Σχετικά με τζίρους απο bonus

gerokost

New Member
3 Δεκ 2020
2
0
1
Καλησπέρα στην παρέα, νέος εδώ.
Διάβαζα τα άρθρα σας και είπα να γραφτώ κι εγώ μιας που έχω και κάποιες απορίες.

Θα ήθελα να ρωτήσω όποιος γνωρίζει, τί γίνεται ρε παιδιά με την συμπλήρωση του "ολοκληρωμένου τζίρου" ας πούμε.
Πρόσφατα έκανα μια κατάθεση με Bonus (τι το ήθελα το bonus), στην Novibet στα 100€. Αργότερα βλέπω ότι θέλει τζίρο 1000€. Οκ λέω, πάμε και βλέπουμε.
Δεν το παρακολουθούσα να σας πώ την αλήθεια γιατί ήξερα ότι δεν μετράει τα cash out και εγώ έκανα αρκετές φορές.
Πρόσφατα ρώτησα στο chat τί δεν πιάνεται σαν τζίρος στοιχήματος και μου απαντάνε το εξής :

"Στον υπολογισμό του τζίρου δεν συμπεριλαμβάνονται τα παρακάτω πονταρίσματα όπως και δελτία που περιέχουν τα παρακάτω: Χάντικαπ και Ασιατικό Χάντικαπ ποδοσφαίρου (στοίχημα & live στοίχημα) και draw-no-bet, Στοιχήματα στα αθλήματα: Αυστραλιανό ποδόσφαιρο, μπέιζμπολ, αμερικάνικο ποδόσφαιρο, χάντμπολ, σνούκερ, βελάκια, ράγκμπυ γιούνιον, ράγκμπυ λιγκ, χόκεϊ, κρίκετ, φούτσαλ, μηχανοκίνητα σπορ, στοιχήματα διασκέδασης, Ειδικά στοιχήματα και μακροχρόνια στοιχήματα, Στοιχήματα που έχουν γίνει cash out, Αγορές με 0% γκανιότα, Ακυρωμένα στοιχήματα ή στοιχήματα σε αγώνες που αναβλήθηκαν και Αντικρουόμενα ή συμπληρωματικά στοιχήματα."

Ε, δηλαδή τί πρέπει να παίζουμε για να συμπληρώσουμε τζίρο ! Κι άν παίξω κανα 1.20 μονό αποδεκτό μπορεί να μου πεί ότι "ποντάρω σε χαμηλού ρίσκου παιχνίδια" και να με ακυρώσει ας πούμε !

Επίσης, εάν φτάσουμε κάποια στιγμή τον τζίρο (λεμε τώρα) , γίνεται όλο το ποσό bonus αναλήψιμό ή ότι κερδίσουμε απο εκεί και πέρα ?

Συγνώμη για το σεντόνι, αλλά δεν διάβασα κάτι σχετικό πουθενά σε όρους και χρήσεις της Novibet..

Τελευταία επεξεργασία:

PANATHA

Active Member
14 Φεβ 2019
152
160
43
Καλησπέρα στην παρέα, νέος εδώ.
Διάβαζα τα άρθρα σας και είπα να γραφτώ κι εγώ μιας που έχω και κάποιες απορίες.

Θα ήθελα να ρωτήσω όποιος γνωρίζει, τί γίνεται ρε παιδιά με την συμπλήρωση του "ολοκληρωμένου τζίρου" ας πούμε.
Πρόσφατα έκανα μια κατάθεση με Bonus (τι το ήθελα το bonus), στην Novibet στα 100€. Αργότερα βλέπω ότι θέλει τζίρο 1000€. Οκ λέω, πάμε και βλέπουμε.
Δεν το παρακολουθούσα να σας πώ την αλήθεια γιατί ήξερα ότι δεν μετράει τα cash out και εγώ έκανα αρκετές φορές.
Πρόσφατα ρώτησα στο chat τί δεν πιάνεται σαν τζίρος στοιχήματος και μου απαντάνε το εξής :

"Στον υπολογισμό του τζίρου δεν συμπεριλαμβάνονται τα παρακάτω πονταρίσματα όπως και δελτία που περιέχουν τα παρακάτω: Χάντικαπ και Ασιατικό Χάντικαπ ποδοσφαίρου (στοίχημα & live στοίχημα) και draw-no-bet, Στοιχήματα στα αθλήματα: Αυστραλιανό ποδόσφαιρο, μπέιζμπολ, αμερικάνικο ποδόσφαιρο, χάντμπολ, σνούκερ, βελάκια, ράγκμπυ γιούνιον, ράγκμπυ λιγκ, χόκεϊ, κρίκετ, φούτσαλ, μηχανοκίνητα σπορ, στοιχήματα διασκέδασης, Ειδικά στοιχήματα και μακροχρόνια στοιχήματα, Στοιχήματα που έχουν γίνει cash out, Αγορές με 0% γκανιότα, Ακυρωμένα στοιχήματα ή στοιχήματα σε αγώνες που αναβλήθηκαν και Αντικρουόμενα ή συμπληρωματικά στοιχήματα."

Ε, δηλαδή τί πρέπει να παίζουμε για να συμπληρώσουμε τζίρο ! Κι άν παίξω κανα 1.20 μονό αποδεκτό μπορεί να μου πεί ότι "ποντάρω σε χαμηλού ρίσκου παιχνίδια" και να με ακυρώσει ας πούμε !

Επίσης, εάν φτάσουμε κάποια στιγμή τον τζίρο (λεμε τώρα) , γίνεται όλο το ποσό bonus αναλήψιμό ή ότι κερδίσουμε απο εκεί και πέρα ?

Συγνώμη για το σεντόνι, αλλά δεν διάβασα κάτι σχετικό πουθενά σε όρους και χρήσεις της Novibet..
Ναι αν παίξεις στοιχήματα του 1.20 δεν θα στα μετρήσει στον τζίρο του μπόνους...ουσιαστικά πρέπει να παίζεις αποδόσεις του 1.60 ( άλλες εταιρείες λένε 1.50 οπότε δες στην συγκεκριμένη τι θέλει) και πάνω και εφόσον φτάσεις τον τζίρο θα μπορείς να κάνεις ανάληψη όλο το ποσόν που θα έχεις εκείνη την στιγμή

• Like
Αντιδράσεις: gerokost

gerokost

New Member
3 Δεκ 2020
2
0
1
Ναι αν παίξεις στοιχήματα του 1.20 δεν θα στα μετρήσει στον τζίρο του μπόνους...ουσιαστικά πρέπει να παίζεις αποδόσεις του 1.60 ( άλλες εταιρείες λένε 1.50 οπότε δες στην συγκεκριμένη τι θέλει) και πάνω και εφόσον φτάσεις τον τζίρο θα μπορείς να κάνεις ανάληψη όλο το ποσόν που θα έχεις εκείνη την στιγμή

Σε ευχαριστώ συν-βάζελε :)

Το κακό είναι πως πουθενά δεν αναφέρεται το ποσοστό, θα πρέπει να ρωτήσω το chat και δε θέλω να τους τσιγκλάω και πολύ να σου πώ την αλήθεια , γιατί απ ότι διαβάζω ψάχνονται για το παραμικρό να κλείνουν λογαριασμούς, ποιός ξέρει.

PANATHA

Active Member
14 Φεβ 2019
152
160
43
Σε ευχαριστώ συν-βάζελε :)

Το κακό είναι πως πουθενά δεν αναφέρεται το ποσοστό, θα πρέπει να ρωτήσω το chat και δε θέλω να τους τσιγκλάω και πολύ να σου πώ την αλήθεια , γιατί απ ότι διαβάζω ψάχνονται για το παραμικρό να κλείνουν λογαριασμούς, ποιός ξέρει.
Γενικά όπως λέει και ο Ertzan δεν είναι και τόσο "δώρο" το μπόνους που μας δίνει η εκάστοτε εταιρεία.....όσες φορές το πήρα και προσπαθώ να κάνω τον τζίρο θυμάμαι την ατάκα " το δύσκολο δεν είναι να φτάσεις στην κορυφή αλλά να διατηρηθείς σε αυτήν....."

