στοίχημα και ατζέντηδες ασίας

panosgtr4460ab123

New Member
17 Ιαν 2020
15
5
3
διαβάζω μέσα στο φόρουμ ότι απαγορεύται να πούμε για ασία ότι είναι παράνομο το ξέρω απλά θελω να ξερω αν παιζει η αν πληρωθηκε κανεις εστω και με pm

stpsilan

Active Member
25 Οκτ 2017
234
118
43
διαβάζω μέσα στο φόρουμ ότι απαγορεύται να πούμε για ασία ότι είναι παράνομο το ξέρω απλά θελω να ξερω αν παιζει η αν πληρωθηκε κανεις εστω και με pm
Σε κανονικούς μπουκ παίζεις, προφανώς πληρώνεσαι κανονικά
Το παιχνίδι όμως είναι πολύ πιο δύσκολο και με μικρότερα σαφέστατα περιθώρια κέρδους σε σχέση με τους ευρωπαίους

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
43,033
18,163
113
36
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ
Καλησπέρα Καλησπέρα και καλοσήρθες. Ναι οποιαδήποτε αναφορά σε ατζέντηδες απαγορεύεται. Πριβέ τώρα το τι θα πείτε κτλπ δεν μας αφορά και έχουμε καμία ευθύνη για το ποιον θα πιστέψετε σε τι.
Τι θέλω να πω. Μπορεί πριβέ να μιλήσετε με τον οποιοδήποτε αλλά μην έρθετε μετά και πείτε "Ο τάδε από δω μέσα μου είπε αυτός πληρώνει αλλά τελικά μου είπε ψέμματα κτλπ" ή αντιμετωπίζω το τάδε πρόβλημα τι να κάνω? (Τον σταυρό σου προφανώς) δικό σας πρόβλημα. Με τους κανονικούς και νόμιμους μπουκ (ναι ναι αυτός που έχει άδεια εδώ το λέω για να προλάβω τυχόν εξυπνάκιδες) το φόρουμ κάνει ότι μπορεί να βοηθήσει

Ευχαριστώ για την κατανόηση :sign:

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
43,033
18,163
113
36
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ
καλα δεν ριχνω ευθηνη σε κανεναν σηγουρα
17 χρόνια εδώ μέσα έχουν δει πολλά τα μάτια μου οπότε. "Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν μαγειρεύουν" και "Φύλαγε τα ρούχα σου για να χεις τα μισά".

• Like
Αντιδράσεις: PANATHA

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
43,033
18,163
113
36
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ
Πάντως έχεις πολύ ωραίο nickname μου έδωσες ιδέα τώρα για password αν προσθέσεις και κανα δυο ειδικούς χαρακτήρες όπως @#$%

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
43,033
18,163
113
36
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ
Μόνο μια συμβουλή θα σου δώσω εγώ στο θέμα το άλλο. Είσαι μόνος πολύ απλά μόνος. Θα ακούσεις πολλά, θα διαβάσεις πολλά και σε ξένους. Αν δεν δοκιμάσεις μόνος δεν θα μάθεις. Μπορεί να χρειαστεί να χάσεις μπορεί όχι, αλλά θα μάθεις μόνος δυστυχώς

Προγνωστικά

• 15:00
    ΕΡΤ Sports HD
    • Λεβαδειακός - Παναχαϊκή ΓΕ
  • 19:30
    Novasports 1HD
    • ΟΦΗ - Ατρόμητος
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπόχουμ - Στουτγκάρδη
  • 21:45
    Novasports 1HD
    • Μίλαν - Τορίνο
  • 21:45
    Novasports 2HD
    • Σατορού - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τσέλσι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
    • Δεν υπάρχουν μπασκετικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • Αύριο 18-02-2020
  • 00:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500

Μοιραστείτε αυτήν τη σελίδα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Ιδιωτικές συνομιλίες
Βοήθεια Χρήστες
    Δεν έχετε ενταχθεί σε κάποιο δωμάτιο.