Στοίχημα στο "The Walking Dead"

BetLaden

IFC#6 Champion 2009-10, IFC#1 Super Cup winner 200
Μέλος του προσωπικού
13 Μαι 2002
39,142
26,178
113
52
Infobeto Town
www.infobeto.com
Επειδή το Infobeto.com παίζει στοίχημα προσπαθώντας να καλύψει όλες τις αγορές με σοβαρότητα και επαγγελματισμό, έχουμε μαζί μας τον πιο φανατικό φίλο της διάσημης τηλεοπτικής σειράς "Walking Dead" τον Χρήστο Κοντογεώργο, γνωστό μας "djroof" από το forum και τις επιδόσεις του σε διάφορες "περίεργες" στοιχηματικές αγορές, να μας αναλύσει τα στοιχήματα για την συγκεκριμένη σειρά που μπορείτε να τα βρείτε στον stoiximan.gr! Ακολουθεί άλλη μια επική ανάλυση. Τα φώτα στον Χρήστο Κοντογεώργο:

http://www.infobeto.com/stin-priza/...twse-o-negan-apodoseis-apo-stoiximan-spoilers

088560bc7a6ea9d588fb57217914c91f_XL.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: arisdj77, Realgreen και djroof
Απάντηση: Στοίχημα στο "The Walking Dead"

Ο Stoiximan άλλαξε τις αποδόσεις... και έριξε κάποιους... εάν είναι έτσι δεν ξαναγράφω τίποτα :twis:
 
Απάντηση: Στοίχημα στο "The Walking Dead"

Φοβερή η ανάλυση παρόλο που δεν έχω ιδέα από το όλο concept με έβαλε στο κλίμα. Τώρα όσο αφορά στις αποδόσεις, 2-3 betakia να πήραν δεν νομίζω να σήκωνε ούτως η άλλως πάνω 30-40 ευρώ έφταναν για να βιασθούν οι αποδόσεις...

Edit: Μόνο 73% γκανιότα τσάμπα πράμα σου λέω....
 
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
  • Like
Αντιδράσεις: djroof
Απάντηση: Στοίχημα στο "The Walking Dead"

Τώρα που τελείωσε η 6η σεζόν και έρχεται καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσουν τα αθλητικά γεγονότα ξεκίνα τη σειρά απο την αρχή... νομίζω το έχει και το FOX Play δωρεάν και online για να περιμένεις με αγωνία την 7η σεζόν :twis:

Όσο για τα bet δεν ξέρω πραγματικά τι έχει πάρει, πάντως είχε bet σε κάθε επεισόδιο με διάφορες επιλογές αλλά δεν ξέρω ποιός ασχολείτε με αυτά όπως και με άλλα bet διασκέδασης που έχει.

http://www.foxplay.gr/series/the-walking-dead
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Στοίχημα στο "The Walking Dead"

Τώρα που τελείωσε η 6η σεζόν και έρχεται καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσουν τα αθλητικά γεγονότα ξεκίνα τη σειρά απο την αρχή... νομίζω το έχει και το FOX Play δωρεάν και online για να περιμένεις με αγωνία την 7η σεζόν :twis:

Όσο για τα bet δεν ξέρω πραγματικά τι έχει πάρει, πάντως είχε bet σε κάθε επεισόδιο με διάφορες επιλογές αλλά δεν ξέρω ποιός ασχολείτε με αυτά όπως και με άλλα bet διασκέδασης που έχει.

http://www.foxplay.gr/series/the-walking-dead


απλα οχι, οχι, ΟΧΙ

Μην το κάνεις, υπάρχουν εκατονταδες τρόποι να αξιοποιήσεις τον χρόνο σου ή εστω να δεις οποιαδήποτε άλλη σειρά.
 
Απάντηση: Στοίχημα στο "The Walking Dead"

Εχεις δει το Sons of Anarchy και λες οχι στο Walking Dead;;;; :twis:

Δεν ξέρω εσείς... αλλά εγώ μετά το "Breaking Bad" δεν μου έχει έρθει ακόμα όρεξη όχι να ξαναδώ σειρά... αλλά ούτε να ξανανοίξω την τηλεόραση. Τι να κάνω γιατρέ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: KOUVADOKINIGOS
Απάντηση: Στοίχημα στο "The Walking Dead"

Εχεις δει το Sons of Anarchy και λες οχι στο Walking Dead;;;; :twis:

Δεν ξέρω εσείς... αλλά εγώ μετά το "Breaking Bad" δεν μου έχει έρθει ακόμα όρεξη όχι να ξαναδώ σειρά... αλλά ούτε να ξανανοίξω την τηλεόραση. Τι να κάνω γιατρέ;


για εσας της τριτης ηλικιας το house of cards ειναι οτι πρεπει :?
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
Απάντηση: Στοίχημα στο "The Walking Dead"

Εχεις δει το Sons of Anarchy και λες οχι στο Walking Dead;;;; :twis:

Δεν ξέρω εσείς... αλλά εγώ μετά το "Breaking Bad" δεν μου έχει έρθει ακόμα όρεξη όχι να ξαναδώ σειρά... αλλά ούτε να ξανανοίξω την τηλεόραση. Τι να κάνω γιατρέ;[/QUOTE

http://www.imdb.com/title/tt0286486/
ξεκινα το the shield και θα με θυμηθεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: gdouvl1984 και BetLaden
Απάντηση: Στοίχημα στο "The Walking Dead"

θες και χειμερινό θέρετρο... βολέψου με Καιμαχτσαλάν και εντάξει είσαι...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ertzan
Απάντηση: Στοίχημα στο "The Walking Dead"

Το χειμερινό θέρετρο που έγραψα φταίει γι'αυτό :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: djroof

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Εντάξει γράφω από τώρα Ολυμπιακό τελικό Final Four :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
    B Forum Bot: Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά...