Ταυτοποιηση bet365

Απάντηση: Ταυτοποιηση bet365

μια απο τα ιδια. τους στελνω αναλυτικη κινηση καρτας που εχω αποθηκευμενη στο λογαριασμο κιολας και δε τη δεχονται.
Σε PDF με ολα τα στοιχεια κατοικιας μου και μαλιστα φαινεται και συναλλαγη με καταθεση 28/11 απο την συγκεκριμενη καρτα προς BET365 !!!
Επισης δεν εκρυψα κανενα αριθμο της καρτας οπως συμβουλευουν στις οδηγιες ταυτοποιησης!!

Το τσατ off εδω και καποιες μερες!

Περα βρεχει με αλλα λογια
 
Απάντηση: Ταυτοποιηση bet365

Καλησπερα παιδες!..Το ιδιο προβλημα και γω.Εχω στειλει κινηση λογαριασμου υπευθυνη δηλωση μονιμης κατοικιας,κατασταση χρεωστικης εδω και 2 μερες και τπτ.Στο μεταξυ εχω ενα 1000ρικο μεσα..Υπαρχει περιπτωση να μου τα φαν?, γιατι απ οτι ξερω μεχρι 30 ειναι η προθεσμια για επικυρωση
 
Απάντηση: Ταυτοποιηση bet365

ας μας πει καποιος που χει κανει την δευτερη ταυτοποιηση και εχει κανει αναληψη πανω απο 800 ευρω το μηνυμα φευγει με το οριο η συνεχιζει να υπαρχει με αποτελεσμα καθε φορα που κανει καποιος πανω απο 800 να θελει παντα επικυρωση την μεθοδο αναληψης,διοτι αν ισχυει το δευτερο να μετακομισουμε

'φευγει', δεν εμφανιζεται κανενα μηνυμα.


update: Εχθες ζητωντας αναληψη, ενω σε προηγουμενο αιτημα δεν εμφανιζοταν το μηνυμα, ξαναεμφανιστηκε το συγκεκριμενο μηνυμα περι ταυτοποιησης για αναληψεις ποσων πανω απο 800,00 euro. Σε επικοινωνια που ειχα, μου απαντησαν οτι δεν υπαρχει θεμα, και οτι θα εμφανιζεται σε ολους τους Ελληνες πελατες. :emb:

Παρολ' αυτα ειναι αρκετα εκνευριστικο και ανευ ουσιας....

anyway, no worries



Καλησπερα παιδες!..Το ιδιο προβλημα και γω.Εχω στειλει κινηση λογαριασμου υπευθυνη δηλωση μονιμης κατοικιας,κατασταση χρεωστικης εδω και 2 μερες και τπτ.Στο μεταξυ εχω ενα 1000ρικο μεσα..Υπαρχει περιπτωση να μου τα φαν?, γιατι απ οτι ξερω μεχρι 30 ειναι η προθεσμια για επικυρωση


Σε καμια περιπτωση...Τα σχετικα εγγραφα τα εχεις στειλει πριν τις 30.1. συνεπως δεν υπαρχει θεμα, αλλα ακομα και αν καθυστερησει η ταυτοποιηση τα χρηματα δεν εξαφανιζονται ετσι.....

Παντως υπαρχει πραγματι σε ορισμενους πολυ μεγαλη καθυστερηση, που εν μερει ειναι λογικο λογω του πολυ μεγαλου αριθμου πελατων που εχουν....
 
  • Like
Αντιδράσεις: betakias777
Απάντηση: Ταυτοποιηση bet365

Ευχαριστούμε για το μήνυμά σας.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το τραπεζικό έγγραφο που μας αποστείλατε έχει απορριφθεί από το αρμόδιο τμήμα.

Θα πρέπει το έγγραφο που θα μας αποστείλετε από την τράπεζά σας να περιλαμβάνει τα στοιχεία σας και επίσης το λογότυπο της τράπεζας για να γίνει αποδεκτό.

Ευχαριστούμε για τη συνεργασία σας στο θέμα αυτό.

Παρακαλώ μην ξεχάσετε να προσθέσετε στο μηνυμα σας τον τετραψήφιο κωδικό ασφαλείας που είναι απαραίτητος για την εξυπηρέτηση σας.

Αν χρειάζεστε περισσότερη βοήθεια, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας.








