Το καφενείο της Championsbet

falcao

New Member
1 Ιον 2020
7
1
3
Αν παίζεις μπάσκετ και παει ο αγώνας στην παράταση στο καφενείο της Championsbet εχεις χάσει είτε οβερ παίζεις είτε αντερ.
Προχθές παιζανε Μπασκόνια - Μάλαγα ,ποντάρω στο αντερ 157.5 pree game.
Ο αγώνας τελειώνει στην κανονική διάρκεια 76-76 ,και ως γνωστών (όσοι παίζουν μπάσκετ στο καφενείο γνωρίζουν )
Στην Championsbet δε μετράει η παράταση στο μπάσκετ.
Πολλές φορές εξάλλου έχω χάσει οβερ σ αυτή την εταιρεία επειδή ακριβώς μετράει μόνο η κανονική διάρκεια.
Με έκπληξη μου βλέπω πως το δελτίο μου το έχουν βγάλει χαμένο.
Τους στέλνω αμέσως email..
Δεν απαντάνε καν.
Προσπαθώ να τους μιλήσω. στο τσατ (μετά από τεράστια αναμονή θυμούνται να απαντήσουν)
Τους ρωτάω τι ακριβώς συμβαίνει με το μπάσκετ. ?
Μετράει η παράταση στην εταιρεία τους η οχι?
Η άσχετη που ήταν εκεί μου απαντάει ότι δεν γνωριζει!!
Είναι δυνατών να μην γνωρίζεις τους κανόνες της εταιρείας για την οποία εργάζεσαι τη ρωτάω..
Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας με εμαιλ μου λέει και θα σας πούμε για το δελτίο σας.
Απο τότε πέρασαν 2 ολόκληρες μέρες και ακόμα περιμένω..
Τους έχω στείλει 15 εμαιλ και δεν απαντάνε.
Μακριά όλοι από αυτή την εταιρεία.
Είναι ερασιτέχνες , είναι αντιεπαγγελματιες , είναι κουτοπόνηροι, είναι καφενείο.

• Like
Αντιδράσεις: kerkireos

dtzortzo

Well-Known Member
11 Ιαν 2013
1,070
664
113
H championbet έχει τόταλ με παράταση και τόταλ χωρίς.

dtzortzo

Well-Known Member
11 Ιαν 2013
1,070
664
113
Προχθές παιζανε Μπασκόνια - Μάλαγα ,ποντάρω στο αντερ 157.5 pree game.
Ο αγώνας τελειώνει στην κανονική διάρκεια 76-76 ,και ως γνωστών (όσοι παίζουν μπάσκετ στο καφενείο γνωρίζουν )
Στην Championsbet δε μετράει η παράταση στο μπάσκετ.
Πολλές φορές εξάλλου έχω χάσει οβερ σ αυτή την εταιρεία επειδή ακριβώς μετράει μόνο η κανονική διάρκεια.

Απάντησα στο παραπάνω, αφού πουθενά δεν διευκρινίζεις ότι έχει και την επιλογή των τόταλ με παράταση, αλλά άφησες να εννοηθεί ότι υπάρχει μόνο επιλογή χωρίς παράταση. Αυτά σίγουρα ισχύουν στο live. Για pre game νομίζω ότι τα τόταλ και τα χάντικαπ είναι με παράταση, αφού δεν έχει επιλογή χωρίς. Η επιλογή χωρίς παράταση ανοίγει στο live.

Τελευταία επεξεργασία:

falcao

New Member
1 Ιον 2020
7
1
3
Απάντησα στο παραπάνω, αφού πουθενά δεν διευκρινίζεις ότι έχει και την επιλογή των τόταλ με παράταση, αλλά άφησες να εννοηθεί ότι υπάρχει μόνο επιλογή χωρίς παράταση. Αυτά σίγουρα ισχύουν στο live. Για pre game νομίζω ότι τα τόταλ και τα χάντικαπ είναι με παράταση, αφού δεν έχει επιλογή χωρίς. Η επιλογή χωρίς παράταση ανοίγει στο live.
Έχεις παιξει ποτέ μπάσκετ στο καφενείο , η απλά ήρθες εδώ να γράφεις ανακρίβειες ?
Ακριβώς το αντίθετο από αυτό που γράφεις συμβαίνει στο λαιβ.
Πάνω πάνω που δε γράφει τίποτα οι πόντοι είναι χωρίς παράταση, κάτω που γράφει overtime είναι με παράταση.
Αρα λοιπόν στα pree game που δε γράφει τίποτα είναι χωρίς παράταση.
Απλά το καφενείο διευθετεί όπως γουστάρει ,κ όπως το συμφαιρει.

Συνημμένα

• Screenshot_20200627-043603.png
    Screenshot_20200627-043603.png
    52.4 KB · Προβολές : 218
  • Screenshot_20200627-043619.png
    Screenshot_20200627-043619.png
    56.8 KB · Προβολές : 217

Minoas25

New Member
10 Απρ 2020
17
7
3
Έχεις παιξει ποτέ μπάσκετ στο καφενείο , η απλά ήρθες εδώ να γράφεις ανακρίβειες ?
Πάνω πάνω που δε γράφει τίποτα οι πόντοι είναι χωρίς παράταση, κάτω που γράφει overtime είναι με παράταση.
Φίλε καλησπέρα το έχεις παίξει πέθανε είναι χαμένο.... σε όλες τις στοιχιματικες.... τώρα αν έχεις παίξει στην τσαμπιονςβετ άλλο ματς ΟΒΕΡ πρεγαμε να πήγε παράταση Κ να στο έπιασαν χαμένο εκεί κυνηγά το....

dtzortzo

Well-Known Member
11 Ιαν 2013
1,070
664
113

Μεγάλε μου έχεις ξαναπαίξει pregame τόταλ στο καφενείο και δεν σου μετρήσανε την παράταση? Αν το έχεις κάνει τότε κυνήγα τους. Απλά και όμορφα. Το σκρινσοτ που κοτσάρισες είναι από live που είναι ξεκάθαρο πότε μετράει η παράταση και πότε όχι.

falcao

New Member
1 Ιον 2020
7
1
3
Μεγάλε μου έχεις ξαναπαίξει pregame τόταλ στο καφενείο και δεν σου μετρήσανε την παράταση? Αν το έχεις κάνει τότε κυνήγα τους. Απλά και όμορφα. Το σκρινσοτ που κοτσάρισες είναι από live που είναι ξεκάθαρο πότε μετράει η παράταση και πότε όχι.
Ναι έχω παίξει και ποτέ δε μετρούσε η παράταση , το γράφω εξάλλου στην αρχή.
Ναι είναι ξεκάθαρο πότε μετράει στο λάιβ , αλλά αναγκάστηκα να βάλω το σκριν γιατί γράφεις ανακρίβειες πως υπάρχει κ επιλογή χωρίς παράταση.
Ενώ η πραγματικότητά είναι πως τα βασικά total είναι χωρίς παράταση (για αυτό τα έχει κ πάνω πάνω)
Κ κάτω έχει αυτά που μετράει η παράταση , και μόνο σε εκείνα γράφουν ότι συμπεριλαμβάνεται η παράταση.

dtzortzo

Well-Known Member
11 Ιαν 2013
1,070
664
113
Ποιες ανακρίβειες γράφω ρε παλικάρι μου. Στο live σου γράφω είναι ξεκάθαρο τι συμβαίνει γιατί έχει τόταλ με παράταση και τόταλ χωρίς. Συμφωνούμε?
Στο pre game σου γράφω και εγώ και ο από πάνω ότι αν έχεις ξαναπαίξει τόταλ και δεν σου μετρήσανε την παράταση τότε βάσει εκείνου του στοιχήματος μπορείς να διεκδικήσεις και το χαμένο. So simple.
Δεν διευκρινίζεις αν τα προηγούμενα που έχεις παίξει είναι live ή pregame.

Τελευταία επεξεργασία:
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Καρλσρούη - Πάντερμπορν
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπράιτον - Λίβερπουλ
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Έλτσε - Κάντιθ
  • 16:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Στουτγκάρδη - Μπάγερν Μονάχου
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Ντόρτμουντ - Κολονία
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Λειψία - Αρμίνια Μπίλεφελντ
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ουνιόν Βερολίνου - Άιντραχτ Φρανκφούρτης
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Άουγκσμπουργκ - Φράιμπουργκ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μάντσεστερ Σίτι - Μπέρνλι
  • 17:15
    Novasports 1HD
    • ΑΕΛ - Ατρόμητος
  • 17:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Βαλένθια - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ροστόφ - Ντιναμό Μόσχας
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Αρης - Ολυμπιακός
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Έβερτον - Λιντς
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ουέσκα - Σεβίλη
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γκλάντμπαχ - Σάλκε
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σάντα Κλάρα - Πόρτο
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Γουέστ Μπρομ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Αλαβές
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Μορεϊρένσε
    • Δεν υπάρχουν μπασκετικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 11:05
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 2 2020
  • 12:50
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 1 2020 - Grand Prix Μπαχρέιν
  • 13:00
    ΕΡΤ Sports HD
  • 15:50
    COSMOTE SPORT 5 HD
  • 16:00
    ΕΡΤ Sports HD

Σημερινά Γενέθλια

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "PreVein IFC#17: ΚΟΥΠΟΝΙ: 13η αγωνιστική...