Συζήτηση για το νέο forum μας, το νέο σπίτι μας!

McLaren17

IFC#9 Cup Winner 2017-18
21 Μαρ 2003
5,009
2,030
113
32
πολύ καλή δουλειά μας και μου αρέσουν τα fantazi πράγματα
πλέον έγινε πολύ πιο ζωντανό απο χρώματα, φωτο icon κτλ

Σαν πρώτη εικόνα το UI θα το έδινα ενα 8,5/10

• Like
Αντιδράσεις: BetLaden

goal2

Active Member
25 Απρ 2016
261
152
43
Για καποιο λογο που δεν μπορω να καταλαβω οποτε κανει καποιος like σε κατι που γραφω, βλεπω τις πιο πολλες φορες 2 ειδοποιησεις ταυτοχρονα.Μια οτι εκανε like σε αυτο που εγραψα και αλλη μια οτι εκανε αναφορα.
Κατα λαθος γινεται αυτο απο το συστημα? Η οντως προκειται για αναφορα του σχολιου που εκανα?25884

blizard

Active Member
30 Νοε 2012
135
30
28
αναφορά νομίζω είναι το quote (πρέπει να αλλάξει όντος η λέξη)

Και επίσης όταν πατάω "τι νέο υπάρχει" λίγο από κάτω βλέπω ξανά το ίδιο , κάποια ίδια λινκ δλδ που με ψιλομπερδέυουν ακόμα.

goal2

Active Member
25 Απρ 2016
261
152
43
αναφορά νομίζω είναι το quote (πρέπει να αλλάξει όντος η λέξη)

Και επίσης όταν πατάω "τι νέο υπάρχει" λίγο από κάτω βλέπω ξανά το ίδιο , κάποια ίδια λινκ δλδ που με ψιλομπερδέυουν ακόμα.
Μπα δεν ειναι αυτο.Δοκιμασα να πατησω αναφορα στο σχολιο σου.Δες τι μου εμφανισε.
Αναφορα περιεχομενου και Αιτια αναφορας.
Μετα τη εστειλα και εβγαλε "ευχαριστουμε που αναφερατε αυτο το περιεχομενο"

25887ου 25888

nektar

Πάμε γερά
Μέλος του προσωπικού
11 Μαι 2002
11,260
2,807
113
Infobeto of course
www.infobeto.com
Καλησπέρα παιδιά.

Ρίξτε μια ματιά στις νέες λειτουργίες των συνομιλιών (πριβέ μηνυμάτων).
Πιστεύω να βοηθήσει να οργανώσετε καλύτερα τα μηνύματά σας.

Eric Castel

Well-Known Member
31 Οκτ 2011
2,831
3,068
113
Ελλάδα
Έχει αρχίσει και κολλάει πάρα πολύ όταν γράφουμε κείμενο.
Μπαίνω από Chrome και Safari και από δύο διαφορετικούς υπολογιστές και κολλάει το ίδιο.

fairplay

Well-Known Member
18 Μαρ 2015
652
757
93
Έχει αρχίσει και κολλάει πάρα πολύ όταν γράφουμε κείμενο.
Μπαίνω από Chrome και Safari και από δύο διαφορετικούς υπολογιστές και κολλάει το ίδιο.

Και μενα τα ιδια .
Κολλαει τοσο πολυ που νομιζα οτι χαλασε το p c ......:)

General chit-chat
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • tns:
    Παιδια σας ερχονται οι ειδοποιησεις για τα tips στην εφαρμογη?
  • Eric Castel:
    Όχι φίλε, δεν μου έρχονται. Δεν ξέρω ίσως να φταίει το κινητό μου. Έχω ένα χρόνο που έχω πάρει καινούργιο και δεν έρχονται. Στο παλιό ήταν κομπλέ.
  • giannisthegreek:
    Εμένα έρχονται
  • flyjohn75:
    Γεια σας παίζω με αλγορίθμους μόνο ισοπαλίες με μεγάλη επιτυχία, από μπάλα δεν ξέρω την τύφλα μου από μαθηματικά ξέρω, παίζω την ισοπαλία του Livetoday που είναι η καλύτερη ισοπαλία που έχω βρει σε όλο το διαδίκτυο 37-38% σε 180 παιχνίδια με ένα συνεχόμενο εξάρι χαμένο και ένα οχτάρι μάλλον θα αρχίσω να παίζω και τον hellasbet 34% 2 εφτάρια και ένα δεκάρι σε βάθος 220 παιχνιδιών .Έχω φάει όλο το διαδίκτυο να βρω άλλο ένα Χ δεν έχω βρει τίποτα εδώ δίνεται κάποια Χ αλλά κάποια τα δίνετε ίδια ώρα .Εγώ πρέπει να έχω σειρά για να παίξω (πρέπει να έχει τελειώσει το ένα για να παίξω το άλλο) Γνωρίζετε αν υπάρχει τρόπος να βρίσκω ένα Χ την ημέρα η ένα μέρα πάρα μέρα ;ευχαριστώ.
  • giannisthegreek:
    Εγώ πάντως αν έβρισκα ένα χ την ημέρα τώρα δεν θα δούλευα
  • coria:
    Τζον δεν εννοεί ενα κερδισμένο την ημέρα. Θέλει ας πούμε 15-20 Χ το μηνα αραιά να τα παίξει με ενα τρόπο συστήματος που να μην κάνει 0/15 και να μην έχει που να μείνει ενα σαββατο βράδυ!
  • jogo:
    (y)
  • flyjohn75:
    Το ένα Χ υπάρχει αλλά χρειάζομαι και άλλο ένα για να κάνω διαμερισμο του ρίσκου
  • flyjohn75:
    ούτε τόσα 10 με 13 το μήνα σε 30 παιχνίδια είναι καλά δεν μας ενδιαφέρει τόσο το ποσοστό όσο η διασπορά ( συνεχόμενες ήττες) για να ξέρουμε με τι αλγόριθμο θα παίξουμε βέβαια χρειάζεται βάθος τουλάχιστον 100 παιχνιδιών αλλιώς μαθηματικά δεν κάνεις
  • Eric Castel:
    Καλημέρα, συγνώμη φίλε αλλά με 38% επιτυχία στα Χ αν έχει αυτός που λες τότε τι ψάχνεσαι; Αν όντως έχει τέτοιο ποσοστό στα Χ δεν χρειάζεται να παίξεις κάτι άλλο. Εγώ με 34,2% φέτος είμαι μια χαρά. Έβαλα 12 μονάδες και έφτασα τις 50. Φαντάσου να είχα 38%...
  • jogo:
    Αλεξάντερ Ζβέρεφ @ 6.75
  • jogo:
    jogo είπε :
    Αλεξάντερ Ζβέρεφ @ 6.75
    Νικητής: Αλεξάντερ Ζβέρεφ
  • jogo:
    Νόβακ Τζόκοβιτς - Αλεξάντερ Ζβέρεφ 3 - [email protected] 5.25 :prison:
  • blizard:
    τωρα εχει πιο πολύ πλάκα με απόδοση 25 ;)
  • jogo:
    25??? pou??
  • blizard:
    Δεν έχει και λίγο τύχη αυτό το παιδί να ανεβάσει και ψυχολογία .... δεν πειράζει την επόμενη
  • jogo:
    telika ευκολα :kouvas:
  • jogo:
    ο ινδιανος ειναι παντου ..,τρομερες μπαλιες...
  • blizard:
    5 ευρω full bet δωρο έχει o στοίχημαν μέχρι το μεσημέρι για virtual ... δοκιμασα σε τενις με απόδοση 1.50 και σερβις και ήρθαν ολα
  • qazdas:
    υπάρχει ένα middle bet στη bet365 για τις 16/6 ΗΠΑ (Γυναίκες) Χιλή (Γυναίκες) over 2,5 @1.20 και under 3 @6.25
  • blizard:
    0-2 goal στον στοίχημαν εχει 7 .
  • blizard:
    Βλεπω τώρα αλλιασιμ Μπραουν 4-4 , αλλά καμία σχέση η απόδοση των 2 παικτών , το 1.50 του στοιχημαν είναι τέλειο.
    blizard: Βλεπω τώρα αλλιασιμ Μπραουν 4-4 , αλλά καμία σχέση η απόδοση των 2 παικτών , το 1.50 του...