AΓΩΓΗ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΚΑΤΑΧΡΗΣΤΙΚΟΥ ΚΑΝOΝΙΣΜΟΥ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ

filonos48

New Member
30 Δεκ 2022
7
0
1
Καλημερα σας και χρονια πολλα
Εφτιαξα αυτο το ποστ για να διερευνησουμε εαν μπορουμε με καποιον τροπο να οργανωθουμε ,να επιλεξουμε ενα σοβαρο γραφειο επιμεριζοντας το οικονομικο κοστος οσοι θελησουν να συμμετασχουν καθως και τροπους και οργανωση επικοινωνιας για αυτο το εγχειρημα.Καποια στιγμη πρεπει να ξυπνησουμε δεν ειναι δυνατον να ειμαστε μια ζωη τα θυματα σε καθε συμμορια που φτιαχνει μια στοιχηματικη.Περιμενω λοιπον τις προτασεις σας πως θα μπορουσε να οργανωθει ολο αυτο το εγχειρημα.οι ερωτησεις ειναι οι εξεις 1)τροπος επικοινωνιας και ενημερωσης μεταξυ μας 2)τροπος επιμερισμου και καταβολης εξοδων της αγωγης 3)προταση δικηγορικου γραφειου
 
Προφανος δε διακρινω καποια διαθεση για μια τετοια κινηση ,οποτε θα συνεχισουμε να μας πιανουν τον κωλο και θα λεμε εδω μεσα ο καθενας τον πονο του.ειμαστε αξιοι της μοιρας μας.Βρε δε βαριεσε αδερφε,,,,,οπως ελεγε και ο τεραστιος ΧΑΤΖΗΣ
 
Προφανος δε διακρινω καποια διαθεση για μια τετοια κινηση ,οποτε θα συνεχισουμε να μας πιανουν τον κωλο και θα λεμε εδω μεσα ο καθενας τον πονο του.ειμαστε αξιοι της μοιρας μας.Βρε δε βαριεσε αδερφε,,,,,οπως ελεγε και ο τεραστιος ΧΑΤΖΗΣ
Προφανως πολύ γρήγορα εβγαλες συμπερασματα για το αν θα υπάρξει ενδιαφέρον για μια τέτοια κίνηση....άσχετα με το αν ειναι εφικτό ή όχι.....ασε να περάσουν κάποιες μέρες....είμαστε και πάνω στην αλλαγή του χρόνου
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover και filonos48
Χρόνια πολλά παιδιά και καλή χρονιά. Εγώ γράψει στο θέμα με το πόκερ για την συγκεκριμένη εταιρεία. Την bwin. Δεν μου έχει ξανασυμβεί να μου ζητάνε τόσα πολλά έγγραφα για ταυτοποίηση. Μόνο καλλιέργεια ούρων δεν τους έστειλα. Επέμεναν ίδιαιτερως στο εκκαθαριστικό. Εγώ φταίω που τα έστειλα. Κ όταν κατάλαβα περί τίνος πρόκειται και θέλησα να αποχωρήσω τρεχωντας αρνήθηκαν να μου απαντήσουν γιατί ζητάγανε τόσα έγγραφα και γιατί επέμεναν στο εκκαθαριστικό. Για το θέμα έχει ενημερωθεί και η Εεεπ. Βαράτε καταγγελίες δίχως έλεος και βάλτε και την Ευρώπαικη επιτροπή στο παιχνίδι. Απορώ πως έκανε αυτή η εταιρεία τέτοιο όνομα.
 
Χρόνια πολλά παιδιά και καλή χρονιά. Εγώ γράψει στο θέμα με το πόκερ για την συγκεκριμένη εταιρεία. Την bwin. Δεν μου έχει ξανασυμβεί να μου ζητάνε τόσα πολλά έγγραφα για ταυτοποίηση. Μόνο καλλιέργεια ούρων δεν τους έστειλα. Επέμεναν ίδιαιτερως στο εκκαθαριστικό. Εγώ φταίω που τα έστειλα. Κ όταν κατάλαβα περί τίνος πρόκειται και θέλησα να αποχωρήσω τρεχωντας αρνήθηκαν να μου απαντήσουν γιατί ζητάγανε τόσα έγγραφα και γιατί επέμεναν στο εκκαθαριστικό. Για το θέμα έχει ενημερωθεί και η Εεεπ. Βαράτε καταγγελίες δίχως έλεος και βάλτε και την Ευρώπαικη επιτροπή στο παιχνίδι. Απορώ πως έκανε αυτή η εταιρεία τέτοιο όνομα.
φιλε μου εισαι εκτος θεματος δεν ειναι γραφειο παραπονων το ποστ εχω κανει μια συγκεκριμενη προταση και αναμενω αντιδρασεις και προτασεις
 
φιλε μου εισαι εκτος θεματος δεν ειναι γραφειο παραπονων το ποστ εχω κανει μια συγκεκριμενη προταση και αναμενω αντιδρασεις και προτασεις
Για αυτό θα σε γράψουν όλοι στα α@@ τους γιατί είσαι βλακας. 'ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ ΓΡΑΦΕΊΟ ΠΑΡΑΠΟΝΩΝ' χάχα βλακα ε βλακα
 
Για να γινει αγωγη προς μια στοιχηματικη (καλη ωρα οπως ειχαν κανει στην Ισπανια μια ομαδα ατομων στην 365) πρεπει να υπαρχει συγκεκριμενος λογος....Δηλαδη η στοιχηματικη μας εκανε αυτο
Εσυ γραφεις γενικα για αγωγη ετσι απλα... Πως θα ξερει ο ταδε χρηστης αν τον αφορα;
Εξηγησε ακριβως το αντικειμενο και οσους αφορα λογικα θα πουνε την αποψη τους

πριν κανα χρονο χρηστης απο εδω μεσα προσπαθησε να μαζεψει ατομα για αγωγη προς την Novibet...ειχαν μαζευτει καποιο αλλα δεν προχωρησε παροτι ειχε γραψει ξεκαθαρα το αντικειμενο
 
Για να γινει αγωγη προς μια στοιχηματικη (καλη ωρα οπως ειχαν κανει στην Ισπανια μια ομαδα ατομων στην 365) πρεπει να υπαρχει συγκεκριμενος λογος....Δηλαδη η στοιχηματικη μας εκανε αυτο
Εσυ γραφεις γενικα για αγωγη ετσι απλα... Πως θα ξερει ο ταδε χρηστης αν τον αφορα;
Εξηγησε ακριβως το αντικειμενο και οσους αφορα λογικα θα πουνε την αποψη τους

πριν κανα χρονο χρηστης απο εδω μεσα προσπαθησε να μαζεψει ατομα για αγωγη προς την Novibet...ειχαν μαζευτει καποιο αλλα δεν προχωρησε παροτι ειχε γραψει ξεκαθαρα το αντικειμενο
Δεν μιλησα για αγωγη εναντιων στοιχηματικης,ο στοχος ειναι ξεκαθαρος και ειναι ο κανονισμος στοιχηματος και οι καταχρηστικοι οροι που εχουν επιβαλει οι εταιριες μεσω της ΕΕΕΠ.Εαν διαβασετε τους ορους συμμετοχης τους οποιους εκ των πραγματων πρεπει να αποδεχτουμε με την εγγραφη μας ορισμενοι ειναι καραμπινατα καταχρηστικοι!!Ειδικα η ΝΟΒΙΜΠΕΤ εχει δαγκωσει 100αδες ατομα και εχει καταχρηστει χιλιαδες ευρω πατωντας πανω σε αυτους,και οχι μονο αυτη!!!.Δεν ειναι επι της παρουσας να σας κανω αναφορα εναν εναν ,διαβαστε τους και θα καταλαβετε,,,,ΣΤΟΧΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΑΛΛΑ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΑΥΤΕΣ.Αναμενω οποιος εχει σοβαρες προτασεις στα 3 ερωτηματα που εθεσα
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δεν μιλησα για αγωγη εναντιων στοιχηματικης,ο στοχος ειναι ξεκαθαρος και ειναι ο κανονισμος στοιχηματος και οι καταχρηστικοι οροι που εχουν επιβαλει οι εταιριες μεσω της ΕΕΕΠ.Εαν διαβασετε τους ορους συμμετοχης τους οποιους εκ των πραγματων πρεπει να αποδεχτουμε με την εγγραφη μας ορισμενοι ειναι καραμπινατα καταχρηστικοι!!Ειδικα η ΝΟΒΙΜΠΕΤ εχει δαγκωσει 100αδες ατομα και εχει καταχρηστει χιλιαδες ευρω πατωντας πανω σε αυτους,και οχι μονο αυτη!!!.Δεν ειναι επι της παρουσας να σας κανω αναφορα εναν εναν ,διαβαστε τους και θα καταλαβετε,,,,ΣΤΟΧΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΑΛΛΑ Ο ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΑΥΤΕΣ.Αναμενω οποιος εχει σοβαρες προτασεις στα 3 ερωτηματα που εθεσα
Τώρα που το διαβάζω η γνώμη μου είναι πως αφήνουν την συγκεκριμένη εταιρία να κάνει διαφημισει στον ίδιο χώρο με 3 άτομα που συμβουλεύουν ο ένας τον άλλο με ένα κινητό και ένα ταμπλετ και εσένα όταν κάνεις ανάληψη να σου λένε πως έπαιζες από ίδια ip η είχες ίδιο στυλ παιξίματος και να τους αφήνει η εεεπ να αλλωνίζουν....χωρίς στοιχεία χωρίς τίποτα απλά υποθέσεις και ενδείξεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: filonos48 και BetLaden
Ενδιαφέρον, μακάρι να υπάρχει ανταπόκριση και να γίνει κάτι.
 
Αν εγώ έχω καφέ στους καταρράχτες του Νιαγάρα και απαιτώ να πληρώνεις 5 ευρώ είσοδο, είτε πιείς καφέ, είτε φύγεις αμέσως επειδή δεν υπάρχει άδειο τραπέζι, θεωρείται καταχρηστικός όρος;
Τι ακριβώς εννοείς "καταχρηστικός όρος";
 
Αν δεν εξηγήσεις ποιοι είναι οι καταχρηστική όροι που θες να αλλάξεις μη περιμένεις να μαζέψεις κόσμο. Αν ο κόσμος ενδιαφερόταν θα είχε ήδη μαζευτεί. Άνοιξε μας τα μάτια, σε φορούμ είσαι για συζήτηση. Εγώ να διαβάσω τους όρους,που θα καταλάβω ποιος σε προβληματίζει εσένα. Άλλο θα καταλάβω εγώ άλλο οι άλλοι 15 που θα το διαβάσουν.
 
Αν εγώ έχω καφέ στους καταρράχτες του Νιαγάρα και απαιτώ να πληρώνεις 5 ευρώ είσοδο, είτε πιείς καφέ, είτε φύγεις αμέσως επειδή δεν υπάρχει άδειο τραπέζι, θεωρείται καταχρηστικός όρος;
Τι ακριβώς εννοείς "καταχρηστικός όρος";
Kαλημερα
Κοιτα,νομικος δεν ειμαι αυτα θα μπορουσε να μας τα αναλυσει καποιος δικηγορος καλυτερα.Αυτο ομως που γνωριζω ειναι οταν υπαρχει μια συμβαση μεταξυ 2 μερων υπαρχει καλη πιστη και απο τα 2 μερη.Εκει βασιζομε στο καταχρηστικοι οροι που ανεφερα.ΠΧ.Κανεις εγγραφη ,παιζεις χανεις ξαναπαιζεις χανεις δε σε ενοχλει κανεις οταν χανεις ,και μολις αρχιζεις να κερδιζεις ως δια μαγειας αρχιζουν τα προβληματα(χαμηλο πονταρισμα,στειλε χαρτια ,στειλε σελφι,κλπ).Παραλληλα σε προτρεπουν να συνεχιζεις να στοιχηματιζεις και οταν δουν οτι δεν εχει γαλα η γελαδα σε στελνουν.Αυτο σιγουρα δεν αποτελει καλη πιστη εκ μερους των εταιριων οι οποιες φυσικα δε το κανουν απο μονες τους ,εκμεταλευοντε τον υφισταμενο κανονισμο της ΕΕΕΠ.Αυτος ο κανονισμος εχει κοπει και γραφτει στα μετρα τους και τα συμφεροντα τους.Αλλα εδω εχουμε μια συμβαση την οποια αποδεχομαστε θελοντας και μη με ορους "παρανοικους".Παραδειγμα:απαγορευετε να παιζεις απο ιδια ip.!!!Και αν ρε φιλε εγω παιζω απο το καφενειο,ενα φιλικο σπιτι που εχω βρεθει,ενα δημοσιο δικτυο εσυ βρισκεις πατημα και δε με πληρωνεις?αυτο ειναι καλη πιστη?Τελος παντων επειδη ειμαι σε διακοπες θα επανελθω στο θεμα απο σεπτεμβρη.Αν θελεις δε την αποψη μου για καποιουε ορους να σου αναφερω στα γρηγορα.Απαγορευετε να παιζεις απο ιδια ip,ιδια οικογενεια,ιδια διευθηνση,εχουν δικαιωμα να σε κλεισουν γιατι ετσι γουσταρουν,εχουν δικαιωμα να σε περιορισουν γιατι κερδιζεις!!,σε καλουν σε τηλεφωνικη επικοινωνια και αρχιζουν την ανακριση λες και ειμαστε τιποτα τρομοκρατες ,η ΕΕΕΠ εχει μεγαλη καθυστερηση στην εκδοση καταγγελιων και στην καλυτερη οταν βγαλει αποφαση σου λεει οτι πει η εταιρια,Αυτα και αλλα πολλα τα οποια θα τα εξετασουμε πιο αναλυτικα απο σεπτεμβρη.
 
Φιλε μου καλησπερα επειδη βλεπω σε αυτο που αναφερεσαι σχετικα με την ιδια Ip.Μου τυχε το εξης για το οποιο εχω φτιαξει αλλο thread στο φορυμ.Μπηκε ο φιλος μου να παιξει απο τον λογαριασμο του απο συσκευη δικια μου απο την οποια επαιζα εγω με δικο μου λογαριασμο στην παμεστοιχημα.Ε λοιπον μετα απο λιγη ωρα κλειδωσαν και των δυο μας οι λογαριασμοι και μου φανηκε παραξενο.Με τα πολλα αφου μας ρωτησαν τηλεφωνικως ξεχωριστα παντα πληροφοριες για τους λογαριασμους μας και χαρτια τα οποια στειλαμε ακομα ειναι απενεργοποιημενοι προσωρινα και ταχα μου εξεταζονται απο το αρμοδιο τμημα τους.Εγω αφου εγινε αυτο εκανα τσατ και ρωτησα αν υπαρχει θεμα το να παιξει φιλος απο δικο του λογαριασμο παντα απο συσκευη που χρησιμοποιω εγω με δικο μου λογαριασμο και μου ειπαν πως οχι δεν υπαρχει θεμα.Αρα να συμπερανω οτι δεν υπαρχει θεμα ιδιας ip?Γιατι μας κλειδωσαν τοτε?Ουτε περιεργα στοιχηματα παιζαμε ουτε τιποτα το τρομερο..Φουλ εμπορικα ματς ποδοσφαιρου και μπασκετ...
 
Αν δεν εξηγήσεις ποιοι είναι οι καταχρηστική όροι που θες να αλλάξεις μη περιμένεις να μαζέψεις κόσμο. Αν ο κόσμος ενδιαφερόταν θα είχε ήδη μαζευτεί. Άνοιξε μας τα μάτια, σε φορούμ είσαι για συζήτηση. Εγώ να διαβάσω τους όρους,που θα καταλάβω ποιος σε προβληματίζει εσένα. Άλλο θα καταλάβω εγώ άλλο οι άλλοι 15 που θα το δ

Φιλε μου καλησπερα επειδη βλεπω σε αυτο που αναφερεσαι σχετικα με την ιδια Ip.Μου τυχε το εξης για το οποιο εχω φτιαξει αλλο thread στο φορυμ.Μπηκε ο φιλος μου να παιξει απο τον λογαριασμο του απο συσκευη δικια μου απο την οποια επαιζα εγω με δικο μου λογαριασμο στην παμεστοιχημα.Ε λοιπον μετα απο λιγη ωρα κλειδωσαν και των δυο μας οι λογαριασμοι και μου φανηκε παραξενο.Με τα πολλα αφου μας ρωτησαν τηλεφωνικως ξεχωριστα παντα πληροφοριες για τους λογαριασμους μας και χαρτια τα οποια στειλαμε ακομα ειναι απενεργοποιημενοι προσωρινα και ταχα μου εξεταζονται απο το αρμοδιο τμημα τους.Εγω αφου εγινε αυτο εκανα τσατ και ρωτησα αν υπαρχει θεμα το να παιξει φιλος απο δικο του λογαριασμο παντα απο συσκευη που χρησιμοποιω εγω με δικο μου λογαριασμο και μου ειπαν πως οχι δεν υπαρχει θεμα.Αρα να συμπερανω οτι δεν υπαρχει θεμα ιδιας ip?Γιατι μας κλειδωσαν τοτε?Ουτε περιεργα στοιχηματα παιζαμε ουτε τιποτα το τρομερο..Φουλ εμπορικα ματς ποδοσφαιρου και μπασκετ...
Eιναι πολυ περιεργο αυτο που αναφερεις για τον μονο λογο οτι το παμε στοιχιμα δεν συνηθιζει τετοιες τακτικες!!!σε καθε περιπτωση οτι μαλακια και να σου λεει η εξυπηρετηση αν διαβασεις τους ορους το αναφερει ξεκαθαρα!!!!Παντως ειναι πολυ περιεργο αυτο που αναφερεις και ειδικα με το παμε στοιχημα δεν το εχω ξανακουσει
 
Και εγω δεν το περιμενα να τυχω τετοιας αντιμετωπισης απο την συγκεκριμενη εταιρεια αλλα δυστυχως εγινε..Τι αναφερει?Γιατι διαβασα και ξαναδιαβασα αλλα δεν βρηκα καπου να λενε στους ορους σχετικα με την ip..
 
Αν δεν εξηγήσεις ποιοι είναι οι καταχρηστική όροι που θες να αλλάξεις μη περιμένεις να μαζέψεις κόσμο. Αν ο κόσμος ενδιαφερόταν θα είχε ήδη μαζευτεί. Άνοιξε μας τα μάτια, σε φορούμ είσαι για συζήτηση. Εγώ να διαβάσω τους όρους,που θα καταλάβω ποιος σε προβληματίζει εσένα. Άλλο θα καταλάβω εγώ άλλο οι άλλοι 15 που θα το διαβάσουν.
Αν έχεις μόνο χαμένους λογαριασμούς στις στοιχηματικες και καμία εταιρία δεν ασχολείται μαζί σου είναι πρόβλημα σου. Αν είχες λογαριασμό με + για μεγαλο χρονικό διάστημα σταθερά θα έβλεπες ότι σου κλείνουν τον λογαριασμό επειδή και καλά σου λένε ότι συνδέθηκε με την ίδια ip με άλλον λογαριασμό. Στο μεταξύ οι ip έχουν να κάνουν με το wifi, αν μπεις στην στοιχηηματικη από το wifi μιας καφετέριας που έχει μπει και άλλος στην ίδια τότε τον λογαριασμό σου όποτε θέλουν στον κλείνουν λόγω της ip βάσει των όρων τους με την ανοχή της ΕΕΠ.

Αυτό ήταν απλά ένα παράδειγμα από τα πολλά που έχουν την δυνατότητα να κάνουν βάσει των καταχρηστικών όρων.
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover

Προγνωστικά

  • 13:35
    Action 24
    • Σειρήνες Γρεβενών - Καστοριά
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Λέστερ - Γουέστ Μπρομ
  • 15:00
    Novasports 1HD
    • Θέλτα - Λας Πάλμας
  • 15:00
    Novasports 2HD
    • Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός
  • 16:30
    Novasports 2HD
    • Βόλφσμπουργκ - Μπόχουμ
  • 16:30
    Novasports 3HD
    • Χόφενχαϊμ - Γκλάντμπαχ
  • 16:30
    Novasports 5HD
    • Χάιντενχαϊμ - Λειψία
  • 16:30
    Novasports Prime
    • Matchday Live Λεπτό προς Λεπτό
  • 16:30
    Novasports Start
    • Κολωνία - Ντάρμσταντ
  • 17:00
    Novasports 4HD
    • Λούτον - Μπρέντφορντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Γουότφορντ - Χαλ
  • 17:00
    Novasports Premier League
    • Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Μπέρνλι
  • 17:15
    Novasports 1HD
    • Βαγιεκάνο - Οσασούνα
  • 18:00
    Novasports Extra 1
    • Ναντ - Ρεν
  • 18:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • ΟΦΗ - Βόλος ΝΠΣ
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Έμπολι - Νάπολι
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μάντσεστερ Σίτι - Τσέλσι
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ΚΠΡ - Πρέστον
  • 19:30
    Novasports 1HD
    • Βαλένθια - Μπέτις
  • 19:30
    Novasports 3HD
    • Ουνιόν Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Ατρόμητος - Κηφισιά
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Ατρόμητος - Κηφισιά
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Γουέχντα
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Αμβούργο - Χόλσταϊν Κίελ
  • 21:30
    Novasports Premier League
    • Γουλβς - Άρσεναλ
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ελλάς Βερόνα - Ουντινέζε
  • 21:45
    Novasports Start
    • Γκενκ - Άντερλεχτ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ζιρόνα - Κάδιθ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λανς - Κλερμόν
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Μπράγκα - Βιζέλα
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Νταρουσάφακα
  • 16:00
    Action 24
    • Ηρακλής - Μεγαρίδα
  • 17:15
    ΕΡΤ3
    • Άρης - Κολοσσός H Hotels
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA on Fire 2023-24 Ε25
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κρεμόνα - Μπρέσια
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • NBA 2023-24
  • Αύριο 21-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 06:00
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint
  • 10:00
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Qualifying
  • 10:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών - Γυναικών 2024
  • 12:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών - Γυναικών 2024
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:20
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...