Συζήτηση για το νέο forum μας, το νέο σπίτι μας!

Να λεμε αληθειες ....
Το νεο chat πραγματικα δυνατο , μπραβο !!!
Ασε που πριν απο κινητο δε βλεπαμε καν chat ...:)
Μπραβο !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden και nektar
Παιδιά με τα πριβέ (συνομιλίες) θα ασχοληθώ από την επόμενη Πέμπτη και μετά γιατί θα λείψω.

:sign:
 
Ερωτηση ....ειμαι στο φορουμ αλλα οχι σε συγκεκριμενο θεμα ...πως βλεπω τους χρηστες που ειναι συνδεδεμενοι ?
Απο κινητο μιλαμε παντα .....

Απο p c φαινονται καπου στα δεξια ...απο κινητο πως τους βλεπω ?
 
Ερωτηση ....ειμαι στο φορουμ αλλα οχι σε συγκεκριμενο θεμα ...πως βλεπω τους χρηστες που ειναι συνδεδεμενοι ?
Απο κινητο μιλαμε παντα .....

Απο p c φαινονται καπου στα δεξια ...απο κινητο πως τους βλεπω ?

Αν πατήσεις τις 3 τελείες πάνω δεξιά θα δεις όλη τη δεξιά κολόνα.

Θα δω μήπως το αλλάξουμε να φαίνονται στο τέλος του forum κάποια ή όλα αυτά αν γίνεται.
 
Γνώμη σου Γιάννη. Άν και την έχουμε ξανακούσει σε όλες τις εκδοχές από σένα λόγω προσωπικής κόντρας μαζί τους. Λες και δεν υπάρχουν άλλοι άνθρωποι εδώ μέσα! Εσύ κάτσε και ασχολήσου με 2 άτομα και τσουβάλιασέ τα μέσα στο μυαλό σου για να αισθάνεσαι μάγκας!

Όπως κι εσύ ο ίδιος το ξέρεις ότι είσαι κολλημένο άτομο σίγουρα δεν θα αλλάξει ποτέ τίποτα ότι κι αν γίνει.
Άσε που η γκρίνια σου δεν υποφέρεται! Εδω συζητάμε για το new look του forum κι εσύ μιλάς για κάτι που έγινε πριν 10+ χρόνια!

Αποδέξου ότι η ζωή συνεχίζεται και εξελίσσεται, ότι οι άνθρωποι σκέπτονται και αγαπούν και συγχωρούν και πετάνε βαρίδια που τους βαραίνουν και ελευθερώνουν τον καλό τους εαυτό προς όφελος του ίδιου τους του εαυτού πρώτα απόλα, και κατά δευτερον προς μια κοινότητα.

Αν έχει να κάνεις κάποια άλλη παρατήρηση για το site ευπρόσδεκτη, αν έχεις να μας ξαναπείς τα ίδια που λες εδώ και 10+ χρόνια... δυστυχώς δεν μπαίνει στα αυτιά μου! Έχω διαφορετική άποψη από σένα και για τα 2 αυτά παιδιά και έχω και διαφορετική άποψη για όλα όσα έχουν γίνει και σε ενόχλησαν.

απλα να σου θυμησω οτι ο ενας πριν δυο τρεις μηνες τιναξε στον αερα το ifc στελνοντας πριβε σε ενα ολοκληρο ομιλο που τους ελεγε οτι τους γραφει σταρχιδια του.
στο χωριο μου λεμε θες να δεις τον πραγματικο χαρακτηρα καπιου δωστου αξιωμα

τελος παντως, εσυ πληρωνεις, εσυ αποφασιζεις τι φορουμ θες

καλη συνεχεια με τους τρεις που απεμειναν στο φορουμ να γραφουν και τον κουκο που αποκαλυφθηκε πριν απο λιγο καιρο
:sign:
 
Έχω σοβαρό πρόβλημα.. τώρα μπήκα απο το wi fi του σπιτιού που είναι δυνατό και πάλι μου κολαει. Μια ώρα έκανα να γράψω αυτό το μήνυμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: SOSBET
Μήπως έχεις ad blocker? Κάποιο άλλο plugin?
Στον chrome δεν έχει σίγουρα πρόβλημα το site. Δες και με άλλο browser.
Δεν έχω adblocker.. αλλά επειδή δεν το έχω με αυτά θα βρώ κάποιον να κοιτάξει το κινητό να δω τι γίνεται.. σίγουρα το πρόβλημα το έχω εγώ αφού στα άλλα παιδιά λειτουργεί σωστά.. ως τότε θα χρησιμοποιώ tapatalk. Ευχαριστώ για τις συμβουλές

