Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

Μου ζήτησαν και μένα που κατεθεσα με paysafe , να στείλω τις ίδιες αηδιες,μολιςτολμησα και ζήτησα ανάληψη τα 166€ μου. Απαράδεκτη εταιρεία.
Έστειλα την φωτογραφία σε χρόνο dt ,παρότι περασμένα μεσάνυχτα.
Δεν έχω την τεχνογνωσία για να τραβήξω βίντεο,ουτε είμαι υποχρεωμένος να το κάνω.
Ή συσκευή μου είναι απαρχαιωμένη. Μόνο βγάζει φωτο με την κάμερα και μπαίνει με τα χιλια ζόρια στο ίντερνετ.ουτε screenshots δε βγάζει. Θα πρέπει να τρέχω σε ίντερνετ καφέ για το screenshot.
Φυσικά δεν πρόκειται να τους κοινοποιησω τις συναλλαγές μου. Όπως έγραψαν και τα παιδιά παραπάνω είναι παράνομο.
Θα επικοινωνήσω αύριο με το δικηγόρο μου και με τη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος για απόπειρα παραβίασης προσωπικών δεδομένων.
Τώρα που το σκέφτομαι,μετανιωσα που έστειλα και τη γελοία την φωτογραφία με την ταυτότητα στο μάγουλο.
Θα ενημερωσω για ότι νεότερο.
Αποφύγετε την goalbet όπως o διάβολος το λιβάνι παιδιά.
Έχουν τεράστια ευθύνη και οι στοιχηματικες σελίδες και τα φόρουμ που την διαφημίζουν και την προτείνουν.
Κρίμα...

φιλε μην στειλεις τις συναλλαγες σου για κανενα λογο. ειναι παρανομο. στειλε μου pm αν χρειαστεις βοηθεια. η μητερα μου ειναι συνταξιουχος δικηγορος και εχω καποιες νομικες γνωσεις και μπορω να σε κατευθυνω αν θες.

παντως τι θελετε και μπλεκετε με τη goalbet ρε παιδιά?
εγω εχω σταματησει να ασχολουμαι μαζι της εδω και σχεδον 1 χρονο. δε λεω,ωραιο το μπονους που εδινε τα Χριστουγεννα,αλλα αφου στο τελος θα σας βγει ξινό, τι καθεστε και ασχολείστε?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Yios1991
Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

Έχουν τεράστια ευθύνη και οι στοιχηματικες σελίδες και τα φόρουμ που την διαφημίζουν και την προτείνουν.
Κρίμα...

μεγαλη κουβεντα αυτο που ειπες.
καλως ηρθες στο 2019.

το χρημα κινει τα παντα φιλε μου.

οι επαγγελματικες σελιδες οποιασδηποτε μορφης (froum,sites,blogs,official social media pages επωνυμων ατομων ή εταιρειων) λειτουργουν με γνωμονα το κερδος και μονον.
θελουν views και χορηγιες/διαφημισεις. αρα θα στηριξουν τους συνεργατες τους.

κι οποιος γραφει αρνητικες κριτικες συνηθως σβηνονται (που να δεις σε σελιδες πολιτικων προσωπων τι λογοκρισια πεφτει).

σε φορουμ που ασχολειται με γυμναστικη , οποιος εγραφε κατι κακο για την χορηγο εταιρεια συμπληρωματων διατροφης, ή του σβησανε το σχόλιο, ή τον κάνανε ban.

εδω τα πιο πολλα τα δημοσιευουν τουλάχιστον.

το ασχημο που γινεται εδω και το λεω δημοσια, κι ας φαω ban, ειναι οτι καποια υπαρχουν και περιπτωσεις όπου καποια μηνυματα (τα οποια δεν εχουν υβρεις), αργουν εως και 15 μερες (οπως συνεβη με ενα δικο μου μηνυμα) να δημοσιευτουν,κι αυτο κατοπιν δικης μου ασκησης πιεσης σε mods,μεσω pm.

ο λογος? εικαζω οτι το φορουμ θελει να φρεναρει καποια τοπικ που αφορουν τα κακως κειμενα των στοιχηματικων (τις οποιες διαφημιζει) ωστε να μην εμφανιζονται αυτα τα μηνυματα στην ενοτητα "νεα μηνυματα-ενεργειες" . επισης αν καποιος δεν επιμεινει (οπως εκανα εγω οταν ειχαν περασει 4 μερες στην 1η περιπτωση και 15 μερες σε μια 2η περιπτωση μηνυματων μου) στελνοντας pm σε mods/admins και ξεχαστει ή δωσει τόπο στην οργη, το μηνυμα πιθανον να μην δημοσιευετει ποτέ.
αλλα ακομα κι αν δημοσιευτει , αν δημοσιευτει με 15 μερες καθυστερηση το τοπικ θα εχει ηδη παγωσει, ο συνομιλητης μου θα εχει πιστεψει οτι ξεχασα/αδιαφορησα να του απαντησω στο τοπικ , με αποτελεσμα να μην παρει εκταση το θεμα και να εχει λιγα views , και να μην συνεχιστει η αναγνωση του θεματος που αφορα τα κακως κειμενα των στοιχηματικων
 
Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

Να μην εικαζεις βρε Jordan. Εχω σνεβασει οοοολα οσα στελνετε εκτις απο αυτα που βρίζουν τα οποία είναι 2 - 3 και οι οποίοι τα ξαναγαψαν κόσμια
Το αν καθυστέρησα να ανεβάσω κάτι μερικές μέρες είναι γιατί μπορεί ν τρέχουμε και σε νοσοκομεία και να μην προλαβαίνουμε...
Να ευχαριστείτε που υπάρχει το infobeto.com 2 δεκαετίες τώρα... και βοηθάει τους πάντες.
 
Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

Να μην εικαζεις βρε Jordan. Εχω σνεβασει οοοολα οσα στελνετε εκτις απο αυτα που βρίζουν τα οποία είναι 2 - 3 και οι οποίοι τα ξαναγαψαν κόσμια
Το αν καθυστέρησα να ανεβάσω κάτι μερικές μέρες είναι γιατί μπορεί ν τρέχουμε και σε νοσοκομεία και να μην προλαβαίνουμε...
Να ευχαριστείτε που υπάρχει το infobeto.com 2 δεκαετίες τώρα... και βοηθάει τους πάντες.

στο ενδιαμεσο των 15 ημερων όπου το μηνυμα μου ηταν σε κατασταση αναμονης, δημοσιευτηκαν μηνυματα αλλων χρηστών στην ενοτητα "νομιμες στοιχηματικες εταριες" . οπότε τι άλλο θα μπορουσα να υποθεσω?

το οτι δημοσιευονται σχεδον ολα τα μηνυματα στο παρον φορουμ (εστω και με καθυστερηση) το εγραψα και γω πιο πανω, και τονισα οτι η κατασταση σ αλλα φορουμ/σελιδες ειναι απείρως χειροτερη.

αγνώμων για το ινφομπετ δεν ειμαι. ειμαι αντικειμενικος και παραμενω καχυποπτος για τα παντα και τους παντες διοτι εχουν δει πολλα τα ματια μου και τα αυτια μου εχουν ακουσει περισσότερα
 
Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

φιλε μην στειλεις τις συναλλαγες σου για κανενα λογο. ειναι παρανομο. στειλε μου pm αν χρειαστεις βοηθεια. η μητερα μου ειναι συνταξιουχος δικηγορος και εχω καποιες νομικες γνωσεις και μπορω να σε κατευθυνω αν θες.

παντως τι θελετε και μπλεκετε με τη goalbet ρε παιδιά?
εγω εχω σταματησει να ασχολουμαι μαζι της εδω και σχεδον 1 χρονο. δε λεω,ωραιο το μπονους που εδινε τα Χριστουγεννα,αλλα αφου στο τελος θα σας βγει ξινό, τι καθεστε και ασχολείστε?

Την πατησα γιατί διάβασα σε κάτι άλλες σελίδες καλές κριτικές για την goalbet.

Ευχαριστώ για τη βοήθειά,αλλα έχω καλό δικηγόρο και γω.

Έχω ήδη μιλήσει και με τη δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος για απόπειρα παραβίασης προσωπικών δεδομένων.
 
Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

Καλησπέρα καλησπέρα.

Και στους δυο σας τα μηνύματα εγώ τα δημοσίευσα εγώ και με καθυστέρηση και μάλιστα ήταν 10 ημερών ένα από τα δικά σου

Κάποτε υπήρχε απόλυτη ελευθερία για στοιχηματικές αλλά ας όψεται οι παλιότεροι το παραγ@μησαν τον θέμα από όλες τις απόψεις άλλος ερχόταν διαφήμιζε άλλο μπουκ ο άλλος έβριζε χυδαία έτσι μπήκε περιορισμός δεν φταίμε το προκαλέσανε άρα περνάνε από έγκριση.

