Συζητησεις και σχολια.

BINOTRADER

Active Member
21 Φεβ 2021
501
79
28
ΤΗΕΟ-007
Τα κεριά τα βάζεις εσύ. Εσύ αποφασίζεις τον χρονο. Μπορείς να βρεις κεριά 3λεπτα πολύ μικρά αλλά και 3λεπτα τεράστια.

vaggosalonika

Active Member
20 Οκτ 2019
160
25
28
31
Τα κεριά τα βάζεις εσύ. Εσύ αποφασίζεις τον χρονο. Μπορείς να βρεις κεριά 3λεπτα πολύ μικρά αλλά και 3λεπτα τεράστια.
εγω αποφασίζω τον χρόνο αλλά με τι κριτήρια πρέπει να το αποφασίσω αυτό? πιο είναι το ιδανικό για μία περίπτωση να βάλω 2 κεριά και για μια άλλη 15 τι πρέπει να προσέχω για να κάνω αυτές της κινήσεις?

BINOTRADER

Active Member
21 Φεβ 2021
501
79
28
ΤΗΕΟ-007
Αυτά είναι τακτικές binary option. Δεν είσαι έτοιμος για τέτοια. Επικεντρωσου περισσότερο στο φορεξ. Βήμα βήμα. Τρέχεις γρήγορα και φτανεις σε σημεια χωρίς να εχεις μαθει προηγούμενα. Δούλεψε το demo και ανέβασε εικονες. Με Ρώτας πραγματα τα οποία δεν θα σου πω ακόμη γιατί δεν θελω να. Μπεις ακόμη σε δυαδικά. Τα δυαδικά θέλουν χρόνια εμπειρίας καισυ δεν εχεις κλείσει ακόμη μήνα.

vaggosalonika

Active Member
20 Οκτ 2019
160
25
28
31
κατανοητό μην νομίζεις ότι αύριο θα πάω να βάλω χρήματα για δυαδικά χαχαχα ούτε κατά διάνοια ακόμα είμαι προνήπιο,απλά ότι βλέπω εκείνη την στιγμή σε ένα διάγραμμα θέλω να το κατανοώ πλήρως ασχέτως αν είναι για δυαδικό ή αν είναι για φόρεξ όλα είναι μέσα σε αυτό που λές γνώση διαγραμμάτων και εμπειρία ,οπότε μην έχεις στο μιαλό σου ότι θα αρχίζω να παίζω ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση απλά θέλω να ρωτάω ότι βλέπω που δεν καταλαβαίνω

BINOTRADER

Active Member
21 Φεβ 2021
501
79
28
ΤΗΕΟ-007
Θα μπαίνειs σε demo 3λεπτο και κάνε αντιγραφή εικόνες να βλέπουμε. Το φορεξ θέλει δουλεια πανω σε εικόνες και στο demo. Διάβασε άρθρα για τα κηροπήγια. Δούλεψε την κρίση σου στο demo. Aνεβασε πράξεις. Έτσι γινεται. Όχι με κουβέντα. Δεκάδες παρακολουθειτε το υποφορουμ αυτό. Αυτά που γραφοντε εδώ δεν θα τα βρείτε ουτε σε φόρουμ του εξωτερικού.

BINOTRADER

Active Member
21 Φεβ 2021
501
79
28
ΤΗΕΟ-007
Το φορεί είναι το προστάδιο για να μπεις στα binary. Αν δεν μάθεις φιλέ Βαγγέλη να κερδίσεις χρήματα στο φορεί πως θα μπεις στο binary.

vaggosalonika

Active Member
20 Οκτ 2019
160
25
28
31
προτού πάω στο άρθρο που έγραψες πιο παλιά θέλω λίγο να ρωτήσω το εξής είχες πει ότι στα binary ταλαντωτές και άλλα εργαλεία είναι άσκοπα κλπ θέλω λοιπόν να ρωτήσω 1) απο πιο χρόνο και κάτω είναι άχρηστα? απο μια ώρα και κάτω απο μισή ώρα και κάτω? 2)έγραψες ότι υπάρχουν 200 εργαλεία εκεί έξω τώρα μιλάω για φόρεξ εσύ τι εργαλεία έχεις ως βασικά και μπαίνεις στο φόρεξ? εκτός απο χρήση κηροπήγιων και σχηματισμών τι άλλο βάζεις ?

BINOTRADER

Active Member
21 Φεβ 2021
501
79
28
ΤΗΕΟ-007
Ένας λογος που έμαθα τα κεριά είναι αυτός. Υπαρχουν κάποια σοβαρά εργαλεία αλλά τα ψευδοσηματα πάνε σύννεφο. Οι περισσοτεροι τα εγκωμιάζουν και καλά.. Εγώ θα σου πω κάτι. Μόλος τα εκοψα βγαζω χρημα. Αν έχω κάτι σε υπόληψη είναι οι ταλαντωτές υπέραγοράς και υπερπώλησης αλλά αυτοι δουλεύουν μονο σε πλευρική τάση οποτε μου είναι αχρηστοι. Στα διαγράμματα όλα του λεπτού προσωπικά εγώ δεν τους χρησιμοποιω. Στα διαγραμματα ώρας και πανω έχουν χρηση καλουτσικη

BINOTRADER

Active Member
21 Φεβ 2021
501
79
28
ΤΗΕΟ-007
Εργαλεία είναι η εφαρμογή αρμονικών σχηματισμών που είναι εργαλεία ακριβειας. Παραλληλόγραμμα, τρίγωνα, fγραμμες τασηε fibonacci και λοιπα. Σου ανέβασα σχήματα να βάλεις τέτοια εργαλεία.

vaggosalonika

Active Member
20 Οκτ 2019
160
25
28
31
κατανοητό.άρα χρήση κεριών το βασικό για φορει και rsi,stochastic σε πλευρική μόνο κίνηση λες άρα είναι άχρηστα οπότε για να το λες αυτό δεν παίζουμε ποτέ σε πλευρική κίνηση σωστά? πότε μπαίνουμε πια είναι η σωστή στιγμή που θα μπούμε? όταν δούμε ένα μεγάλο μαριμπόζου ας πουμε όταν δούμε κάποιους τριγωνικούς σχηματισμούς όταν δούμε το pivot point να σπάει?

BINOTRADER

Active Member
21 Φεβ 2021
501
79
28
ΤΗΕΟ-007
Rsi και stochastic. Όλοι φιλέ έχουν βρει την καραμελα και την πιπιλανε. Όλοι και παντού. Εγώ σου λέω λοιπον οτι υπάρχει ταλαντωτής καλύτερος απο τον rsi που κανει την ίδια δουλεια καλυτερα απο τον rsi. Δεν θα σου πω ποιος είναι. Θα σε αφήσω να τον βρεις εσύ.

BINOTRADER

Active Member
21 Φεβ 2021
501
79
28
ΤΗΕΟ-007
Δεν είναι μονο τα μαριμποζου για αντίστροφη τάσης. Έχει και αλλους σχηματισμούς τους οποιους έβαλα σε άρθρο. Διάβασε τους και ακολουθως ψαξτους σε εικόνες η demo. Έτσι θα εκπαιδευτεις σωστα. Στην πράξη. Με την θεωρια δεν θα κανεις τίποτα.

vaggosalonika

Active Member
20 Οκτ 2019
160
25
28
31
θα το βρω ποιο είναι θα το ψάξω.εδώ ειναι μια φωτογραφία απο το άρθρο σου trapping olympus στο σημείο που έβαλα κύκλο σχηματίζεται κεφάλι και ώμοι δεν θα μπορούσαμε να βάλουμε εντολή ανόδου εδώ? (βελάκι γκρι)
aporia.jpg

BINOTRADER

Active Member
21 Φεβ 2021
501
79
28
ΤΗΕΟ-007
Αυτά που εχεις βάλει στον κυκλο δεν είναι κεφαλι-ωμοι.
Ο ένας κύκλος είναι το κεφάλι και ο άλλος κύκλος είναι ο δεξις ωμος.
Τον αριστερό δεν τον κυκλώνες καν

BINOTRADER

Active Member
21 Φεβ 2021
501
79
28
ΤΗΕΟ-007
Δεν είμαι στον υπολογιστη τώρα να σου δείξω. Είμαι στο ταμπλέτ. Εδώ άλλοι θα έβαζαν δείκτες και τασλαντωτες για να βρουν τα σημεια εισόδου....χαχαχαχα

BINOTRADER

Active Member
21 Φεβ 2021
501
79
28
ΤΗΕΟ-007
Όχι φιλέ δεν είναι. Δεν βγαίνουν τόσο συχνα οι σχηματισμοι.
Ο ένας κύκλος είναι το κεφάλι άλλος κύκλος είναι ο δεξις ωμος και αν βάλεις σε κυκλο και τον αριστερό μεγαλο πυθμένα εχεις τον σχηματισμό.

vaggosalonika

Active Member
20 Οκτ 2019
160
25
28
31
μα το σχήμα που κύκλωσα είναι σχήμα κεφάλι με ώμους τι δεν καταλαβαίνω?

BINOTRADER

Active Member
21 Φεβ 2021
501
79
28
ΤΗΕΟ-007
Δεν είναι φιλαράκι. Ουτε κατα διανοια. Όλη η εικόνα που σου ανέβασμα είναι κεφάλι ώμος.

Προγνωστικά

• 20:00
    Novasports 2HD
    • Μπόρνμουθ - Μπρέντφορντ
  • 21:45
    Novasports 1HD
    • Βερόνα - Μπολόνια
  • 22:15
    Novasports 2HD
    • Μπάρνσλι - Σουόνσι
  • 21:45
    Novasports 4HD
    • Τρεβίζο - Βίρτους Μπολόνια
  • 13:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2021
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2021
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ATP 250 2021
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ATP 250 2021

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    1-0 η Καϊσερί λογικό
  • Ertzan Ertzan:
    0-1 η Γαλατά, να φάει και η Μπεσίκτας και εμείς να χάσουμε ή να πάρουμε ισοπαλία στην Καισάρεια
  • Ertzan Ertzan:
    Αυτοκτονείς χωρίς 2η σκέψη πηδάς από το μπαλκόνι, ταράτσα, γέφυρα, από που βρεις
  • Ertzan Ertzan:
    Ύπουλα αποτελέσματα στο 1ο μέρος. Ενδιαφέρον έχει στον αγώνα της Φενέρ. Η Τραμπζονσπορ κερδίζει την Γκεντζλέρμπιρλιγι. Οι φιλοξενούμενοι θέλουν νίκη. Αν δεν κερδίσουν τότε η Καϊσερίσπορ και να χάσει από εμάς σώζεται, Μου γυαλίζει το 3,40 στον στοίχιμαν,
  • Ertzan Ertzan:
    της Φενέρ
  • PANATHA PANATHA:
    Σε τριπλή ισοβαθμία Μπεσίκτας , Φενερ και Γαλατά ποιος το παίρνει?
  • Ertzan Ertzan:
    Σε τριπλή ισοβαθμία εμείς τον πούλο παίρνουμε
  • Ertzan Ertzan:
    Αν κερδίσουν που κερδίζουν και οι δυο άλλοι εκεί η Γαλατά πρέπει να ρίξει 3 παραπάνω από την Μπεσίκτας
  • Ertzan Ertzan:
    έτσι όπως είναι τα σκορ τώρα η Γαλατά πρέπει να κερδίσει με 5-1
  • PANATHA PANATHA:
    Φενέρ και Μπεσίκτας πήραν πάντως το πεναλτάκι τους.....
  • Ertzan Ertzan:
    ο αγαπημένος διαιτητής του @animusbet είναι στον αγώνα της Γαλατά
  • Ertzan Ertzan:
    πολύ τον αγαπάει :p
  • PANATHA PANATHA:
    Και σήμερα βρήκε να μην της δώσει πέναλτι???
  • Ertzan Ertzan:
    αυτός δεν δίνει ρε συ ξέρεις τι μπινελίκια έχει φάει από τον Θανάση ουουου πολύ πράμα
  • PANATHA PANATHA:
    είχα ένα τρελό δελτίο...με πέναλτι στο ματς
    της Γαλατά έπαιρνα με 2 ευρώ 750! μόνο αυτό έχασα
  • Ertzan Ertzan:
    Εν το μεταξύ τώρα βλέπω πως κερδίσαμε με ανατροπή αν είναι δυνατόν
  • PANATHA PANATHA:
    και χάσατε και πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    κάπου στο 75 το είχα κλείσει λέω "δεν γ@μιέται δεν γυρίζει αυτό το παιχνίδι και με χαμένο πέναλτι"
  • Ertzan Ertzan:
    Αυτά είναι ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Ο ΟΖΙΛ 10ΑΡΗ ΜΟΥ ΒΑΛΑΝΕ ΠΕΛΚΑ ΕΞΤΡΕΜ και χάσαμε το πρωτάθλημα
  • PANATHA PANATHA:
    Χωρίς πλάκα μου θυμίζει τον Άρη που τον Δεκέμβριο ανάμεσα σε έναν από τους καλύτερους επιθετικούς του πρωταθλήματος Μπαράλες προτίμησε τον Μήτρογλου που όταν έβαλε το τελευταίο του γκολ είχαμε δραχμές
  • D Forum Bot:
    Ο χρήστης Dimitris27 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Εμπνεύσεις και αουτσάιντερ!" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Καλημέρααααααααα
  • Ertzan Ertzan:
    Καλησπέρα Καλησπέρα
  • Ertzan Ertzan:
    Σήμερα ο πρώτος τελικός στο ΞΑΝΘΗ FC ARENA για την άνοδο
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης moglis ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Stoiximan αναληψεις" στο Καφενείο.
    M Forum Bot: Ο χρήστης moglis ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Stoiximan αναληψεις" στο Καφενείο.