bet14

mp21212

New Member
26 Νοε 2019
17
5
3
41
εδω και 2 μερες το site της bet14 ειναι εκτος λειτουργιας γνωριζει κανενας τιποτα; επικοινωνησα και μου ειπαν οτι κανουν αναβαθμιση. Αλλα 2 μερες;; υπαρχει καποια αλλη πληροφορηση εχω και ενα σεβαστο ποσο μεσα
 
αυτές τις μικροεταίρείες της φοβάμαι να πω την αλήθεια..και για κατάθεση και για ανάληψη δεν αγγίζω..
 
αυτές τις μικροεταίρείες της φοβάμαι να πω την αλήθεια..και για κατάθεση και για ανάληψη δεν αγγίζω..
Κοιτα 1.5 χρονο ειμαι υπερ ευχαριστημενος και απο κατι vista bwin πολυ καλυτερη. Παντως το αδερφάκι της δουλευει κανονικα
 
  • Like
Αντιδράσεις: JordanRules και FunBet
Γενικα παιζω ποσα ανω των 100 ευρω αλλα δεν καταλαβαίνω γιατι ειναι κακο αυτο. Η το αναποδο
 
τι να σου πω..πάντως μου φένεται λίγο περίεργο μια μιρκή εταιρεία όπως η bet14 να μην σου κάνει limit που λογικά έχει λιγότερα έσοδα απο vista kai bwin και να σου κάνουν οι μεγάλες limit...προσωπικά στην πράσινη εγώ που ποντάρω και μεγάλα ποσά δεν είχα ποτέ θέμα..
 
Καλα η 365 δε μπαινει σε σύγκριση με καμμια απλα εχει χαμηλη γκανιοτα στα τοπ πρωταθλήματα η bet14 και στα Ευρωπαϊκά ματς Και τη προτιμω πολλες φορες. Και με πληρωνει μεσα σε 24 ωρες με e banking και στην Εθνικη χωρις προμηθεια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet
τι να σου πω..πάντως μου φένεται λίγο περίεργο μια μιρκή εταιρεία όπως η bet14 να μην σου κάνει limit που λογικά έχει λιγότερα έσοδα απο vista kai bwin και να σου κάνουν οι μεγάλες limit...προσωπικά στην πράσινη εγώ που ποντάρω και μεγάλα ποσά δεν είχα ποτέ θέμα..
Γιατι ειναι περιεργο; Οι μεγαλες εταιριες ετσι βγαζουν τα κερδη, ξεφορτωνονται τους καλους και επικυνδινους παικτες. Οι μικρες εταιριες γενικα πιο δυσκολες στο λιμιτ αλλα ρισκο η πληρωμη
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet
Γιατι ειναι περιεργο; Οι μεγαλες εταιριες ετσι βγαζουν τα κερδη, ξεφορτωνονται τους καλους και επικυνδινους παικτες. Οι μικρες εταιριες γενικα πιο δυσκολες στο λιμιτ αλλα ρισκο η πληρωμη
1.5 χρονο δεν εχω παραπονο...κυριοι
 
1.5 χρονο δεν εχω παραπονο...κυριοι

Χαιρομαι γιατι ειχα ενα λογαριασμο που δε χρησιμοποιουσα λογω του οτι δεν αφηνει πονταρισματα που θελω, αλλα πλεον δεν με βλεπω να μπορω να το αποφυγω
 
mp21212 σωστος σε ολα.
championsbet & bet14 πληρωνουν εντος της ημερας ακομα και σαβ/κο στην εθνικη τραπεζα (σε αλλη τραπεζα κανει 1-2 μερες κι εχει και 3-4 ευρω προμηθεια) , εχουν μακραν τις καλυτερες αποδοσεις απο καθε ελληνικη εταιρεια σε 1-χ-2 (αλλα και σε goal no goal , over under 2,5 συνηθως) στα μεγαλα πρωταθληματα (και δε εννοοω στα ματς με 0% γκανιοτα) , δε μoυ εχουν φαει ποτέ λεφτα και οι αναληψεις μου ειναι παντα μεγαλες ή πολυ μεγαλες.

ΟΜΩΣ υπαρχουν και αρνητικα. ο goal2 ειχε γραψει οτι ειχαν φαει λεφτα σε εναν φιλο του που εκανε μεγαλη χρηση cash out, σε εναν φιλο ενος γνωστου μου που ειχε παιξει σε αγωνα μπασκετ πολλα λεφτα σε ενα σωρρο lines handicap pre game, του τα ακυρωσαν χωρις καν να ενημερωσουν(τα ακυρωσαν πριν γινει το ματς) , και μια φορα ειχαν διευθετησει λανθασμενα 2 στοιχηματα μου κι εκαναν σχεδον 1 βδομαδα να τα διευθετησουν σωστα,αφου επρεπε πρωτα να στειλω 100 email . limit βαζουν και αυτοι. ξερω ατομα που εχουν φαει λιμιτ ,αλλα ειχαν 3-4-5 χιλιαρικα καθαρο κερδος εκαστος . το λιμιτ τους δεν ειναι 1 ευρω παντως ειναι 50-100 ευρω κατι τετοιο.

