20 χρόνια infobeto! Χρόνια μας πολλά!

Όταν ήρθα εγώ στον Καρέα είχε αποσυρθεί απ το τραγούδι ή είχε τα λαιμά της; Γιατί δεν θυμάμαι κάτι άξιο αναφοράς :?
Τα βυζά είχαν εμφανιστεί σε κοπή πίτας, αν θυμάμαι καλά του 2011. Σε επόμενες κοπές δεν υπήρχε αυτή η φωναρα. Δυστυχώς οι καλες φωνες θάβονται από το σύστημα
 
"Λες να έκανε τίποτα αρρυθμίες μετά τα χθεσινά της Μπέρνλι στο sans voir live και τον κρατήσαν για προληπτικούς λόγους;;;
Δεν νομίζω;;;:)"


Αυτό θέλει να πει ο Άρης!

Καλησπέρα και από εμένα. Δεν υπήρχε περίπτωση να μην έρθω από εδώ. Δουλειά-σπιτι-δουλειά-σπίτι, το καθυστέρησα και να με συμπαθάτε.

Πρώτα-πρώτα να ευχηθώ στο
infobeto, στον BetLaden και σε όλο το επιτελείο χρόνια πολλά, να είναι γεροί και δυνατοί και να συνεχίσουμε για πολλές ακόμα 20ετίες να μοιραζόμαστε όλοι μαζί την κοινή μας τρέλα για το στοίχημα.

Σε ό,τι αφορά εμένα, θέλω να πω ότι γνωρίζω το infobeto από το 2015 και από τότε το θεωρώ σαν το στοιχηματικό μου σπίτι. Ούτε πολύ παλιός είμαι, ούτε πολύ νέος.

Και είναι στοιχηματικό σπίτι για εμάς όχι μόνο γιατί μας έδωσε από το 2016 μια "γωνιά" στο forum, το sans voir, για να κάνουμε "τα δικά μας", όπως τόσο απλόχερα δίνει σε όλους τους φίλους και όπως τόσο απλόχερα είναι ένα προσβάσιμο σε όλους site στοιχήματος (κάτι διόλου αυτονόητο στις μέρες μας).

Ειδικά για το sans voir και sans voir live θέλω να πω και εγώ ένα μεγάλο ευχαριστώ στο infobeto τον Αρη και σε όλη την παρέα για την ζεστή συμπαράσταση όλα αυτά τα χρόνια.

Κυρίως όμως, πρέπει να πω ότι εγώ προσωπικά (και όχι μόνο εγώ) μέσω του infobeto έχω γνωρίσει όλα αυτά τα χρόνια πολλούς
φίλους με την ίδια τρέλα για το στοίχημα. Τόσο φίλους που μου δίνεται η εντύπωση ότι τους ήξερα από το σχολείο και ότι όλα τα προηγούμενα χρόνια πίναμε μπίρες όλοι μαζί κάθε βδομάδα βλέποντας τα ματς! Αυτό νομίζω είναι το πιο πολύτιμο που κέρδισα και κερδίζω όλα αυτά τα χρόνια στο infobeto.

Εύχομαι να έχουμε όλοι μας και οι οικογένειας μας υγεία, να ξεπεράσουμε γρήγορα τις δυσκολίες της πανδημίας και να απολαμβάνουμε παντοτε ξένοιαστα το στοίχημα στο infobeto.


Νίκο η παρουσία σου είναι τιμή για εμάς :sign:

Αυτο που νιώθεις, είναι αυτό ακριβώς που χτίζουμε 20 χρίνια και χαίρομαι που το παθαίνουν όλοι ακόμα!
Περιμένουμε να σε γνωρίσουμε και από κοντα όλοι μας!
 
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps
Ευχαριστούμε πραγματικά όλους τους συντελεστές για αυτήν την προσπάθεια. Μπράβο σας και υγεία να χουμε να συνεχίσουμε παρέα!

Γιάννη (αν θυμάμαι καλά το όνομα) σε θέλουμε πιο ενεργο... και συντομα να σε γνωρισουμε :bravo:
 
  • Love
Αντιδράσεις: jogo
Χρόνια μας πολλά και ευτυχισμένα...

Ήμουνα νιος και γέρασα...:lol:

Ιδιαίτερα χρόνια πολλά σε Άρη και Νεκτάριο, παιδί των οποίων είναι το διαδικτυακό αυτό σημείο συνάντησης χάρη στο οποίο γνώρισα κολλητούς για το υπόλοιπο της ζωής μου....:sign:

Μακάρι να ξαναβρεθούμε και... να κόψουμε πίτα ακούγοντας το γνωστό αηδόνι του Καρέα....:alcohol::alcohol::alcohol:

3ος σερί Γιαννης... αλλά μιλάμε για τον αρχαιότερο! :gerakos:
Παίζει να μπήκες με το που ανοίξαμε!!! Απέξω από την πόρτα περίμενε μην χασει το αηδόνι... ,
Ρύθμισε ζάχαρο και ετοιμάσου :twis:
 
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas και johnbill
20 χρόνια....πως περνάν τα χρόνια...

Απο το 2007 ...είμαι τα 14 εδω μέσα...

Μια ολόκληρη ζωή...

Καινούριος στην Αθήνα , τα παιδιά που γνώρισα εδώ μέσα ήταν ( και είναι) οι φίλοι μου ....

Εύχομαι υγεία και αγάπη σε όλους σας.

Ιδιαίτερη μνεία στο ήθος του Βetladen ( Αρη) και του nektar ( Νεκτάριου) και ένα ευχαριστώ για αυτή την όμορφη κοινότητα που δημιουργήσανε !

Επίσης να είναι καλά εκεί " ψηλά" όσοι έφυγαν νωρίς...

Αφού δεν είπες για τον ΠΑΟΚ πάλι καλά :dope:

ενα θα πω για τον Νικόλα.... ΠΑΤΑΤΕΣ! :twis:
 
Καλησπέρα. Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που τρέχουν το σάιτ και τους εύχομαι όπως και σε όλα τα μέλη να έχουν υγεία και οτι επιθυμούν στη ζωή τους

Τα συγχαρητήρια τα μοιραζόμαστε μαζί σου.... :shk: Έτσι είναι το σωστό! Τόσα έχεις κάνει εδώ μέσα... ασχέτως αν τελευταια λόγω ανωτέρας δύναμης απέχεις ελαφρώς...
Όλα καλά θα πάνε και να θυμάσαι ότι εμείς είμαστε δίπλα σου!
 
  • Like
Αντιδράσεις: FRAN ZENN και nikitas
Στο άκουσμα της λέξης Ινφομπέτο πολλά συναισθήματα...

Υγεία σε όλους τους τομείς!

Στελλάρα Στελλάρα, σκίστους .... γκουχ γκουχ...

Πάλιουρας, κλασσικός infobetakias... τι εχουμε περάσει.... :drink2::flowers_party:
 
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas
Όταν ήρθα εγώ στον Καρέα είχε αποσυρθεί απ το τραγούδι ή είχε τα λαιμά της; Γιατί δεν θυμάμαι κάτι άξιο αναφοράς :?

Αποσύρθηκε... έφεραν ένα σπουργίτι που δεν τόχε. Ας πρόσεχες που δεν μας ηξερες πιο πριν! :twis:
 
Χρόνια Πολλά και από εμένα στο infobeto, στον Άρη και σε όλα τα καλά παιδιά που γνώρισα εδώ μέσα.

Περάσαμε πολύ καλές στιγμές εδώ μέσα είναι η αλήθεια, περάσαμε και κάποιες κακές..
Κρατάω τις καλές, διαγράφω τις κακές μαζί με αυτούς που τις δημιούργησαν και εύχομαι σε όλους σας υγεία και ότι καλύτερο να έχετε στην ζωή σας.
Να είναι καλά από εκεί που μας βλέπουν και αυτοί που πλέον δεν είναι μαζί μας.

Χρόνια Πολλά και πάλι.

Μητσάρας... με εκπληκτικό χιούμορ! Σου φευγουν τα κακάκια από τα γέλια!!! Όσο χιούμορ έχει...άλλο τόσο ψυχάρα είναι! :beers1:

Στεναχωριέμαι που δεν σε βλέπουμε συχνά αλλά οκ... θα τα πουμε!
 
Χρονια πολλα στο αγαπημενο ινφομπετο μας. Δεν εχω τωρα χρονο και διαθεση για να πω πολλα, αλλα εδω μεσα εχουμε πανηγυρισει, χαζεψει, τσακωθει, διαγωνιστει, σφαχτει, εχουμε μαθει, εχουμε βρισει εταιριες και κοσμακη... γενικα μια ευτυχια.
 
Χρονια πολλα στο αγαπημενο ινφομπετο μας. Δεν εχω τωρα χρονο και διαθεση για να πω πολλα, αλλα εδω μεσα εχουμε πανηγυρισει, χαζεψει, τσακωθει, διαγωνιστει, σφαχτει, εχουμε μαθει, εχουμε βρισει εταιριες και κοσμακη... γενικα μια ευτυχια.
Άγγελε... βρες διαθεση και περιμένω χώσιμο χαχαχα :D
 
  • Like
Αντιδράσεις: PANATHA και Grim Reaper
  • Like
  • Haha
Αντιδράσεις: loxagos mark και nicolas
Χρόνια πολλα ομαδαρα!!! Να τα χιλιάσουμε!!!

Και πανω απο ολα τα bets και τη διασκέδαση μας, να χουμε σωστά μυαλά και υγεία ως μονάδες, οικογενειες και συνολο!!!

Πολλα συγχαρητηρια στους δημιουργους και στη συνέχεια σε όλους τους υπόλοιπους μικρους ή μεγαλους συντελεστες - συνοδοιπόρους!!!
 
Χρόνια πολλα ομαδαρα!!! Να τα χιλιάσουμε!!!

Και πανω απο ολα τα bets και τη διασκέδαση μας, να χουμε σωστά μυαλά και υγεία ως μονάδες, οικογενειες και συνολο!!!

Πολλα συγχαρητηρια στους δημιουργους και στη συνέχεια σε όλους τους υπόλοιπους μικρους ή μεγαλους συντελεστες - συνοδοιπόρους!!!
Ωραιος ο Δημήτρης! Ο τενίστας μας!
Φίλε, όλα ξεκινάνε από το μυαλό και την εκπαίδευσή του.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nicolas και Kavajim
:cake::cake::beers1::beers1::beers1:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ INFOBETO, ΣΤΟΝ ΑΡΗ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ SITE, ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ.....

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΚΡΑΣΑΚΙ!!!
 
Γεια σου Νικο, μεχρι και να ξαναφτιαξουμε καμιά ομάδα βόλεϊ μας βλέπω μόλις μας ανοίξουν! :hammer:
 
  • Like
Αντιδράσεις: tsitoni
Χαιρετώ όλη την παλιοπαρεά....

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ INFOBETO!

Μπορεί για προσωπικούς λόγους να έχω αποχωρήσει, αλλά δεν ξεχνώ όσα έμαθα εδώ.
Για πολλά χρόνια αυτό το forum ήταν σαν σπίτι μου. Έχω μοιραστεί πολλά και έχω μάθει περισσότερα από πολλούς αξιόλογους ανθρώπους.
Για άλλη μια φορά ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Άρη που με εμπιστεύτηκε σαν τίπστερ.

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...