bet365 και στοιχηματα του αγωνα μπαγερν μοναχου-λεβερκουζεν

φιλε δεν χανω ματς της Μπαγερν εδω και παρα πολα χρονια.πανω απο την οθονη ημουν.Σε αυτο το λινκ που μου στελνεις δες στο λεπτο 90 ποσα λεπτα εδωσε
 
.
 

Συνημμένα

  • bay-lev.png
    bay-lev.png
    58.3 KB · Προβολές : 204
Και στο youtube να κοιτάξει κανείς στιγμιότυπα βλέπει 6 λεπτά καθυστερήσεις έδωσε
 
Εβλεπα το ματς στην οθόνη της βετ365. Οι καθυστερήσεις που έδειξε ήταν 6 λεπτά. Το επιβεβαιώνω.
Αλλά τί σημασία έχει. Η τιμή αγοράστηκε και το στοίχημα κερδίθηκε στο τσακ με το δοκάρι της Μπάγερν.
Ο φίλος πρέπει να πληρωθεί. Ιδίως σε ένα Σ/Κ που σκουπίζουν οι μπουκ όλα τα λεφτά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: JordanRules
Εβλεπα το ματς στην οθόνη της βετ365. Οι καθυστερήσεις που έδειξε ήταν 6 λεπτά. Το επιβεβαιώνω.
Αλλά τί σημασία έχει. Η τιμή αγοράστηκε και το στοίχημα κερδίθηκε στο τσακ με το δοκάρι της Μπάγερν.
Ο φίλος πρέπει να πληρωθεί. Ιδίως σε ένα Σ/Κ που σκουπίζουν οι μπουκ όλα τα λεφτά.

ακριβώς!!!
 
αυτο ειναι το θεμα ή οτι μου φαγανε 180 ευρω?
αυτο λεω και γω..δεν ειναι αυτο το θεμα οποτε δεν υπαρχει λογος να επιμενεις φιλε μου σου λεω πανω απο την οθονη ημουν δευτερολεπτο δεν κρατησε παραπανω το ματς,ουτε 7 λεπτα παιχτηκαν ουτε 8 που γραφεις πανω,τελος αυτο..απο κει και περα δεν μπορω να καταλαβω γιατι το κανει αυτο η 365.Εχω ομαδικη συνομιλια στο messenger με καποιους φιλους που παιζουμε μαζι λαιβ συνηθως και μολις διαβασα το thread σου εκανα μια ερωτηση εκει αν πονταρε καποιος προς το τελος του ματς,μεχρι τωρα υπαρχει ηδη μια απαντηση οτι το επαιξε αντερ 3.5 στην 365 λιγα δευτερολεπτα αφου ειδε ποσες ειναι οι καθυστερησεις στο 1.83.Και πληρωθηκε κανονικα απο οτι λεει,20 ευρω επαιξε μονο ομως.180 δεν ειναι λιγα πρεπει να τους πιεσεις καπως δεν γινεται να πληρωνουν επιλεκτικα καποιον και καποιον αλλον οχι στο ιδιο μπετ με λιγα δευτερολεπτα διαφορα
 
αυτο λεω και γω..δεν ειναι αυτο το θεμα οποτε δεν υπαρχει λογος να επιμενεις φιλε μου σου λεω πανω απο την οθονη ημουν δευτερολεπτο δεν κρατησε παραπανω το ματς,ουτε 7 λεπτα παιχτηκαν ουτε 8 που γραφεις πανω,τελος αυτο..απο κει και περα δεν μπορω να καταλαβω γιατι το κανει αυτο η 365.Εχω ομαδικη συνομιλια στο messenger με καποιους φιλους που παιζουμε μαζι λαιβ συνηθως και μολις διαβασα το thread σου εκανα μια ερωτηση εκει αν πονταρε καποιος προς το τελος του ματς,μεχρι τωρα υπαρχει ηδη μια απαντηση οτι το επαιξε αντερ 3.5 στην 365 λιγα δευτερολεπτα αφου ειδε ποσες ειναι οι καθυστερησεις στο 1.83.Και πληρωθηκε κανονικα απο οτι λεει,20 ευρω επαιξε μονο ομως.180 δεν ειναι λιγα πρεπει να τους πιεσεις καπως δεν γινεται να πληρωνουν επιλεκτικα καποιον και καποιον αλλον οχι στο ιδιο μπετ με λιγα δευτερολεπτα διαφορα
μπορεις να πεις στο φιλο σου να ανεβασει αυτο το screenshot εδω?

αυτο θα με βοηθησει στην προσπαθεια που κανω.

ειναι προφανες οτι επελεξαν επιλεκτικα ποιον θα πληρωσουν και ποιον οχι. επισης δε γινεται εμενα να με ριχνουν στο 1,40 (ουτε στο προπατζιδικο τετοια καταντια) , και το φιλο σου που επαιξε ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ να τον πληρωνουν στο 1,83 κανονικα.

μιλαμε για ληστεια. θα κανω καταγγελιες παντου. δε θα το αφησω ετσι
 
Πες τους κάνατε accept το μπετ θα πληρώσετε διαφορετικά θα στραφώ στον IBAS και θα με πληρώσετε ούτως ή άλλως. Απλώς η διαφορά είναι πως δεν πάρει ένα μήνα για να πληρωθώ τα λεφτά μου. Θέλετε να ενημερώσετε τον senior trader μήπως έχει άλλη άποψη πριν αναγκαστώ να κάνω καταγγελία;

1575240202122.png
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet
Πες τους κάνατε accept το μπετ θα πληρώσετε διαφορετικά θα στραφώ στον IBAS και θα με πληρώσετε ούτως ή άλλως. Απλώς η διαφορά είναι πως δεν πάρει ένα μήνα για να πληρωθώ τα λεφτά μου. Θέλετε να ενημερώσετε τον senior trader μήπως έχει άλλη άποψη πριν αναγκαστώ να κάνω καταγγελία;

Προβολή συνημμένου 27479
ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ

σε ευχαριστω πολυ.

στο γραφημα που δειχνει οι αποδοσεις ειναι με αναλογιες? δεν εχω καταλαβει ακριβως..
 
H δεξιά στήλη που σε ενδιαφέρει δείχνει την καθαρή απόδοση δηλαδή χωρίς το στέηκ οπότε πχ το 1,06 που δείχνει στο 21:19 και (δείχνει ανα 15 δευτερόλεπτα δηλαδή 21:19.00 21:19.15 21:19.30 21:19.45 ) η απόδοση είναι 2,06. Γράψε και στο SBR μία μήπως το λύσουνε αυτοί... γιατί με τον IBAS θα ταλαιπωρηθείς θα πάρει πολύ χρόνο!
 
  • Like
Αντιδράσεις: FunBet
H δεξιά στήλη που σε ενδιαφέρει δείχνει την καθαρή απόδοση δηλαδή χωρίς το στέηκ οπότε πχ το 1,06 που δείχνει στο 21:19 και (δείχνει ανα 15 δευτερόλεπτα δηλαδή 21:19.00 21:19.15 21:19.30 21:19.45 ) η απόδοση είναι 2,06. Γράψε και στο SBR μία μήπως το λύσουνε αυτοί... γιατί με τον IBAS θα ταλαιπωρηθείς θα πάρει πολύ χρόνο!
σε ευχραιστω παρα μα παρα πολυ!!!

απο υπομονη αλλο τιποτα παντως.

αρκει να τα παρω.

θα στειλω και στο sbr
 
εστειλα μηνυμα στο SBR και εκανα και καταγγελια στον IBAS

ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΟΤΕΡΑ
 
μπορεις να πεις στο φιλο σου να ανεβασει αυτο το screenshot εδω?

αυτο θα με βοηθησει στην προσπαθεια που κανω.

ειναι προφανες οτι επελεξαν επιλεκτικα ποιον θα πληρωσουν και ποιον οχι. επισης δε γινεται εμενα να με ριχνουν στο 1,40 (ουτε στο προπατζιδικο τετοια καταντια) , και το φιλο σου που επαιξε ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ να τον πληρωνουν στο 1,83 κανονικα.

μιλαμε για ληστεια. θα κανω καταγγελιες παντου. δε θα το αφησω ετσι
ελα φιλε μου σημερα το ειδα..δεν εχει ιδεα απο φορουμ κτλ,του εξηγησα αναλυτικα τι εγινε και ζητησα να μου στειλει εμενα σε φωτο το δελτιο χωρις να φαινεται username κτλ.μου λεει διαφορα οτι δεν θελει μπλεξιματα και οτι μονο ο λογαριασμος στην 365 του εμεινε,θα τον πιεσω οσο μπορω εαν μου την στειλει θα την ανεβασω εδω
 
ελα φιλε μου σημερα το ειδα..δεν εχει ιδεα απο φορουμ κτλ,του εξηγησα αναλυτικα τι εγινε και ζητησα να μου στειλει εμενα σε φωτο το δελτιο χωρις να φαινεται username κτλ.μου λεει διαφορα οτι δεν θελει μπλεξιματα και οτι μονο ο λογαριασμος στην 365 του εμεινε,θα τον πιεσω οσο μπορω εαν μου την στειλει θα την ανεβασω εδω
ok thanks
 
μολις με πληρωσε η bet365 μετα απο αρκετες μερες διαβουλευεσων. μου εδωσε τα 180 ευρω που μου ειχε παρει πισω.
οπότε εστειλα εκ νεου μηνυμα στον ΙΒΑS και ζητησα να κλεισει το θεμα.

balaton σε ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια. τελικα αυτος ο IBAS κανει δουλειά. αντιθετως αυτη η e cogra που χειριζεται τα θεματα του stoiximan , δεν εχει κανει δουλεια ακομα. με ταλαιπωρουν βδομαδες ολοκληρες , κι ουτε εχουν καταλαβει τι διαμαχη εχω.
 
μολις με πληρωσε η bet365 μετα απο αρκετες μερες διαβουλευεσων. μου εδωσε τα 180 ευρω που μου ειχε παρει πισω.
οπότε εστειλα εκ νεου μηνυμα στον ΙΒΑS και ζητησα να κλεισει το θεμα.

balaton σε ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια. τελικα αυτος ο IBAS κανει δουλειά. αντιθετως αυτη η e cogra που χειριζεται τα θεματα του stoiximan , δεν εχει κανει δουλεια ακομα. με ταλαιπωρουν βδομαδες ολοκληρες , κι ουτε εχουν καταλαβει τι διαμαχη εχω.
ωραιος φιλαρακι,καλα εκανες και το πιεσες το θεμα γιατι πολυ αερα εχουν παρει πλεον ακομα και οι σοβαροι μπουκ
 

Προγνωστικά

    • Δεν υπάρχουν ποδοσφαιρικές αθλητικές μεταδόσεις σήμερα
  • 20:00
    Novasports Start
    • Ζάλγκιρις Κάουνας - Αρμάνι Μιλάνο
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Μπάγερν Μονάχου - Μπαρτσελόνα
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Μπασκόνια - Αναντολού Εφές
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Παρτίζαν - Ολυμπιακός
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Βιλερμπάν - Μονακό
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Ατλάντα Χοκς - Μπόστον Σέλτικς
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Νιου Ορλίνς Πέλικανς - Μιλγουόκι Μπακς
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Αύριο 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Είδες ριπλέι?
  • Ertzan Ertzan:
    ναι
  • PANATHA PANATHA:
    Η Φενέρμπαχτσε επιθυμούσε να πάρει αναβολή το ντέρμπι της 7ης Απριλίου με την Γαλατάσαραϊ για το τουρκικό Super Cup ελέω... Ολυμπιακού, όμως το συγκεκριμένο αίτημά της δεν έγινε αποδεκτό από την ποδοσφαιρική ομοσπονδία της χώρας.
  • PANATHA PANATHA:
    Η ποδοσφαιρική ομοσπονδία της Τουρκίας (TFF) ενημερώσε και τους δύο συλλόγους πως
    αυτό έχει να κάνει με το ότι δεν υπάρχει εναλλακτική ημερομηνία λόγω του φορτωμένου αγωνιστικού προγράμματος των ομάδων.
  • Ertzan Ertzan:
    Θα το έγραφα το πρωί αλλά από το κινητό δεν ήρθε. Οι αλλόθρησκοι όπως ήταν φυσιολογικό είπαν πως δεν θα δεχτούν την αναβολή του αγώνα. Οι δικοί μας έκαναν αίτηση για αναβολή και απότι διάβασα έλεγαν να γίνει ο αγώνας με την λήξη του πρωταθλήματος όμως η Ομοσπονδία που έχει χεστεί πάνω της και ακόμα να βγάλει την απόφαση για τις "τιμωρίες" δεν το έκανε αποδεκτό.
  • Ertzan Ertzan:
    Η Fenerbahce είναι η ομάδα που μάζεψε τους περισσότερους πόντους στην Ευρώπη αλλά δεν το βλέπουν έτσι δεν πειράζει όμως είναι μεγάλος ο θεός
  • PANATHA PANATHA:
    Δειχνει ο ΑΝΤ1 F1 την Κυριακή το πρωι??
  • Ertzan Ertzan:
    Νομίζω μόνο το plus θα το έχει
  • PANATHA PANATHA:
    ρε τα λαμογια....
  • Ertzan Ertzan:
    είχε προσφορά μέσω της ΔΕΗ για 9 μήνες δωρεάν πριν 1 μήνα
  • PANATHA PANATHA:
    ναι το ξερω....
  • PANATHA PANATHA:
    κ μαγνητοσκόπηση το δείχνει ο Αντ1 το ελεύθερο κανάλι στης 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία - Βραζιλία 0-0 στο 36......Over 0,5 στο πρωτο μερος
  • PANATHA PANATHA:
    Απόδοσ
    η @31.0
  • M Forum Bot:
    Ο χρήστης MrChow ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Maurice Moss Tips" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Ertzan Ertzan:
    συνεχίζει η προσφορά της ΔΕΗ για Αντέννα plus νομίζω μέχρι 14 Απριλίου
  • Ertzan Ertzan:
    Λίγες μέρες πριν την συνέλευση της Fenerbahce βγήκε στην φόρα η συνάντηση που είχε ο Hugh Dallas με τους διαιτητές και οι συνομιλίες για τον αγώνα Galatasara-Antalyaspor όπου εκεί ο διαιτητής του VAR παραδέχεται πως έκανε λάθος στο πέναλτι που πήρε ο παίκτης της Γαλατσαραϊ όπου στην ουσία το είπε πως "βούτηξε" ο παίκτης στην μικρή επαφή που είχε που δεν ήταν για πέναλτι. Γι'αυτήν την φάση είχε μιλήσει και ο Πρόεδρος μας όπου είπε αυτά που συμβαίνουν και η Ομοσπονδία τον έβγαλε ψεύτη, ωραία πράγματα
  • S Forum Bot:
    Ο χρήστης std157489 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Φοιτητική Έρευνα για το Λιανικό Εμπόριο" στο Καφενείο.
  • PANATHA PANATHA:
    Μονο ο Τζαβελας θα μπορουσε να φαει κοκκινη καρτα χωρις να παιζει....πραγματικα ειναι ηλιθιο το παιδι...
  • Ertzan Ertzan:
    το είχε παίξει στοίχημα γι'αυτό :p
  • PANATHA PANATHA:
    Πραγματικα απορω....αφου σε καθε ματς ειναι με νευρα γιατι δεν το κοβει το ρημαδι και να ξεκινησει το ψαρεμα....
  • PANATHA PANATHA:
    Σε λιγο θα το καρφωσει ο Φωτης....
  • PANATHA PANATHA:
    Δεν γινονται αυτα....
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
    Ertzan Forum Bot: Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 Ημιτελικός (30-31/3/2024)"...