Bet316 Betting Calculator

Απάντηση: Bet316 Betting Calculator

Nαι το γνωριζουμε, δεν λειτουργει.
 
Απάντηση: Bet316 Betting Calculator

Nαι το γνωριζουμε, δεν λειτουργει.

Αμέσως και συ να τον απογοητεύσεις το φίλο.
Αστο να δούμε. Πού ξέρεις?

Αν ρωτήσεις εμένα, και εγώ ξέρω ένα σύστημα που λειτουργούσε, αλλά φέτος δείχνει να μην λειτουργεί. Δεν βρίσκεις εύκολα άκρη με το άθλημα μας. Φέτος περνάνε όλα τα ξεκούδουνα. Τί να λέμε;
Αβυσσος η ψυχή του στοιχήματος.
:)
 
Απάντηση: Bet316 Betting Calculator

To συστημα σου λειτουργει αψογα.Μονα αποδεκτα, σταθερη μιζα.Εδω μιλαμε για παραλλαγη martingale.
 
Απάντηση: Bet316 Betting Calculator

Γεια σαs Αρχιζω ενα συστημα που ισωs να το γνωριζετε
Θα ζητω κερδοs μια μοναδα(η καθε μοναδα μπορει να ειναι απο 0.10 λεπτα εωs οσο μπορει ο καθεναs)
Στην μοναδα που θα δινω αναλογα τι μπορει ο καθεναs θα κανει το εξηs:αν δινω π.χ 1.23 Unit και θελει να κερδισει 1 ευρω
θα πολ/ζει 1.23Χ1=1.23
Αν χαθει το στοιχημα στο επομενο πονταρουμε για να παρουμε την χαμενη μοναδα+το χαμενο πονταρισμα+την νεα μοναδα δηλ κερδοs
2 μοναδεs+το χαμενο πονταρισμα


ΞΕΚΙΝΑΜΕ ????

Προχώρα , κάνε την δοκιμή σου , η διάρκεια θα τα δείξει όλα .
 
Απάντηση: Bet316 Betting Calculator

Αν και δεν καταλαβαίνω καλα το σύστημα , γνωρίζουμε πρακτικά οτι ο κλασικός τρόπος να χάσεις είναι να αυξάνεις τα πονταρίσματα σου μετά από μια σειρά επιτυχιών.... έτσι όταν έρθουν τα χαμένα θα χάσεις περισσότερα χρήματα ακόμα και αν συνολικά οι προβλέψεις σου ειναι καλες.

Οπότε εδώ ψάχνουμε κάτι αντίθετο ετσι ? θα ήταν ενδιαφέρον αν είναι απλό , παίζω πάντα στις αγορές των εταιριών με 0 γκανιοτα εγώ ετσι και αλλιώς για να το δοκιμάσω και αυτό ΄)
 
Απάντηση: Bet316 Betting Calculator

Αν και δεν καταλαβαίνω καλα το σύστημα , γνωρίζουμε πρακτικά οτι ο κλασικός τρόπος να χάσεις είναι να αυξάνεις τα πονταρίσματα σου μετά από μια σειρά επιτυχιών.... έτσι όταν έρθουν τα χαμένα θα χάσεις περισσότερα χρήματα ακόμα και αν συνολικά οι προβλέψεις σου ειναι καλες.

Οπότε εδώ ψάχνουμε κάτι αντίθετο ετσι ? θα ήταν ενδιαφέρον αν είναι απλό , παίζω πάντα στις αγορές των εταιριών με 0 γκανιοτα εγώ ετσι και αλλιώς για να το δοκιμάσω και αυτό ΄)

Που ακριβώς είναι το ενδιαφέρον στο να παίζεις παραλλαγές του martingale;
 
  • Like
Αντιδράσεις: kerkireos
Απάντηση: Bet316 Betting Calculator

Στο ότι έχουμε 0 γκανιότα ... και στο ότι η διαχείριση των χρημάτων είναι ίσως πιο σημαντική και από τις προβλέψεις οι μπουκ βασίζονται πολύ και στο ότι θα κανεις λαθος στα ποσά που ποντάρεις.

Οπου υπάρχει λάθος το αντίθετο του είναι το σωστό, και μοιάζει να έχει σχέση με το martimgale...
 
Απάντηση: Bet316 Betting Calculator

Στο ότι έχουμε 0 γκανιότα ... και στο ότι η διαχείριση των χρημάτων είναι ίσως πιο σημαντική και από τις προβλέψεις οι μπουκ βασίζονται πολύ και στο ότι θα κανεις λαθος στα ποσά που ποντάρεις.

Οπου υπάρχει λάθος το αντίθετο του είναι το σωστό, και μοιάζει να έχει σχέση με το martimgale...

Διαχείριση χρημάτων και συστήματα προοδευτικού πονταρίσματος (martingale, labouchere, fibonacci κτλπ) δεν πάνε μάζι. Ή θα έχεις το ένα ή το άλλο.

Που ακριβώς είναι το ενδιαφέρον στο να παίζεις παραλλαγές του martingale;

Αν φιλε μου αρχιζεs σημερα το στοιχημα και..επαιζεs 100 ευρω σε ενα bet το εχανεs το επομενο σου στοιχημα τι ποσο θα ηταν?

100. Δεν καταλαβαίνω γιατί παθαίνετε ψύχωση με τα συστήματα. Εσύ που θα ακολουθήσεις το martingale και το κάθε ευφάνταστο σύστημα τι παραπάνω θα κερδίσεις; Υπάρχει περίπτωση μακροπρόθεσμα ένα σύστημα να σου αλλάξει την προσδοκώμενη αξία και από εκεί που χάνεις με σταθερό ποντάρισμα ξαφνικά να αρχίσεις να κερδίζεις με το σύστημα; Έχεις λάβει υπόψη σου το drawdown του συστήματος σου και τι επίδραση θα έχει στην μπανκα σου όταν αυτό συμβεί;
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps και kerkireos
Απάντηση: Bet316 Betting Calculator

το θεμα κλεινει εδω δεν το συνεχιζω οτι μπορει ο καθεναs καλεs επιτυχιεs να εχετε bb
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Αντιδράσεις: kerkireos
Απάντηση: Bet316 Betting Calculator

Υπάρχει περίπτωση μακροπρόθεσμα ένα σύστημα να σου αλλάξει την προσδοκώμενη αξία και από εκεί που χάνεις με σταθερό ποντάρισμα ξαφνικά να αρχίσεις να κερδίζεις με το σύστημα; .
Ναι αυτό εξετάζουμε...

Σε κάθε περίπτωση, έχω έτοιμες 500 αποδώσεις με τα αποτελέσματα από πραγματικούς αγώνες ( είναι από live tenis έκανα κάποιες "έρευνες" για την διακύμανση των σκορ και αυτά που έπαιζα σε κάθε βοοκ) και αν τα βάλω με μονάδα πονταρίσματος βγαίνει σχεδόν στα λεφτά μου.
(κέρδη τους τελευταίους 4 μήνες, από αποδώσεις 2.4 ως 5 κλπ)

Στην πραγματικότητα όμως είμαι χαμένος ... μερικώς λάθος επιλογές αλλά περισσότερο πιστεύω απλά ανεβαζα τα ποσά όταν είχα ενα καλό σερι ... οπότε λογικά αν υπάρχει λάθος θα υπάρχει και σωστό.
Σε κάθε περίπτωση αν ο τύπος δεν είναι πολύπλοκος, μπορώ να το δοκιμάσω από περιέργεια στο εχελ να δω τι θα βγάλει και στην πράξη
 
Απάντηση: Bet316 Betting Calculator

Ολα θεωριες ειναι . Επιμενοντας στη θεωρια χανουμε την πραξη και την ουσια ....
Με τα λογια μπορω ανετα σε οτι εχετε πει παραπανω να αποδειξω οτι ειναι και σωστα και λαθος ταυτοχρονα αλλα κι αυτο ια ηταν θεωρητικο παλι ....

Η ουσια του θεματος ποια ειναι ? Ας παιξει ο ανθρωπος οτι θελει αρκει να καταφερει να κερδισει , τιμια ομως παιζοντας pre και οριζοντας μια καβα για να μπορει ο καθε επισκεπτης να κανει το λογαριασμο του ....παιζω 10 , 20 , 50 , 100 , 500 , 1000 , 2000 , 5000 .....ενταξει ο καθενας καποια στιγμη θα κερδισει .....το θεμα ειναι αν μετα απο 8 σερι χαμενα θα υπαρχουν οι 5000 για να πονταρουμε ?? Γι αυτο οριζουμε καβα ....
Κατα τα αλλα φιλε Bet 316 καλως ορισες στην παρεα μας και δοκιμασε οποιο συστημα θες ....
Τα παλιουρας και προπαλιουρας δεν χρειαζονται απο κανεναν γιατι ο νεος εδω μπορει να ειναι μπαρουτοκαπνισμενος στο παιχνιδι ...


Ξεκιναμε .....
 
Απάντηση: Bet316 Betting Calculator

Ναι αυτό εξετάζουμε...

Σε κάθε περίπτωση, έχω έτοιμες 500 αποδώσεις με τα αποτελέσματα από πραγματικούς αγώνες ( είναι από live tenis έκανα κάποιες "έρευνες" για την διακύμανση των σκορ και αυτά που έπαιζα σε κάθε βοοκ) και αν τα βάλω με μονάδα πονταρίσματος βγαίνει σχεδόν στα λεφτά μου.
(κέρδη τους τελευταίους 4 μήνες, από αποδώσεις 2.4 ως 5 κλπ)

Στην πραγματικότητα όμως είμαι χαμένος ... μερικώς λάθος επιλογές αλλά περισσότερο πιστεύω απλά ανεβαζα τα ποσά όταν είχα ενα καλό σερι ... οπότε λογικά αν υπάρχει λάθος θα υπάρχει και σωστό.
Σε κάθε περίπτωση αν ο τύπος δεν είναι πολύπλοκος, μπορώ να το δοκιμάσω από περιέργεια στο εχελ να δω τι θα βγάλει και στην πράξη

Αυτό που θα έπρεπε να εξετάζεις είναι αν τα στοιχήματα σου έχουν αξία ή αν παίζεις για να σε τρώει η γκανιότα και οχι το αν ένας τρόπος πονταρίσματος θα σου αλλάξει την προσδοκώμενη αξία γιατί αυτό απλά δεν γίνεται. Όταν θα είσαι σίγουρος πως κερδίζεις τότε μπορούμε να συζητήσουμε για το αν αξίζει να ποντάρεις με προοδευτικά συστήματα ή οχι. Αλλά όταν θα φτάσεις να κερδίζεις πραγματικά τότε η κουβέντα που κάνουμε τώρα θα σου φανεί απίστευτα χαζή.

Με τέτοια συστήματα πονταρίσματος ασχολούνται μόνο όσοι δεν κατέχουν τα βασικά του στοιχήματος, όσοι δεν καταλαβαίνουν πως λειτουργούν οι πιθανότητες και γενικά όσοι παίζουν με αρνητική αξία μακροπρόθεσμα και προσπαθούν να γυρίσουν τις πιθανότητες υπέρ τους αλλά με τον λάθος τρόπο. Για τους υπόλοιπους, ένα ποσοστιαίο ποντάρισμα (πχ 3% της μπανκας ανα στοίχημα) ή το κριτήριο του kelly (με τις όποιες προσαρμογές μπορεί να κάνει ο κάθε παίχτης) είναι υπεραρκετά.
 
Απάντηση: Bet316 Betting Calculator

Αυτό που θα έπρεπε να εξετάζεις είναι αν τα στοιχήματα σου έχουν αξία ή αν παίζεις για να σε τρώει η γκανιότα και οχι το αν ένας τρόπος πονταρίσματος θα σου αλλάξει την προσδοκώμενη αξία γιατί αυτό απλά δεν γίνεται.
(πχ 3% της μπανκας ανα στοίχημα) ή το κριτήριο του kelly (με τις όποιες προσαρμογές μπορεί να κάνει ο κάθε παίχτης) είναι υπεραρκετά.
Καταλαβαίνω τι λες για την γκανιότα, αλλά ας υποθέσουμε ότι ο τρόπος που παίζω (κόντρα στο break - στο νικητή πρώτου σετ κλπ) νικάει και την γκανιότα (σίγουρα είναι καλύτερο από το να παίζεις αυτόν που μόλις έκανε break)

H οτι κάποιος παίζει τους αγώνες με 0 γκανιότα στις διάφορες εταιρίες και είναι και ελάχιστα καλός σε επιλογές... ή ότι με κάποιο αλλο τρόπο νικάς την γκανιότα ...

Σε αυτή τη περίπτωση λοιπόν , γιατί είναι καλύτερο το 3% από κάποιο άλλο σύστημα σαν το μαρτιτέτοιο , ή τον τρόπο που έπαιζα εγώ και είδα οτι χανω τελικα παρα τις καλές αποδόσεις που επιλέγω.

Η είναι 100% θεμα τύχης και ρίσκου και δεν εχει ουσιαστικά σημασία με ποιο τρόπο παίζεις ... οπότε και γιατί να μην δοκιμάσουμε το σύστημα του φίλου αφου κακό δεν κάνει ?

ΥΓ
Η πολύ απλή λογική λέει ότι αν κάποιος χάνει συνεχώς , τότε καλύτερα είναι να μειώνει το 3% της μπανκας , ώστε να χάνει λιγότερα, ενώ αντίθετα αν κερδίζει "συνεχώς" πρέπει να αυξήσει το 3% της μπάνκας ... μαθηματικά δλδ υπάρχει ιδανικό σύστημα ανάλογα την γκανιοτα και τα κερδη ζημιες σου, όπως υπάρχει και κακό σύστημα.
*βέβαια πρέπει να τα δώ στην πράξη, γιατί οι τύποι δεν μου λενε τίποτα δυστηχώς , μπακάλης ΄)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Απάντηση: Bet316 Betting Calculator

Ο λόγος που το σταθερό 3% (ή τέλος πάντων ένα λογικό ποσοστό επι της μπανκας) είναι καλύτερο από τα προοδευτικά πονταρίσματα είναι επειδή σε προστατεύει όταν έρθουν τα μεγάλα αρνητικά σερί. Εσύ έχεις ιστορικό 500 στοιχημάτων που είναι πολύ μικρό οπότε δεν μπορείς να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα. Όσο συνεχίζεις να παίζεις τόσο πιο πιθανό θα είναι να σου εμφανιστεί σε κάποια φάση ένα μεγάλο σερι. Το ό, τι κάτι έχει πολύ μικρή πιθανότητα να συμβεί δεν σημαίνει πως δεν θα συμβεί ποτέ. Η μικρή πιθανότητα αναφέρεται σε κάθε πείραμα ξεχωριστά. Όταν παίζεις όμως κάθε μέρα είναι σαν να επαναλαμβάνεις το πείραμα συνέχεια και οι πιθανότητες να σου εμφανιστεί ένα σερι εκτοξεύονται.

Αν εγώ παίξω 10 σημεία με 2.5 απόδοση και 10% πλεονέκτημα (44% να κερδίσω, 56% να χάσω) τότε το να χάσω 10 σερι παιχνίδια είναι 0.3%. Η πιθανότητα όμως να χάσω 10 σερι στοιχήματα μέσα στα επόμενα 2000 στοιχήματα που θα παίξω είναι 93%. Το θέμα δηλαδή δεν είναι το αν αλλά το πότε. Αν εγώ κάθε φορά ζητάω 5 ευρω κέρδος θα έχω:

1ο - 3.33
2ο - 5.55
3ο - 9.25
4ο - 15.42
5ο - 25.7
6ο - 42.83
7ο - 71.39
8ο - 118.98
9ο - 198.3
10ο - 330.5

Θα φτάσω να χάνω δηλαδή συνολικά 821.25, θα πρέπει να ποντάρω στον επόμενο αγώνα 550.83 αυξάνοντας την συνολική μου έκθεση στα 1372 και όλα αυτά για 5 ευρω κέρδος. Μέγας χορηγός στοιχηματικών εταιρειών.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Geobet_66 και blizard
Απάντηση: Bet316 Betting Calculator

Σωστό και μεγάλο θέμα αυτό που λες, μπορεί να τα χάσεις όλα, αλλά ας το ξεπεράσουμε υποθέτοντας ότι παίζεις μικρές αποδόσεις και χαμηλά πονταρίσμστα.

Στην πράξη , στα 500 δικά μου πονταρίσματα παίζοντας 1 ευρώ σε όλα, οι διακυμάνσεις από ενα υποτιθέμενο κεφάλαιο 100 ευρώ ήταν αρκετές μεν αλλά δεν πήγε κάτω από 80 ούτε πάνω από 114 ευρώ, κατέληξε στο 93 (από 100 ευρω),

Η πλάκα αρχισε όταν έκανα σύγκρισή και αντί 1 ευρώ έβαλα 1% του κεφαλαίου είχε λίγο μεγαλύτερες διακυμάνσεις και κατέληξε στο 91.

Αλλά όταν έβαλα 3% σε κάθε ποντάρισμα, πήγε από 47 ώς 156 και κατέληξε στο 78
Εκανα και κάποιες μικρες αλλαγές, βάζοντας 5-6 αποτελέσματα ώς κερδισμένα ώστε να φτάσω ακριβώς 100 με το σταθερό παιξιμο του ενως ευρώ , και στην σύγκριση με το 3% έβγαλε 85 ... δηλαδή στο δικό μου παράδειγμα και από όσο μπόρεσα να μελετήσω την πορεία , το 3% ήταν γενικά πολύ χειρότερο από το σταθερό ποντάρισμα .

ΥΓ
Θα το ψάξω λίγο ακόμα, είμαι περίεργος γιατι κατά διαστήματα το έβλεπα να έχει μεγαλύτερα κέρδη από το απλό ποντάρισμα, αλλά τελικά κατέληξε αρνητικό ...
θα δοκιμάω με τις αποδώσεις ανάποδα (αλλά μάλλον αυριο) , δήλαδή αρχίζοντας από την τελευταία ώς πρώτη , και λογικά θα πρέπει το 3% να δώσει κέρδη έτσι ??? αν όντος το κάνει, μετά θα δουμε ποιο είναι το σερι που μας κάνει να εχουμε τετοια αποτελέσματα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Προγνωστικά

  • 19:45
    Novasports Start
    • Χέρενφεϊν - Άιντχοφεν
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Ουντινέζε - Ρόμα
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Αντβέρπ - Ουνιόν Σεν Ζιλουάζ
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Φέγενορντ
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Μπράιτον - Μάντσεστερ Σίτι
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Σέρο Πορτένιο - Φλουμινένσε
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Φορταλέζα - Μπόκα Τζούνιορς
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Παναθηναϊκός AKTOR - Μακάμπι Τελ Αβίβ
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Μπασκόνια
  • Αύριο 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ορλάντο Μάτζικ - Κλίβελαντ Καβαλίερς
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Λος Άντζελες Λέικερς - Ντένβερ Νάγκετς
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Ντόνα Βέκιτς - Μαρία Σάκκαρη
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - Φάση των 64
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • Ertzan Ertzan:
    Ο ταβερνιάρης δήλωσε πως αν δεν πάτε Final Four δεν θα είναι του χρόνου στην ομάδα. Εντάξει εμείς ξέρουμε πόσο καραγκιόζης είναι ελπίζω να το μάθατε και εσείς. Χάνεις τον αγώνα οι παίκτες προβληματισμένοι τους πετάς και εσύ το μπαλάκι "εσείς φταίτε" φορτώνεις και άλλη πίεση
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA είπε :
    Πρώτο ευρωπαϊκό τρόπαιο για την Ελλάδα και την ομάδα του Παναθηναϊκού Κ19 στην Ολλανδία το 1980 ... απέκλεισαν τότε Μπαρτσελόνα και Άγιαξ !!!!
    Στο Milko cup? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Μαλλον δεν το επιασες καλα..το ειπε για να δειξει την σιγουρια στην ομαδα και πόσο σίγουρος ειναι οτι θα περασει την Μακαμπι....
  • PANATHA PANATHA:
    Το να σκοράρει ο Ιωαννίδης σήμερα κόντρα στην ΑΕΚ @3.80....εξαιρετικό!!
  • Ertzan Ertzan:
    Καλά ματσάκια για betbuilder έχει αλλά δεν ακουμπάω
  • PANATHA PANATHA:
    Άρης - Ολυμπιακός 0-0 στο 27΄....θεωρω πως θα εχει γκολ το πρωτο μέρος....το Over 0,5 @1.80 και για μεγαλυτερο ρισκο
    το Over 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    κανονικά ήδη έπρεπε να είναι 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    Στην Κύπρο λεει Καρμιώτισσα Πάνω Πολεμιδιών - Οθέλλος Αθηαίνου 6-6.......ενω στο 48΄ το σκορ ήταν 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ο Ερτζάν ελπίζει να φύγει ο Αταμάν για να σταματήσει να τον πονάει:twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Τι να μας πει ρε το νούμερο. Έχω δει προπονητές να αναλύουν φάσεις που έγιναν μέσα στον αγώνα λάθη και τι έπρεπε να γίνει ε αυτό το νούμερο ανέλυσε τις φάσεις που και καλά έπρεπε να δοθούν φάουλ.
  • PANATHA PANATHA:
    Τι εχασε παλι ο Ολυμπιακός....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#20 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΕΛΙΚΟΣ (27-28/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Ωραία ζεϊμπεκιά ο Γκούμας της Τουρκίας :smk1:
  • animusbet animusbet:
    Τα σαπάκια που μας δίνετε
  • Ertzan Ertzan:
    Ναι και τον Μουρίνιο της Τουρκίας εμείς σας δώσαμε για προπονητή
  • Ertzan Ertzan:
    Τελικά κάποιοι έγιναν παράρτημα άλλων αν με εννοείτε αααααν με εννοείτε :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Οι δικοι μας το εχουν ταμα να τρωνε γκολ στο πρώτο δεκάλεπτο....
  • Ertzan Ertzan:
    Τι σπρώξιμο τρώει αυτή η Μονακό ρε γαμώτο
  • PANATHA PANATHA:
    Σημερα μαθαμε τον φετινο πρωταθλητη....
  • Ertzan Ertzan:
    τους το δώσατε αν και στο 27 το πέναλτι που δεν σας δόθηκε μπορεί να άλλαζε τα πράγματα κάπως
  • Ertzan Ertzan:
    Μπαρτσώκας στον πάγκο εύχεται Καλό Πάσχα από τώρα
  • PANATHA PANATHA:
    Θα το παρει το ματς ο Μπαρτζώκας....
  • Ertzan Ertzan:
    εσείς θα έρθετε? :paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Φυσικα....
  • Ertzan Ertzan:
    Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1:
    Ertzan Ertzan: Δεν είναι το πλεονέκτημα έδρας για όλες τις ομάδες :smk1: