Συζήτηση για το νέο forum μας, το νέο σπίτι μας!

giannisthegreek

Well-Known Member
17 Νοε 2012
1,756
1,930
113
Πειραιάς
Παιδιά άρχισε πάλι τα κκολλήματα.. κάθε γράμμα κάνω πολύ ώρα να το γράψω.
Και τώρα που παίζω στο ifc δυσκολεύομαι

Eric Castel

Well-Known Member
31 Οκτ 2011
3,006
3,398
113
Ελλάδα
Καλησπέρα, νομίζω το είχα ξαναγράψει, δεν θυμάμαι... κάθε ποστ θα ήθελα να έχει μεγαλύτερο κενό.
Δηλαδή υπάρχει ο χώρος που γράφουμε κι από κάτω αμέσως σκάει η υπογραφή.
Είναι πολύ συμπυκνωμένα, γνώμη μου.

• Like
Αντιδράσεις: BetLaden

giannisthegreek

Well-Known Member
17 Νοε 2012
1,756
1,930
113
Πειραιάς
Για μενα βρηκα την λύση παιδί. Μου παίρνετε ενα καινούργιο κινητό που βρήκα στον σκρουτζ ευκαιρία να δοκιμάσουμε μήπως φταίει το κινητό μου

• Haha
Αντιδράσεις: BetLaden

nektar

Πάμε γερά
Μέλος του προσωπικού
11 Μαι 2002
11,282
2,816
113
Infobeto of course
www.infobeto.com
Καλησπέρα, νομίζω το είχα ξαναγράψει, δεν θυμάμαι... κάθε ποστ θα ήθελα να έχει μεγαλύτερο κενό.
Δηλαδή υπάρχει ο χώρος που γράφουμε κι από κάτω αμέσως σκάει η υπογραφή.
Είναι πολύ συμπυκνωμένα, γνώμη μου.
Πως σου φαίνεται τώρα?

nektar

Πάμε γερά
Μέλος του προσωπικού
11 Μαι 2002
11,282
2,816
113
Infobeto of course
www.infobeto.com
Παιδιά άρχισε πάλι τα κκολλήματα.. κάθε γράμμα κάνω πολύ ώρα να το γράψω.
Και τώρα που παίζω στο ifc δυσκολεύομαι
Καλημέρα.

Δυστυχώς τα κινητά δεν είναι μια εύκολη περίπτωση καθώς κυκλοφορούν πολλές παραλλαγές hardware/software.
Εφόσον οι περισσότεροι δεν έχουμε πρόβλημα είναι θέμα του κινητού σου. Αν υπήρχε πρόβλημα με το forum θα το έβλεπαν πολλοί χρήστες. Σε αυτή την περίπτωση θα προσπαθούσαμε να βρούμε λύση γιατί πιθανότατα θα συνέβαινε και σε μας τους ίδιους.

Τώρα είναι αδύνατο να κάνουμε κάτι.

Ευχαριστώ

nektar

Πάμε γερά
Μέλος του προσωπικού
11 Μαι 2002
11,282
2,816
113
Infobeto of course
www.infobeto.com
Για μενα βρηκα την λύση παιδί. Μου παίρνετε ενα καινούργιο κινητό που βρήκα στον σκρουτζ ευκαιρία να δοκιμάσουμε μήπως φταίει το κινητό μου
Θα σου πρότεινα μέχρι να αλλάξεις κινητό (αν το κάνεις κάποια στιγμή) να δοκιμάσεις να δουλέψεις με tapatalk. Εκεί τα πράγματα ίσως είναι καλύτερα για σένα.

Eric Castel

Well-Known Member
31 Οκτ 2011
3,006
3,398
113
Ελλάδα
Και για τις ειδοποιήσεις στα tips της κεντρικής μάλλον το κινητό μου θα φταίει γιατί στο παλιό μου έρχονταν κανονικά.

nektar

Πάμε γερά
Μέλος του προσωπικού
11 Μαι 2002
11,282
2,816
113
Infobeto of course
www.infobeto.com
Και για τις ειδοποιήσεις στα tips της κεντρικής μάλλον το κινητό μου θα φταίει γιατί στο παλιό μου έρχονταν κανονικά.
Δες λίγο τα δικαιώματα της εφαρμογής του infobeto για ειδοποιήσεις. Μήπως εκεί παίζει κάτι.
Δοκίμασε να βγάλεις την εφαρμογή και να την ξαναβάλεις

Eric Castel

Well-Known Member
31 Οκτ 2011
3,006
3,398
113
Ελλάδα
Με την τελευταία ενημέρωση λογισμικού που έκανε το κινητό μου, έρχονται κανονικά τα tips της κεντρικής. Λύθηκε το θέμα.

• Like
  • Love
Αντιδράσεις: McLaren17, BetLaden και nektar

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    Forum Bot: Ο χρήστης Balaton ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Kαρέκλα" στο Τεχνολογία.