Australian Open 2013

Απάντηση: Australian Open

όχι και δεν έχει δώσει αγώνα φέτος...με τον istomin που τον είδα την προηγούμενη βδομάδα ήταν τραγικός, αλλά προφανως δεν τον ενδιέφερε το sydney, ενώ στις αρχές του μήνα έπαιξε hopman cup, έχασε από Anderson, Tsonga Djokovic, ενώ το πήρε με medina στο διπλό (κέρδισε djokovic-ivanovic) ...αλλά φυσικά και είναι καλύτερος από τον πιτσιρικά, και στα grand slam εμφανίζει καλό πρόσωπο...
 
Απάντηση: Australian Open

Aφού άνοιξε το topic για το Australian Open , θα γράφω και εγώ εδώ ή σχόλια ή κάποιες στοιχηματικές προτάσεις που δε θέλω να τις περάσω στη κεντρική.

1o bet:

Z.Bennetau-G.Dimitrov: Bennetau to take the 1st set (2,37) Bet365 (2/10):

O Γάλλος είναι από τους πιο έμπειρους παίχτες στις γρήγορες επιφάνειες, και δε κρύβω πως είναι ένας από τους αγαπημένους μου παίχτες. Εχει ένα πάρα πολύ καλό και τεχνικό σερβίς αλλά το βασικό του πλεονέκτημα είναι η εξυπνάδα του και σε αυτό έχει βοηθηθεί πολύ από τη συμμετοχή σε 2πλά ματς. Επίσης είναι τρομερός στο φιλέ, και εκεί βασίζει όλο το παιχνίδι του αφού μετά από ένα καλό σερβίς ανεβαίνει στο φιλέ για να τελειώνει τους πόντους του.
Παρ'όλα αυτά και το δυνατό και στις γωνίες forhand του, του δίνει μεγάλη πιθανότητα να κερδίζει αρκετούς winners.
Σε σχέση με το σημερινό του αντίπαλο, υστερεί μόνο 2 σε 2 τομείς. Ο πρώτος είναι το δυνατό σερβις του Βούλγαρου που υπερτερεί του πρώτου, αλλά 2ο και πιο σημαντικό είναι η ηλικία. Γιαυτό ο Βούλγαρος αν είναι προσεκτικός στη πορεία του παιχνιδιού του, έχει περισσότερες πιθανότητες να κερδίσει, αφού από ένα σημείο και μετά θα παίζει με μεγάλο αβαντάζ σωματικής αντοχής.
Όμως στο 1ο σετ αυτό δε θα υπάρχει, και έτσι νομίζω πως τα πράγματα είναι στη χειρότερη στο 50-50 για το Γάλλο (εγώ τον θεωρώ φαβορί). Σ
Στα 2 ματς που έδωσαν (και τα 2 πέρυσι), ο Βούλγαρος τα κέρδισε αμφότερα με 2-1 σετ. Στο 1ο κέρδισε το 1ο σετ στο ΤΒ σε ένα οριακό ματς τριών ΤΒς, ενώ στο 2ο ματς έχασε το πρώτο σετ και κέρδισε τα 2 επόμενα.
Από πλευράς εμπειρίας στα grand slams υπερτερεί ο Γάλλος aφού έχει πολύ περισσότερες νίκες. Πάντως στα τελευταία 4 ματς του εδώ στο ΑΟ (2Ν-2Η), έχει πάρει 4 φορές τα πρώτα σετς.
Θυμίζω πως πέρυσι στο Wimbledon ήταν ο παίχτης που δημιούργησε τα περισσότερα προβλήματα στον νικητή Federer ο οποίος γύρισε το ματς από 0-2 σε 3-2 κερδίζοντας το 4ο σετ στο ΤΒ.

Υ.Γ: Σίγουρα μεγάλες και οι αποδόσεις και της απλής νίκης, αλλά ωραίο bet και το να πάρει το 1ο σετ ο Γάλλος και να χάσει το ματς με 5,5 στη Bet365
 
  • Like
Αντιδράσεις: zorian, Ertzan και Hazard
Απάντηση: Australian Open

Σημαντική πληροφορία: O Kei Nishikori δεν έχει ξεπεράσει το τραυματισμό του ακόμα και φέτος έχει 2 αποχωρήσεις. Όποιος θέλει παίζει τζόγο σε ετιαρεία oneball, υπέρ του ψηλού από τα Καρπάθια. 9 έχει αλλά εγώ δε θα πάρω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ertzan
Απάντηση: Australian Open 2013

Ξεκινάμε


Εγώ έχω πάρει
Authom-Berlocq 1,79 2/10 marathonbet
Karlovic-Smyczek 1,73 3/10 marathonbet
Williams-Voskoboeva +5.5 games 5/10 1.80 stoiximan
Williams-Voskoboeva 1/10 5.10 marathonbet
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kavajim και Hazard
Απάντηση: Australian Open

Σημαντική πληροφορία: O Kei Nishikori δεν έχει ξεπεράσει το τραυματισμό του ακόμα και φέτος έχει 2 αποχωρήσεις. Όποιος θέλει παίζει τζόγο σε ετιαρεία oneball, υπέρ του ψηλού από τα Καρπάθια. 9 έχει αλλά εγώ δε θα πάρω.

O Βικτωρας και με τον Ertzan να παιξει,σετ δεν παιρνει αποψε! :npaper:
 
Απάντηση: Australian Open 2013

ΗμερομηνίαΚωδ. ΣτοιχήματοςΣυνολικό ΠοντάρισμαΚατάστασηΕίδος Επιστροφή (Πιθανή Επιστροφή)ΆθλημαΓεγονός / ΕπιλογήΤιμήΧάντικαπE/W ΌροιΑποτέλεσμα
12/01/2013 02:17 EET518569985 EUR
ΑνοιχτόΜονό( )
ΤένιςWawrinka to reach the last 16To Reach Last 16Yes 2.875

<colgroup><col class="odd"> <col> <col class="odd"> <col> <col class="odd"> <col> <col class="odd"> <col> <col class="odd"> <col> <col class="odd"> <col> </colgroup><thead>
</thead> <tbody>
</tbody>



Έχω και αυτό το bet παιγμένο από χτες στη Sportingbet. Wawrinka να περάσει 3 αντιπάλους (1ος Stebe, 2ος Κamke ή Cipolla και 3ος ο Querrey aν δε κάνει καμιά καλή στραβή για μας.)

Τώρα έχει 2,75
 
Απάντηση: Australian Open 2013

Καλη περιπτωση λογω αποδοσης μοιαζει μια προσφορα ημερας Stanjames να κερδισουν 3-0 σετ ντζοκοβιτς,φερερ,μπερντυχ,παγδατης!απο @3.50 που δινει περιπου η 4αδα αυτη,στην προσφορα βγαινει @4.00 και το @3.50 ειναι της ιδιας εταιριας(σε οποιαδηποτε αλλη εταιρια βγαινει παρακατω απο @3.50).
 
Απάντηση: Australian Open

Πριν γράψω το 2ο bet μου (2άδα) θα πω και μερικές σκέψεις που έμειναν σκέψεις:

Karlovic (1,79)
Phau-Devvarmann Over37,5 (1.82)


2o bet: 2άδα

Fognini-Bautista Agut (Over3,5 sets) (1,5)/ Hewitt-Tipsarevic (over3,5 sets) (1,4) = (2,1) (3/10)

Καλή αρχή!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: coria
Απάντηση: Australian Open 2013

Αν και έχω να παίξω κάτι μήνες ε φαντάζομαι τον έχω :twis:

Αυτό το over +3.5 σετ του Χιούιτ το έχω καρασίγουρο. Σκυλί ο Αυστραλός τώρα που κέρδισε και τουρνουά έρχεται με φόρα
 
Απάντηση: Australian Open

Aφού άνοιξε το topic για το Australian Open , θα γράφω και εγώ εδώ ή σχόλια ή κάποιες στοιχηματικές προτάσεις που δε θέλω να τις περάσω στη κεντρική.

1o bet:

Z.Bennetau-G.Dimitrov: Bennetau to take the 1st set (2,37) Bet365 (2/10):

O Γάλλος είναι από τους πιο έμπειρους παίχτες στις γρήγορες επιφάνειες, και δε κρύβω πως είναι ένας από τους αγαπημένους μου παίχτες. Εχει ένα πάρα πολύ καλό και τεχνικό σερβίς αλλά το βασικό του πλεονέκτημα είναι η εξυπνάδα του και σε αυτό έχει βοηθηθεί πολύ από τη συμμετοχή σε 2πλά ματς. Επίσης είναι τρομερός στο φιλέ, και εκεί βασίζει όλο το παιχνίδι του αφού μετά από ένα καλό σερβίς ανεβαίνει στο φιλέ για να τελειώνει τους πόντους του.
Παρ'όλα αυτά και το δυνατό και στις γωνίες forhand του, του δίνει μεγάλη πιθανότητα να κερδίζει αρκετούς winners.
Σε σχέση με το σημερινό του αντίπαλο, υστερεί μόνο 2 σε 2 τομείς. Ο πρώτος είναι το δυνατό σερβις του Βούλγαρου που υπερτερεί του πρώτου, αλλά 2ο και πιο σημαντικό είναι η ηλικία. Γιαυτό ο Βούλγαρος αν είναι προσεκτικός στη πορεία του παιχνιδιού του, έχει περισσότερες πιθανότητες να κερδίσει, αφού από ένα σημείο και μετά θα παίζει με μεγάλο αβαντάζ σωματικής αντοχής.
Όμως στο 1ο σετ αυτό δε θα υπάρχει, και έτσι νομίζω πως τα πράγματα είναι στη χειρότερη στο 50-50 για το Γάλλο (εγώ τον θεωρώ φαβορί). Σ
Στα 2 ματς που έδωσαν (και τα 2 πέρυσι), ο Βούλγαρος τα κέρδισε αμφότερα με 2-1 σετ. Στο 1ο κέρδισε το 1ο σετ στο ΤΒ σε ένα οριακό ματς τριών ΤΒς, ενώ στο 2ο ματς έχασε το πρώτο σετ και κέρδισε τα 2 επόμενα.
Από πλευράς εμπειρίας στα grand slams υπερτερεί ο Γάλλος aφού έχει πολύ περισσότερες νίκες. Πάντως στα τελευταία 4 ματς του εδώ στο ΑΟ (2Ν-2Η), έχει πάρει 4 φορές τα πρώτα σετς.
Θυμίζω πως πέρυσι στο Wimbledon ήταν ο παίχτης που δημιούργησε τα περισσότερα προβλήματα στον νικητή Federer ο οποίος γύρισε το ματς από 0-2 σε 3-2 κερδίζοντας το 4ο σετ στο ΤΒ.

Υ.Γ: Σίγουρα μεγάλες και οι αποδόσεις και της απλής νίκης, αλλά ωραίο bet και το να πάρει το 1ο σετ ο Γάλλος και να χάσει το ματς με 5,5 στη Bet365


Το πήρε ο παιχταρας!!! 6-4 από 0-3!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: zorian
Απάντηση: Australian Open 2013

Το πηρε και ο Βικτωρας το 1ο σετ με διαγωνιο-περασμα(ονειρο) υπο πιεση στο τελευταιο mini break του tiebreak!Ευτυχως επαιξα το -8.5 αντι του 0-3 σετ (εχω τυπικες ελπιδες) αλλα χωρις να ξερω το θεμα που ειχε με τον τραυματισμο!
 
Απάντηση: Australian Open 2013

Αυτά παίζω σήμερα στο γυναικείο ταμπλό, καλή τύχη να έχουμε!

1 Multi bet

Yulia Putintseva (KAZ) - Christina McHale (USA)
2Way - Who will win?
Pick: Christina McHale (USA) @ 1.53
Daria Gavrilova (RUS) - Lauren Davis (USA)
2Way - Who will win?
Pick: Lauren Davis (USA) @ 1.44
Total odds @ 2.20, 3/10


Andrea Hlavackova (CZE) - Donna Vekic (CRO)
2Way - Who will win?
Pick: Donna Vekic (CRO) @ 1.87, 2/10

Ayumi Morita (JPN) - Anna Tatishvili (GEO)
2Way - Who will win?
Pick: Anna Tatishvili (GEO) @ 2.20, 2/10
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ertzan και zorian
Απάντηση: Australian Open 2013

Ξεκινάμε με

Tsonga-Llodra: Llodra +7 games 2.08 3/10 marathonbet
 
  • Like
Αντιδράσεις: zorian
Απάντηση: Australian Open 2013

Brands και Dolgopolov τι σας λένε στους άνδρες σήμερα? Αν και η αλήθεια είναι οτι θα μπορούσαν να είναι λίγο μεγαλύτερες οι τιμές ειδικά για τον Ουκρανό, αλλά έχω την αίσθηση ότι μάλλον έχουν το πάνω χέρι...:npaper:
 
Απάντηση: Australian Open 2013

Αν και έχω να παίξω κάτι μήνες ε φαντάζομαι τον έχω :twis:

Αυτό το over +3.5 σετ του Χιούιτ το έχω καρασίγουρο. Σκυλί ο Αυστραλός τώρα που κέρδισε και τουρνουά έρχεται με φόρα

Τελικά δεν ήρθε μόνο με φόρα αλλά με φόρα κατηφόρα ήρθε ο Αυστραλός και πάρτον 3-0. :emb:
 
Απάντηση: Australian Open 2013

Σας έχω ένα σιγουράκι:cool: για τον επόμενο γύρο. ΤΗν ήττα του ΠΑγδατή απο τον Ιάπωνα. Μετα απο τόσες ώρες αγώνα σήμερα δύσκολο το βλέπω να προχωρά.
ΑΝ και άκουσα πως δούλεψε πολύ στην φυσική κατάσταση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: zorian

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Ριμπάκινα - Αζαρένκα
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Αλεξάντροβα - Κόλινς
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...