Προγνωστικά

• 13:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Κλήρωση UEFA Europa League 2020-21
    Eurosport 1
    • Κλήρωση Φάσης "16" UEFA Europa League
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Κλήρωση UEFA Europa League 2020-21
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ντάρμσταντ - Καρλσρούη
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Βέρντερ Βρέμης - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Βιτόρια Γκιμαράες - Μποαβίστα
  • 19:45
    Novasports 3HD
    • Φενέρμπαχτσε - Αναντολού Εφές
  • 20:00
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:00
    Novasports 1HD
    • Άλμπα Βερολίνου - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Μπαρτσελόνα - Βιλερμπάν
  • Αύριο 27-02-2021
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Λος Άντζελες Λέικερς - Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2021
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2021
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2021
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2021
  • 18:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2021
    ΕΡΤ3
    • League Cup Νίκος Σαμαράς
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2021

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Ertzan Ertzan:
    Ε γιατί μου το γαμα εεε χαλάς τώρα, επειδή δεν είστε Ευρώπη? :bask:
    +1
  • PANATHA PANATHA:
    Ertzan είπε :
    Ε γιατί μου το γαμα εεε χαλάς τώρα, επειδή δεν είστε Ευρώπη? :bask:
    Άλλο πρέπει να σου κάνει εντύπωση....ότι όχι μόνο βγάζει τέτοια ωρα αποτελέσματα αλλά τα βγάζει και σωστά!
    +1
  • McLaren17 McLaren17:
    Slavia do toho !!!
    +1
  • McLaren17 McLaren17:
    κληρωση πλεον ειναι 50-50 για ολυμπιακο να τυχη βολικο αντιπαλο
  • McLaren17 McLaren17:
    *τυχει
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Άλλο πρέπει να σου κάνει εντύπωση....ότι όχι μόνο βγάζει τέτοια ωρα αποτελέσματα αλλά τα βγάζει και σωστά!
    Από την χαρά του περνάει ο Ολυμπιακός στην επόμενη φάση γι'αυτό τα έβγαλε όλα και σωστά
    :paidi:
    +1
  • PANATHA PANATHA:
    Πάει ξεσάλωσες.....
  • Ertzan Ertzan:
    Καλά έτσι και κερδίσουμε την Εφες να δεις τι θα γίνει πάρτι τρελό
  • BetLaden BetLaden:
    Για βοηθηστε λιγο στην κλήρωση του IFC στο forum
  • PANATHA PANATHA:
    Τι να κάνουμε??
  • PANATHA PANATHA:
    Οκ έγινε η κλήρωση.....
  • S Siomos1:
    Καλησπέρα, πολυ
    ενδιαφέροντα ζευγάρια έβγαλε η κλήρωση.
  • S Siomos1:
    Εχω μια ιδέα, να κάνουμε μία poll για τον νικητή του PreVein IFC CUP 2020-21. Είτε εδώ, είτε στο forum.
  • S Siomos1:
    Να μας πουν αν συμφωνούν τα αφεντικά:))))
  • PANATHA PANATHA:
    Ναι ωραία ιδέα....εγώ τελείως αντικειμενικά λέω νικητή τον τεράστιο και ομάδα υπόδειγμα που λέγεται Άξιαξ!
  • PANATHA PANATHA:
    κυπελλούχο εννοώ!
  • S Siomos1:
    Ξανά με Αρσεναλ ο Ολυμπιακός!
  • S Siomos1:
    στο Europa League!
  • PANATHA PANATHA:
    Πάλι με Άρσεναλ? Ξενέρωτο...
  • S Siomos1:
    Θα τους γλεντήσουμε πάλι τους Αγγλους:)))))
  • Ertzan Ertzan:
    Για καθίστε ένα ένα. Ποια κλήρωση. Κλήρωση χωρίς εμένα στο Κύπελλο? Πάλι κάτι μαγειρέψατε θα δω και θα σας πω
  • Ertzan Ertzan:
    Για το Γιουρόπα ε ναι κλασσικά με τους πελάτες μας πέσαμε οπότε από τώρα πάμε στον επόμενο γύρο
  • S Siomos1:
    Εσένα θα ψηφίσω Ερτζαν, δώστε αποδόσεις να ποντάρω πάνω σου. All innnn Ερτζαν:)))
  • PANATHA PANATHA:
    Ναι κάνε φασαρία για την κλήρωση...σε είχα σίγουρο για αντίπαλο αλλά δεν....
    PANATHA PANATHA: Ναι κάνε φασαρία για την κλήρωση...σε είχα σίγουρο για αντίπαλο αλλά δεν....