Καλησπέρα παιδιά με έχουν εκνευρίσει απίστευτα.πήγα στην τράπεζα ζήτησα το απαραίτητο έγγραφο το έστειλα και μου στέλνουν αυτό.επάνω στο έγγραφο αναγράφεται το κατάστημα της τράπεζας και μου στέλνουν το λογότυπο της τράπεζας θέλουνε.έχει παγώσει η ανάληψή μου.1300 ε/...να ρωτήσω αν την ακυρώσω και την σπάσω σε 2 600αρια θα πραγματοποιηθεί η ανάληψη?ξέχασα να επισυμάνω πως πάει 1 εβδομάδα περιμένοντας απάντηση
 
Απάντηση: Ταυτοποιηση bet365

Φιλε με το συμπάθιο,

Δεν έκανες αυτό που σου ζήτησαν προφανώς από άγνοια. Αυτοί δε φταίνε , ειναι υπάλληλοι και κάνουν τη δουλειά τους. Παρε ένα χαρτί από την τράπεζα με το λογότυπο της , τα στοιχεία σου (αρ. λογαριασμού , διευθυνση , ονομ/μο) και τρεχουσα ημερομηνία, και θα είσαι ok.

Λεφτά δε χάνεις από τη συγκεκριμένη εταιρία. Πιο εύκολα χάνεις τα λεφτά σου από την τράπεζα , παρά από αυτούς. Ακυρωσε την ανάληψη σου και ξαναζήτα τη , όταν στείλεις το σωστό έντυπο.

Φιλικά
 
Απάντηση: Ταυτοποιηση bet365

μετά από εποικινωνία με την εταιρία μου δέχτηκαν το έγγραφο και τώρα μου ζητάνε απλά μια κίνηση λογαριασμού.την έστειλα και αυτήν..η διαδικασία είναι τώρα πως πρέπει να ακυρώσω την παλιά ανάληψη και να κάνω καινούρια ή απλώς να περιμένω να δεχτούνε το έγγραφο και να αφήσω το παλιό αίτημα ανάληψης ος έχει?
 
Απάντηση: Ταυτοποιηση bet365

Καλημέρα,
εγώ παλεύω εδώ και δέκαπέντε ημέρες με bet365. Τους έστειλα λογαριασμό ΟΤΕ όπου υπήρχε παλιός ταχυδρομικός κωδικός. Μου απάντησαν πως δεν υπάρχει συμφωνία στα στοιχεία και πρέπει να τους δικαιολογήσω γιατί συμβαίνει αυτό. Τους έστειλα το link από τα ΕΛΤΑ όπου φαίνεται ότι ο νέος κωδικός είναι αυτός που τους έχω γράψει εγώ. Δεν απάντησαν ποτέ, δεν λειτουργεί το chat και δεν απαντάνε στο τηλέφωνο. Μου μυρίζει φόλα η δουλειά. Δεν με αφήνει να κάνω ανάληψη ούτε ένα ευρώ. Καμιά ιδέα;
 
