Το πιο αστείο support στην ιστορία των support (Bet365).

ARkoudos1980

New Member
23 Οκτ 2015
27
15
3
Λοιπόν, η ιστορία έχει ως εξής.

20+χρόνια πελάτης της 365. Βασικά όχι πελάτης, αιμοδότης. Νομίζω κάθε χρόνο τελείωνα χαμένος γιατί ουσιαστικά είμαι τζογαδόρος. Τζογάρω τα πάντα, παίζω τα πάντα. Το ήξερα, το ξέρω, το δέχθηκα. Σε κάποια φάση μάλιστα κατάλαβα (βλέποντας τα όρια σε λογαριασμό φίλου) πως ήμουν 300% (δηλαδή μου επέτρεπαν να παίξω 3 φορές το κανονικο).

Ώσπου που φέτος όλα... άλλαξαν. Όχι ο τρόπος παιχνιδιού, αλλά η τύχη μου. Παίζοντας με ακριβώς το ίδιο στιλ κατάφερα να κερδίσω ένα (αρκετά μεγάλο) ποσό. Κυρίως μονά κλπ., αλλά όταν έχεις άπλα σε λεφτά κάνεις και μαγκιές με τριαδο-τετραδο-πεντάδες για να σου κάτσει το τζόκερ (είχα και 2-3 τέτοια κερδισμένα). Μιλάω πάντα για λάιβ. Τα κέρδη ηρθαν κυρίως σε μπάσκετ (αγορές both to score 16, 18, 20) και χάντμπολ. Ποδόσφαιρο συνολικά (από την αρχή) πρέπει να είμαι ψιλοχαμένος.

Ώσπου χθες, 1 Δεκεμβρίου, είδα όρια. Νομίζω πως το σύστημά τους είναι να κοιτάνε reports κάθε τέλος του μήνα και να σφάζουν τους πιο κερδισμένους.

Και εδώ αρχίζει το αστείο. Στέλνω ένα mail στο ελληνικό support τους, ψιλο-ειρωνικό.

3651.jpg


Η απάντηση; Τρία πουλάκια κάθονταν.

3652.jpg


Εκεί σκέφτομαι, ρε μπας και κατά βάθος θέλουν να με κρατήσουν σαν πελάτη και δεν έχω όρια; Οπότε τους στέλνω screenshot με τα 10 ευρώ που μου επιτρέπει να παίξω σε μπάσκετ/χάντμπολ. Η απάντηση; 4 πουλάκια κάθονταν.

3653.jpg


Εκεί λίγο φορτώνω και τους ξανατονίζω το προφανές. Η απάντηση; 5 πουλάκια κάθονταν. Οπότε αν δεν με τρολάρει το support τους, είναι απλά άσχετοι και βαριούνται να το ψάξουν (και δεν ξέρω τι είναι χειρότερο). Δεν ελπίζω σε κάτι, την κοροϊδία απλά δεν αντέχω μετά από 20 χρόνια που με είχαν ξεζουμίσει. Αφήστε που κάθε απάντηση ερχόταν μετά από 12-14 ώρες (ασχολίαστο αυτό).

3654.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet
Συνεχίζω λέγοντας πως στο ποδόσφαιρο δεν είμαι πλέον 300%, αλλά μπορώ να παίξω κανονικά 200-300-400 ευρώ. Δηλαδή με έκλεισαν εκεί που κέρδιζα, αλλά με άφησαν εκεί που μάλλον χάνω, ώστε να δώσω πίσω αυτά που πήρα.

Τρομερή τακτική. Οκ, ξέρουμε πως δεν είναι κοινωφελή ιδρύματα, αλλά αυτό είναι απροκάλυπτο "μας κερδίζεις εκεί, σε κλείνουμε και ελπίζουμε να μας τα δώσεις πίσω εκεί που χάνεις).
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Είναι η γνωστή παράνομη τακτική, κατά την οποία κρατούν όποιον πελάτη τους τα ακουμπάει και διώχνουν όποιον τους τα παίρνει (ή ενδέχεται να τους τα πάρει).

Με αυτόν τον τρόπο, οδηγούν τους παίκτες στην παρανομία του να παίζουν με τα στοιχεία άλλων.

Με λίγα λόγια, όχι μόνο παρανομούν αλλά σπρώχνουν και άλλα άτομα στην παρανομία, είναι δηλαδή χωρίς πρόθεση ηθικοί αυτουργοί.
 
Θα το κυνηγούσα, αλλά μάλλον θα κάνω κι εγώ τη γνωστή τακτική (ειδικά τώρα που με πάει).

...αν δεν τα χάσω όλα στην μπάλα πρώτα :p
 
  • Like
Αντιδράσεις: loxagos mark και FunBet
Συνεχίζω λέγοντας πως στο ποδόσφαιρο δεν είμαι πλέον 300%, αλλά μπορώ να παίξω κανονικά 200-300-400 ευρώ. Δηλαδή με έκλεισαν εκεί που κέρδιζα, αλλά με άφησαν εκεί που μάλλον χάνω, ώστε να δώσω πίσω αυτά που πήρα.

Τρομερή τακτική. Οκ, ξέρουμε πως δεν είναι κοινωφελή ιδρύματα, αλλά αυτό είναι απροκάλυπτο "μας κερδίζεις εκεί, σε κλείνουμε και ελπίζουμε να μας τα δώσεις πίσω εκεί που χάνεις).
Το ίδιο ακριβώς κάνουν και στον stoiximan.
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas
Το ίδιο ακριβώς κάνουν και στον stoiximan.

στο στοχιιμαν ειναι πολυ χειροτεροι απο τη μπετ365 σε τετοια θεματα .
αμα πιασεις κανα δυο φορες μια 4αδα πόλο ή β εθνικη μπασκετ , σου βαζουν 1 ευρω μεγιστο στοιχημα στην εν λογω διοργανωση.
σε πολλους βαζουν και 1 ευρω μεγιστο στοιχημα σε ολες τις διοργανωσεις ποδοσφαιρου πχ (αν κερδιζουν στο ποδοσφαιρο και ειδικα αν ζητανε αναληψη)
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas και ARkoudos1980
Θα το κυνηγούσα, αλλά μάλλον θα κάνω κι εγώ τη γνωστή τακτική (ειδικά τώρα που με πάει).

...αν δεν τα χάσω όλα στην μπάλα πρώτα :p

δε στο συνιστω. πρωτον αν αφησεις πισω σου ιχνη (ΙΡ, WI FI ,ΣΥΣΚΕΥΗ κτλ) κινδυνευεις ναμ ην πληρωθεις.
δευτερον γιατι να μπλεξεις με την παρανομια για να παιζεις μπασκετ στη bet365?
η μπετ365 ειδικα στο live που θες εσυ, δεν εχει πολυ καλες αποδοσεις , ουτε πολλά lines .
παιξε νομιμα απο τον εαυτο σου στο στοιχιμαν και στη sportingbet μπασκετ live. οχι οτι εκει δε θα φας καποια στιγμη λιμιτ αν κερδιζεις , αλλα εχουν καλυτερες αποδοσεις , πιο πολλα Lines , και κανουν και πολλα λαθη (δε διαβαζουν σωστα τα ματς καποιες φορες). πολυ καλες αποδοσεις εχει κι η betrebels κι εχει και πολλα lines στο μπασκετ , αλλα ειναι προβληματικη εταιρεια. δοκιμασε και τη netbet. ειναι καλη και σε pre game & live , αλλα στο live εχει 1 line μονο σε χαντικαπ και οβερ αντερ. ειναι πολυ αξιοπιστη ομως, εχει μεγαλα ορια και βαζει δυσκολα λιμιτ
 
  • Like
Αντιδράσεις: ARkoudos1980 και chri213
Εγώ που παίζω αποκλειστικά μπάσκετ σου προτείνω να αρχίσεις στο stoiximan.Το ποδόσφαιρο άστο,δεν θα πιάσουμε ποτέ εγώ το έχω πάρει απόφαση :LOL: .Απλά το πρόβλημα είναι ότι οι περισσότερες εταιρίες δεν έχουν πολλές αγορές στο live σε αγώνες μπάσκετ όπως π.χ. σε lines των περιόδων.Aν η netbet είχε έστω τα βασικά lines των περιόδων στο live θα ήταν ότι καλύτερο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: loxagos mark και ARkoudos1980
Δυστυχώς την αγορά που έχω... ερωτευτεί (και από την οποία κέρδισα τα περισσότερα λεφτά), την έχει μόνο η πράσινη.

Both to score 16-18-20 στα δεκαλεπτα και races to 45-50-55-60 στα ημίχρονα. Τη βρήκα σε παραλλαγή στην 1xbet, η οποία με προβληματίζει μόνο που δεν είναι νόμιμη εταιρεία και κάθε φορά την κλειδώνουν και ψάχνω url για να μπω. Στις πληρωμές είναι τίμια (με skrill που βάζω εγώ).

Έψαχνα για bet365 clone αλλά δεν βρήκα κάτι αξιόπιστο. Το ό,τι θα έτρωγα τέτοια ξενέρα με όρια σε εταιρεία δεν το περίμενα με τίποτα, είχα συνηθίσει στο 300% που ήμουν.
 
Η bet365 δεν δουλευει με βαση την εικονα του παικτη, καθε τρεηντερ οταν βλεπει καποιον και του ξεφτιλιζει τα νουμερα τον κοβει και τελειωσε. Μπορει μετα αν γινουν παραπονα κλπ να το ψαξουν,α αλλα απο την ωρα που ο τρεηντερ θελει να σε κοψει δεν υπαρχει καποια συζητηση παραπερα. Και λογικα το μπασκετ και το χαντμπολ ειναι Eurosports οποτε ειναι δυνατον να επεσες στον ιδιο τρεηντερ και να του ηταν πιο ευκολο να σε κοψει. Οποτε χανε εσυ εκατομμυρια στο ποδοσφαιρο, αν κερδισες 5 χιλιαρικα στο χαντμπολ, αντιο
 
Τελικά ίσως οι αγορές που έπαιζα να είχαν "τρύπα".

Πλέον στα μπάσκετ δεν προσφέρουν both to score 16-18-20, αλλά both to score 18-20-25. Το 25 είναι καμένο εξ' αρχής, κυνηγάς τα 18-20 δηλαδή και αντίο στο 16 που έδινε μεγάλο value όταν τα lines των πόντων έπαιζαν σε range 120.5 - 130.5.

Αντίο ζωή δηλαδή...
 
δε στο συνιστω. πρωτον αν αφησεις πισω σου ιχνη (ΙΡ, WI FI ,ΣΥΣΚΕΥΗ κτλ) κινδυνευεις ναμ ην πληρωθεις.
δευτερον γιατι να μπλεξεις με την παρανομια για να παιζεις μπασκετ στη bet365?
η μπετ365 ειδικα στο live που θες εσυ, δεν εχει πολυ καλες αποδοσεις , ουτε πολλά lines .
παιξε νομιμα απο τον εαυτο σου στο στοιχιμαν και στη sportingbet μπασκετ live. οχι οτι εκει δε θα φας καποια στιγμη λιμιτ αν κερδιζεις , αλλα εχουν καλυτερες αποδοσεις , πιο πολλα Lines , και κανουν και πολλα λαθη (δε διαβαζουν σωστα τα ματς καποιες φορες). πολυ καλες αποδοσεις εχει κι η betrebels κι εχει και πολλα lines στο μπασκετ , αλλα ειναι προβληματικη εταιρεια. δοκιμασε και τη netbet. ειναι καλη και σε pre game & live , αλλα στο live εχει 1 line μονο σε χαντικαπ και οβερ αντερ. ειναι πολυ αξιοπιστη ομως, εχει μεγαλα ορια και βαζει δυσκολα λιμιτ
Είπα να ασχοληθώ με την netbet,μετά από 2 μέρες το μέγιστο ποντάρισμα που μπορώ να κάνω είναι στα 2 ευρώ.Και δεν έκανα κάτι παράξενο,καμιά 10ρια δελτία σε live πρόλαβα να βάλω και χωρίς κανένα μεγάλο ποσό,από τα 10 μου δελτία τα 3 ήταν σε 3ψήφιο,αλλά και πάλι μην φανταστείς κανένα μεγάλο ποσό.
 
Είπα να ασχοληθώ με την netbet,μετά από 2 μέρες το μέγιστο ποντάρισμα που μπορώ να κάνω είναι στα 2 ευρώ.Και δεν έκανα κάτι παράξενο,καμιά 10ρια δελτία σε live πρόλαβα να βάλω και χωρίς κανένα μεγάλο ποσό,από τα 10 μου δελτία τα 3 ήταν σε 3ψήφιο,αλλά και πάλι μην φανταστείς κανένα μεγάλο ποσό.

Έπαιξες σε μεγάλες αγορές ή σε μικρότερα πρωταθλήματα; Γενικότερα, οι καινούριοι λογαριασμοί θέλουν πάντα υπομονή στην αρχή.

Στην περίπτωση μου, η netbet δέχτηκε αρκετά μεγάλα πονταρίσματα pregame και live στο μπάσκετ και με έκοψε το risk όταν έφτασα τα 5 χιλιάρικα κέρδος.
 
Έπαιξες σε μεγάλες αγορές ή σε μικρότερα πρωταθλήματα; Γενικότερα, οι καινούριοι λογαριασμοί θέλουν πάντα υπομονή στην αρχή.

Στην περίπτωση μου, η netbet δέχτηκε αρκετά μεγάλα πονταρίσματα pregame και live στο μπάσκετ και με έκοψε το risk όταν έφτασα τα 5 χιλιάρικα κέρδος.
Μόνο με ευρωλίγκα ασχολήθηκα,τον λογαριασμό τον είχα καιρό αλλά δεν είχα ασχοληθεί ποτέ.
 
Είπα να ασχοληθώ με την netbet,μετά από 2 μέρες το μέγιστο ποντάρισμα που μπορώ να κάνω είναι στα 2 ευρώ.Και δεν έκανα κάτι παράξενο,καμιά 10ρια δελτία σε live πρόλαβα να βάλω και χωρίς κανένα μεγάλο ποσό,από τα 10 μου δελτία τα 3 ήταν σε 3ψήφιο,αλλά και πάλι μην φανταστείς κανένα μεγάλο ποσό.

εγω και αρκετοι φιιλοι που την χρησιμοποιουν που παιζουν τριψηφια ποσά και live & pre game στις αποδοσεις που ειναι καλυτερη απο τις αλλες εταιρειες , δεν μας εκοψε ως τωρα παντως,ουτε μας δημιουργησε θεμα στις πληρωμες. τι να πω... καμια φορά είναι και συγκυριακό,ανάλογα με το αν κερδίσεις πολλά σε μικρό χρονικό διάστημα.

κερδισες πολλά?
 
εγω και αρκετοι φιιλοι που την χρησιμοποιουν που παιζουν τριψηφια ποσά και live & pre game στις αποδοσεις που ειναι καλυτερη απο τις αλλες εταιρειες , δεν μας εκοψε ως τωρα παντως,ουτε μας δημιουργησε θεμα στις πληρωμες. τι να πω... καμια φορά είναι και συγκυριακό,ανάλογα με το αν κερδίσεις πολλά σε μικρό χρονικό διάστημα.

κερδισες πολλά?
Εγώ είχα την εντύπωση ότι δεν σε βάζει εύκολα limit,νομίζω το είχες ξανά αναφέρει και εσύ εδώ πέρα αυτό.Από την στιγμή που είδα ότι έχουν βάλει στο live τους,lines πόντων σε περιόδους αγώνων μπάσκετ είπα να αρχίσω,αφού τον λογαριασμό δεν τον είχα δουλέψει ποτέ εδώ και 2 χρόνια που τον έχω.Αλλά το να limitαρεις μετά από καμιά 10αρια δελτία με το ανώτερο ποντάρισμα που να χω κάνει να μην ξεπερνάει ούτε τα 230 ευρώ,λες και είσαι καμιά sportingbet,δεν το περίμενα και με απογοήτευσε.Το κέρδος που είχα ήταν περίπου στα 700-800 ευρώ,ποσό που σε καμιά περίπτωση δεν θεωρείται μεγάλο για να φας limit.
 
Εγώ είχα την εντύπωση ότι δεν σε βάζει εύκολα limit,νομίζω το είχες ξανά αναφέρει και εσύ εδώ πέρα αυτό.Από την στιγμή που είδα ότι έχουν βάλει στο live τους,lines πόντων σε περιόδους αγώνων μπάσκετ είπα να αρχίσω,αφού τον λογαριασμό δεν τον είχα δουλέψει ποτέ εδώ και 2 χρόνια που τον έχω.Αλλά το να limitαρεις μετά από καμιά 10αρια δελτία με το ανώτερο ποντάρισμα που να χω κάνει να μην ξεπερνάει ούτε τα 230 ευρώ,λες και είσαι καμιά sportingbet,δεν το περίμενα και με απογοήτευσε.Το κέρδος που είχα ήταν περίπου στα 700-800 ευρώ,ποσό που σε καμιά περίπτωση δεν θεωρείται μεγάλο για να φας limit.

οχι δεν ηταν τεραστιο το κερδος. παντως ρωτηα σημερα τους δικους μου που παιζουν κι αυτοι μπασκετ live ,
ο ενας εφαγε limit γυρω στο 10% σε σχεση με το κανονικο (εκει που τον αφηνε να παιξει μαξ μπετ 1500 ξαφνικα εγινε 150 κτλ) κι ο αλλος εχει φαει τρομερο delay στο live και μόνο σε ταιμ αουτ μπορει να παιξει.

εσφιξε κι η νετμπετ φαινεται. κριμα...

ΥΓ.Τα σημεια που επαιζες τα επελεγες εσυ ή μεω oddsportal χτυπαγες τα λαθη τοιυς?
 
οχι δεν ηταν τεραστιο το κερδος. παντως ρωτηα σημερα τους δικους μου που παιζουν κι αυτοι μπασκετ live ,
ο ενας εφαγε limit γυρω στο 10% σε σχεση με το κανονικο (εκει που τον αφηνε να παιξει μαξ μπετ 1500 ξαφνικα εγινε 150 κτλ) κι ο αλλος εχει φαει τρομερο delay στο live και μόνο σε ταιμ αουτ μπορει να παιξει.

εσφιξε κι η νετμπετ φαινεται. κριμα...

ΥΓ.Τα σημεια που επαιζες τα επελεγες εσυ ή μεω oddsportal χτυπαγες τα λαθη τοιυς?
Βρώμικη κίνηση το delay το έχω πάθει και εγώ.Γενικά τα σημεία μόνος μου τα επιλέγω αναλόγως την ροή του αγώνα.
 
Για να μην ανοίγω ξεχωριστό θέμα, μία ερώτηση: Με "αυτο-απέκλεισαν" για έναν χρόνο πρόσφατα για ασήμαντη αφορμή. Ωστόσο ένας συγγενής μου προσφέρθηκε να με αφήνει να παίζω μέσω του δικού του λογαριασμού, τον οποίο πλέον δεν χρησιμοποιεί. Τι ακριβώς πρέπει να κάνω στον υπολογιστή μου (από εκεί παίζω συνήθως) για να μην καταλάβουν ότι είμαι εγώ; Ευχαριστώ.
 

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 13:35
    Action 24
    • Σειρήνες Γρεβενών - Καστοριά
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Λέστερ - Γουέστ Μπρομ
  • 15:00
    Novasports 1HD
    • Θέλτα - Λας Πάλμας
  • 15:00
    Novasports 2HD
    • Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός
  • 16:30
    Novasports 2HD
    • Βόλφσμπουργκ - Μπόχουμ
  • 16:30
    Novasports 3HD
    • Χόφενχαϊμ - Γκλάντμπαχ
  • 16:30
    Novasports 5HD
    • Χάιντενχαϊμ - Λειψία
  • 16:30
    Novasports Prime
    • Matchday Live Λεπτό προς Λεπτό
  • 16:30
    Novasports Start
    • Κολωνία - Ντάρμσταντ
  • 17:00
    Novasports 4HD
    • Λούτον - Μπρέντφορντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Γουότφορντ - Χαλ
  • 17:00
    Novasports Premier League
    • Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Μπέρνλι
  • 17:15
    Novasports 1HD
    • Βαγιεκάνο - Οσασούνα
  • 18:00
    Novasports Extra 1
    • Ναντ - Ρεν
  • 18:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΟΦΗ - Βόλος ΝΠΣ
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Έμπολι - Νάπολι
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μάντσεστερ Σίτι - Τσέλσι
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ΚΠΡ - Πρέστον
  • 19:30
    Novasports 1HD
    • Βαλένθια - Μπέτις
  • 19:30
    Novasports 3HD
    • Ουνιόν Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Ατρόμητος - Κηφισιά
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Ατρόμητος - Κηφισιά
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Γουέχντα
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Αμβούργο - Χόλσταϊν Κίελ
  • 21:30
    Novasports Premier League
    • Γουλβς - Άρσεναλ
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ελλάς Βερόνα - Ουντινέζε
  • 21:45
    Novasports Start
    • Γκενκ - Άντερλεχτ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ζιρόνα - Κάδιθ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λανς - Κλερμόν
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μπράγκα - Βιζέλα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Νταρουσάφακα
  • 16:00
    Action 24
    • Ηρακλής - Μεγαρίδα
  • 17:15
    ΕΡΤ3
    • Άρης - Κολοσσός H Hotels
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA on Fire 2023-24 Ε25
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κρεμόνα - Μπρέσια
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • NBA 2023-24
  • Αύριο 21-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 06:00
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint
  • 10:00
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Qualifying
  • 10:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών - Γυναικών 2024
  • 12:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών - Γυναικών 2024
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:20
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...