Bet22

chri213

New Member
4 Απρ 2019
13
2
3
Καλησπερα,ανοιγω το θεμα αυτο ετσι ωστε αν γνωριζει καποιος κατι,να με διαφωτισει.Απο οσο ξερω η Bet22 δεν εμφανιζεται σε καμια λιστα με τις αδειοδοτημενες εταιριες στην Ελλαδα.Αλλα επικοινωνησα μαζι τους μεσω live chat στο συγκεκριμενο link https://22bet.com/el/ και μου ειπαν οτι δεχονται παικτες απο την Ελλαδα χωρις κανενα προβλημα,ενω στους ορους της σελιδας δεν εμφανιζεται πουθενα η Ελλαδα ως μια απο τις χωρες που δεν επιτρεπονται οι κατοικοι της να κανουν εγγραφη.Γνωριζετε αν μπορω να κανω εγγραφη και συναλλαγες χωρις καποιο προβλημα σε αυτους;

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
42,134
17,565
113
35
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ
Απάντηση: Bet22

Από την στιγμή που δεν το αναγράφουν στους όρους γιατί να ρισκάρεις? Πες έγινε μια στραβή στο μέλλον και σου λένε διάφορα πως θα τους κυνηγήσεις όταν θα σου λένε "Δεν ισχύει για τους έλληνες παίκτες"? Στο είπαν ότι ισχύει και? Το γράφει στους όρους? όχι άρα? πρόβλημα. Εκτός αυτού δεν είναι και στις αδειοδοτούμενες όπως λες. Μπαίνει και στην μαύρη λίστα αύριο μεθαύριο και πάπαλα δεν μπορείς να μπεις και στην σελίδα. Αποτέλεσμα? Πάνε τα λεφτά.

Κάποιος κάποτε είπε: Η ζωή είναι απλή οι άνθρωποι είναι ανήθικη.
Έτσι είναι και εδώ. Εδώ με αδειοδοτούμενες όπως mybet είχαν πρόβλημα εδώ δεν θα έχουν? Άστο δεν αξίζει. Φαντάζομαι γλυκάθηκες από τις προσοφορές που έχει μπόνους, κατάθεση γιατί μη μου πεις δίνει πολύ καλύτερες αποδόσεις και με διαφορά από τους υπόλοιπους ή σου εγγυώνται πως δεν θα φας όριο. Εγώ δεν έχω και ούτε πρόκειται να κάνω:sign:

chri213

New Member
4 Απρ 2019
13
2
3
Απάντηση: Bet22

Από την στιγμή που δεν το αναγράφουν στους όρους γιατί να ρισκάρεις? Πες έγινε μια στραβή στο μέλλον και σου λένε διάφορα πως θα τους κυνηγήσεις όταν θα σου λένε "Δεν ισχύει για τους έλληνες παίκτες"? Στο είπαν ότι ισχύει και? Το γράφει στους όρους? όχι άρα? πρόβλημα. Εκτός αυτού δεν είναι και στις αδειοδοτούμενες όπως λες. Μπαίνει και στην μαύρη λίστα αύριο μεθαύριο και πάπαλα δεν μπορείς να μπεις και στην σελίδα. Αποτέλεσμα? Πάνε τα λεφτά.

Κάποιος κάποτε είπε: Η ζωή είναι απλή οι άνθρωποι είναι ανήθικη.
Έτσι είναι και εδώ. Εδώ με αδειοδοτούμενες όπως mybet είχαν πρόβλημα εδώ δεν θα έχουν? Άστο δεν αξίζει. Φαντάζομαι γλυκάθηκες από τις προσοφορές που έχει μπόνους, κατάθεση γιατί μη μου πεις δίνει πολύ καλύτερες αποδόσεις και με διαφορά από τους υπόλοιπους ή σου εγγυώνται πως δεν θα φας όριο. Εγώ δεν έχω και ούτε πρόκειται να κάνω:sign:
Εχεις δικιο σε αυτα που λες,ο λογος που ''ψηνομουν'' για την συγκεκριμενη ειναι οτι εχει αγορες στο live σε αγωνες μπασκετ,που δυσκολευομαι αρκετα να βρω στις εταιριες που εχουμε εδω περα.Επισης υπαρχουν διαφορα links εταιριων με ελληνικο μενου και παρομοια πλατφορμα(οπως 1xbet) που προφανως δεν εχουν αδειες,αλλα θα σου πουν οτι μπορεις να κανεις λογαριασμο.

tns

Member
29 Νοε 2011
81
31
18
Δεν την εμπιστεύεσαι σαν εταιρεία ή λόγω γκρίζας ζώνης στην λειτουργία της στην Ελλάδα?

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Από προσωπική εμπειρία. Όπως και όλες τις άλλες με την ίδια πλατφόρμα

chri213

New Member
4 Απρ 2019
13
2
3
Εγω παντως παρακαλαω να ερθουν εταιριες σαν την Bet22 και την 1xbet μονο και μονο για τις αγορες στο live τους,γιατι με τον τροπο που παιζω θα με βοηθησουν αρκετα.Αν δεν γινει γενικα καποια κινηση στο αμεσο μελλον και μεινουμε με αυτες τις εταιριες που εχουμε τωρα καηκαμε.

probet

New Member
8 Μαι 2019
1
0
1
29
Παιδια μακρια απο 1xbet γιατι θα κλαιτε τα χρηματα σας. Ειναι απατεωνες, σας το λεω απο προσωπικη εμπειρια.

Gastone13

New Member
3 Νοε 2018
27
16
3
Σε αυτές τις εταιρείες παίζεις μικρά ποσά και δεν αφήνεις μεγάλα υπολοιπα

Grim Reaper

Well-Known Member
4 Σεπ 2006
4,033
2,468
113
Σε αυτές τις εταιρείες παίζεις μικρά ποσά και δεν αφήνεις μεγάλα υπολοιπα

Σωστο αυτο,

επισης φροντιζεις να μοιαζεις με το διαβατηριο ταυτοτητα κλπ, να εχεις καλο φωτισμο και ποιοτητα αερα για τη φωτο, τα φλας να μην αναψουν, να ειναι ολα εμμετικα ευδιακριτα στη μικροτερη δυνατη αναλυση κλπ κλπ

• Like
Αντιδράσεις: Gastone13

Σημερινά Γενέθλια

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • tns:
    Παιδια σας ερχονται οι ειδοποιησεις για τα tips στην εφαρμογη?
  • Eric Castel:
    Όχι φίλε, δεν μου έρχονται. Δεν ξέρω ίσως να φταίει το κινητό μου. Έχω ένα χρόνο που έχω πάρει καινούργιο και δεν έρχονται. Στο παλιό ήταν κομπλέ.
  • giannisthegreek:
    Εμένα έρχονται
  • flyjohn75:
    Γεια σας παίζω με αλγορίθμους μόνο ισοπαλίες με μεγάλη επιτυχία, από μπάλα δεν ξέρω την τύφλα μου από μαθηματικά ξέρω, παίζω την ισοπαλία του Livetoday που είναι η καλύτερη ισοπαλία που έχω βρει σε όλο το διαδίκτυο 37-38% σε 180 παιχνίδια με ένα συνεχόμενο εξάρι χαμένο και ένα οχτάρι μάλλον θα αρχίσω να παίζω και τον hellasbet 34% 2 εφτάρια και ένα δεκάρι σε βάθος 220 παιχνιδιών .Έχω φάει όλο το διαδίκτυο να βρω άλλο ένα Χ δεν έχω βρει τίποτα εδώ δίνεται κάποια Χ αλλά κάποια τα δίνετε ίδια ώρα .Εγώ πρέπει να έχω σειρά για να παίξω (πρέπει να έχει τελειώσει το ένα για να παίξω το άλλο) Γνωρίζετε αν υπάρχει τρόπος να βρίσκω ένα Χ την ημέρα η ένα μέρα πάρα μέρα ;ευχαριστώ.
  • giannisthegreek:
    Εγώ πάντως αν έβρισκα ένα χ την ημέρα τώρα δεν θα δούλευα
  • coria:
    Τζον δεν εννοεί ενα κερδισμένο την ημέρα. Θέλει ας πούμε 15-20 Χ το μηνα αραιά να τα παίξει με ενα τρόπο συστήματος που να μην κάνει 0/15 και να μην έχει που να μείνει ενα σαββατο βράδυ!
  • jogo:
    (y)
  • flyjohn75:
    Το ένα Χ υπάρχει αλλά χρειάζομαι και άλλο ένα για να κάνω διαμερισμο του ρίσκου
  • flyjohn75:
    ούτε τόσα 10 με 13 το μήνα σε 30 παιχνίδια είναι καλά δεν μας ενδιαφέρει τόσο το ποσοστό όσο η διασπορά ( συνεχόμενες ήττες) για να ξέρουμε με τι αλγόριθμο θα παίξουμε βέβαια χρειάζεται βάθος τουλάχιστον 100 παιχνιδιών αλλιώς μαθηματικά δεν κάνεις
  • Eric Castel:
    Καλημέρα, συγνώμη φίλε αλλά με 38% επιτυχία στα Χ αν έχει αυτός που λες τότε τι ψάχνεσαι; Αν όντως έχει τέτοιο ποσοστό στα Χ δεν χρειάζεται να παίξεις κάτι άλλο. Εγώ με 34,2% φέτος είμαι μια χαρά. Έβαλα 12 μονάδες και έφτασα τις 50. Φαντάσου να είχα 38%...
  • jogo:
    Αλεξάντερ Ζβέρεφ @ 6.75
  • jogo:
    jogo είπε :
    Αλεξάντερ Ζβέρεφ @ 6.75
    Νικητής: Αλεξάντερ Ζβέρεφ
  • jogo:
    Νόβακ Τζόκοβιτς - Αλεξάντερ Ζβέρεφ 3 - [email protected] 5.25 :prison:
  • blizard:
    τωρα εχει πιο πολύ πλάκα με απόδοση 25 ;)
  • jogo:
    25??? pou??
  • blizard:
    Δεν έχει και λίγο τύχη αυτό το παιδί να ανεβάσει και ψυχολογία .... δεν πειράζει την επόμενη
  • jogo:
    telika ευκολα :kouvas:
  • jogo:
    ο ινδιανος ειναι παντου ..,τρομερες μπαλιες...
  • blizard:
    5 ευρω full bet δωρο έχει o στοίχημαν μέχρι το μεσημέρι για virtual ... δοκιμασα σε τενις με απόδοση 1.50 και σερβις και ήρθαν ολα
  • qazdas:
    υπάρχει ένα middle bet στη bet365 για τις 16/6 ΗΠΑ (Γυναίκες) Χιλή (Γυναίκες) over 2,5 @1.20 και under 3 @6.25
  • blizard:
    0-2 goal στον στοίχημαν εχει 7 .
  • blizard:
    Βλεπω τώρα αλλιασιμ Μπραουν 4-4 , αλλά καμία σχέση η απόδοση των 2 παικτών , το 1.50 του στοιχημαν είναι τέλειο.
    blizard: Βλεπω τώρα αλλιασιμ Μπραουν 4-4 , αλλά καμία σχέση η απόδοση των 2 παικτών , το 1.50 του...