Ταυτοποίηση στο stoiximan

Καλημέρα και απο μένα.θυμα του stoiximan και γω.
Έφτανε ο κόμπος στο χτένι από το ψαλίδι τους,με τα αλλεπάλληλα λιμιτ,την εξαίρεση μου από τις προσφορές τους κτλ, και ζήτησα ανάληψη με εμβασμα. Η κατάθεση ήταν με paysafe.Παρότι ή ανάληψη θα πάει στην τράπεζα μου,οπου μοναδικός δικαιούχος είμαι εγω,αρα εξαλείφεται κάθε πιθανότητα απάτης,παροτι έχω στείλει φωτογραφία το τραπεζικό βιβλιάριο μου,παροτι έχω στείλει ολόκληρο εκκαθαριστικο εφορίας ως αποδεικτικό διεύθυνσης , αφού οι λογαριασμοί στο σπίτι μου είναι στο όνομα της μητέρας μου, αυτοί ζήτησαν φωτογραφία να κρατώ την ταυτότητά μου δίπλα στο πρόσωπό μου(!!!!).
Τις έστειλα αμέσως παρόλη την αγανάκτηση μου . Άλλωστε τις είχα ήδη ετοιμες αποθηκευμένες στη συσκευή μου γιατί τις είχε ζητήσει κι ή novibet πριν λίγο καιρό.εκεινη τις είχε αποδεχτεί και με πληρωσε.
Αυτοι απάντησαν ότι ήταν θολές.

Δεν γράφω αυτό το μήνυμα για να κλαφτω,ουτε περιμένω βοήθεια από την ιστοσελίδα.
Θα στείλω τις φωτογραφίες με την ταυτότητά μου δίπλα στο πρόσωπό μου εκ νέου,μολις βρω κάποιον με καλύτερη καμερα στο κινητό του,γιατι με το δικό μου μάλλον θα λένε συνέχεια ότι είναι θολές,γατι δεν έχει καμία τρομερή μπροστινή καμερα και θα πάρω τα λεφτά.
Ο λόγος που γράφω αυτό το μήνυμα είναι ο εξής.
Όμως όλοι εσείς οι παίκτες που διαβάζετε αυτό το μήνυμα και δεν έχετε ξανά γραφτεί σε στοιχηματικη εταιρεία ή εσεις που παιζατε μόνο στην μπετ365, και γενικά όλοι όσοι ανηκετε στην κατηγορία του average παίκτη στοιχήματος, ΑΠΟΦΎΓΕΤΕ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑΝ.
Οι υπόλοιποι παίκτες που ψάχνουν το κάτι παραπάνω,κι έχουν ήδη λιμιτ σχεδόν παντού,και έχουν τρόπο να κερδίζουν,δεν θα ακούσουν αυτό που λέω,γιατι είναι αποφασισμένοι να πάρουν τα ρίσκα τους,γιατι ο ΣΤΟΙΧΗΜΑΝ κι ο κάθε ΣΤΟΙΧΗΜΑΝ,ειναι πηγή εσόδων για αυτούς.
Εσύ που παίζεις νορμαλ πράγματα,δεν παίζεις στημένα,δεν παίζεις β εθνική ουγκαντας,δεν παίζεις κρίκετ,δεν κάνεις μαιμουδιες με σκριλ κτλ, δεν έχεις πολλαπλούς λογαριασμούς,εσυ που δεν έχεις γράψει ολη την οικογένειά σου στο ΣΤΟΙΧΗΜΑΝ,εσυ που ζητάς ανάληψη στην τράπεζα σου,εσυ που που παίζεις μεγάλα πρωταθλήματα μπάσκετ,ποδοσφαιρο,αντε και τένις κι απλά κερδίζεις όπως εγώ,γιατι να περνάς τέτοια ταλαιπωρία;
Παίξε αλλού.
 
Ζητησαν και paysafe screenshot.το εστειλα,το δεχτηκαν.
Τραβηξα ξανά φωτογραφία με το διπλα στο προσωπο μου.
Έστειλα πεντακάθαρες φωτογραφίες αυτή την φορά. Για να δούμε ποια είναι ή επόμενη δοκιμασία τώρα. Για να δούμε τι άλλο θα βρουν να ζητήσουν.
 
Ζητησαν και paysafe screenshot.το εστειλα,το δεχτηκαν.
Τραβηξα ξανά φωτογραφία με το διπλα στο προσωπο μου.
Έστειλα πεντακάθαρες φωτογραφίες αυτή την φορά. Για να δούμε ποια είναι ή επόμενη δοκιμασία τώρα. Για να δούμε τι άλλο θα βρουν να ζητήσουν.
ποσα τους πηρες και κανουν ετσι
 
ποσα τους πηρες και κανουν ετσι
Κέρδισα αρκετά.δε θέλω να γράφω νούμερα.

Στο μεταξύ άλλαξα ταυτότητά το καλοκαίρι και οι παλιές φωτογραφίες με την ταυτότητα στο χέρι τις οποίες είχα τραβήξει για άλλη εταιρεία όταν τις είχε ζητήσει, είναι με την παλιά ταυτότητά μου,αλλα δεν το πήρα χαμπαρι χτες, επειδή ήταν αργά το βράδυ και νυσταζα, κι έστειλα εκείνες,επειδη τις είχα έτοιμες.δεν εκατσα να βγάλω καινούριες.ουτε θυμομουν ποτέ ακριβώς είχαν τραβηχτεί άλλωστε.
Ή πλάκα είναι οτι σήμερα συνειδητοποίησα ότι ούτε στο στοιχημαν έχω στείλει τη νέα ταυτότητα,και μετά τις νέες σελφι,ζητησαν και την νεα ταυτότητά μου σκέτη,τ ην οποία κι έστειλα φυσικά αμέσως.

Για να δούμε τώρα τι θα γίνει.θα ζητήσουν φωτογραφίες και με το δίπλωμα οδήγησης δίπλα στο πρόσωπό μου;
 
Στο μεταξύ άλλαξα ταυτότητά το καλοκαίρι και οι παλιές φωτογραφίες με την ταυτότητα στο χέρι τις οποίες είχα τραβήξει για άλλη εταιρεία όταν τις είχε ζητήσει, είναι με την παλιά ταυτότητά μου,αλλα δεν το πήρα χαμπαρι χτες, επειδή ήταν αργά το βράδυ και νυσταζα, κι έστειλα εκείνες,επειδη τις είχα έτοιμες.δεν εκατσα να βγάλω καινούριες.ουτε θυμομουν ποτέ ακριβώς είχαν τραβηχτεί άλλωστε.
Ή πλάκα είναι οτι σήμερα συνειδητοποίησα ότι ούτε στο στοιχημαν έχω στείλει τη νέα ταυτότητα,και μετά τις νέες σελφι,ζητησαν και την νεα ταυτότητά μου σκέτη,τ ην οποία κι έστειλα φυσικά αμέσως.

Για να δούμε τώρα τι θα γίνει.θα ζητήσουν φωτογραφίες και με το δίπλωμα οδήγησης δίπλα στο πρόσωπό μου;

ώπα, περιπλέκεται το πράγμα τώρα. η αμέλεια σου να στειλεις τη νεα σου ταυτοτητα οταν εκδοθηκε, στα μάτια του στοιχιμαν ισως και να μοιαζει σαν να εφτιαξες νεα ταυτοτητα σημερα το πρωι ή σαν να εχεις 2 ταυτοτητες.

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!

δε λεω οτι το εκανες,δε σε κατηγορω ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ. αλλα σε βλεπω να σε στελνει αστυνομικο τμημα για επικυρωση ταυτοτητας ,γνησιο υπογραφης ή οτιδηποτε παρομοιο.

στην καλυτερη περιπτωση βρηκε εναν απατεωνα και θα σου φαει τα λεφτα,. στη χειροτερη θα καθυστερησει την αναληψη σου μερικες ακομα μερες
 
Θα σε πληρωσουν απλως κανε οτι σου λενε
 
ώπα, περιπλέκεται το πράγμα τώρα. η αμέλεια σου να στειλεις τη νεα σου ταυτοτητα οταν εκδοθηκε, στα μάτια του στοιχιμαν ισως και να μοιαζει σαν να εφτιαξες νεα ταυτοτητα σημερα το πρωι ή σαν να εχεις 2 ταυτοτητες.

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!

δε λεω οτι το εκανες,δε σε κατηγορω ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ. αλλα σε βλεπω να σε στελνει αστυνομικο τμημα για επικυρωση ταυτοτητας ,γνησιο υπογραφης ή οτιδηποτε παρομοιο.

στην καλυτερη περιπτωση βρηκε εναν απατεωνα και θα σου φαει τα λεφτα,. στη χειροτερη θα καθυστερησει την αναληψη σου μερικες ακομα μερες

Πας καλά;
Ή ταυτότητά μου είναι γνησιοτατη.
Απλά έχασα την παλια κι έβγαλα καινούργια. Ναι οκ, ξέχασα να την στείλω στις στοιχηματικες Αυγουστιατικα.. ε , και τι έγινε;
Ας με στείλουν και στον πρόεδρο της Δημοκρατίας να υπογράψει. Ή ταυτότητά μου είναι γνησιοτατη.κι ουτε έχω συλλογη με ταυτότητες.Μην ακούω βλακείες.
 
Θα πληρωθεις. Μπορει να σου λενε καθε τρεις και λιγο στειλε μου αυτο στειλε μου το ενα στειλε μου το αλλο. Οι τρεηντερς μαλλον την εχουν εγκρινει την πληρωμη σου, το fraud department σου δημιουργει το κολλημα. Τυχαινει καμια φορά πχ να για την αλλαγη ταυτοτητας!
 
Πας καλά;
Ή ταυτότητά μου είναι γνησιοτατη.
Απλά έχασα την παλια κι έβγαλα καινούργια. Ναι οκ, ξέχασα να την στείλω στις στοιχηματικες Αυγουστιατικα.. ε , και τι έγινε;
Ας με στείλουν και στον πρόεδρο της Δημοκρατίας να υπογράψει. Ή ταυτότητά μου είναι γνησιοτατη.κι ουτε έχω συλλογη με ταυτότητες.Μην ακούω βλακείες.
ηρεμησε λιγο. στο ξαναλεω. δεν ειπα οτι εκανες κατι παραβατικό. είπα πως απλα πιθανον να φαινεται στα ματια καποιου ο οποιος ετσι κι αλλιως εχει αποδειξει οτι κανει το παν για να μην πληρωσει και ο οποιος εχει αποδειξει οτι υποβαλλει σε κουραστικες διαδικασιες τους κερδοφορους χρηστες του. να εισαι ψυχολογικα προετοιμασμενος για νεες δοκιμασιες. αλλα αφου εισαι προθυμος να πας και στον προεδρο της δημοκρατιας , οπως λες ,κι αφου δεν υπαρχει τιποτα παρατυπο οπως λες, τοτε οπως λεει κι ο balaton δε νομιζω πως θα χασεις τα λεφτα σου
 
Θα πληρωθεις. Μπορει να σου λενε καθε τρεις και λιγο στειλε μου αυτο στειλε μου το ενα στειλε μου το αλλο. Οι τρεηντερς μαλλον την εχουν εγκρινει την πληρωμη σου, το fraud department σου δημιουργει το κολλημα. Τυχαινει καμια φορά πχ να για την αλλαγη ταυτοτητας!
υπαρχει περιπτωση καποιος trader ενω αρχικα δεχεται ολα τα στοιχηματα καποιου επι πολλους μηνες,οταν ερθει η ωρα της αναληψης , να μην εγκρινει τα στοιχηματα τοσων μηνων,και να μην εγκρινει την πληρωμη σου και να μην στα δωσουν?
 
υπαρχει περιπτωση καποιος trader ενω αρχικα δεχεται ολα τα στοιχηματα καποιου επι πολλους μηνες,οταν ερθει η ωρα της αναληψης , να μην εγκρινει τα στοιχηματα τοσων μηνων,και να μην εγκρινει την πληρωμη σου και να μην στα δωσουν?

Μόνο αν εντοπίσει κανα λάθος και δεν θα σου εγκρινει το λαθος όχι όλα.
 
Μόνο αν εντοπίσει κανα λάθος και δεν θα σου εγκρινει το λαθος όχι όλα.
αρα καθονται και κοιτανε ενα ενα τα στοιχηματα ακομα και πολλους μηνες μετα (αν υποθεσουμε οτι δε ζητας αναληψη για πολυ καιρο επειδη φοβασαι οτι αναληψη=λιμιτ) ? και που θυμουνται ποια ηταν η σωστη αποδοση ,αν υποθεσουμε οτι οντως υπηρχε λαθος, ή τις συνθηκες του παιχνιδιου και σε ποιο λεπτο παιχτηκε και τι αποδοση ειχε τοτε κτλ κτλ? εκτος αν ξαναβαζει κομπιουτερ να ξαναβγαλει αποδοσεις εκ των υστερων για ολα αυτα τα ματς,αναλογα με την μερα κα ιτην ωρα που επαιξες. ειδικα αν εχειςπαιξει live,μοιαζει πολυ δυσκολο
 
αρα καθονται και κοιτανε ενα ενα τα στοιχηματα ακομα και πολλους μηνες μετα (αν υποθεσουμε οτι δε ζητας αναληψη για πολυ καιρο επειδη φοβασαι οτι αναληψη=λιμιτ) ? και που θυμουνται ποια ηταν η σωστη αποδοση ,αν υποθεσουμε οτι οντως υπηρχε λαθος, ή τις συνθηκες του παιχνιδιου και σε ποιο λεπτο παιχτηκε και τι αποδοση ειχε τοτε κτλ κτλ? εκτος αν ξαναβαζει κομπιουτερ να ξαναβγαλει αποδοσεις εκ των υστερων για ολα αυτα τα ματς,αναλογα με την μερα κα ιτην ωρα που επαιξες. ειδικα αν εχειςπαιξει live,μοιαζει πολυ δυσκολο


Αυτό δεν θα σου το απαντήσω.... το τι κανουνε....
 
Κέρδισα αρκετά.δε θέλω να γράφω νούμερα.

Στο μεταξύ άλλαξα ταυτότητά το καλοκαίρι και οι παλιές φωτογραφίες με την ταυτότητα στο χέρι τις οποίες είχα τραβήξει για άλλη εταιρεία όταν τις είχε ζητήσει, είναι με την παλιά ταυτότητά μου,αλλα δεν το πήρα χαμπαρι χτες, επειδή ήταν αργά το βράδυ και νυσταζα, κι έστειλα εκείνες,επειδη τις είχα έτοιμες.δεν εκατσα να βγάλω καινούριες.ουτε θυμομουν ποτέ ακριβώς είχαν τραβηχτεί άλλωστε.
Ή πλάκα είναι οτι σήμερα συνειδητοποίησα ότι ούτε στο στοιχημαν έχω στείλει τη νέα ταυτότητα,και μετά τις νέες σελφι,ζητησαν και την νεα ταυτότητά μου σκέτη,τ ην οποία κι έστειλα φυσικά αμέσως.

Για να δούμε τώρα τι θα γίνει.θα ζητήσουν φωτογραφίες και με το δίπλωμα οδήγησης δίπλα στο πρόσωπό μου;
Συγνώμη...
Για να καταλάβω...
Έχεις στείλει και την παλιά και την καινούργια ταυτότητα
Έχεις στείλει σελφι με την ταυτότητα και με την παλιά και με την καινούρια ταυτότητα
Έχεις στείλει εκκαθαριστικό σημείωμα εφορίας
Έχεις ζητήσει ανάληψη με έμβασμα σε τραπεζικό λογαριασμό που είσαι ο μόνος δικαιούχος,

Και ακόμα δεν σε έχουν πληρώσει;;;;

Τι κάθεσαι αγόρι μου;;;;

Τράβηξε τους μια καταγγελία στην e cogra. Εμενα μου κάνανε τα ίδια και χειρότερα. Μόλις έκανα καταγγελία, την άλλη μέρα, τελείωσε ο έλεγχος, τελείωσαν όλα και πληρώθηκα.

Τι κάθεσαι και τους ανέχεσαι;
 
  • Like
Αντιδράσεις: JohnDal1991
ο στοιχιμαν και η νοβιμπετ ειναι η μονες εταιρειες που ειναι ικανες να ζητησουν σελφι με ταυτοτητα σε ανθρωπο που ζηταει αναληψη στην τραπεζα. τρομερα πραγματα.

ουτε στη betrebels δε γινονται αυτα.

ηθελα να ηξερα με ποια λογικη ζητανε σελφι με ταυτοτητα σε καποιον που ζηταει εμαβσμα στην τραπεζα του. ειδικα αν ειναι ο μονος δικαιουχος,
 
ο στοιχιμαν και η νοβιμπετ ειναι η μονες εταιρειες που ειναι ικανες να ζητησουν σελφι με ταυτοτητα σε ανθρωπο που ζηταει αναληψη στην τραπεζα. τρομερα πραγματα.

ουτε στη betrebels δε γινονται αυτα.

ηθελα να ηξερα με ποια λογικη ζητανε σελφι με ταυτοτητα σε καποιον που ζηταει εμαβσμα στην τραπεζα του. ειδικα αν ειναι ο μονος δικαιουχος,

Για να σε πιάσουν όταν πας να τους κλέψεις με πλαστή ταυτότητα! Γιατί ξέρουν πως η Ελλάδα είναι ένα ρδέλο που μπορείς να βγάλεις και ΑΦΜ με πλαστή ταυτότητα!
 

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...