Απάντηση: Ταυτοποιηση bet365

Συμπολεμιστές...Μου τα έχουνε κάνει τσουρέκια στην bet365...θέλω να πιστεύω ότι αυτό δεν συμβαίνει λόγω των 17.000,00 € που είναι να μου δώσουνε....Σιγά τα ωα!!Για την μεγαλύτερη εταιρεία μιλάμε!!Τι είναι τα 17 χιλιάρικα μπροστά στα εκατομμύρια που τζιράρει ημερησίως....
Η διαδικασία της ταυτοποίησης του λογαριασμού μου έχει ολοκληρωθεί...Ως γνωστόν όμως χρειάζονται επαλήθευση της μεθόδου ανάληψης (προφανώς η μέθοδος κατάθεσης δεν τους αφορά!!!). Εγώ χρησιμοποιώ χρεωστική κάρτα της Πειραιώς...Προσπαθώ εδώ και τόσο καιρό να τους δώσω να καταλάβουν ότι statement της χρεωστικής κάρτας δεν υπάρχει..statement οι τράπεζες εκδίδουν μόνο για πιστωτικές κάρτες (ονοματεπώνυμο, διεύθυνση και αριθμός κάρτας) και για τραπεζικούς λογαριασμούς...Ε ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ!!!Τους έστειλα λοιπόν statement του τραπεζικού μου λογαριασμού μέσω e-banking, έγγραφο που συνδέει τον τραπεζικό λογαριασμό με την χρεωστική κάρτα (με υπογραφές και σφραγίδες τα πάντα όλα), φωτογραφία μπρος πίσω της κάρτας (αυτό μου το ζήτησε το αγγλικό τμήμα εξυπηρέτησης) και άλλα 2 έγγραφα....συνολικά τους έστειλα καμια 10 αρια έγγραφα....μάλλον ξέχασα να τους στείλω υπεύθυνη δήλωση ότι δεν είμαι ελέφαντας....
Τέλος πάντων χθες πήρα ένα e-mail που μου έγραφε: "Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι θα χρειαστούμε να μας στείλετε ένα αντίγραφο πως η κάρτα που τελειώνει σε ΧΧΧΧ σας ανήκει. Το έγγραφο θα πρέπει να το λάβετε απο την τράπεζα Πειραιώς με την επωνυμία της τράπεζας επάνω , ημερομηνία και σφραγίδα απο την τράπεζα σας."
Πήγα τράπεζα (με κοιτούσαν σαν χαζοί), μου είπαν να κάνω μια αίτηση και μου έδωσαν μια βεβαίωση...τους την έστειλα και περιμένω...Τους είπα όμως ότι είναι το τελευταίο έγγραφο που τους στέλνω και πως εάν δημιουργήσουν και πάλι θέμα, θα απευθυνθώ σε δικηγόρο για να διασφαλίσω τα κέρδη μου...
Τι να πω ρε παιδιά...το ξέρω είναι οι καλύτεροι...ποτέ δεν είχα πρόβλημα...ούτε με ακυρώσεις στοιχημάτων...ούτε με καθυστερήσεις πληρωμών...αλλά κοντεύει ένας μήνας τώρα και δεν μπορώ να χαρώ τα κέρδη μου...Άσε που τα χρειάζομαι (έχει έναν μήνα που γεννήσαμε!!!!)
Κλείνοντας ήθελα να πω ότι για οποιοδήποτε θέμα, όπως και παλαιότερα έχουν πει και άλλοι, αλλάξτε την γλώσσα προτίμησης από το μενού σε αγγλικά και chatάρετε με Άγγλους..είναι καλοί και εξυπηρετικοί....Και μην αγχώνεστε εάν δεν ξέρετε καλά αγγλικά...είναι υπομονετικοί και γνωρίζουν να αποκωδικοποιούν σχεδόν τα πάντα....Σάμπως εγώ που ξέρω καλά αγγλικά έβγαλα άκρη....χεχε...
 
Απάντηση: Ταυτοποιηση bet365

Καλημέρα,
εγώ παλεύω εδώ και δέκαπέντε ημέρες με bet365. Τους έστειλα λογαριασμό ΟΤΕ όπου υπήρχε παλιός ταχυδρομικός κωδικός. Μου απάντησαν πως δεν υπάρχει συμφωνία στα στοιχεία και πρέπει να τους δικαιολογήσω γιατί συμβαίνει αυτό. Τους έστειλα το link από τα ΕΛΤΑ όπου φαίνεται ότι ο νέος κωδικός είναι αυτός που τους έχω γράψει εγώ. Δεν απάντησαν ποτέ, δεν λειτουργεί το chat και δεν απαντάνε στο τηλέφωνο. Μου μυρίζει φόλα η δουλειά. Δεν με αφήνει να κάνω ανάληψη ούτε ένα ευρώ. Καμιά ιδέα;

Το θέμα έκλεισε μου έστειλαν μειλ. Όλα καλά.
 
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΗΝ BET365 ΜΕΣΩ ΕΓΓΡΑΦΟΥ ΤΡΑΠΕΖΑΣ

Kαλησπερα σε ολους.Ηθελα να ρωτησω για την ταυτοποιηση της ΒΕΤ365..Το κανω θεμα εδω στο forum επειδη απο την bet365 δεν μου απαντουν(μαλλον επειδη το τμημα ελληνικης εξυπηρετησης κανει πολλες ταυτοποιησεις αυτες τις μερες) σε εμαιλ που εχω στειλει για ποιον λογο δεν ειναι αποδεκτο το εγρραφο τραπεζας που εστειλα,και δεν ξερω για ποιο λογο δεν το δεχτηκαν..Ηθελα να μου πει καποιο μελος τoυ forum αν εκανε ταυτοποιηση στελνωντας στην Bet365 εγγραφο απο την τραπεζα του.. Και να μου πει αν το δεχτηκε η bet365..Αν ναι, ποια στοιχεια του κατοχου εγραφε το εγγραφο αυτο, τι τιτλο/οναμασια ειχε το εγγραφο,και απο ποια τραπεζα το εβγαλε, ετσι ωστε να παω να ανοιξω κι εγω εναν λογαριασμο σε αυτην την τραπεζα και να εξυπηρετηθω..
Eγω εχω κανει την απλh ταυτοποιηση, δηλαδη εστειλα εγγραφο του ΚΕΠ με υπευθυνη δηλωση κατοικιας, και το δεχτηκαν..Αλλα επειδη με αυτο το εγγραφο ταυτοποιησης εχω περιορισμο στις αναληψεις(μεχρι 800 ευρω μπορω να βγαλω) ηθελα να κανω και ταυτοποιηση στελνωντας εγγραφο τραπεζας.
Το προβλημα ειναι οτι εγω ως τωρα εχω δωσει στην 365 και εχω κανει αναληψεις μεσω λογαριασμου που εχω στην Εyrobank, oi οποιοι ειναι απαραδεκτοι, δεν με εχουν εξυπηρετησει, η συμεριφορα τους ηταν εκνευριστικη, χειροτερη απο του χειροτερου δημοσιου υπαλληλου..Τους ζητησα πριν 1 μηνα να μου εκτυπωσουν εγγραφο με ονομασια "εκκαθαριστικο τραπεζικου λογαριασμου" οπως δηλαδη το ζηταει η bet365, μου ειπαν οτι δεν υπαρχει τετοιο εγγραφο..Τους εξηγησα οτι εννοω εγγραφο με την κινηση του λογαριασμου και να αναγραφεται επανω στο εγγραφο ημ/νια γεννησης μου και διευθυνση κατοικιας μου, οπως ζηταει η Bet365,μου εβγαλαν αυτο το εγγραφο κινησης λογαριασμου αλλα επανω δεν μπορουσαν να γραψουν ημ/νια γεννησης και διευθυνση κατοικιας μου..
Το εστειλα στην bet365(κανονικα οπως το ζητουσαν, σκαναρισμενο και πεντακαθαρο) αλλα δεν το δεχτηκαν.Τους εχω στελει , εδω και εβδομαδες καποια email να μου πουν τον λογο που δεν το δεχτηκαν, ετσι ωστε να ξερω τι εγγραφο πρεπει να στειλω και τι ακριβως να αναγραφεται στο εγγραφο και δεν μου απαντουν..
Οποτε αν καποιος εχει κανει τωρα τελευταια ταυτοποιηση στην bet365 στελνωντας τους εγγραφο απο την τραπεζα του, και το δεχτηκαν αυτο το εγγραφο, ας μου πει απο ποια τραπεζα το εβγαλε αυτο το εγγραφο, τι τιτλο-οναμασια ειχε, και ποια στοιχεια του κατοχου εγραφε μεσα.

Υ.Γ. να ξεκαθαρισω οτι δεν εχω σκοπο να δισφημισω την bet365 με αυτο το θεμα, καθε αλλο, δεν εχω παραπονο απο αυτους, μαλλον δεν μου απαντουν λογω του οτι κανουν πολλες ταυτοποιησεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΗΝ BET365 ΜΕΣΩ ΕΓΓΡΑΦΟΥ ΤΡΑΠΕΖΑΣ

Για να γινει πιο κατανοητο το τι ακριβως εγραφε το εγγραφο μου εδωσε η τραπεζα μου γραφω πιο συγκεκριμενα τι εγραφε..
τιτλος ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΚΙΝΗΣΗΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ
τραπεζα EYROBANK
καταστημα χχχχχχ ταδε πολης
τηλεφωνο χχχχχχχχχ
ημερομηνια εκτυπωσης 6-1-2015
αρθμος λογαριασμου χχχχχχχχχχχ
ειδος λογαριασμου χχχχχχ}
προιον χχχχχχχχχχχχ
ημερομηνια ανοιγματος χχχχχχχ
ονομα δικαιουχου χχχχχχχχχχ
συναλλαγες κινησεις χχχχχχχχχχχχχχχχχ
χχχχχχχχχ
χχχχχχχχ
χχχχχχχχχ
χχχχχχχχ
υπολοιπο χχχχχχχχχχχχχ
δεσμευμενο ποσο 0 (μηδεν)

Δεν μπορουσαν ομως να μου γραψουν απο την τραπεζα ημερομηνια γεννησης μου και διεθυνση κατοικιας μου, που ζηταει η bet365 να γραφεται επανω στο εγγραφο,oποτε δεν ξερω μηπως αυτος ηταν ο λογος που δεν εγινε αποδεκτο..Και γιατο ηθελα να ρωτησω μηπως αλλες τραπεζες γραφουν ημ/νια γεννησης και διεθυνση σε αυτα τα εγγραφα, οποτε ισως θα πρεπει να ανοιξω λογαριασμο σε αλλη τραπεζα
 
Απάντηση: Ταυτοποιηση bet365

Στην eyrobank μου ειπαν οτι δεν γινεται να γραφει αυτο το εγγραφο
ημ/νια γεννησης κ διευθυνση κατοικιας, οποτε δεν ξερω αν γιαυτο δεν εγινε αποδεκτο το εγγραφο απο την bet365
 
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
Απάντηση: Ταυτοποιηση bet365

Στην eyrobank μου ειπαν οτι δεν γινεται να γραφει αυτο το εγγραφο
ημ/νια γεννησης κ διευθυνση κατοικιας, οποτε δεν ξερω αν γιαυτο δεν εγινε αποδεκτο το εγγραφο απο την bet365
Ο λόγος που σου ζητάει η 365 αυτό το εγγραφο είναι για να εξακριβώσουν την διεύθυνση σου.
Εσύ το εγγραφο που τους έστειλες τα γραφει όλα εκτος από αυτό που σου ζητάει η 365.
Λογικά αυτός είναι ο λόγος που δεν το δέχτηκαν
 
Απάντηση: Ταυτοποιηση bet365

Ο λόγος που σου ζητάει η 365 αυτό το εγγραφο είναι για να εξακριβώσουν την διεύθυνση σου.
Εσύ το εγγραφο που τους έστειλες τα γραφει όλα εκτος από αυτό που σου ζητάει η 365.
Λογικά αυτός είναι ο λόγος που δεν το δέχτηκαν


2 οι τρόποι

ή πας στο Δημαρχειο σου και ζητας βεβαιωση κατοικιας
" κρατας" τα 1-2 τελευταια εκκαθαριστικα

ή πας στο ΚΕΠ και ζητας το ιδιο
( αυτοι κανουν ηλεκτρονικο αιτημα στον δημο και στο εκδιδουν)
2 εκκαθαριστικα θελουν αυτοι και κανενα λογαριασμο δεη οτε ή κινητου.

το σκαναρεις και το στελνεις
 
Απάντηση: Ταυτοποιηση bet365

2 οι τρόποι

ή πας στο Δημαρχειο σου και ζητας βεβαιωση κατοικιας
" κρατας" τα 1-2 τελευταια εκκαθαριστικα

ή πας στο ΚΕΠ και ζητας το ιδιο


( αυτοι κανουν ηλεκτρονικο αιτημα στον δημο και στο εκδιδουν)
2 εκκαθαριστικα θελουν αυτοι και κανενα λογαριασμο δεη οτε ή κινητου.

το σκαναρεις και το στελνεις

φιλε εχω στειλει χαρτι απο το ΚΕΠ, υπευθυνη δηλωση διεθυνσης κατοικιας, μου απαντησαν μετα απο 2 μερες και ειπαν οτι το δεχτηκαν το εγγραφο..το προβλημα ομως ειναι οτι με ταυτοποιηση μεσω εγγραφου ΚΕΠ λογαριαμων ΔΕΗ ΟΤΕ κτλ μπορω να κανω αναληψες ως 800 ευρω..Για αναληψεις ανω των 800 ευρω χρειαζεται και ταυτοποιηση με χαρτι τραπεζας..κανω copy αυτο που γραφει ο λογαριασμος μου στο πεδιο αναληψεων..
Ανάληψη Με Τραπεζικό Έμβασμα Από Σπορ
Παρακαλούμε σημειώστε ότι αναλήψεις μεγαλύτερες των €800 (ή ισότιμο σε άλλο νόμισμα), χρειάζονται μία φορά επικύρωση της μεθόδου ανάληψης προτού η συναλλαγή σας να μπορεί να προχωρήσει. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για βοήθεια.
 
Απάντηση: Ταυτοποιηση bet365

Ο λόγος που σου ζητάει η 365 αυτό το εγγραφο είναι για να εξακριβώσουν την διεύθυνση σου.
Εσύ το εγγραφο που τους έστειλες τα γραφει όλα εκτος από αυτό που σου ζητάει η 365.
Λογικά αυτός είναι ο λόγος που δεν το δέχτηκαν
Φιλε τους εστειλα αυτο που μου ζητουσαν..εγγραφο απο το ΚΕΠ με υπευθυνη δηλωση κατοικιας...οποτε εξακριβωσαν την διευθυνση μου..Οπως γραφω και πιο πανω, το προβλημα μου δεν ειναι το οτι δεν μπορω να κανω αναληψεις...Αναληψεις μπορω να κανω..Το προβλημα μου ειναι οτι ΔΕΝ μπορω να κανω αναληψεις ανω των 800 ευρω,,και θα μπορω να τραβηξω 800+ μονο οταν γινει ταυτοποιηση ΚΑΙ με τραπεζικο εγγραφο..
ξανακανω copy αυτο που γραφεται μετα στο πεδιο αναληψεων του λογαριασμου μου..
Ανάληψη Με Τραπεζικό Έμβασμα Από ΣπορΠαρακαλούμε σημειώστε ότι αναλήψεις μεγαλύτερες των €800 (ή ισότιμο σε άλλο νόμισμα), χρειάζονται μία φορά επικύρωση της μεθόδου ανάληψης προτού η συναλλαγή σας να μπορεί να προχωρήσει. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για βοήθεια.
 
Απάντηση: Ταυτοποιηση bet365

Καλησπέρα παιδιά! Εκανα και εγω ταυτοποίηση κανονικά στην 365 και μετα απο λιγες μερες απαντησαν οτι ειναι ολα ενταξει και η ταυτοποιηση εγινε. Αφου περασαν αλλες 5,6 μερες βγηκε παλι το παραθυρακι μολις εκανα συνδεση οτι πρεπει να κανω ταυτοποιηση.Απ οτι καταλαβα πλεον θελανε ενα ακομη εγγραφο εκτος απο (ταυτοτητα και διπλωμα που εστειλα σε φωτογραφιες) ζητουσαν ενα εγγραφο να αποδυκνειει την διευθυνση μου οποτε εχω στειλει ενα λογαριασμο τραπεζικο αναλυτικο τελευταιου τριμηνου και περιμενω. Ποιο πολυ ομως με ανησυχει οτι δεν λειτουργει η ζωντανη υποστηριξη στο τσατ και δεν τους εχω βρει και τηλεφωνικα. Ποια η γνωμη σας? λετε να αφησουν και αυτοι την ελληνικη αγορα? Οπως η λαντμπροκς και ο γουιλιαμ χιλ ο οποιος βεβαια αφησε την σπορτινγκμπετ την οποια αγορασε το 2012 αν αληθευει.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΗΝ BET365 ΜΕΣΩ ΕΓΓΡΑΦΟΥ ΤΡΑΠΕΖΑΣ

Eγω εχω κανει την απλh ταυτοποιηση, δηλαδη εστειλα εγγραφο του ΚΕΠ με υπευθυνη δηλωση κατοικιας, και το δεχτηκαν..Αλλα επειδη με αυτο το εγγραφο ταυτοποιησης εχω περιορισμο στις αναληψεις(μεχρι 800 ευρω μπορω να βγαλω) ηθελα να κανω και ταυτοποιηση στελνωντας εγγραφο τραπεζας.
σου είπαν ότι υπάρχει απλή και σπεσιαλ ταυτοποίηση? Σου είπαν ότι αν στείλεις έγγραφο τράπεζας θα αφαιρεθεί ο περιορισμός των 800 euro? Μια χαρά ταυτοποίηση έγινε και με τη ΔΕΗ και μια χαρά στείλαν και πενταψήφια ποσα μονο με αυτό, παρότι υπήρχε ο περιορισμός των 800 euro . Επίσης η επιβεβαίωση της κατοικίας σου δεν έχει σχέση με την επιβεβαίωση του τρόπου κατάθεσης. Η επιβεβαίωση της κατοικίας σου έγινε. Αν το σύστημα τώρα σε αφήνει να πάρεις πάνω από 800 euro , τότε πάρτα όλα. Αν δεν σε αφήνει, τότε πάρε 800 και δοκίμασε πάλι για αλλα 800 την επομενη. Μονο αν σου ζητήσουν επιβεβαίωση του τρόπου κατάθεσης, τότε στείλε μια φωτό (κάρτας, πορτοφολιού η trap. λογαριασμού.)
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    Novasports Start
    • Χέρενφεϊν - Άιντχοφεν
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Ουντινέζε - Ρόμα
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Αντβέρπ - Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Φέγενορντ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Μπράιτον - Μάντσεστερ Σίτι
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Σέρο Πορτένιο - Φλουμινένσε
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Φορταλέζα - Μπόκα Τζούνιορς
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπασκόνια
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ορλάντο Μάτζικ - Κλίβελαντ Καβαλίερς
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Λος Άντζελες Λέικερς - Ντένβερ Νάγκετς
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Ντόνα Βέκιτς - Μαρία Σάκκαρη
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 64
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Μαλλον δεν το επιασες καλα..το ειπε για να δειξει την σιγουρια στην ομαδα και πόσο σίγουρος ειναι οτι θα περασει την Μακαμπι....
  • PANATHA PANATHA:
    Το να σκοράρει ο Ιωαννίδης σήμερα κόντρα στην ΑΕΚ @3.80....εξαιρετικό!!
  • Ertzan Ertzan:
    Καλά ματσάκια για betbuilder έχει αλλά δεν ακουμπάω
  • PANATHA PANATHA:
    Άρης - Ολυμπιακός 0-0 στο 27΄....θεωρω πως θα εχει γκολ το πρωτο μέρος....το Over 0,5 @1.80 και για μεγαλυτερο ρισκο
    το Over 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    κανονικά ήδη έπρεπε να είναι 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    Στην Κύπρο λεει Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Οθέλλος Αθηαίνου 6-6.......ενω στο 48΄ το σκορ ήταν 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ο Ερτζάν ελπίζει να φύγει ο Αταμάν για να σταματήσει να τον πονάει:twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Τι να μας πει ρε το νούμερο. Έχω δει προπονητές να αναλύουν φάσεις που έγιναν μέσα στον αγώνα λάθη και τι έπρεπε να γίνει ε αυτό το νούμερο ανέλυσε τις φάσεις που και καλά έπρεπε να δοθούν φάουλ.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι εχασε παλι ο Ολυμπιακός....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΙΚΟΣ (27-28/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Ωραία ζεϊμπεκιά ο Γκούμας της Τουρκίας :smk1:
  • animusbet animusbet:
    Τα σαπάκια που μας δίνετε
  • Ertzan Ertzan:
    Ναι και τον Μουρίνιο της Τουρκίας εμείς σας δώσαμε για προπονητή
  • Ertzan Ertzan:
    Τελικά κάποιοι έγιναν παράρτημα άλλων αν με εννοείτε αααααν με εννοείτε :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οι δικοι μας το εχουν ταμα να τρωνε γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο....
  • Ertzan Ertzan:
    Τι σπρώξιμο τρώει αυτή η Μονακό ρε γαμώτο
  • PANATHA PANATHA:
    Σημερα μαθαμε τον φετινο πρωταθλητη....
  • Ertzan Ertzan:
    τους το δώσατε αν και στο 27 το πέναλτι που δεν σας δόθηκε μπορεί να άλλαζε τα πράγματα κάπως
  • Ertzan Ertzan:
    Μπαρτσώκας στον πάγκο εύχεται Καλό Πάσχα από τώρα
  • PANATHA PANATHA:
    Θα το παρει το ματς ο Μπαρτζώκας....
  • Ertzan Ertzan:
    εσείς θα έρθετε? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Φυσικα....
  • Ertzan Ertzan:
    Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1:
    Ertzan Ertzan: Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1: