Bet agents + bonus question

KhalDrogo

New Member
25 Οκτ 2018
16
1
0
Καλησπερα παιδια
1) Εχω διαβασει αρκετα στο ιντερνετ για bet brokers/agents. Θα ηθελα και τη γνωμη του φορουμ εαν εχετε καποια εμπειρια. Το εχω ψαξει στο φορουμ,βρηκα ελαχιστες αναφορες ομως.
Κατ'αρχας ειναι νομιμο στη χωρα μας ? αξιζει τον κοπο ? τι πρεπει να προσεξουμε ?
αν θελετε στειλτε και πμ.

2) Για να μην ανοιγω αλλο θρεντ.
Απ'τις νομιμες ελληνικες εταιρειες υπαρχει καποια αλλη εκτος της bet365 που να εχει ποικιλια σε μη δημοφιλη αθληματα/πρωταθληματα ?
Εχω λογαριασμο σε 365,stoiximan και sportingbet.
Οταν θελω να παιξω πχ δευτερη κατηγορια χοκει Σουηδια μονο στην 365 θα το βρω ομως.

ευχαριστω
 
Απάντηση: Bet agents + bonus question

Καλησπέρα Καλησπέρα.

Όχι το θέμα των broker δεν είναι νόμιμο και βρήκες ελάχιστες αναφορές διότι απαγορεύεται η οποιαδήποτε συζήτηση και γι'αυτό παρακαλώ δεν θα ήθελα να συνεχιστεί για το πρώτο σκέλος.

Ευχαριστώ και καλοσήρθες
 
Απάντηση: Bet agents + bonus question

Καλησπερα παιδια

2)
Εχω λογαριασμο σε 365,stoiximan και sportingbet.
Οταν θελω να παιξω πχ δευτερη κατηγορια χοκει Σουηδια μονο στην 365 θα το βρω ομως.

ευχαριστω

Απο την στιγμή που έχεις ίσως την πιο αξιόπιστη εταιρία γιατι θες να αλλάξεις;;
Τι ψάχνεις που δεν το έχει η bet365?
 
Απάντηση: Bet agents + bonus question

Δεν θελω να αλλαξω φιλε αλλα ειμαι +2000 απ'το καλοκαιρι και φοβαμαι μη σκασει το λιμιτ σε καποια φαση γιαυτο ψαχνω εναλλακτικη (αχρειαστη να'ναι)
 
Απάντηση: Bet agents + bonus question

Μηπως ξεχασες κανα μηδενικο?
 
Απάντηση: Bet agents + bonus question

Δεν θελω να αλλαξω φιλε αλλα ειμαι +2000 απ'το καλοκαιρι και φοβαμαι μη σκασει το λιμιτ σε καποια φαση γιαυτο ψαχνω εναλλακτικη (αχρειαστη να'ναι)

απο οσο ξερω για την bet365 οταν παίζεις καθαρα δυσκολα σε limitarei αν παίζεις πειραγμένα παιχνίδια βλεπε κατι τεννις ITF Azerbaistan, αν παιζεις κορνερ σε ελληνικό πρωτάθλημα β κατηγορίας ή κάτι volley α2 περα οτι δεχεται χαμηλό ποντάρισμα μπαίνεις στην λίστα για λιμιταρισμα
 
Απάντηση: Bet agents + bonus question

Καλησπέρα Καλησπέρα.

Όχι το θέμα των broker δεν είναι νόμιμο και βρήκες ελάχιστες αναφορές διότι απαγορεύεται η οποιαδήποτε συζήτηση και γι'αυτό παρακαλώ δεν θα ήθελα να συνεχιστεί για το πρώτο σκέλος.

Ευχαριστώ και καλοσήρθες[/QUO

ειναι παρανομο το θεμα(broker)??? ποιος νομος το αναφερει?
μπορει να το εχω χασει καπου το θεμα ...
ευχαριστω εκ των προτερων...
 
  • Like
Αντιδράσεις: KhalDrogo
Απάντηση: Bet agents + bonus question

Καλησπέρα Καλησπέρα.

Όχι το θέμα των broker δεν είναι νόμιμο και βρήκες ελάχιστες αναφορές διότι απαγορεύεται η οποιαδήποτε συζήτηση και γι'αυτό παρακαλώ δεν θα ήθελα να συνεχιστεί για το πρώτο σκέλος.

Ευχαριστώ και καλοσήρθες[/QUO

ειναι παρανομο το θεμα(broker)??? ποιος νομος το αναφερει?
μπορει να το εχω χασει καπου το θεμα ...
ευχαριστω εκ των προτερων...

Φίλε δείχνεις να γνωρίζεις! και o ERTZAN γνωρίζει για αυτό είναι η διατύπωση του τέτοια, το μόνο που μπορούμε να καταφέρουμε αν αρχίσουμε να μιλάμε για αυτό το θέμα, μέσα σε μια νύχτα να είναι γίνει και παράνομο.
Είναι πολύ εύκολο!

Υγ. θα πρότεινα και το δικό μου μήνυμα και το δικό σου φίλε jogo να διαγράφουν από κάποιον.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gastone13
Απάντηση: Bet agents + bonus question

Καλησπέρα Καλησπέρα.

Όχι το θέμα των broker δεν είναι νόμιμο και βρήκες ελάχιστες αναφορές διότι απαγορεύεται η οποιαδήποτε συζήτηση και γι'αυτό παρακαλώ δεν θα ήθελα να συνεχιστεί για το πρώτο σκέλος.

Ευχαριστώ και καλοσήρθες[/QUO

ειναι παρανομο το θεμα(broker)??? ποιος νομος το αναφερει?
μπορει να το εχω χασει καπου το θεμα ...
ευχαριστω εκ των προτερων...

Η blacklist αν την ανοίξεις με τις 2708 εταιρείες μέσα θα βρεις όπως βρήκα εγώ. Μη μου αρχίσεις μόνο εσύ η οποιοσδήποτε τα "Ναι αλλά υπάρχει τρόπος..." κτλπ δεν μπήκαν στην blacklist έτσι επειδή τους κάβλωσε να τις βάλουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: τακατακαμπολ
Απάντηση: Bet agents + bonus question

απο οσο ξερω για την bet365 οταν παίζεις καθαρα δυσκολα σε limitarei αν παίζεις πειραγμένα παιχνίδια βλεπε κατι τεννις ITF Azerbaistan, αν παιζεις κορνερ σε ελληνικό πρωτάθλημα β κατηγορίας ή κάτι volley α2 περα οτι δεχεται χαμηλό ποντάρισμα μπαίνεις στην λίστα για λιμιταρισμα

δεν ισχυει. παροτι εγω παιζω κανονικα σε αυτη εδω και πολλα χρονια,ξερω πολλους που εχουν φαει λιμιτ.

θα αναφερω το πιο χαρακτηριστικο παραδειγμα.

φίλος μου γραφτηκε πριν 2-3 μηνες πριν.

ταυτοποιει το λογαριασμο του,καταθετει με ελληνικη mastercard , παει να παιξει 40 ευρω να νικησει ο παναθηναικος την εφες (στην Κωνσταντινουπολη) για την ευρωλιγκα (pre game) , και δε του δεχτηκαν το στοιχημα. του εμφανιστηκε μηνυμα οτι το στοιχημα του ξεπερνα το μεγιστο οριο των 9 ευρω (!!!!!!) και την ιδια στιγμη του ηρθε email που του ελεγε οτι απο εκεινη τη στιγμη κι επειτα ο λογαριαμσος του υποκειται σε περιορισμους κι οτι δεν θα εχει δικαιωμα σε προσφορες.

του βαλανε λιμιτ πριν καν παιξει το 1ο του στοιχημα. αυτη ειναι η bet365.

ειναι μυθος οτι δε λιμιταρει ευκολα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bet316 και goal2
Απάντηση: Bet agents + bonus question

δεν ισχυει. παροτι εγω παιζω κανονικα σε αυτη εδω και πολλα χρονια,ξερω πολλους που εχουν φαει λιμιτ.

θα αναφερω το πιο χαρακτηριστικο παραδειγμα.

φίλος μου γραφτηκε πριν 2-3 μηνες πριν.

ταυτοποιει το λογαριασμο του,καταθετει με ελληνικη mastercard , παει να παιξει 40 ευρω να νικησει ο παναθηναικος την εφες (στην Κωνσταντινουπολη) για την ευρωλιγκα (pre game) , και δε του δεχτηκαν το στοιχημα. του εμφανιστηκε μηνυμα οτι το στοιχημα του ξεπερνα το μεγιστο οριο των 9 ευρω (!!!!!!) και την ιδια στιγμη του ηρθε email που του ελεγε οτι απο εκεινη τη στιγμη κι επειτα ο λογαριαμσος του υποκειται σε περιορισμους κι οτι δεν θα εχει δικαιωμα σε προσφορες.

του βαλανε λιμιτ πριν καν παιξει το 1ο του στοιχημα. αυτη ειναι η bet365.

ειναι μυθος οτι δε λιμιταρει ευκολα.

πλεον τα νεα account ειναι πιο "επικινδυνα"

για να μπει ενα account σε περιορισμό συνήθως συντρέχουν κάποιοι λόγοι
προσωπικα θεωρω αν παίζεις fair δεν θα έχεις θέματα

γυναικεία ονόματα
ip/mac address που εχει χρησιμοποιηθεί
παιχνιδι που ειναι σε zone arber etc
 
Απάντηση: Bet agents + bonus question

πλεον τα νεα account ειναι πιο "επικινδυνα"

για να μπει ενα account σε περιορισμό συνήθως συντρέχουν κάποιοι λόγοι
προσωπικα θεωρω αν παίζεις fair δεν θα έχεις θέματα

γυναικεία ονόματα
ip/mac address που εχει χρησιμοποιηθεί
παιχνιδι που ειναι σε zone arber etc

ουτε γυναικειο ονομα ειχε (αν και ειναι απιστευτα ρατσιστικο για τις γυναικες να μην τις δεχονται οι στοιχηματικες εταιρειες, αλλα οκ ας πουμε οτι καταλαβαινω οτι συνηθως 8 στις 10 φορες πισω απο ενα γυναικειο ονομα κρυβεται ψευτικος λογαριασμος) , ουτε απο χρησιμοποιημενο ip/mac adress επαιζε ουτε τιποτα.

το αν το ματς ηταν σε arbing zone δε το γνωριζω , γιατι δεν μπορω να ξερω ολες τις αποδοσεις ολων των εταιρεων/ανταλλακτηριων στον κοσμο, αλλα πιθανως και ηταν,αφου ολο και καποιος μπορει στη betfair πχ να πουλαγε τον άσσο της Εφες σε μεγάλη αποδοση, αλλα σοβαρα τωρα.... αν καποιος θελει να κανει arbitrage θα παιξει 40 ευρω στο ΕΦΕΣ-ΠΑΟ στην αγορά νικητης που στην καλυτερη περιπτωση να ειναι 0,1% sure bet, την στιγμη που εκει εξω υπαρχουν sure bets του 20% και του 30% και θα μπορουσε να τα παιξει καποιος με 400 ευρω αντι για 40 ευρω?

με αυτη τη λογικη η μιση Ελλαδα που επαιξε αυτο το αποτελεσμα (αγορα νικητη, σε αγωνα Ευρωλιγκας με ελληνικη ομαδα. τι πιο λογικο?) , θα επρεπε να φαει λιμιτ.

ειναι απλα τραγικη η bet365. απαραδεκτο για τετοια εταιρεια , με τετοιο κυρος να συμπεριφερεται ετσι, και να βαζει λιμιτ πριν καν το 1ο στοιχημα σε καποιον που κατεθεσε με ελληνικη καρτα. λες και υπαρχουν πολλοι ψευτικοι λογαριασμοι που καταθετουν με ελληνικη καρτα.

απο τοτε που εμαθα αυτο η bet365 επεσε πολυ στα ματια μου .

δυστυχως ομως μαλλον συμβαινει αυτο που λες. ολοι οι καινουριοι λογαριαμσοι ειναι στο μικροσκοπιο . θεωρουνται ολοι δυνητικα επικινδυνοι και μαζι με τα ξερά καιγονται και τα χλωρά
 
Απάντηση: Bet agents + bonus question

Ο φιλος σου δεν ειχε ξανανοιξει ποτε λογαριασμο στην 365 στο παρελθον? Ηταν καθαρα δικος του και δικη του επιλογη η καποιος τον εβαλε να τον ανοιξει?? Ρωταω γιατι μου φαινεται πολυ περιεργο αυτο που λες.

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Απάντηση: Bet agents + bonus question

Επισης δυστυχως αλλες φορες γινονται και παρεξηγησεις χωρις λογο. Δε θα ξεχασω τη δικη μου ιστορια με τη winmasters, μαλιστα παραλιγο να βρω καιβτο μπελα μου εδω με τον Αρη και να με βγαλουν απατεωνα. Εχω φιλο κολλητο απο παιδια, Γαυρος αυτο, Παναθα εγω, γιαβκακη μας τυχη απο μικροι εχουμε και χρησιμοποιουμε ενα παρατσουκλι που μας ακολουθεια ακομα. T.....s7 αυτος t....s13 εγω, λογω ομαδος οπως καταλαβαινετε. Τα usernames λοιπον ειναι αυτα. Ερχεται η winmasters Ελλαδα, αξιοπιστη εταιρια, ok, ανοιγει αυτος λογαριασμο, ανοιγω κι εγω. Ελλαδα αυτος, Καταρ εγω, οπως καταλαβαινετα μιλαμε καθημερινα ωρες ατελειωτες γιαβστοιχημα, αρρωστακια, αμταλλαζουμε αποψεις, μπετ κλπ. Ερχεται η winmasters λογω username και κοινων μπετ και σε 2 μερες μου κλεινει το κογαριασμο. Ρωταει ο κακομοιρος ο Αρης και του λενε το ιδιο ατομο, διπλοςνλογαριασμος, απο Καταρ κλπ....
Παπαλα ο λογαριασμος. Χωρις κανενα λογο. Οποτε μηπως κι αυτος εχει καποιο username παρομοιο με κανα φιλο του που ειναι μπλοκαρισμενος...

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Απάντηση: Bet agents + bonus question

αγαπητε qatarianos , ο φιλος μου επαιζε μόνο σε προπατζιδικα. δεν ειχε ξανα- ανοιξει λογαριαμσο ποτε στη bet365 . εκτος αν του ειχαν ανοιξει λογαριαμσο στη bet365 αλλοι χωρις να το ξερει. δυστυχως εχω μαθει οτι καποιοι χατζιλικωνουν υπαλληλους σε εταιρειες κινητης τηλεφωνιας (οι οποιοι εχουν τις ταυτοτητες των πελατων τους μιας και τις ζητανε για να τις βγαλουν φωτοτυπια τη μερα της εγγραφης τους) για να τους δωσουν ταυτοτητες σε φωτο + το λογαριαμσο κινητης. αν την εχει παθει ετσι ειναι πολυ γκαντεμης.
αλλα αν ηταν ετσι , αυτοι που εκαναν υποκλοπη των στοιχεων του , λογικα θα επρεπε να εχουν ανοιξει λογαριασμους και σε stoiximan κτλ.
σε ολες τις υπολοιπες εταιρειες δεν ειχε ποτέ πρόβλημα.
οσον αφορα το username του , δεν μπορω να ξερω αν καποιος αλλος εχει παρόμοιο ussername στη bet365 ,αλλα μου φαινεται ακραιο να τον εκοψαν για υατο το λογο πριν καν ξεκινησει να παιζει.

νομιζω απλα οτι το ματς ισως να ηταν οριακά σε arbing zone , και επειδη η bet365 εχει μηδενικη ανοχη πλεον , με τοισους ψευτικους λογαριασμους που κυκλοφορουν, κι επειδη εχει παρα πολλους πελατες και δε τη νοιαζει καν αν θα εχει εναν ακομα, προτιμησε να χασει εναν κανονικο πελατη απο το να ρισκαρει εναν πιθανο κακό πελάτη. μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα. κι επειδη η μπετ365 εχει απειρους πελατες επιδυκνυει τεραστια αλαζονια σε αυτο το θεμα και οχι μόνο.
για αυτο θεωρω απαραδεκτη τη συμπεριφορα της , ειδικα για το μεγεθος της. και εχω κι αλλα παραδειγματα στο μυαλο μου που εχει συμπεριφερθει ακρως αλαζονικα,αλλαδεν ειναι της παρουσης να αναφερω.
 
Απάντηση: Bet agents + bonus question

αγαπητε qatarianos , ο φιλος μου επαιζε μόνο σε προπατζιδικα. δεν ειχε ξανα- ανοιξει λογαριαμσο ποτε στη bet365 . εκτος αν του ειχαν ανοιξει λογαριαμσο στη bet365 αλλοι χωρις να το ξερει. δυστυχως εχω μαθει οτι καποιοι χατζιλικωνουν υπαλληλους σε εταιρειες κινητης τηλεφωνιας (οι οποιοι εχουν τις ταυτοτητες των πελατων τους μιας και τις ζητανε για να τις βγαλουν φωτοτυπια τη μερα της εγγραφης τους) για να τους δωσουν ταυτοτητες σε φωτο + το λογαριαμσο κινητης. αν την εχει παθει ετσι ειναι πολυ γκαντεμης.
αλλα αν ηταν ετσι , αυτοι που εκαναν υποκλοπη των στοιχεων του , λογικα θα επρεπε να εχουν ανοιξει λογαριασμους και σε stoiximan κτλ.

σε ολες τις υπολοιπες εταιρειες δεν ειχε ποτέ πρόβλημα.
οσον αφορα το username του , δεν μπορω να ξερω αν καποιος αλλος εχει παρόμοιο ussername στη bet365 ,αλλα μου φαινεται ακραιο να τον εκοψαν για υατο το λογο πριν καν ξεκινησει να παιζει.

νομιζω απλα οτι το ματς ισως να ηταν οριακά σε arbing zone , και επειδη η bet365 εχει μηδενικη ανοχη πλεον , με τοισους ψευτικους λογαριασμους που κυκλοφορουν, κι επειδη εχει παρα πολλους πελατες και δε τη νοιαζει καν αν θα εχει εναν ακομα, προτιμησε να χασει εναν κανονικο πελατη απο το να ρισκαρει εναν πιθανο κακό πελάτη. μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα. κι επειδη η μπετ365 εχει απειρους πελατες επιδυκνυει τεραστια αλαζονια σε αυτο το θεμα και οχι μόνο.
για αυτο θεωρω απαραδεκτη τη συμπεριφορα της , ειδικα για το μεγεθος της. και εχω κι αλλα παραδειγματα στο μυαλο μου που εχει συμπεριφερθει ακρως αλαζονικα,αλλαδεν ειναι της παρουσης να αναφερω.

αν ήταν οντως οριακα σε arbing zone δυσκολα θα ειχε θεμα και ποσο μαλλον σε αγωνα σε τοσο μεγάλη διοργάνωση

όσον αφορά το πρώτο σκέλος που έθεσες ναι θα μπορούσε και τώρα γιατι 365 και όχι stoiximan για το λόγο που ειπα παραπάνω ίσως ειναι η μοναδική εταιρία που πληρώνει fix games και μετα σε limitarei αλλα σε πληρώνει σε σχέση με τις αλλες.
ισως απλά έτυχε και μπήκε σε αυτη την λίστα απο λάθος η θεωρησαν plan all in

σε αυτη την περίπτωση στελνεις ενα email και ρωτας παίδες εγινε κάτι για ποιο λόγο το limit?
 
Απάντηση: Bet agents + bonus question

Aπο την άλλη μεριά , εγω τους τελευταιους 3-4 μηνες παιζω τους αγώνες με 0% γκανιότα και προσφορές , σχεδόν αποκλειστικά , το κάνω πάντα εστω και επιλέγοντας σχεδόν στην τύχη , με καλά αποτελέσματα.

Σε sportingbet και stoiximan έχω κερδίσει από 500-600 ευρώ (σε αλλες εχω και μειων) , ιδιαίτερα στην πρώτη είμαι καινουργιος και είχα τύχη από κατάθεση 20 ευρω! , αλλά δεν με έχουν ενοχλήσει πουθενά ούτε μειώσει τα bonus για εμενα.

Βέβαια είναι μικροποσά αυτά , αλλά είμαι περίεργος αν σε σταματάνε κάποια στιγμή όταν παιζεις ετσι τα μεγαλα παιχνίδια τους , ή περιμένουν μέχρι να σπάσεις ? ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Bet agents + bonus question

αν ήταν οντως οριακα σε arbing zone δυσκολα θα ειχε θεμα και ποσο μαλλον σε αγωνα σε τοσο μεγάλη διοργάνωση

όσον αφορά το πρώτο σκέλος που έθεσες ναι θα μπορούσε και τώρα γιατι 365 και όχι stoiximan για το λόγο που ειπα παραπάνω ίσως ειναι η μοναδική εταιρία που πληρώνει fix games και μετα σε limitarei αλλα σε πληρώνει σε σχέση με τις αλλες.
ισως απλά έτυχε και μπήκε σε αυτη την λίστα απο λάθος η θεωρησαν plan all in

σε αυτη την περίπτωση στελνεις ενα email και ρωτας παίδες εγινε κάτι για ποιο λόγο το limit?

αυτο το εχω ακουσει και γω οτι η bet365 ειναι η μονη που πληρωνει στημενα ματς .

ο φιλος μου και στο chat μπηκε,και email εστειλε,και τηλ πηρε και τον εβαλαν μιση ωρα σε αναμονη και ακρη δεν εβγαλε. του απανταγανε τα κλασικα "ειναι αποφαση του αρμοδιου τμηματος".

τελικα απλα σταματησε να ασχολειται και παιζε σε αλλες εταιρειες.

δεν εκανε all in παντως. 40 ευρω πηγε να παιξει ο ανθρωπος στη νικη του ΠΑΟ. η bet365 το ειχε στην καλυτερη αποδοση της ελληνικης αγορας εκεινη τη μερα. μαλιστα επειδη δε του δεχτηκε τα 40 ευρω , ζητησε απο μενα κι ενα φιλο μου να του τα παιξουμε εμεις και ειπε να μας τα δωσει μετρητοις.

ξαναλεω δεν ξερω αν ηταν σε arbing zone,αλλα και να ηταν σε aring zone, με 40 ευρω που πηγε να παιξει σε υποτιθεμενο 0,1% sure bet (γιατι σε αγορα νικητη ευρωλιγκα , σιγα μην ηταν παραπανω) , τι κερδος θα ειχε,ακομα και sure bet να εκανε? 0,04 ευρω? ειναι αστειο.
και η μπετ365 δεν εχει μπονους επισης. δε θελει τζιρο. απλα τζιραρεις την καταθεση (που ουτως ή αλλως εισαι υποχρεωμενος να κανεις) και δινει κατι δωρεαν στοιχηματα. αρα ουτε οτι πηγε να αποφυγει το τζιρο στεκει.

ή εχει γινει αυτο που λες, ή ειναι πολυ πολυ πολυ πολυ αυστηροι με το arbitrage και προτιμουν να καψουν εναν καινουριο λογαριασμο απο να ρισκαρουν εναν arber. ποιος ξερει?

παντως θα τον βαλω να ψαχτει για τυχον υποκλοπη. με προβληματισε πολυ αυτο που ειπες. ισως την εχει πατησει με την εταιρεια κινητης τηλεφωνιας ή με αυτα τα ανεξαρτητα τουρνουα μπασκετ που παιζαμε που ζηταγανε ταυτοτητα και φωτογραφια για να μας βγαλουν δελτιο.
 
Απάντηση: Bet agents + bonus question

Μηπως ξεχασες κανα μηδενικο?

Φιλε δεν καταλαβα τι θες να πεις. Εννοεις ειναι λιγα για να σε κανουν λιμιτ η ειναι ειρωνικο το σχολειο σου ? Αν ειναι ειρωνικο δεν καταλαβαινω το λογο και απλα το προσπερνω.

Αν ειναι το πρωτο, δεν ξερω στα ποσα κερδη σε κανουν λιμιτ αλλα εχω ακουσει και εχω διαβασει και εδω μεσα οτι πολλες φορες σε λιμιταρουν σχετικα νωρις. Ας με διορθωσει καποιος αν ειμαι λαθος.
 
Απάντηση: Bet agents + bonus question

απο οσο ξερω για την bet365 οταν παίζεις καθαρα δυσκολα σε limitarei αν παίζεις πειραγμένα παιχνίδια βλεπε κατι τεννις ITF Azerbaistan, αν παιζεις κορνερ σε ελληνικό πρωτάθλημα β κατηγορίας ή κάτι volley α2 περα οτι δεχεται χαμηλό ποντάρισμα μπαίνεις στην λίστα για λιμιταρισμα

Φιλε το εχω διαβασει και εγω αυτο αλλα το 'καθαρα' ειναι σχετικο.
Δηλαδη αν εγω ξερω απ'εξω το κυπριακο γυναικειο μπασκετ δευτερης κατηγοριας και μπορω να βρισκω τις ευκαιριες σημαινει δεν παιζω καθαρα η παιζω πειραγμενα παιχνιδια?

95% των στοιχηματων μου ειναι 1Χ2/double chance pre-game. παιζω ομως σε πιο 'θαμμενα' πρωταθληματα. π.χ. σημερα επαιξα ασσο στο guadalajara - mora, 4η κατηγορια ισπανιας. ειναι καθαρο η δεν ειναι ? ποιος το οριζει ? πρεπει να παιζουμε δλδ μονο πρεμιερ λιγκ και τα συναφη για να μας τρωει η γκανιοτα ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: goal2

Προγνωστικά

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Μπαρτσελόνα - Παρί Σεν Ζερμέν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ντόρτμουντ - Ατλέτικο Μαδρίτης
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Σαουθάμπτον - Πρέστον
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Φαμαλικάο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπασκόνια
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Αναντολού Εφές - Βίρτους Μπολόνια
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Βόννη - Περιστέρι
  • Αύριο 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Όχι Final Four στον τελικό. Μπαρτσελόνα περνάω καλά εσάς από τα αποδυτήρια ΑΝ έρθετε οπότε είμαι τελικό
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Fener τελικό και το repeat του τελικού fixed
  • PANATHA PANATHA:
    μας μπερδεψες....
  • Ertzan Ertzan:
    κάτσε μπερδεύτηκα και εγώ
  • Ertzan Ertzan:
    Fener-Μονακό έχουμε και ΑΝ έρθετε έχουμε Fener-Παναθηναϊκό
  • PANATHA PANATHA:
    Μπαρτσελοα - Ολυμπικός και μετα με τον νικητη Ρεαλ - 8η ομαδα
  • Ertzan Ertzan:
    Ολυμπιακός-Μπαρτσελόνα και μετά Ολυμπιακός-Ρεάλ εε?
  • PANATHA PANATHA:
    Τα ζευγάρια των playoffs Ρεάλ Μαδρίτης - Μακάμπι ή Μπασκόνια ή Βίρτους ή Εφές / Παναθηναϊκός - Μακάμπι ή Μπασκόνια / Μονακό - Φενέρμπαχτσε / Μπαρτσελόνα -
    Ολυμπιακός
  • PANATHA PANATHA:
    Οποτε την Τριτη εχουμε Μπακαμπι - Μπασκονια σε μονο ματς....ο νικητης παιζει με Παναθα.....ο ηττημενος θα παιξει με τον νικητη του Εφες - Βίρτους και η νικητρια με την Ρεαλ Μαδριτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Με την φορα που εχει παρει η Εφες μπορει να κερδισει Βιρτους και οποια χασει στο Μακαμπι - Μπασκονια και να κοντραρει την Ρεαλ...
  • PANATHA PANATHA:
    Στα εξηγησα ωραια?
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Ο χρήστης Infobetakias ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Τριπλή προσφορά γνωριμίας, με 1...