Ταυτοποίηση στο stoiximan

1.
Εγώ δεν εκμεταλλεύομαι κανέναν φόρουμ ανοιχτό είναι ο καθενας έχει το δικαίωμα να γράφει και είναι από τα λίγα Ελληνικά φόρουμ που έχουν μείνει για να γράψει κάνεις τις απόψεις του. με σωστο τρόπο (χθες ο άλλος μπήκε με το καλημέρα απατεωνες και έτσι λες και είναι τσιφλίκι του)Δεν είμαστε influencer εδώ να τα παίρνουμε απο τα ποστ όπως στο Instagram και στο YouTube

Ούτε προστατεύω τον οποιαδήποτε χορηγό γιατί και εγώ παικτης είμαι και καταναλωτής πάνω απολα. Βεβαίως να κάνεις και την καταγγελία σου, αλλά εσυ σε λίγο θα μας κατηγορήσεις ότι τα παίρνουμε από τις εταιρίες, είμαστε και εκπρόσωποι και μέτοχοι ( το κάνεις βέβαια με αμμεσο τρόπο)

Και να το κόψεις αυτο το υφάκι με τα happy now γιατί εγώ δεν σου έγραψα έτσι, αλλά μπορώ να το γυρίσω εύκολα.

Οποτε εγώ από το ύφος σου καταλαβαίνω πως δεν θέλεις διάλογο δεν θέλεις αμφισβήτηση δεν θελεις οποιαδήποτε διαφωνία θεωρείς πως έχεις δίκιο θέλεις να κάνεις το παράπονο σου την δυσφήμηση σου οποτε να το κλείσω το θέμα να πας στην ευχή της Παναγίας και εσυ να κοιτάξουμε και εμείς παρακάτω έχει και πλούσιο στοιχηματικο διήμερο να τιμήσουμε.


Sent from my iPhone using Tapatalk
1.τις αιχμές τις ξεκινησατε εσείς,οχι εγώ.εσυ λες ότι όλο και κάποια μ@λ@κ1@ έχω κάνει μάλλον,ο άλλος λέει για πλαστές ταυτότητες και αφήνει υπονοούμενα για wi fi, πολλαπλούς λογαριασμους κτλ.
2.την περασμένη εβδομάδα σβηνατε μηνύματα στο ίδιο θέμα,επειδη κάποιοι έγραφαν τη λέξη καψωνια , και συ γράφεις τη λέξη μ@λ@κ1ες αλλά δεν τρέχει τίποτα ε; Και μετά σου φαίνεται επιθετικό το δικό μου υφακι; 2μετρα και 2 σταθμά.
3.ημουν σίγουρος ότι θα το κλεινατε το θέμα. Κλειστο λοιπον. Ούτε καν δικό μου είναι.ανοιγω άλλο. Τόσα και τόσα έχουν ανοιχτεί για το στοιχημαν.δε σώζονται ούτε με το να κλεισεις αυτό,ουτε με το να με κάνεις πιθανόν ban .τους κατάλαβε ποια ο κόσμος.θα κλείσετε αυτό,θα διωξτε εμένα ίσως ,αλλά θα έρθει κάποιος άλλος αύριο μεθαύριο που θα τραβήξει τα ίδια από το στοίχημαν και θα τα ξαναγράψει
 
Εχεις φαγωθεί από προχτες. Ντετέκτιβ ήθελες να γίνεις όταν ήσουν μικρός;
Οχι ρε μεγάλε,ουτε πλαστες ταυτοτητες έχω,ουτε πολλαπλούς λογαριασμους,ουτε έπαιζα από wi fi αλλού,ουτε έπαιζε αλλος από τη συσκευή μου,ουτε τίποτα.
Μία μόνο φορά που είχε τελειώσει ή μπαταρία της συσκευής μου, έπαιξα από έναν υπολογιστή από ένα ίντερνετ καφέ,γιατι ήταν 12 παρά 5 και στις 12 έληγε ή προθεσμία του στοιχημαν να παίξω ένα δωρεάν στοίχημα 50€ που μου είχε δώσει από την συμμετοχή μου σε μία προσφορά. Και μπήκα εκεί,εδωσα 1€,επαιξα το 50ρικο κι έφυγα.
Εντάξει τώρα; Ικανοποιηθηκε ή περιέργεια σου; Πειράζει που έπαιξα από ίντερνετ καφέ; Απαγορεύεται;
δεν αφησα καπιια αιχμη. απορια εξεφρασα. ουτε ποινικοποιω την χρηση υπολογιστη απο ιντερνετ καφε,ουτε το να χασεις την ταυτοτητα σου και να βγαλεις καινουρια, ουτε να παιξεις απο wi fi καφετεριας απο καποιου φιλκου που πιθανον να ειναι κι αυτος χρηστης του στοιχιμαν.

απλα ακριβως επειδη ο στοιχιμαν εχει αποδειξει οτι ειναι αλλεργικος στους κερδοφορυς παικτες , προσπαθω να δω τι τον πειραξε και καθυστερει την πληρωμη. βοηθαει ολα τα παιδια εδω στο φορουμ να μαθαινουμε αν πχ ο στοιχιμαν το ψαχνει παραπανω σε περιπτωσεις που καποιος πχ επαιζε απο wi fi που επαιζε κι αλλος ή αν παιζανε απο τον ιδιο υπολογιστη 2 αδερφια κτλ (παραδειγματα ειναι αυτα) , ωστε να το ξερουν και να το αποφευγουν οι επομενοι για να μην τραβηξουν τα ιδια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet
Ξέχασα και αυτό πάλι δεν καλύπτει κανέναν μας να βοηθήσουμε είναι σχετικό συγκεκριμένα αγώνες στοιχήματα πόσα να σε βοηθήσουν και αυτοί που μια εμπειρία την έχουν παραπάνω και από μένα αν θες αν δεν θες είπαμε στον στόχο σου έφτασες με παράπονα και δυσφήμηση και τέλος κλείνει το θέμα εδώ




Sent from my iPhone using Tapatalk
Ξέρεις πολύ καλά ότι είναι πρακτικά αδύνατον να τραβηξω χιλιάδες screenshot,απο χιλιάδες στοιχήματα που πιθανόν έχουν παιχτεί.
Αν ήταν ένα αμφιλεγόμενο στοίχημα όπως με τη betshop,τοτε,το εδειξα ευχαρίστως όπως θυμάσαι,και αφηνες και αιχμές ότι είμαι αχάριστος μάλιστα μετά.
Θα μπορούσα να δείξω ενδεικτικά 5-10 στοιχήματα μου,αλλα μετά θα πείτε ότι διαλεξα επίτηδες αυτά και ότι κρύβω τα ύποπτα
 
δεν αφησα καπιια αιχμη. απορια εξεφρασα. ουτε ποινικοποιω την χρηση υπολογιστη απο ιντερνετ καφε,ουτε το να χασεις την ταυτοτητα σου και να βγαλεις καινουρια, ουτε να παιξεις απο wi fi καφετεριας απο καποιου φιλκου που πιθανον να ειναι κι αυτος χρηστης του στοιχιμαν.

απλα ακριβως επειδη ο στοιχιμαν εχει αποδειξει οτι ειναι αλλεργικος στους κερδοφορυς παικτες , προσπαθω να δω τι τον πειραξε και καθυστερει την πληρωμη. βοηθαει ολα τα παιδια εδω στο φορουμ να μαθαινουμε αν πχ ο στοιχιμαν το ψαχνει παραπανω σε περιπτωσεις που καποιος πχ επαιζε απο wi fi που επαιζε κι αλλος ή αν παιζανε απο τον ιδιο υπολογιστη 2 αδερφια κτλ (παραδειγματα ειναι αυτα) , ωστε να το ξερουν και να το αποφευγουν οι επομενοι για να μην τραβηξουν τα ιδια.
Έτσι όπως το διατυπωνεις,δεκτο
 
Εσύ δεν είσαι αυτός που ζητούσε χτες να στείλει pm στον tigres για να σου στέλνει (με το αζημιωτο προφανώς) σημεία από αρμενια,κενυα,νιγηρια,λιθουανια κτλ;
Και σε πείραξε που παίζω εγώ ευρωλίγκα,ΝΒΑ,bundesliga,la liga,serie a,c champions league,superleague,europa league κτλ , καινθες να δεις το ιστορικό μου μαζί με τον ερτζαν και ρωταγες και πόσα κέρδισα ε;
Και από τα 5 σου μηνύματα, τα 2 τα σπαταλήσες για μένα ε;
 
Θα μπορούσα να συζητήσω επί ώρες αλλά δεν αξίζει εγώ να βοηθήσω ήθελα όπως και οι άλλοι. Χαμένος χρόνος όμως είναι εύχομαι να δικαιωθείς και να πάρεις τα λεφτά σου αυτό. Καλή συνέχεια :sign:
 
Για να καταλαβετε γιατι θα πρεπει να στελνετε και φωτογραφια ολων των συγγενων σας ωστε να πιστοποιησετε οτι δεν εχετε καποιον συγγενη γραμμενο και αρα 2 λογαριασμους (γιατι ΟΚ και να μην εχετε 2 λογαριασμους, αυτοι μπορουν να το ισχυριστουν αυτο), ακουστε τι μπορουσε να συμβει στο παρελθον:

Σου εβαζε λιμιτ η bwin (betandwin τοτε). Ανοιγες εναν λογαριασμο σε γιουχου ονομα, ανοιγες και το σκριλλ στο γιουχου ονομα, εκανες καταθεση με σκριλλ, επαιζες αυτα που ηθελες για να κερδισεις, κερδιζες, εκανες αναληψη σκριλλ, την αλλη μερα ειχες λεφτα στο σκριλλ, εστελνες απο το γιουχου σκριλλ τα χρηματα στο δικο σου σκριλλ. Καποτε οι εταιριες δεν ζητουσαν ταυτοτητες αντιγραφα κλπ αν δεν εκανες καταθεση με πιστωτικη καρτα. Το σκριλλ ηταν η χαρα του ξεπλυματος.

Αλλη περιπτωση, εκανες λογαριασμο μπετ365 σε ονοματα αλλων, εστελνες ταυτοτητα, εβαζες λεφτα απο δικη σου καρτα, στα εστελναν κανονικα γιατι κανεις δεν ελεγχε την καρτα και σε ποιον ανηκει, ξυπνησαν και αυτοι.

Κατι ακομα πιο εξτρημ, υπηρχε η μαγικη εταιρια bet24, που εδινε 24 ευρω μπονους μονο και μονο αν γραφοσουν και δηλωνες μια πιστωτικη/χρεωστικη καρτα στο συστημα τους. Ετσι(και επειδη τοτε ωραιες εποχες, ο καθενας ειχε 30 καρτες και υπηρχαν 560 τραπεζες) μπορουσες με το ιδιο ονομα να βαζεις νεους λογαριασμους με νεες καρτες και να παιρνεις τα 24αρια αερα (αν τα επαιζες και σωστα γινοντουσαν 100 και 200 ευρω απο το πουθενα)

Οποτε πλεον πρεπει να στελνετε μεχρι και ληξιαρχικη πραξη γεννησης και αποδεικτικο οτι δεν εχετε πεθανει. Καλα κουραγια
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ertzan
Για να καταλαβετε γιατι θα πρεπει να στελνετε και φωτογραφια ολων των συγγενων σας ωστε να πιστοποιησετε οτι δεν εχετε καποιον συγγενη γραμμενο και αρα 2 λογαριασμους (γιατι ΟΚ και να μην εχετε 2 λογαριασμους, αυτοι μπορουν να το ισχυριστουν αυτο), ακουστε τι μπορουσε να συμβει στο παρελθον:

Σου εβαζε λιμιτ η bwin (betandwin τοτε). Ανοιγες εναν λογαριασμο σε γιουχου ονομα, ανοιγες και το σκριλλ στο γιουχου ονομα, εκανες καταθεση με σκριλλ, επαιζες αυτα που ηθελες για να κερδισεις, κερδιζες, εκανες αναληψη σκριλλ, την αλλη μερα ειχες λεφτα στο σκριλλ, εστελνες απο το γιουχου σκριλλ τα χρηματα στο δικο σου σκριλλ. Καποτε οι εταιριες δεν ζητουσαν ταυτοτητες αντιγραφα κλπ αν δεν εκανες καταθεση με πιστωτικη καρτα. Το σκριλλ ηταν η χαρα του ξεπλυματος.

Αλλη περιπτωση, εκανες λογαριασμο μπετ365 σε ονοματα αλλων, εστελνες ταυτοτητα, εβαζες λεφτα απο δικη σου καρτα, στα εστελναν κανονικα γιατι κανεις δεν ελεγχε την καρτα και σε ποιον ανηκει, ξυπνησαν και αυτοι.

Κατι ακομα πιο εξτρημ, υπηρχε η μαγικη εταιρια bet24, που εδινε 24 ευρω μπονους μονο και μονο αν γραφοσουν και δηλωνες μια πιστωτικη/χρεωστικη καρτα στο συστημα τους. Ετσι(και επειδη τοτε ωραιες εποχες, ο καθενας ειχε 30 καρτες και υπηρχαν 560 τραπεζες) μπορουσες με το ιδιο ονομα να βαζεις νεους λογαριασμους με νεες καρτες και να παιρνεις τα 24αρια αερα (αν τα επαιζες και σωστα γινοντουσαν 100 και 200 ευρω απο το πουθενα)

Οποτε πλεον πρεπει να στελνετε μεχρι και ληξιαρχικη πραξη γεννησης και αποδεικτικο οτι δεν εχετε πεθανει. Καλα κουραγια
Δεν έχω καμιά σχέση με αυτά τα πράγματα φίλε μου. Με δική μου paysafe κατέθεσα,σε δική μου τράπεζα ζήτησα ανάληψη.
Ας μου ζητησουν και ληξιαρχική πράξη.δε με νοιάζει.θα την στείλω.
Αλλά αυτοί δεν πληρώνουν.
Ούτε καν στα email απαντάνε πια.
Αυτός είναι ο στοιχημαν.
Αυτα τραβάει οποίος κερδίζει σοβαρά ποσά εκεί.
Πρέπει να τρέχουμε στην e cogra για να πληρωθουμε
 
Για να καταλαβετε γιατι θα πρεπει να στελνετε και φωτογραφια ολων των συγγενων σας ωστε να πιστοποιησετε οτι δεν εχετε καποιον συγγενη γραμμενο και αρα 2 λογαριασμους (γιατι ΟΚ και να μην εχετε 2 λογαριασμους, αυτοι μπορουν να το ισχυριστουν αυτο), ακουστε τι μπορουσε να συμβει στο παρελθον:

Σου εβαζε λιμιτ η bwin (betandwin τοτε). Ανοιγες εναν λογαριασμο σε γιουχου ονομα, ανοιγες και το σκριλλ στο γιουχου ονομα, εκανες καταθεση με σκριλλ, επαιζες αυτα που ηθελες για να κερδισεις, κερδιζες, εκανες αναληψη σκριλλ, την αλλη μερα ειχες λεφτα στο σκριλλ, εστελνες απο το γιουχου σκριλλ τα χρηματα στο δικο σου σκριλλ. Καποτε οι εταιριες δεν ζητουσαν ταυτοτητες αντιγραφα κλπ αν δεν εκανες καταθεση με πιστωτικη καρτα. Το σκριλλ ηταν η χαρα του ξεπλυματος.

Αλλη περιπτωση, εκανες λογαριασμο μπετ365 σε ονοματα αλλων, εστελνες ταυτοτητα, εβαζες λεφτα απο δικη σου καρτα, στα εστελναν κανονικα γιατι κανεις δεν ελεγχε την καρτα και σε ποιον ανηκει, ξυπνησαν και αυτοι.

Κατι ακομα πιο εξτρημ, υπηρχε η μαγικη εταιρια bet24, που εδινε 24 ευρω μπονους μονο και μονο αν γραφοσουν και δηλωνες μια πιστωτικη/χρεωστικη καρτα στο συστημα τους. Ετσι(και επειδη τοτε ωραιες εποχες, ο καθενας ειχε 30 καρτες και υπηρχαν 560 τραπεζες) μπορουσες με το ιδιο ονομα να βαζεις νεους λογαριασμους με νεες καρτες και να παιρνεις τα 24αρια αερα (αν τα επαιζες και σωστα γινοντουσαν 100 και 200 ευρω απο το πουθενα)

Οποτε πλεον πρεπει να στελνετε μεχρι και ληξιαρχικη πραξη γεννησης και αποδεικτικο οτι δεν εχετε πεθανει. Καλα κουραγια
δε νομιζω οτι εχει κανεις μας απαιτηση να επανελθουν αυτες οι εποχες (εγω ουτε καν τις προλαβα) . απλα εδω εχουμε φτασει στο αλλο ακρο. να ζηταει ο κοσμος αναληψη στην τραπεζα του , να στελνει 100 χαρτια και να μην πληρωνουν ακομα.
εγω περιμενα 3 βδομαδες την e cogra για να μου στειλει τα λεφτα στην τραπεζα ο στοιχιμαν.
 
Έχω ξαναγράψει στο παρελθόν ότι μέχρι το 2010 έκανες ότι ήθελες
Μετά άρχισαν να ζορίζουν τα πράγματα
Άπο το 2014 και μετά πρέπει να είσαι γκάνγκστερ για να τους κοροϊδέψεις και δεν έχει και νόημα να το κάνεις
Προφάνως έχουν φτάσει στο άλλο άκρο και φοβούνται τα πάντα ενώ δεν θέλουν κανέναν κερδισμένο σε γενικές γραμμές
Δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά αυτό εισπράττω
Όσοι ανοίγουν λογαριασμούς σε άλλα ονόματα και βγάζουν ένα αξιόλογο κέρδος θα πρέπει να βρουν και έναν τρόπο να τα δικαιολογήσουν στην εφορία μετά εκτός αν τα έχουν μετρητά στα σπίτια τους
Μαζί με τα χλωρά καιγονται και τα ξερά σε κάποιες περιπτώσεις όπως αυτή
Όλες οι στοιχηματικές η ίδια τραγωδία είναι για τους κερδισμένους
 
Όλες οι στοιχηματικές η ίδια τραγωδία είναι για τους κερδισμένους
Εεε όχι δα... Δεν είναι όλες ιδιες.
Τι σχέση έχει ο οπαπ κι ή μπετ365 με τον στοιχημαν και τη νοβιμπετ;
Είδες έστω κι έναν ,έστω και έναν ,να γράφει ότι εδώ στο φόρουμ ότι ζήτησε ανάληψη στην τραπεζα κι οτι δεν τον πληρώνει ο pamestoixima ; Ή ή μπετ365? Οκ για την 365 έχουν ακουστεί κάτι επιχειρήσεις σκούπα σε κάτι λογαριασμους μαϊμού με σκριλ,αλλα αυτους τους λογαριασμούς τους καταλαβαίνει κινη γιαγιά μου ότι είναι μαϊμού.
Δεν έχει ακουστεί να κάνει τέτοια πράγματα σε όσους ζητάνε λεφτά στην τράπεζα τους κι έχουν στείλει μέχρι κι εκκαθαριστικο εφορίας κτλ.
Αντιθέτως για το στοιχημαν έχω διαβάσει δεκάδες χρήστες εδώ στο φόρουμ να έχουν γράψει ότι πέρασαν τεράστια ταλαιπωρία
 
Είχα παρόμοια εμπειρία με εσάς με τον στοίχιμαν, πριν κάποιους μήνες. Όταν το λίμιτ έφτασε 1%, ζήτησα 7000 ευρώ ανάληψη με έμβασμα στην τράπεζα μου, όπου είμαι ο μοναδικός δικαιούχος. Ο τραπεζικός μου λογαριασμός είχε ταυτοποιηθει τόσο με φωτογραφία με το τραπεζικό βιβλιάριο μου, όσο και screenshot e banking. Νομίζω πως είχα στείλει και γω εκκαθαριστικό σημείωμα εφορίας ως αποδεικτικό διεύθυνσης, αλλά δεν παίρνω κι όρκο. Δε θυμάμαι καλά μετά από τόσο καιρό. Ζήτησαν σελφι με ταυτότητα και σε μένα. Έστειλα όχι 1 αλλά 3 σετ φωτογραφιών, μπροστά πίσω την ταυτότητα, όπου τα είχα έτοιμα από προηγούμενο αίτημα άλλης εταιρείας, για να πειστούν και να τελειώνουμε. Αμ δε... Έλεγαν ότι δε φαίνονται καλά τα γράμματα στην πίσω πλευρά της ταυτότητας και με έβαλαν να βγάλω κι άλλη. Το έκανα κι αυτό. Νόμιζα ότι τελειώσαμε.
Αμ δε.... 2 βδομάδες έλεγχος στο λογαριασμό. Δε βρήκαν τίποτα. Με πήραν τηλέφωνο και μου έκαναν 20λεπτη ανάκριση με ερωτήσεις του τύπου, πότε έκανες εγγραφή, τι αγορές έπαιζες, πόσα Λεφτα κατέθεσες, κτλ κτλ.

Άποψη μου να αποφύγετε αυτή την εταιρεία, αν έχετε την δυνατότητα.
 
βλεπω οτι ο stoiximan εχει γερό μπασιμο για 4αδα χειροτερων εταιρειων σε θεμα αποπληρωμης πλεον . goalbet,betrebels,novibet,stoiximan.
βεβαια μεταλλιο δε βλεπω να παιιρνει ακομα,αλλα η χρονια μολις ξεκινησε. ποτέ δεν ξερεις
 
Εεε όχι δα... Δεν είναι όλες ιδιες.
Τι σχέση έχει ο οπαπ κι ή μπετ365 με τον στοιχημαν και τη νοβιμπετ;
Είδες έστω κι έναν ,έστω και έναν ,να γράφει ότι εδώ στο φόρουμ ότι ζήτησε ανάληψη στην τραπεζα κι οτι δεν τον πληρώνει ο pamestoixima ; Ή ή μπετ365? Οκ για την 365 έχουν ακουστεί κάτι επιχειρήσεις σκούπα σε κάτι λογαριασμους μαϊμού με σκριλ,αλλα αυτους τους λογαριασμούς τους καταλαβαίνει κινη γιαγιά μου ότι είναι μαϊμού.
Δεν έχει ακουστεί να κάνει τέτοια πράγματα σε όσους ζητάνε λεφτά στην τράπεζα τους κι έχουν στείλει μέχρι κι εκκαθαριστικο εφορίας κτλ.
Αντιθέτως για το στοιχημαν έχω διαβάσει δεκάδες χρήστες εδώ στο φόρουμ να έχουν γράψει ότι πέρασαν τεράστια ταλαιπωρία
Δεκτό αυτό που λες ναι
Εννοούσα στις φραγές γενικότερα, στην συμπεριφορά αφου σε φράξουν υπάρχουν διαφορές, σωστά το λες
 
  • Like
Αντιδράσεις: JohnDal1991 και JordanRules
Δεκτό αυτό που λες ναι
Εννοούσα στις φραγές γενικότερα, στην συμπεριφορά αφου σε φράξουν υπάρχουν διαφορές, σωστά το λες

Μα το λιμιτ ξέρουμε ότι είναι αναπόφευκτο τόσα πολλά που έχουμε διαβάσει πια.
Το θέμα είναι να πάρουμε τα λεφτά,και να μην μας βγάλουν την χρυσή.
 
Εεε όχι δα... Δεν είναι όλες ιδιες.
Τι σχέση έχει ο οπαπ κι ή μπετ365 με τον στοιχημαν και τη νοβιμπετ;
Σε θέματα πληρωμής όντως δεν έχουν καμία σχέση,αλλά μην νομίζεις ότι κι η μπετ365, ή ο πάμε στοίχημα είναι άγιοι κι αυτοί.θα γράψω σε ξεχωριστό θέμα τι μου έκανε ο pame stoixima.gr ,και έχασα σχεδόν 200€.
Όσο για την Νόβιμπετ τα έχω ήδη γράψει στο αντίστοιχο θεμα.
για τον στοιχιμαν να πω και γω από τη δική μου εμπειρία ότι μου έχει βάλει λιμιτ πολύ χαμηλό,πολύ γρήγορα,δεν ξέρω καν αν πρόλαβα να βγάλω 2 χιλιάδες κέρδος. Ποδόσφαιρο και μπάσκετ κυρίως live ,παίζω , κατά κύριο λόγο μονά ματς και κάποια λίγα παρολι . Κυρίως γνωστά πρωταθλήματα.
Οι καταθέσεις ήταν με την MasterCard eurobank,και με paysafe.για την ταυτοποίηση είχα στείλει την κάρτα μου,την ταυτότητα μου, υπεύθυνη δήλωση κατοικίας απο ΚΕΠ που δεν έγινε αποδεκτή κι έστειλα εκκαθαριστικό εφορίας κι έγινε αποδεκτό και τραπεζικό βιβλιάριο. Δελφίνια με ταυτότητα δε ζητησαν.
Όμως όταν ζήτησα ανάληψη με έμβασμα , μου είπαν ότι θα κάνουν έλεγχο στο λογαριασμό.κατεφυγα και γω στην e cogra και μετά από 4 μέρες με πλήρωσαν. Ομολογώ όμως ότι αυτές οι 4 μέρες μου φάνηκαν αιώνας.δεν είναι ωραίο συναίσθημα να φοβάσαι ότι θα χάσεις τα λεφτά σου.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Θα μπορούσα να συζητήσω επί ώρες αλλά δεν αξίζει εγώ να βοηθήσω ήθελα όπως και οι άλλοι. Χαμένος χρόνος όμως είναι εύχομαι να δικαιωθείς και να πάρεις τα λεφτά σου αυτό. Καλή συνέχεια :sign:
Τα λεφτά τα πήρα. Και σίγουρα όχι χάρη σε σας, αλλά χάρη στην e cogra.
αλλωστε από το 1ο μήνυμα έγραψα ότι δεν ελπίζω σε βοήθεια από δω μέσα,ουτε γράφω το μήνυμα για να κλαφτω,αλλα γιά νά μάθουν κι οι λίγοι που δεν το έχουν κατάλαβει ποιος είναι ο στοιχημαν.
Εσείς καλά κάνετε και υποστηριζετε τα συμφέροντα σας και τους χορηγούς σας,γιατι αυτοί σας πληρώνουν. Άλλωστε εμείς τα μέλη είμαστε μεν απαραίτητοι,γιατι φόρουμ χωρίς μέλη=0 χορηγοί,αλλα εμεις είμαστε αναλώσιμοι.και να σταματήσουν να διαβάζουν και να γράφουν 20 άτομα,θα έρθουν 20 άλλοι μετά από λίγο. Εγώ είμαι ένας στους δεκάδες χιλιάδες.
Ο στοιχημαν είναι μία στις 10-15 εταιρείες και πιθανόν να πληρώνει και περισσότερα.
Καλά κάνετε λοιπόν,και γω στη θέση σας τα συμφέροντα μου θα κοίταζα,αυτο έκανα και τώρα άλλωστε.
Εσείς θα αφήνετε αιχμές ότι όλο και κάποια #€_€@ κάναμε και θα χρησιμοποιείτε και ιβρεις επειδή έχετε το μαχαίρι και το καρπούζι,ενω εμεις μόλις κραξουμε λίγο η κάνουμε χαβαλε έστω και σαρκαστική διάθεση θα μας σβηνετε τα σχόλια,θα κάνετε κατάχρηση εξουσίας απειλωνταςννα κλειδωσετε το θέμα για να μην δυσαρεστηθει ο χορηγός,θα ανοίξετε νέο θέμα όπου θα λέτε ότι όλοι εμείς που τρώμε λίμιτ κι αντιμετωπίζουμε προβλήματα στην αποπληρωμή είμαστε κακοί παίκτεςπου παιζούε δόλια κτλ. Ευτυχώς που φρόντισαν οι ίδιοι οι παλιοί του φόρουμ να βάλουν τα πράγματα στη θέση τους.
 
Τα λεφτά τα πήρα. Και σίγουρα όχι χάρη σε σας, αλλά χάρη στην e cogra.
αλλωστε από το 1ο μήνυμα έγραψα ότι δεν ελπίζω σε βοήθεια από δω μέσα,ουτε γράφω το μήνυμα για να κλαφτω,αλλα γιά νά μάθουν κι οι λίγοι που δεν το έχουν κατάλαβει ποιος είναι ο στοιχημαν.
Εσείς καλά κάνετε και υποστηριζετε τα συμφέροντα σας και τους χορηγούς σας,γιατι αυτοί σας πληρώνουν. Άλλωστε εμείς τα μέλη είμαστε μεν απαραίτητοι,γιατι φόρουμ χωρίς μέλη=0 χορηγοί,αλλα εμεις είμαστε αναλώσιμοι.και να σταματήσουν να διαβάζουν και να γράφουν 20 άτομα,θα έρθουν 20 άλλοι μετά από λίγο. Εγώ είμαι ένας στους δεκάδες χιλιάδες.
Ο στοιχημαν είναι μία στις 10-15 εταιρείες και πιθανόν να πληρώνει και περισσότερα.
Καλά κάνετε λοιπόν,και γω στη θέση σας τα συμφέροντα μου θα κοίταζα,αυτο έκανα και τώρα άλλωστε.
Εσείς θα αφήνετε αιχμές ότι όλο και κάποια #€_€@ κάναμε και θα χρησιμοποιείτε και ιβρεις επειδή έχετε το μαχαίρι και το καρπούζι,ενω εμεις μόλις κραξουμε λίγο η κάνουμε χαβαλε έστω και σαρκαστική διάθεση θα μας σβηνετε τα σχόλια,θα κάνετε κατάχρηση εξουσίας απειλωνταςννα κλειδωσετε το θέμα για να μην δυσαρεστηθει ο χορηγός,θα ανοίξετε νέο θέμα όπου θα λέτε ότι όλοι εμείς που τρώμε λίμιτ κι αντιμετωπίζουμε προβλήματα στην αποπληρωμή είμαστε κακοί παίκτεςπου παιζούε δόλια κτλ. Ευτυχώς που φρόντισαν οι ίδιοι οι παλιοί του φόρουμ να βάλουν τα πράγματα στη θέση τους.
σημασια εχει οτι πηρες τα λεφτα. καλα εκανες κι εκανες καταγγελια στην e cogra, γιατι αλλιως ποιος ξερει τι θα γινοταν. οπως ειπα και στο παλικαρι με τη goal bet ολες αυτες οι εταιρειες ελπιζουν στο οτι δε θα ασχοληθειτε με καταγγελιες και δικηγορους κτλ , μπας και αποφυγουν την πληρωμη. εδω ολοκληρη paysafe κι εχει κλειδωμενους δεκαδες χρηστες επι μηνες . η νοβιμπετ τα ιδια επι βδομαδες , και δεν τους πληρωνουν,ουτε καν τους απαντανε στα email πια.

καταγγελιες παντου, οπως εγραψα και στο αλλο τοπικ. μην τους λυπαστε.

καλοφαγωτα τα λεφτα
 
γιατι αυτοί σας πληρώνουν
Θα ήθελα να σταθώ μόνο σε αυτό, άλλωστε έγραψα και εγώ την άποψη μου στο θέμα που φωτογραφίζεις στο μήνυμα σου και θα ήθελα να σταθώ μόνο στο <<γιατί αυτοί σας πληρώνουν>> με την άνεση του ότι εγώ σίγουρα δεν εισπράττω, όμως σίγουρα δεν πληρώνω για να είμαι εδώ και να έχω την δυνατότητα να διαβάσω το θέμα που άνοιξες και να ενημερωθώ. Αυτό έχει κάποια έξοδα, έτσι νομίζω, και δεν θεωρώ ότι πρέπει να αποτελεί πρόβλημα ότι οι book πληρώνουν για διαφήμιση, αυτό δεν σημαίνει κάτι παραπάνω εκτός του ότι πρέπει να τηρηθούν κάποιες ισορροπίες. Έγραψες πολύ σωστά ότι αν δεν υπάρχουν μέλη δεν υπάρχουν χορηγοί αν εδώ η παρέα δεν προσπαθούσε άπλα να τηρήσει κάποιες ισορροπίες και εξυπηρετούσε συμφέροντα δεν νομίζω να υπήρχαν μέλη. Τώρα αν υπήρξε βοήθεια από το Forum που το πληρώνουν οι book μόνο εσύ το γνωρίζεις, δηλαδή αν γνώριζες για την ecorga αν το έμαθες από εδώ κλπ. Για να μην παρεξηγηθω υπάρχουν αναφορές πχ για την 365 που πάει να αλλάξει τις αποδόσεις που θα πληρώσει μετα την διευθέτηση και ο παίχτης λέει: αφήστε τα αυτά τα ξέρουμε τα έργα σας κάνω καταγγελία.... και θα πληρωθώ όπως και οι άλλοι, και πληρωθήκαν χωρίς καταγγελία! το forum βοήθησε; εγώ πιστεύω πως ναι.. ας πληρώνουν λοιπόν διαφημίσεις!
με εκτίμηση
 
Τα λεφτά τα πήρα. Και σίγουρα όχι χάρη σε σας, αλλά χάρη στην e cogra.
αλλωστε από το 1ο μήνυμα έγραψα ότι δεν ελπίζω σε βοήθεια από δω μέσα,ουτε γράφω το μήνυμα για να κλαφτω,αλλα γιά νά μάθουν κι οι λίγοι που δεν το έχουν κατάλαβει ποιος είναι ο στοιχημαν.
Εσείς καλά κάνετε και υποστηριζετε τα συμφέροντα σας και τους χορηγούς σας,γιατι αυτοί σας πληρώνουν. Άλλωστε εμείς τα μέλη είμαστε μεν απαραίτητοι,γιατι φόρουμ χωρίς μέλη=0 χορηγοί,αλλα εμεις είμαστε αναλώσιμοι.και να σταματήσουν να διαβάζουν και να γράφουν 20 άτομα,θα έρθουν 20 άλλοι μετά από λίγο. Εγώ είμαι ένας στους δεκάδες χιλιάδες.
Ο στοιχημαν είναι μία στις 10-15 εταιρείες και πιθανόν να πληρώνει και περισσότερα.
Καλά κάνετε λοιπόν,και γω στη θέση σας τα συμφέροντα μου θα κοίταζα,αυτο έκανα και τώρα άλλωστε.
Εσείς θα αφήνετε αιχμές ότι όλο και κάποια #€_€@ κάναμε και θα χρησιμοποιείτε και ιβρεις επειδή έχετε το μαχαίρι και το καρπούζι,ενω εμεις μόλις κραξουμε λίγο η κάνουμε χαβαλε έστω και σαρκαστική διάθεση θα μας σβηνετε τα σχόλια,θα κάνετε κατάχρηση εξουσίας απειλωνταςννα κλειδωσετε το θέμα για να μην δυσαρεστηθει ο χορηγός,θα ανοίξετε νέο θέμα όπου θα λέτε ότι όλοι εμείς που τρώμε λίμιτ κι αντιμετωπίζουμε προβλήματα στην αποπληρωμή είμαστε κακοί παίκτεςπου παιζούε δόλια κτλ. Ευτυχώς που φρόντισαν οι ίδιοι οι παλιοί του φόρουμ να βάλουν τα πράγματα στη θέση τους.

Είσαι τραγικός... Αυτο μόνο. Τιποτε άλλο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ertzan, Grim Reaper και A L E X

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...