η ΑΕΚ είναι όμως μεγάλη ομάδα. Της εύχομαι καλή επιτυχία και να πραγματοποιήσει όλους τους στόχους της. Πάντα στην καρδιά μου θα υπάρχει μια θέση για την ΑΕΚ και τον κόσμο της
".
 
Οχι ρε φιλε και 10 εκ. για σεντερ μπακ. και ποσο μάλλον για τον Κυριάκο.

Γιατί ρε οι ομάδες Θεσσαλονίκης που κάνουν στους Αθηναίους δηλαδή αξίζει τόσο που πουλάνε?

Καλά κάνει και η Άεκ. Θεώρησε την Άεκ σε επίπεδο ομάδας Θεσσαλονίκης και την Λίβερπουλ ομάδα της Αθήνας και θα δεις.

Υ.Γ: Δεν μ'ενδιαφέρει αν η ομάδα αυτή λέγεται είτε Άρης είτε Πάοκ είτε Καλαμαριά όλοι στο ίδιο τσουβάλι

:sign:
 
Γιατί ρε οι ομάδες Θεσσαλονίκης που κάνουν στους Αθηναίους δηλαδή αξίζει τόσο που πουλάνε?

Καλά κάνει και η Άεκ. Θεώρησε την Άεκ σε επίπεδο ομάδας Θεσσαλονίκης και την Λίβερπουλ ομάδα της Αθήνας και θα δεις.

Υ.Γ: Δεν μ'ενδιαφέρει αν η ομάδα αυτή λέγεται είτε Άρης είτε Πάοκ είτε Καλαμαριά όλοι στο ίδιο τσουβάλι

:sign:

Αν σου πω οτι δεν καταλαβαίνω που κολλάει αυτο που λες.
Εγω σχολίασα απλα αυτο το 10 εκ! Μην τρελαθούμε κιολας.:priest:
Δεν λέω, καλος ο Κυριακος, ο κορυφαίος σεντερ μπακ της Super League αλλα ελεος.
 
Σημερα οταν
1. η ΑΕΚ θα παιξει για την εισοδο της στο europa league
2. θα παιξει με τον ολυμπιακο που απο αυτον θα καταλαβεις αν θα πας για πρωταθλημα
3. η Λιβερπουλ καιγεται
4. δεν εχει περιθωρια να παρεις τετοιον παικτη μεσα στις επομενες μερες
5. οποιον και αν ζητησει τωρα η ΑΕΚ (πλην του Γκουμα) θα πρεπει να πληρωσει περισσοτερα

τοτε ζητας 10 εκ. που εξασφαλιζεις οτι θα παρεις εναν αλλον αμυντικο ισαξιο αλλα ΔΕΝ εξασφαλιζεις την εισοδο σου στο europa league αλλα ουτε εξασφαλιζεις το πρωταθλημα που θα σε παει στο champion league απευθειας και θα παρεις απο αυτα τα δυο 25 εκ μεσα σε εναν χρονο.
 
Αν σου πω οτι δεν καταλαβαίνω που κολλάει αυτο που λες.
Εγω σχολίασα απλα αυτο το 10 εκ! Μην τρελαθούμε κιολας.:priest:
Δεν λέω, καλος ο Κυριακος, ο κορυφαίος σεντερ μπακ της Super League αλλα ελεος.

Κολλάει στο γεγονός ότι όταν έρχεται Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός δεν ξέρω ίσως και η Άεκ και ζητάει παίκτη απο πάνω και ο άλλος δίνει τον παίκτη 3 εκ ευρώ όπου ο συγκεκριμένος παίκτης σύμφωνα με εκτιμήσεις αξίζει κάπου 750 χιλιάδες ευρώ (ενδικτική η τιμή) τότε λογικό είναι και οι δικές μας να ζητάνε τόσο απο μια ομάδα όπως η Λίβερπουλ
 
ο Μελισσης ποσο εκανε ρε παιδια?

ο Μελμπεργκ ποσο εκανε ρε παιδια?

Τι σχεση εχει αυτο? Επειδη ο βγενοπουλος ήθελε να κάνει χορηγία στον παοκ και έδωσε 2 μύρρια για εναν σεντερ μπακ αξιας 300.000 το πολυ πρεπει και η λιβερπουλ να δώσει 10 εκ για τον Κυριάκο?:priest:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Daglashen και Pelop
ρε αμα η Λιβερπουλ είχε 10 εκ για σεντερ μπακ διαθέσιμα υπάρχει περίπτωση μία στο εκατομμύριο να έπαιρνε τον Κυριακο??????????:priest:

ΥΓ* με πρόλαβες ofiole
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: Daglashen, djroof και ofiole
Σημερα οταν
1. η ΑΕΚ θα παιξει για την εισοδο της στο europa league
2. θα παιξει με τον ολυμπιακο που απο αυτον θα καταλαβεις αν θα πας για πρωταθλημα
3. η Λιβερπουλ καιγεται
4. δεν εχει περιθωρια να παρεις τετοιον παικτη μεσα στις επομενες μερες
5. οποιον και αν ζητησει τωρα η ΑΕΚ (πλην του Γκουμα) θα πρεπει να πληρωσει περισσοτερα

τοτε ζητας 10 εκ. που εξασφαλιζεις οτι θα παρεις εναν αλλον αμυντικο ισαξιο αλλα ΔΕΝ εξασφαλιζεις την εισοδο σου στο europa league αλλα ουτε εξασφαλιζεις το πρωταθλημα που θα σε παει στο champion league απευθειας και θα παρεις απο αυτα τα δυο 25 εκ μεσα σε εναν χρονο.

Αν είχε 10 εκ η Liverpool τον Κυργιάκο θα έπαιρνε; Πλάκα μας κάνεις;

Rafa Benitez has been left devastated after being told he has just £1.5million to spend by his club’s American owners.
The Liverpool manager has struggled against budget constraints all summer because of the financial crisis at Anfield, and revealed a week ago he was in talks to try and extend his kitty.
Benitez wants a centre half to provide cover in a crucial position, with Daniel Agger suffering from a back problem, and he also would love to sign a wide player who can also operate as a stand in striker.
But after talks with the Yanks, he has been told there is only a miserly sum available – which will not even buy one player, never mind the two he desires.

Ας όψονται οι Γιάνκηδες, που δεν έχουν αφήσει τίποτα όρθιο!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: MAN7
Κολλάει στο γεγονός ότι όταν έρχεται Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός δεν ξέρω ίσως και η Άεκ και ζητάει παίκτη απο πάνω και ο άλλος δίνει τον παίκτη 3 εκ ευρώ όπου ο συγκεκριμένος παίκτης σύμφωνα με εκτιμήσεις αξίζει κάπου 750 χιλιάδες ευρώ (ενδικτική η τιμή) τότε λογικό είναι και οι δικές μας να ζητάνε τόσο απο μια ομάδα όπως η Λίβερπουλ

ρε Ερτζαν καταλαβαίνεις τι λέω?
Λεω οτι ο Κυριακος δεν αξίζει ουτε για αστείο 10 εκ! Αυτο λεω.
Επίσης τι καλα έκανε η Αεκ? 5 ζήτησε η Αεκ. Μαλλον εχεις μπερδευτεί.
 
ρε Ερτζαν καταλαβαίνεις τι λέω?
Λεω οτι ο Κυριακος δεν αξίζει ουτε για αστείο 10 εκ! Αυτο λεω.
Επίσης τι καλα έκανε η Αεκ? 5 ζήτησε η Αεκ. Μαλλον εχεις μπερδευτεί.

Καλά άστο δεν υπάρχει περίπτωση να συμφωνήσουμε άρα τζάμπα θα συζητάμε και θα γεμίσουμε το τόπικ
 
  • Like
Αντιδράσεις: michanioths
Και κάτι ακόμα... Επειδή αγνοούμε και την πλευρά του παίκτη.
Είσαι ο Τραμπάκουλας (τυχαίο όνομα Έλληνα διεθνή παίκτη) και σε παίρνουν τηλέφωνο ότι σε ζητάει η Liverpool. Με το ένα χέρι κρατάς το ακουστικό και με το άλλο ετοιμάζεις βαλίτσες. Τι να συζητήσεις, να τους δώσεις και χρόνο να το σκεφτούν και να το μετανιώσουν;

Σε όποια ελληνική ομάδα και να έπαιζε, όποια κι αν ήταν η κρισιμότητα της περιόδου, τέτοιες ευκαιρίες είναι once-in-a-lifetime. Τις αρπάζεις από τα μαλλιά, αλλιώς είσαι άξιος της τύχης σου!

Ο Κυργιάκος θα περάσει στην ιστορία ως ο πρώτος Έλληνας που φόρεσε τη φανέλα της ομάδας του Anfield. Αναμφίβολα είναι η μεγαλύτερη μετραγραφή Έλληνα παίκτη στο εξωτερικό.

Μακάρι όλα να πάνε καλά και να παίξει. Είναι η μεγαλύτερη πρόκληση στην καριέρα του! :sign:
 
Καλά άστο δεν υπάρχει περίπτωση να συμφωνήσουμε άρα τζάμπα θα συζητάμε και θα γεμίσουμε το τόπικ

:sign:

Απλα κατι τελευταιο. Λες ''Καλα εκανε η Αεκ''. Τι καλα εκανε η Αεκ αφου δεν ζήτησε 10 εκ η Αεκ. Αν τα ζητούσε και τον αγόραζε τοσο η Πουλ θα ελεγα μπραβο στην Αεκ μεγαλη μαγκιά!!! Καλα εκανε!!!!!!
'Οπως μαγκια του παοκ που πούλησε τον μελλίση 2 εκ. Αλλα πως να το κανουμε... ο μελλισης αξίζει 300.000 το πολυ! Ετσι ειναι.
Και καλα κάνει ο παοκ και ζητάει τοσα αφου υπαρχουν μ@@@@ς να τα πληρώσουν.
υγ*μετα σου λέει παρε ελληνες στην ομαδα σου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Daglashen και Ertzan
Νομίζω ότι του ταιριάζει το βρετανικό στυλ και θα παει καλα.
και στην Ρειντζερς ήταν καλός.


Σαν ξερολούκουμο θα το κοιτάνε τα αγγλάκια . . . . :nyxi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: biancoseleste

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...