Bet της πλάκας

Απάντηση: Bet της πλακας

Καλή σου τύχη άρχοντα κορία:D ! για πονταρίσματα της "πλάκας" δεν κίνησες και άσχημα. :twis: Παίζεις πολλά όμως και γέρος άνθρωπος, πως να σε παρακολουθήσω;:?:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Bet της πλακας

Καλή σου τύχη άρχοντα κορία:D ! για πονταρίσματα της "πλάκας" δεν κίνησες και άσχημα. :twis: Παίζεις πολλά όμως και γέρος άνθρωπος, πως να σε παρακολουθήσω;:?:

Eπαιξα και δεν βγηκα χαμενος χτες και αυτο ειναι μια σχετικη επιτυχια για μενα που σκεφτομαι οτι μου εφερε γουρι που επισκεφτηκα τη σπηλια σου.Ευχαριστω παντως αν και τα παιχνιδια δεν ειναι πολλα,2 κροατικα ηταν απο την προηγουμενη βδομαδα μαζι με μια 2αδα και ενα ζευγαρι καρτων.Πιστεψε με δεν θελεις να δεις τα πολλα παιχνιδια και δεν θελω ουτε εγω αυτη τη στιγμη για να μην χαθω :twis:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Bet της πλακας

Θα αναφερω μια ιστορια στα γρηγορα που εχει να κανει με το παιχνιδι της Κοπεγχαγης σημερα.Η ιστορια με τα οβερ 1.5 συνολικα ξεκινησε πριν αρκετα χρονια στη τοτε gamebookers που επαιζα μια 20αδα καθε σαβ/κυρ με 10 ευρο που εβγαζε περιπου 100 αποδοση.Ειχα ξενερωσει τοσο με τα ξερα σημεια που δεν πηγαινε αλλο,καθε εβδομαδα χασουρα,καθε μηνα στο -500 με 1/Χ2 η και το αναποδο.Η αληθεια ειναι οτι τα 20 παιχνιδια δεν κερδισαν ουτε μια φορα και εβγαιναν περιπου τα 15-16-17-18 και μια φορα εφτασα στο 19/20 και μενω εδω για να αναφερω το παιχνιδι που χαθηκε τοτε και ηθελα ετσι για την ιστορια να επιανα εστω μια 20αδα.Το μοναδικο παιχνιδι τοτε ηταν το Κοπεγχαγη - Ααρχους που εληξε 1-0 μεγκολ απο την αρχες του 1ου ημιχρονου και η ξενερα ηταν παρα πολυ μεγαλη μιας και ηταν το 17ο η 18ο.Λιγο αργοτερα αρχισε να κοβεται η 20αδα και να μειωνονται τα ματς στα 15-16 που εχαναν και παλι 1 η 2 μεχρι που εφτασα στα 10-13 με 10 αποδοση και αρχισα να πληρωνομαι που και που μεχρι να καταληξω τωρα να παιζω 4-5.Ολο αυτο το ανεφερα γιατι μου ηρθε η αναμνηση ξαφνικα χτες το βραδυ απο την εμφανιση του Κοπεγχαγη - Ααρχους που ηθελα να παιξω με την σουντσβαλ οπως ανεφερα το βραδυ.Αποφασισα να κοψω το οβερ 1.5 της κοπεγχαγης αλλα οχι οτι δεν το βλεπω/πιστευω αλλα για μια απλη αποχη ωστε να μην δω κανενα ξαφνικο 1-0 για 2η φορα μεταξυ τους μιας και αυτο το αποτελεσμα ηρθε μονο μια φορα στα τελευταια 20 μεταξυ τους.Θα ριξω μια ματια να δω αν μπορει να παντρευτει με καποιο αλλο παιχνιδι στα μετρα του αλλιως θα παιξω την σουντσβαλ μονο με (-1.5) αφου μετα το χθεσινο σπασιμο και των 2 παιχνιδιων το σημερινο αποκτα εξτρα πιθανοτητες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Bet της πλακας

Θα εμπιστευθω το μομεντουμ της Τβεντε,ελπιζω να βγαλει καλο παιχνιδι και να αξιοποιησει τις ευκαιριες της.


Τβεντε - Ουτρεχτη Οβερ 1.5(Τβεντε) @1.50

Σουντσβαλ - Βαρμπεργκς Οβερ 1.5(Σουντσβαλ) @1.40

2αδα @2.10 2/10
 
Απάντηση: Bet της πλακας

Λατσιο - Γιουβεντους

Referre: Gianluca Rocchi


Tα παιχνιδια μεταξυ τους ξεφευγουν ευκολα και αυτα τα νοκ αουτ ειναι οτι πρεπει με ψυχακια διαιτητη!

Στα ιδια πλαισια με το χθεσινο Οβερ 5.5 @1.66 και ασιατικο Οβερ 6 @1.95 και τελευταια στιγμη θα αποφασισω αναλογα με την εξελιξη της ημερας για το αν θα παιχτει η πρωτη επιλογη με 3/10 η 2/10 η δευτερη.

Τα Ιταλικα δυνατα και καλα παιχνιδια για καρτες ειναι μια μοναδα παρακατω απο τα Ισπανικα.Τα αγγλικα ειναι 2-3 μοναδες παρακατω με 4.5 και 3.5 και τα γερμανικα και τα γαλλικα ακομα πιο κατω στα 2.5

Αναφερω απλα την σκεψη μου γιατι τελευταια στιγμη δεν ξερω αν θα εχω χρονο για εκφραση/εκθεση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Bet της πλακας

Ντορτια για Τβεντε απο ημιχρονο με 2 γκολ απο Καστανιος,θα τους κανω Follow απο σημερα!

Γκολ Νυρεμβεργης με υπογραφη Αλεσσαντρο Ντελ Πιερο!

Ομορφα πραγματα σημερα!

Ελπιζω να μας δικαιωσει η Σουντσβαλ να κλεισει η 2αδα και η χαζοχαιντουκ για να φτιαξει η ψυχολογια λιγο πριν το Ιταλικο Σουπερ Καπ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Bet της πλακας

Hajduk - Belupo 1-0

Over 1.5(Hajduk) @1.50 4/10 -4


Τβεντε - Ουτρεχτη Οβερ 1.5(Τβεντε) @1.50 6-0

Σουντσβαλ - Βαρμπεργκς Οβερ 1.5(Σουντσβαλ) @1.40
4-2

2αδα @2.10 2/10 +2.2



Αρχικο Ταμειο : 100 stake

Τρεχων Ταμειο : 56.65 stake


Λατσιο - Γιουβεντους

Ασιατικο συνολο καρτων Οβερ 6 @1.950 2/10
 
Απάντηση: Bet της πλακας

Λατσιο - Γιουβεντους 3

Ασιατικο συνολο καρτων Οβερ 6 @1.950 2/10 -2


Αρχικο Ταμειο : 100 stake

Τρεχων Ταμειο : 54.65 stake


Χαλασαν ολο το σαβ/κυρ τα Κροατικα της προηγουμενης εβδομαδας,παλι καλα περασε η 2αδα με τον ελιγμο της Κοπεγχαγης γιατι θα ηταν μεγαλυτερη η χασουρα.

Για το Ιταλικο πρεπει να τονισω τον μοναδικο παραγοντα που βγαζει νοκ αουτ το παιχνιδι των καρτων.Οταν ξεφευγει το παιχνιδι στο σκορ πριν το 60 αυτοματα οι καρτες χανονται,ειναι νομος.Περιπτωση ακραια η εξελιξη της αποψινης αναμετρησης.

1η κιτρινη καρτα στο Σεβιλη - Ατλετικο στο 48ο δευτερολεπτο :lol:

Το λατρευω αυτο το πρωταθλημα1
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Bet της πλακας

Σεβιλη - Ατλετικο (σε εξελιξη)

Σεβιλη να κερδισει @2.75 2/10
 
Απάντηση: Bet της πλακας

Πανω που παω να παιξω το οβερ 0.5 στο @1.20 με 10/10 μπαινει στο κορνερ και πανω που πηγα να παιξω να σκοραρει η Σεβιλη @1.80 ισοφαριζει :twis:
 
