λυμπε...ΛΥΜΠΕ..

Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.
andrip είπε :
χαχα κοίτα να δείς ακόμα ασχολείστε, εδώ οταν φέρατε 2 Χ με τη Ρεαλ (το μεγαλύτερο αποτέλεσμα στο ΤΣΛ) το χατε ξεχάσει την επόμενη...

ΥΓ: Το ενα νούμερο θα ναι το 44

ΥΓ1: Θα περνάγατε σίγουρα στους ομίλους ετσι; Δεν πειράζει δηλαδή που στα προκριματικά θα ήσασταν στους αδύνατους και θα πέφτατε με ρεαλ, μαντσεστερ και αλλα τέτοια καφενεία ε; οοοοχι θα περνάγατε στανταρ χαχα

Α ΝΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΗΓΑΤΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΛΙΚΟΙ ΕΠΕΙ χ.... ΣΩΡΙ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ
ΑΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΒΑΖΕΛΕ Η ΜΑΛΛΟΝ Ο ΚΟΝ Ο
ΒΑΡΒΑΡΟΣ...............

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΑΓΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΑ
7Ε.ΘΑ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΟΣ
ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΑΙ ΕΣΕΙΣ:twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis:


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΕΚ 3- ΠΑΟ 000000000

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΜΕΓΑΛΕ ΒΑΖΕΛΕ.........
 
Τελευταία επεξεργασία:
nteminio_21 είπε :
Α ΝΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΗΓΑΤΑΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΛΙΚΟΙ ΕΠΕΙ ΧΟΥΝΤΑΣ ΣΩΡΙ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ
ΑΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΒΑΖΕΛΕ Η ΜΑΛΛΟΝ Ο ΚΟΝ Ο
ΒΑΡΒΑΡΟΣ...............

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΑΓΑΜΕ ΑΛΛΑ ΤΑ
7Ε.ΘΑ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΟΣ
ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΑΙ ΕΣΕΙΣ:twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis: :twis:


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΕΚ 3- ΠΑΟ 000000000

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΜΕΓΑΛΕ ΒΑΖΕΛΕ.........

ρε φίλε αφού σε χαλάει γιατι το πίνεις; αστο να πάει αστο. Ο,τι να ναι λές!!!

Που κολλάει τώρα ο τελικός επι χούντας μόνο αυτό θυμάσαι; αφου μας έσπρωξε η χούντα γιατι δεν το σηκώσαμε; (ποιος ήταν ο Αγιαξ τότε; αυτο που πήρε το 71 ήταν το πρώτο απο τα 3 συνεχόμενα)

Εσάς αν σας πουν για την Ευρώπη το μόνο που θα πείτε είναι η QPR!

Τώρα για τα 7 εκ. που θα πέρνατε αν περνάγαμε εμεις μονο εσυ τα καταλαβαίνεις οποτε οτι πεις.
 
καλα ποιον χαλαει αστο αυτο φαινεται!!!!!!!!!!!


αλλα παει ενα 24τραορο
και δεν εχεις ερθει στα ισια σου.

 
Αγαπητοι μου συναδελφοι θα ηθελα να μην γραφουμε λεξεις οπως χουντα να σε λιγες μερες εχουμε και την 28η ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ , να μην ξεχνιομαστε κιολας .
Ευχαριστω παιδες :sign:
 
Λοιπόν αφού πήρα την άδεια να μιλήσω και εγώ:)
Ακούω ότι λέτε για την διαιτησία και θα πω το εξής: Η μόνη ομάδα που δεν έχει ευονηθεί απο την διαιτησία και όλα τις είναι καθαρά είναι ο Ολυμπιακός (Καλά ντε μην βαράτε ας λέμε και καμια μαλακεία να περνάει η ώρα):twis::twis::)
Τώρα για το γκόλ του Παναθηναϊκού στο 47 ναι ήταν γκόλ αφού ο επόπτης δεν ήταν στην κατάλληλη θέση (έπρεπε να ήταν στην ίδια ευθεία) γιατί είχε πάει για τσιγάρα ε το σήκωσε αφου δεν είχε τίποτα άλλο και ο Βασσάρας έδωσε οφσάιντ ήταν σε θέση όμως να το δεί και να μην συμφωνήσει με τον επόπτη? Σαφώς όχι. Τώρα στο γκόλ της Άεκ στην πρώτη φάση εκεί που έκαναν την μπαλιά στα πλάγια δεν είμαι σίγουρος αν ο παίχτης της Άεκ ήταν οφσάιντ ή όχι. Τώρα όταν η μπάλα φτάνει στον Λυμπερόπουλο εκεί δεν ήταν οφσάιντ ύστερα η μπάλα ακουμπάει και στο κεφαλι του αμυντικού οποτε πάλι δεν είναι οφσάιντ.
Αλλά πάνω απόλα είναι κάτι άλλο. Αν πω εγώ ναι αδικήθηκε ο Παναθηναϊκός ή πω ότι αδικήθηκε η Άεκ θα αλλάξει κάτι σ'αυτό θα μας ακούσει κάποιος και θα πει την επόμενη κάτι άλλο? Λάθοι γίνονται και θα γίνονται πάντα. Ξέρετε τι έχουν δει τα μάτια μου εμένα πως μια ομάδα απο 2-0 παίρνει 4-2 εκτός έδρας με ένα γκόλ ολόιδιο με αυτό του Μαραντόνα τότε στο Μουντιάλ και ποια ομάδα το έκανε η Φενέρμπαχτσε ,ε όλοι μου λέγανε για χέρι και συμφωνούσα και τι έγινε άλλαξε κάτι? Όχι όλα παρέμειναν έτσι όπως ήταν.
Αυτά και μην χαλνάτε την ζαχαρένια σας:eye::sign:
 
ΩΡΑΙΑ ΜΙΛΗΣΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΑΛΑΚΤΟΜΠΟΥΡΕΚΟ ? :mado: :mado: :mado:
 
καλα ποιον χαλαει αστο αυτο φαινεται!!!!!!!!!!!


αλλα παει ενα 24τραορο
και δεν εχεις ερθει στα ισια σου.


ρε μη σε χαλάει αυτό που πίνεις εννοώ και δεν έχεις γράψει σωστα ένα post.

Ασε ασε φίλε εχω χαλαστεί δεν έχω φάει απο χτες το βράδυ.

ΥΓ: Εισαστε πιαααα πρωταθλητεεεες
 
βλεπω οτι οι φιλοι μας οι Βαζελοι εχουν χασει τα αυγα και τα πασχάλια μετα την 3αρα....
το παιχνιδι δεν ηταν παιδια 20 λεπτα.... ήταν 93!!! οποτε... παιξατε λοιπον ενα 20λεπτο στα υπολοιπα τιο κανατε?


και επειδη μερικοι δεν ξερουν τι λενε περι ιστορια της ΑΕΚ καλυτερα να το αφησουμε στην ακρη...
τετοια ιστορια δεν την εχει αλλη ομαδα...

οσο για την Ευρωπη... φιλε μου αν εσενα σου εχει μεινει στην μνημη σου μονο ενα παιχνιδι με την QPR τοτε πρεπει να κανεις ενα restart....

τα αποτελέσματα που εχει φερει κατα καιρους η ΑΕΚ στην Ευρωπη σε σχέση με το συνολο των αγωνων που εχει δωσει ειναι τεραστια!

Για το περσινο αγωνα θες να μας πεις οτι ο Βασαρας δεν εδωσε το πεναλντι στην ΑΕΚ γιατι ηξερε οτι η ΑΕΚ δε θα πέρναγε στους ομίλους? χα χα χα...
Και αν ΄΄επαιζε η ΑΕΚ τον αγωνα για να περασει εναντιον της Βισλα για τους ομίλους πιστευεις οτι δεν θα πέρναγε??? εδω περάσαμε με 3αρα την ομάδα που την πέρασε με τα χίλια ζόρια στην παραταση βρε....

αντε.. απότι καταλαβα ουτε καζούρα δεχεστε ουτε πολακιτσα μπορουμε να κανουμε....
ας το αφησουμε γιατι δεν περιμενα τετοια εξέλιξη από ολους...
πάμε πάλι στοπ στοίχημα μας γιατι στα ποδοσφαίρικα δεν εχουν αλλάξει και πολλά πραγματα...
 
andrip είπε :
χαχα κοίτα να δείς ακόμα ασχολείστε, εδώ οταν φέρατε 2 Χ με τη Ρεαλ (το μεγαλύτερο αποτέλεσμα στο ΤΣΛ) το χατε ξεχάσει την επόμενη...

ΥΓ: Το ενα νούμερο θα ναι το 44

ΥΓ1: Θα περνάγατε σίγουρα στους ομίλους ετσι; Δεν πειράζει δηλαδή που στα προκριματικά θα ήσασταν στους αδύνατους και θα πέφτατε με ρεαλ, μαντσεστερ και αλλα τέτοια καφενεία ε; οοοοχι θα περνάγατε στανταρ χαχα
.

ποιος το ειχε ξεχασει ρε αντρεα τωρα σοβαρα μιλας?

εσεις θυμαστε τη πορεια για το γουεμπλει εδω και 35 χρονια και το λετε σαν και εγινε χθες ...
τελος παντων δε βγαζουμε ακρη...:sign:
 
ElCid είπε :
προφανώς είσαι εκτός θέματος...και για τη φώτο και για το φεστιβάλ...παρεπιπτόντως, το ΟΑΚΑ είναι στην Καλογρέζα...εγώ δε μίλησα για Καλογρέζα...εκτός θέματος σου λέω...

πάντως για το Βασσάρα, έχεις δίκιο...σας έσφαξε...είπα κάτι άλλο εγώ??...
και σόρυ που πιστεύω ότι κατα πάσα πιθανότητα θα απέκλειε η Βίσλα την ΑΕΚ και δε θα έβλεπε ποτέ ο κοντός τα 7 εκ. ευρώ...μου επιτρέπεις έτσι? :):)...

α, ναι Παναθηναικός είμαι...φαίνεται ε? :):):)
.

δε νομιζω να ειμαι εκτος θεματος φιλε...
αν θες να μιλησεις για φεστιβαλ γραψε στο τοπικ για τη γιουροβιζιον..
βλεπω οτι εχεις και υπερφυσικες δυναμεις και μαντευεις
αποτελεσματα για την αεκ...για μαντεψε και το αποτελεσμα του παο μεσα στη μπαρτσα να δουμε τη πουλια πιανεις:twis: το οτι εισαι παο φαινετε εχεις δικιο..
αφου ολοι οι βαζελοι κρατατε τα κολια σας εδω και δυο
μερες:) :) :)
 
saimon είπε :
.

ποιος το ειχε ξεχασει ρε αντρεα τωρα σοβαρα μιλας?

εσεις θυμαστε τη πορεια για το γουεμπλει εδω και 35 χρονια και το λετε σαν και εγινε χθες ...
τελος παντων δε βγαζουμε ακρη...:sign:
εμείς θυμόμαστε τελικό και όχι πρόκριση στους 8 (ή στους 4 δε θυμάμαι)

και με τη βίσλα δε θα παίζατε αφού ήσασταν στο ίδιο γκρούπ δε γίνεται. Τεσπα θεωρητικά όλα αυτά. Και γιατί μπλέξατε την Ευρώπη μ'αυτό το ματς δεν το κατάλαβα. αντε και του χρόνου
 


εγω δεν εμπλεξα καμια ευρωπη...
οι οπαδοι σας κανουν συγκρισεις το αν περναγαμε τη βισλα...δεν θα τη περναγαμε ?αφου εσας σας εχουμε πελατες τα τελευταια χρονια..αντε και ας πουμε αξιζατε καλυτερη τυχη στο χθεσινο ματς...και στο πιο προηγουμενο παλι 3 φαγατε (κυπελο).
απορω ομως οτι αντι να τα βαζετε με την ομαδα σας και το οτι σε 2 ντερμπι (οσφπ-παο)εχετε μηδεν στην επιθεση
και οτι ο προπονηταρα σας γελαει μετα απο μια τριαρα
ασχολειστε με την αεκ .δεν ψαχνετε τι εχουν απογεινει
η μεταγραφαρες του καλοκαιριου?φλαβιο-ιγκορ:)
 
ρε Σάκη γιατί φέρνεις για παράδειγμα τη βίσλα είπαμε δεν υπήρχε περίπτωση να πέσετε μ'αυτούς με ρεαλ μαντσεστερ και σια θα πέφτατε. Αλλα αυτό για την Ευρώπη στο thread εδω εσείς το ξεκινησατε με το ποίημα ο βασάρας σας έκοψε 3 βαθμούς ενω εμας 7 εκ. €.

Γιατι δεν είμαστε ούτε ολυμπιακοί (κορνέδες στου ρεντη) ούτε αεκτζήδες (ξύλο σε θρακομακαιδόνες), (μια φορά έγινε μετά την 3αρα στη ριζούπλη!). γιατί για πρώτη φορά έχουμε έναν προπονητή και τον υποστηρίζουμε μέχρι τέλους. Γιατί αν το κάνουμε αυτό και τα βάλουμε με τον προπονητη-ομάδα-διοίκηση είναι αυτό που έυχεστε
 
ωραια λοιπον.....
αφου δεν σας απασχολουν τα πιο πανω που
αναφερα για την ομαδα σας εμενα δεν μου πεφτει λογος.
κοιμηθητε τον υπνο του δικαιου.:surprise:
μην κερδιζετε και τον παοκ και να δουμε αν ολα μετα ειναι ολα ηρεμα...για σενα ολα πρεπει να κυλουν ωραια
στην ομαδας σας ε?και να δουμε αν εχετε κορνεδες μετα:)
 
Ο Σαντος δεν ηταν που εφαγε κορνεδες απο τους παναθηναϊκους οταν ηταν προπονητης στον ΠΑΟ ή κανω λάθος???? :hammer:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοιχτό για περαιτέρω απαντήσεις.

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...