ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

αχ πολυ ωραια η Ναξος....αν και πηγα με το που τελειωσα το Λυκειο μου ειχε αφησει θετικοτατες εντυπωσεις...πολυ καλο νησι και για οικογενειακες διακοπες Αρη...αν μπορεσεις παντως να γυρισεις το νησι αξιζει, εγω το ειχα κανει με μηχανακι παρακαλω!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
βασικα επειδη ειναι μεγαλο νησι και εχει κακους δρομους αποτι μου εχουν πει...δεν θελω και πολλες ματακινησεις με την οικογενεια μεσα!

Παραλια...παιχνιδακι... φαγητο...ξεκουραση και να περασει καλα η μικρη και η γυναικα μου!
Αυτα θελω...
 
βασικα επειδη ειναι μεγαλο νησι και εχει κακους δρομους αποτι μου εχουν πει...δεν θελω και πολλες ματακινησεις με την οικογενεια μεσα!

Παραλια...παιχνιδακι... φαγητο...ξεκουραση και να περασει καλα η μικρη και η γυναικα μου!
Αυτα θελω...

ναι το καταλαβαιβω :eye: ο Αγ. Προκοπης προκειτε μια απο τις καλυτερες παραλιες στην Ελλαδα κατα τη γνωμη μου :sign:
 
βασικα επειδη ειναι μεγαλο νησι και εχει κακους δρομους αποτι μου εχουν πει...δεν θελω και πολλες ματακινησεις με την οικογενεια μεσα!

Παραλια...παιχνιδακι... φαγητο...ξεκουραση και να περασει καλα η μικρη και η γυναικα μου!
Αυτα θελω...

Oi δρομοι δεν ειναι κακοι απλα εχουν στροφεσ:sign:
 
αχ πολυ ωραια η Ναξος....αν και πηγα με το που τελειωσα το Λυκειο μου ειχε αφησει θετικοτατες εντυπωσεις...πολυ καλο νησι και για οικογενειακες διακοπες Αρη...αν μπορεσεις παντως να γυρισεις το νησι αξιζει, εγω το ειχα κανει με μηχανακι παρακαλω!! [/quote]


Ευκολο ειναι...:emb:
 
βασικα επειδη ειναι μεγαλο νησι και εχει κακους δρομους αποτι μου εχουν πει...δεν θελω και πολλες ματακινησεις με την οικογενεια μεσα!

Παραλια...παιχνιδακι... φαγητο...ξεκουραση και να περασει καλα η μικρη και η γυναικα μου!
Αυτα θελω...

Μια χαρα δρομους εχει...μην ακους μαλακιες..
Αλλα παραλια καλυτερη απο Αγιο Προκοπη δεν θα βρεις...
Στην Αγια Αννα εχει πολλους γυμνιστες..
Και μια συμβουλη..
Καλυτερα να πας να ψωνισεις εσυ και να μαγειρεψει η γυναικα σου(ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΒΕΒΑΙΑ) παρα να φας εξω..
Εχει διαφορα η ποιοτητα σε ολα...
Να φας κρεας με πατατες καθε μερα να ευχαριστηθεις...Και ξυνοτυρι φυσικα!
Ψωμι θα παρεις απο πολυ ωραιο φουρνο στο Γαλαναδο...
Αυτα φτανουν...:sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΨΑΧΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΤΟ ΣΤΡΙΜΩΞΙΔΙ ΣΕ ΥΠΕΡΤΙΜΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΝΑΜΦΙΒΟΛΟΥ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΛΟΙΑ ΑΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΜΑΝΗ.ΤΕΛΕΙΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΑΣΕΣ ΤΕΛΕΙΑ ΤΟΠΙΑ.ΤΕΛΟΣ
 
  • Like
Αντιδράσεις: EL_KARL και akaliptos
Οποιος εχει παει Σεριφο...

Περιμενω να μου πει για καποιο καλο ξενοδοχειο που εχει μεινει...:sign:
 
ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΨΑΧΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΤΟ ΣΤΡΙΜΩΞΙΔΙ ΣΕ ΥΠΕΡΤΙΜΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΑΝΑΜΦΙΒΟΛΟΥ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΛΟΙΑ ΑΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΜΑΝΗ.ΤΕΛΕΙΕΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΑΣΕΣ ΤΕΛΕΙΑ ΤΟΠΙΑ.ΤΕΛΟΣ
Νικήτα αφού το ξέρεις τόσο καλά το μέρος δεν δείχνεις και φωτό στο λαό να πάρουμε και μεις μια γεύση...:eye::eye:

Περιμενω να μου πει για καποιο καλο ξενοδοχειο που εχει μεινει...:sign:
Όποιος έχει tips για Μήλο είμαι όλος αυτιά για να τις ακούσω ή πιο σωστά να τις διαβάσω....:sign:

Επίσης, αν γνωρίζει κανείς να μου προτείνει μέρος κοντά στο νομό Αττικής 200 χλμ πάνω κάτω απόσταση που να είναι πάρα πολύ όμορφα, να το αναφέρει άφοβα...:beers1::sign:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ναξος

Αρη ειχα πάει περσι...θυμασαι (επιφυλακτικα). Εκπληκτικο νησι κατ' εμε, εξαιρετικο φαγητό (εχω ταβερνες να σου προρεινω - με απιστευτο φαγητο και λογικότατες τιμες).
Εμενα Αγ.Προκοπιο...10 λεπτα απο χώρα. Εχει σπιτια να μεινει μπροστα στη θάλασσα...φανταστική παραλία , ειδικα αν δεν εχει κοσμο.
 
Για Μηλο να πας ΣΕ ΟΛΕΣ τισ παραλιες γιατι ειναι ολες καταπληκτικες και διαφορετικες η μια με την αλλη!!!!! εγω πηγαινε αλλη το πρωι αλλη το απογευμα για να τις δω ολες.... μαγικες παραλιες...

Επισης να κανονισεις μονοημερη στην Κιμωλο... ειναι πολυ μικρο και ησυχο νησακι...

Για να κανεις τον γυρο του Νησιου για να δεις σπηλιες και τετοια...δεν στο συνηστω...ειναι χασιμο μιας ολοκληρης μερας και την επομενη θα εισαι χαλια αν ζαλιστεις απο το κουνημα! Αν το αντεχεις πηγαινε...

Φαγητο δεν θυμαμαι καποιο μερος να ξετρελλαθηκα... αλλα στην πλακα ηταν ωραια θυμαμαι...και ειχε και ενα ζαχαροπλαστειο που ακομα μου τρεχουν τα σαλια οποτε το σκεφτομαι!!!! Μετα το φαγητο...οποσδηποτε για γλυκο εκει... Θα το βρεις....
με το παρκαρισμα θα εχεις δυσκολιες εκτος αν πας με μηχανη. Αν πας με μηχανη θα πας και σε 2-3 παραλιες που δεν παει αυτοκινητο οποτε θα εχεις και μπονους παραλιων. Ρωτα ονομασιες γιατι δεν τις θυμαμαι (η μια νομιζω την λεγανε ''γεροντας''... μου ειχε φυγει η μαγκια για να φτασω με τα ποδια...αλλα η παραλια ηταν για να γυρισεις ταινια!!!!

Οταν πας Παπαφραγγα... κανε και την βουτια μεσα σπο την σπηλια να βγεις εξω... ειναι μαγικα.... Θα καταλαβεις τι λεω οταν πας!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Pelop και nikitas
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ. ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΧΟΥΝ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΟΜΟΡΦΙΑ ΟΛΑ. ΤΩΡΑ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ.
 
ελαφονησος

<TABLE style="WIDTH: 660px; TEXT-ALIGN: left" cellSpacing=20 cellPadding=2 border=0><TBODY><CENTER><TR><TD width=220 aling="bottom"><CENTER></CENTER></TD><TD width=220 aling="bottom"><CENTER></CENTER></TD><TD width=220 aling="bottom"><CENTER></CENTER></TD></TR><TR><TD width=220 aling="bottom"><CENTER></CENTER></TD><TD width=220 aling="bottom"><CENTER></CENTER></TD><TD width=220 aling="bottom"><CENTER></CENTER></TD></TR></CENTER></TBODY></TABLE>
περισσοτερα στο ελαφονησος γρ.:twis:
 
Για Μηλο να πας ΣΕ ΟΛΕΣ τισ παραλιες γιατι ειναι ολες καταπληκτικες και διαφορετικες η μια με την αλλη!!!!! εγω πηγαινε αλλη το πρωι αλλη το απογευμα για να τις δω ολες.... μαγικες παραλιες...

Επισης να κανονισεις μονοημερη στην Κιμωλο... ειναι πολυ μικρο και ησυχο νησακι...

Για να κανεις τον γυρο του Νησιου για να δεις σπηλιες και τετοια...δεν στο συνηστω...ειναι χασιμο μιας ολοκληρης μερας και την επομενη θα εισαι χαλια αν ζαλιστεις απο το κουνημα! Αν το αντεχεις πηγαινε...

Φαγητο δεν θυμαμαι καποιο μερος να ξετρελλαθηκα... αλλα στην πλακα ηταν ωραια θυμαμαι...και ειχε και ενα ζαχαροπλαστειο που ακομα μου τρεχουν τα σαλια οποτε το σκεφτομαι!!!! Μετα το φαγητο...οποσδηποτε για γλυκο εκει... Θα το βρεις....
με το παρκαρισμα θα εχεις δυσκολιες εκτος αν πας με μηχανη. Αν πας με μηχανη θα πας και σε 2-3 παραλιες που δεν παει αυτοκινητο οποτε θα εχεις και μπονους παραλιων. Ρωτα ονομασιες γιατι δεν τις θυμαμαι (η μια νομιζω την λεγανε ''γεροντας''... μου ειχε φυγει η μαγκια για να φτασω με τα ποδια...αλλα η παραλια ηταν για να γυρισεις ταινια!!!!

Οταν πας Παπαφραγγα... κανε και την βουτια μεσα σπο την σπηλια να βγεις εξω... ειναι μαγικα.... Θα καταλαβεις τι λεω οταν πας!

Άρη σε νησί το καλοκαίρι για διακοπές μόνο με μηχανή.
Δεν έχεις κίνηση
Βρίσκεις να παρκάρεις 100% σε 2 λεπτά. Το 99% των περιπτώσεων σε σκιά
Βρίσκεις πιο εύκολα εισητήρια στα πλοία
Πας παντου και στις πιο απομακρυσμένες παραλίες...:up::up:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tenekes και BetLaden
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ. ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΧΟΥΝ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΟΜΟΡΦΙΑ ΟΛΑ.

Επειδη ΛΑΤΡΕΥΩ την Πατμο θα ηθελα να παω συχνοτερα ΑΛΛΑ τα δρομολογια των πλοιων δεν βολευουν ...
Γιατι φευγουν απο Πειραια 5 η 6 το απογευμα και φτανουν στα Δωδεκανησα στην 1 η 2 τα ξημερωματα...
Και απο κει φευγουν 1 η 2 τα ξημερωματα για επιστροφη...
Οποτε και οικονομικα πληρωνεις 2 μερες τσαμπα το δωματιο και ταλαιπορια αδικα..
Υ.Γ.Αξιζει να πας Κω η Σαμο με αεροπλανο και απο κει με τοπικο καραβι..
 
Για Μηλο να πας ΣΕ ΟΛΕΣ τισ παραλιες γιατι ειναι ολες καταπληκτικες και διαφορετικες η μια με την αλλη!!!!! εγω πηγαινε αλλη το πρωι αλλη το απογευμα για να τις δω ολες.... μαγικες παραλιες...

Επισης να κανονισεις μονοημερη στην Κιμωλο... ειναι πολυ μικρο και ησυχο νησακι...

Για να κανεις τον γυρο του Νησιου για να δεις σπηλιες και τετοια...δεν στο συνηστω...ειναι χασιμο μιας ολοκληρης μερας και την επομενη θα εισαι χαλια αν ζαλιστεις απο το κουνημα! Αν το αντεχεις πηγαινε...

Φαγητο δεν θυμαμαι καποιο μερος να ξετρελλαθηκα... αλλα στην πλακα ηταν ωραια θυμαμαι...και ειχε και ενα ζαχαροπλαστειο που ακομα μου τρεχουν τα σαλια οποτε το σκεφτομαι!!!! Μετα το φαγητο...οποσδηποτε για γλυκο εκει... Θα το βρεις....
με το παρκαρισμα θα εχεις δυσκολιες εκτος αν πας με μηχανη. Αν πας με μηχανη θα πας και σε 2-3 παραλιες που δεν παει αυτοκινητο οποτε θα εχεις και μπονους παραλιων. Ρωτα ονομασιες γιατι δεν τις θυμαμαι (η μια νομιζω την λεγανε ''γεροντας''... μου ειχε φυγει η μαγκια για να φτασω με τα ποδια...αλλα η παραλια ηταν για να γυρισεις ταινια!!!!

Οταν πας Παπαφραγγα... κανε και την βουτια μεσα σπο την σπηλια να βγεις εξω... ειναι μαγικα.... Θα καταλαβεις τι λεω οταν πας!


Αν εχεις χρονο κατσε μια μερα στην Κιμωλο..Και το βραδυ ειναι απιθανα..
Το ζαχαροπλαστειο ειναι στην πλακα αν και ειναι πανακριβο αξιζει..
Και κατι ακομα...Οποια παραλια πας πρεπει οπωσδηποτε να εχεις παντα μαζι καπελακι και ατελειωτο παγωμενο νερο...:sign:
 

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...