Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Από τη μια θα δημιουργήσουμε μια εταιρία που θα ξεπερνάει όλα τα προβλήματα που αναφέρουν ότι έχουν οι παίκτες με άλλες εταιρίες, από την άλλη θα υπάρχουν όρια στα κέρδη του παίκτη σε ένα παρολί ας πουμε.

Καταλαβαίνεις λοιπόν ότι δεν γίνεται να δημιουργηθεί μια εταιρία που δεν θα έχει τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι παίκτες σε άλλες εταιρίες, γιατί προφανώς θα φαληρίσει.

Άντε τώρα να έχεις τον άρμπερ με 15-20 λογαριασμούς στην εταιρία να σου παίζει συνολικά κανά 15αρι χιλιάρικα σε μια απόδοση που έχεις ξεχάσει και να πρέπει να του δώσεις πίσω 15-20 χιλιάρικα σε ένα μόνο στοίχημα του. Και σκέψου να έχεις 20 αρμπερς/λειτμπέτορς κλπ που έχουν δει την ίδια βλακεία του τρέηντερ... θες δλδ κανά 300άρι-400αρι χιλιάρικα μόνο για αυτή την περίπτωση.

Οι εταιρίες κάνουν όσα κάνουν για να επιβιώσουν, δεν γίνεται εσύ να σπάσεις τις τακτικές τους εκτός αν έχεις το απίστευτο κεφάλαιο που αναφέρει και ο balaton πιο πάνω.

Και ναι υπάρχουν αρκετές εταιρίες που φαλήρισαν... Ειδικά όσες πήγαν/προσπάθησαν να ανταγωνιστούν τους Ασιάτες.

Τώρα αν έχεις τπτ τύπους που έχουν διάθεση να ξεπλύνουν πράγμα... ναι ίσως μπορείς να κανεις μια τέτοια εταιρία για κανα χρόνο, μετά θα αναγκαστείς να συμμορφωθείς.
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Απο την στοιχηματικη αγορα λείπει ενα ανταλλακτηριο, το οποιο θα μπορεσει να ανταγωνιστει την μπτφερ...Διοτι με 6,5% και κατα περιπτωση 20% προμηθεια, που τους προσφερει το μονοπωλειο, παιζουν τον ρολο πλεον των νταβατζήδων...

Μα θα μου πει καποιος εχει τοσα αλλα ανταλλακτηρια....Η απαντηση μου ειναι πως για καποιον λογο που αδυνατω να τον εξηγησω, ολα τα υπολοιπα στερουνται πολλων βασικων αλλα ΑΠΛΩΝ παραμετρων που προσφερει η μπετφερ....

Χαρηκαμε μετα την εξαγορα της μπεταγκ απο Λαντμπροκς, οτι θα ειναι σε θεση να ακολουθησει μια καμπανια που να μπορεσει να τραβηξει κοσμο και να ανεβασει τους τζιρους....Φρυδια τελικα...Μετα απο ενα χρονο και η μπεταγκ απαράλλαχτη και χειροτερη....

Η ματσμπουκ με τους τρελους τζιρους στις αμερικανικες αγορες και το χαμηλο κομισιον, αλλα στο λαιβ κλεινουν τα στορια....Δεν μπορουν να καταλαβουν οτι η χρησιμοτητα ενος ανταλλακτηριου ειναι στο λαιβ??? Ειλικρινα αδυνατω να καταλαβω την συγκεκριμενη πολιτικη....

Ελπιζαμε και περιμεναμε με αγωνια την δημιουργία του μεγαλου ασιατικου ανταλλακτηριου. Φριδια και απο κει μεχρι τωρα.....

Οτι πιο κερδοφορο για μια νεοσύστατη εταιρια στην στοιχηματικη αγορα ειναι το ανταλλακτηριο.. Καθοτι πιστευω πως το αρχικο επενδυτικο ρισκο ειναι κατα πολυ μικροτερο και αυτο συναγεται

1.)απο την μη χρηση του κοστοβορου λογισμικου των εταιριων,
2.)απο την ελλειψη αναγκης προσληψης πολυάριθμου προσωπικου
3.)αποφυγη ρισκου σε ενδεχομενη αποπληρωμη μεγαλων δελτιων...

Μια καλη διαφημιστικη καμπανια χρειαζεται να προσελκυσει κοσμο και λιγους καταλληλους ανθρωπους που να χαραξουν την πιο δίκαια πολιτικη για τον παιχτη....

Σιγουρα θα υπαρχουν και καποιες λεπτομερεις που μπορει να μου διαφευγουν, αλλα αναμεσα σε μια στοιχηματικη εταιρια και ενα ανταλλακτηριο σαν παιχτης θεωρω πως μου λειπει το δευτερο.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Astrahan, giannis77 και Jimmakos
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

απλά στο ανταλλακτήριο πρέπει να γίνει τρελή προώθηση και να πέσει πολύ χρήμα στο marketing αφού χρειάζεσαι τουλάχιστον τους 10πλάσιους πελάτες από μια απλή στοιχηματική εταιρεία για να λειτουργήσεις σωστά.

βέβαια υπάρχουν εταιρείες που προσφέρουν liquidity στις αγορές, αλλά και πάλι θες πάρα πολλούς πελάτες.
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Θελει ρευστοτητα το ανταλλακτηριο για να σου δουλεψει.... Και δυστυχως μονο η μπετφαιρ εχει σοβαρη ρευστοτητα γιατι εξισορροπουν οι στοιχηματικες τα στοιχηματα τους με αυτην. Τι να το κανεις το ανταλλακτηριο οταν δεν μπορεις να δωσεις τη πιθανοτητα σε ενα μεγαλοπαικτη να τα χωσει και να του πεις μεγαλε κερδιζε εσυ και δεν θα σου εχω επιπλεον χρεωσεις.... Δεν χτυπιεται η μπετφαιρ πιστευω τελος....
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Το κατα ποσο μεγαλυτερο κεφαλαιο πρεπει να διαθεσεις, στο συγκεκριμενο κομματι ( της προωθησης) σε συγκριση με μια στοιχηματικη εταιρια ειναι σχετικο....Δεν θεωρω πως διαφερει κατα πολυ....

Και στην στοιχηματικη εταιρια δεν μπορεις να βασιστεις σε μικρο πελατολογιο...Κι εκει τζιρο θες, απο ολων των ειδων πελατων για να σε καλυπτουν τα σημεια...Και αντε στο ανταλλακτηριο δεν υπαρχει τζιρος δεν χανεις και τιποτα...Αμ φανταζεσαι να εχεις στοιχηματικη και να μπει ενας και να σε τιναξει το σημειο στον αερα???? Και να μην εχεις το καταλληλο πελατολογιο να μαζεψεις τα σπασμενα??? Και αντε πρι γκειμ τα βολευεις...Στο λαιβ τι κανεις??? Και αν ειναι και καμια αγορα μπασκετ ή τεννις???

Οποτε θεωρω πως στο συγκεκριμενο σημειο δεν υπαρχει πολυ μεγαλη διαφορα.....Τους πελατες ούτως ή άλλως τους θες....

Και επειδη εισαι και μπασκετικος, στην μπετφερ, ξερεις πολυ καλα οτι στο μπασκετ η αγορα δεν κινειται απο την μαζα αλλα απο καποιους λιγους καλους πελατες που με υψηλο στακ δινουν πνοη στην αγορα....
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

απλά η διαφορά είναι πως θα μπει κάποιος στην αρχή, θα πάει να βάλει στοίχημα, θα δει πως δε σταυρώνει ταίριασμα και πάει έφυγε.

στη στοιχηματική ότι θέλει θα το παίξει κι αν του αρέσει το site και είσαι οκ σαν support και odds θα κάτσει.

φυσικά το ρίσκο στη στοιχηματική είναι μεγαλύτερο αφού θέλει κεφάλαιο να αντέξεις και μεγάλες ήττες, αλλά μπορεί να σταθεί και με περιορισμένο αριθμό πελατών (πιο περιορισμένο από το ανταλλακτήριο εννοώ, όχι με 100 άτομα).

μπορεί στη στοιχηματική κάποιος να χάσει και 5000 σε ένα τέτοιο σημείο, στο ανταλλακτήριο που δε θα μπορείς να του το ταιριάξεις όμως θα τραβάς τα μαλλιά σου :twis:
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Σε πρωτη φαση μπορουμε να μαζευτουμε καμια 100αρια να ταιριάζουμε στοιχηματα και στο τελος των γεγονοτων να τα μοιραζομαστε εκ νεου...Ετσι θα δημιουργησουμε μια εικονικη ρευστοτητα....Εεε που θα παει καποια στιγμη, καποιοι θα τσιμπησουν και σιγα σιγα θα αρχισει και το τζερτζελο....

Περα απο την πλακα δεν το κατεχω το θεμα της διαφημισης και της προωθησης, ουτε και ενδιαφερει η αποψη μου για το θεμα που συζητατε....

Απλα ανεφερα, σαν παιχτης, τι μου λειπει....Δεν μου λειπει ενας ακομα μπουκ. Αλλα ενα ακομα ανταλλακτηριο που να μπορει να ανταγωνιστει την μπφ θα το ηθελα....Βεβαια κατα ποσο μπορει να δημιουργηθει ενα ανταλλακτηριο ανταγωνιστικο προς την μπφ, μεσα απο το ινφομπετο αυτο ειναι αλλη κουβεντα....Απλα ειδα το θρεντ και ειπα να εκφέρω κι εγω την αποψη μου στον ενδιαφερομενο...

Οπως και να χει καλη επιτυχια του ευχομαι σε οτι κι αν κανει...
 
  • Like
Αντιδράσεις: GiannisD
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Σε πρωτη φαση μπορουμε να μαζευτουμε καμια 100αρια να ταιριάζουμε στοιχηματα και στο τελος των γεγονοτων να τα μοιραζομαστε εκ νεου...Ετσι θα δημιουργησουμε μια εικονικη ρευστοτητα....Εεε που θα παει καποια στιγμη, καποιοι θα τσιμπησουν και σιγα σιγα θα αρχισει και το τζερτζελο....

Περα απο την πλακα δεν το κατεχω το θεμα της διαφημισης και της προωθησης, ουτε και ενδιαφερει η αποψη μου για το θεμα που συζητατε....

Απλα ανεφερα, σαν παιχτης, τι μου λειπει....Δεν μου λειπει ενας ακομα μπουκ. Αλλα ενα ακομα ανταλλακτηριο που να μπορει να ανταγωνιστει την μπφ θα το ηθελα....Βεβαια κατα ποσο μπορει να δημιουργηθει ενα ανταλλακτηριο ανταγωνιστικο προς την μπφ, μεσα απο το ινφομπετο αυτο ειναι αλλη κουβεντα....Απλα ειδα το θρεντ και ειπα να εκφέρω κι εγω την αποψη μου στον ενδιαφερομενο...

Οπως και να χει καλη επιτυχια του ευχομαι σε οτι κι αν κανει...

παιδιά η betfair αυτή τη στιγμή δε μπορεί να χτυπηθεί

με 10πλάσιο τζίρο στις ιπποδρομίες (το βαρύ πυροβολικό των ανταλλακτηρίων) και υπερπολλαπλάσιο τζίρο σε ποδοσφαιρικά ματα (θυμάμαι ματσ championsleague με 7.000.000 τζίρο στη bf και 140.000 στην daq)

είναι αδύνατο να χτυπηθεί,

(υ.γ. κάντε υπομονή και σε 1-2 χρόνια θα ξεχάσετε το στοίχημα όπως το ξέρετε :cool: )
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Διαβαζω με προσοχη 2 μερες τις πολυτιμες αποψεις σας!

Κανεις δεν εχει ολοκληρωμενη αποψη για το θεμα!

Ολοι μαζι ομως βλεπω οτι συμπληρωνει ο ενας τον αλλον..και ααυτος ειναι ο λογος που θελω πολλους μετοχους-συνεργατες!
Ηδη εχω δεκτει αρκετα μυνηματα απο παιδια που δεν εχουν λεφτα και θα θελανε να εργαστουν στην εταιρεια μας!
Αυτο και μονο μου δινει δυναμη να συνεχισω την προσπαθεια μου οσο δυσκολη και αν ειναι με ολο το ρισκο που περιεχει!

Σας θυμιζω οτι εδω δεν εγραψα για να βρω κεγαλαια...αλλα για να βρω συνεργατες εμπειρους και με ορεξη για δουλεια-(οχι τζογαδορους)

Απο εκει και περα εχω μαθει οτι οποιος δεν ρισκαρει μενει παντα σε αυτα που εχει!
Οποιος θελει κατι παραπανω λοιπον απο αυτο που εχει μπορει να στειλει μυνημα και να πει πως μπορει να σθνεισφαιρει στο ενχειρημα μας!
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Ας παρουμε τυχαια τον stoiximan...
Ενας νεος stoiximan θα σου ηταν καλα; Θεωρεις οτι ειναι κερδοφορος;
Aν ναι...Eιναι απλο...ακολουθησε τα βηματα του...
Μαθε ομως πρωτα ποιοι ειναι οι ιδιοκτητες...ποιο το πολιτικο δοντι τους...ποια η ικανοτητα τους να διαχειριζονται χρηματιστηριακα προιοντα και εργαλεια...
Ισως δεις οτι η στοιχηματικη εταιρεια...δεν ειναι η κυρια δραστηριοτητα...αλλα μερος του ολου επενδυτικου παζλ...θολου τοπιου πολλες φορες...στα ορια της νομιμοτητας πολλες φορες...

Στην τελικη...εισαι αποφοιτος του κολεγιου Αθηνων; Kαι μεγαλοαστος να μην εισαι...θα βρεις την ακρη τοτε...αλλιως...στην ελλαδα του σημερα δυσκολα...

Υ.Γ. Και κατι που ακουσα για πατεντες και αναλογες ιστοριες...Δεν ξερω τι πατεντες εχουν κανει οι κατα καιρους εφηβοι που ακουγονται να εχουν δημιουργησει μια application κοινωνικης δυκτιωσης πχ και να τους την εχουν αγορασει για εκατομυρια...
Οταν κανεις μια ιστοσελιδα...εφαρμοσεις μια application πχ σε αυτη...σαν αυτες που ακουμε καθε τοσο...και αυτη γινει γνωστη...χτυπησει ας πουμε το 1.000.000 likes...ε τοτε να μην φοβατε κανενας...ουτε πατεντα ουτε τιποτα δεν χρειαζεται...γιατι κανενας δεν τολμα να κλεψει την ιδεα...και θα την χρυσοπληρωσει αν θελει να την εχει...
Να ενας τροπος ισως...
 
  • Like
Αντιδράσεις: grace_kelly και Jimmakos
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Πολυ ωραια παρεμβαση!

Μου θυμισε την πανακριβη εξαγορα της Expect απο την Betclick μεσα μολις σε 6 χρονια λειτουργειας της expect!
Aυτο βεβαια προυποθετει δικο σου λογισμικο κατι το οποιο ειπαμε να παρακαμψουμε για αρχη!

Αλλα στην πορεια ολα ειναι δυνατα!
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Ας παρουμε τυχαια τον stoiximan...


Υ.Γ. Και κατι που ακουσα για πατεντες και αναλογες ιστοριες...Δεν ξερω τι πατεντες εχουν κανει οι κατα καιρους εφηβοι που ακουγονται να εχουν δημιουργησει μια application κοινωνικης δυκτιωσης πχ και να τους την εχουν αγορασει για εκατομυρια...
Οταν κανεις μια ιστοσελιδα...εφαρμοσεις μια application πχ σε αυτη...σαν αυτες που ακουμε καθε τοσο...και αυτη γινει γνωστη...χτυπησει ας πουμε το 1.000.000 likes...ε τοτε να μην φοβατε κανενας...ουτε πατεντα ουτε τιποτα δεν χρειαζεται...γιατι κανενας δεν τολμα να κλεψει την ιδεα...και θα την χρυσοπληρωσει αν θελει να την εχει...
Να ενας τροπος ισως...

Τι εννοείς ότι κανείς δεν τολμά να κλέψει την ιδέα γιατί θα χρυσοπληρώσει αν θέλει να την έχει;

Χωρίς κατοχύρωση πνευματικών δικαιωμάτων (και την αντίστοιχη αναγραφή της φράσης "Copyright" ή "All rights reserved" κλπ τι εμποδίζει κάποιον να εφαρμόσει ακριβώς αυτό που εφάρμοσες εσύ, στη δική του ιστοσελίδα;
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Ας παρουμε τυχαια τον stoiximan...
Ενας νεος stoiximan θα σου ηταν καλα; Θεωρεις οτι ειναι κερδοφορος;
Aν ναι...Eιναι απλο...ακολουθησε τα βηματα του...
Μαθε ομως πρωτα ποιοι ειναι οι ιδιοκτητες...ποιο το πολιτικο δοντι τους...ποια η ικανοτητα τους να διαχειριζονται χρηματιστηριακα προιοντα και εργαλεια...
Ισως δεις οτι η στοιχηματικη εταιρεια...δεν ειναι η κυρια δραστηριοτητα...αλλα μερος του ολου επενδυτικου παζλ...θολου τοπιου πολλες φορες...στα ορια της νομιμοτητας πολλες φορες...

Στην τελικη...εισαι αποφοιτος του κολεγιου Αθηνων; Kαι μεγαλοαστος να μην εισαι...θα βρεις την ακρη τοτε...αλλιως...στην ελλαδα του σημερα δυσκολα...

Υ.Γ. Και κατι που ακουσα για πατεντες και αναλογες ιστοριες...Δεν ξερω τι πατεντες εχουν κανει οι κατα καιρους εφηβοι που ακουγονται να εχουν δημιουργησει μια application κοινωνικης δυκτιωσης πχ και να τους την εχουν αγορασει για εκατομυρια...
Οταν κανεις μια ιστοσελιδα...εφαρμοσεις μια application πχ σε αυτη...σαν αυτες που ακουμε καθε τοσο...και αυτη γινει γνωστη...χτυπησει ας πουμε το 1.000.000 likes...ε τοτε να μην φοβατε κανενας...ουτε πατεντα ουτε τιποτα δεν χρειαζεται...γιατι κανενας δεν τολμα να κλεψει την ιδεα...και θα την χρυσοπληρωσει αν θελει να την εχει...
Να ενας τροπος ισως...

Αυτό ακριβώς, τίποτα άλλο.

Το παραθέτω αυτούσιο. Ξαναδιαβάστε το.
 
  • Like
Αντιδράσεις: betmaster_new
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Δημήτρη που είσαι φίλε?
Εγώ trader είμαι, το λέει και τ όνομά μου, μπορώ να συνεισφέρω
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Φιλε,αν δεν εχεις ικανα κεφαλαια και θελεις να κανεις μια επιχειρηματικη κινηση πρεπει να εισαι γνωστης του αντικειμενου που θελεις να ασχοληθεις.Σιγουρα αν εισαι γνωστης του αντικειμενου εξοικονομεις αρκετα κεφαλαια κυριως με προσωπικη εργασια ειδικα σε τομεις που υπαρχουν ''κρυφα''μυστικα, οπως εξαλλου σε ολες τις δουλειες και που κανουν την διαφορα.Σε διαφορετικη περιπτωση πρεπει να εχεις ικανα κεφαλαια ωστε να μπορεις να πληρωσεις τους ειδικους να σου κανουν τα δυσκολα...Οσο αναφορα εσενα αποτι διαβασα και καταλαβα δεν γωριζεις και πολλα απο τον χωρο,πιστευω ξερεις οσα ενας μεσος και απλος παιχτης δλδ σχεδον τιποτα απο το τι γινεται πισω απο μια στοιχηματικη εταιρια.Ακομα καταλαβα οτι δεν εχεις τα ικανα κεφαλαια για να πληρωσεις επαγγελματιες να σου στησουν την δουλεια.Συμφωνω απολυτα σχεδον με ολα τα παραπανω παιδια που γνωριζουν 5 βασικα πραγματα και διατυπωσαν τις αποψεις τους.Καποια απο αυτα εσυ δεν καταλαβες καν τι σου ειπαν,δεν λεω οτι δεν εδωσες βαση αλλα...δεν.Διαβαζα με ενδιαφερον αυτα που εγραφες μεχρι εκει που ειπες οτι κατεληξες για εδρα στην Βουλγαρια!!Μαλλον μας κανεις πλακα γιατι αν δεν μας κανεις πλακα τοτε σου λεω αστο καλυτερα.Αν ειχες κοινη λογικη θα ελεγες για ποιο λογο 7 στις 10 εταιριες εχουν εδρα την Μαλτα,Κευμαν ή την νησο του Μαν που ειναι αναμεσα στην Μ.βρετανια και την Ιρλανδια κτλ κτλ.Το οτι εχει δρομολογια καθημερινα η olympic air για Σοφια δεν αποτελει πλεονεκτημα φιλε.Mην μου αρχισεις μονο για τα 10% εφορια κτλ θα το κανεις χειροτερο.Με καλυψαν τα παιδια ποιο πανω ξαναδιαβασετα πολλες φορες απλα.
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Παιδια καλησπερα

Μολις γυρισα απο επαγγελματικο ταξιδι!
Εχω νεα που θα σας τα αναφερω μολις απαντησω στον φιλο bet master! http://prntscr.com/395iv5

Φιλε μου καλησπερα

Καταρχην θα ηθελα να μας πεις την ιδιοτητα σου που διεκρινες οτι 1) Δεν καταλαβα καν τι μου ειπαν 2) Ειμαι σχεδον ασχετος 3)Δεν εχω τα κεφαλαια 4)Εδρα Βουλγαρια..??

Θα σου απαντησω μονο στην τελευταια καθως ο σκοπος μου δεν ειναι να κανω εντυπωση στα παιδια που ειναι εδω μεσα (οπως εσυ )
Ακου λοιπον για να μαθαινεις
Η αδειοδοτρια αρχη ειπα θα ειναι τo curacao...!!

Επειδη ομως το curacao δεν ειναι εντος της ευρωπαικης ενωσης...πρεπει να ιδρυσεις εταιρεια με εδρα καποια ευρωπαικη χωρα για να μπορεις να διακινεις τα χρηματα σου σε ολη την ευρωπη και να κανεις τις πληρωμες!

Αν θες ασε μας λοιπον να συνεχισουμε την δημιουργικη συζητηση μας ...και ας μην τα καταλαβαινουμε και ολα οπως λες\!
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Λοιπον παιδια ..!!

Εχω ετοιμα τα παντα !

Εχει βγει το κοστολογιο για ολα!

Εχω βρει εταιρειες λογισμικων για συνεργασια!

Εχω κανει ξεχωριστη μελετη για δικια μας εταιρεια με δικο μας payment και για whitelabel συμφωνια!

Και επειδη ενθουστιαστικα εκλεισα μεχρι και domain ( facebookmakers) face BOOKMAKERS ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ(ΑΝ ΔΕΝ ΜΑς ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ

Εχω παρα πολλα μυνηματα σας στα εισερχομενα τα οποια ειναι πριν ενα μηνα βεβαια...!!

Περιμενω αντιδρασεις -ερωτησεις -ενδιαφερον
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

ωραίο το όνομα αλλα λίγο μεγάλο
 
Απάντηση: Συσταση στοιχηματικης εταιρειας !!

paidia opoios einai apo voreio ellada sigoura tha xerei thn 1x2.bet palia royal thn stisane mia omada 5 atomon opou o enas ek auton mia fora thn vdomada alonize olh thn voreia ellada kai mazeue tis valitses me ta ta frangka
 
Απάντηση: Σύσταση στοιχηματικής εταιρείας

Τελικά προχώρησε ο φίλος με αυτήν την ιδέα;
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
    PANATHA PANATHA: Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα...