εργασια σε στοιχηματικη

stpsilan

Active Member
25 Οκτ 2017
302
139
43
ακομα και σε μικρη αν στειλω πχ καμια καρμιρικη ελληνικη?
Φαντάζομαι το ίδιο ισχύει, πάντως σου ξαναλέω ότι δεν έχει σχέση το παίχτης με υπάλληλος
Άλλο να παίζεις σαν παίχτης κι άλλο να κάθεσαι σαν υπάλληλος να κοιτάς αποδόσεις
Άλλη μια βαρετή δουλειά είναι, δηλαδή μην περιμένεις να ανεβάζεις αδρεναλίνη ή να γουστάρεις, είναι μια δουλειά απλά
Αφού το θες τόσο πολύ στελνε βιογραφικά για οποιαδήποτε θέση όπως είπαν και άλλοι και μετά ανεβαίνεις

• Like
Αντιδράσεις: PANATHA

Klapetas

New Member
8 Σεπ 2014
22
2
3
Δεν εχει σημασια τι εχεις σπουδασει. Μπορει να εισαι μαθηματικος, μηχανικος, πληροφορικαριος, φιλολογος, μπουφετζης η και ανεργος ανειδικευτος αποφοιτος λυκειου αρκει να εισαι ξυπνιος και να ξερεις απο στοιχημα. Απλα απ οτι εχω καταλαβει για πολλες εταιριες, αν δεν εχεις καποιο connection θα χρειαστεις πολλαπλασιο effort για να αποδειξεις οτι αξιζεις. Αν αφιερωσεις χρονο να σπουδασεις κατι για να γινεις trader, θα απογοητευτεις μολις δεις τη δουλεια γιατι δε θα σου χρειαστει τιποτα απ οσα σπουδασες. Απο εκει που θα εχεις μαθει να φτιαχνεις πυραυλους θα κατσεις να φτιαχνεις σαιτες. Δεν υποτιμω τη δουλεια, απλα δεν περιλαμβανει καποια επιστημονικοτητα. Το να φτιαξεις 1000 αλανθαστες σαιτες για καποιον μπορει να ειναι πιο δυσκολο απο το να φτιαξει εναν πυραυλο. Εινα δουλεια εργατη, οχι μυαλου και το μονο που δε θα κανεις ειναι να φτιαχεις αποδοσεις. Και τελος εχε στο μυαλο σου οτι ειναι δουλεια με ημερομηνια ληξης, καμια εταιρια δεν μπορει να εχει στο δυναμικο της εναν trader 50 χρονων.

Grim Reaper

Well-Known Member
4 Σεπ 2006
4,134
2,599
113
το θεμα ειναι οτι εγω αποδοσεις θελω να φτιαχνω οχι να απανταω τηλεφωνα (δεν το λεω για να υποτιμησω την δουλεια μια χαρα ειναι απλα δεν σχετιζεται με αυτο που θελω)
Αυτό που λες δεν υπάρχει πια. Είναι ελάχιστες οι εταιρίες που βγάζουν δικές τους αποδόσεις και δεν χρειάζονται και πολλά άτομα για να το κάνουν αυτό. Αυτά που λες είναι 15-20 χρόνια πριν που είχε η bwin ένα ειδικό ας 2-3 χώρες να φτιάχνει αποδόσεις για το κάθε πρωτάθλημα.

Τώρα όλα αυτά Είναι αυτοματοποιημενα κ όλος ο κλάδος ψάχνει την αυτόματοποίηση ώστε το ενεργό δυναμικό να καλύπτει τα λαιβ. Δηλαδή κ να είσαι εσύ το ξεφτέρι που βλέπει Μίλαν στο 2.50 κ έχει δίκιο, αν η αγορά έχει Μίλαν στο 1.80 κι εσύ 1.80 θα δώσεις αναγκαστικά κ θα χάσεις κ τη δουλειά σου αν έχεις 2.50

Ολες οι αποδόσεις στέλνονται από την μπετραντάρ κ προσαρμοζονται από κάθε μπουκμεικερ με βάση την γκανιότα.

Αυτό που υπάρχει να κάνεις είναι τρεηντερ στα λαιβ κ τηλέφωνα στα σαππορτ. Όταν λέμε λαιβ μην φανταστείς ότι βλέπεις τον αγώνα κ καθορίζεις τις τιμές ανάλογα με το τι βλέπεις. Κ πάλι οι τιμές ερχονται αυτόματα κ αλλάζουν ανάλογα με το που ποντάρει ο κόσμος κ τα μοντέλα που τρέχει η κάθε εταιρία σε ότι αφορά το χρόνο. Εσύ πρέπει να κλειδώνεις ξεκλειδώνει την αγορά όταν έχει φάουλ ή όταν πέσουν πολλά λεφτά κ το μοντέλο έχει αργήσει να αλλάξει την τιμή κ να ελέγχεις / απορρίπτεις επικίνδυνα στοιχήματα που έρχονται.

Ουσιαστικά αυτά που χρειάζεσαι είναι γνώσεις πως κινούνται οι αρμπερς, γνώσεις για τους λόγους μεταβολής των τιμών κ μια γνώση διαχείρισης ρισκου.

Δεν ξέρω αν πλέον ακόμα σε καλύπτει η εργασία σε στοιχηματικη εταιρία, αλλά αφού δεν έχεις πείρα, θα χρειαστείς συστάσεις κ θα περάσεις από πολλά τεστ χάνοντας πολλές ώρες μέχρι να σε πάρουν κανονικά.

Πάντως αυτό το ως μπουκ, δεν υπάρχει, άλλαξε ροτα.

• Like
Αντιδράσεις: magon, PANATHA και loxagos mark

Προγνωστικά

• 19:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Πάντερμπορν - Ντάρμσταντ
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Πάσος Φερέιρα - Νασιονάλ
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Σάλκε - Μάιντς
  • 21:45
    Novasports 5HD
    • Χάντερσφιλντ - Κάρντιφ
    Novasports Extra 1
    • Σαρλερουά - Σεντ Τρούιντεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ισπανικό Πρωτάθλημα 2020-21
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Βαλένθια - Βιγιαρεάλ
  • 22:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Σάντα Κλάρα
  • 19:00
    Novasports 2HD
    • Χίμκι - Αλμπα Βερολίνου
  • 20:00
    Novasports 4HD
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:00
    Novasports 1HD
    • Ολυμπιακός - Ερυθρός Αστέρας
    Novasports 3HD
    • Βιλερμπάν - Φενέρμπαχτσε
    Novasports 2HD
    • Μπαρτσελόνα - Μπασκόνια
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021

Σημερινά Γενέθλια

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Λαμία - ΠΑΟΚ 0-1 στο 23΄....έχει ρυθμό το ματς και αξίζει το ποντάρισμα στο over 1,5 γκολ στο πρώτο μέρος σε απόδοση 1.93
  • PANATHA PANATHA:
    Έγινε το κλασικό....δεν μπήκε άλλο γκολ στο πρώτο - ενώ χάθηκε και πέναλτι - και μπήκε στο ξεκίνημα της επανάληψης.....
  • Ertzan Ertzan:
    ωραίο γκολ ο Παναθηναϊκός :paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    Ertzan είπε :
    Διπλό ο θρύλος σήμερα και νίκη η Φενέρ ειδικά δε η Φενέρ είναι fixed :paidi:

Μια εικόνα χίλιες λέξεις λένε οι κινέζοι :beers1: :beers1: :beers1: :beers1:
  • Ertzan Ertzan:
    Δέστε τις ζώνες σας
    :bask::bask::bask::bask::bask:
  • Ertzan Ertzan:
    και αφήνω το αγαπημένο σύνθημα του :bask: :bask: :bask: :bask: :bask:
  • A Forum Bot:
    Ο χρήστης aris00 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ ECOPAYZ.............................ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΗ" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • BINOTRADER Forum Bot:
    Ο χρήστης BINOTRADER ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Υπομονη για εξοδο απο το τουνελ." στο Forex Trading.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι κάνουμε αλάνια?? Τσικνίσαμε?
  • Ertzan Ertzan:
    ουουου χαμός έγινε τι να λέμε τώρα του δώσαμε να καταλάβει :D
  • Ertzan Ertzan:
    Στο μπάσκετ κεντάμε στο ποδόσφαιρο χάλι μαύρο. Το ευχάριστο είναι πως τραυματίστηκε ο Οζίλ και εύχομαι να κλείσει την σεζόν για φέτος του χρόνου βλέπουμε
  • Ertzan Ertzan:
    Η Εφες βιάζει την Τσσκα? Δεν βλέπω να γυρίζει πίσω ο Ιτούδης
  • PANATHA PANATHA:
    Ertzan είπε :
    Στο μπάσκετ κεντάμε στο ποδόσφαιρο χάλι μαύρο. Το ευχάριστο είναι πως τραυματίστηκε ο Οζίλ και εύχομαι να κλείσει την σεζόν για φέτος του χρόνου βλέπουμε
    η πλάκα είναι πως η άλλη σου ομάδα ο Ολυμπιακός πάει ακριβως το αντίθετο στα δύο αθλήματα
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    η πλάκα είναι πως η άλλη σου ομάδα ο Ολυμπιακός πάει ακριβως το αντίθετο στα δύο αθλήματα

Δεν με θέλει το απόλυτο δεν τι να κάνουμε. Εσένα και στα δυο αθλήματα πάντως κεντάνε βλέπω :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    το ότι κερδίσαμε στα μεταξύ μας σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ ενώ δεν κεντάμε δείχνει δείχνει το μεγαλείο μας....
  • Ertzan Ertzan:
    κατάλαβα ομάδες πυροτέχνημα μια φορά σκάει και αυτό ήταν
    :fish:
  • PANATHA PANATHA:
    όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια...
  • Ertzan Ertzan:
    Για αύριο έχουμε κάποια πρόβλεψη? :bask:
  • Ertzan Ertzan:
    απόψε περιμένω να κερδίσετε, εγώ μόνο μια Μπάγερν Μονάχου ξέρω και αυτή στο ποδόσφαιρο. Δεν υπάρχει Μπάγερν Μονάχου στο μπάσκετ :agis:
  • PANATHA PANATHA:
    Καλά....τι γκολ έφαγε ο Άρης...τέτοιο δεν τρώγαμε ούτε στο σχολικό πρωτάθλημα
  • PANATHA PANATHA:
    Καλησπέρα αλάνια
  • PANATHA PANATHA:
    Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε
    νέα για ένα παλικάρι που είχε ενα θέμα υγείας.....δεν θυμάμαι όνομα...
  • Ertzan Ertzan:
    Γιώργος. Δεν έχω κάποιο νέο του αλλά δεν έχω και κάποιο άσχημο νέο του. Αν έχω κάποιο νεότερο θα ενημερώσω
    +1
    Ertzan Ertzan: Γιώργος. Δεν έχω κάποιο νέο του αλλά δεν έχω και κάποιο άσχημο νέο του. Αν έχω κάποιο νεότερο θα... +1