Το σχέδιο της ΕΕΕΠ σε ισχύ

Απάντηση: Το σχέδιο της ΕΕΕΠ σε ισχύ

Εγώ προσωπικά,κάθε Τρίτη και Παρασκευή,παίρνω την στοιχηματική μου εφημερίδα.Φαντάζομαι και αρκετοί αλλοι ακόμη που παίζουν στο ιντερνετ.
Από την άλλη,αυτοί που παίζουν σε ΟΠΑΠ,βολεύονται και με την εφημερίδα του πρακτορείου γιατί σου λέει δεν θα δίνω 5 ευρώ την βδομάδα για εφημερίδες όταν παίζω 5 ευρώ όλα-ολα...
Άρα,ΟΛΕΣ οι εφημερίδες του στοιχήματος θα κλείσουν αφού κανείς πλην των πρακτόρων δεν θα τις αγοράζει.
Και μόνο από αυτό,και δεδομένου της δύναμης που διαθέτει η 4η εξουσία,πιστεύω ότι δεν θα περάσει αυτό...
Και επειδή γνωρίζω επί προσωπικού κάποιους δημοσιογράφους και στελέχη κάποιων στοιχηματικών εφημερίδων,είμαι περίεργος να δω πως θα τους αντιμετώπισουν.
 
Απάντηση: Το σχέδιο της ΕΕΕΠ σε ισχύ

Οχι, αυτο απαγορευεται. Καθε νομιμος θα πρεπει να ειναι κατω απο ΟΠΑΠ. Γι αυτο θα υπαρχει μονο ο ΟΠΑΠ.

Καλά αυτό είναι πολύ εύκολο να αντιμετωπισθεί.
Οι αγορές του ΟΠΑΠ είναι δεδομένες.
Βγαίνω λοιπόν εγώ σαν μπουκ και δίνω στο 1Χ2 χαμηλότερα και πετάω το ασιατικό εκεί που το θέλω εγώ με γκανιότα 3% και δίνω αποδόσεις σε αγορές που δεν έχει ο ΟΠΑΠ που καλύπτουν το το 1Χ2 παικτικά σε πάλι χαμηλή γκανιότα.
Αν ας πούμε ο ΟΠΑΠ δίνει 1,72 στο οβερ έρχομαι εγώ και λέω οβερ 2 σκέτο σε 1,91 και αντερ 3 σκέτο 1,91 έχω και το οβερ 2.5 στο 1,20 να γουστάρουν.Άλλη αγορα κύριοι αυτή,δεν την έχετε και εγώ την έχω.Και μόλις την βάλει κι ο ΟΠΑΠ θα τους κάνω άλλα κόλπα.Θα λέω θέλετε αντερ?
Πάρτε το σύνολο σκορ 0-0,1-0,2-0,1-1,0-1,0-2 σε συνολική απόδοση 1,91.Άλλη αγορά κι αυτή...
 
Απάντηση: Το σχέδιο της ΕΕΕΠ σε ισχύ

Καλά αυτό είναι πολύ εύκολο να αντιμετωπισθεί.
Οι αγορές του ΟΠΑΠ είναι δεδομένες.
Βγαίνω λοιπόν εγώ σαν μπουκ και δίνω στο 1Χ2 χαμηλότερα και πετάω το ασιατικό εκεί που το θέλω εγώ με γκανιότα 3% και δίνω αποδόσεις σε αγορές που δεν έχει ο ΟΠΑΠ που καλύπτουν το το 1Χ2 παικτικά σε πάλι χαμηλή γκανιότα.
Αν ας πούμε ο ΟΠΑΠ δίνει 1,72 στο οβερ έρχομαι εγώ και λέω οβερ 2 σκέτο σε 1,91 και αντερ 3 σκέτο 1,91 έχω και το οβερ 2.5 στο 1,20 να γουστάρουν.Άλλη αγορα κύριοι αυτή,δεν την έχετε και εγώ την έχω.Και μόλις την βάλει κι ο ΟΠΑΠ θα τους κάνω άλλα κόλπα.Θα λέω θέλετε αντερ?
Πάρτε το σύνολο σκορ 0-0,1-0,2-0,1-1,0-1,0-2 σε συνολική απόδοση 1,91.Άλλη αγορά κι αυτή...

Δεν μπορω να σου απαντησω με σιγουρια σε αυτο, απο οσο εχω δει εταιριες που πηραν η προσπαθησαν να παρουν αδεια δεν εδιναν ασιατικο χαντικαπ.

Επισης απο οσα εχω δει και μπορεις κι εσυ να δεις στα σαιτ της bwin σε διαφορες χωρες, δεν δινουν σε ολες τις χωρες την ιδια προσφορα που εχει το com. Ας πουμε στη Γαλλια δεν εδιναν πρωταθλημα Εμιρατων θυμαμαι οταν ειχα τσεκαρει και κατι 1.95 στο κομ τα εδιναν 1.78 στο .φρ.

Οποτε δεν ειναι τοσο ευκολο οσο φαινεται να ειναι νομιζω. Γενικα δε θα επιτρεψουν σε καποιον να ανταγωνιστει τον ΟΠΑΠ. Μπορει να τον αφησουν να μπει για να δειχνουν οτι επιτρεπουν και σε αλλους και δεν ειναι μονοπωλιο, αλλα οχι να μπει ανταγωνιστικα(γι αυτο και δεν προκειται να μπει κανεις αλλος).

Ασε που οπως εχω πει οι πρακτορες δεν αγγιζονται σε αυτη τη χωρα, οποτε το θεωρω αδιανοητο να αφησουν καποιον να δινει την ευχαιρεια του "πονταρω απο το σπιτι μου οπου θελω".

Σε αυτο που λεει ο φιλος για τις εφημεριδες στοιχηματος, θα ειχε δικιο σε αλλη εποχη. Πλεον οι περισσοτεροι εθελοντικα δουλευουν σε αυτες, δεν πληρωνουν κανεναν σχεδον και δεν εχουν και κερδη γενικα. Οι περισσοτεροι τις βγαζουν απο μερακι και με τη διαθεση να βοηθησουν σε μια γενικη προσπαθεια που καποτε μπορει να αποφερει κερδη.
 
Απάντηση: Το σχέδιο της ΕΕΕΠ σε ισχύ

Καλησπερα παιδια.θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.Ξερει κανενας αν απο τον νομο εκτος απο το online στοιχημα επηρεαζονται και τα poker rooms?(που προσφερουν μονο ποκερ) Ευχαριστω..
 
Απάντηση: Το σχέδιο της ΕΕΕΠ σε ισχύ

Πριν απο κανα μηνα περιπου ειχαμε πει οτι οσο πιο προκλητικο και μεσαιωνικο ειναι το σχεδιο τοσο το καλυτερο για μας. Ειλικρινα χαιρομαι που διαβαζω κατι τετοια. Οπως φυσικα τα διαβαζαμε και τελος του Νοεμβριου οπου υποτιθεται τωρα δεν θα παιζαμε πουθενα. Απορω πως την μια πλευρα την υπολογιζουμε ως τελεσιδικη. Οκ τι περιμενατε δηλαδη να πει η πλευρα της ΕΕΕΠΠΠΠΠΠΠΠ??? Αυτη ειναι η μια πλευρα που εξυπηρετει οσους εξυπηρετει. Την αλλη και το ποσες ελευθεριες καταπαντουνται δεν την υπολογιζει κανεις??? Αντε να το ξαναπουμε αλλη μια φορα. Η λυση θα ερθει απο εξω...

Επισης @SOZON, εσενα η εννοια σου ειναι αν θα κλεισουν οι εφημεριδες που ανεκαθεν κινοντουσαν οι περισσοτερες σε λογικες που εξυπηρετουσαν τον οπαπ? Γιατι ειπαμε αρκετοι απο εμας ειμαστε και βιτσιωζοι και γουσταρουμε να παιζουμε Γουατεμαλα και Βολιβια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nansas και sakis64
Απάντηση: Το σχέδιο της ΕΕΕΠ σε ισχύ

Πριν απο κανα μηνα περιπου ειχαμε πει οτι οσο πιο προκλητικο και μεσαιωνικο ειναι το σχεδιο τοσο το καλυτερο για μας. Ειλικρινα χαιρομαι που διαβαζω κατι τετοια. Οπως φυσικα τα διαβαζαμε και τελος του Νοεμβριου οπου υποτιθεται τωρα δεν θα παιζαμε πουθενα. Απορω πως την μια πλευρα την υπολογιζουμε ως τελεσιδικη. Οκ τι περιμενατε δηλαδη να πει η πλευρα της ΕΕΕΠΠΠΠΠΠΠΠ??? Αυτη ειναι η μια πλευρα που εξυπηρετει οσους εξυπηρετει. Την αλλη και το ποσες ελευθεριες καταπαντουνται δεν την υπολογιζει κανεις??? Αντε να το ξαναπουμε αλλη μια φορα. Η λυση θα ερθει απο εξω...

Επισης @SOZON, εσενα η εννοια σου ειναι αν θα κλεισουν οι εφημεριδες που ανεκαθεν κινοντουσαν οι περισσοτερες σε λογικες που εξυπηρετουσαν τον οπαπ? Γιατι ειπαμε αρκετοι απο εμας ειμαστε και βιτσιωζοι και γουσταρουμε να παιζουμε Γουατεμαλα και Βολιβια.
Αγαπήτε grande.
Αυτό που εννοούσα είναι ότι ίσως έχουμε έναν απρόσμενο σύμμαχο σε αυτό και μάλιστα αυτόν που εξυπηρετούσε τους απέναντι.
Και συμφωνώ ότι όλοι λίγο πολλοί είμαστε βιτσιόζοι...εμένα μου αρέσουν τα σκορ σε game στα no name tennis matches.
Ελπίζω να δοθεί μια βιώσιμη λύση για όλους....
 
Απάντηση: Το σχέδιο της ΕΕΕΠ σε ισχύ

Ναι ρε φιλε SOZON εσενα το προβλημα σου ειναι οι εφημεριδες?Εδω καιγεται ο ποπος μας και εσυ κοιτας τι θα κανει η πρασινη και το 1χ2?Τελος παντων ποιοι τα εχουν ολα αυτα τα φυλλα?Μηπως κρυβονται πισω απο τον οπαπ και καποιοι απο αυτους?
Καλυτερα SOZON πες μας καμμια κοντινη χωρα να παμε που να επιτρεπονται ολα και ΣΩΣΕ ΜΑΣ.

Επισης ας αρχισουν να μπαινουν στην κουβεντα και οι εκπροσωποι των εταιρειων να μας πουν τι ενημερωση εχουν και αυτοι.Εκτος και εαν περιμενουν να μαθουν απο το infobeto τα τελευταια νεα...
 
Απάντηση: Το σχέδιο της ΕΕΕΠ σε ισχύ

Αγαπήτε grande.
Αυτό που εννοούσα είναι ότι ίσως έχουμε έναν απρόσμενο σύμμαχο σε αυτό και μάλιστα αυτόν που εξυπηρετούσε τους απέναντι.
Και συμφωνώ ότι όλοι λίγο πολλοί είμαστε βιτσιόζοι...εμένα μου αρέσουν τα σκορ σε game στα no name tennis matches.
Ελπίζω να δοθεί μια βιώσιμη λύση για όλους....



Συμμαχο εγχωριο ξεχασε το. Ειδες για ποτε εξαφανιστηκαν τα mpanerakia και οι διαφημισεις απο ολα τα μεσα (οπου φυσικα στην 1η ευκαιρια επανηλθαν οσα ειχαν την δυνατοτητα), τα οποια κοιταζουν οσο το δυνατον να προσαρμοζονται παρα να ρισκαρουν. Δεν ειναι εποχες για ρισκα. Η ουσια για μενα ειναι οτι σε καμια των περιπτωσεων δεν πρεπει κανεις να κλειδωσει οτι θα γινει ετσι. Δηλαδη αν αυριο βγει καποιο δημοσιευμα που θα ανατρεψει τελειως οσα σκεφτονται οι δικοι μας θα πρεπει να πανηγυριζουμε? Οχι. Η αληθεια κριβεται καπου στην μεση, γι αυτο η λυση θα ερθει απο εξω.
 
Απάντηση: Το σχέδιο της ΕΕΕΠ σε ισχύ

Καλησπερα παιδια.θα ηθελα να κανω μια ερωτηση.Ξερει κανενας αν απο τον νομο εκτος απο το online στοιχημα επηρεαζονται και τα poker rooms?(που προσφερουν μονο ποκερ) Ευχαριστω..

Όχι φίλε. Το τουρνουά πόκερ είναιτο μόνο που ΙΣΩΣ επιτρέψει ο Ευγένιος.
Και αυτό ΑΝ το επιτρέψει, και ΟΠΟΥ το επιτρέψει.

Και μια ακόμα υπενθύμιση σχετικά με τον ιντερνετικό ΟΠΑΠ.
Ο τρόπος που θα λειτουργεί είναι ο εξής:
Θα πηγαίνεις στο πρακτορείο, θα δίνεις τα χρήματα που θες να ποντάρεις (για να μη χάνει ο πράκτορας το "χαράτσι" του), μετά θα γυρνάς σπίτι και θα παίζεις από το ίντερνετ! Μετά άμα κερδίσεις θα επιστρέφεις στο πρακτορείο για να πάρεις τα κέρδη σου! :bravo:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Yannisss
Απάντηση: Το σχέδιο της ΕΕΕΠ σε ισχύ

Όχι φίλε. Το τουρνουά πόκερ είναιτο μόνο που ΙΣΩΣ επιτρέψει ο Ευγένιος.
Και αυτό ΑΝ το επιτρέψει, και ΟΠΟΥ το επιτρέψει.

Και μια ακόμα υπενθύμιση σχετικά με τον ιντερνετικό ΟΠΑΠ.
Ο τρόπος που θα λειτουργεί είναι ο εξής:
Θα πηγαίνεις στο πρακτορείο, θα δίνεις τα χρήματα που θες να ποντάρεις (για να μη χάνει ο πράκτορας το "χαράτσι" του), μετά θα γυρνάς σπίτι και θα παίζεις από το ίντερνετ! Μετά άμα κερδίσεις θα επιστρέφεις στο πρακτορείο για να πάρεις τα κέρδη σου! :bravo:

Εμένα με καίει αν θα βάλει live την αλμπινολέφε του Ζουγανέλη...
 
Απάντηση: Το σχέδιο της ΕΕΕΠ σε ισχύ

Nαι. Σαν τις αλλες τις καρτες που τις γεμιζε ο πρακτορας για να σκας μπαλονια ή να σουταρεις πεναλτι? Πλακα κανουμε τωρα? Πρεπει να ειναι τερμα απελπισμενος καποιος για να παρει μια καρτα τετοια. Και επειδη διαβαζουν πολλοι του οπαπ, αληθεια αυτες οι σκυλοδρομιες τι εγιναν? Σκισανε ε? Ουρες κανει ο κοσμος για να παιξει...
Παρτε το ως παραδειγμα. Σκυλοδρομια θα γινει το στοιχημα οπως το οραματιζονται αυτοι που το οραματιζονται.
 
Απάντηση: Το σχέδιο της ΕΕΕΠ σε ισχύ

Νομιζω οτι χειροτερα νεα δεν θα μπορουσαν να υπαρχουν.Απο τη στιγμη που απαγορευουν στις τραπεζες καθε συνεγασια,δεν υπαρχει καμια περιπτωση να επιτρεψουν τα ηλεκτρονικα πορτοφολια.Παει αυτο...Το να λενε στις "24" η σε οποιον αλλο θελει,οτι μπορει να παιξει χαμηλοτερα απο τον οπαπ,εννοειται οτι ειναι υποτιμηση της νοημοσυνης μας και τους....Δεν βλεπω απο την μια καμια λυση,καθως δεν πιστευω οτι θα μας σωσουν οι "εξω"(ποτε αλλωστε το εκαναν?).Απο την αλλη δεν μπορω να φανταστω οτι οι κολοσοι του χωρου θα το καταπιουν αμασητο.Εδω το τελευταιο διαστημα επαναδραστηριοποιηθηκαν ακομα και αυτοι που ειχαν φυγει το Δεκεμβρη,+αρκετες νεες εταιρειες που ξεκινησαν τωρα,για 2,5 μηνες ολα αυτα?Οι μονοι μας συμμαχοι ειναι οι παραδοσιακοι εχθροι μας,οι μπουκ!!!Η ενσταση θα γινει?αλλιως εχουμε ουτε 2 εβδομαδες........
 
Απάντηση: Το σχέδιο της ΕΕΕΠ σε ισχύ

Οντως,θα ηθελα να μαθω τις αποψεις του στοιχιμαν,της μπετ770 και αλλες που εκπροσωποι τους μιλουν εδω.
Και φυσικα τι σκοπευουν να κανουν...
Αν κανουν κατι...
 
Απάντηση: Το σχέδιο της ΕΕΕΠ σε ισχύ

3 μήνες και 2 μέρες χωρίς ΟΠΑΠ και συνεχίζω ακάθεκτος και μετά τα σημερινά που διαβάζω είναι που δεν θα ρίξω έστω ένα δελτίο για το έτσι
 
Απάντηση: Το σχέδιο της ΕΕΕΠ σε ισχύ

Να κανω μια παρατηρηση σχετικα με τα ηλεκτρονικα πορτοφολια.
Κατ΄αρχην δεν τιθεται ζητημα τα ηλεκτρονικα πορτοφολια να σταματησουν να παρεχουν τις υπηρεσιες τους σε Ελληνες πελατες, καθως τα ηλεκτρονικα πορτοφολια δεν χρησιμοποιουνται μονο για συναλλαγες με στοιχηματικες εταιριες αλλα και για εμπορικες συναλλαγες.
Απλως θα σταματησουν να υποστηριζουν συναλλαγες για στοιχηματικους σκοπους.
Αυτο ισχυει ηδη και εφαρμοζεται, πιθανολογω με την εννοια της παρατασης σε εταιριες που δραστηριοποιουνται ακομα στον Ελλαδικο χωρο. Ηδη με εταιριες που εχουν φυγει απο την ελληνικη αγορα δεν υφισταται συναλλαγη μεσω ηλεκτρονικων πορτοφολιων.
Την παραπανω διευκρινηση την κανω περισσοτερο γι' αυτους που χρησιμοποιουν ηλεκτρονικα πορτοφολια για αλλους σκοπους εκτος στοιχηματικων.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Jimmakos
Απάντηση: Το σχέδιο της ΕΕΕΠ σε ισχύ

στις 16 Ιανουαρίου του 1920, τέθηκε σε ισχύ με το νόμο Βόλστιντ (Volstead Act). Ήταν η ληξιαρχική πράξη για την έναρξη της Ποτοαπαγόρευσης.
Δεν πέρασε μεγάλο διάστημα και η μαύρη αγορά άρχισε να ανθίζει, το έγκλημα να κινείται ανοδικά και οι οργανωμένες συμμορίες να ευημερούν και να κερδίζουν πολιτική επιρροή. Η αστυνόμευση ήταν δύσκολη υπόθεση, με αποτέλεσμα να ξεφυτρώνουν σαν μανιτάρια τα παράνομα αποστακτήρια και μπαρ. Τα σημεία πώλησης έφθασαν τα 30.000, σχεδόν διπλάσια σε σχέση με την προ Ποτοαπαγόρευσης εποχή.
Η διαφθορά στους κόλπους της αστυνομίας κάλπαζε, καθώς οι πειρασμοί για τους γλίσχρα αμειβόμενους αστυνομικούς ήταν μεγάλοι. Ο Αλ Καπόνε κόμπαζε ότι είχε στο μισθολόγιό του τη μισή αστυνομία του Σικάγου. Πολλοί γιατροί θησαύριζαν συνταγογραφώντας ουίσκι για ιατρικούς λόγους, που ήταν νόμιμο και διατίθετο από τα φαρμακεία.
Οι παράνομοι διακινητές έγιναν λαϊκοί ήρωες, καθώς πρόσφεραν δουλειά σε περίοδο μεγάλης ανεργίας, όπως ήταν η εποχή της Μεγάλης Ύφεσης («Κραχ»). Μεγάλες ήταν οι δημοσιονομικές απώλειες, καθώς η φορολόγηση του αλκοόλ έφερνε «ζεστό» χρήμα στα κρατικά ταμεία. Υπολογίστηκε ότι το κράτος έχανε κάθε χρόνο 500 εκατομμύρια δολάρια από τη φορολογία του αλκοόλ.
Στα θετικά της Ποτοαπαγόρευσης ήταν η δραστική μείωση των θανάτων από ασθένειες σχετιζόμενες με το αλκοόλ, όπως και η πτώση της συναφούς εγκληματικότητας. Όμως, επτά χρόνια μετά την επιβολή της ποτοαπαγόρευσης οι θάνατοι άρχισαν να αυξάνονται, ενώ τα ποτά-μπόμπες συνέβαλαν στη σημαντική άνοδο των τυφλώσεων και των παραλύσεων.
Η αύξηση της εγκληματικότητας και της διαφθοράς άλλαξε τη διάθεση της κοινής γνώμης. Στις προεδρικές εκλογές του 1932 ο δημοκρατικός υποψήφιος Φραγκλίνος Ρούσβελτ, λάτρης του μαρτίνι, συμπεριέλαβε στο πρόγραμμά του την άρση της ποτοαπαγόρευσης. Ένα χρόνο αργότερα, στις 5 Δεκεμβρίου του 1933, η Ποτοαπαγόρευση ήρθη στο μεγαλύτερο μέρος των ΗΠΑ, μετά την υιοθέτηση από το Κογκρέσο της 21ης Τροποποίησης του Συντάγματος. Το Μισισίπι ήταν η τελευταία πολιτεία που νομιμοποίησε και πάλι το αλκοόλ το 1966.
Βικιπαίδεια


 
Απάντηση: Το σχέδιο της ΕΕΕΠ σε ισχύ

Μιλάμε οτι θα ξαναβγούν τα "τεφτέρια" παλι

σε ΟΛΗ την Επικράτεια

μονο που τωρα θα ειναι και " ηλεκρονικά "


Αν πουληθει γρηγορα ο ΟΔΙΕ , ( το δικαιωμα των ιπποδρομιων , οχι το Μαρκοπουλο )

ο αγοραστης θα βαλει αμεσα και το ιντερνετικο οπως εχει γραφτει , παιρνει και αυτο το δικαιωμα

ε καποιοι θα (ξανα)στραφουν και προς τα εκει
 
Απάντηση: Το σχέδιο της ΕΕΕΠ σε ισχύ

Μιλάμε οτι θα ξαναβγούν τα "τεφτέρια" παλι

σε ΟΛΗ την Επικράτεια

μονο που τωρα θα ειναι και " ηλεκρονικά "


Αν πουληθει γρηγορα ο ΟΔΙΕ , ( το δικαιωμα των ιπποδρομιων , οχι το Μαρκοπουλο )

ο αγοραστης θα βαλει αμεσα και το ιντερνετικο οπως εχει γραφτει , παιρνει και αυτο το δικαιωμα

ε καποιοι θα (ξανα)στραφουν και προς τα εκει



lili δεν ξαναγυρναω ποτε των ποτων στον ιπποδρομο αν δεν εχω την δυνατοτητα να παιζω απ το σπιτι μου Ελληνικες κουρσες και οπως θελω εγω. Βαρεθηκα τους π@π@ρολογους ολα αυτα τα χρονια που χανανε και γυρναγανε με τα ποδια απ το φαληρο ή τους φωστηρες των αντιαισθηκτικων πρακτοριων ή την γενικοτερη πιεση στο να παρεις σειρα για να παιξεις. Αν αλλαξουν αυτα και καποια αλλα ενδοιπποδρομιακα θεματα τοτε ναι ισως και να αξιζει να τζογαρεις καποιες κουρσες.
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λάτσιο - Γιουβέντους
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λέστερ - Σαουθάμπτον
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Άρσεναλ - Τσέλσι
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστουντιάντες - Γκρέμιο
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΠΑΣ Λαμία - ΠΑΟΚ
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Άρης - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Μονακό - Λιλ
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ
  • 21:30
    Novasports News
    • Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Γουλβς - Μπόρνμουθ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αγιαξ - Εξέλσιορ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Αταλάντα - Φιορεντίνα
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Μαρσέιγ - Νις
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Μάντσεστερ Γ. - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
  • 22:00
    Novasports Start
    • Κρίσταλ Πάλας - Νιούκαστλ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Έβερτον - Λίβερπουλ
  • Αύριο 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε - Παλμέιρας
  • 20:30
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάσκονια
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μιλγουόκι Μπακς - Ιντιάνα Πέισερς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 16:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • Έσπερος Λαμίας - ΑΕ Ψυχικού
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Μονακό - Φενέρμπαχτσε
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός
  • Αύριο 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπόστον Σέλτικς - Μαϊάμι Χιτ
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 128
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
    Ertzan Ertzan: Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει...