bet365 και στοιχηματα του αγωνα μπαγερν μοναχου-λεβερκουζεν

JordanRules

Active Member
13 Απρ 2018
422
220
43
εχει παιξει κανεις αλλος στοιχηματα σε αυτον τον αγωνα?

ειχα παιξει 2 στοιχηματα. ενα κερδισμενο κι ενα χαμενο.

το χαμενο παρεμεινε ως εχει. χαμενο.
το κερδισμενο εχει παει τα ανοιχτα στοιχηματ και μου αφαιρεσε και το ποσό του κερδους απο το λογαριασμο μου.

στο τσατ μου ειπαν πως ο αγωνας αυτος και γενικά τα στοιχηματα αυτου του αγωνα ελέγχονται !!!


τελείως τρελό μιας και μιλαμε για αγωνα παγκοσμιας εμβελειας.

επισης μου κανε εντυπωση οτι δεν εκαναν το ιδιο και για το χαμενο στοιχημα . καποιο λακο εχει φαβα.

επειδη σιγουρα εχετε παιξει πολλοι στοιχηματα στο εν λογω ματς , τσεκαρετε μηπως απο διευθετημενα σας τα εβαλαν και σας στα ανοιχτα στοιχηματα
 
εχει παιξει κανεις αλλος στοιχηματα σε αυτον τον αγωνα?

ειχα παιξει 2 στοιχηματα. ενα κερδισμενο κι ενα χαμενο.

το χαμενο παρεμεινε ως εχει. χαμενο.
το κερδισμενο εχει παει τα ανοιχτα στοιχηματ και μου αφαιρεσε και το ποσό του κερδους απο το λογαριασμο μου.

στο τσατ μου ειπαν πως ο αγωνας αυτος και γενικά τα στοιχηματα αυτου του αγωνα ελέγχονται !!!


τελείως τρελό μιας και μιλαμε για αγωνα παγκοσμιας εμβελειας.

επισης μου κανε εντυπωση οτι δεν εκαναν το ιδιο και για το χαμενο στοιχημα . καποιο λακο εχει φαβα.

επειδη σιγουρα εχετε παιξει πολλοι στοιχηματα στο εν λογω ματς , τσεκαρετε μηπως απο διευθετημενα σας τα εβαλαν και σας στα ανοιχτα στοιχηματα
Αν εννοείς να ελέγχεται σαν στημένο το παιχνίδι αποκλείεται, για άλλο λόγο το ελέγχουν
Προφανώς μήπως είχαν κάποιο λάθος στις αποδόσεις και ακύρωσαν τα στοιχήματα
 
  • Like
Αντιδράσεις: chri213 και PANATHA
ακριβώς. για τις αποδοσεις το ελεγχαν,

μου εφαγαν 180 ευρω , επειδη δηθεν εγινε λαθος στην αποδοση , και αντι να μου πληρωσουν το στοιχημα που επαιξα σε 2,00 απόδοση , μου το πληρωσαν στο 1,40 !!

αντε πάλι καταγγελιες κτλ...

ΥΓ.το επαθε κανενας αλλος?

το κρισιμο διαστημα ηταν μετα την κοκκινη της λεβερκουζεν και την ωρα στιγμη που εδειξε 7-8 λεπτα καθυστερησεις και ειχε γείρει το γηπεδο.ΗΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗς ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

η μπετ365 πιστεψε πως σιγουρα θα μπει γκολ και ανεβασε το under 3,5 στο 2,00. και πολλες ωρες μετα το πηρε πισω. και θελει να λεγεται και η καλυτερη εταιρεια του στοιχηματος. και λαθος να ειχε γινει (που δεν ειχε γινει ,γιατι ανετα μπορουσε να ειχε μπει γκολ,αφου η μπαγερν πίεζε ασφυκτικά) , ας απολυσουν αυτον που το εκανε. ο πελατης δε φταιει σε κατι
 
Συμφωνω στο να απολυσουν τον υπαλληλο τους .
Ο παιχτης δε φταιει ...

Ο παιχτης απλα απ τις αποδοσεις που του δινουν διαλεγει ποια τον συμφερει να παιξει !
 
  • Like
Αντιδράσεις: nklaps
Εσύ τι ώρα τοποθέτησες το στοίχημα ακριβώς;
 
Η 365 μου το έχει κάνει αυτό τουλάχιστον 4-5 φορές φέτος σε αγώνες μπάσκετ στο live.Την απόδοση που πήρα δηλαδή στο 2.00,να μου την κάνουν 1.20 και 1.10.
 
Εσύ τι ώρα τοποθέτησες το στοίχημα ακριβώς;
την ωρα που εδειξε 8 λεπτα καθυστερησεις . ολοι ανεβασαν το under 3,5 πολύ (γιατι ειχε βγει κι η κοκκινη και ηταν παρα πολλα τα λεπτα των καθυστερησεων και η εικονα του αγωνα εδειχνε οτι θα βαλει γκολ η μπαγερν) . απλα οι αλλοι το ειχαν 1,70 ή 1,80 αν θυμαμαι καλα ,ενω η μπετ365 το ανεβασε στο 2,00 οπότε το επαιξα απο κει,οπως θα εκανε καθε λογικος παικτης. και μου φαγανε 180 ευρω. αντε να τρεχω σε mga και εεεπ παλι. δε μας εφτανε ο στοιχιμαν,θα τρεχουμε και για τη μπετ365 τωρα.δεν ησυχαζεις ποτε τελικα.
 
την ωρα που εδειξε 8 λεπτα καθυστερησεις . ολοι ανεβασαν το under 3,5 πολύ (γιατι ειχε βγει κι η κοκκινη και ηταν παρα πολλα τα λεπτα των καθυστερησεων και η εικονα του αγωνα εδειχνε οτι θα βαλει γκολ η μπαγερν) . απλα οι αλλοι το ειχαν 1,70 ή 1,80 αν θυμαμαι καλα ,ενω η μπετ365 το ανεβασε στο 2,00 οπότε το επαιξα απο κει,οπως θα εκανε καθε λογικος παικτης. και μου φαγανε 180 ευρω. αντε να τρεχω σε mga και εεεπ παλι. δε μας εφτανε ο στοιχιμαν,θα τρεχουμε και για τη μπετ365 τωρα.δεν ησυχαζεις ποτε τελικα.

Οχι δεν είναι mga η 365 είναι στον ibas για κοίτα τι ώρα λεει το ιστορικο οτι τοποθετήθηκε το στοίχημα ακριβώς και πες μου!
 
Με 8 λεπτά καθυστερήσεις, κόκκινη κάρτα Λέβερ και την Μπάγερν να χάνει και να πιέζει, 1,40 δεν ήταν ποτέ. 1,80-1,90-2,00 μια χαρά αποδόσεις για το under.

Επίσης, είμαι σίγουρος πως δεν έκαναν κάτι με όσους έπαιξαν σπίτια over εκείνη τη στιγμή (πχ να τους πουν σας ακυρώνουμε το στοίχημα γιατί είχαμε πολύ μικρή απόδοση).
 
  • Like
Αντιδράσεις: qazdas και magon
Με 8 λεπτά καθυστερήσεις, κόκκινη κάρτα Λέβερ και την Μπάγερν να χάνει και να πιέζει, 1,40 δεν ήταν ποτέ. 1,80-1,90-2,00 μια χαρά αποδόσεις για το under.

Επίσης, είμαι σίγουρος πως δεν έκαναν κάτι με όσους έπαιξαν σπίτια over εκείνη τη στιγμή (πχ να τους πουν σας ακυρώνουμε το στοίχημα γιατί είχαμε πολύ μικρή απόδοση).
εννοειται... αν εβγαινε το under , οπως κι εγινε θα μας πετσοκοβαν. αν εβγαινε το οβερ , ουτε γατα ουτε ζημια. θα το πληρωναν στο 1,70 , οπως το ειχαν , κι οχι στο 2,00 που το ειχαν οι υπολοιποι. ολα δικα τους τα θελουν
 
Οχι δεν είναι mga η 365 είναι στον ibas για κοίτα τι ώρα λεει το ιστορικο οτι τοποθετήθηκε το στοίχημα ακριβώς και πες μου!
θα στειλουμε και στον bias να δουμε τι λεει κι αυτος.

παντου θα στειλουμε
21:19:53 παιχτηκε
 
επισης απο οτι καταλαβαινω μονο σε μενα το καναε υατο,επειδη ειχα πονταρει μεγαλο ποσό.

αρα αυτο που μου ειπανε στο chat οτι δηθεν ελεγχονται ολα τα στοιχηματα του αγωνα ηταν μουφα.

γιατι ενα προηγουμενο στοιχημαμ ου που ηταν χαμενο,δεν μπηκε ποτέ σε διαδικασια επαναδιευθετησης, ουτε βλεπω καποιον αλλο εδω στο φορουμ να εγραψε κατι. αποκλειεται να μην επαιξε κανεις αλλος στοιχηματα σε αυτο το ματς, και σιγουρα ολο και καποιος ακομα θα επαιξε την ιδια ωρα που επαιξα εγω,αφου ειχε το καλυτερο αντερ 3,5 της ελληνικης αγορας,αλλα δεν ακουω καποιον αλλο να αναφερει οτι επαθε το ιδιο. μαλλον φαινεται βρισκουν και τα κανουν όπου τους συμφερει.

αν καποιος ειναι πελατης αιμοδοτης και συνεχως χανει, σιγουρα δε θα του πειραξαν ενα στοιχημα των 10 ευρω σε 2,00 αποδοση. εμενα ομως οχι μονο μου το αλλαξαν (και μαλιστα πολλες ωρες μετα) αλλα μου το πληρωσαν με τη χειροτερη τιμη της αγορας. 1,40 εκεινη την ωρα δε το ειχε το αντερ 3,5 ουτε το πρακτορειο οπαπ. απλα κερδισα πολλα στοιχηματα χτες στο μπασκετ κι ανεβηκε πολυ αποτομα ο λογαριασμος κι ειπαν να με φρεναρουν με τον τροπο τους φαινεται.
 
επισης απο οτι καταλαβαινω μονο σε μενα το καναε υατο,επειδη ειχα πονταρει μεγαλο ποσό.

αρα αυτο που μου ειπανε στο chat οτι δηθεν ελεγχονται ολα τα στοιχηματα του αγωνα ηταν μουφα.

γιατι ενα προηγουμενο στοιχημαμ ου που ηταν χαμενο,δεν μπηκε ποτέ σε διαδικασια επαναδιευθετησης, ουτε βλεπω καποιον αλλο εδω στο φορουμ να εγραψε κατι. αποκλειεται να μην επαιξε κανεις αλλος στοιχηματα σε αυτο το ματς, και σιγουρα ολο και καποιος ακομα θα επαιξε την ιδια ωρα που επαιξα εγω,αφου ειχε το καλυτερο αντερ 3,5 της ελληνικης αγορας,αλλα δεν ακουω καποιον αλλο να αναφερει οτι επαθε το ιδιο. μαλλον φαινεται βρισκουν και τα κανουν όπου τους συμφερει.

αν καποιος ειναι πελατης αιμοδοτης και συνεχως χανει, σιγουρα δε θα του πειραξαν ενα στοιχημα των 10 ευρω σε 2,00 αποδοση. εμενα ομως οχι μονο μου το αλλαξαν (και μαλιστα πολλες ωρες μετα) αλλα μου το πληρωσαν με τη χειροτερη τιμη της αγορας. 1,40 εκεινη την ωρα δε το ειχε το αντερ 3,5 ουτε το πρακτορειο οπαπ. απλα κερδισα πολλα στοιχηματα χτες στο μπασκετ κι ανεβηκε πολυ αποτομα ο λογαριασμος κι ειπαν να με φρεναρουν με τον τροπο τους φαινεται.
Σε ποιο λεπτό των καθυστερήσεων το έπαιξες σε απόδοση 2,00 το άντερ?
 
Σε ποιο λεπτό των καθυστερήσεων το έπαιξες σε απόδοση 2,00 το άντερ?
με το που εδειξε τα 8 λεπτα καθυστερησεις και ανεβηκε το αντερ σε ολους.φαινεται κι απο την ωρα που παιχτηκε το στοιχημα. 21:19.

αλλωστε αμα αργουσα θα το αλλαζανε. οι ευκαιριες δεν κρατανε πολυ
 
Τελευταία επεξεργασία:
6 λεπτα καθυστερησεις ειχε παιδια,παραξενο μου φαινεται που κανει τετοια πραγματα η 365
 
6 λεπτα καθυστερησεις ειχε παιδια,παραξενο μου φαινεται που κανει τετοια πραγματα η 365
καθολου παραξενο. ετσι ξεφορτωνονται τους πελατες που παιζουν value . οταν χανουν ολα καλα. οταν κερδιζουν , ψαχνουν κατι να βρουν.

στο 97 εληξε το ματς. ή 7 ή 8 ηταν τα λεπτα.οχι 6.

 

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...