Απάντηση: Bet της πλακας

το μονο που προλαβα να παιξω χωρις να το περασω εδω ηταν το παρακατω

1Σεβίλλη - Over 1.5Σεβίλλη v Ατλέτικο Μαδρίτης
(Γκολ Γηπεδούχου)
19/08/2013Κανένα5.00Ανοικτό

<tbody>
</tbody>
 
Απάντηση: Bet της πλακας

Σεβιλη - Ατλετικο 1-3

Σεβιλη να κερδισει @2.75 2/10 -2


Αρχικο Ταμειο : 100 stake

Τρεχων Ταμειο : 52.65 stake


Τιποτα παραπανω απο 1 βαθμο δεν αξιζε η Ατλετικο.Αλλος επρεπε να εχει προηγηθει στο 1ο μερος και αλλος προηγηθηκε,στο 2ο μερος παλι το ιδιο αλλος εκανε πρωτος τις ευκαιριες και αλλος το εβαλε παλι με την πρωτη.Το σωστο ηταν η αναμονη και φορτωμα στο να σκοραρει η Σεβιλη οταν εμεινε πισω στο σκορ.Λαθος κινησεις να μην παιχτουν τα 2 καραμπινατα ισπανικα ντερμπυ εναξαρτητου διαιτητη που σφυριζε και παιχτηκε η ιταλικη παπαρια.Το επομενο σαβ/κυρ τους περιμενω με αγριες διαθεσεις :twis:

Καλο βραδυ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Bet της πλακας

Sunday 25 Aug 2013

Αουγκσμπουργκ - Στουτγκαρδη Χ2 @1.61

Λεβαντε - Σεβιλη Χ2 @1.40

2αδα @2.25 4/10


Επειδη θα τα ξεχασω οπως ξεχασα την 3αδα Βολφσμποργκ/Λοκερεν/Κρασνονταρ,τα παιρνω απο σημερα,τα βλεπω και ξερα σημεια αρκετα.Δεν γινεται να ειναι φαβορι η Αουγκσμποργκ με τη Στουτγαρδη,οχι και @3.00 η Στουτγαρδη που προς το παρον το παιχνιδι της ταιριαζει καλυτερα εκτος παρα εντος και θα ψαξει βαθμους σε αυτο το ματς,θα το χτυπησει εξυπνα ο Λαμπαντια,ειναι βλακας προπονητης αλλα στα ευκολα ειναι γατος μεγαλος και το ματς για μενα μεσα στην Αγκσμπουργκ ειναι ευκολο και αξιζει να παιχτει σε τριπλασιασμο.

Το ιδιο ισχυει και για την Σεβιλη που στις αντεπιθεσεις η ομαδα θα ειναι φωτια φετος,βιτολο και μαριν ειναι εξαιρετικοι παιχτες και τους δουλεψε καλα ο Εμερι,μπακα και γκαμειρο ειναι παιχτες περιοχης,οποιος και να ξεκινησει θα την κανει την ζημια,για anytime και οι 2 ειναι εξαιρετικες επιλογες μαζι με Ρακιτιτς οπως παντα για την εκπληξη του κρυφου κυνηγου.Ξερο σημειο σε @2.00+ δεν παιζω βεβαια αλλα το οβερ 1.5 ομαδικο θα παιχτει καπως με πονταρισμα που θα ισοδυναμει με το @3.00αρι της Στουγκαρδης για το 1/2.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Bet της πλακας

Τι πρεπει να κανουμε αυριο αραγε?Ιδου το ερωτημα!Εκτος απο το να φαμε πρωινο,μεσημεριανο πρεπει να δουμε το Βαγιεκανο - Ελτσε το βραδυ γιατι ειναι ο αντιπαλος της Ατλετικο στην επομενη αγωνιστικη και πρεπει να εχουμε καθαρη εικονα για το αν μπορουμε να παρουμε κατι απο το επομενο παιχνιδι της 2ης αγωνιστικης.Το ευκολο γκολ δεν θα το εχει η Ατλετικο φετος και ο ντιεγκο κοστα δεν γινεται να σε ξελασπωνει καθε αγωνιστικη,στις πρωτες αγωνιστικες ο Βιγια θα βραχυκυκλωνει την ομαδα μεσοεπιθετικα,δεν πιστευω οτι ταιριαζει και οσο θα ζοριζουν τα πραγματα ομαδες στη κοντρα με 2-3 επικινδυνους παιχτες θα μας δωσουν το φαγητο ετοιμο στο πιατο αρκει να ειμαστε ετοιμοι την καταλληλη στιγμη.Δεν λεω αλλα γι αυτο το ματς ετοιμαζω φακα στη Μαδριτη για παγωμαρα :eye:

Ο μεσος παιχτης που λεει και ο Μπαζουκας ξερουμε τι θα κανει σε αυτο το ματς,θα δει το πλασματικο 1-3 μεσα στη Σεβιλη και θα βουτηξει στο @1.30/@1.40 αλλα θα χρειαστει να περασει μεσα απο κυματα για να το βγαλει(αν),χωρις αγχος εμεις θα περιμενουμε στο καναπε με μπυριτσα,πατατακια παπρικα για το μπαμ που θα ειναι να μεινει πισω στο σκορ η Ατλετικο,μετα ας κανει οτι θελει εμεις θα εχουμε ξεκινησει ηδη τα :beers1:

Καλο βραδυ και παλι!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Bet της πλακας

Καλησπερα!

Για 30 λεπτα χτες ανησυχησα στο Βαγιεκανο - Ελτσε και δεν πιστευα αυτο που εβλεπα,ημουν ετοιμος να κλεισω την εικονα του παιχνιδιου μεχρι που βγηκε ο 1ος αυτοματισμος,βγηκε επιτελους τριτη πασα και απλωθηκε το παιχνιδι,ακολουθησε και μια δευτερη σε διαστημα 2-3 λεπτων και λεω εδω ειμαστε τωρα,δεν παμε πουθενα το παρτυ ξεκινα.Στο τριτο ξεδιπλωμα της μπαλας ολα απο τη δεξια μερια εφτασε η μπαλα στη καρδια της περιοχης και στην πρωτη εκτελεση το σκορ εγραψε 1-0 και το πανηγυρι μολις αρχισε.Η Ελτσε παγωσε,εκει που ελεγχε πληρως το παιχνιδι και περιμενε μια μεγαλη φαση για να ανοιξει το σκορ εχασε τη μπαλα σε ενα καλο 10λεπτο που η Βαγιεκανο βρηκε πατηματα και κινηση.Μεσα σε ολη τη παγωμαρα της Ελτσε και με καλη ψυχολογια πλεον για τη Βαγιεκανο,ο Περεα βρηκε χωρο ελευθερο,ειδε εστια απο αρκετα μακρια,ζυγισε,υπολογισε και εκτελεσε για δευτερη την Ελτσε γραφοντας το πινακακι 2-0.Η συνεχεια του δευτερου ημιχρονου ηταν μια τυπικη διαδικασια για τη Βαγιεκανο ζεσταινοντας και δοκιμαζοντας το παιχνιδι των αντεπιθεσων με 2-3 παιχτες που θα χρειστει να δουλεψουν καλα μεσα στη Μαδριτη για να αποσπασουν θετικο αποτελεσμα.Ζηλεψε και ο Bueno τον Perea και σε μια καλη στιγμη για εκτελεση και ειπε "κατσε να δοκιμασω κι εγω το ποδι μου,με την Ελτσε παιζουμε" εγραψε το 3-0 και εμεινε το κερασακι στην τουρτα για την αλλη βδομαδα μεσα στη Μαρδιτη.30 λεπτα απογοητευσε,λογικο ηταν για πρεμιερα και 60 λεπτα αρεσε σε μενα και αρκετους αλλους που πιστευουν σε αυτη την ομαδα.Για την Ελτσε δεν εχω να πω τιποτα εντελως,μια 11αδα χωρις αρχη και τελος ειναι το μονο που μου βγαινει προς το παρον γιατι δεν τους ξερω κιολας τους νεοφωτιστους.Στο παιχνιδι με την Σοσιεδαδ αν και μεσολαβει το παιχνιδι με την Λυων σημερα,αποκλειω να καταφερει να κρατησει το μηδεν,δεν ξερω τι μπορει να βγαλει μεσοεπιθετικα μεσα στην εδρα της,δεν ξερω αν θα εχουν καποιο ενθουσιασμο και τι θα καταφερουν,κραταω μονο το να δεχθει γκολ απο την Σοσιεδαδ και το παντρευω μαζι με τα αλλα 2 παιχνιδια που παιχτηκαν σε διπλες ευκαιριες προχτες,δηλαδη Ελτσε να δεχθει γκολ απο Σοσιεδαδ,Λεβαντε να δεχθει γκολ απο Σεβιλη και Αουγκσμπουργκ να δεχθει γκολ απο Στουτγαρδη.Ενα καλο παντρεμα στο πλαισιο του διπλασιασμου με 4/10 ειναι το δευτερο δελτιο που παιχτηκε για την επομενη βδομαδα.

1Άουγκσμπουργκ - Οχι Άουγκσμπουργκ v Στουτγκάρδη
(Να μην Δεχτει Γκολ)
25/08/2013Κανένα1.30Ανοικτό
2Έλτσε - Οχι Έλτσε v Ρεάλ Σοσιεδάδ
(Να μην Δεχτει Γκολ)
24/08/2013Κανένα1.25Ανοικτό
3Λεβάντε - Οχι Λεβάντε v Σεβίλλη
(Να μην Δεχτει Γκολ)
25/08/2013Κανένα1.25Ανοικτό

<tbody>
</tbody>

Προλαβα να δω και ενα ημιχρονο απο τη νεα Θελτα του Λουις Ενρικε,αυτοι δεν χρειαστηκαν να υποφερουν 30 λεπτα,μπηκαν ζεστοι και ετοιμοι για την γρηγορη εξασφαλιση της παραμονης,μου αρεσε αρκετα,καλη προσθηκη του Nolito που θα βοηθησει,ο Τσαρλς εδειξε οτι μπορει να αντικαταστησει τον Ασπας,η χημεια υπαρχει.Μια καλη βασικη 11αδα υπαρχει για να δωσει αυτο που χρειαζεται για βαθμους σε βαθος χρονου.Στο δευτερο δεν ξερω τι εγινε και χαθηκε αυτο το τριποντο αλλα καπως ετσι εξελιχθηκε η περιπετεια παραπονης περυσι.Πανε για σφαγη μεσα στη Μπετις την επομενη αγωνιστικη σε ενα παιχνιδι που περιμενουμε ενα καρτακια να μας βγαλει τις καρτες γιατι το δυνατο παιχνιδι ειναι δεδομενο μεταξυ τους.Μιας και αναφεραμε τις καρτες να πω οτι το λαιν δεν βγηκε στο 3ο ματς που κρατησα(στα 2 προηγουμενα βαλενθια και σεβιλη περασαν οι καρτες) γιατι ηταν αρκετα ψηλο(7.5) και εμεινε στις 7 παρα το μπερδεμα που εφαγα και νομιζω οτι σφυριζε ο αλλος Texeira γιατι ειναι 2 Texeira,ενας φονιας που δινει καρτες ευκολα και ενας που δινει δυσκολα.Τα μεγαλα line δεν τα κραταω και πολυ εκτος αν ειναι καποιο εξαιρετικα δυνατο παιχνιδι που παιζει αρκετα η κοκκινη κι ετσι υπο προυποθεσεις παιζεται.Χτες ειχε και ενα 2ο αγγλικο παιχνιδι καρτων που απ οτι ειδα εγινε σφαγη,Μαντσεστερ σιτι με Νιουκαστλ και Μαρινερ διαιτητης που στο κοτετσι πρεπει να προλαβα το ζευγαρι μαρινερ-νιουκαστλ που πληρωνει στις καρτες(πρεπει να εβγαλε περυσι στο λιβερπουλ-νιουκαστλ το οβερ απο ημιχρονο παλι).Δεν το επαιξα γιατι δεν εδωσα βαση στοιχηματικη χτες διοτι ετρεχα στο συνεργειο για το αυτοκινητο και δεν ειχα τον χρονο που ηθελα,οπως δεν επαιξα και το πλαισιο του διπλασιασμου με τα οβερ 1.5 συνολικα που πληρωσαν βεβαια τωρα που δεν τα επαιξα μετα απο 6 κουβαδες.