Συστηματα ανάπτυξής στην εκτύπωση

Το αρχείο μπορείτε να το βρείτε στην περιγραφή του βίντεο..
Δείτε πρώτα της οδηγίες του...
Γ όποιον χρήστη βοήθεια γράψτε στα σχόλια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: s-t-x-m-a
Και εδώ τα δύο δελτία..
Από ένα τέτοιο σύστημα αυτό που περιμένουμε είναι πολλά έως όλα τα δελτία κερδισμένα με το κάθε δελτίο να έχει ένα μικρό κέρδος..
Εάν όλα αυτά τα κάνουμε σούμα μαζεύετε ένα πολύ καλό πόσο κέρδους..
Φανταστείτε 256 δελτία με 6,5€ απ το κάθε δελτίο..
Γ υπολογιστέ την σουμα...
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220406_082943.jpg
    Screenshot_20220406_082943.jpg
    67.8 KB · Προβολές : 136
  • Screenshot_20220406_083032.jpg
    Screenshot_20220406_083032.jpg
    68.3 KB · Προβολές : 125
  • Screenshot_20220407_154208.jpg
    Screenshot_20220407_154208.jpg
    474 KB · Προβολές : 136
  • Like
Αντιδράσεις: s-t-x-m-a
I
Καλησπέρα.
Βλέπω 16 δελτία με τα σημεία 1 και Χ2
Και θέλω να παίξω τις 6 διπλές με 16 στήλες όπως τις βλέπω.
Τι πιθανότητες έχω να πιάσω και τα 6 σημεία;
κάπου λες μπορεί να μας δώσει πολλαπλά κέρδη στη 6άδα η στην 12άδα
Επειδή ασχολήθηκα λίγο μπορεί να
έχουμε μία εξάδα ή μία 12άδα
τελεία.
Για να έχουμε πολλαπλές 6άδες ή 12άδες πρέπει να έχουμε συγκεκριμένες
περιπτώσεις π.χ. over 1.5 γκολ και over 2.5 γκολ και αν έχουμε στους 6 αγώνες αυτούς να έχουν μπει τρία γκολ και άνω τότε ναι θα μας δώσει 16
6άδες ή αν πιάσουμε 12 αγώνες 16 12άδες.
Πάντως σε σύνολο νικητριών που έχω αρχείο σε 40 νικήτριες πέρασαν
μόνο 2 στην 6άδα στην 12άδα δεν έδωσε τίποτα....


 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES
Πάρε το πρώτο σύστημα...
Αν παίξεις όπως το βλέπεις το αποτέλεσμα θα είναι
1) η δύο στήλες οι καλύτερες με 5αρια και έχασες...
2) η μία στήλη να κερδίση..
Ένα από τα δύο θα έρθει αυτό είναι το αποτέλεσμα πού θα έρθει... Ξέρουμε τη συμπεριφορά απ την αρχή τι περιμένουμε..
αλλά όμως και στήλη να πέραση σε τρώει η γκανιότα..

Οπότε πάμε στην μετατροπή με τής οριζόντιες αντικατάστασεις που έδειξα...

Στο δεύτερο σύστημα κάνουμε ακριβώς το είδιο δηλαδή αντικατάστασεις με άλλους αγώνες

Κάι μετά ΑχΒ και μετατρέπεται σε 12αδες...
Κάι τα δελτία είναι 256..
Με αυτόν τον τρόπο εάν είμαστε προσεκτικοί κ ομαδικά στης προβλέψεις μπορεί να αρθεί εύκολα..
Μιας κ ότι αγορά προσφέρετε απ τον οπαπ της έχω περασμένες μέσα σαν επιλογή...

Έχουμε το πλεονέκτημα ώστε κ λάθη να έρθουν το σύστημα θα συνεχίσει να αποφέρει κέρδος αρκεί να είμαστε στα πλαίσια των όρων...

Στόχος σε αυτό το σύστημα γ να μας αποφέρει κέρδος είναι πονηρός απ την μεριά μας με πολλά πλεονέκτηματα...
Μπορούμε μέχρι κ πρην ολοκληροθουν οι αγώνες να κασαρουμε τα δελτία σκαναρωντας τα με την εφαρμογή του οπαπ μαζικά με μικρότερο ρίσκο κ μικρότερο κέρδος...
Ποτέ όμως δεν βάζουμε 256 δελτία στην εφαρμογή μέσα διότι καταρρέει κ δεν βγάζουμε άκρη, αλλά σκαναρουμε κ κασαρουμε τα αντίστοιχα...
Τα οποία είναι όταν έχουμε το κάθε δελτίο με τα μισά παιχνίδια επαληθευμενα κ τα υπόλοιπα σε αναμονή ακόμα τοτε κασαρουμε χορις φόβο κ πάθος κ έχουμε μικρότερο κέρδος...

Από την μεγάλη παραγωγή κερδισμενων δελτίων με μικροποσα όπου στο σύνολο όλων των κερδισμένων δελτίων συγκέντρωνετε ένα μεγάλο ποσό...

Σκέφτητε το σαν μια μικρή επιχείρηση πού δεν φένετε πουθενά και χωρίς να πληρώνεις φόρους νταβατζηλικια!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πάρε το πρώτο σύστημα...
Αν παίξεις όπως το βλέπεις το αποτέλεσμα θα είναι
1) η δύο στήλες οι καλύτερες με 5αρια και έχασες...
2) η μία στήλη να κερδίση..
Ένα από τα δύο θα έρθει αυτό είναι το αποτέλεσμα πού θα έρθει... Ξέρουμε τη συμπεριφορά απ την αρχή τι περιμένουμε..
αλλά όμως και στήλη να πέραση σε τρώει η γκανιότα..

Οπότε πάμε στην μετατροπή με τής οριζόντιες αντικατάστασεις που έδειξα...

Στο δεύτερο σύστημα κάνουμε ακριβώς το είδιο δηλαδή αντικατάστασεις με άλλους αγώνες

Κάι μετά ΑχΒ και μετατρέπεται σε 12αδες...
Κάι τα δελτία είναι 256..
Με αυτόν τον τρόπο εάν είμαστε προσεκτικοί κ ομαδικά στης προβλέψεις μπορεί να αρθεί εύκολα..
Μιας κ ότι αγορά προσφέρετε απ τον οπαπ της έχω περασμένες μέσα σαν επιλογή...

Έχουμε το πλεονέκτημα ώστε κ λάθη να έρθουν το σύστημα θα συνεχίσει να αποφέρει κέρδος αρκεί να είμαστε στα πλαίσια των όρων...

Στόχος σε αυτό το σύστημα γ να μας αποφέρει κέρδος είναι πονηρός απ την μεριά μας με πολλά πλεονέκτηματα...
Μπορούμε μέχρι κ πρην ολοκληροθουν οι αγώνες να κασαρουμε τα δελτία σκαναρωντας τα με την εφαρμογή του οπαπ μαζικά με μικρότερο ρίσκο κ μικρότερο κέρδος...
Ποτέ όμως δεν βάζουμε 256 δελτία στην εφαρμογή μέσα διότι καταρρέει κ δεν βγάζουμε άκρη, αλλά σκαναρουμε κ κασαρουμε τα αντίστοιχα...
Τα οποία είναι όταν έχουμε το κάθε δελτίο με τα μισά παιχνίδια επαληθευμενα κ τα υπόλοιπα σε αναμονή ακόμα τοτε κασαρουμε χορις φόβο κ πάθος κ έχουμε μικρότερο κέρδος...

Από την μεγάλη παραγωγή κερδισμενων δελτίων με μικροποσα όπου στο σύνολο όλων των κερδισμένων δελτίων συγκέντρωνετε ένα μεγάλο ποσό...

Σκέφτητε το σαν μια μικρή επιχείρηση πού δεν φένετε πουθενά και χωρίς να πληρώνεις φόρους νταβατζηλικια!
Συγνώμη λόγω ηλικίας δεν έχω καταλάβει το σκεπτικό σου.
Αν είναι δυνατόν δείξε μερικά δελτία με ανάπτυξη ίσως μπορέσω να καταλάβω....
 
  • Like
Αντιδράσεις: SERRES και skouriarhs
Πάρε το πρώτο σύστημα...
Αν παίξεις όπως το βλέπεις το αποτέλεσμα θα είναι
1) η δύο στήλες οι καλύτερες με 5αρια και έχασες...
2) η μία στήλη να κερδίση..
Ένα από τα δύο θα έρθει αυτό είναι το αποτέλεσμα πού θα έρθει... Ξέρουμε τη συμπεριφορά απ την αρχή τι περιμένουμε..
αλλά όμως και στήλη να πέραση σε τρώει η γκανιότα..

Οπότε πάμε στην μετατροπή με τής οριζόντιες αντικατάστασεις που έδειξα...

Στο δεύτερο σύστημα κάνουμε ακριβώς το είδιο δηλαδή αντικατάστασεις με άλλους αγώνες

Κάι μετά ΑχΒ και μετατρέπεται σε 12αδες...
Κάι τα δελτία είναι 256..
Με αυτόν τον τρόπο εάν είμαστε προσεκτικοί κ ομαδικά στης προβλέψεις μπορεί να αρθεί εύκολα..
Μιας κ ότι αγορά προσφέρετε απ τον οπαπ της έχω περασμένες μέσα σαν επιλογή...

Έχουμε το πλεονέκτημα ώστε κ λάθη να έρθουν το σύστημα θα συνεχίσει να αποφέρει κέρδος αρκεί να είμαστε στα πλαίσια των όρων...

Στόχος σε αυτό το σύστημα γ να μας αποφέρει κέρδος είναι πονηρός απ την μεριά μας με πολλά πλεονέκτηματα...
Μπορούμε μέχρι κ πρην ολοκληροθουν οι αγώνες να κασαρουμε τα δελτία σκαναρωντας τα με την εφαρμογή του οπαπ μαζικά με μικρότερο ρίσκο κ μικρότερο κέρδος...
Ποτέ όμως δεν βάζουμε 256 δελτία στην εφαρμογή μέσα διότι καταρρέει κ δεν βγάζουμε άκρη, αλλά σκαναρουμε κ κασαρουμε τα αντίστοιχα...
Τα οποία είναι όταν έχουμε το κάθε δελτίο με τα μισά παιχνίδια επαληθευμενα κ τα υπόλοιπα σε αναμονή ακόμα τοτε κασαρουμε χορις φόβο κ πάθος κ έχουμε μικρότερο κέρδος...

Από την μεγάλη παραγωγή κερδισμενων δελτίων με μικροποσα όπου στο σύνολο όλων των κερδισμένων δελτίων συγκέντρωνετε ένα μεγάλο ποσό...

Σκέφτητε το σαν μια μικρή επιχείρηση πού δεν φένετε πουθενά
Συγνώμη λόγω ηλικίας δεν έχω καταλάβει το σκεπτικό σου.
Αν είναι δυνατόν δείξε μερικά δελτία με ανάπτυξη ίσως μπορέσω να καταλάβω....
Ξανά δες το βίντεο τα εξηγώ εκεί όλα..
 
Γιωργο,το προγραμα ειναι εκτυπωσης και διαλογης και αναλυτικης διαλογης .
Οτι επιλογη και να βαλεις θα παραπεμπει σε μεταβλητο.
Οι στηλες οι 16 ειναι αυτοματα και τα δελτια 16.
Αν μπορω να εξηγησω κατι ακομα πολυ ευχαριστως.
 
  • Like
Αντιδράσεις: skouriarhs
Γιωργο,το προγραμα ειναι εκτυπωσης και διαλογης και αναλυτικης διαλογης .
Οτι επιλογη και να βαλεις θα παραπεμπει σε μεταβλητο.
Οι στηλες οι 16 ειναι αυτοματα και τα δελτια 16.
Αν μπορω να εξηγησω κατι ακομα πολυ ευχαριστως.
Για να καταλάβω αν βάλω 6 αγώνες under και over θα μου βγάλει 16 στήλες under+over σε μεταβλητή μορφή; ή under 1.5 γκολ+under 2.5 γκολ πάλι 16 δελτία θα βγάλει και αν ναι
πως μπορώ να δω τα δελτία αυτά; Στην τελική δεν με ενδιαφέρει τόσο αυτός ο τρόπος
παιξίματος αλλά θα μπορούσα στο πρόγραμμα αυτό να σώζω κάποια συστήματα δικά μου
και να μπορώ να κάνω αντικατάσταση με νέους κωδικούς και το κυριότερο να μπορώ να τυπώσω
σε δελτία οπαπ που δυστυχώς δεν έχω αυτή την δυνατότητα
 
Για να καταλάβω αν βάλω 6 αγώνες under και over θα μου βγάλει 16 στήλες under+over σε μεταβλητή μορφή; ή under 1.5 γκολ+under 2.5 γκολ πάλι 16 δελτία θα βγάλει και αν ναι
πως μπορώ να δω τα δελτία αυτά; Στην τελική δεν με ενδιαφέρει τόσο αυτός ο τρόπος
παιξίματος αλλά θα μπορούσα στο πρόγραμμα αυτό να σώζω κάποια συστήματα δικά μου
και να μπορώ να κάνω αντικατάσταση με νέους κωδικούς και το κυριότερο να μπορώ να τυπώσω
σε δελτία οπαπ που δυστυχώς δεν έχω αυτή την δυνατότητα
Αδερφέ το αρχείο αυτό το έχω κατασκευαση με πολύ μεράκι κ πολλές ώρες δουλειάς επάνω..
Μπορείς να το κατέβασης κ απλά να περνάς δικά σου σύστημα επάνω...
Δες στα ποιο πάνω βίντεο..
.
 
  • Like
Αντιδράσεις: s-t-x-m-a και nmpropo
Αδερφέ το αρχείο αυτό το έχω κατασκευαση με πολύ μεράκι κ πολλές ώρες δουλειάς επάνω..
Μπορείς να το κατέβασης κ απλά να περνάς δικά σου σύστημα επάνω...
Δες στα ποιο πάνω βίντεο..
.
Επίσης ότι δίποτε ιδέα έχει κάποιος μπορεί ελεύθερα να γράψει...
Ίσος κάποιος έχει καλύτερη ιδέα κ να δόση τροφή γ σκέψης κ δουλειά...
Ότι διποτε απορία γράψτε να βοηθήσω..
Η εκτύπωση δεν είναι πρόβλημα γ μένα..
Ότι ανάπτυξη θέλω περνάω...
Κ μπορούμε να εκμεταλλευτουμε έως 442 διαφορετικές αγορές στην εκτύπωση,(μεγάλο πλεονέκτημα στης αντικατάστασεις) εαν τα προσφέρει ο οπαπ στο σαιτ τού δεν αντιμετωπίζουμε κ σφάλματα όταν τα περνά ο πράκτορας από την μηχανή του και τα δέχεται κανονικά...

Επίσης έχουμε ταυτόχρονα εικόνα τη απόδοση έχει το κάθε δελτίο και ταυτόχρονη εικόνα και στα cash out στο κάθε δελτίο..


Κάποια στιγμή το σύστημα που έδειξα όταν θα έχω χρόνο θα το ξανά κάνω πράξη...

Θέλη πολύ καλή προετοιμασία όπως έχω πει...
 
Επίσης ότι δίποτε ιδέα έχει κάποιος μπορεί ελεύθερα να γράψει...
Ίσος κάποιος έχει καλύτερη ιδέα κ να δόση τροφή γ σκέψης κ δουλειά...
Ότι διποτε απορία γράψτε να βοηθήσω..
Η εκτύπωση δεν είναι πρόβλημα γ μένα..
Ότι ανάπτυξη θέλω περνάω...
Κ μπορούμε να εκμεταλλευτουμε έως 442 διαφορετικές αγορές στην εκτύπωση,(μεγάλο πλεονέκτημα στης αντικατάστασεις) εαν τα προσφέρει ο οπαπ στο σαιτ τού δεν αντιμετωπίζουμε κ σφάλματα όταν τα περνά ο πράκτορας από την μηχανή του και τα δέχεται κανονικά...

Επίσης έχουμε ταυτόχρονα εικόνα τη απόδοση έχει το κάθε δελτίο και ταυτόχρονη εικόνα και στα cash out στο κάθε δελτίο..


Κάποια στιγμή το σύστημα που έδειξα όταν θα έχω χρόνο θα το ξανά κάνω πράξη...

Θέλη πολύ καλή προετοιμασία όπως έχω πει...
Ίσως τα πράγματα είναι ποιο απλά. Έχω πάρει 98 παιχνίδια από 9-7-2022 έως 16-7-2022
όταν το σημείο Χ είναι από 5,15 και άνω τότε στα 98 παιχνίδια πέρασαν 73 ποσοστό 74,48%
over 2.5 γκολ και over 1.5 γκολ πέρασαν 89 παιχνίδια ποσοστό 90,81%.
Την ίδια συμπεριφορά δείχνουν οποιαδήποτε κουπόνια παλιά και να πάρεις έχουν την ίδια
συμπεριφορά καθώς και under παιχνίδια 2,5 γκολ και under 3.5 γκολ (under όταν το Χ είναι έως
2,8)
Συμπέρασμα Παίρνουμε το κουπόνι (προσοχή μόνο του οπαπ) και θέλουμε μόνο τα παιχνίδια
που είναι to X έως 2,8 και ζητάμε under 2.5 γκολ ή 3,5 γκολ και τα παιχνίδια που το Χ είναι από 5,15 και άνω και ζητάμε over 2,5 και over 1.5 γκολ .
Ταξινόμηση στα under από το μικρότερο σημείο Χ έως το μεγαλύτερο και ταξινόμηση Τα Χ από το μεγαλύτερο έως το μικρότερο .
Υποθετικά βρήκαμε 75 παιχνίδια under over 2.5 γκολ τα χωρίζω σε 15 5άδες και ζητώ να πιάσω
6 και άνω 5άδες για ΕΓΓΎΗΣΗ 100% 1-17 10άδες με μέσο όρο κάθε παιχνιδιού 1,3 η απόδοση της 10άδας είναι 51,18 αλλά λογικά θα έχουμε περισσότερες 10άδες άρα περισσότερα κέρδη.
................
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: s-t-x-m-a
Τσεκαρα λιγο αυτο που αναφερεις παραπανω
 

Συνημμένα

  • εικόνα_2022-07-17_133932874.png
    εικόνα_2022-07-17_133932874.png
    246.6 KB · Προβολές : 96
  • Like
Αντιδράσεις: nmpropo
Τσεκαρα λιγο αυτο που αναφερεις παραπανω
έχεις πάρει την ακραία περίπτωση το απόλυτο 2,80 γράφω περιοχές από 2,80 και κάτω τα Χ και όμως η απόδοση σε 20 παιχνίδια τα 14 είναι under 2.5 γκολ ποσοστό επιτυχίας 70% όχι και άσχημα
Πάρε και over 2.5 από τυχαία προηγούμενα κουπόνια τα Χ να είναι από 5,15 και άνω
από το μεγαλύτερο έως το μικρότερο Χ να δούμε συμπεριφορά αν έχεις το χρόνο
 
  • Like
Αντιδράσεις: s-t-x-m-a
έχεις πάρει την ακραία περίπτωση το απόλυτο 2,80 γράφω περιοχές από 2,80 και κάτω τα Χ και όμως η απόδοση σε 20 παιχνίδια τα 14 είναι under 2.5 γκολ ποσοστό επιτυχίας 70% όχι και άσχημα
Παραδειγμα εδωσα,δεν παει να πει οτι αναιρω και τις κατω απο 2,80,
Υπαρχει και ποιο βαθος στο σκεπτικο σου αλλα θελει εξελ ποιο εξελιγμενο.

Εχεις υπολογισει 2,80 &κατω η εστω καποια ορια.
Αν θα δεις το 2,80 μπορει να υπαρχει σαν Χ=2,80 αλλα ο ασσος και το δυο αλλαζουν τιμες.
Αν κραταμε το Χ =μεχρι 2,80 μπορουμε να ανεβασουμε τα ποσοστα που αναφερεις,αν επιλεξουμε και ορια η στον ασσο η στο δυο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nmpropo
Τα δεδομενα ειναι πολλα,αναρτω μικρο μερος
 

Συνημμένα

  • εικόνα_2022-07-17_180430013.png
    εικόνα_2022-07-17_180430013.png
    75.9 KB · Προβολές : 88
  • Like
Αντιδράσεις: nmpropo

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...