Χρήση κάρτας paysafe

Ακριβώς έτσι όπως τα λες ήταν η paysafe μπορεί και το 15 θα έλεγα εγώ. Αυτός ήταν ο λόγος που σταμάτησα την paysafe, έπαιρνες το μακρινάρι το έβαζες κατευθείαν στην εταιρία και έτρωγες σε χρόνο dt κουβά, πλέον πάρε κωδικό μπες στην mypaysafe φόρτωσε το στην mypaysafecard από και μετά φόρτωσε το στην εταιρία. Ε γ@μησε μας ρε μάστορα να πούμε. Ε από τότε που μπήκε αυτό το πράμα στην ζωή μας δεν αγόρασα ποτέ ξανά και ούτε πρόκειται
Kαι εγω δεν θα ξαναγορασω,μου εχουν κλειδωσει χωρις κανεναν λογο 25 ευρω θελουν να μου τα φανε!Εχει πανω απο 10 μερες στελνω email,τηλεφωνω και με κοροιδευουνε,η υποθεση σας μου λενε ειναι ταχα στο τεχνικο τμημα,αν τωρα με βολεψουν τα οικονομικα εστω για 25 ευρω θα τους παω στα δικαστηρια,θα επρεπε να τους βγαλω και στην τηλεοραση οτι κλειδωνουν λογαριασμο να μην ξαναγορασει κανεις!
 
Kαι εγω δεν θα ξαναγορασω,μου εχουν κλειδωσει χωρις κανεναν λογο 25 ευρω θελουν να μου τα φανε!Εχει πανω απο 10 μερες στελνω email,τηλεφωνω και με κοροιδευουνε,η υποθεση σας μου λενε ειναι ταχα στο τεχνικο τμημα,αν τωρα με βολεψουν τα οικονομικα εστω για 25 ευρω θα τους παω στα δικαστηρια,θα επρεπε να τους βγαλω και στην τηλεοραση οτι κλειδωνουν λογαριασμο να μην ξαναγορασει κανεις!

Τα cc έχουν τελειώσει.
Το paypal ξαναδέχεται στοίχημα.
Οι ίδιοι είναι υποχρεωμένοι να κρατούν τα στοιχεία μας πλέον - δεν εξυπηρετούν ούτε για μεταφορά χρημάτων black is black πλέον.
Άρα το ρίξανε στο κλέψιμο (ή τουλάχιστον το Ελληνικό τμήμα).
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tomjery
Ακριβώς έτσι όπως τα λες ήταν η paysafe μπορεί και το 15 θα έλεγα εγώ. Αυτός ήταν ο λόγος που σταμάτησα την paysafe, έπαιρνες το μακρινάρι το έβαζες κατευθείαν στην εταιρία και έτρωγες σε χρόνο dt κουβά, πλέον πάρε κωδικό μπες στην mypaysafe φόρτωσε το στην mypaysafecard από και μετά φόρτωσε το στην εταιρία. Ε γ@μησε μας ρε μάστορα να πούμε. Ε από τότε που μπήκε αυτό το πράμα στην ζωή μας δεν αγόρασα ποτέ ξανά και ούτε πρόκειται
Kαι εγω δεν θα ξαναγορασω,μου εχουν κλειδωσει χωρις κανεναν λογο 25 ευρω θελουν να μου τα φανε!Εχει πανω απο 10 μερες στελνω email,τηλεφωνω και με κοροιδευουνε,η υποθεση σας μου λενε ειναι ταχα στο τεχνικο τμημα,αν τωρα με βολεψουν τα οικονομικα εστω για 25 ευρω θα τους παω στα δικαστηρια,θα επρεπε να τους βγαλω και στην τηλεοραση οτι κλειδωνουν λογαριασμο να μην ξαναγορασει κανεις!
Τα cc έχουν τελειώσει.
Το paypal ξαναδέχεται στοίχημα.
Οι ίδιοι είναι υποχρεωμένοι να κρατούν τα στοιχεία μας πλέον - δεν εξυπηρετούν ούτε για μεταφορά χρημάτων black is black πλέον.
Άρα το ρίξανε στο κλέψιμο (ή τουλάχιστον το Ελληνικό τμήμα).
ειναι 25 ευρω και μολις ειπα θα παρω δικηγορο και θα τους παω στα δικαστηρια μου ειπαν οτι εκλεισε ο λογαριασμος και θα μου δωσουν τα 25 πισω,αν δεν τους πιεζα θα το τραβουσαν αυτο μηνες μεχρι να βαρεθω και να φανε τα 25 ευρω,ποιος ξερει απο ποσους φαγανε ετσι 10 ευρω η 25 ευρω,σου λεει ο αλλος δεν αξιζει δικαστικα το παραταει,εγω τους ειπα θα δωσω και 500 ευρω θα σας παω σε δικη δεν θα κανω ουτε βημα πισω!με ειδαν αποφασισμενο και εκοψαν το δουλεμα αμεσως,απατεωνες καθαρματα επρεπε να επεμβει τωρα σε αυτα που γραφω εισαγγελεας!!!επρεπε να επεμβει το κρατος!και ουτε μου λενε τον λογο!πουθενα δεν εφταιξα,επαιξα λεφτα απο την δουλεια μου που πληρωθηκα νομιμα,επαιξα σε νομιμο σαιτ στην bet365,και κατι μου λεει φταινε και αυτοι!πολλοι που εκαναν καταθεση στην bet365 τους μπλοκαραν την καρτα!καποια απατη παιζεται και με την bet365.
 
Kαι εγω δεν θα ξαναγορασω,μου εχουν κλειδωσει χωρις κανεναν λογο 25 ευρω θελουν να μου τα φανε!Εχει πανω απο 10 μερες στελνω email,τηλεφωνω και με κοροιδευουνε,η υποθεση σας μου λενε ειναι ταχα στο τεχνικο τμημα,αν τωρα με βολεψουν τα οικονομικα εστω για 25 ευρω θα τους παω στα δικαστηρια,θα επρεπε να τους βγαλω και στην τηλεοραση οτι κλειδωνουν λογαριασμο να μην ξαναγορασει κανεις!

ειναι 25 ευρω και μολις ειπα θα παρω δικηγορο και θα τους παω στα δικαστηρια μου ειπαν οτι εκλεισε ο λογαριασμος και θα μου δωσουν τα 25 πισω,αν δεν τους πιεζα θα το τραβουσαν αυτο μηνες μεχρι να βαρεθω και να φανε τα 25 ευρω,ποιος ξερει απο ποσους φαγανε ετσι 10 ευρω η 25 ευρω,σου λεει ο αλλος δεν αξιζει δικαστικα το παραταει,εγω τους ειπα θα δωσω και 500 ευρω θα σας παω σε δικη δεν θα κανω ουτε βημα πισω!με ειδαν αποφασισμενο και εκοψαν το δουλεμα αμεσως,απατεωνες καθαρματα επρεπε να επεμβει τωρα σε αυτα που γραφω εισαγγελεας!!!επρεπε να επεμβει το κρατος!και ουτε μου λενε τον λογο!πουθενα δεν εφταιξα,επαιξα λεφτα απο την δουλεια μου που πληρωθηκα νομιμα,επαιξα σε νομιμο σαιτ στην bet365,και κατι μου λεει φταινε και αυτοι!πολλοι που εκαναν καταθεση στην bet365 τους μπλοκαραν την καρτα!καποια απατη παιζεται και με την bet365.

Έτσι είναι.
Ξέρεις τι είναι να σου δώσει κάθε κάτοικος της γης 50 λεπτά ;
Ο τελευταίος εσκιμώος της Λαπωνίας θα πει "α ήταν ένας που δεν του έβγαιναν τα ψιλά για τσιγάρα και του έδωσα πενήντα λεπτά". Αν το θυμηθεί.
Αλλά εσύ θα έχεις 4 δις ευρώ !
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tomjery
Έτσι είναι.
Ξέρεις τι είναι να σου δώσει κάθε κάτοικος της γης 50 λεπτά ;
Ο τελευταίος εσκιμώος της Λαπωνίας θα πει "α ήταν ένας που δεν του έβγαιναν τα ψιλά για τσιγάρα και του έδωσα πενήντα λεπτά". Αν το θυμηθεί.
Αλλά εσύ θα έχεις 4 δις ευρώ !
Το σκεφτηκα και οταν τους το ειπα και αυτο δεν μιλησανε!!!!θα τους πω να μου δωσουν και τα 30 λεπτα!εχεις δικιο!καλα που μου το ειπες!θα τους ζητησω τα 30 λεπτα τοσα πληρωσα 25,30ευρω!οτι πουνε για απαντηση θα το βαλω εδω περα.
 
Έτσι είναι.
Ξέρεις τι είναι να σου δώσει κάθε κάτοικος της γης 50 λεπτά ;
Ο τελευταίος εσκιμώος της Λαπωνίας θα πει "α ήταν ένας που δεν του έβγαιναν τα ψιλά για τσιγάρα και του έδωσα πενήντα λεπτά". Αν το θυμηθεί.
Αλλά εσύ θα έχεις 4 δις ευρώ !
Tους ζητησα τα 0.30 και μου ειπανε να παω να τα ζητησω απο το περιπτερο που την πηρα!αυτοι λεει δεν εχουν ευθυνη και τα λεφτα λεει θα μου τα στειλουν σε 16 μερες στο βιβλιαριο μου!!!!χαχαχαχα τους λεω 16 συν 14 εχετε 1 μηνα τα λεφτα μου δεσμευμενα!και μου λεει ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ!χαχαχαχαχαχα!απαντηση μεγαλης εταιριας!ρωτω γιατι μου τον κλεισατε?παλι μου λεει γιατι γουσταρουμε!ειναι λεει στους ορους να κανουμε οτι θελουμε!
 
Tους ζητησα τα 0.30 και μου ειπανε να παω να τα ζητησω απο το περιπτερο που την πηρα!αυτοι λεει δεν εχουν ευθυνη και τα λεφτα λεει θα μου τα στειλουν σε 16 μερες στο βιβλιαριο μου!!!!χαχαχαχα τους λεω 16 συν 14 εχετε 1 μηνα τα λεφτα μου δεσμευμενα!και μου λεει ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ!χαχαχαχαχαχα!απαντηση μεγαλης εταιριας!ρωτω γιατι μου τον κλεισατε?παλι μου λεει γιατι γουσταρουμε!ειναι λεει στους ορους να κανουμε οτι θελουμε!

Δεν ζητάνε όλοι 30 λεπτά.
Εδώ το πρακτορείο Τύπου δεν ζητάει, το ταχυδρομείο δεν ζητάει ένας άλλος που είναι ζητάει 50 λεπτά.
Έτσι για πλάκα το έχουν βγάλει αυτό οι περιπτεράδες αλλά δεν το εφαρμόζουν όλοι.
Η paysafe ωφείλει να σου δώσει 25 ευρώ.
 
Έτσι είναι.
Ξέρεις τι είναι να σου δώσει κάθε κάτοικος της γης 50 λεπτά ;
Ο τελευταίος εσκιμώος της Λαπωνίας θα πει "α ήταν ένας που δεν του έβγαιναν τα ψιλά για τσιγάρα και του έδωσα πενήντα λεπτά". Αν το θυμηθεί.
Αλλά εσύ θα έχεις 4 δις ευρώ !
Tους ζητησα τα 0.30 και μου ειπανε να παω να τα ζητησω απο το περιπτερο που την πηρα!αυτοι λεει δεν εχουν ευθυνη και τα λεφτα λεει θα μου τα στειλουν σε 16 μερες στο βιβλιαριο μου!!!!χαχαχαχα τους λεω 16 συν 14 εχετε 1 μηνα τα λεφτα μου δεσμευμενα!και μου λεει ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ!χαχαχαχαχαχα!απαντηση μεγαλης εταιριας!ρωτω γιατι μου τον κλεισατε?παλι μου λεει γιατι γουσταρουμε!ειναι λεει στους ορους να κανουμε οτι θε
Δεν ζητάνε όλοι 30 λεπτά.
Εδώ το πρακτορείο Τύπου δεν ζητάει, το ταχυδρομείο δεν ζητάει ένας άλλος που είναι ζητάει 50 λεπτά.
Έτσι για πλάκα το έχουν βγάλει αυτό οι περιπτεράδες αλλά δεν το εφαρμόζουν όλοι.
Η paysafe ωφείλει να σου δώσει 25 ευρώ.
ναι,εχεις δικιο,ωφειλει ομως να μου δωσει και τοκους 1 μηνα,τα λεφτα τα κρατουν επιτηδες τοσο πολυ,αν δεν τους πιεζα θα το πηγαιναν μηνες το παραμυθι,μολις ειπα επιασα δικηγορο την ιδια στιγμη εβγαλαν οτι αποφασεις ηταν να βγαλουν σε 2-3 μηνες η χρονο θα το πηγαινανε,σκεψου ετσι να κρατανε 25 ευρω απο εκατομμυρια ατομα να τα κρατουν 5-6 μηνες?αν δεν τους πιεζα ποτε δεν θα μου ελεγαν τι θα γινει ενω η αποφαση ειχε ηδη παρθει να μου κλεισουν τον λογαριασμο.Ειναι απατεωνες,χωρις εξυπηρετηση σωστη και προκλητικοι,προκαλουν,δεν λενε τον λογο που εκλεισαν τον λογαριασμο και απαντουνε σε οτι τους συμφερει γενικα,δεν λενε σε ποσες μερες ακριβως,λενε 10-16 μερες οι οποιες μπορει να ναι και μηνες!στην αρχη μου ειπαν σε 5 μερες θα ξεμπλοκαριστει η καρτα,περασαν 15 μερες,παιζουν με την ψυχολογια σου σκοπιμα,αυτο ειναι ηθικη βλαβη και σηκωνει δικαστηρια.
 
Tους ζητησα τα 0.30 και μου ειπανε να παω να τα ζητησω απο το περιπτερο που την πηρα!αυτοι λεει δεν εχουν ευθυνη και τα λεφτα λεει θα μου τα στειλουν σε 16 μερες στο βιβλιαριο μου!!!!χαχαχαχα τους λεω 16 συν 14 εχετε 1 μηνα τα λεφτα μου δεσμευμενα!και μου λεει ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ!χαχαχαχαχαχα!απαντηση μεγαλης εταιριας!ρωτω γιατι μου τον κλεισατε?παλι μου λεει γιατι γουσταρουμε!ειναι λεει στους ορους να κανουμε οτι θε

ναι,εχεις δικιο,ωφειλει ομως να μου δωσει και τοκους 1 μηνα,τα λεφτα τα κρατουν επιτηδες τοσο πολυ,αν δεν τους πιεζα θα το πηγαιναν μηνες το παραμυθι,μολις ειπα επιασα δικηγορο την ιδια στιγμη εβγαλαν οτι αποφασεις ηταν να βγαλουν σε 2-3 μηνες η χρονο θα το πηγαινανε,σκεψου ετσι να κρατανε 25 ευρω απο εκατομμυρια ατομα να τα κρατουν 5-6 μηνες?αν δεν τους πιεζα ποτε δεν θα μου ελεγαν τι θα γινει ενω η αποφαση ειχε ηδη παρθει να μου κλεισουν τον λογαριασμο.Ειναι απατεωνες,χωρις εξυπηρετηση σωστη και προκλητικοι,προκαλουν,δεν λενε τον λογο που εκλεισαν τον λογαριασμο και απαντουνε σε οτι τους συμφερει γενικα,δεν λενε σε ποσες μερες ακριβως,λενε 10-16 μερες οι οποιες μπορει να ναι και μηνες!στην αρχη μου ειπαν σε 5 μερες θα ξεμπλοκαριστει η καρτα,περασαν 15 μερες,παιζουν με την ψυχολογια σου σκοπιμα,αυτο ειναι ηθικη βλαβη και σηκωνει δικαστηρια.

Θα πάρεις 25 όμως ή 22 ;
Εγώ εδώ κάποιος με πλήρωσε από μία διαφήμιση 20 ευρώ και τα 20 έγιναν 17.
Πρέπει να τα βάλουν στην τράπεζα σου.
 
Θα πάρεις 25 όμως ή 22 ;
Εγώ εδώ κάποιος με πλήρωσε από μία διαφήμιση 20 ευρώ και τα 20 έγιναν 17.
Πρέπει να τα βάλουν στην τράπεζα σου.
Θα τους πατησω μια μηνυση στο τελος και θα ζητησω 100 000 ευρω για ηθικη βλαβη,εχω προβληματα υγειας και παιζουν με τα νευρα μου,αυτο που κανουν ειναι σκοπιμο,δεν ειναι θεμα φορτου δηθεν εργασιας,ειναι απατη αυτο που κανουν,ξερουν ολα τα προσωπικα μου δεδομενα και οτι δεν εχω περιθωρια για δικαστηρια,αν ομως σαλταρω θα τους παω σε δικη και στα καναλια παντου,θα πω να κανουν μετα ολοι μαζι μηνυση που εχουν αδικηθει να κανουμε ομαδικη καταγγελια να δεις τι καλα θα πληρωσουνε!δεν εχουν δικαιωμα χωρις λογο να κλεισουν λογαριασμο,δεν το λεει αυτο πουθενα στους ορους τους,μου πεταξαν ενα για λογους ασφαλειας?ποιοι λογοι?εστειλα τα παντα οτι ζητησανε!μου απαντησαν οτι δεν μπορουμε να σας πουμε τον λογο?αφου δεν υπαρχει λογος τι να πουνε οι απατεωνες?αν πουνε σου κλεισαμε για τον ταδε λογο θα ειναι ψεμα τους,θα φανε μηνυση μετα και θα πληρωσουν επι 100 000!για αυτο δεν λενε τον λογο που κλειδωνουν την καρτα ομως ειναι υποχρεωμενοι να πουνε!ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΣΙΣΜΟ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΟΜΟΙ!
 
σTους ζητησα τα 0.30 και μου ειπανε να παω να τα ζητησω απο το περιπτερο που την πηρα!αυτοι λεει δεν εχουν ευθυνη και τα λεφτα λεει θα μου τα στειλουν σε 16 μερες στο βιβλιαριο μου!!!!χαχαχαχα τους λεω 16 συν 14 εχετε 1 μηνα τα λεφτα μου δεσμευμενα!και μου λεει ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ!χαχαχαχαχαχα!απαντηση μεγαλης εταιριας!ρωτω γιατι μου τον κλεισατε?παλι μου λεει γιατι γουσταρουμε!ειναι λεει στους ορους να κανουμε οτι θε

ναι,εχεις δικιο,ωφειλει ομως να μου δωσει και τοκους 1 μηνα,τα λεφτα τα κρατουν επιτηδες τοσο πολυ,αν δεν τους πιεζα θα το πηγαιναν μηνες το παραμυθι,μολις ειπα επιασα δικηγορο την ιδια στιγμη εβγαλαν οτι αποφασεις ηταν να βγαλουν σε 2-3 μηνες η χρονο θα το πηγαινανε,σκεψου ετσι να κρατανε 25 ευρω απο εκατομμυρια ατομα να τα κρατουν 5-6 μηνες?αν δεν τους πιεζα ποτε δεν θα μου ελεγαν τι θα γινει ενω η αποφαση ειχε ηδη παρθει να μου κλεισουν τον λογαριασμο.Ειναι απατεωνες,χωρις εξυπηρετηση σωστη και προκλητικοι,προκαλουν,δεν λενε τον λογο που εκλεισαν τον λογαριασμο και απαντουνε σε οτι τους συμφερει γενικα,δεν λενε σε ποσες μερες ακριβως,λενε 10-16 μερες οι οποιες μπορει να ναι και μηνες!στην αρχη μου ειπαν σε 5 μερες θα ξεμπλοκαριστει η καρτα,περασαν 15 μερες,παιζουν με την ψυχολογια σου σκοπιμα,αυτο ειναι ηθικη βλαβη και σηκωνει δικαστηρια.

Θα πάρεις 25 όμως ή 22 ;
Εγώ εδώ κάποιος με πλήρωσε από μία διαφήμιση 20 ευρώ και τα 20 έγιναν 17.
Πρέπει να τα βάλουν στην τράπεζα σου.
Θα τους πατησω μια μηνυση στο τελος και θα ζητησω 100 000 ευρω για ηθικη βλαβη,εχω προβληματα υγειας και παιζουν με τα νευρα μου,αυτο που κανουν ειναι σκοπιμο,δεν ειναι θεμα φορτου δηθεν εργασιας,ειναι απατη αυτο που κανουν,ξερουν ολα τα προσωπικα μου δεδομενα και οτι δεν εχω περιθωρια για δικαστηρια,αν ομως σαλταρω θα τους παω σε δικη και στα καναλια παντου,θα πω να κανουν μετα ολοι μαζι μηνυση που εχουν αδικηθει να κανουμε ομαδικη καταγγελια να δεις τι καλα θα πληρωσουνε!δεν εχουν δικαιωμα χωρις λογο να κλεισουν λογαριασμο,δεν το λεει αυτο πουθενα στους ορους τους,μου πεταξαν ενα για λογους ασφαλειας?ποιοι λογοι?εστειλα τα παντα οτι ζητησανε!μου απαντησαν οτι δεν μπορουμε να σας πουμε τον λογο?αφου δεν υπαρχει λογος τι να πουνε οι απατεωνες?αν πουνε σου κλεισαμε για τον ταδε λογο θα ειναι ψεμα τους,θα φανε μηνυση μετα και θα πληρωσουν επι 100 000!για αυτο δεν λενε τον λογο που κλειδωνουν την καρτα ομως ειναι υποχρεωμενοι να πουνε!ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΣΙΣΜΟ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΝΟΜΟΙ!

Οι "λόγοι ασφαλείας" που μπορρούν να επικαλεσθούν είναι πολλοί.
Π.χ. να πουν ότι μας χάλασε το computer.
Εμένα μιά φορά το ΤΕΒΕ μου έστειλε ένα λογαριασμό 3000 ευρώ, τα οποία τα είχα πληρώσει από τον καιρό του Νώε. Τους το λέω και μου λένε "μας χάλασε το computer άρα τα χρωστάς !".
Πάω λοιπόν με το βιβλίο μου και μετράνε τα ένσημα και λένε "α ωραία σωστά είναι - πήγαινε".
Η πλάκα είναι ότι πέρασαν τρία χρόνια απ' αυτό και έπρεπε να πάω στο νοοσκομείο -έπαθα κιρσούς- και χρειαζόταν χαρτί από το ΤΕΒΕ για την εισαγωγή. Πάω λοιπόν και μου λένε "αααα το computer μας είναι χαλασμένο - δεν φτιάχτηκε ποτέ - ξαναφέρε μας το βιβλίο !".
Εσύ για να μην χάσεις τα 3 ευρώ πρέπει να τα καταθέσουν στην ίδια τράπεζα που έχεις εσύ λογαριασμό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tomjery
Μολις τωρα εκανα επων
Θα πάρεις 25 όμως ή 22 ;
Εγώ εδώ κάποιος με πλήρωσε από μία διαφήμιση 20 ευρώ και τα 20 έγιναν 17.
Πρέπει να τα βάλουν στην τράπεζα σου.


Οι "λόγοι ασφαλείας" που μπορρούν να επικαλεσθούν είναι πολλοί.
Π.χ. να πουν ότι μας χάλασε το computer.
Εμένα μιά φορά το ΤΕΒΕ μου έστειλε ένα λογαριασμό 3000 ευρώ, τα οποία τα είχα πληρώσει από τον καιρό του Νώε. Τους το λέω και μου λένε "μας χάλασε το computer άρα τα χρωστάς !".
Πάω λοιπόν με το βιβλίο μου και μετράνε τα ένσημα και λένε "α ωραία σωστά είναι - πήγαινε".
Η πλάκα είναι ότι πέρασαν τρία χρόνια απ' αυτό και έπρεπε να πάω στο νοοσκομείο -έπαθα κιρσούς- και χρειαζόταν χαρτί από το ΤΕΒΕ για την εισαγωγή. Πάω λοιπόν και μου λένε "αααα το computer μας είναι χαλασμένο - δεν φτιάχτηκε ποτέ - ξαναφέρε μας το βιβλίο !".
Εσύ για να μην χάσεις τα 3 ευρώ πρέπει να τα καταθέσουν στην ίδια τράπεζα που έχεις εσύ λογαριασμό.
Εκανα μολις τωρα επωνυμη καταγγελια στο υπουργειο καταναλωτη,θα το ψαξω το θεμα και αυριο με τον συνηγορο του πολιτη,που μου κλεισανε φασιστικα τον λογαριασμο θα τους ξεφτιλισω παντου!!!οπου μπορω θα στειλω ολα τα email τους εχω που γραφουνε οτι κλεινουμε τον λογαριασμο σας για λογους δικους μας????θα τους δουμε τους λογους!ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΕΤΣΙ!ΜΟΥ ΑΝΑΨΑΝ ΑΣΧΗΜΑ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ!ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΙΩΣ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ,ΜΟΥ ΕΦΑΓΑΝ ΚΑΙ ΤΑ 25 ΕΥΡΩ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ!ΠΑΝΤΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ!ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ EMAIL!ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΥ ΕΜΠΛΕΞΑΝ......
 
Μολις τωρα εκανα επων

Εκανα μολις τωρα επωνυμη καταγγελια στο υπουργειο καταναλωτη,θα το ψαξω το θεμα και αυριο με τον συνηγορο του πολιτη,που μου κλεισανε φασιστικα τον λογαριασμο θα τους ξεφτιλισω παντου!!!οπου μπορω θα στειλω ολα τα email τους εχω που γραφουνε οτι κλεινουμε τον λογαριασμο σας για λογους δικους μας????θα τους δουμε τους λογους!ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΕΤΣΙ!ΜΟΥ ΑΝΑΨΑΝ ΑΣΧΗΜΑ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ!ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΙΩΣ ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΑΝ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ,ΜΟΥ ΕΦΑΓΑΝ ΚΑΙ ΤΑ 25 ΕΥΡΩ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ!ΠΑΝΤΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ!ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΘΑ ΣΤΕΙΛΩ EMAIL!ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΥ ΕΜΠΛΕΞΑΝ......

Χα.
Ξέρεις τι κάνουν ;
Ο συνήγορος τους αφήνει περιθώριο τρεις μήνες να απαντήσουν και αυτοί θα απαντήσουν στους τρεις μήνες παρά ένα λεπτό.
Μετά αν δεν είναι ξεκάθαρο και επανέλθει ο συνήγορος, πάλι στους τρεις μήνες παρά ένα δευτερόλεπτο θα απαντήσουν.
Αν το ruling του συνηγόρου είναι υπέρ σου θα στείλουν τα 25 ευρώ.
Αν το ruling του συνηγόρου είναι υπέρ σου και δεν στείλουν τα 25 ευρώ, τότε είναι στοιχείο υπέρ σου αν τους κάνεις δίκη.
Ο συνήγορος δεν τους δικάζει. Μόνο αν -σπάνια περίπτωση- κρίνει ότι θίγεται και το δημόσιο συμφέρον.

Από τον συνήγορο καταναλωτή έχω δικαιωθεί στο παρελθόν.
Μία φορά η Aegean μου ακύρωσε ανοήτως το αεροπορικό μου εισιτήριο.
Αλλά με τον παράνομο φόρο του ΟΠΑΠ φάγαμε πόρτα, παρ' όλο που είχαμε και την μαρτυρία του υπουργού.
Ο ΟΠΑΠ είναι πάνω από την Σακελλαροπούλου σήμερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tomjery
Χα.
Ξέρεις τι κάνουν ;
Ο συνήγορος τους αφήνει περιθώριο τρεις μήνες να απαντήσουν και αυτοί θα απαντήσουν στους τρεις μήνες παρά ένα λεπτό.
Μετά αν δεν είναι ξεκάθαρο και επανέλθει ο συνήγορος, πάλι στους τρεις μήνες παρά ένα δευτερόλεπτο θα απαντήσουν.
Αν το ruling του συνηγόρου είναι υπέρ σου θα στείλουν τα 25 ευρώ.
Αν το ruling του συνηγόρου είναι υπέρ σου και δεν στείλουν τα 25 ευρώ, τότε είναι στοιχείο υπέρ σου αν τους κάνεις δίκη.
Ο συνήγορος δεν τους δικάζει. Μόνο αν -σπάνια περίπτωση- κρίνει ότι θίγεται και το δημόσιο συμφέρον.

Από τον συνήγορο καταναλωτή έχω δικαιωθεί στο παρελθόν.
Μία φορά η Aegean μου ακύρωσε ανοήτως το αεροπορικό μου εισιτήριο.
Αλλά με τον παράνομο φόρο του ΟΠΑΠ φάγαμε πόρτα, παρ' όλο που είχαμε και την μαρτυρία του υπουργού.
Ο ΟΠΑΠ είναι πάνω από την Σακελλαροπούλου σήμερα.
τωρα μολις εκανα καταγγελια και στον συνηγορο του πολιτη,εγραψα οτι και με φασιστικο τροπο μου εκλεισαν την καρτα και δεν μου δινουν τα 25 ευρω και ειναι προκλητικοι και με κοροιδευουν σαν να ειμαι καποιο σκουπιδι,παντου θα το κανω θεμα παντου!τωρα ψαχνω που αλου να στειλω,για 25 ευρω θα τους ξεφτιλισω παντου!
 
Ασχολείται κανείς με paysafe ;
Είμαι στη bet αλλά θέλω να κάνω deposit και στον stoiximan ο οποίος μερικές φορές προσφέρει καλύτερες τιμές.
Αλλά μήπως υπάρχει καμιά παγίδα ;

Εξηγώ ότι τελευταία φορά που αγόρασα paysafe ήταν πριν από δύο χρόνια - τη μέρα του 8-2 συγκεκριμένα.
Μπήκα στο site της paysafe κανονικά, δήλωσα τα νούμερα και απελευθερώθηκε το χρηματικό ποσό για χρήση.

Αλλά κάπου είχα δει ότι όποιο μέλος δεν αγοράζει τακτικά τρώει πρόστιμο.
Ισχύει δηλαδή ότι αν αγοράσω π.χ. αξίας 50 ευρώ, θα μου τα φάει το site αντί να τα απελευθερώσει ; Ή θα μου φάει τα μισά ;
Να ξέρεις ότι η paysafe είναι επικίνδυνο να σου μπλοκάρουν το λογαριασμό χωρίς λόγο
 

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...