bet365 δεν δέχεται το έγγραφο μου

steleko332a

New Member
22 Σεπ 2022
14
3
3
EDO KAI PARA POLI KAIRO KAI ENO MOU ECHI KLISI TON LOGARIASMO ARNITE NA EPISTREPSI STIN KARTA TO POSO POU IPARCHI STON LOGARIASMO MOU KOLIONTAS TIN TAFTOPIISI TOU...MIA ERCHONTE MAIL EPIVEVEOSIS KAI MIA ERCHONTA MAIL POU XANAZITANE TA IDIA ENGRAFA KAI AFTA PALI MIA EPIVEVEONONTE KAI MIA TA XANAZITANE.....OLA AFTA STIN BET 365....PROSOCHI FILOI KAI FILES .....DEN INE I BET365 AXIOPIISTI ETERIA......KATI DEN PAI KALA ME TA TMIMATA POU ECHI KAI DEN IPARCHI METAXI TOUS EPIKINONIA ALLA LEN TI MIA FORA ALLA LEN TIN ALLI.........
 

Συνημμένα

  • DEKO.jpg
    DEKO.jpg
    167.2 KB · Προβολές : 143
  • SINDESMOS.jpg
    SINDESMOS.jpg
    174.5 KB · Προβολές : 139
  • Στιγμιότυπο οθόνης 2022-09-22 124259.jpg
    Στιγμιότυπο οθόνης 2022-09-22 124259.jpg
    271.6 KB · Προβολές : 144
στην αρχή σου λεει οτι επιτυχως το έλαβαν και στο άλλο σου λέει ότι μετα απο την εξέταση του εγγραφου δεν πέρασε η ταυτοποίηση. Πρεπει να στείλεις άλλο εγγραφο γιατι αυτο που ανέβασες δεν τους κάνει.

Όσον αφορά την 365, αν δεν είναι αξιόπιστη αυτή, καλύτερα να το σταματήσουμε το στοίχημα!
Να κάνουμε τον σταυρό μας που υπάρχει!
 
  • Like
Αντιδράσεις: betover και okonski
ALITHIA AFOU EAN PARATIRISIS .....IRTHE KAI O SINDESMOS POU OUSIASTIKA EPIKIRONI TIN OLI DIADIKASIA...TI ENNOIS???? ALLA KATALAVA PREPI NA PATHIS GIA NA MATHIS ....OK ...ESI OPOS STROSIS......
 
A KAI NA MATHIS NA DIAVAZIS STO MINIMA ANAFEREI ECHI EPITICHOS EPIKIROTHI .....OCHI ....OTI TO ELAVAN.....
 
να σε βοηθησω να καταλάβεις προσπαθω αλλά θα την πληρωσω επειδη εχεις νευρα;

Σου ξαναλέω, εννοουν οτι το παρελαβαν επιτυχως.
Διαβασε και το υπολοιπο που λεει οτι ο λογαριασμός ΘΑ ταυτοποιηθεί ΜΕΤΑ απο τον έλεγχο των εγγραφων...
Ο έλεγχος έγινε αλλα το εγγραφο δεν εχει επάνω του αυτο που ψαχνουν.
Σου προτείνω να στείλεις κάποιο έγγραφο που να έχει πάνω του αυτο που σου ζητανε, δες αυτο μεσα στο κοκκινο:


1663843325919.png
 
Loipon prota erchete minima oti to engrafo deko pou esteila echi epitichos taftopiithi....ok?....sichronos erchete kai o sindesmos epikirosis......sosta???...ara o logariasmos ine pliros taftopiimenos......meta apo diamartiries erchete ena allo engrafo........
 

Συνημμένα

  • Στιγμιότυπο οθόνης 2022-09-13 140855.jpg
    Στιγμιότυπο οθόνης 2022-09-13 140855.jpg
    360.5 KB · Προβολές : 116
  • Like
Αντιδράσεις: betover
Λοιπόν επειδή τελικά σήμερα όλα έληξαν καλώς , η υποθεσή μου έλαβε τέλος και φυσικά δεν έστειλα κανένα άλλο έγγραφο, δεν ξέρω εάν έπαιξε ρόλο το γεγονός οτι το δημοσίευσα αλλά σίγουρα έπαιξε ρόλο οτι είχα το δίκιο με το μέρος μου. Βέβαια συνεχίζω να πιστεύω οτι δεν ξερουν τι τους γίνεται και μπερδε[υουν ίσως και τις υποθέσεις, διότι αυτό που πέρασα ήταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.. στη βετ365 κάτι τρέχει και δεν είναι καλό.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ
 
man μάθε να σεβεσαι το χώρο που σε φιλοξενεί, αν δεν σου αρέσουν οι απαντήσεις απλά μην συμμετάσχεις
Καλύτερα θα ήταν να μάθετε να διαβάζετε σωστά αυτά που γράφουν και αναφέρονται ξεκάθαρα ετσι ώστε να βοηθάτε σωστά τον κόσμο και όχι να βγαζετε μονοι σας συμπεράσματα.....διότι όταν λεει οτι το έγγραφο έχει επιτυχώς επικυρωθει , σημαίνει μονο αυτό που λέει η ανακοίνωση και τιποτα άλλο....
 
Καλύτερα θα ήταν να μάθετε να διαβάζετε σωστά αυτά που γράφουν και αναφέρονται ξεκάθαρα ετσι ώστε να βοηθάτε σωστά τον κόσμο και όχι να βγαζετε μονοι σας συμπεράσματα.....διότι όταν λεει οτι το έγγραφο έχει επιτυχώς επικυρωθει , σημαίνει μονο αυτό που λέει η ανακοίνωση και τιποτα άλλο....
Αν δεν ξέρεις/αντιλαμβάνεσαι βασικά πράγματα δεν μπορώ να συζητησω κάτι μαζί σου.
Οταν ωριμάσεις και μάθεις να κάνεις διάλογο θα μπορουσαμε να κάνουμε μια εποικοδομητική συζητηση μέχρι τοτε συνέχισε την νοοτροπία/συμπεριφορά του γνωστού ελληνάρα
 
Αν δεν ξέρεις/αντιλαμβάνεσαι βασικά πράγματα δεν μπορώ να συζητησω κάτι μαζί σου.
Οταν ωριμάσεις και μάθεις να κάνεις διάλογο θα μπορουσαμε να κάνουμε μια εποικοδομητική συζητηση μέχρι τοτε συνέχισε την νοοτροπία/συμπεριφορά του γνωστού ελληνάρα
Καλημέρα, καλό θα ήταν να μαθετε να αντιλαμβάνεστε καλύτερα τα πράγματα. Η έννοιες είναι μοναδικές και χρησιμοποιούνται για να καταλάβουμε καλύτερα τα πράγματα, το να ερμηνεύουμε οπως θέλουμε αυτά που γράφουν οι ανακοινώσεις, μάλλον παρεξηγήσεις δημιουργούν. Δηλαδή συμφωνείς οτι όταν λέει " το εγγραφό σας έχει επιτυχώς επικυρωθεί " σημαίνει οτι το έχουμε λάβει. ! ? εαν είναι έτσι τι να πω........ας αφήσουμε τους φίλους αναγνώστες να βγάλουν τα συμπεράσματά τους.
 
εγω αυτο που ξέρω ειναι οτι:
  1. κάποιος προσπάθησε να σε βοηθήσει και αντι να το εκτιμήσεις πήγες να του την πεις
  2. δεν ειναι κανεις υποχρεωμένος να το κάνει παρόλα αυτά ομως προσπάθησε
  3. σου απάντησε με αφορμή το email που σου στάλθηκε το αν εκανε λάθος ο υπάλληλος της bet365 η της εκάστοτε ποσως με ενδιαφερει
  4. σε ολες τις στοιχηματικες "καταχωρήθηκε επιτυχως" σημαίνει οτι το έστειλες και τίποτα παραπάνω και γι αυτο σου ήρθε μετά και το email οτι κάτι δεν τους αρεσε
*Δεν ειμαι ο υπάλληλος της bet365 για να σου πω τι δεν του αρεσε και το απέρριψε αρχικά και σε μένα έχει συμβει τα ιδια δικαιολογητικά μια εταιρια να τα δεχτεί και κάποια άλλη οχι για διαφορους λόγους(οπου δόθηκαν εξηγησεις μέσω email ή live chat)

