Barca-Liverpool: 1-2!!!!

Daglashen

Well-Known Member
9 Ιαν 2003
24,734
7,680
113
Αθήνα
d9a6a44aee.bmp


Κάπου εκεί στο 74' ακούστηκε μια κραυγή στο Camp Nou:

-Hyseeeee Riiseeeeeeeeee... :bravo: :bravo: :bravo:

Τους κλείσαμε το σπίτι!!! Πάμε γερά μωρή ομαδάρααααα!!! :beers1: :beers1: :beers1: :beers1:
 
ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΩ

ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΗΚΕ ΚΟΣΜΟΣ ΣΗΜΕΡΑ.

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΗΚΑ, ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΑΩ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ, ΔΗΛΑΔΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΓΙΟΥΒΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΑΤΡΕΙΕΣ ΜΟΥ, ΕΠΗΡΕΑΣΜΕΝΟΣ ΙΣΩΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΡΙΚ ΚΑΣΤΕΛ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑΣ, ΑΛΛΑ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΠΝΙΞΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑΜΑΚΙΑ ΜΕ ΞΕΡΟΨΗΜΕΝΕΣ ΠΙΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΤΑΚΕΣ ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑ.

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΜΠΑΡΤΣΑ ΣΕ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΠΑΣΚΕΤ............:kouvas: :kouvas:
 
Congrats Dag.....:bravo:

Μεγάλη νίκη η ομάδα σου..... Πάντως και η ρεβάνς θα είναι πολύ δύσκολη.... Πάντως αν πάιξει έτσι η Μπάρτσα και στη ρεβάνς δεν τη γλιτώνει.... Πολύ χώμα ρε φίλε....



Υ.Γ. Αν και δεν είμαι Λίβερπουλ (μακρια από 'μας Παναγίτσα μου....:twis:) υπάρχει άνθρωπος που δεν ξενέρωσε βλέποντας τις εμφανίσεις των "κόκκινων"; Τι ήταν αυτό; Άσπρη εμφάνιση με πράσινη :surprise: ρίγα στο πλάι; "Κόκκινοι" δηλαδή όνομα και πράγμα.....:twis: Δεν ξέρω αν συμβολίζει κάτι το πράσινο για την Λίβερπουλ (ή αν είναι κάποιο παραδοσιακό της χρώμα) αλλά ολίγον με ξενέρωσε.....:emb:
 
SuperDuper είπε :
Με 2 μούφες γκολ έχασα το άντερ!!! Τέτοια κολοφαρδία η Λίβερπουλ...:mado:

Και εμένα Χρήστο, μου έσπασε το παρολί:
Barca + Chelsea (Under) + Roma (Under)

Δεν πίστευα ότι θα κερδίσει εκεί πέρα. Είδα και Βασσάρα διαιτητή, λέω πάει το πήραν οι Καταλανοί.

Αλλά δε με πείραξε τελικά!!! Πάμε γερά μωρή ομαδάρα και στο Anfield! :up:
 
johnbill είπε :
Υ.Γ. Αν και δεν είμαι Λίβερπουλ (μακρια από 'μας Παναγίτσα μου....:twis:) υπάρχει άνθρωπος που δεν ξενέρωσε βλέποντας τις εμφανίσεις των "κόκκινων"; Τι ήταν αυτό; Άσπρη εμφάνιση με πράσινη :surprise: ρίγα στο πλάι;

Ναι!!! :bravo: :bravo: :bravo:

Και εγώ αυτήν την εμφάνιση έχω της Liverpool (Λευκό με Πράσινο). :beers1: :beers1: :beers1:
Πολύ καλύτερη για εκτός έδρας από το καναρινί... :eye:
 
johnbill είπε :
Πάντως και η ρεβάνς θα είναι πολύ δύσκολη....

Oute gia plaka tha nai dyskolh h revans..ante na valei 1 gkol ektos to dexomai...kai 2o?twra h liverpool tha paiksei me taktikh kai otan paizei etsi dyskola dexetai gkol(opws kai alles sovares omades pou paizoun me analogo styl)

To 1.4 pou dinei gia prokrish ths den einai apla value..gia na vazeis spitia einai:twis:

H barca to lega (den thymamai an to xa grapsei ki edw)fetos eidika htan na exeis 6 spitia na thn ekanes lay sto 5.kati pou thn eixan sthn betfair na panhgyrizes apo xtes hdh to kainourgio sou spitaki..den perimena tha apokleiontan toso eykola..perimena 1-1 oxi 1-2..alla en telei kathenas phre oti tou aksize...

K telika oson afora tis mpyres kai tis istories...istories gia agrious opws lew ki egw..eidate pou en telei den paizoun rolo afta ta koutsompolia kai oi eidhseis ths teleytaias stigmhs?:eye:

Eimai periergos na evlepa poso htan o tziros ths betfair xtes sthn barca..hmoun ektos spitiou kai den mporousa na dw..kanenas kamia idea posa fragka paixthkan panw ths?
 
zizanioula είπε :
Oute gia plaka tha nai dyskolh h revans..ante na valei 1 gkol ektos to dexomai...kai 2o?twra h liverpool tha paiksei me taktikh kai otan paizei etsi dyskola dexetai gkol(opws kai alles sovares omades pou paizoun me analogo styl)

Εντάξει, φαβορί η Λίβερπουλ αλλά κράτα και μια πισινή καλού κακού..... Ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται και σε τι βραδιά θα βρεθούν αστέρες και αστεράκια....

Υπάρχουν ερωτήματα που δεν έχουν απάντηση ακόμα....

Θα παίξουν τόσο χάλια οι Καταλανοί ή θα βελτιωθεί η φόρμα τους;

Ο Μέσι θα ανεβάσει απόδοση ή θα γυρνάει απλώς στο γήπεδο όπως χθες;

Θα παίξει ο Ετό; Και αν ναι σε τι κατάσταση θα είναι;

Θα ξανακάνει τέτοιες αλχημείες ο Ράικαρτ βάζοντας όλους τους μεσοεπιθετικούς του (χωρίς φορ στην ουσία και χωρίς κόφτη);

Θα παίξει αυτός ο Αργεντινος ο Μαστσεράνο;

Θα πάιξει καθόλου ρόλο η προϊστορία που λέει ότι η Μπάρτσα κάνει σπουδαία παιχνίδια στο νησι;


Υπάρχουν 2 εβδομάδες (νομίζω :emb:) ακόμα για να τα μάθουμε πριν αρχίσετε τα "χοντρά" παιχνίδια.......


Υ.Γ. Εύχομαι να περάσει ο καλύτερος.... :emb:

Υ.Γ.2. Όποιος και να περάσει όμως η μοίρα του είναι προδιαγεγραμμένη....:spite::spite::twis::twis:....... Glory Manchester United.....:twis: (Το μαγάρισα το τόπικ είχα δεν είχα.....:twis::twis:)
 
johnbill είπε :
Congrats Dag.....:bravo:

Μεγάλη νίκη η ομάδα σου..... Πάντως και η ρεβάνς θα είναι πολύ δύσκολη.... Πάντως αν πάιξει έτσι η Μπάρτσα και στη ρεβάνς δεν τη γλιτώνει.... Πολύ χώμα ρε φίλε....



Υ.Γ. Αν και δεν είμαι Λίβερπουλ (μακρια από 'μας Παναγίτσα μου....:twis:) υπάρχει άνθρωπος που δεν ξενέρωσε βλέποντας τις εμφανίσεις των "κόκκινων"; Τι ήταν αυτό; Άσπρη εμφάνιση με πράσινη :surprise: ρίγα στο πλάι; "Κόκκινοι" δηλαδή όνομα και πράγμα.....:twis: Δεν ξέρω αν συμβολίζει κάτι το πράσινο για την Λίβερπουλ (ή αν είναι κάποιο παραδοσιακό της χρώμα) αλλά ολίγον με ξενέρωσε.....:emb:

KAI ΠΟΥ ΝΑ ΕΒΛΕΠΕΣ ΚΑΤΙ ΠΑΛΙΕΣ ΕΜΑΦΑΝΙΣΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΟ ΠΡΑΣΙΝΕΣ!!! ΕΑΝ ΔΕΙΣ ΤΟ ΣΗΜΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΕΧΕΙ ΠΡΑΣΙΝΟ!
ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΧΑΙ ΛΑΙΤ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 85-90' ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕΣ ΣΤΟ CAMP NEU HTAN ΤΟ " YOU WILL NEVER WALK ALONE" ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΟΜΑΔΑΡΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ!!!!!!!!!!!11:beers1: :beers1:
 
Μπράβο στη Λίβερπουλ που έπαιξε έξυπνα και πήρε το διπλό. Η Μπαρτσελόνα ήταν επιεικώς τραγική. Ομώς πρέπει να το παλέψει στην Αγγλία και ό,τι βγει. Η καλή Μπαρτσελόνα έχει ελπίδες για πρόκριση...
 
Barca for Ever iparxei kai epanaliptikos kai opws katafere i Liverpool na nikisei etsi kai emeis tha paroume diplo prolrisis Barca ole me Saviola stin sinthesi
 
Παιδια αυτη η Λιβερπουλ τι φυσικη κατασταση εχει?:surprise:
Στα παιχνιδια με Μπαρτσα και Γιουναιτεντ μπορουσε να βαλει 3+ στην καθεμια αλλα μπροστα δεν εχει εναν ''δολοφονο''..Ως τωρα απο τις ομαδες που περασαν ειναι μακραν η ανωτερη ομαδα...Πραγματικα χθες με εντυπωσιασε...Πιστευω οτι απο τις Αγγλικες εχει τις πιο πολλες πιθανοτητες να παει τελικο!!!:sign:
 
Δεν ξερω για εσάς αλλά χθες ο μουάμεθ, χρηστός, βούδας όλοι ήταν μαζί μου τουλάχιστον στο ημίχρονο είχα παίξει να μην κερδίσει η Λίβερπουλ στο πρώτο ημίχρονο:emb:
 

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...