Στις περισσότερες φορές βλέπω εγώ τα μηνύματα και αν δεν έχει υβριστικά τα δημοσιεύω εάν υπάρχει έστω και το "Αυτοί είναι απατεώνες" προσπερνώ όλο το μήνυμα σιγά μην κάτσω να διορθώσω κιόλας και ούτε να μου στείλετε μήνυμα για το γιατί. Θες να ακουστεί η φωνή σου λογικά κάντο με ήρεμο τρόπο θες να φωνάξεις να βρίσεις πάνε στην εταιρεία και χώστους εμείς τι σου φταίμε? Τα μπαν δεν πέφτουν εύκολα έχει καιρό να πέσει μπαν πλην ενός τελευταία που κατέβασε καντήλια σε άλλον. Λογικό δεν είναι να φάει μπαν. Εσύ γιατί να φας δηλαδή? Λες τα παράπονα σου κάνουμε μια ήρεμη συζήτηση αυτό

Έχω όμως και εγώ μια απορία μ'εσάς αλλά και για τους όλους. Τα "παράπονα" σας για μη δημοσίευση μηνυμάτων τα στέλνετε μόνο σ'εμένα ή στέλνετε και στους άλλους Μόντ? Γιατί τώρα τελευταία μου έρχονται πολλά και διάφορα μηνύματα από "καινούριους" και το έχω απορία.

Ναι μπορούν και καθυστερούν αλλά δεν το κάνουμε ούτε σκεφτόμαστε "Έλα μωρέ άστον έγραψε και τι έγινε σιγά" αλλιώς γιατί να υπάρχει το φόρουμ για να πει ο καθένας τον τρόπο του. "Πίεση" δεν υπήρχε είναι λάθος λέξη κανένας εδώ μέσα δεν μπορεί να με πιέσει να κάνω κάτι κανένας υπενθύμιση είναι καλύτερα γιατί δεν είχα δει το μήνυμα σου όπως έγινε και με τον Yio σήμερα το πρωί το πριβέ του. Αρκετές φορές μπαίνω από το κινητό και συγκεκριμένα με tapatalk και όταν μπαίνω από κει μετά στον υπολογιστή μηνύματα που δεν θα έχω διαβάσει κιόλας θα φανούν διαβασμένα και άρα θα μου ξεφύγουν λογικά

Λογικό δεν είναι κάπου και τα σάιτ όλα να προστατεύουν τις εταιρίες χορηγούς? Κάπως δεν πρέπει αν συντηρηθούν τα σάιτ? Έξοδα δεν έχουν νομίζεις λειτουργικά? domain name, συντήρηση server κτλπ. Ύστερα που να ξέρει ο καθένας τι σόι εταιρεία είναι ο άλλος? Εντάξει το μαθαίνει εκ τον υστέρων πριν όμως? Μόνο καλά πράγματα ακούς. Έτσι είναι σε όλες τις δουλειές και εγώ κατάστημα με λευκά είδη έχω αυτά που έχω ακούσει εξαρχής και έχω αναθεωρήσει στην πορεία είναι άπειρα
 
Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

Καλησπέρα και από μένα. Δεν περίμενα το πρώτο μου μήνυμα να είναι υπο αυτές τις συνθηκες.
Την πάτησα και γω με τη goalbet.
Σήμερα προσπαθώντας να στοιχηματισω στο live του αγώνα μπάσκετ Προμηθέας Ολυμπιακός, διαπίστωσα ότι το στοίχημα μου (νίκη Ολυμπιακου) δεν έγινε δεκτό.
Πάω στην ενότητα λογαριασμός για να τους στείλω μήνυμα, και βρίσκω ένα δικό τους μήνυμα που με άφησε άφωνο και ζητάνε ότι ζητάνε και στους προηγούμενους.
Σημειώστε ότι όχι απλά είναι ταυτοποιημενος ο λογαριασμός μου, αλλά επειδή ο λογαριασμός δεκο που είχα σε φώτο στο κινητό μου, από παλιότερες εγγραφές σε στοιχηματικες εταιρείες, είχε παλιώσει και ήταν εκτός τριμήνου, και ήμουν εκτός σπιτιού και δεν είχα πρόσβαση σε άλλο λογαριασμό δεκό εκείνη την ώρα , τους ρώτησα αν τους ενδιαφέρει να τους στείλω σε φώτο τα στοιχεία φυσικού προσώπου τάξις νέτ, και το εκκαθαριστικό μου, που τα είχα αποθηκευμένα σε φώτο στο κινητό μου.μου είπαν ναι. Τα δέχτηκαν και ταυτοποιηθηκε ο λογαριασμός μου. Μιλάμε για έγγραφα πολύ σοβαρά τα οποία δεν ήμουν υποχρεωμένος να στείλω, αλλά τα έστειλα οικειοθελώς.
Κι αυτοί έχουν το θράσος να ζητάνε εξευτελιστικες φώτο και βίντεο...


Θεωρώ ότι έχετε τεράστια ευθύνη και σεις που τους διαφημίζετε. Επίσης έχω μεσα στην στοιχηματικη εταιρεία goalbet, 317,85€ και υπολείπεται (για να ολοκληρωθεί ο τζίρος ενός μπόνους που Ελαβα) στοιχηματισμος της τάξεως των 52€. Υποψιάζομαι πως θα μου ακυρώνουν όλα τα στοιχήματα ώστε να μην μπορώ να τελειώσω το τζιρο και να μην κάνω αναληψη ποτέ.


Έστειλα τα screenshots paysafe, και αποδεικτικό της συναλλαγής μου προς αυτούς, αλλά δεν ξέρω πως να τραβήξω βίντεο, ούτε θεωρώ ότι πρέπει να τους κοινοποιήσω τις συναλλαγές μου, ούτε θέλω να ξεφυλιστω στη γυναίκα και τα παιδιά μου, να με βγάζουν φώτο με την ταυτότητα στο μάγουλο λες και είμαι φυλακισμένος.


Σημειώστε ότι ο paysafe Account είναι πλήρως ταυτοποιημενος, και ο στοιχηματισμος μου είναι πολύ συνετός. Σας στέλνω τα στοιχήματα μου να τα δείτε άμα θελετε. Όλα είναι τοποθετημένα σε σπορ όπως ποδόσφαιρο μπάσκετ, σε γνωστά πρωταθλήματα με μικρά ποσά,οποτε ούτε τίθεται θέμα στημένων αγώνων, άλλωστε πολλά είναι live. 65€ το μέγιστο στοίχημα
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20190113-183443.jpg
    Screenshot_20190113-183443.jpg
    32.9 KB · Προβολές : 311
  • Like
Αντιδράσεις: kerkireos
Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

Καλησπέρα καλησπέρα.

Και στους δυο σας τα μηνύματα εγώ τα δημοσίευσα εγώ και με καθυστέρηση και μάλιστα ήταν 10 ημερών ένα από τα δικά σου

Κάποτε υπήρχε απόλυτη ελευθερία για στοιχηματικές αλλά ας όψεται οι παλιότεροι το παραγ@μησαν τον θέμα από όλες τις απόψεις άλλος ερχόταν διαφήμιζε άλλο μπουκ ο άλλος έβριζε χυδαία έτσι μπήκε περιορισμός δεν φταίμε το προκαλέσανε άρα περνάνε από έγκριση.

Στις περισσότερες φορές βλέπω εγώ τα μηνύματα και αν δεν έχει υβριστικά τα δημοσιεύω εάν υπάρχει έστω και το "Αυτοί είναι απατεώνες" προσπερνώ όλο το μήνυμα σιγά μην κάτσω να διορθώσω κιόλας και ούτε να μου στείλετε μήνυμα για το γιατί. Θες να ακουστεί η φωνή σου λογικά κάντο με ήρεμο τρόπο θες να φωνάξεις να βρίσεις πάνε στην εταιρεία και χώστους εμείς τι σου φταίμε? Τα μπαν δεν πέφτουν εύκολα έχει καιρό να πέσει μπαν πλην ενός τελευταία που κατέβασε καντήλια σε άλλον. Λογικό δεν είναι να φάει μπαν. Εσύ γιατί να φας δηλαδή? Λες τα παράπονα σου κάνουμε μια ήρεμη συζήτηση αυτό

Έχω όμως και εγώ μια απορία μ'εσάς αλλά και για τους όλους. Τα "παράπονα" σας για μη δημοσίευση μηνυμάτων τα στέλνετε μόνο σ'εμένα ή στέλνετε και στους άλλους Μόντ? Γιατί τώρα τελευταία μου έρχονται πολλά και διάφορα μηνύματα από "καινούριους" και το έχω απορία.

Ναι μπορούν και καθυστερούν αλλά δεν το κάνουμε ούτε σκεφτόμαστε "Έλα μωρέ άστον έγραψε και τι έγινε σιγά" αλλιώς γιατί να υπάρχει το φόρουμ για να πει ο καθένας τον τρόπο του. "Πίεση" δεν υπήρχε είναι λάθος λέξη κανένας εδώ μέσα δεν μπορεί να με πιέσει να κάνω κάτι κανένας υπενθύμιση είναι καλύτερα γιατί δεν είχα δει το μήνυμα σου όπως έγινε και με τον Yio σήμερα το πρωί το πριβέ του. Αρκετές φορές μπαίνω από το κινητό και συγκεκριμένα με tapatalk και όταν μπαίνω από κει μετά στον υπολογιστή μηνύματα που δεν θα έχω διαβάσει κιόλας θα φανούν διαβασμένα και άρα θα μου ξεφύγουν λογικά

Λογικό δεν είναι κάπου και τα σάιτ όλα να προστατεύουν τις εταιρίες χορηγούς? Κάπως δεν πρέπει αν συντηρηθούν τα σάιτ? Έξοδα δεν έχουν νομίζεις λειτουργικά? domain name, συντήρηση server κτλπ. Ύστερα που να ξέρει ο καθένας τι σόι εταιρεία είναι ο άλλος? Εντάξει το μαθαίνει εκ τον υστέρων πριν όμως? Μόνο καλά πράγματα ακούς. Έτσι είναι σε όλες τις δουλειές και εγώ κατάστημα με λευκά είδη έχω αυτά που έχω ακούσει εξαρχής και έχω αναθεωρήσει στην πορεία είναι άπειρα

εγω ειχα στειλει στον betlanden την 1η φορα που αργησε 4 μερες να αναρτηθει μια 3αδα μηνυματων μου και τη 2η φορα βρηκα το δικο σου προφιλ μπροστα μου που φαινοταν οτι ηταν on line πολυ προσφατα και εστειλα σε σενα,επειδη ειχε καθυστερησει 10 μερες να ανεβει το μηνυμα μου
 
Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

Κάπως έχετε μπερδέψει τα πράγματα.Διαφημισεις υπάρχουν παντού και ο διαφημιστής προβάλλει την διαφήμιση και δεν ειναι υπεύθυνος για το προϊόν του πελάτη του σε καμία περίπτωση.
Πρέπει να ξεχωρίσετε αυτά τα πράγματα και να λέτε ευχαριστώ πού το infobeto σας δίνει το βήμα για να πείτε τα προβλήματα που έχετε και όχι μόνο αυτό αλλά πολλές φορές παρεμβαίνει και βοηθά.

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden και A L E X
Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

Καλησπέρα καλησπέρα.

Και στους δυο σας τα μηνύματα εγώ τα δημοσίευσα εγώ και με καθυστέρηση



Έχω όμως και εγώ μια απορία μ'εσάς αλλά και για τους όλους. Τα "παράπονα" σας για μη δημοσίευση μηνυμάτων τα στέλνετε μόνο σ'εμένα ή στέλνετε και στους άλλους Μόντ? Γιατί τώρα τελευταία μου έρχονται πολλά και διάφορα μηνύματα από "καινούριους" και το έχω απορία.

Το αρχικό μου μήνυμα σβήστηκε ή είναι ή εντύπωση μου;;;
Εγώ έστειλα σε ένα σωρό mods το πρωι,γιατι ήμουν και είμαι έξαλλος.δεν ήξερα ότι υπάρχει πολιτική καθυστέρησης μηνυμάτων.
Μόνο ο animusbet είχε την καλοσύνη να μου απαντήσει.
Τέλος πάντων αν σου δημιούργησα πρόβλημα και σε ενοχλησα τόσο πολύ,σου ζητώ συγγνώμη
 
Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

<section id="footer-top"> ΕΠΙΣΗΜΗ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΠΟΠΤΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΥ ΠΑΙΓΝΙΩΝ (Ε.Ε.Ε.Π.)


https://www.gamingcommission.gov.gr/index.php/



Αχαρνών 17 & Πλατεία Μαυροκορδάτου, 104 38 Αθήνα
Τηλεφωνικό κέντρο: +30 211 107 5000
Φαξ: +30 211 107 5005
Email: [email protected]



</section>

:cool:
 
Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

Το αρχικό μου μήνυμα σβήστηκε ή είναι ή εντύπωση μου;;;
Εγώ έστειλα σε ένα σωρό mods το πρωι,γιατι ήμουν και είμαι έξαλλος.δεν ήξερα ότι υπάρχει πολιτική καθυστέρησης μηνυμάτων.
Μόνο ο animusbet είχε την καλοσύνη να μου απαντήσει.
Τέλος πάντων αν σου δημιούργησα πρόβλημα και σε ενοχλησα τόσο πολύ,σου ζητώ συγγνώμη

Το αρχικό σου μήνυμα ναι εκλεισε από τον αντμίν για να επεξεργαστεί τις βρισιές και το ξαναερνεργοποίησε. Πρόσεχε τις εκφρασεις σου και διαβασε τους κανονες για το συγκεκριμενο φορουμ και τοπικς πως αναρτουνται!

Δεν με ενόχλησες καθόλου απλά μου έκανε εντύπωση και είχα την απορία
 
Τελευταία επεξεργασία από διαχειριστή:
Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

Το αρχικό σου μήνυμα ναι εκλεισε από τον αντμίν για να επεξεργαστεί τις βρισιές και το ξαναερνεργοποίησε. Πρόσεχε τις εκφρασεις σου και διαβασε τους κανονες για το συγκεκριμενο φορουμ και τοπικς πως αναρτουνται!

Δεν με ενόχλησες καθόλου απλά μου έκανε εντύπωση και είχα την απορία

Ποιες βρισιές μου; Δεν εβρισα. Ο χαρακτηρισμός απαράδεκτη δεν είναι βρισιά.

Επειδή προτείνω στους αναγνώστες να την αποφύγουν πάρει θυσία; Εμένα αυτή είναι ή άποψη μου.δε γίνεται να με λογοκρινετε επει διατυπωνω την άποψη μου.

Πάμε πάλι στο θέμα για να μην ξεφευγουμε.ε κάνα καταγγελία και σε mga,εεεπ.

Θα ενημερώσω μόλις έχω νεοτερα
 
Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

Πριν κανα 2 μήνες μου ζητήσαν κ μένα να τους στείλω βίντεο,selfie και screenshot από την paysafe μου. Στην αρχή τους έστελνα μηνύματα αλλά τελικά βάση των κανόνων που αποδεχόμαστε όταν κάνουμε λογαριασμό και με τη νομοθεσία που ισχύει( εδώ αναφέρει τι ισχύει https://www.taxheaven.gr/laws/circular/view/id/19929 ) τους τα έστειλα όσο κ να μου κακοφάνηκε και ολοκληρώθηκε η ανάληψη μου.
 
Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

Κάπως έχετε μπερδέψει τα πράγματα.Διαφημισεις υπάρχουν παντού και ο διαφημιστής προβάλλει την διαφήμιση και δεν ειναι υπεύθυνος για το προϊόν του πελάτη του σε καμία περίπτωση.
Πρέπει να ξεχωρίσετε αυτά τα πράγματα και να λέτε ευχαριστώ πού το infobeto σας δίνει το βήμα για να πείτε τα προβλήματα που έχετε και όχι μόνο αυτό αλλά πολλές φορές παρεμβαίνει και βοηθά.

Στάλθηκε από το MYA-L41 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

κάθε άλλο. ο διαφημιστης εχει ηθικη υποχρεωση πανω απο ολα να διαφημιζει σωστους διαφημιζομενους, διοτι εκτιθεται κι αυτος. δεν ειναι φυσικα υποχρεωμενος εκ των προτερων να γνωριζει τις προθεσεις ή την ποιοτητα του προιοντος του διαφημιζομενου,αλλα οφειλει ηθικα να παρεμβαινει υπερ του καταγγελοντος, κι οχι να τον λογοκρινει,άμμεσα ΄η έμμεσα.
ειδικα μαλιστα απο οχι απλα διαφημιζει τον διαφημιζομενο,αλλα στην αναλυση της εταιρειας , την οποια παρουσιαζει στην επισημη ιστοσελιδα του το ινφομπετ, γραφει για τη goalbet

"Το ζωτικό σημείο και η βάση της επιτυχίας της GoalBet είναι η ευχαρίστηση των πελατών της. Η ευγένεια και φιλικότητα του πολύγλωσσου προσωπικού της είναι το κύριο στοιχείο της εξυπηρέτησης πελατών. Όλα τα αιτήματα και οι ερωτήσεις απαντώνται μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου, τηλεφώνου ή εσωτερικού πίνακα μηνυμάτων το συντομότερο δυνατόν"

βλεπεις εσυ να ειναι ευχαριστημενοι οι πελατες της goalbet? βλεπεις να παρεμβαινει υπερ τους το φορουμ?εγω βλεπω να τους σβηνει τα μηνυματα, ή να τα αλλοιωνει,ή να τα καθυστερει ή και τα τρια μαζι.

προσωπικα μιλωντας , δεν συμφωνω με το γεγονος οτι αναθεωρηθηκε πχ το ποστ του Yios1991 (δεν εμπεριείχε υβρεις.κι επειδη ολοι ξερετε οτι εχω νομικες γνωσεις σας διαβεβαιω οτι σε κανενα δικαστηριο του πολιτισμενου κοσμου οι εκφρασεις που χρησιμοποιησε δε θα τον καταδικαζαν αν αντιμετωπιζε μηνυση για εξυβριση. στη βορεια κορεα ισως να τον καταδικαζαν, στον πολιτισμενο κοσμο θα αθωωνοταν πανηγυρικα), ουτε με το γεγονος οτι τα δικα μου αργουσαν 15 μερες να εμφανιστουν .

φυσικα εχεις το δικαιωμα να εχεις την αποψη σου,αλλα εχω και γω το δικαιωμα να εχω τη δικη μου αποψη και να την εκφραζω δημοσια,με κοσμιο τροπο οπως κανω παντα

Το θέλανε για τον απλούστατο λόγο να δουν τις υπόλοιπες κινήσεις, γιατί μέχρι να εφαρμοστεί φίλτρο για να εμφανιστει μόνο η κατάθεση που έκανα σε αυτούς θα έβλεπαν και άλλες περίπου 25 κινήσεις.

ακριβως.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

Εγώ έστειλα τα αποδεικτικά της συναλλαγής προς αυτους και τα screenshots paysafe που ζητούσαν.
Περιμένω να μιλήσω με το δικηγόρο μου για να δω αν πρέπει να τους στείλω και τα υπόλοιπα που ζητάνε.
Πάντως ρε συ Τάκη και συ ρε gaths, το βίντεο πως το τραβήξετε;
Εγώ χτες δοκιμαστικα , έβαλα τον ανιψιό μου που έχει i Phone με καλή κάμερα να με βιντεοσκοπεί να κανω login στην paysafe αλλά αυτό το πραμα ειναι πανω από 100 ΜΒ.
Πως θα ανεβάσω αυτό το πραμα με τόσο μεγάλο μέγεθος;
Δεν μπορούσε καν να το στείλει σε μένα μεσω email, λόγω μεγέθους ως attachmenta
Εσεις πως το κάνατε, και πως το στείλατε;
Βοηθήστε λίγο,ωστε να ξέρω σε περίπτωση πού ο δικηγόρος μου δώσει το οκ να στείλω αυτα που ζητανε
 
Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

Έχει πέσει επιδημία φαίνεται χάχα.

Και σε μένα τα ίδια ζήτησαν.

Μάλιστα με βάλανε να βγάλω 2 φορές selfie. Πολύ κουραστικοί.

Αυτο το ρημάδι το βίντεο πως θα το κάνουμε ρε παιδιά; τους ρωτάω στη goalbet και δε μου απαντάνε πως να το κάνω.

Εγω δεν έχω υπολογιστή. Μου χάλασε και δεν αγόρασα καινούργιο.
Μόνο το ταμπλετ έχω. Πως μπορώ να το κάνω στο ταμπλετ;

Δώστε μια βοήθεια
 
Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

Ρίξε μια ματιά εδώ


ή στο youtube γράψε "how to record your android screen" και σιγουρα θα βρεις κατι που θα σου κάνει
 
Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

Εδώ λοιπόν θα έπρεπε να παρεμβαίνει η ΕΕΕΠ και να λύνονται όλα αυτά τα προβλήματα. Όταν η ταυτοποίηση έχει ολοκληρωθεί σημαίνει ότι πλέον η εταιρία δεν έχει κανένα δικαίωμα πάνω στον παίκτη. Αν ωστόσο έχει στοιχεία, να τα καταθέσει στη δίωξη οικονομικού εγκλήματος. Όλα τα άλλα είναι προφάσεις εν αμαρτίαις.Δεν είναι δουλειά της εταιρίας να κάνει τον ντετεκτιβ και αυτό έπρεπε να απαγορεύεται.

Αν η εταιρία ωστόσο έχει υποψίες ότι παίκτης είναι διπλογραμμένος ή παίζει μέσω τρίτου, το έσχατο μέσο είναι να του επιβάλει περιορισμούς. Μεχρις εκει όμως …Δε μπορει να συμβαινει ο παίκτης να ρισκάρει τα λεφτά του ξέροντας ότι έχει ταυτοποιηθεί και άμα τυχει και κερδίσει αυτό το γεγονός να αμφισβητείται…Δήλαδη όσο χάνεις είσαι σίγουρα χαμένος αλλά άμα κερδίσεις να πρέπει να υποβληθείς σε εξευτελισμό για να πάρεις τα λεφτά σου.
Ξεκάθαρα εδώ φταίει η ΕΕΕΠ που επιτρέπει να συμβαίνουν αυτά τα παρατράγουδα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2
Απάντηση: Τρελές απαιτήσεις από Goalbet.

Εδώ λοιπόν θα έπρεπε να παρεμβαίνει η ΕΕΕΠ και να λύνονται όλα αυτά τα προβλήματα. Όταν η ταυτοποίηση έχει ολοκληρωθεί σημαίνει ότι πλέον η εταιρία δεν έχει κανένα δικαίωμα πάνω στον παίκτη. Αν ωστόσο έχει στοιχεία, να τα καταθέσει στη δίωξη οικονομικού εγκλήματος. Όλα τα άλλα είναι προφάσεις εν αμαρτίαις.Δεν είναι δουλειά της εταιρίας να κάνει τον ντετεκτιβ και αυτό έπρεπε να απαγορεύεται.

Αν η εταιρία ωστόσο έχει υποψίες ότι παίκτης είναι διπλογραμμένος ή παίζει μέσω τρίτου, το έσχατο μέσο είναι να του επιβάλει περιορισμούς. Μεχρις εκει όμως …Δε μπορει να συμβαινει ο παίκτης να ρισκάρει τα λεφτά του ξέροντας ότι έχει ταυτοποιηθεί και άμα τυχει και κερδίσει αυτό το γεγονός να αμφισβητείται…Δήλαδη όσο χάνεις είσαι σίγουρα χαμένος αλλά άμα κερδίσεις να πρέπει να υποβληθείς σε εξευτελισμό για να πάρεις τα λεφτά σου.
Ξεκάθαρα εδώ φταίει η ΕΕΕΠ που επιτρέπει να συμβαίνουν αυτά τα παρατράγουδα.

εισαι ο χαμενος διδυμος αδελφος μου μηπως?

σε ενα πραγμα μονο θα διαφοροποιηθω .

Γραφεις

"Αν η εταιρία ωστόσο έχει υποψίες ότι παίκτης είναι διπλογραμμένος ή παίζει μέσω τρίτου, το έσχατο μέσο είναι να του επιβάλει περιορισμούς. "

εγω θεωρω οτι σε αυτη την περιπτωση οφειλει να σε καταγγειλει στην διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος.

σε καθε περιπτωση βεβαια, δεν ειναι η ιδια διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος
 

Προγνωστικά

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΠΑΣ Λαμία - ΠΑΟΚ
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Άρης - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Μονακό - Λιλ
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ
  • 21:30
    Novasports News
    • Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Γουλβς - Μπόρνμουθ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αγιαξ - Εξέλσιορ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Αταλάντα - Φιορεντίνα
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Μαρσέιγ - Νις
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Μάντσεστερ Γ. - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
  • 22:00
    Novasports Start
    • Κρίσταλ Πάλας - Νιούκαστλ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Έβερτον - Λίβερπουλ
  • Αύριο 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε - Παλμέιρας
  • 16:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • Έσπερος Λαμίας - ΑΕ Ψυχικού
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Μονακό - Φενέρμπαχτσε
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός
  • Αύριο 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπόστον Σέλτικς - Μαϊάμι Χιτ
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 128
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Μαλλον δεν το επιασες καλα..το ειπε για να δειξει την σιγουρια στην ομαδα και πόσο σίγουρος ειναι οτι θα περασει την Μακαμπι....
  • PANATHA PANATHA:
    Το να σκοράρει ο Ιωαννίδης σήμερα κόντρα στην ΑΕΚ @3.80....εξαιρετικό!!
  • Ertzan Ertzan:
    Καλά ματσάκια για betbuilder έχει αλλά δεν ακουμπάω
  • PANATHA PANATHA:
    Άρης - Ολυμπιακός 0-0 στο 27΄....θεωρω πως θα εχει γκολ το πρωτο μέρος....το Over 0,5 @1.80 και για μεγαλυτερο ρισκο
    το Over 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    κανονικά ήδη έπρεπε να είναι 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    Στην Κύπρο λεει Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Οθέλλος Αθηαίνου 6-6.......ενω στο 48΄ το σκορ ήταν 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ο Ερτζάν ελπίζει να φύγει ο Αταμάν για να σταματήσει να τον πονάει:twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Τι να μας πει ρε το νούμερο. Έχω δει προπονητές να αναλύουν φάσεις που έγιναν μέσα στον αγώνα λάθη και τι έπρεπε να γίνει ε αυτό το νούμερο ανέλυσε τις φάσεις που και καλά έπρεπε να δοθούν φάουλ.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι εχασε παλι ο Ολυμπιακός....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΙΚΟΣ (27-28/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Ωραία ζεϊμπεκιά ο Γκούμας της Τουρκίας :smk1:
  • animusbet animusbet:
    Τα σαπάκια που μας δίνετε
  • Ertzan Ertzan:
    Ναι και τον Μουρίνιο της Τουρκίας εμείς σας δώσαμε για προπονητή
  • Ertzan Ertzan:
    Τελικά κάποιοι έγιναν παράρτημα άλλων αν με εννοείτε αααααν με εννοείτε :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οι δικοι μας το εχουν ταμα να τρωνε γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο....
  • Ertzan Ertzan:
    Τι σπρώξιμο τρώει αυτή η Μονακό ρε γαμώτο
  • PANATHA PANATHA:
    Σημερα μαθαμε τον φετινο πρωταθλητη....
  • Ertzan Ertzan:
    τους το δώσατε αν και στο 27 το πέναλτι που δεν σας δόθηκε μπορεί να άλλαζε τα πράγματα κάπως
  • Ertzan Ertzan:
    Μπαρτσώκας στον πάγκο εύχεται Καλό Πάσχα από τώρα
  • PANATHA PANATHA:
    Θα το παρει το ματς ο Μπαρτζώκας....
  • Ertzan Ertzan:
    εσείς θα έρθετε? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Φυσικα....
    PANATHA PANATHA: Φυσικα....