αυτό που δεν έχεις καταλάβει είναι ο αγενής τρόπος σου πιθανός λόγω οτι ήσουν εκνευρισμένος με την όλη φάση αλλα σε καμια περίπτωση δεν δικαιολογήσε.
έκανες λογαριασμό μονο και μόνο για το παράπονο σου και έπειτα τους πήρε όλους η μπάλα χωρις να έχουν απολύτως καμία σχέση με το θέμα

ουτες τους βασικούς κανόνες δεν γνωρίζεις οτι δεν γράφουμε ποτε με κεφαλαία γράμματα

ακόμη και δικιο να έχεις το χάνεις αυτομάτως με την συμπεριφορα σου
 
  • Like
Αντιδράσεις: defectus και betover
εγω αυτο που ξέρω ειναι οτι:
  1. κάποιος προσπάθησε να σε βοηθήσει και αντι να το εκτιμήσεις πήγες να του την πεις
  2. δεν ειναι κανεις υποχρεωμένος να το κάνει παρόλα αυτά ομως προσπάθησε
  3. σου απάντησε με αφορμή το email που σου στάλθηκε το αν εκανε λάθος ο υπάλληλος της bet365 η της εκάστοτε ποσως με ενδιαφερει
  4. σε ολες τις στοιχηματικες "καταχωρήθηκε επιτυχως" σημαίνει οτι το έστειλες και τίποτα παραπάνω και γι αυτο σου ήρθε μετά και το email οτι κάτι δεν τους αρεσε
*Δεν ειμαι ο υπάλληλος της bet365 για να σου πω τι δεν του αρεσε και το απέρριψε αρχικά και σε μένα έχει συμβει τα ιδια δικαιολογητικά μια εταιρια να τα δεχτεί και κάποια άλλη οχι για διαφορους λόγους(οπου δόθηκαν εξηγησεις μέσω email ή live chat)

αυτό που δεν έχεις καταλάβει είναι ο αγενής τρόπος σου πιθανός λόγω οτι ήσουν εκνευρισμένος με την όλη φάση αλλα σε καμια περίπτωση δεν δικαιολογήσε.
έκανες λογαριασμό μονο και μόνο για το παράπονο σου και έπειτα τους πήρε όλους η μπάλα χωρις να έχουν απολύτως καμία σχέση με το θέμα

ουτες τους βασικούς κανόνες δεν γνωρίζεις οτι δεν γράφουμε ποτε με κεφαλαία γράμματα

ακόμη και δικιο να έχεις το χάνεις αυτομάτως με την συμπεριφορα σου
Τελικά νομίζω οτι εαν ωριμάσεις σίγουρα θα είχαμε μια ουσιαστική κουβέντα. Οσο για το εαν χάνει κάποιος το δίκιο του ή όχι εν μέρει μπορεί να συμβεί και πραγματικά λυπάμαι εαν έγινε κάτι τέτοιο, εμένο όμως στην άποψή μου οτι θα πρέπει να διαβάζεται καλύτερα και με προσοχη διότι άλλο " καταχωρήθηκε επιτυχώς" και άλλο το " εγγραφό σας έχει επιτυχώς επικυρωθεί " οσο για το εάν κάποιος είναι υποχρεωμένος ή όχι δεν παίζει κανένα ρόλο σημασία έχει οτι όταν κάνεις κάτι να το κάνεις σωστά και με προσοχή. Ελπίζω απο εδω και μπρος να ήσαστε πιο προσεκτικοί και να κατανοείται πλήρως τα γραφόμενα. Σας ευχαριστώ και πάλι για την όποια προσπάθεια.
 
Στελέκο αυτός με το 11 στη φανέλα έκατσε και ασχολήθηκε. Έκατσε και μελέτησε τα έγγραφα σου, τα κατέβασε, τα επεξεργάστηκε για να σου κυκλώσει όπου έκρινε σημαντικό κ.ο.κ. Λάθος ή σωστός άφησε κάποιο προσωπικό χρόνο για να σου πει την άποψη του κι εσύ τους λες αν είναι υπάλληλος της 365. Είναι τώρα ευγένεια αυτή; Εγώ ας πούμε ούτε που κάθησα να τα μελετήσω. Αδιαφορώ. Σιγά μην σκάσω να μελετάω αράδες εγγράφων σε κάποιον που κάνει τέτοια εισαγωγή και με τέτοιο ύφος. Εύκολα λοιπόν μπορεί να με πεις γαιδούρι. Και θα έχεις δίκιο. Ο 11 όμως και ο Μακ Λάρεν δεν αδιαφόρησαν. Μην μας βάζεις όλους στο ίδιο καζάνι. Τους φέρεσαι όπως θα φερόμουν σε έναν σαν κι εμένα. Λάθος. Καλό σου απόγευμα.
 
Στελέκο αυτός με το 11 στη φανέλα έκατσε και ασχολήθηκε. Έκατσε και μελέτησε τα έγγραφα σου, τα κατέβασε, τα επεξεργάστηκε για να σου κυκλώσει όπου έκρινε σημαντικό κ.ο.κ. Λάθος ή σωστός άφησε κάποιο προσωπικό χρόνο για να σου πει την άποψη του κι εσύ τους λες αν είναι υπάλληλος της 365. Είναι τώρα ευγένεια αυτή; Εγώ ας πούμε ούτε που κάθησα να τα μελετήσω. Αδιαφορώ. Σιγά μην σκάσω να μελετάω αράδες εγγράφων σε κάποιον που κάνει τέτοια εισαγωγή και με τέτοιο ύφος. Εύκολα λοιπόν μπορεί να με πεις γαιδούρι. Και θα έχεις δίκιο. Ο 11 όμως και ο Μακ Λάρεν δεν αδιαφόρησαν. Μην μας βάζεις όλους στο ίδιο καζάνι. Τους φέρεσαι όπως θα φερόμουν σε έναν σαν κι εμένα. Λάθος. Καλό σου απόγευμα.
Καλή η εισαγωγή, παρ όλα αυτά είπα οτι λυπάμαι για τον λάθος τρόπο ΜΟΥ. Τέλος, καλό θα είναι όποιος θέλει να ασχολείται να είναι πιο προσεκτικός στα αναφερόμενα εγγραφα ή οτι άλλο..... αυτό είπα, και την ανάρτηση την έκανα για να ενημερώσω τους αναγνώστες οτι κάτι τρέχει με την βετ365 και δεν είναι καλό αυτό που γίνεται με το να σε ακυρώνουν και να μην σε πληρώνουν. Δεν έβαλα κανενα πουθενα, ΝΑ ΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bono
Κι εσύ να' σαι καλά άρχοντα. Χωρίς ναι μεν αλλά, έκλεισες Κύριος.
 
Σήμερα βλέπω το νήμα και δεν είδα κανένας να τα χωσει στην 365 παρα μόνο στο νέο μέλος που όντως μπηκε για παράπονα! όντως είναι επιθετικος και ναι χάνει το δικό του. Το να χάνει κάποιος το δικιο του. δεν σημαίνει ότι εχει δικιο η άλλη μεριά (365) ΕΙΔΙΚΑ με τον τρόπο που χειρίζεται το Θέμα.

Α) Το εγγραφο εχει επιτυχως ΕΠΙΚΥΡΩΘΕΙ;;;;

Η επικύρωση είναι η διαδικασία η οποία δίνει νομική ισχύ σε ένα έγγραφο (π.χ. συμφωνία) με την έγκριση του αρμοδίου οργάνου του καθενός από των υπογράφοντων μερών. Πριν από την επικύρωση, ένα έγγραφο κατά κανόνα δεν έχει νομική ισχύ και ένα υπογράφων μέρος δεν έχει την υποχρέωση να τηρήσει τα συμφωνηθέντα του εγγράφου.

Η επικύρωση επισημοποιείται με ειδικό έγγραφο, το μέσο επικύρωσης. Τα συμβαλλόμενα μέρη είτε ανταλλάσσουν έγγραφα επικύρωσης είτε, αν ο αριθμός των συμβαλλομένων μερών είναι μεγάλος, διαβιβάζουν τη συνθήκη σε θεματοφύλακα, ο οποίος μπορεί είτε να είναι συμβαλλόμενο μέρος ή τρίτο μέρος.

Στις περισσότερες των περιπτώσεων, η επικύρωση χρησιμοποιείται για να δώσει νομική ισχύ στις διεθνείς συνθήκες, καθώς και στα συντάγματα των ομοσπονδιών και των συνομοσπονδιών ή στις τροποποιήσεις τους. Στην τελευταία περίπτωση, η επικύρωση γίνεται ξεχωριστά από κάθε μέλος της ομοσπονδίας ή της συνομοσπονδίας.

Όσον αφορά τις διεθνείς συνθήκες, η επικύρωση είναι τρόπος που εκφράζει τη συναίνεση του κράτους να δεσμευθεί από τη συνθήκη, μαζί με την υπογραφή, την έγκριση και την αποδοχή της συνθήκης.

ΠΗΓΗ: hχχχs://el.wikipedia.org/wiki/Επικύρωση


Α) ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΚΥΡΩΘΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΘΕΙ;
Β) ΚΑΝΕΙ Η 365 ΕΠΙΚΥΡΩΣΕΙΣ;

Οπότε σωστά θεωρεί κάποιος ότι εχει γίνει δεκτο στα πλαίσια της συμφωνίας αρα εχει ταυτοποιηθεί το εγγραφο.

Δεν ξέρουμε τι συνεβει και η 365 δεν θέλει για πελάτη της το συγκεκριμένο μέλος του infobeto.
Δεν την κρινω σε καμία περίπτωση Θεωρώ πως κατι της χτύπησε και δεν τον θέλει.
Καλα κανει.

Πάμε παρακάτω:

Για.....την ανάληψη σας ΕΝΑ εγγραφο ΤΑΧΥΔΡΟΜΗΜΕΝΟ (ευτυχώς που δεν ζητάνε και selfie me τον ταχυδρομο!)

Εγω προσωπικά εχω μόνο την Ευδαπ ακόμα με ταχυδρομείο και δεν είναι στο όνομα μου.
Θα παω στην ΕΥΔΑΠ να παρω τον λογαριασμο το ονομα μου, γιατι αν παω στην τραπεζα και ζητησω να μου στελνουν εντυπο η 365 θελει και τις κινησεις!!!
ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ; τις κινησεις; ή μου δειχνεις ευαισθητα δεδομενα οικονομικα η δεν παιρνεις φραγκο;
Συγγνωμη... μιλαμε για εταιρεια κολοσσο.... αλλα εχω μια απορια:

Εκανε κατι διαφορετικο η BETREBELS;

Οπότε στην περίπτωση που παρω την Ευδαπ με ταχυδρόμο θα μου δώσει η 365 τα λεφτά;

κατά την άποψη μου ΙΣΩΣ!

Μακάρι ο φιλος να έστειλε κατι απο αυτά για να μας πει αν εγινε η ανάληψη ΜΕ ΕΝΑ ΕΓΓΡΑΦΟ.

Ο λογαριασμος μου ειναι λειτουργικος δεν εχω κανενα πρόβλημα με την 365 δεν εχω καταλαβει να εχω οριο ολες οι προσφορες Πρωιμη κλπ ειναι διαθεσιμες.

Συγγνώμη αν σας κούρασα με τη γραφή μου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Προγνωστικά

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπρίστολ Σίτι - Λέστερ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρέξαμ - Μάνσφιλντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Νόριτς - Πλίμουθ
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Μπλάκμπερν - Ίπσουιτς
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μπενφίκα - Σάβες
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αλ Έτιφακ - Αλ Αχλί
  • 21:30
    Novasports Start
    • Μπούργος - Εσπανιόλ
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Κάδιθ - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Λιλ - Λανς
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Γουότφορντ - Λιντς
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Εστρέλα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Μπούρσασπορ - Τόφας
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Φενέρμπαχτσε - Άλμπα Βερολίνου
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Μπεσίκτας - Μπουργκ
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Λόντον Λάιονς - Παρί
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Βίρτους Μπολόνια - Παναθηναϊκός AKTOR
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Ιντιάνα Πέισερς - Λος Άντζελες Λέικερς
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquett
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdu
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Σαν Αντόνιο Σπερς - Νιου Γιορκ Νικς
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Μίλων
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...