Bet22

chri213

Member
4 Απρ 2019
30
13
8
Καλησπερα,ανοιγω το θεμα αυτο ετσι ωστε αν γνωριζει καποιος κατι,να με διαφωτισει.Απο οσο ξερω η Bet22 δεν εμφανιζεται σε καμια λιστα με τις αδειοδοτημενες εταιριες στην Ελλαδα.Αλλα επικοινωνησα μαζι τους μεσω live chat στο συγκεκριμενο link https://22bet.com/el/ και μου ειπαν οτι δεχονται παικτες απο την Ελλαδα χωρις κανενα προβλημα,ενω στους ορους της σελιδας δεν εμφανιζεται πουθενα η Ελλαδα ως μια απο τις χωρες που δεν επιτρεπονται οι κατοικοι της να κανουν εγγραφη.Γνωριζετε αν μπορω να κανω εγγραφη και συναλλαγες χωρις καποιο προβλημα σε αυτους;

Ertzan

FENER ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑΝΑΤΟΥ
Μέλος του προσωπικού
10 Αυγ 2003
43,282
18,382
113
36
ΟΠΟΥ Η FENER ΕΚΕΙ
Απάντηση: Bet22

Από την στιγμή που δεν το αναγράφουν στους όρους γιατί να ρισκάρεις? Πες έγινε μια στραβή στο μέλλον και σου λένε διάφορα πως θα τους κυνηγήσεις όταν θα σου λένε "Δεν ισχύει για τους έλληνες παίκτες"? Στο είπαν ότι ισχύει και? Το γράφει στους όρους? όχι άρα? πρόβλημα. Εκτός αυτού δεν είναι και στις αδειοδοτούμενες όπως λες. Μπαίνει και στην μαύρη λίστα αύριο μεθαύριο και πάπαλα δεν μπορείς να μπεις και στην σελίδα. Αποτέλεσμα? Πάνε τα λεφτά.

Κάποιος κάποτε είπε: Η ζωή είναι απλή οι άνθρωποι είναι ανήθικη.
Έτσι είναι και εδώ. Εδώ με αδειοδοτούμενες όπως mybet είχαν πρόβλημα εδώ δεν θα έχουν? Άστο δεν αξίζει. Φαντάζομαι γλυκάθηκες από τις προσοφορές που έχει μπόνους, κατάθεση γιατί μη μου πεις δίνει πολύ καλύτερες αποδόσεις και με διαφορά από τους υπόλοιπους ή σου εγγυώνται πως δεν θα φας όριο. Εγώ δεν έχω και ούτε πρόκειται να κάνω:sign:

chri213

Member
4 Απρ 2019
30
13
8
Απάντηση: Bet22

Από την στιγμή που δεν το αναγράφουν στους όρους γιατί να ρισκάρεις? Πες έγινε μια στραβή στο μέλλον και σου λένε διάφορα πως θα τους κυνηγήσεις όταν θα σου λένε "Δεν ισχύει για τους έλληνες παίκτες"? Στο είπαν ότι ισχύει και? Το γράφει στους όρους? όχι άρα? πρόβλημα. Εκτός αυτού δεν είναι και στις αδειοδοτούμενες όπως λες. Μπαίνει και στην μαύρη λίστα αύριο μεθαύριο και πάπαλα δεν μπορείς να μπεις και στην σελίδα. Αποτέλεσμα? Πάνε τα λεφτά.

Κάποιος κάποτε είπε: Η ζωή είναι απλή οι άνθρωποι είναι ανήθικη.
Έτσι είναι και εδώ. Εδώ με αδειοδοτούμενες όπως mybet είχαν πρόβλημα εδώ δεν θα έχουν? Άστο δεν αξίζει. Φαντάζομαι γλυκάθηκες από τις προσοφορές που έχει μπόνους, κατάθεση γιατί μη μου πεις δίνει πολύ καλύτερες αποδόσεις και με διαφορά από τους υπόλοιπους ή σου εγγυώνται πως δεν θα φας όριο. Εγώ δεν έχω και ούτε πρόκειται να κάνω:sign:
Εχεις δικιο σε αυτα που λες,ο λογος που ''ψηνομουν'' για την συγκεκριμενη ειναι οτι εχει αγορες στο live σε αγωνες μπασκετ,που δυσκολευομαι αρκετα να βρω στις εταιριες που εχουμε εδω περα.Επισης υπαρχουν διαφορα links εταιριων με ελληνικο μενου και παρομοια πλατφορμα(οπως 1xbet) που προφανως δεν εχουν αδειες,αλλα θα σου πουν οτι μπορεις να κανεις λογαριασμο.

tns

Member
28 Νοε 2011
82
31
18
Δεν την εμπιστεύεσαι σαν εταιρεία ή λόγω γκρίζας ζώνης στην λειτουργία της στην Ελλάδα?

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Από προσωπική εμπειρία. Όπως και όλες τις άλλες με την ίδια πλατφόρμα

chri213

Member
4 Απρ 2019
30
13
8
Εγω παντως παρακαλαω να ερθουν εταιριες σαν την Bet22 και την 1xbet μονο και μονο για τις αγορες στο live τους,γιατι με τον τροπο που παιζω θα με βοηθησουν αρκετα.Αν δεν γινει γενικα καποια κινηση στο αμεσο μελλον και μεινουμε με αυτες τις εταιριες που εχουμε τωρα καηκαμε.

probet

New Member
8 Μαι 2019
16
2
3
30
Παιδια μακρια απο 1xbet γιατι θα κλαιτε τα χρηματα σας. Ειναι απατεωνες, σας το λεω απο προσωπικη εμπειρια.

Gastone13

Member
3 Νοε 2018
30
17
8
Σε αυτές τις εταιρείες παίζεις μικρά ποσά και δεν αφήνεις μεγάλα υπολοιπα

Grim Reaper

Well-Known Member
4 Σεπ 2006
4,101
2,552
113
Σε αυτές τις εταιρείες παίζεις μικρά ποσά και δεν αφήνεις μεγάλα υπολοιπα

Σωστο αυτο,

επισης φροντιζεις να μοιαζεις με το διαβατηριο ταυτοτητα κλπ, να εχεις καλο φωτισμο και ποιοτητα αερα για τη φωτο, τα φλας να μην αναψουν, να ειναι ολα εμμετικα ευδιακριτα στη μικροτερη δυνατη αναλυση κλπ κλπ

• Like
Αντιδράσεις: Gastone13

Andjela Roljic

New Member
1 Φεβ 2020
1
0
1
Bookmaker Bet22 is the biggest scam and fraud. They do not want to pay a profit to the user. When you deliver everything they ask for, they just steal your money and say it's by the rules. Do not play bet 22 it will take your money

makis69100

New Member
9 Απρ 2020
19
1
3
Παιδια μακρια απο 1xbet γιατι θα κλαιτε τα χρηματα σας. Ειναι απατεωνες, σας το λεω απο προσωπικη εμπειρια.
Τι ακριβως επαθες φιλε μου γτ μολις μου φαγαν 500 ευρω απο καταθεση που εκανα κ δε φανηκαν ποτε. Μετα απο πολλες επικοινωνιες που ειχα στο τελος μου ζητησαν αριθμο συναλλαγης για να εξετασουν την περιπτωση. Μιλησα με τη τραπεζα κ μου ειπαν οτι απο τη στιγμη που δεν ημουν στο περιβαλλον της τραπεζαςοταν εγινε η καταθεση(δλδ στo e banking μου) δεν υπαρχει αριθμος συναλλαγης!!!!!! Η μοναδικη εταιρεια που σου δινει αριθμο συναλλαγης στις καταθεσεις κ στις πληρωμες ειναι η bwin

Προγνωστικά

• 21:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Στουτγκάρδη - Αμβούργο
    • Δεν υπάρχουν μπασκετικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
    • Δεν υπάρχουν αθλητικές μεταδόσεις από άλλα αθλήματα σήμερα

Σημερινά Γενέθλια

Μοιραστείτε αυτήν τη σελίδα

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook

Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
    cosmicsports Forum Bot: Ο χρήστης cosmicsports ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Γιατί χάνουμε στο ποδοσφαιρικό...