20 χρόνια infobeto! Χρόνια μας πολλά!

BetLaden

IFC#6 Champion 2009-10, IFC#1 Super Cup winner 200
Μέλος του προσωπικού
13 Μαι 2002
39,137
26,154
113
52
Infobeto Town
www.infobeto.com
infobeto-20-years.jpg


Αφήσαμε την ιστορία να μιλήσει και αυτή έφτιαξε ένα ειδικό αφιέρωμα στο τι αντιπροσωπεύει εδώ και 20 χρόνια το infobeto και τι έχει προσφέρει!


Είμαστε εδώ και συνεχίζουμε όλοι μαζί...

Ευκαιρία αυτή την επετειακή χρονιά να θυμηθούμε ιστορίες να ψάξουμε παλιούς φίλους να κάνουμε νέους...

Χρόνια μας πολλά! :beers1:
 
Γιορτάζουμε και δεν μπορούμε να το χαρούμε όπως αρμόζει. Ελπίζουμε να τελειώσει σύντομα και η απαγόρευση λόγω κορωνοϊού και να κάνουμε επιτέλους νέες συγκεντρώσεις...

Όσοι μπορείτε κάντε ένα share το παραπάνω άρθρο της κεντρικής σελίδας στο Facebook ή όπου αλλού νομίζετε και ειδοποιήστε όποιοι έχετε επαφές με πιο παλιούς που έχουν "χαθεί" να περάσουν για εναν χαιρετισμό!

Μια μεγάλη οικογένεια είμαστε, που μας χωρά όλους, ακόμα κι αν υπήρξαν και κακές στιγμές... Ο χρόνος όλα τα φτιάχνει!

Εύχομαι όλοι να είμαστε υγιείς και τυχεροί και με αισιοδοξία θα τα ξανακάνουμε όλα καλύτερα!
 
Χρόνια πολλά και ακόμη περισσότερα , μακάρι να ανοίξουν την καραντίνα και να ξαναβρεθούμε όλοι όσοι μπορούμε ! Όπως και να είχε , αλλιώς είναι πίσω από ένα άψυχο λαπτοπ ,υπολογιστή κλπ. και άλλο η προσωπική επαφή .
Να τα εκατοστήσεις Infobeto
 
Χρόνια μας πολλά

ΜΙΑ ΖΩΗ INFOBETO !!!

Αντε να τελειώσουν ολα να γυρίσουμε στην κανονικότητα μας , να ξαναβρεθούμε ολοι μας σε μια συνάντηση , να τα πούμε και να τα πιούμε , να φάμε και να γλεντήσουμε , οπως κάναμε και προ κορωνοιου εποχή.

Χρόνια πολλά , το σπίτι μας γιορτάζει ,η παρέα γιορτάζει η παρέα αυξάνεται , η παρέα ειναι εδώ και θα μείνει εδώ , εδω που ειναι το σπίτι μας και λέγεται INFOBETO .
 
Χρόνια πολλά infobeto
Μετά από τόσα χρόνια προσωπικά έχω γνωρίσει πολλά παιδιά,ο ένας καλύτερος από τον άλλο,έχουμε φάει,έχουμε πιει,έχουμε γελάσει και έχουμε αλληλοβοηθηθεί.Νιώθω οτι το infobeto είναι κομμάτι της ζωής μου,όλοι λίγο πολύ έχουμε τους φίλους μας από μικρά παιδιά αλλά εδώ είναι κάτι διαφορετικό.
Να είσαι καλά παρεάκι μου
 
Χρόνια πολλά με υγεία και πολλές χαρές σε όλα τα επίπεδα!
Γιώργαρε... για έλα να παίρνουν σειρά οι νεότεροι ;)


:alcohol::alcohol::alcohol::alcohol::alcohol::alcohol::alcohol::alcohol:

:cake::cake::cake::cake::cake::cake::cake::cake:


ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ
ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΙΟΥΜΕ
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΚΟΜΑ 20 ΧΡΟΝΑΚΙΑ
Χρηστάρα και 20 και 40.... και οσο μας παει... (y)


Χρόνια πολλά και ακόμη περισσότερα , μακάρι να ανοίξουν την καραντίνα και να ξαναβρεθούμε όλοι όσοι μπορούμε ! Όπως και να είχε , αλλιώς είναι πίσω από ένα άψυχο λαπτοπ ,υπολογιστή κλπ. και άλλο η προσωπική επαφή .
Να τα εκατοστήσεις Infobeto
Γιώργο κοντευει... να ανάψω κάρβουνα; :alcohol:


Χρόνια μας πολλά

ΜΙΑ ΖΩΗ INFOBETO !!!

Αντε να τελειώσουν ολα να γυρίσουμε στην κανονικότητα μας , να ξαναβρεθούμε ολοι μας σε μια συνάντηση , να τα πούμε και να τα πιούμε , να φάμε και να γλεντήσουμε , οπως κάναμε και προ κορωνοιου εποχή.

Χρόνια πολλά , το σπίτι μας γιορτάζει ,η παρέα γιορτάζει η παρέα αυξάνεται , η παρέα ειναι εδώ και θα μείνει εδώ , εδω που ειναι το σπίτι μας και λέγεται INFOBETO .
Γεια σου πάλιουρα De Niro!!!! :up:

Χρόνια πολλά σε όλους μας συντάκτες και μή. Πολλά μπράβο για την δουλειά που γίνεται!
Πολλά μπράβοι και στους νεότερους που τα πανε περίφημα! Αντε να σε γνωρίσουμε και απο κοντα Πάνο! :oooo:

Χρόνια πολλά infobeto
Μετά από τόσα χρόνια προσωπικά έχω γνωρίσει πολλά παιδιά,ο ένας καλύτερος από τον άλλο,έχουμε φάει,έχουμε πιει,έχουμε γελάσει και έχουμε αλληλοβοηθηθεί.Νιώθω οτι το infobeto είναι κομμάτι της ζωής μου,όλοι λίγο πολύ έχουμε τους φίλους μας από μικρά παιδιά αλλά εδώ είναι κάτι διαφορετικό.
Να είσαι καλά παρεάκι μου
Θανάσης... το καλύτερο παιδι! Για σενα το γραψε ο Πλουταρχος ε; :bulb:

Εγώ τα έχω γράψει παλιότερα τα καλά μου λόγια,
τώρα θα ευχηθώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ και θα κεράσω μια τούρτα!

Προβολή συνημμένου 31371
Τι να τα κανεις τα λογια ρε φιλε... την τουρτα θελωωωωωωω... πω πω μου πεσανε τα σαγονια Αντώνη! :priest:


Χρόνια Πολλά στο αγαπημένο μας site ,πάντα επιτυχίες.
Κάνε χωρο στις Σερρες να ανεβουμε φίλε :bravo:
 
Μιας που το αναφέρατε δεν κανονίζουμε να συναντηθούμε , πρώτα ο θεός και ο κορονοϊός πάντα, από κοντα να τα πούμε? Εγω πάντως Αθήνα μένω. Ή μέσω καμίας Skype τηλεδιάσκεψης!!
 
Αυτό είναι δεδομένο Πάνο! Περιμένουμε πως και πως να μας το επιτρέψουν οι συνθήκες και θα κάνουμε επιτέλους συγκέντρωση μετά από καιρό... Υπομονη και θα γινουν όλα! Σιγα μην σταματησουμε τα δικά μας :up:
 
  • Like
Αντιδράσεις: okonski
Αντώνη να σαι καλά! Υγεία να χουμε να τα λεμε για πολλά χρονια ακόμα! Και να παίρνουμε πρωταθλήματα στο IFC! :up:
 
  • Like
Αντιδράσεις: grizaki74
Χρόνια πολλά στη μεγάλη μας οικογένεια.. πολλές ευχές κι ευχαριστίες σε όλους: από τους πιο παλιούς, τους σκαπανείς του φόρουμ, σε μας που ήρθαμε αρκετά πιο μετά και σε όλους τους πιο νέους, ενεργούς και μη. Από αυτούς με τα περισσότερα μηνύματα μέχρι αυτούς που μπαίνουν και δίνουν τη θετική τους ενέργεια. Όλοι έχουν το μερίδιό τους στο ότι το Infobeto έγινε εδώ και 20 χρόνια το στοιχηματικό, αθλητικό -και ότι ήθελε προκύψει- σπίτι μας στο διαδίκτυο.

Τα πρώτα 20 είναι δύσκολα, τα επόμενα... 200 είναι δεδομένα!

Στάλθηκε από το SM-G928F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...