20 χρόνια infobeto! Χρόνια μας πολλά!

Χρόνια πολλα και ευχές για ακόμη περισσότερα χρόνια........

Συγχαρητήρια σε όλους όσους "αναμείχθηκαν" σε αυτά τα χρόνια .....καλή συνέχεια σε όσους συνεχίζουν και μακάρι η παρέα να μεγαλώνει. Ήμουν για σχετικά μικρό διάστημα ενεργό μέλος, αλλά άξιζε κάθε στιγμή η παραμονή μου, καθώς προσωπικά εκτίμησα ότι ήταν παρέα και όχι ένα απρόσωπο στοιχηματικό site.

Σας εύχομαι σε όλους τα καλύτερα!
 
Χρόνια πολλά κι από μένα σε όλους όσοι διετέλεσαν συντελεστές αυτού του site και του επιτεύγματος να γιορτάζει τα 20 χρόνια του. Ευχαριστώ τον Άρη και τον Μίλτο για τη γνωριμία με πολλά παιδιά από δω μέσα. Να είστε γεροί και πάντα δημιουργικοί.
Και όπως λέει και ένα από τα αγαπημένα μου συνθήματα του Άρη «και στα 100 θα 'μαι ( ; )εδώ να στο τραγουδώ»...
 
Χαιρετώ όλη την παλιοπαρεά....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ INFOBETO!

Μπορεί για προσωπικούς λόγους να έχω αποχωρήσει, αλλά δεν ξεχνώ όσα έμαθα εδώ.
Για πολλά χρόνια αυτό το forum ήταν σαν σπίτι μου. Έχω μοιραστεί πολλά και έχω μάθει περισσότερα από πολλούς αξιόλογους ανθρώπους.
Για άλλη μια φορά ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Άρη που με εμπιστεύτηκε σαν τίπστερ.

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
Γιαννάρα ευχαριστούμε εμεις για όλα... Εδώ είμαστε όμως να τα λέμε και τωρα και στο μέλλον, μακριά από στενάχωρα πράγματα που μπορει να μας στέρησαν την παρέα αυτο το διάστημα. Στο χέρι μας είναι να κάνουμε καλύτερα τα πράγματα... Τι λες... Να ανεβούμε Λάρισα; :drink2:
 
  • Like
Αντιδράσεις: g10vanni και nicolas
20 χρόνια! ωραίες αναμνήσεις, ξενύχτια για NBA, καυγάδες, χαρές, φίλοι, ωραία χρόνια, να είστε όλοι καλά
Διαμαντηηηηη που εισαι ρε συ! Εκανες το BREXIT και επιτέλους ειδες Ελληνικό φως... και τι φως... Καστοριανό!
Σε περιμενουμε να μας πεις κανενα σοφό του Jack Kerouac!
:up:
 
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas
Χρόνια πολλα και ευχές για ακόμη περισσότερα χρόνια........

Συγχαρητήρια σε όλους όσους "αναμείχθηκαν" σε αυτά τα χρόνια .....καλή συνέχεια σε όσους συνεχίζουν και μακάρι η παρέα να μεγαλώνει. Ήμουν για σχετικά μικρό διάστημα ενεργό μέλος, αλλά άξιζε κάθε στιγμή η παραμονή μου, καθώς προσωπικά εκτίμησα ότι ήταν παρέα και όχι ένα απρόσωπο στοιχηματικό site.

Σας εύχομαι σε όλους τα καλύτερα!
Θωμα... λίγο λες, αλλά πολύ ηταν! Η παρουσία σου πληθωρική!
Πέρνα όποτε θες... η παρέα παραμένει παρέα! :sign:
 
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas
Χρόνια πολλά κι από μένα σε όλους όσοι διετέλεσαν συντελεστές αυτού του site και του επιτεύγματος να γιορτάζει τα 20 χρόνια του. Ευχαριστώ τον Άρη και τον Μίλτο για τη γνωριμία με πολλά παιδιά από δω μέσα. Να είστε γεροί και πάντα δημιουργικοί.
Και όπως λέει και ένα από τα αγαπημένα μου συνθήματα του Άρη «και στα 100 θα 'μαι ( ; )εδώ να στο τραγουδώ»...
Αυτος ειναι ο Δημήτρης... οτι και να γινει θα το συνδέσει με τον Αρη! Ευφυέστατος!:bravo:
 
Χρόνια πολλα και ευχές για ακόμη περισσότερα χρόνια........

Συγχαρητήρια σε όλους όσους "αναμείχθηκαν" σε αυτά τα χρόνια .....καλή συνέχεια σε όσους συνεχίζουν και μακάρι η παρέα να μεγαλώνει. Ήμουν για σχετικά μικρό διάστημα ενεργό μέλος, αλλά άξιζε κάθε στιγμή η παραμονή μου, καθώς προσωπικά εκτίμησα ότι ήταν παρέα και όχι ένα απρόσωπο στοιχηματικό site.

Σας εύχομαι σε όλους τα καλύτερα!
Ρε τρελέεεεεεε πόοοοοσαααα χρόνιαααα έχω να σε δώωωω (ιντερεντικά) ρεεεεεεεε
 
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas και BetLaden
Τελευταία δημοσίευση πριν 10 χρόνια, μέλος απο το 2006 με 10.000 ποστς. Τι ευχάριστη έκπληξη ήταν αυτο το πρωινό sms Αρη? Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία!!! Χρόνια πολλά στους δημιουργούς, διαχειριστές και στα μέλη του infobeto!!

Ατελείωτες ώρες κάπου ανάμεσα σε στοιχηματικές αναλύσεις, εύρεση νέων συστημάτων που θα με κάνουν κροίσο:priest:, tips, inside infos:hammer:, αντικειμενική :p (πάντα) ανάλυση στα οπαδικά τόπικ, και πολλές στοιχηματικές και όχι μόνο ιστορίες τρέλας.

Χαίρομαι πολύ που βλέπω γνώριμα πρόσωπα αλλά και νέα στο πιο ζωντανό στοιχηματικό και όχι μόνο φόρουμ της Ελλάδας.

Για πολλούς λόγους θα μπορούσα να ευχηθώ Χρόνια πολλά και να ευχαριστήσω το infobeto αλλα ο βασικός είναι για τα άτομα που γνώρισα ιντερνετικά, τηλεφωνικά και ελάχιστους απο κοντά (με ένα μέλος είχα πάει και γήπεδο σε έναν απο τους πολλούς χαμένους τελικούς κυπέλλου στο ποδόσφαιρο :kouvas:).

10 χρόνια μετά το τελευταίο μου ποστ έχω κόψει το στοίχημα δεν ασχολούμαι πλέον άλλα τώρα που σας ξαναβρήκα θα περνάω που και που να λέω μια καλημέρα!
 
Χρόνια πολλά Infobeto, χρόνια πολλά σε όλους! Εύχομαι ανάλογη συνέχεια και κάθε επιτυχία. Υγεία και ευτυχία σε όλους! Καλή συνέχεια!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Τελευταία δημοσίευση πριν 10 χρόνια, μέλος απο το 2006 με 10.000 ποστς. Τι ευχάριστη έκπληξη ήταν αυτο το πρωινό sms Αρη? Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία!!! Χρόνια πολλά στους δημιουργούς, διαχειριστές και στα μέλη του infobeto!!

Ατελείωτες ώρες κάπου ανάμεσα σε στοιχηματικές αναλύσεις, εύρεση νέων συστημάτων που θα με κάνουν κροίσο:priest:, tips, inside infos:hammer:, αντικειμενική :p (πάντα) ανάλυση στα οπαδικά τόπικ, και πολλές στοιχηματικές και όχι μόνο ιστορίες τρέλας.

Χαίρομαι πολύ που βλέπω γνώριμα πρόσωπα αλλά και νέα στο πιο ζωντανό στοιχηματικό και όχι μόνο φόρουμ της Ελλάδας.

Για πολλούς λόγους θα μπορούσα να ευχηθώ Χρόνια πολλά και να ευχαριστήσω το infobeto αλλα ο βασικός είναι για τα άτομα που γνώρισα ιντερνετικά, τηλεφωνικά και ελάχιστους απο κοντά (με ένα μέλος είχα πάει και γήπεδο σε έναν απο τους πολλούς χαμένους τελικούς κυπέλλου στο ποδόσφαιρο :kouvas:).

10 χρόνια μετά το τελευταίο μου ποστ έχω κόψει το στοίχημα δεν ασχολούμαι πλέον άλλα τώρα που σας ξαναβρήκα θα περνάω που και που να λέω μια καλημέρα!
Γεια σου ρε Φιλιππε!!! Αφου έπαιζες να κερδίσει ο Άρης τι περίμενες;;; χαχαχα :hammer:
Να περνάς φίλε όποτε θες... μας λείπεις κι εσύ
 
  • Haha
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas και michanioths
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas και kostas69
Καλημέρα και Χρόνια Πολλά στο Infobeto και σε όλα τα μέλη του!

Το καλύτερο με διαφορά στοιχηματικό - και όχι μόνο - στέκι! Γιατί, όπως γνωρίζουν οι παλαιότεροι και μαθαίνουν εν καιρώ και τα νεότερα μέλη, το στοίχημα είναι απλά η αφορμή για να μαζευτούν άτομα με κοινά ενδιαφέροντα σε αυτήν τη διαδικτυακή στέγη.

Το Infobeto ήταν, είναι και πιστεύω πως θα παραμείνει μία μεγάλη οικογένεια! Πόσες φορές άλλωστε δεν έχουμε μαζευτεί για γλέντια, τσιμπούσια, εκδρομές, μπαλίτσα... και τόσα άλλα, που ουσιαστικά ήταν ευκαιρίες για να γνωριστούμε από κοντά και να δημιουργηθούν ισχυροί δεσμοί φιλίας.

Υ.Γ: Πολλούς χαιρετισμούς σε όλους τους παλιόφιλους! Ελπίζω κι εύχομαι να είστε όλοι καλά!
 
Καλημέρα και Χρόνια Πολλά στο Infobeto και σε όλα τα μέλη του!

Το καλύτερο με διαφορά στοιχηματικό - και όχι μόνο - στέκι! Γιατί, όπως γνωρίζουν οι παλαιότεροι και μαθαίνουν εν καιρώ και τα νεότερα μέλη, το στοίχημα είναι απλά η αφορμή για να μαζευτούν άτομα με κοινά ενδιαφέροντα σε αυτήν τη διαδικτυακή στέγη.

Το Infobeto ήταν, είναι και πιστεύω πως θα παραμείνει μία μεγάλη οικογένεια! Πόσες φορές άλλωστε δεν έχουμε μαζευτεί για γλέντια, τσιμπούσια, εκδρομές, μπαλίτσα... και τόσα άλλα, που ουσιαστικά ήταν ευκαιρίες για να γνωριστούμε από κοντά και να δημιουργηθούν ισχυροί δεσμοί φιλίας.

Υ.Γ: Πολλούς χαιρετισμούς σε όλους τους παλιόφιλους! Ελπίζω κι εύχομαι να είστε όλοι καλά!

Το βαρύ πυροβολικό έφτασε!!!! :beers1:
Δράττομαι της ευκαιρίας, να αναγνωρίσω την τεράστια συμβολή του Δημήτρη :sign:στην ανερχόμενη πορεία του infobeto και στους ισχυρούς δεσμούς που αναπτύχθηκαν σε αυτή την κοινότητα μεταξύ μελών καθώς για πολλά χρόνια ήταν ο κινητήριος μοχλός στην κοινότητα μας! Πολλά και αξέχαστα...
Α, να θυμίσω ότι είναι ο νονός του IFC που παίζουμε εδώ και 16 χρόνια... :wish:

Μήτσο να χαίρεσαι τον γιόκα σου που σου έφερε και πρωτάθλημα με την Λίβερπουλ ο γουρλής! :|

Αντε να μαζευτουμε σε καμιά συνάντηση να τα τσουξουμε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Daglashen και A L E X
Άργησα για να κάνω εντύπωση :p

Πολύ συγκινητικά όλα τα μηνύματα παλιών και νεότερων μελών. Πολύ θα ήθελα να μην έχει φύγει ποτέ κανείς από το forum αλλά στα τόσα χρόνια ζωής του είναι απόλυτα φυσιολογικό. Οι ζωές μας αλλάζουν πολύ πιο γρήγορα από τα 20 χρόνια ζωής του infobeto. Εγώ βέβαια με τον Άρη αναγκαστικά εδώ :ROFLMAO:. Θα μας τρώτε στη μάπα για πολύ καιρό ακόμη. Δεν φεύγουμε λέμε. Εδώ. Με όλες τις χαρές, με όλες τις λύπες, με όλες τις διαφωνίες-συμφωνίες-κόντρες-διαμάχες. Όπως και στη ζωή. Αλλιώς δεν θα είχε και πλάκα. Θα βαριόμασταν :sneaky:

Θα ήθελα να ευχαριστήσω κάθε έναν και κάθε μία ξεχωριστά (πςςς, πάω για βουλευτής) για όλη την στήριξη που μας έδωσαν όλα αυτά τα χρόνια, για την υπομονή και την κατανόηση στις αποφάσεις που πήραμε με τις οποίες πολλές φορές δεν συμφωνούσαν. Η πρόθεσή μας πάντοτε ήταν αγνή και προσπαθούσαμε όσο μπορούσαμε να βάλουμε το infobeto πάνω από τις προσωπικές μας αντιλήψεις, πράγμα δύσκολο και που σίγουρα κάποιες φορές δεν το πετύχαμε. Άνθρωποι είμαστε.

Να μαστε καλά όλοι. Να έχουμε την υγεία μας, να ξεπεράσουμε την πανδημία και καλή αντάμωση!

Με φιλικούς χαιρετισμούς.
Νεκτάριος.
 
Στα πλαίσια λοιπόν των εορτασμών των 20 χρόνων του Infobeto προτείνω σε τέτοιες δύσκολες αποχές να κάναμε μια καλή πράξη.....θα μπορούσαμε ας πούμε να μαζεύαμε είδη πρώτης ανάγκης με την αιγίδα των παιδιών του σαιτ και να τα δίνατε σε κάποιο ίδρυμα... η Αθηναίοι θα καθορίζατε έναν τόπο συνάντησης ( ευκαιρία να βρεθείτε από κοντά) και η μακρινοί να τα στέλναμε!
 
Στα πλαίσια λοιπόν των εορτασμών των 20 χρόνων του Infobeto προτείνω σε τέτοιες δύσκολες αποχές να κάναμε μια καλή πράξη.....θα μπορούσαμε ας πούμε να μαζεύαμε είδη πρώτης ανάγκης με την αιγίδα των παιδιών του σαιτ και να τα δίνατε σε κάποιο ίδρυμα... η Αθηναίοι θα καθορίζατε έναν τόπο συνάντησης ( ευκαιρία να βρεθείτε από κοντά) και η μακρινοί να τα στέλναμε!
Το συγκεκριμένο θέμα έχει ξανατεθεί και είχα πει ότι δεν χρειάζεται να τα μαζεύουμε κάπου και να υπάρχουν μεσάζοντες.

Την αλληλεγγύη την ενισχύουμε στο infobeto και προτιμουμε το καθε μέλος να την εκφράζει σε οποίους ο ίδιος θεωρει καλύτερα και αναλόγως του τι μπορεί να στείλει, να κρίνει σε ποιους ανθρώπους ή ιδρύματα της γειτονιάς του ή της περιοχής του να τα στείλει.

Είναι καλύτερα και χωρίς προβλήματα ...διαφάνειας, να γίνεται ετσι. Και πιο γρήγορο, και πιο οικονομικό, και πιο πρακτικό, και βοηθάμε την γειτονιά μας...

Και στο ορφανοτροφείο που στέλνουμε (Λύρειο Ιδρυμα)... πάντα ξεχωριστά το κάνουμε και χωρίς τυμπανοκρουσιες μιας και πρέπει να σεβόμαστε και την αξιοπρέπεια του απέναντι μας.
Συγχαρητήρια για την πρόταση... φυσικά την χειροκρουμε και την ενισχύουμε και θα βοηθήσουμε αν κάποιος θέλει να χαρίσει κατι κσι δεν ξέρει που. Μπορούμε να προτείνουμε...

Αυτό είναι το Infobeto! Ότι είναι και τα μέλη του... Άνθρωποι με καρδιά!
 
Δεν θα μπορούσα να τη βγάλω μόνο με μια photoshopαρισμένη τούρτα απ' τη στιγμή που μπήκαν αρκετά απ' τα παλιά μέλη τους οποίους διάβαζα όταν κι εγώ για πολλά χρόνια ήμουν "αόρατο μέλος".

Είχα γράψει πιο παλιά και το κάνω copy paste, πως κι εγώ εδώ μέσα βρήκα μια διαδικτυακή οικογένεια και δεν είναι τυχαίο ότι δεν έχω επαφή με κανένα άλλο φόρουμ είτε στοιχηματικό είτε οτιδήποτε άλλο γιατί δεν το έχω ανάγκη απ' τη στιγμή που στο infobeto έχω βρει μια διαδικτυακή στέγη.

Για όλα τα παιδιά που γνώρισα εδώ μέσα κι έχω μαζί τους επαφή στην κανονική ζωή έχω να πω τα καλύτερα λόγια. Πέρα απ’ την καλή παρέα και το χαβαλέ σε κάνουν να νιώθεις πως ότι κι αν χρειαστείς είναι δίπλα σου. Ακόμα και να ρθουν απ' την άλλη άκρη της Αθήνας για να σπρώξουν το αμάξι σου που έμεινε ξημερώματα :D

Είναι και άλλα παιδιά που δεν έχουμε συναντηθεί ποτέ λόγω απόστασης αλλά κάνουμε τρομερή παρέα μέσω κοινωνικών δικτύων.

Θα ευχηθώ στο infobeto και σε όλους μας, τα εγγόνια μας να έρχονται και να μας λένε...

"παππού η κεντρική είναι καταπράσινη πάλι"

"παππού τι λες να βάλουμε κανά δεκαρικάκι στο 25αρι της Βίλεμ μέσα στον Άγιαξ που έδωσαν αυτοί οι παλαβοί εκεί στο sans voir; Πρώτος με δεύτερο παίζει."

"παππού θα μου δώσεις χαρτζιλίκι γιατί αυτός ο Ertzan μου ζητάει πάλι έμβασμα για το IFC;"

"Βρε παππού αυτός ο Eric Castel όλα Χ τα βλέπει, έλεος δηλαδή! Άσε που τελευταία είναι λες κι έχει πάθει αλτζχάιμερ. Βάζει παιχνίδια που τα είχε βάλει και προχθές."
 
Τελευταία επεξεργασία:
Βρε παππού Αντώνη :gerakos: :lol:, πέθανα στα γέλια!!!!:D

Πόσο όμορφη "εξομολόγηση"... :sign:
ΣΗΜ.: Το συμβάν με το σπρώξιμο του αμαξιού είναι αληθές... :CAR:
 
  • Haha
Αντιδράσεις: Eric Castel

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...