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: admin
Δεν έχω adblocker.. αλλά επειδή δεν το έχω με αυτά θα βρώ κάποιον να κοιτάξει το κινητό να δω τι γίνεται.. σίγουρα το πρόβλημα το έχω εγώ αφού στα άλλα παιδιά λειτουργεί σωστά.. ως τότε θα χρησιμοποιώ tapatalk. Ευχαριστώ για τις συμβουλές

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μπορείς να μας πεις ποιο είναι ακριβώς το πρόβλημα, πότε σου κολλάει, τι ακριβώς κάνεις εκείνη την στιγμή, σε ποια σημεία σου κολλάει... Στην κεντρική, στο chat, στο forum, οταν γράφεις μήνυμα, όταν απλά αλλάζεις σελίδα, από κινητό, από pc.....
 
Μπορείς να μας πεις ποιο είναι ακριβώς το πρόβλημα, πότε σου κολλάει, τι ακριβώς κάνεις εκείνη την στιγμή, σε ποια σημεία σου κολλάει... Στην κεντρική, στο chat, στο forum, οταν γράφεις μήνυμα, όταν απλά αλλάζεις σελίδα, από κινητό, από pc.....
Καλημέρα Άρη. Από το κινητό μπαίνω. Τις σελίδες τις αλλάζει κανονικά χωρίς πρόβλημα. Κολλάει στο γράψιμο, και στο φόρουμ και στο chat. Μου βγάζει την ψυχή. Για να γράψω ένα μήνυμα με 7-8 λέξεις θέλω ένα πεντάλεπτο και προβληματίζομαι γιατί όπου αλλού και να γράψω γράφω χωρίς πρόβλημα.. στο tapatalk, messenger, facebook...


Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
Καλημέρα Άρη. Από το κινητό μπαίνω. Τις σελίδες τις αλλάζει κανονικά χωρίς πρόβλημα. Κολλάει στο γράψιμο, και στο φόρουμ και στο chat. Μου βγάζει την ψυχή. Για να γράψω ένα μήνυμα με 7-8 λέξεις θέλω ένα πεντάλεπτο και προβληματίζομαι γιατί όπου αλλού και να γράψω γράφω χωρίς πρόβλημα.. στο tapatalk, messenger, facebook...


Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οκ αυτό είναι πιο ακριβές και μοιάζει με ενα πρόβλημα που μου έκανε κι εμένα απο το κινητό. Αλλά εμένα μου το έκανε μόνο μία φορά και δεν το ξανακανε! Προσπαθουσα να γραψω μηνυμα στο forum και κολλαγε για 15 δεπτερόλεπτα καθε 4-5 γράμματα που εγραφα...
 
Οκ αυτό είναι πιο ακριβές και μοιάζει με ενα πρόβλημα που μου έκανε κι εμένα απο το κινητό. Αλλά εμένα μου το έκανε μόνο μία φορά και δεν το ξανακανε! Προσπαθουσα να γραψω μηνυμα στο forum και κολλαγε για 15 δεπτερόλεπτα καθε 4-5 γράμματα που εγραφα...
Αυτό ακριβώς μου κάνει ακόμα και τώρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
Γενικώς όλα τα κινητά κολλάνε όταν πας να πληκτρολογήσεις σε φόρουμς, facebook, blogs κτλ, μόνο chat, twitter, instagram & μεσετζερς δεν κολλάει κι εννοείτε τα sms ... οπότε και μέσο tapatalk δεν χρησιμεύει για πληκτρολόγηση ότι μέγεθος οθόνη κινητού έχεις, μόνο ipad, tablet κτλ, για απλή ανάγνωση ακόμα και το κινητό αναπτήρας τρόπος του λέγειν είναι οκ !!!
 
πολύ καλή δουλειά μας και μου αρέσουν τα fantazi πράγματα
πλέον έγινε πολύ πιο ζωντανό απο χρώματα, φωτο icon κτλ

Σαν πρώτη εικόνα το UI θα το έδινα ενα 8,5/10
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...