ειχα 5 παιχνιδια και επρεπε να κοψω ενα απο αυτα(τα 2 σουηδικα,γαλατα,σιτι και το νορβηγικο που βγηκε στο 90 και εια μια περιεργη αισθηση για αυτο το ματς οτι θα χαθει αν και νορβηγιες τις εχω κοψει στα 1.5) οτι και να επαιζα λοιπον χτες θα εβγαινε σε οβερ 1.5 οπως επισης θα περνουσε και το αλλο πλαισιο του διπλασιασμου με τα οβερ 1.5 ομαδικα στο πολυ καλο της γαλατασαραι @1.40 και της Αικ που ειναι στο παιχνιδι μου παντα εντος εδρας στο @1.50(καλη 2αδουλα κι αυτη).ενα καλο 3/3 θα ειχε προκυψει χτες και ειχα σκοπο να ξεκινησω απο χθες με 4/10 αφου ακολουθει καλη αγωνιστικη το επομενο σαβ/κυρ.Τελοςπαντων για να μην κουρασω αλλο κλεινω με το παιχιδι Ατλετικο - Βαγιεκανο που ειναι στο προγραμμα μου και αυτο την επομενη για να δω αν θα ξεκινησει ο καστιγιο που ειναι κατι που δεν θελω αυτη τη στιγμη και ελπιζω να το καταλαβει και ο προπονητης του οτι δεν πρεπει να ξεκινησει ο καστιγιο της επομενη.Ας τον βαλει μετα αναλογα με την εξελιξη του παιχνιδιου.Η φυγη του πιτι δεν θα λειψει νομιζω σε κανεναν αλλα ο καστιγιο δεν ξερω κατα ποσο μπορει να ειναι θετικος σε αυτη την βαγιεκανο.θα δειξει στη πορεια,ειναι πολυ νωρις για κριτικη.Μεχρι 2/10 θα παιχτει το να σκοραρει 1η η Βαγιεκανο που δινει @4.00+ και θα κρατησω και το γκολ/γκολ με ενα ακομα 2/10 στο @2.00 αφου δω την 11αδα που θα ξεκινησει.στην αναμονη αυτα τα bet και τα λεω τωρα γιατι εκεινη την στιγμη δεν θα προλαβω να τα πω και απλα θα περασω το πονταρισμα οταν παιχτει ελαχιστα λεπτα πριν ξεκινησει το ματς.Ελπιζω να μην ξεχασα να γραψω κατι απο ολα αυτα που ειχα κρατημενα στο μυαλο μου.για οτιδηποτε νεοτερο καπου εδω γυρω θα ειμαι :twis:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Bet της πλακας

Για τα αποψινα παιχνιδια δεν ειμαι λατρης των ευρωπαικων διοργανωσεων και τα αντιμετωπιζω στοιχηματικα με fun bet για διασκεδαση.Κραταω σε 3 παιχνιδια το γκολ/γκολ και τα παντρευω σε μια 3αδα με 1/10 και αμα κατσει εκατσε.

1Ναι Βικτόρια Πλζεν v Μάριμπορ
(Να Σκοράρουν Και Οι Δύο Ομάδες)
20/08/2013Κανένα1.83Ανοικτό
2Ναι Λιόν v Ρεάλ Σοσιεδάδ
(Να Σκοράρουν Και Οι Δύο Ομάδες)
20/08/2013Κανένα1.80Ανοικτό
3Ναι Αϊντχόφεν v Μίλαν
(Να Σκοράρουν Και Οι Δύο Ομάδες)
20/08/2013Κανένα1.61Ανοικτό

<tbody>
</tbody>

Οι καρτες των ευρωπαικων παιχνιδιων ειναι ενα στοιχειο που το παιζω πριν καν ξεκινησω αυτες των Αγγλικων και Ισπανικων στη συνεχεια και η αληθεια ειναι οτι δεν μπορεις να τις βαλεις σε αρχειο δεδομενων γιατι μιλαμε για παρα πολλους διαιτητες που ερχονται αντιμετωποι σε παρα πολλα διαφορετικα παιχνιδια με παρα πολλες διαφορετικες ομαδες κι ετσι κρατας απλα καποιους διαιτητες διαισθητικα με την μερα τους και τι τροπο παιχνιδιου θα χρειαστει να αντιμετωπισουν.Ο Σερβος Mazic που σφυριζει στο Λυων - Σοσιεδαδ ειναι διαιτητης που εχω ολες τις χρονιες στο παιχνιδι μου και με εχει πληρωσει αρκετες φορες,θα τον τιμησω σημερα για πολλους και διαφορετικους λογους οπως διαισθηση,αποδοση καλη στο στανταρ ευρωπαικο line των 4.5 @2.10 και επειδη θα σφυριζει το παιχνιδι που θα κατσω να παρακολουθησω αποψε το βραδυ λογω Σοσιεδαδ κυριως.Θα εχει τακτικη το παιχνιδι,σκοπιμοτητες θα υπαρξουν,το γκολ η Σοσιεδαδ με τον τροπο της θα το ψαξει,το παιχνιδι της ειναι επικινδυνο μεσοεπιθετικα και δεν θα διστασει παιχτης της Λυων να κοψει αντικανονικα οποιαδηποτε επικινδυνη κοντρα της Σοσιεδαδ.Ακραια μαρκαρισματα δεν πιστευω οτι θα γινουν οπως δεν περιμενω και παρα πολλα φαουλ αλλα το παιχνιδι και των 2 ομαδων ετσι οπως το περιμενω,φαουλ σκοπιμοτητας θα εχει οπως επισης το πρεσινγκ καποιες στιγμες θα ειναι εντονο κι εκει ενα λαθος βημα σε φερνει μια ανασα απο την καρτα στα βρωμικα σημεια.Εχω πολλους λογους για να στηριξω την επιλογη μου και να ρισκαρω με πονταρισμα 4/10 αφου θα υπαρχει και η 3αδα μηπως και καλυψθει απο εκει στην περιπτωση που χαθουν οι καρτες.Αν δεν προκυψει καποια αλλη ιδεα/σκεψη θα μεινω με αυτα τα 2 πονταρισματα γι αποψε.Μεχρι να γραψω το @2.10 εγινε @1.83 κι επειδη ξενερωσα το χαμηλωνω στο 3/10

1Over 4.5Λιόν v Ρεάλ Σοσιεδάδ
(Αριθμός καρτών στο ματς)
20/08/2013Κανένα1.83Ανοικτό

<tbody>
</tbody>
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Bet της πλακας

Lyon - Sociedad 0-2

6:yellow:

1:red1:

Οβερ 4.5 @1.83 3/10 +2.5

3αδα γκολ/γκολ -1


Αρχικο Ταμειο : 100 stake

Τρεχων Ταμειο : 54.15 stake


Δεν το λεω επειδη δεν πληρωσε η 3αδα με τα γκολ γκολ αλλα αυτο το πραγμα δεν ειναι ομαδα δυστυχως,ειναι ενα τσιρκο που απορω πως κερδιζει στη Γαλλια(σιγα το επιπεδο ποδοσφαιρου δηλαδη),μακαρι να μου ελεγε ενας γνωστης τι εστι Λυων και να επαιρνα στα σοβαρα αυτο το παιχνιδι μαζι με τα υπολοιπα που εβλεπα σημερα.Για την Σοσιεδαδ δεν εχω να προσθεσω τιποτα απο αυτα που λεω απο περυσι,μονο οτι ειναι ενα χρονο σοφοτερη.Ημουν σιγουρος για ανοιγμα του @2.00 στον Ασσο του επαναληπτικου και ενα 10/10 Οβερ 1.5(Σοσιεδαδ) ειναι το λιγοτερο που μπορω να πονταρω με βαση αυτο που εχω στο μυαλο μου και η Σοσιεδαδ δεν ξερει να παιζει για το 0 μεσα στην εδρα της,δεν εχει αυτη τη νοοτροπια,δεν θελει καν να περασει κατι τετοιο στον κοσμο της,ειναι περηφανη ομαδα και θα ολοκληρωσει με θριαμβο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Bet της πλακας

Premier League

Τσελσι - Αστον Βιλα

Διαιτητης: Κevin Friend


O Συγκεκριμενος διαιτητης σε 63 παιχνιδια εχει μεσο ορο κιτρινων καρτων 3.65 που ειναι ο μεγαλυτερος αυτη τη στιγμη στη κατηγορια και σφυριζει την ομαδα που εχει το μεγαλυτερο μεσο ορο σε 8 παιχνιδια απεναντι της 2.63(Αστον Βιλα) και στο 1.80 ειναι σε 5 παιχνιδια της Τσελσι οποτε μιλαμε για ενα αρκετα εφικτοτατο 1-3 η 2-2 που χρειαζεται για το οβερ 3.5 που ειναι συνηθως το line του πρωταθληματος και αυτο που δινουμε σημασια σε ολη τη χρονια,αποφευγουμε τα μεγαλα 4.5 στα ντερμπυ των πρωτοπορων μεταξυ τους δηλαδη.Ειναι το 3ο παιχνιδι που εχει καλο δειγμα καρτων μετα απο αυτα της Μαντσεστερ Γιουν και Σιτι με την νιουκαστλ προχτες.Μεχρι στιγμης τα δειγματα σε Ισπανια και Αγγλια ειναι 100% μεσα αν εξαιρεθει το Θελτα-Εσπανιολ που ειχε τσιμπιμενο line(7.5) και εκατσε στις 7 οπως και το ιταλικο που ειναι μια περιπτωση ασχετη και δεν εχει να κανει με καποιο δειγμα παρα με προσωπικη εκτιμηση δικια μου σε ορισμενα ντερμπυ της Ιταλιας οταν προκυπτουν.Δεν ξερω αν θα γινει το 3/3 στην Αγγλια αλλα το δειγμα του μεσου ορου ειναι αρκετα σοβαρο και αξιοπιστο που θα παιχτει εστω με ενα 2/10 αφου η μερα για μενα ειναι φτωχη σε επιλογες.Θα αποφασισω τελευταια στιγμη για μια τζογαδορικη εξυπναδα να παιχτει το Οβερ 0.5 της Τσελσι σε κιτρινες καρτες @1.44 με 10/10 αφου οποτε το εκανα αυτο περυσι δικαιωθηκα σε ολες τις περιπτωσεις,θεωρω λιγο ακραια περιπτωση να μην δεχτει καμια καρτα μια ομαδα σαν την Τσελσι με διαιτητη που εχει το μεγαλυτερο ορο καρτων γενικα.Να μην κατσει καμια φαση για καρτα στην Τσελσι δεν μπορω να φανταστω τις πιθανοτητες σε ενα ζορικο παιχνιδακι σημερα.Προς το παρον μενω στο σωστο οβερ 3.5 με ενα χαμηλο πονταρισμα και για το τζογαδορικο παιξιμο αποφασιζω λιγο πριν την εναρξη.


Τσελσι - Αστον Βιλα

Ασιατικο συνολο καρτων

Οβερ 3.5 @2.00 2/10
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ
Απάντηση: Bet της πλακας

Εριξα μια μικρη ζαρια σε 2αδα διπλασιασμου με 2/10,να παρει 1 καρτα η Τσελσι και να μπει ενα γκολ στο ημιχρονο Αλ Αχλι - Σεουλ.

1Over 0.5Αλ Αχλί Τζεντά v Σεούλ
(1ο ημίχρονο σύνολο γκολ)
21/08/2013Κανένα1.44Ανοικτό
2Τσέλσι - Over 0.5Τσέλσι v Άστον Βίλα
(Κάρτες Ομάδας)
21/08/2013Κανένα1.44Ανοικτό

<tbody>
</tbody>
 
  • Like
Αντιδράσεις: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ

Προγνωστικά

  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λάτσιο - Γιουβέντους
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λέστερ - Σαουθάμπτον
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Άρσεναλ - Τσέλσι
  • Αύριο 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστουντιάντες - Γκρέμιο
  • 20:30
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάσκονια
  • Αύριο 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μιλγουόκι Μπακς - Ιντιάνα Πέισερς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
    Ertzan Ertzan: Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1: