κατασκευαστικο προγραμμα

jim-bet

Banned
28 Αυγ 2010
1,005
898
0
μπορω να βρω πουθενα κατασκευαστικο προγραμμα για προπο?
θελω να εχει ....αξονα,συμμετρια,ζευγη,συνεχομενες εναλλαγες.

θελω να βαλω 8 τριπλες και με αυτους τους ορους τις 6.000 στηλες
να τις κανω 100 στηλες περιπου

σκεφτομαι να βαλω [σε σχεση με την 8αδα]
3-4 [Χ]
2-3[1]
2-3[2]
3-4 συνεχ. εναλλαγες
1-3 ζευγη
0-1 συμμετρια
1-3 αξονα?[μπορει να μην κοβει πολλες στηλες]
 
Απ: κατασκευαστικο προγραμμα

http://news.betchannel.gr/andromeda_setup.exe

Απο εδω κατεβαζεις ενα προγραμμα για το στοιχημα.
Μπορει να σου φανει χρησιμο και στο προπο.
Μονο που θα πρεπει να γραψεις τα δελτια με το χερι.
Και κανα δυο ορους να τους περεσεις με (κοντρες).
Το παραπανω ειναι δωρεαν.
 
Απ: κατασκευαστικο προγραμμα

Ειναι αυτο που βγάζει ο Ζαχαριας

τα βιντεο στο youtube

και μαλωνει μονιμα με εναν για τις στηλες ? :twis:

παλια πριν πολλα χρονια το ειχα
 
Απ: κατασκευαστικο προγραμμα

http://news.betchannel.gr/andromeda_setup.exe

Απο εδω κατεβαζεις ενα προγραμμα για το στοιχημα.
Μπορει να σου φανει χρησιμο και στο προπο.
Μονο που θα πρεπει να γραψεις τα δελτια με το χερι.
Και κανα δυο ορους να τους περεσεις με (κοντρες).
Το παραπανω ειναι δωρεαν.


ευχαριστω:eye:
θα το κοιταξω

το προπο με το στοιχημα......ξαδερφακια.
πολλοι δεν το ξερουν.
ο λογος...... δεν ξερουν τι ειναι προπο.
ολοι νομιζουν πως προπο ειναι 1,1Χ,1,1Χ2.
ενα κακο εχει να παιξεις στοιχημα με την λογικη προπο.
γραφεις με το χερι τα δελτια.θα το κανεις μια,θα το κανεις δυο μετα θα βαρεθεις.

:sign::sign::sign:
 
Απ: κατασκευαστικο προγραμμα

Δεν έχει κανένα νόημα στο στοίχημα το κατασκευαστικό - δυστυχώς.
Στο ΠΡΟΠΟ έχει νόημα ως εξής:
Τα παρολί (14άρια) με 1-2 αουτσάϊντερ σημεία αφ' ενός πιάνονται με λίγη προσπάθεια, αφ' ετέρου δε πληρώνουν παραπάνω απ' ότι το λογικό τους ποσοστό. Π.χ. ένα διπλό του 5 στο στοίχημα, θα μετρήσει για 10 σ' αυτές τις στήλες.
Τέτοιες "καλές στήλες" είναι προσβάσιμες με το computer και σου τις αναπτύσσει σε δελτιάκια, ενώ με το χέρι δεν είναι.

Όμως υπάρχει πρόβλημα.

- Ο ΟΠΑΠ μοιράζει μόνο το 40%
- Η εσωτερική κατανομή των μεριδίων (σου έχει τη Γ' κατηγορία νικητών, τα 12άρια, που όταν παίζεις εσύ με computer, αποβαίνει εις βάρος σου).
- Πρέπει να βρεις 14 που είναι αρκετά απλησίαστο, ενώ όπως ήταν παλιά (13) το πάλευες.

Όταν εμείς είχαμε το "13άρι", στην Ιταλία είχαν επίσης 13άρι που μοίραζε λεφτά στο 13 και στο 12 (και όχι στο 11). Συνολικά δε το μεν Ελληνικό μοίραζε πάντα το 40.5% ενώ το Ιταλικό μοίραζε το 50%.
Με τους όρους έστω της Ιταλίας, θα ήταν το άριστο παιχνίδι το ΠΡΟΠΟ, με τη βοήθεια της ανάλυσης που μας κάνουν τα κατασκευαστικά προγράμματα, αλλά δυστυχώς εδώ είναι Ελλάδα ...

Μία ακόμα παρατήρηση δικιά μου είναι ότι από την εποχή που το ΠΡΟΠΟ ήταν στις δόξες του (δεκαετία του 80), το ποδόσφαιρο έχει δυσκολέψει και κατά συνέπεια έχει δυσκολέψει και η ευχέρεια να προσεγγίσεις τη νικήτρια στήλη, της οποιασδήποτε κλίμακας αποδόσεων.
Πάνε οι άσσοι "μαγγούρα" που ξέραμε τότε και πάνε και οι καθυστερήσεις που έληγαν 0-0 τα παιχνίδια. Έχεις να κάνεις με πιό μοιρασμένους αγώνες τώρα, γενικά.
Σημειωτέον δε είναι ότι στις αξιολογήσεις των μπουκ για το στοίχημα σήμερα η σειρά των σημείων πολλές φορές είναι το 1-2-Χ και το 2-1-Χ. Αυτό ήταν σπάνιο τότε και πήγαινε 1-Χ-2, Χ-1-2 η σειρά των σημείων (ή 2-Χ-1, Χ-2-1). Το Χ σαν τρίτο σημείο πρακτικά στα προγνωστικά δεν υπήρχε και μόνο κανένας παράξενος θα αξιολογούσε έτσι κάποιον αγώνα. Αυτό, στο βαθμό που έχουν δίκιο οι σύγχρονοι μπουκ, είναι για μένα ενδεικτικό του ότι οι ποδοσφαιρικοί αγώνες έχουν γίνει πιό αμφίρροπο και πιό απρόβλεπτο. Αιτία, οι πολλές αλλαγές και τροποποιήσεις που επιφέρουν στους κανονισμούς η FIFA και η UEFA για να κάνουν το παιχνίδι πιό επιθετικό (όπως λένε).
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απ: κατασκευαστικο προγραμμα

εκανα μερικες δοκιμες.επαιξα 4-5 φορες αλλα το σταματησα.
ειχα δοκιμασει με 6, 7 και 8 ματς.

αυτο με τα 7 ματς εμοιαζε καλυτερο.
το βασικο ειναι και τα 7 ματς να ειναι στην αποδοση

2,50(1)-3,10(Χ)-2,50(2).

τετοιες αποδοσεις μονο στο ιντερνετ θα βρεις.
δεν υπαρχει περιπτωση να βρεις τετοιες αποδοσεις στον οπαπ.

οταν τα 7 ματς εχουν τετοιες αποδοσεις και ενας απο τους βασικους ορους ειναι να βγουν 3-4 (Χ) τοτε η αποδοση ειναι 1.150 μ.ο. περιπου.

η λογικη ειναι .....κοβουμε στηλες.
στις 7 τριπλες οι στηλες ειναι 2.187.
αυτες τις 2.187 στηλες με ΔΥΣΚΟΛΟΥΣ ΟΡΟΥΣ τις κατεβαζω στις 55 στηλες!
δηλαδη το ποσοστο επιτυχιας ειναι περιπου 2,5%.

το ποσοστο γινοταν λιγο μεγαλυτερο γιατι εβαζα ετσι τα ματς ωστε να εχουν τελειωσει τα 6 ματς και αν κατα λαθος τα εχω πιασει να βοηθησω το 7 ματς στο λαιβ.
αυτη ηταν η λογικη μου αλλα τα παρατησα γρηγορα.βαρεθηκα να γραφω.

σε τετοια δελτια με αναπτυξεις δεν βαζεις αποδοσεις του
1,40-3,00-5,00 γιατι αν το ματς βγει φυσιολογικα ασσος ...εισαι ''μεσα''.
αν βγει διπλο του 5,00 ειναι κριμα να μην το παιξεις μονο
και να το βαλεις σε καποια αναπτυξη με αλλες ομαδες που στο τελος να μην πιασεις τιποτα.

το προπο πραγματι τωρα ειναι απλησιαστο.
ο λογος για μενα απλος.
ενας λογος ειναι πως τα 13 ματς εγιναν 14.
αλλα ΒΑΣΙΚΟΣ λογος ειναι πως...... παλια..... εποχες [1980-90]
ειχες τα ''σιγουρακια''.
αεκ-οσφπ-παο-παοκ.στην εδρα τους λογικα κερδιζαν.
αρα ειχες δυο σημεια[αν επαιζαν οι δυο εντος εδρας].εψαχνες τα αλλα 11.
τοτε ολες οι ομαδες ηθελαν να κερδιζουν.και τα ματς που ηταν
''περιεργα'' ηταν με την λογικη..... να κερδισω.
τωρα δεν υπαρχει τιποτα σιγουρο.
τωρα οι ομαδες παιζουν και για να χασουν....[στοιχημα?]
δεν υπαρχουν ''σιγουρακια''.
δεν μπορεις να πατησεις σε στανταρ.αρα πως να παιξεις?ονειρο το 14αρι.
δεν ξερω τι γινεται με τα ποσα που μοιραζουν.
παλια που επαιζα αξιζε να παιξεις στο προπο της κυριακης
που μοιραζε περιπου 120 εκατ δρχ στο 13αρι.
το προπο του σαββατου δεν μοιραζε τιποτα.αρα και να κερδιζες ....
το αστειο γινοταν με το προπογκολ.
ειχες ελαχιστες πιθανοτητες να πιασεις 8αρι αλλα και αν επιανες
δεν κερδιζες τιποτα!!!
:sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: A L E X
Απ: κατασκευαστικο προγραμμα

Καλά πρέπει νάτανε πιό πολύ στον άσσο τα παιχνίδια τότε, αλλά τις έκανε και το ΠΟΚ τις γκέλες του.
Μιά φορά μ΄ ένα φίλο είχαμε κάνει το εξής:
Μοιράσαμε τα ΠΡΟΠΟ στα τρία. Τα τρία μεγάλα στάνταρ, τα πέντε μεσαία και οι πέντε τριπλές. Βρήκαμε ότι αν σταντάραμε τα τρία μεγάλα θα είμασταν φίφτυ-φίφτυ μέσα ενώ για τα μεσαία η βάση μας ήταν τα δύο πρώτα σημεία. Δεν ήταν λοιπόν και τόσο εύκολο και δε θέλαμε βέβαια να πιάσουμε τα "πανεθνικά" ΠΡΟΠΟ που έδινε τρεις κι εξήντα το 13άρι.
Αλλά μερικές φορές πήγαμε ταμείο παίζοντας τις λίγο πονηρές στήλες που πληρώναν και επίσης κάνοντας επιλογή διαγωνισμών. Ήτοι υπήρχαν μερικοί διαγωνισμοί που τους αποφεύγαμε. Σε έναν από αυτούς που δεν ήταν "προς αποφυγή" θυμάμαι έσκασε μοναδικό 13άρι ρεκόρ που πιάστηκε στη Λάρισα, αλλά εν πάσει περιπτώσει συνήθως επιλέγαμε σωστά.

Δεν ξέρω τι θα κάναμε με τις σημερινές συνθήκες, αλλά από πλευράς παρόχων ΠΡΟΠΟ η κατάσταση είναι για γέλια.
Ο ΟΠΑΠ έχει το χάλι του, οι Εγγλέζοι σ' αυτό ειδικά το παιχνίδι προσφέρουν κάτι βλακείες και τα Ιταλικά δεν τα καταλαβαίνω.

Κάποιες προτάσεις προς τον ΟΠΑΠ το 2007-08 να το βελτιώσει, επειδή ούτως ή άλλως δεν κάνει στήλες, απαντήθηκαν με "πριτς". Προφανώς κρίθηκε ότι θα τράβαγε κάποιο παιχνίδι από το πάμε στοίχημα που το γκανιοτάρουν.

Τώρα λογικά πρέπει να πέφτει περισσότερο στήσιμο.
Προ του 2000 το οποιοδήποτε στήσιμο, στο Ελληνικό πρωτάθλημα τουλάχιστον, γινόταν για λόγους πρωταθλητισμού η υποβιβασμού.
Πολλές αναπόφευκτα και οι ιστορίες-μούφα από τους διάφορους κατά καιρούς χαμένους που ήθελαν να δικαιολογηθούν. Μία απο αυτές η ιστορία που επέφερε τη διάλυση του Παναθηναϊκού παλιά και μετά τη λεγόμενη "ανανέωση". Γιατί ο Παναθηναϊκός είχε χάσει μεν από τον Πανιώνιο αλλά δεν ήταν βέβαια αλήθεια ότι το πούλησαν παίκτες το ματς.
Τώρα όμως γίνονται κομπίνες και για αγωνιστικούς λόγους και για το στοίχημα. Υπάρχει (α) η "μόντα" του παράγοντα για να φάει τους μπουκ αλλά και (β) η μόντα του μπουκ μαζί με τον παράγοντα για να φάνε το payout. Αν, κάποτε, περιοριστεί η περίπτωση (α), η περίπτωση (β) δεν πρόκειται να περιοριστεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jim-bet
Απ: κατασκευαστικο προγραμμα

Το προπο παιδιά ήταν η μεγάλη μου αγάπη. Το έχω ξαναγράψει. Είχα ξοδέψει ατέλειωτες ώρες μελετών, προκειμένου να βρώ όρους. Με τις παρούσες συνθήκες πρέπει να κάθεσθε μακριά. 14 Αγώνες, 0,25 λεπτά η στήλη, σημαίνουν καταστροφή για το Προπουδάκι μας. Καταρχάς σε σύστημα για να παίξεις υποχρεωτικά για να μπορείς να ελπίζεις πρέπει να παίξεις το 10% των στηλών του πλήρους. Η μόνη ελπίδα είναι να μελετούν τα ίδια πλήρη 3-4 φίλοι γνώστες των πραγμάτων και στο τέλος να παίζουν τις κοινές. Εκεί όσοι με καταλαβαίνουν βρίσκεται κατά πολύ το κλειδί της επιτυχίας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jim-bet
Απ: κατασκευαστικο προγραμμα

καλήμερα φιλε ξερεισ ορουσ να παιρνανε στο προπο και ποιοι ειναι?
 
Απ: κατασκευαστικο προγραμμα

http://www.infobeto.com/forum/members/lolhs5-8889/
Φίλε lolhs5 υπάρχουν οι μόνιμοι και οι εβδομαδιαίοι όροι. Οι μόνιμοι πρέπει να βγαίνουν απο τις 14 τριπλές και έχουν σχέση με τις νικήτριες. Η γνώμη μου είναι ότι εναλλαγές και συμμετρικά πρέπει να αποφεύγονται, τρώνε εύκολα τα δεκατριάρια, παλαιότερα τα 12αρια. Ό όρος σου πρέπει να περνάει απο την αρχή στις νικήτριες, μην προσπαθήσεις να τον διορθώσεις για να περνάει, αυτό σημαίνει αποτυχία. Καλό είναι να παίζεις με ομάδες, όχι υπερομάδες, γιατί περνάνε δεν κόβουν όμως. Κάποτε μιλώντας με ένα προγραμματιστή του οποίου αγόρασα και το πρόγραμμα, μου εξομολογήθηκε, ότι τα προγράμματα τα κάνανε για αποκλειστική χρήση, όταν κατάλαβαν την δυσκολία του να πιάνεις δεκατριάρια τότε, τα πουλούσαν και έβγαλαν δεκατριάρια. Καταλαβαίνεις τι λέω. Μόνο το πρόγραμμα δεν κάνει τίποτα,βοηθάει απλώς. Θα σου δώσω μία συμβουλή, θα χρησιμοποιείς το σύστημα 11 τριπλές σε 729 στήλες που δίνει 100% ένα 12αρι στους 14 αγώνες , θα το αλλάζεις συνεχώς με την ανασκευή, θα βρείς εσύ τον τρόπο που θα διαλέγεις βασικές οχι περισσότερες απο 80 που θα περνάνε στατιστικά και προγνωστικά, ανάλογα με το προπο, θα βάζεις κατώτερο όριο το 0 το ανώτερο δεν θα σου το πώ, θα το βρείς μόνος και θα τις βάζεις σε ομάδα να περνούν όλες απο 1-5. Τέτοιες ομάδες με την ανασκευή θα κάνεις πολλές. Εύχομαι να καταφέρεις να το κατεβάσεις χαμηλότερα απο εμένα και να έχεις επιτυχίες. Γιατί εγώ είχα αλλά οι στηλες ήταν πάνω απο 5000. Νομίζω ότι για την αγάπη μου για αυτό το FORUM, βοήθησα λέγοντας μερικά απο τα μυστικά μου, για όσους με καταλαβαίνουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden
Απ: κατασκευαστικο προγραμμα

Το προπο παιδιά ήταν η μεγάλη μου αγάπη. Το έχω ξαναγράψει. Είχα ξοδέψει ατέλειωτες ώρες μελετών, προκειμένου να βρώ όρους. Με τις παρούσες συνθήκες πρέπει να κάθεσθε μακριά. 14 Αγώνες, 0,25 λεπτά η στήλη, σημαίνουν καταστροφή για το Προπουδάκι μας. Καταρχάς σε σύστημα για να παίξεις υποχρεωτικά για να μπορείς να ελπίζεις πρέπει να παίξεις το 10% των στηλών του πλήρους. Η μόνη ελπίδα είναι να μελετούν τα ίδια πλήρη 3-4 φίλοι γνώστες των πραγμάτων και στο τέλος να παίζουν τις κοινές. Εκεί όσοι με καταλαβαίνουν βρίσκεται κατά πολύ το κλειδί της επιτυχίας.

Μιά φορά κι έναν καιρό τότε που οι αγώνες ήταν 13 παίζαμε ανελλειπώς κάθε Κυριακή ΠΡΟ-ΠΟ με το κατασκευαστικό ΑΡΤΕΜΙΣ.Είχα βρει από μιά εφημερίδα της εποχής 32 στατιστικές στήλες που είχαν ως κεντρικό στατιστικό 7 στα 7 σημεία 1-3 στήλες με επαλήθευση 70-80% σε όλες τις νικήτριες στήλες του ΠΡΟ-ΠΟ (από καταβολής ΠΡΟ-ΠΟ).Ψάχνωντας αυτές τις στήλες δημιούργησα κι άλλα στατιστικά κι είχα μεγάλη οικονομία στηλών (90%) και καλή στατιστική επαλήθευση (80+%).
Μήπως έχει κανείς αυτές τις στήλες (μιας και τις έχασα) ή τίποτα παρόμοιες στατιστικές στήλες;
Ψάχνω επίσης για κατασκευαστικό για το στοίχημα που να προσφέρει κόντρες, άθροισματα, 1α-2α-3α σημεία, εναλλαγές, συμμετρικά συνεχόμενα κλπ.Ξέρει κανείς αν υπάρχει τέτοιο πρόγραμμα;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απ: κατασκευαστικο προγραμμα

Μιά φορά κι έναν καιρό τότε που οι αγώνες ήταν 13 παίζαμε ανελλειπώς κάθε Κυριακή ΠΡΟ-ΠΟ με το κατασκευαστικό ΑΡΤΕΜΙΣ.Είχα βρει από μιά εφημερίδα της εποχής 32 στατιστικές στήλες που είχαν ως κεντρικό στατιστικό 7 στα 7 σημεία 1-3 στήλες με επαλήθευση 70-80% σε όλες τις νικήτριες στήλες του ΠΡΟ-ΠΟ (από καταβολής ΠΡΟ-ΠΟ).Ψάχνωντας αυτές τις στήλες δημιούργησα κι άλλα στατιστικά κι είχα μεγάλη οικονομία στηλών (90%) και καλή στατιστική επαλήθευση (80+%).
Μήπως έχει κανείς αυτές τις στήλες (μιας και τις έχασα) ή τίποτα παρόμοιες στατιστικές στήλες;
Ψάχνω επίσης για κατασκευαστικό για το στοίχημα που να προσφέρει κόντρες, άθροισματα, 1α-2α-3α σημεία, εναλλαγές, συμμετρικά συνεχόμενα κλπ.Ξέρει κανείς αν υπάρχει τέτοιο πρόγραμμα;

Andromeda free.

Όμως δεν εκτυπώνει και δεν κατεβάζει κουπόνια από ίντερνετ,αν θυμάμαι καλά.
 
Απ: κατασκευαστικο προγραμμα

Φίλε Ασένσι εγώ πάντα χρησιμοποιούσα το πρόγραμμα NORMA των Γεροντόπουλου-Γραφάκου. Υπήρχαν πράγματι και μόνιμοι όροι για 7αρι και εβδομαδιαίοι όροι για 7αρι. Απ'ότι θυμάμαι δεν ήταν καμία εφημερίδα απο τις σημερινές. Ήταν στις διαστάσεις ενός μικρού βιβλίου που πράγματι έβαζε πολύ καλούς όρους, αλλά κάποια στιγμή απ' ότι θυμάμαι έφυγαν αρκετοί απο τους συντάκτες και πήγαν αλλού, και αυτό έκλεισε. Πρέπει να τα έχω κάπου, τώρα θα ψάξω, αν και βέβαια πρέπει να τα δούμε απο τότε που έγινε η ισοπαλία 1 βαθμός και η νίκη 3, γιατί παλαιότερα ήταν 1 και 2, και η στατιστική ήταν διαφορετική. Πάντως θα προσπαθήσω να τα βρώ άν και μου φαίνεται λίγο δύσκολο. Πιστεύω όμως φίλε για επτάρι δεν είναι τόσο δύσκολο για τόσες στήλες να το κάνεις και εσύ(32). Εμείς προσπαθούσαμε να φτιάξουμε για εννιάρι, που έκοβε το ΠΡΟΠΟ στην μέση, αλλά δυστυχώς δεν είχε μακροχρόνια επαλήθευση. Τον 1ο χρόνο ήμασταν στο 80% και χαρήκαμε αλλά στον 2ο παίσαμε στο 60% και σταματήσαμε.
 
Απ: κατασκευαστικο προγραμμα

Φίλε Ασένσι εγώ πάντα χρησιμοποιούσα το πρόγραμμα NORMA των Γεροντόπουλου-Γραφάκου. Υπήρχαν πράγματι και μόνιμοι όροι για 7αρι και εβδομαδιαίοι όροι για 7αρι. Απ'ότι θυμάμαι δεν ήταν καμία εφημερίδα απο τις σημερινές. Ήταν στις διαστάσεις ενός μικρού βιβλίου που πράγματι έβαζε πολύ καλούς όρους, αλλά κάποια στιγμή απ' ότι θυμάμαι έφυγαν αρκετοί απο τους συντάκτες και πήγαν αλλού, και αυτό έκλεισε. Πρέπει να τα έχω κάπου, τώρα θα ψάξω, αν και βέβαια πρέπει να τα δούμε απο τότε που έγινε η ισοπαλία 1 βαθμός και η νίκη 3, γιατί παλαιότερα ήταν 1 και 2, και η στατιστική ήταν διαφορετική. Πάντως θα προσπαθήσω να τα βρώ άν και μου φαίνεται λίγο δύσκολο. Πιστεύω όμως φίλε για επτάρι δεν είναι τόσο δύσκολο για τόσες στήλες να το κάνεις και εσύ(32). Εμείς προσπαθούσαμε να φτιάξουμε για εννιάρι, που έκοβε το ΠΡΟΠΟ στην μέση, αλλά δυστυχώς δεν είχε μακροχρόνια επαλήθευση. Τον 1ο χρόνο ήμασταν στο 80% και χαρήκαμε αλλά στον 2ο παίσαμε στο 60% και σταματήσαμε.
Χμμμ πιθανά να είχα βρει τις 32 αυτές στήλες σε αυτό το περιοδικό που ήταν σαν εφημερίδα όπως είπες.Το στατιστικό αυτό που ανέφερα στην αρχή (7 στα 7 από 1-3 στήλες) είχε επαλήθευση 70-80% ΣΕ ΟΛΕΣ της νικήτριες στήλες από καταβολής ΠΡΟΠΟ.Είχα δημιουργήσει κι άλλα στατιστικά αυτών των στηλών κι είχα οικονομία πάνω από 90% στο πλήρες με επαλήθευση 80%.Για να το πω πιό απλά είχα 80% 12άρι (για 13 αγώνες μιλάω) ακόμα κι αν έχανα περισσότερους από 1 όρους (μιας και οι όροι ήταν επικαλυπτόμενοι).Για να μην πολυλογώ, ψάχνω να βω αυτές τις στήλες για να τις χρησιμοποιήσω για το στοίχημα.Εννοείτε πως θέλω και κατασκευαστικό.Πάιζει τίποτα σε κατασκευαστικό που να τηρεί αυτές τις προυποθέσεις για το στοίχημα;
 
Απ: κατασκευαστικο προγραμμα

να ρωτησω εγω κατι ισως ασχετο?? κατεβασα το προγραμμα andromeda for all.
μου ζηταει να βαλω user name , μαιλ και κωδικο. ολα αυτα οκ. ανοιγω και μετα παταω κατασκευη συστηματος η επιλογη απο βιβλιοθηκη. εκει ομως δεν μου εχει το νεο κουπονι. οταν παταω για ανανεωση κουπονιου.. δεν κανει τιποτα. ξερει κανεις γιατι??
 
Απ: κατασκευαστικο προγραμμα

Φίλε Ασένσι θα προσπαθήσω να τα βρώ ,εάν βέβαια είναι σ' αυτά. Τώρα απο προγράμματα κατασκευαστικά υπάρχουν πολλά και δεν είναι ακριβά.Αυτό που παρατήρησα είναι ότι είναι παρόμοια με του ΠΡΟΠΟ. Η διαφορά είναι ότι στο προπο για να κερδίσεις χρειάζονται περισσότερες στήλες, στο στοίχημα χρειάζονται λίγες στήλες,άρα πιο σκληρούς όρους. Κατά την γνώμη μου δεν σου δίνουν ουσιαστική βοήθεια μπορεί εάν έχεις κάποιο του προπο να σε βοηθήσει. Μπορεί και να κάνω λάθος.
 
Απ: κατασκευαστικο προγραμμα

Ἄν μοῦ βρεῖς τίς 32 αὐτές στῆλες ἤ ὁποιεσδήποτε ἄλλες στατιστικές στῆλες θά σᾶς δείξω τί ὄρους χρησιμοποιοῦσα μέ οἰκονομία 90%+ καί μέ μεγάλη στατιστική ἐπαλήθευση 70-80%.
Στήν πράξη αὐτό σήμαινε πώς ἀκόμα κι ἄν ἔχανα περισσότερες τῶν μία ὁμάδα κοντρῶν νά 80% 12άρι ὅταν πέρναγε τό πλῆρες.
Κι αὐτό στά δύσκολα δελτία ξένων ἀγώνων τοῦ Σαββάτου τότε, σήμαινε ἕνα καλό ''μεροκαματάκι''.
 
Απ: κατασκευαστικο προγραμμα

να ρωτησω εγω κατι ισως ασχετο?? κατεβασα το προγραμμα andromeda for all.
εκει ομως δεν μου εχει το νεο κουπονι. οταν παταω για ανανεωση κουπονιου.. δεν κανει τιποτα. ξερει κανεις γιατι??

To προγραμμα ειναι (δοκιμαστικη εκδοση) και σχεδον ολα τα προγραμματα
DEMO εχουν κλειδωμενες τις επιλογες(Ανανεωση Κουπονιου και Εκτυπωση)
 
  • Like
Αντιδράσεις: piperasgr

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...