ερωτηση περι εμβασμα στιν skrill

eFiaLtiS83

Active Member
12 Ιον 2011
220
64
28
εκανα κατα8εση στην 365 με paysafe! μου λεει για να κανω τωρα αναλυψη πρεπει να κανω μονο με τραπεζικο εμβασμα! μπορω να βαλω τα στοιχια μου της skrill? τα στοιχια τραπεζεις και αρι8μο μου?
 
Απάντηση: ερωτηση περι εμβασμα στιν skrill

εκανα κατα8εση στην 365 με paysafe! μου λεει για να κανω τωρα αναλυψη πρεπει να κανω μονο με τραπεζικο εμβασμα! μπορω να βαλω τα στοιχια μου της skrill? τα στοιχια τραπεζεις και αρι8μο μου?

εαν η τελευταια σου καταθεση ηταν με paysafe τοτε αναληψη θα γινει μονο με τραμεζικο εμβασμα. Εκτος και εαν κανεις και αλλη καταθεση με skrill και μετα ζητησεις αναληψη με skrill. η 365 παντα επιστρεφει με τον ιδιο τροπο που εγινε η τελευταια καταθεση.
 
Απάντηση: ερωτηση περι εμβασμα στιν skrill

εαν η τελευταια σου καταθεση ηταν με paysafe τοτε αναληψη θα γινει μονο με τραμεζικο εμβασμα. Εκτος και εαν κανεις και αλλη καταθεση με skrill και μετα ζητησεις αναληψη με skrill. η 365 παντα επιστρεφει με τον ιδιο τροπο που εγινε η τελευταια καταθεση.


Κάποτε μπορεί να ίσχυε αυτό,δηλαδή να έχεις 350ε μέσα πχ,

να κάνεις μετά 20ε κατάθεση με σκριλ

και κατόπιν να βγάλεις και τα 370ε με σκριλ.


Πλέον δεν ισχύει.Τα λεφτά που προυπήρχαν της κατάθεσης με σκριλ,

πρέπει να βγουν με έμβασμα.


Οι περισσότερες εταιρίες μάλιστα, δεν αφήνουν καν να αλλάξεις την

μέθοδο κατάθεσης σε σκριλ αν δεν έχεις μηδενικό υπόλοιπο

από την προηγούμενη κατάθεση με paysafe, credit card κτλ.



:sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nikoluski
Απάντηση: ερωτηση περι εμβασμα στιν skrill

εγώ πάλι βάζω με πεισειφ, βγάζω σε σκρίλλ :bask:
 
Απάντηση: ερωτηση περι εμβασμα στιν skrill

εγώ πάλι βάζω με πεισειφ, βγάζω σε σκρίλλ :bask:


από αυτές που χρησιμοποιώ,

μόνο σε expekt και stanjames

(και μέχρι πριν 4 μήνες και

σε μπέτσον)

επιτρέπεται αυτό.


ΜΟΝΟ


:sign:
 
Απάντηση: ερωτηση περι εμβασμα στιν skrill

Nα συμπληρώσω και εγώ από αυτές που είχα δοκιμάσει και στην betvictor, stoiximan, sportingbet. Βέβαια με τον όρο πως έχει ενεργοποιηθεί πιο πριν η ανάληψη με skrill

Αλλά από 365 με τελευταία τρόπο κατάθεσης μέσω paysafe και ανάληψη σε skrill δεν υπάρχει περίπτωση να γίνεται

:sign:
 
Απάντηση: ερωτηση περι εμβασμα στιν skrill

για 365 μιλάω εγώ.
δεν είπα ότι επιτρέπεται. Είπα ότι βάζω με paysafe και βγάζω με skrill (να 'ναι καλά ο batman, ξέρει αυτός).
 
Απάντηση: ερωτηση περι εμβασμα στιν skrill

Nα συμπληρώσω και εγώ από αυτές που είχα δοκιμάσει και στην betvictor, stoiximan, sportingbet. Βέβαια με τον όρο πως έχει ενεργοποιηθεί πιο πριν η ανάληψη με skrill

Αλλά από 365 με τελευταία τρόπο κατάθεσης μέσω paysafe και ανάληψη σε skrill δεν υπάρχει περίπτωση να γίνεται

:sign:

είσαι κι εσύ απόλυτος ε;
 
Απάντηση: ερωτηση περι εμβασμα στιν skrill

Λοιπόν , στην 365 ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ αυτό.

Συγνώμη.

Μιλάω για εμένα προσωπικά.


Μου ήρθε pm τώρα που υποστηρίζει

πως μέσω της γνωστής φουστιάς,

(που είχε αναφέρει και ο ερτζάν παλαιότερα),


γίνεται να "κοροιδέψεις" το σύστημα και να

τα τραβήξεις με σκριλ ενώ έχεις κάνει κατάθεση

με paysafe.


Εμένα αυτό μου "δούλευε" μέχρι και πριν 2,5 χρόνια.

Ψέμματα να πω?Αν εσας σας "δουλέυει" ακόμα..

Well.. i rest my case.


:sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: venoss
Απάντηση: ερωτηση περι εμβασμα στιν skrill

είσαι κι εσύ απόλυτος ε;

Τόσες φορές που δοκίμασα δεν γινόταν και αν δεις και εδώ http://www.infobeto.com/forum/f8/bet365-treis-laloyn-2-xoreyoyn-114525/ μισή ώρα εξήγηση και τίποτα. Τελικά "ξεγέλασα" το σύστημα καταθέτωντας μέσω skrill για να τα πάρω τελικά. Ψέμματα να πω?
Αν μπορείς εσύ μπράβο σου και μαγκιά σου
 
  • Like
Αντιδράσεις: venoss
Απάντηση: ερωτηση περι εμβασμα στιν skrill

καλησπέρα στο forum.έχω αιτηθεί ανάληψη με έμβασμα στην eurobank από την bet365 εδώ και μια εβδομάδα.σε επικοινωνία που είχα με την 365 με ενημέρωσαν ότι τα χρήματα έχουν αποσταλεί στην τράπεζα αλλά υπάρχει ένα γενικότερο πρόβλημα και δεν μπορούν να εμφανιστούν στον λογαριασμό μου.μου είπανε μάλιστα ότι και άλλοι πελάτες αντιμετωπίζουν το ίδιο πρόβλημα.μπορεί να με ενημερώσει κανείς αν υπάρχει γενικότερο πρόβλημα με μπλοκάρισμα εμβασμάτων?
 
Απάντηση: ερωτηση περι εμβασμα στιν skrill

παιδες εγω λεω να βαλω τα στοιχια τις τραπεζας τις skrill και του λογαριασμου μου τις τραπεζας τις skrill...οχι αν μπορω να κανω με τον κλασικο τροπο αναλυψης στην σκριλλ!! εννοω για εμβασμα! να μιν μπλεξω με ελληνικες τραπεζες! (παρεπιπτοντος στην κυπρου υπαρχει κανα κολιμα με τις αναλυψεις? )
 
Απάντηση: ερωτηση περι εμβασμα στιν skrill

εαν εχει ιδιο συστημα με betfair(που μαλλον εχει) υπαρχει εξηγηση στο οτι καποιοι μπορειτε κ καποιοι οχι...
ειναι απλο οι ετερειες λενε οτι εαν εχεις περισσοτερες απο μια μεθοδους καταθεσης
1)οταν εχεις κερδη πρεπει να κανεις πρωτα αναληψη ολα τα ποσα που κατεθεσες με την καθε μεθοδο και στη συνεχεια να διαλεξεις με πιο τροπο θα γινει αναληψη των κερδων
2)οταν εχεις ζημειες μπορει να εχεις καταθεσει πχ 2.000 ευρω με paysafe κ 10.000 με skrill εαν εχεις χασουρα σε βαθος χρονου 10.000 μπορεις να καταθεσεις αλλες 8.000 ευρω με paysafe μεχρι να φτασεις το ποσο των 10 χιλιαδων που κατατεθηκαν με skrill κ ειναι το μαξ ποσο που μπορεις να αιτηθεις για αναληψη με αυτη τη μεθοδο

ετσι στην περιπτωση του φιλου πιθανολογω πως ειχε κανει παλια μεγαλες καταθεσεις με skrill αλλα εχει χασουρα ο λογαριασμος κ ετσι μπορει να καταθετει με paysafe κ να τραβαει τα χρηματα skrill μεχρι να φτασει το ποσο που κατεθεσε με το ηλεκτρονικο πορτοφολι...

αυτο ισχυει σιγουρα betfair
 

Προγνωστικά

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΠΑΣ Λαμία - ΠΑΟΚ
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Άρης - Ολυμπιακός
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Μονακό - Λιλ
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Λοριάν - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΑΕΚ - Παναθηναϊκός
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Κλαμπ Μπριζ - Γκενκ
  • 21:30
    Novasports News
    • Άντερλεχτ - Σερκλ Μπριζ
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Γουλβς - Μπόρνμουθ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αγιαξ - Εξέλσιορ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Αταλάντα - Φιορεντίνα
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Μαρσέιγ - Νις
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Μάντσεστερ Γ. - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
  • 22:00
    Novasports Start
    • Κρίσταλ Πάλας - Νιούκαστλ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Έβερτον - Λίβερπουλ
  • Αύριο 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Ιντεπεντιέντε ντελ Βάλε - Παλμέιρας
  • 16:00
    Star Κεντρικής Ελλάδας
    • Έσπερος Λαμίας - ΑΕ Ψυχικού
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Μονακό - Φενέρμπαχτσε
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός
  • Αύριο 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Μπόστον Σέλτικς - Μαϊάμι Χιτ
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 128
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Μαλλον δεν το επιασες καλα..το ειπε για να δειξει την σιγουρια στην ομαδα και πόσο σίγουρος ειναι οτι θα περασει την Μακαμπι....
  • PANATHA PANATHA:
    Το να σκοράρει ο Ιωαννίδης σήμερα κόντρα στην ΑΕΚ @3.80....εξαιρετικό!!
    PANATHA PANATHA: Το να σκοράρει ο Ιωαννίδης σήμερα κόντρα στην ΑΕΚ @3.80....εξαιρετικό!!