Χρήση κάρτας paysafe

cosmicsports

Well-Known Member
30 Ιολ 2010
3,834
1,451
113
Ασχολείται κανείς με paysafe ;
Είμαι στη bet αλλά θέλω να κάνω deposit και στον stoiximan ο οποίος μερικές φορές προσφέρει καλύτερες τιμές.
Αλλά μήπως υπάρχει καμιά παγίδα ;

Εξηγώ ότι τελευταία φορά που αγόρασα paysafe ήταν πριν από δύο χρόνια - τη μέρα του 8-2 συγκεκριμένα.
Μπήκα στο site της paysafe κανονικά, δήλωσα τα νούμερα και απελευθερώθηκε το χρηματικό ποσό για χρήση.

Αλλά κάπου είχα δει ότι όποιο μέλος δεν αγοράζει τακτικά τρώει πρόστιμο.
Ισχύει δηλαδή ότι αν αγοράσω π.χ. αξίας 50 ευρώ, θα μου τα φάει το site αντί να τα απελευθερώσει ; Ή θα μου φάει τα μισά ;
 
Απ' ό,τι γνωρίζω και έχοντας χρησιμοποιήσει λίγες φορές και εγώ paysafe ,μπορείς κάνεις deposit στη Στοίχιμαν
με τον κωδικό που αγοράζεις από περίπτερο ή κιόσκι γενικά.

Ανάληψη δε μπορείς σου επιτρέπει να κάνεις στον mypaysafe λογαριασμό καμία στοιχηματική και σε αναγκάζουν να τα σηκώσεις σε κάρτα ή τράπεζα.

Πρόστιμο γενικά δεν έχει από ότι θυμάμαι.Αλλά έχει ένα fee των 10ε κάθε χρόνο για την διατήρηση του mypaysafecard λογαριασμού , το οποίο αν δεν έχεις balance για να το πληρώσεις το πολύ-πολύ να σου ακυρώσουν την paysafecard (αν έχεις παραγγείλει και παραλάβει δηλαδή).

Τώρα για μπλοκαρίσματα και τέτοια , εγώ δεν ξέρω να σου απαντήσω διότι δεν έτυχε ποτέ να πάθω κάτι τέτοιο.
Βέβαια δεν την πολυχρησιμοποιώ την paysafe γενικά σαν υπηρεσία , οπότε μπορεί να ήμουν και τυχερός , δε ξέρω.

Θα σου συνιστούσα την PayPal πάντως σαν "μεσάζοντα" πληρωμών σε παρόχους και τρίτους γενικά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Απ' ό,τι γνωρίζω και έχοντας χρησιμοποιήσει λίγες φορές και εγώ paysafe ,μπορείς κάνεις deposit στη Στοίχιμαν
με τον κωδικό που αγοράζεις από περίπτερο ή κιόσκι γενικά.

Ανάληψη δε μπορείς σου επιτρέπει να κάνεις στον mypaysafe λογαριασμό καμία στοιχηματική και σε αναγκάζουν να τα σηκώσεις σε κάρτα ή τράπεζα.

Πρόστιμο γενικά δεν έχει από ότι θυμάμαι.Αλλά έχει ένα fee των 10ε κάθε χρόνο για την διατήρηση του mypaysafecard λογαριασμού , το οποίο αν δεν έχεις balance για να το πληρώσεις το πολύ-πολύ να σου ακυρώσουν την paysafecard (αν έχεις παραγγείλει και παραλάβει δηλαδή).

Τώρα για μπλοκαρίσματα και τέτοια , εγώ δεν ξέρω να σου απαντήσω διότι δεν έτυχε ποτέ να πάθω κάτι τέτοιο.
Βέβαια δεν την πολυχρησιμοποιώ την paysafe γενικά σαν υπηρεσία , οπότε μπορεί να ήμουν και τυχερός , δε ξέρω.

Θα σου συνιστούσα την PayPal πάντως σαν "μεσάζοντα" πληρωμών σε παρόχους και τρίτους γενικά.

Δε ρωτάω για ανάληψη. Ανάληψη σε paysafe δεν γίνεται. Τι ανάληψη σε paysafe ;
Ούτε για μπλοκαρίσματα. Τι μπλοκαρίσματα ;
Για πρόστιμο επειδή δεν έκανα χρήση μιλάμε.
Για fee στην υπηρεσία paysafe δεν έχω ακούσει ποτέ. Καινούριο είναι αυτό ;

Όσο για το paypal νομίζω δεν δέχεται μεταφορά χρημάτων σε στοιχηματική εδώ και δέκα χρόνια.
Με κάρτα τραπέζης π.χ. Πειραιώς μπορώ ;
 
Θεωρητικά με την paysafe θα μπορούσε να γίνεται ανάληψη χρημάτων από στοιχηματικές και άλλους παρόχους στο mypaysafecard λογαριασμό του εκάστοτε πελάτη.

Για ποιον λόγο ο mypaysafecard λογαριασμός δε χρησιμεύει σε τίποτε άλλο παρά να φορτώνει χρήματα από τους κωδικούς που παίρνουμε από το περίπτερο και να μη δέχεται ποτέ, δε τον έχω καταλάβει.
Fee υπάρχει σίγουρα(ετήσιο) στους κατόχους mypaysafecard κάρτας και στους ιδιοκτήτες λογαριασμών mypaysafecard.

Τώρα αν το fee πάει στην κάρτα ή στο να παραμένει ανοιχτός ο λογαριασμός , δε το γνωρίζω.

Για το PayPal είσαι λάθος πληροφορημένος.Δεχεται και μάλιστα τα πάντα ακόμη και μεταφορά σε crypto
 
Θεωρητικά με την paysafe θα μπορούσε να γίνεται ανάληψη χρημάτων από στοιχηματικές και άλλους παρόχους στο mypaysafecard λογαριασμό του εκάστοτε πελάτη.

Για ποιον λόγο ο mypaysafecard λογαριασμός δε χρησιμεύει σε τίποτε άλλο παρά να φορτώνει χρήματα από τους κωδικούς που παίρνουμε από το περίπτερο και να μη δέχεται ποτέ, δε τον έχω καταλάβει.
Fee υπάρχει σίγουρα(ετήσιο) στους κατόχους mypaysafecard κάρτας και στους ιδιοκτήτες λογαριασμών mypaysafecard.

Τώρα αν το fee πάει στην κάρτα ή στο να παραμένει ανοιχτός ο λογαριασμός , δε το γνωρίζω.

Για το PayPal είσαι λάθος πληροφορημένος.Δεχεται και μάλιστα τα πάντα ακόμη και μεταφορά σε crypto

Δύο χρόνια πριν ήθελε την επαλήθευση από το site paysafe αλλά fee δεν είχε.
Κάπου όμως είχε πάρει το μάτι μου για πρόστιμο αν δεν αγοράζεις συχνά, γι αυτό ρωτάω.
Εν κατακλείδι αν πάρω paysafe 50 πχ ευρώ θα μου πουν εεεεπ χρωστάς 10 ή κάποιο ποσό και
θα μου τα κατακρατήσουν ;

Δε μ' ενδιαφέρει η ανάληψη μέσω paysafe αλλά μ΄ ενδιαφέρει όμως αν μπορώ με μία από
τις τραπεζικές μου κάρτες ή έχει cc ακόμα για μεταφορά χρημάτων στις στοιχηματικές ;

Στο paypal έχω κάτι ψιλά και το είχα χρησιμοποιήσει παλιά στην bf.
Αλλά απαγορεύτηκε και μάλιστα η bf μου είχε κλείσει το λογαριασμό και μου άνοιξε έναν
καινούριο, επειδή δεν άλλαζε ο επιλεγμένος τρόπος καταθέσεων από paypal σε άλλο
- bug του site. Μιλάμε πριν φύγει η bf από την Ελλάδα.
Τώρα μπορεί να ξαναδέχεται το paypal, δεν ξέρω.
 
Δύο χρόνια πριν ήθελε την επαλήθευση από το site paysafe αλλά fee δεν είχε.
Κάπου όμως είχε πάρει το μάτι μου για πρόστιμο αν δεν αγοράζεις συχνά, γι αυτό ρωτάω.
Εν κατακλείδι αν πάρω paysafe 50 πχ ευρώ θα μου πουν εεεεπ χρωστάς 10 ή κάποιο ποσό και
θα μου τα κατακρατήσουν ;

Δε μ' ενδιαφέρει η ανάληψη μέσω paysafe αλλά μ΄ ενδιαφέρει όμως αν μπορώ με μία από
τις τραπεζικές μου κάρτες ή έχει cc ακόμα για μεταφορά χρημάτων στις στοιχηματικές ;

Στο paypal έχω κάτι ψιλά και το είχα χρησιμοποιήσει παλιά στην bf.
Αλλά απαγορεύτηκε και μάλιστα η bf μου είχε κλείσει το λογαριασμό και μου άνοιξε έναν
καινούριο, επειδή δεν άλλαζε ο επιλεγμένος τρόπος καταθέσεων από paypal σε άλλο
- bug του site. Μιλάμε πριν φύγει η bf από την Ελλάδα.
Τώρα μπορεί να ξαναδέχεται το paypal, δεν ξέρ
Μου ειχ
Ασχολείται κανείς με paysafe ;
Είμαι στη bet αλλά θέλω να κάνω deposit και στον stoiximan ο οποίος μερικές φορές προσφέρει καλύτερες τιμές.
Αλλά μήπως υπάρχει καμιά παγίδα ;

Εξηγώ ότι τελευταία φορά που αγόρασα paysafe ήταν πριν από δύο χρόνια - τη μέρα του 8-2 συγκεκριμένα.
Μπήκα στο site της paysafe κανονικά, δήλωσα τα νούμερα και απελευθερώθηκε το χρηματικό ποσό για χρήση.

Αλλά κάπου είχα δει ότι όποιο μέλος δεν αγοράζει τακτικά τρώει πρόστιμο.
Ισχύει δηλαδή ότι αν αγοράσω π.χ. αξίας 50 ευρώ, θα μου τα φάει το site αντί να τα απελευθερώσει ; Ή θα μου φάει τα μισά ;
Μου ειχε ζητησει email και αριθμο τηλεφωνου σαν ταυτοποιηση η paysafe,εκανα τα παντα και πριν 5 μερες μου μπλοκαραν μια καρτα των 25 ευρω,πηγα να παιξω στην bet365,ακουγεται οτι ο συνδυασμος bet365 kai paysafecard εχει δημιουργησει προβληματα και σε αλους,σε αλες 3 στοιχηματικες που επαιζα δεν ειχα προβληματα,μολις πηγα να παιξω πρωτη φορα μετα απο καιρο στην bet365 μπλοκαραν ολα,τωρα περνω 5 μερες τηλεφωνα,στελνω email,εστειλα φωτο ταυτοτητα και οτι ζητησανε,αυτο που ειναι σιγουρο ειναι οτι εχουν αθλια εξυπηρετηση στην paysafecard!τους λεω γιατι καθυστερειται?μου λενε ειναι πολλες οι υποθεσεις,τους λεω αφου δεν ειχατε την δυνατοτητα να με εξυπηρετησετε για πιο λογο μου μπλοκαρατε την καρτα?ας με ειδοποιουσατε πριν βαλω την καρτα να ξερω!ζητησαν να γινω στατους απεριοριστο,μπηκα εδωσα ταυτοτητα και στο 3ο βημα ειχανε τεχνικο προβλημα!!!!ελεος!!!και δεν γινοταν η διαδικασια ουτε απο κινητο!εντελως απαραδεκτοι!ουτε εφταιξα και σε τιποτα!αγορασα καρτα απο το περιπτερο της γειτονιας μου με αποδειξη κιολας ταμειακης!μου ζητησαν ολα αυτα,αφου λοιπον τους τα εστειλα δεν ξερω γιατι δεν ξεμπλοκαρουν την καρτα μου αλα και ουτε μου λενε ποτε θα ξεμπλοκαριστει!αθλιοι,απαραδεκτοι!
 
αναληψη απ την μπετσοπ παντως γινεται στον παυσεφ λογαριασμο ......εκανα πριν λιγες μερες...ηθελα να παω το ποσο σε αλλη εταιρεια....μη λετε δεν γινεται αναληψη και μπερδευετε τον κοσμο!!!!
 
αναληψη απ την μπετσοπ παντως γινεται στον παυσεφ λογαριασμο ......εκανα πριν λιγες μερες...ηθελα να παω το ποσο σε αλλη εταιρεια....μη λετε δεν γινεται αναληψη και μπερδευετε τον κοσμο!!!!

Δεν μας ενδιαφέρει η ανάληψη μέσω paysafe - ας μην έχει.
 
αναληψη απ την μπετσοπ παντως γινεται στον παυσεφ λογαριασμο ......εκανα πριν λιγες μερες...ηθελα να παω το ποσο σε αλλη εταιρεια....μη λετε δεν γινεται αναληψη και μπερδευετε τον κοσμο!!!!
Μπορεί ανάληψη μέσω paysafecard να κάνει και η φουφουτοςμπετ.

Ο cosmic ρώτησε για Stoiximan και Bet365.Και αυτές οι 2 ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ αναλήψεις σε paysafe.
 
Μπορεί ανάληψη μέσω paysafecard να κάνει και η φουφουτοςμπετ.

Ο cosmic ρώτησε για Stoiximan και Bet365.Και αυτές οι 2 ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ αναλήψεις σε paysafe.
λαθος κανεις φιλε...και οι 2 επιτρεπουν...αλλα ας ληξει αυτο το θεμα εδω γιατι ο ανθρωπος για αλλο πραγμα ενδιαφερεται
 

Συνημμένα

  • Screenshot 100.png
    Screenshot 100.png
    61.7 KB · Προβολές : 60
λαθος κανεις φιλε...και οι 2 επιτρεπουν...αλλα ας ληξει αυτο το θεμα εδω γιατι ο ανθρωπος για αλλο πραγμα ενδιαφερεται
Ναι εκεί υπάρχει τυπικά.

Αλλά εγώ όταν είχα προσπαθήσει προ 6μήνου να κάνω ανάληψη σε paysafecard , μου την ακύρωσαν και ζητούσαν IBAN και SWIFT.
Δε τα έδωσα προφανώς και την έκανα αλλιώς την ανάληψη.
Αν έχεις κάνει επιτυχημένη ανάληψη σε paysafecard από την πράσινη και την μπλε , πάω πάσο.
 
Δεν ρώτησα για ανάληψη μέσω paysafe.
Τι βλακείες είναι αυτές ;
Ρώτησα αν είναι ασφαλής η κατάθεση.
 
Θεωρω απιθανο να γινει καποια παρακρατηση. Μπορεις να βαλεις στην αρχη 5-10 ευρω για ασφαλεια.
Απλα να ξερεις υπαρχουν περιπτωσεις που εχουν κλειδωθει καρτες paysafe και μετα ειναι διαδικασια για να ξεμπλεξεις , δε λεω οτι θα γινει σε εσενα αλλα ειναι κατι αρνητικο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tomjery
Θεωρω απιθανο να γινει καποια παρακρατηση. Μπορεις να βαλεις στην αρχη 5-10 ευρω για ασφαλεια.
Απλα να ξερεις υπαρχουν περιπτωσεις που εχουν κλειδωθει καρτες paysafe και μετα ειναι διαδικασια για να ξεμπλεξεις , δε λεω οτι θα γινει σε εσενα αλλα ειναι κατι αρνητικο.

Καλά δεν έχει κάνει κανένας κατάθεση με paysafe πρόσφατα ;
Αν και εμένα είναι το θέμα ότι έχουν περάσει δύο χρόνια από την τελευταία φορά που πήρα paysafe - δεν τους κάνω τζίρο.
 
Καλά δεν έχει κάνει κανένας κατάθεση με paysafe πρόσφατα ;
Αν και εμένα είναι το θέμα ότι έχουν περάσει δύο χρόνια από την τελευταία φορά που πήρα paysafe - δεν τους κάνω τζίρο.
Αν πρόκειται να πας να πάρεις paysafe από το περίπτερο και με τους κωδικούς να βάλεις τα λεφτά σε στοιχηματική , από πού να σου κάνουν παρακράτηση?

Αν την πάρεις και την βάλεις στον mypaysafecard λογαριασμό σου που τον έχει ανενεργό για πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα , μπορεί να σου αφαιρέσουν 10ε ας πούμε ως χρέωση αν έχεις πάρει και mypaysafecard prepaid κάρτα.

Από την εμπειρία μου αυτά μπορώ να σου πω.
 
Αν πρόκειται να πας να πάρεις paysafe από το περίπτερο και με τους κωδικούς να βάλεις τα λεφτά σε στοιχηματική , από πού να σου κάνουν παρακράτηση?

Αν την πάρεις και την βάλεις στον mypaysafecard λογαριασμό σου που τον έχει ανενεργό για πολύ μεγάλο χρονικό διάστημα , μπορεί να σου αφαιρέσουν 10ε ας πούμε ως χρέωση αν έχεις πάρει και mypaysafecard prepaid κάρτα.

Από την εμπειρία μου αυτά μπορώ να σου πω.

Αυτό λαίμαι, αν δεν μπουν στον mypaysafecard λογαριασμό δεν ενεργοποιούνται - δεν αγοράζεις ούτε μπάμιες μ' αυτές.
 
Αυτό λαίμαι, αν δεν μπουν στον mypaysafecard λογαριασμό δεν ενεργοποιούνται - δεν αγοράζεις ούτε μπάμιες μ' αυτές.
Μάλιστα.

Τί να σου πω.Εγώ πριν λίγους μήνες είχα πάει και αγόρασα 4 paysafe κάρτες από το περίπτερο και τις έστειλα σε έναν , να τις βάλει στον Στοιχιμαν και να μου παίξει ένα σημείο.
Δεν με ρώτησε καθόλου για mypaysafe λογαριασμό κτλ οπότε φαντάστηκα πως απλά με τους κωδικούς γίνεται η δουλειά.
Αλλά για να το λες εσύ μάλλον έτσι θα είναι οπότε υποθέτω πως πέρασε αυτός τους κωδικούς στον δικό σου λογαριασμό mypaysafe και μετά τις κατέθεσε.
Βάλε ένα μικρό ποσόν και δες μήπως στα τραβήξουν για χρεώσεις.
Αν και χρεώσεις έχουν κυρίως οι κάτοχοι της mypaysafe prepaid κάρτας και η χρέωση γίνεται για να παραμένει η κάρτα ενεργή.
Επίσης τσέκαρε στο email σου γιατί συνήθως σου στέλνουν email ενημέρωσης για τις χρεώσεις όταν πρόκειται να γίνουν.
Για μπλοκαρίσματα λογαριασμών κτλ δεν έχω ιδέα διότι δεν μου έχει συμβεί ποτέ και δε χρησιμοποιώ σχεδόν καθόλου paysafe τώρα πια.
 
Μάλιστα.

Τί να σου πω.Εγώ πριν λίγους μήνες είχα πάει και αγόρασα 4 paysafe κάρτες από το περίπτερο και τις έστειλα σε έναν , να τις βάλει στον Στοιχιμαν και να μου παίξει ένα σημείο.
Δεν με ρώτησε καθόλου για mypaysafe λογαριασμό κτλ οπότε φαντάστηκα πως απλά με τους κωδικούς γίνεται η δουλειά.
Αλλά για να το λες εσύ μάλλον έτσι θα είναι οπότε υποθέτω πως πέρασε αυτός τους κωδικούς στον δικό σου λογαριασμό mypaysafe και μετά τις κατέθεσε.
Βάλε ένα μικρό ποσόν και δες μήπως στα τραβήξουν για χρεώσεις.
Αν και χρεώσεις έχουν κυρίως οι κάτοχοι της mypaysafe prepaid κάρτας και η χρέωση γίνεται για να παραμένει η κάρτα ενεργή.
Επίσης τσέκαρε στο email σου γιατί συνήθως σου στέλνουν email ενημέρωσης για τις χρεώσεις όταν πρόκειται να γίνουν.
Για μπλοκαρίσματα λογαριασμών κτλ δεν έχω ιδέα διότι δεν μου έχει συμβεί ποτέ και δε χρησιμοποιώ σχεδόν καθόλου paysafe τώρα πια.

Τέτοιο email δεν έχω πάρει ποτέ - τσεκέρνω.
Αυτό με τον ιντερνετικό paysafe λογαριασμό πρέπει να άρχισε κάποια στιγμή το 16 ή το 17. Μέχρι τότε αγόραζες μία κάρτα από το περίπτερο, δήλωνες τα νούμερα στην William Hill ξέρω γω και τελείωνε.
Αρχικά η paysafe σταμάτησε να λειτουργεί για λίγο καιρό με τα cc και λίγο μετά που ηρέμησαν κάπως τα cc, εμφανίστηκε το site που πρέπει να δηλώνεις όνομα-διεύθυνση κτλ.
Εγώ ρώτησα εδώ διότι υπέθεσα ότι θα είχαμε πολλούς που χρησιμοποιούν κάθε μέρα.
 
Δε νομίζω να χρησιμοποιούν πολλοί την paysafe τώρα πιά.

Οι περιπλοκότητες που παρουσιάζουν σαν e-wallet service είναι αρκετές και αν τους συγκρίνεις με άλλα wallets όπως η Skrill και Neteller ας πούμε , δεν υπάρχει κανένας λόγος να χρησιμοποιήσεις την paysafe εν έτη 2022.

Τον τελευταίο καιρό θεωρώ πως η Paypal έχει ανέβει αρκετά και είναι μάλλον το καλύτερο wallet αυτή τη στιγμή με πολύ expanded χρήσεις πέραν του στοιχήματος εν αντιθέσει με την Paysafe που πάνω-κάτω μόνο για στοίχημα είναι.

Για άλλα wallets όπως Jeton και Revolut δεν έχω καμία γνώμη , καθώς δεν τα έχω χρησιμοποιήσει ποτέ.
 
Τέτοιο email δεν έχω πάρει ποτέ - τσεκέρνω.
Αυτό με τον ιντερνετικό paysafe λογαριασμό πρέπει να άρχισε κάποια στιγμή το 16 ή το 17. Μέχρι τότε αγόραζες μία κάρτα από το περίπτερο, δήλωνες τα νούμερα στην William Hill ξέρω γω και τελείωνε.
Αρχικά η paysafe σταμάτησε να λειτουργεί για λίγο καιρό με τα cc και λίγο μετά που ηρέμησαν κάπως τα cc, εμφανίστηκε το site που πρέπει να δηλώνεις όνομα-διεύθυνση κτλ.
Εγώ ρώτησα εδώ διότι υπέθεσα ότι θα είχαμε πολλούς που χρησιμοποιούν κάθε μέρα.

Ακριβώς έτσι όπως τα λες ήταν η paysafe μπορεί και το 15 θα έλεγα εγώ. Αυτός ήταν ο λόγος που σταμάτησα την paysafe, έπαιρνες το μακρινάρι το έβαζες κατευθείαν στην εταιρία και έτρωγες σε χρόνο dt κουβά, πλέον πάρε κωδικό μπες στην mypaysafe φόρτωσε το στην mypaysafecard από και μετά φόρτωσε το στην εταιρία. Ε γ@μησε μας ρε μάστορα να πούμε. Ε από τότε που μπήκε αυτό το πράμα στην ζωή μας δεν αγόρασα ποτέ ξανά και ούτε πρόκειται
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tomjery και defectus

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...