συμπερασμα? κανεις δεν ειναι τελειος. αλλα επειδη στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος ,overall η ζυγαρια γερνει υπερ τους σε σχεση με τις περισσότερες στοιχηματικες εταιρειες της ελλαδας
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas και FunBet
τι να σου πω..πάντως μου φένεται λίγο περίεργο μια μιρκή εταιρεία όπως η bet14 να μην σου κάνει limit που λογικά έχει λιγότερα έσοδα απο vista kai bwin και να σου κάνουν οι μεγάλες limit...προσωπικά στην πράσινη εγώ που ποντάρω και μεγάλα ποσά δεν είχα ποτέ θέμα..

κι ομως τα φαινομενα απατουν καμια φορα. δεν ειναι θεμα μικρης ή μεγαλης εταιρειας.

netbet,bet14,championsbet ειναι μικρες εταιρειες , αλλα και γω και όσοι φιλοι μου παιζουν σε αυτες δεν ειχαν προβλημα στις αναληψεις , ουτε εφαγαν λιμιτ ευκολα,αλλα ακομα κι αν εφαγαν λιμιτ,ήταν του στυλ 50-100 ευρω. ακομα κι η interwetten που βαζει χαμηλα λιμιτ ξερω οτι παντα πληρωνει(στις περιπτωσεις που γνωριζω τουλαχιστον) κι ας ειναι μικρη κι αυτη.

ενω η μπετρεμπελς ειναι μικρη αλλα ειναι προβληματικη ( οπως κι η winmasters) σε θεμα λιμιτ,πληρωμων,αποδοχης στοιχηματων κτλ

επισης υπαρχουν μεγαλες εταιρειες , οπως ο stoiximan που απο αυτα που διαβαζω και εδω στο φορουμ και απο αυτα που ακουω εξω στην στοιχηματική πιατσα , αλλα και απο τη δικη μου εμπειρια, ξερω οτι κανει το ενα καψωνι μετα το αλλο, και σε θεμα λιμιτ, και σε θεμα πληρωμων και σε θεμα εγγραφων για ταυτοποιηση. αν σας πω τι καψωνι μου κανει αυτη την εποχη θα κλαιτε απο τα γελια.

και για τη μπετ365 εχω ακουσει πολλα οτι δεν πληρωνει καποιους που ζητανε αναληψεις σε skrill/neteller πολυ μεγαλα ποσά , αλλα εγω προσωπικα δεν ξερω κανεναν απο το δικο μου περιβαλλον που να ειχε το παραμικρο προβλημα, οπότε ειμαι επιφυλακτικος για αυτες τις ιστοριες γαιτι δεν ξερω τι ακριβως ειχαν κανει ολοι αυτοι
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: magon και georgemr2
Καλα η 365 δε μπαινει σε σύγκριση με καμμια

κι ομως τα φαινομενα απατουν οπως εγραψα και χτες.

να ποια ειναι κι η bet365


αυτες ειναι οι μεγαλες στοιχηματικες εταιρειες, οι δηθεν αξιοπιστες
 

Προγνωστικά

  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λάτσιο - Γιουβέντους
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Λέστερ - Σαουθάμπτον
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Άρσεναλ - Τσέλσι
  • Αύριο 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστουντιάντες - Γκρέμιο
  • 20:30
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάσκονια
  • Αύριο 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Μιλγουόκι Μπακς - Ιντιάνα Πέισερς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης ssk ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Στοίχημα με διπλάσιο" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι τρελο πρωταθλημα ειναι αυτο....
  • K Forum Bot:
    Ο χρήστης kandalf ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Διαχείριση λογαριασμών" στο Στοιχηματικές κουβέντες.
  • Ertzan Ertzan:
    Τα πιτσιρίκια μας έχουν κάνει γιο γιο τους Ιταλούς ειδικά το 3-0 θα το ζήλευε και ο Κριστιάνο Ρονάλντο
  • Ertzan Ertzan:
    Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1:
    Ertzan Ertzan: Η ΠΡΩΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ που παίρνει ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ τίτλο στο ποδόσφαιρο οι νέοι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ :smk1: