εμπειρία betrebels

spyridon kanas

New Member
5 Ιον 2019
6
0
1
26
Δε ξερω αν δουλευει το λινκ. Τσεκαρε το ποστ μου "αναληψη απο στοιχηματικη" και θα καταλαβεις.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΔΕΡΦΕ. ΣΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΜΝΜ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΛΠ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

goal2

Active Member
25 Απρ 2016
261
152
43
ΑΔΕΡΦΙΑ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ,
ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΔΥΟ ΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΤΙ ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
Kαλημερα.
Η δικη μου περιπτωση ηταν διαφορετικη.Εγω τους το εστειλα αφου δεν ειχα καμια συναλλαγη με αλλο email οποτε δεν μπορουσαν να μου πουνε οτι εκανα καποια παραβαση.
Να σου πω την αληθεια την δευτερη φορα τα χρειαστηκα αφου ειχε μαζευτει μεγαλο ποσο.
Αυτο που εκανα και τις 2 φορες ηταν να τους στειλω το ιστορικο και αμεσως μετα να ζητησω βοηθεια απο καποιο σαιτ που ειχε μπανερ τους .Μαλλον θα με πληρωναν ετσι και αλλιως, απλα νομιζω οτι το να βαλω αλλους βοηθησε στο να ολοκληρωθει ο ελεγχος μεσα σε 2-3 ωρες.Γιατι και τις 2 φορες, μερικες ωρες πριν μου ειχαν πει οτι ειναι χρονοβορος και συνηθως παιρνει πανω απο 2 εβδομαδες.

Ο λογος που το ζητανε ειναι 100% για να δουν αν εχεις συναλλαγες με email αλλου πελατη τους.Με λιγα λογια θελουν να βρουν αφορμη να μην σε πληρωσουν. Εσυ εκανες μεγαλη γκαφα που τους το εστειλες αφου υπηρχε μεσα αυτη η συναλλαγη. Σου λενε διπλος λογαριασμος, ασχετα αν εσυ απλα εκανες μια συναλλαγη με εναν φιλο σου.Δεν το απαγορευει αυτο καποιος νομος.
Τωρα η γκαφα δυσκολα διορθωνεται ,βρες ενα σαιτ που να εχει μπανερ τους και να τους διαφημιζει και ζητησε τους να σε βοηθησουν.
MGA ξεχνα την.ΕΕΕΠ επισης ξεχνα την.7 εταιριες (ολες ειχαν MGA αδεια) εκλεισαν τα τελευταια 2-3 χρονια χωρις να πληρωσουν κανεναν παιχτη και η MGA δεν εκανε τιποτα.
Αν θες βαζεις δικηγορο και πας σε κανονικο δικαστηριο.Ομως για τα χρηματα αυτα που διεκδικεις δεν ξερω μηπως δεν σε συμφερει.
Επισης καλο θα ηταν να μην γραφεσαι ετσι στα κουτουρου σε καποια στοιχηματικη.Ο λογος που υπαρχουν τα μπανερς και του infobeto αλλα και αλλων σαιτ δεν ειναι μονο για να κερδιζουν απο τα affilates η δεν ξερω πως.Με μια εγγραφη μεσα απο μπανερ το σαιτ ειναι πιο ευκολο να επεμβει μετα και να σε βοηθησει αν γινει μια στραβη.
Θες να ανοιξεις λογαριασμο στην tipbet, ανοιξε μεσω infobeto.Θες σε αλλη που δεν την εχει το infobeto , ανοιξε μεσω αλλου σαιτ.
.

• Like
Αντιδράσεις: blizard, Ertzan και spyridon kanas

qatarianos

Active Member
8 Ιαν 2014
337
146
43
Δυστυχως ετσι ειναι, ο λογος που ζητανε σκριλλ statement ειναι για να βρουν πατημα. Εσυ δυστυχως τους το εδωσες, θα σου στειλω με pm το email που τους εστειλα αλλα δυστυχως δε ξερω αν θα σε βοηθησει τωρα. Με τον ιδιο ακριβως τροπο φαγανε απο φιλο μου 3000 κοντα.

• Like
Αντιδράσεις: goal2 και spyridon kanas

spyridon kanas

New Member
5 Ιον 2019
6
0
1
26
Δυστυχως ετσι ειναι, ο λογος που ζητανε σκριλλ statement ειναι για να βρουν πατημα. Εσυ δυστυχως τους το εδωσες, θα σου στειλω με pm το email που τους εστειλα αλλα δυστυχως δε ξερω αν θα σε βοηθησει τωρα. Με τον ιδιο ακριβως τροπο φαγανε απο φιλο μου 3000 κοντα.

Οκ περιμένω φίλε μου. Αν μπορείς στείλτο μου τώρα. Σε ευχαριστώ.

qatarianos

Active Member
8 Ιαν 2014
337
146
43
Εστειλα pm, καλη επιτυχια.

spyridon kanas

New Member
5 Ιον 2019
6
0
1
26
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ. ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΙΛΕ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΟΥΣ ΑΠΕΙΛΗΣΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΦΥΓΕΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΜΑΛΤΑΣ ΚΛΠ ΚΑΙ ΕΝΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΗΝ ΑΝΑΛΗΨΗ ΤΗΝ ΑΠΟΡΡΙΠΤΑΝΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΟΙΧΤΕΙ 2-3 ΜΕΡΕΣ. ΕΜΠΕΙΡΙΚΑ ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΝ ΑΝΑΛΗΨΗ? ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙ ΕΤΣΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ? ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΤΕ?

General chit-chat
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • tns:
    Παιδια σας ερχονται οι ειδοποιησεις για τα tips στην εφαρμογη?
  • Eric Castel:
    Όχι φίλε, δεν μου έρχονται. Δεν ξέρω ίσως να φταίει το κινητό μου. Έχω ένα χρόνο που έχω πάρει καινούργιο και δεν έρχονται. Στο παλιό ήταν κομπλέ.
  • giannisthegreek:
    Εμένα έρχονται
  • flyjohn75:
    Γεια σας παίζω με αλγορίθμους μόνο ισοπαλίες με μεγάλη επιτυχία, από μπάλα δεν ξέρω την τύφλα μου από μαθηματικά ξέρω, παίζω την ισοπαλία του Livetoday που είναι η καλύτερη ισοπαλία που έχω βρει σε όλο το διαδίκτυο 37-38% σε 180 παιχνίδια με ένα συνεχόμενο εξάρι χαμένο και ένα οχτάρι μάλλον θα αρχίσω να παίζω και τον hellasbet 34% 2 εφτάρια και ένα δεκάρι σε βάθος 220 παιχνιδιών .Έχω φάει όλο το διαδίκτυο να βρω άλλο ένα Χ δεν έχω βρει τίποτα εδώ δίνεται κάποια Χ αλλά κάποια τα δίνετε ίδια ώρα .Εγώ πρέπει να έχω σειρά για να παίξω (πρέπει να έχει τελειώσει το ένα για να παίξω το άλλο) Γνωρίζετε αν υπάρχει τρόπος να βρίσκω ένα Χ την ημέρα η ένα μέρα πάρα μέρα ;ευχαριστώ.
  • giannisthegreek:
    Εγώ πάντως αν έβρισκα ένα χ την ημέρα τώρα δεν θα δούλευα
  • coria:
    Τζον δεν εννοεί ενα κερδισμένο την ημέρα. Θέλει ας πούμε 15-20 Χ το μηνα αραιά να τα παίξει με ενα τρόπο συστήματος που να μην κάνει 0/15 και να μην έχει που να μείνει ενα σαββατο βράδυ!
  • jogo:
    (y)
  • flyjohn75:
    Το ένα Χ υπάρχει αλλά χρειάζομαι και άλλο ένα για να κάνω διαμερισμο του ρίσκου
  • flyjohn75:
    ούτε τόσα 10 με 13 το μήνα σε 30 παιχνίδια είναι καλά δεν μας ενδιαφέρει τόσο το ποσοστό όσο η διασπορά ( συνεχόμενες ήττες) για να ξέρουμε με τι αλγόριθμο θα παίξουμε βέβαια χρειάζεται βάθος τουλάχιστον 100 παιχνιδιών αλλιώς μαθηματικά δεν κάνεις
  • Eric Castel:
    Καλημέρα, συγνώμη φίλε αλλά με 38% επιτυχία στα Χ αν έχει αυτός που λες τότε τι ψάχνεσαι; Αν όντως έχει τέτοιο ποσοστό στα Χ δεν χρειάζεται να παίξεις κάτι άλλο. Εγώ με 34,2% φέτος είμαι μια χαρά. Έβαλα 12 μονάδες και έφτασα τις 50. Φαντάσου να είχα 38%...
  • jogo:
    Αλεξάντερ Ζβέρεφ @ 6.75
  • jogo:
    jogo είπε :
    Αλεξάντερ Ζβέρεφ @ 6.75
    Νικητής: Αλεξάντερ Ζβέρεφ
  • jogo:
    Νόβακ Τζόκοβιτς - Αλεξάντερ Ζβέρεφ 3 - [email protected] 5.25 :prison:
  • blizard:
    τωρα εχει πιο πολύ πλάκα με απόδοση 25 ;)
  • jogo:
    25??? pou??
  • blizard:
    Δεν έχει και λίγο τύχη αυτό το παιδί να ανεβάσει και ψυχολογία .... δεν πειράζει την επόμενη
  • jogo:
    telika ευκολα :kouvas:
  • jogo:
    ο ινδιανος ειναι παντου ..,τρομερες μπαλιες...
  • blizard:
    5 ευρω full bet δωρο έχει o στοίχημαν μέχρι το μεσημέρι για virtual ... δοκιμασα σε τενις με απόδοση 1.50 και σερβις και ήρθαν ολα
  • qazdas:
    υπάρχει ένα middle bet στη bet365 για τις 16/6 ΗΠΑ (Γυναίκες) Χιλή (Γυναίκες) over 2,5 @1.20 και under 3 @6.25
  • blizard:
    0-2 goal στον στοίχημαν εχει 7 .
  • blizard:
    Βλεπω τώρα αλλιασιμ Μπραουν 4-4 , αλλά καμία σχέση η απόδοση των 2 παικτών , το 1.50 του στοιχημαν είναι τέλειο.
    blizard: Βλεπω τώρα αλλιασιμ Μπραουν 4-4 , αλλά καμία σχέση η απόδοση των 2 παικτών , το 1.50 του...